Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο14


Recommended Posts

Γειας σας κορίτσια μου! Εμείς μια από τα ίδια! Δεν το ακούσαμε και σήμερα. Είναι ζωντανη η εγκυμοσύνη και αυτή είναι η ελπίδα μας. Διπλασιάσταν, μητρα, σάκος και λεκιθικός ασκός, το εμβρυάκι τώρα φαίνεται λίγο καλύτερα αλλά καρδούλα πουθενά!!! Είμαι πιο ψυχραιμη αυτή την φορα, δεν απελπίζομαι αλλά μας τρέχει πολύ το σποράκι μας! Μακάρι να προχωρήσει και χαλάλι του όλα...Θα ξαναπάμε την Τετάρτη. Θα δούμε τότε τι θα γίνει. Εσείς τι λέτε? Ο γιατρός μας είπε ότι μάλλον αργησαν να γίνουν και σύληψη και η εμφύτευση και είναι μικρότερο από 8 εβδομάδων. Στην φυσική σύληψη δεν ξέρεις πότε γίνονται όλα αυτά. Δεν ξέρω, τι να πω? Παναγίτσα βοήθα μας! :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Tha ginw manoula καλή επιτυχία.Να δεις που θα όλα καλά θα πάνε.

Teri ποτε θα ξαναπάς στο γιατρό τώρα;Αααα τώρα είδα Τετάρτη.Θα ακούσετε και καρδούλα την επόμενη μάλλον ε; :)

Εγώ αυριο θα πάρω τηλέφωνο να κλείσω ραντεβού με τον γιατρό για να ξεκινήσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

teri θα το ακούσετε μην ανησυχείς....όλα καλά θα πάνε...ο γιατρός κάτι ξέρει κ το λέει....

Little dancer καλη αρχή κ σε σένα...

annou όντως αφού τα πάρουν μπορούν να ξέρουν καλυτερα....υπομονή....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τερι μου μην ανησυχείς, είναι νωρίς για να ακουστεί, θα το ακούσετε κορίτσι μου!!!

littledancer, καλή αρχή!

Σε λίγο φεύγω για τη χοριακή, από χθες σταμάτησαν οι πόνοι περιόδου κι ανησυχώ,τι σημαίνει αυτό;

τέλοσπάντων, θα δούμε.Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τερι μου, σου εχω στειλει και π.μ. μην μου ανησυχεις ολα καλα θα πανε! :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Dancer καλο ξεκινημα και συντομα να γινεις και εσυ μανουλα!!

Μελι εσυ ποτε ξεκινας?

Αγγελα με το καλο, θα περιμενουμε νεα σου.Τα πονακια φευγουν και ερχονται, δεν ειναι μονιμα.Το πρωτο τριμηνο θα τα εχεις αυτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!Τερι θα το ακουσετε μην ανησυχεις,αφου μεγαλωνει ο σακος ειναι καλα.

Αγγελα καλη επιτυχια μην ανησυχεις, οντως ερχονται κ φευγουν τα πονακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!

αγγελα συγχαρητηρια [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif] ολα θα πανε καλα μην αγχωνεσε!!!τα συμπτωματα φευγουν και ερχονται.... σου ευχομαι ολα να πανε καλα!!!!

τερι ολα θα πανε καλα...θα το ακουσεις το μωρακι σου και θα τρελαθεις απο την χαρα σου!!! καλη επιτυχια στα κοριτσια που ξεκινανε!!!!!πολλα φιλια σε ολες!!!

ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΡΧΟΝΤΕ........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα φιλεναδίτσες!!!!Αγγέλα μπράβο,όλα πανε τέλεια,μην ανησυχείς και ξεκουράσου,απόλαυσέ το!!!!!!teri μου καταλαβαίνω το άγχος σου,και ργώ νομίζω έτσι θα ήμουνα μετά από όσα περνάμε,όμως είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά,το θαυματάκι σου έγινε!!!!!!!tha gino manoula θέλω να έχεις θετική ενέργεια και όλα καλά θα πάνε,αφού σου λένε και τα κορίτσια λίγα και καλά και ότι θέλει ο Θεούλης και η Παναγίτσα θα γίνει!!!!!εγώ παιδεύομαι ακόμη,χθες η οιστραδιόλη ήταν 1151 αλλά ο υπέρηχος έδειξε ότι μεγάλωσε από την αριστερή ωοθήκη(που δεν μπορούμε να φτάσουμε),συνέχιζω ενέσεις μήπως μεγαλώσουν τα 2 μεγαλα από την δεξιά γιατί τα υπόλοιπα είναι μικρά,και αύριο ξανά οιστραδιόλη και υπέρηχο και θα μου πει αν θα πάω την Δευτέρα για ωοληψία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou ti kanete???

aggela mia xara einai i xoriaki sou!!!eisai egkuoula!!! :)

tha gino manoula k ego tha sou po mia apo ta idia!!kai 10 na baleis an den thelei o theos den tha piasei kanena!!iremise kane tin proseuxoula sou k ola tha pane kala!!!tha gineis k stin kurioleksia manoula!!

teri afou megalosan ta upoloipa ola tha pane kala!!!allios kati tha sou elege k o giatros sou!paizei simantiko rolo pote egine i emfutepsi alla k to mixanima tou giatrou!!

diazaki k lil klotsaei to agori mou!!!simera me ksupnise ;)

diazaki mou perase o kairos e???thumasai pou anupomonouses???eftase i megali stigmi!!!euxomai na einai i proti sou k i teleutaia sou fora!!!

annou,vango,meli,littledancer,tha gino manoula,gioulaki k den thumamai pia alli..(sugnomi) sas euxomai olopsuxa na pane ola kala!!!na kokkinisei i lista mas!!!polla fouuuuuuuuuuuuuu apo mas!!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελα μονο καλα?τελεια ειναι πρεπει να ανεβαινει σχεδον το διπλασιο καθε 2 μερες.Εσενα ξεφυγε...αχ διδυμα σου λεω εχεις :lol::lol::lol::lol:

Μαριαααα ευχαριστουμε πολυ!!!!!!!

vango 82 εγω ημουν στο αλλο ακρο,κοντεψαν να σκασουν οι ωοθηκες μου ημουν σε επιφαλακη για νοσοκομειο με δυο μερες ενεσεις εκανα 45 ωαρια και επαθα χοντρη υπερδιεγερση.Κανενα ακρο λοιπον δεν ειναι καλο, σε καταλαβαινω για ολη σου την αγωνια.

Εγω περιμενω πως κ πως να παω για υπεροχο τη Δευτερα να δουμε τι γινεται, να κανω κ εξετασεις να δουμε που βρησκεται η προγεστερονη μου!Και μετα παρακαλαω κ εγω για την αποψυξη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγγελα μου [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif] συγχαρητηρια !!!σου ευχομαι να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!! τωρα απολαυσε το!!!!!!!μαρακι μου τι κανετε????τι ωραιο ξυπνημα!!!!!

φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελα σουπερ η χορισκη σου!!!

Μαρακι κλωτσαει ο μικρουλης ,ε? Θα σου υπενθυμιζει τωρα με τα κολπα του συνεχεια οτι ειναι στην κοιλιτσα σου! :D

Vango μου ευχομαι να πανε καλα με τα αυγουλακια και να εισαι ετοιμη για τη ωοληψια την Δευτερα!!

Γιουλακι 45 αυγουλακια σε 2 μερες?? :shock:Καλη αρχη στην προσπαθεια σου!

Εγω σημερα κοριτσακια ξυπνησα καπως....Για πρωτη φορα εβλεπα τον πολυελαιο στο πατωμα, τα εβλεπα ολα στο δωματιο να γυριζουν και εχω φοβερο πονοκεφαλο :?:crazy:

Ειμαι γενικα καπως, ελπιζω αυριο να ειμαι καλυτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lil...τα χει αυτά η εγκυμοσύνη αύριο θα σαι καλύτερα!mariaaa έχεις δίκιο....ένα και καλό θέλουμε...

vango πλησιάζεις κ συ.... άντε να κοκκινήσουμε όλες!! gioylaki 45???? υπερπαραγωγή!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariaaaa ευχαριστούμε πολυ.

αυριο παω παλι για υπερηχο και οιστραδ. και ελπιζω απο βδομαδα να γίνει η ωοληψια. εμενα παντως ουτε ποσα οωθυλακια βλεπει ουτε ποσο βγαινουν οι εξετασεις οιστρ. ουτε τιποτα!!!! δε ξερω μπορει και να ναι καλυτερα μη περνω αερα και φαω τα μουτρα μου...

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΤΙΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!! (και για τις εγκυουλες και για τις "μη ακομα" πάει αυτο)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

υπερπαραγωγη δεν θα πει τιποτα.Οσα ωαρια δεν εκανα στη ζωη μου (ειχα 6-8 ετησιως) τα εκανα μαζεμενα.Κοψαμε τα φαρμακα και παρακαλουσαμε να μη μεγαλωσουν για να μη σκασουν οι ωοθηκες.Εφτασα στο σημειο να τρωω μονο μοσχαρι κ 10 ασπραδια αυγων ημερισιως.Και ηταν να τα κρατησουμε στη καταψυξη (9 βγηκαν τελικα) για να ηρεμησουν οι ωοθηκες,αλλα το ειχα βαλει πεισμα κ εναντια στις αντιρρησεις του γιατρου.Ευτυχως γιατι δεν θα ειχα το σκατουλι τωρα.Καμια φορα πρεπει να βασιζομαστε κ στο δικο μας ενστικτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

annou πόσες μέρες έχεις κάνεις ενέσεις???δε έχεις κάνει καμια Ε2??? δε σου χει πει ο γιατρός πόσα ωοθηλάκια βλέπει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Να εχουμε ενα υπέροχο ΣαββατοΚύριακο γεμάτο απο ωοθηλάκια ωριμα στρογγυλα και γόνιμα για τις κοπέλες που ετοιμάζονται.

Πολλα φιλια σε όλες!

Με φωνάζει η μικρή και δεν προλαβαίνω να γράψω σε καθε μια.

Η σκέψη μου ειναι μαζί σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα γλυκές μου!!!

Μπήκα λίγο βιαστικά εχθές διάβασα τα νέα σας αλλά πνιγόμουν και δεν πρόλαβα να απαντήσω!!!!

Αγγέλα μου σούπερ η χοριακή σου!!!! Ανεβαίνει τέλεια!!! Αντε με το καλό να το ακούσετε ή τα ακούσετε και να ηρεμίσεις εντελώς!!!!

Θα γίνω μανούλα μην απογοητεύεσαι χωρίς λόγο! Γιατί να μην μείνει κανένα; Συνήθως ένα 20% χάνεται! Είμαι σίγουρη ότι όσα αντέξουν θα είναι τόσο γερά και καλά που θα σε βάλουν στην λιπστα με τις φουσκοκοιλίτσες σύντομα σαν την Αγγέλα και την Λιλ!!!! Θετική σκέψη δεν είπαμε καλέ;;;;

Τέρι μου την επόμενη δεν μπορεί, θα το ακούσετε το σκατουλάκι που σας κρατάει σε αγωνία!!!!

Αννού καλώς ήρθες και καλή επιτυχία κορίτσι μου!!!

Βάγκο μου, δύσκολα τα αυγουλάκια σας ε; Ας είναι τα τυχερά και όλα χαλάλι τους!!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!

Ντιαζάκι μου καλή αρχή κι εσύ καρδιά μου! Όλα θα πάνε υπέροχα!!!

Λιτλ ντάνσερ εύχομαι και σε σένα τα καλύτερα σε αυτή την προσπάθεια!!!!

Λαμπρινή μου να δώσεις ένα γλυκό φιλά κι στην ζουζούνα σας!!!

Μαρία και Λία τα ζουζουνάκια μεγαλώνουν, ε; Τι όμορφα κοριτσάκια μου!

Λιλ μου πώς είσαι σήμερα; Πέρασε η ζαλαδα;

Λαγονησάκι μου εσύ όλα καλά;

Μαρίνα κι εσύ καλώς όρισες στην παρέα μας κι εύχομαι καλή επιτυχία στην προσπάθειά σου!

Γιουλάκι 45 βρε θηρίο! Πώς δεν νοσηλεύτηκες!!! Κι εγώ είχα υπερδραστήριες ωοθήκες και ευτυχώς ο γιατρός μου με εστειλε να δούμε την οιστραδιόλη την 3η μέρα και είδαμε ότι είχε πάρει τα βουνά και τα λαγκάδια και κάναμε αμάν να την μαζέψουμε και να μην κάνω υπερδιέγερση! Κάθε μέρα ξετάσεις, κάθε μέρα μείωνα την δόση της πούρεγκον, κάθε μέρα μοσχάρι κι αυγά και ηλεκτρολύτες, και μια εμβρυομεταφορά με πολύ φόβο μην χρειαστώ νοσηλεία από υπερδιέγερση!!! Τελικά ο οργανισμός προστατεύει τον εαυτό μας και δυτυχώς ή ευτυχώς απέρριψε το εμβρυάκι στην πορεία! Όμως για δύο κύκλους οι ωοθήκες μου μεγάλωνεν πολλά ωοθηλάκια μαζί, όχι καλά όμως αφού δεν έπαιρνα ορμόνες, και δεν άφηναν κανένα να ξεχωρίσει και να οαράγει την απαιτούμενη προγεστερόνη για να προχωρήσουμε σε εμβρυομεταφορά! Εύχομαι σηπμερα να δούμε ένα και καλό και να πάει καλά όλη διαδικασία να αποψυχθούν καλά και τα μπαρμπασταθάκια (έτσι τα λέμε πια!!!) και να έχουμε μια καλή χοριακή και μια καλή εγκυμοσύνη! Τόσα πολλά ζητάω;;;; Καλή επιτυχία και σε σένα μάτια μου! Τα μπαρμπασταθάκια σου να αποψυχθούν τέλεια κι εσένα και να φέρουν το αδελφάκι στο Εβελινάκι σας!!!

Κουντάκι κάπου σε πήρε κι εσένα το μάτι μου στο ποστάκι! Καλά είστε; Μεγαλώνει η μπουμπούκα;!;!

Τουιγκάκι φτάνετε σιγά σιγά,ε; Απίστευτο!!!!

Δεν ξέρω ποιαν ξεχνάω αλλά στέλνω σε όλες τα φιλιά μου και τις καλύτερες ευχές μου σε κάθε προσπάθειά σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!!!

Ποποοο τι καιρος ειναι αυτος...εχει αρχισει να κανει ψοφοκρυο.

Μελι μου μπαρμπασταθακια! Τι πλακα που εχει :lol::lol:

Ολα καλα θα πανε κοριτσακια μου , θα δειτε και εσεις,συντομα το παρεακι μας θα γεμισει μανουλες!

Δεν ειναι μακρυνο ονειρο, τα μωρακια θα ερθουν συντομα σε ολες!!!

Εγω εχω σηκωθει πιασμενη στον αυχενα, δεν μπορω να γυρισω το κεφαλι μου προς τα αριστερα και με ετριβε ο αντρας μου με vix , μονο αυτο κανει.Εχω και λιγες ζαλαδες ακομα απο εχθες και δεν ειμαι για πολλα πολλα..Εχω κλειστει παλι μεσα και εχθες με επιασε λιγο το παραπονο...δεν ξερω τι φαση ειναι αυτη τωρα....ελπιζω να μου περασει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lil μου θα γίνεις καλά μη στενοχωρέσαι...σκέψου το θετικό...που να πας έξω με τέτοιο ψοφόκρυο????

meli k γω ελπίζω να πάνε όλα καλά....άντε κ σένα σήμερα να σου πει ότι όλα είναι οκ να προχωρήσεις...

περιμένουμε νέα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX AX....EΙΔΕΣ ΠΟΥ ΤΖΑΜΠΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ???? :):)

ΑΝΤΕ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ...ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΠΟΣΑ ΕΒΑΛΕΣ ΤΕΛΙΚΑ...

LITLE DANCER...ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ!!

LIL ....KATΣΕ ΣΤΑ ΑΥΓΑ ΣΟΥ!! ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΚΡΥΟ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΠΟΥΘΕΝΑ!!

TERI MOY ...ONTΩΣ ΣΤΗΝ ΦΥΣΙΚΗ ΣΥΛΗΨΗ ...ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΟΡΙΣΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...

ΙΣΩΣ ΕΓΙΝΕ Η ΣΥΛΗΨΗ ΑΡΓΑ....ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ.... ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!

LABRINI ΜΟΥ...ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΡΘΕΣ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΣΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ..... :(:(

KOΡΙΤΣΙΑ ...ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΙΣΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ FORUM..ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...