Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο14


Recommended Posts

Cristy....κρίμα...........2 στα 2???????? :huh::huh::huh::huh:

Χαίρομαι όμως που κατευθείαν μιλάς για την επόμενη προσπάθεια!!!! Θεωρώ πως είναι η καλύτερη αντιμετώπιση!!!!!! %%-%%-%%-

Lil,όντως κουφό αυτό που σας συνέβη...μα και τα δύο θερμόμετρα????? Όλα καλά θα πάνε! Την Πέμπτη τα σπουδαία!!!!!!!! Και πάλι περαστικά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

cristy Κρίμα αλλά μην απογοτεύεσαι δεν αργεί ο Μάρτης...

εγώ πάντως δεν έχω κανένα σύμπτωμα....ψάχνω ψάχνω αλλά τίποτα...ουφ....στη δουλειά δεν έχω γυρίσει ακόμη...να προσέχεις annou....εμένα είναι μακρυά η δουλειά κ έχω πολλές συγκοινωνίες να πάω....

lil μια χαρά είναι το μωράκι μην αγχώνεσαι!!!μέσα στη ζεστούλα του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tha_gino_manoula μην μου αγχώνεσαι!!!!!!!!!!!!! =;=;=;=;

......άλλωστε , σε πολλές περιπτώσεις πολλές κοπέλες δεν είχαν κανένα σύμπτωμα και ήταν εγκυούλες , ενώ άλλες με πονάκια ....τζίφος......!!!!!!!!!!

pls, keep smiling!!!!!! :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cristy mou krima.....alla min xaneis tin pisti sou!ton martio mporei na einai i tuxeri sou fora!

Anji,Tha gino manoula,Annou kalo klosisma!!! :) ypomoni k tha perasoun oi meres!!!sas euxomai na exete thetikotates xoriakes!!!!

gioulaki,littledancer k diazaki mou kali oolipsia na exete!!!eftasan oi meres!!!xamos tha ginei ton febrouario!!! :) den tha sas prolabenoume!

lil mou perastika kopela mou!!!!euxomai aurio na eisai perdiki!!!pine kathe proi nistiki ena potiri xumo freskostumena portokalia!!!auto me to thermometro to eixame kanei k emeis otan eimastan mikres...xalia ta eixame kanei k i mama mou katharize!!!mia xara tha einai to moraki sou!!dustuxos 10 mines den ginete na min kruosoume!!

lia mou esu pos eisai???

twiggy,cuando,aggela filakia polla sta morakia sas!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τι κάνετε;; Εχω πολυ καιρο να μπω αλλα τρεχω γενικως... τα φωτα σας παρακαλω θελω οσον αναφορα την επιτροπη ΙΚΑ. Εγω περναω δευτερη φορα για να παρω φαρμακα για αλλες δυο φορές!

Ξερω οτι χρειαζεται καινουργιο σπερμοδιάγραμμα υποχρεοτικα το ενα πο ΙΚΑ η δημοσιο νοσοκομειο και ένα δεύτερο σε μεσοδιάστημα τριών μηνων απο το πρωτο. Οκ με αυτα τα εχουμε! Εχω και σαλπιγγογραφία και υπερηχογράφημα τελευταίων τριών μηνών απο γυναικολόγο! Ορμονικές έχω απο την προηγούμενη φορα ! Χρειάζονται καινούργιες;;; Δε νομιζω ε;;; Ευχαριστώ!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

heaven38 καλησπέρα,

έχω την εντύπωση πως εφόσον έχεις ήδη περάσει την 1η φορά από την επιτροπή, την 2η φορά - για τις επόμενες 2 προσπάθειες- περνάς τυπικά ..... με τα προηγούμενα δικαιολογητικά........

...τουλάχιστον, έτσι πέρασε μια φίλη μου πριν ένα χρόνο....

:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?

Μήπως να πάρεις ένα τηλέφωνο στην επιτροπή εξωσωματικής;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lil περαστικά κορίτσι μου!Άσχετο αλλά τι σας είπαν;Πως έπρεπε να καθαρίσετε τον υδράργυρο;Εμείς μικρά είχαμε σπάσει θερμόμετρο και παίζαμε σαν χαζά προσπαθόντας να πιάσουμε τις σταγονίτσες μέχρι που μας είδε η μανα μου και μας έστειλε :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμβρυομεταφερθηκαμε κ εμεις! Τα μπαρμπασταθακια δεν αντεξαν ολα βαλαμε 3 το ενα λιγο εως πολυ σακατικο κ τα 2 ετσι κ ετσι.17/2 χοριακη. και ως τοτε κλο κλο κλο στα ευγα μπας κ ακι!Ο γιατρος παντως αυτη τη φορα δεν ειναι αισιοδοξος.Θα δουμε μωρε.

σας φιλω και παω για κρεβατοκαναπεδοθεραπεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα!!!

Χάθηκα αλλά δεν ήμουν στα καλυτερά μου κι αποφάσισα να ξεκουράσω λίγο το μυαλό μου...

Τί παλιόκαιρος; Αστράφτει σαν να είναι μέρα!!!

Σήμερα εμβρυομεταφερθήκαμε κι εμείς και κλωσσάω σαν καλή κοτούλα τα δύο μπαρμπασταθάκια που ευτυχώς ξεπάγωσαν και τα δύο αλλά το ένα ήταν μάλλον κακό και το βάλαμε απλά για να του δώσουμε μια ευκαιρία! Το άλλο πολύ καλό μας είπαν! Υπομονή μέχρι τις 18-2 και βλέπουμε! Δυστυχώς ξεκίνησα και εγώ τα ουτροτζεστάν σήμερα γιατί είχα χαμηλή προγεστερόνη, ενώ είχαμε πει να την κάναμε σε εντελώς φυσικό κύκλο! Ας είναι, ότι είναι για τα σποράκια μας χαλάλι τους!!!

Βρε κορίτσια, όταν λέμε κλωσσάμε εννοούνε όλη μέρα ξαπλωμένες στο κρεβάτι; Η μπορούμε και καθιστές; Μπανάκι; Τουαλέτα; Πώς βάζετε παπούτσια και κάλτσες; Δεν σκύβετε;

Πολλές απορίες, μιας και ο γιατρός μου μου είπε ότι είναι υπερβολικά και προσοχή θέλει 24-48 ώρες και μετά φυσιολογική ζωή χωρίς πολλά βάρη και καθόλου σεξ!!!!!

Εντομεταξύ κάνει κάτι συσπασούλες η μήτρα μου (βέβαια από το απγχος έχω και δύο μέρες να πάω τουαλέτα) και επχω φοβηθεί αρκετά.... Κι εγώ σαν κατουρημένη προχωράω, αφού ο καλός μου με φωνάζει λεχώνα!!!!

Αχ κοριτσάκια μου γλυκά εύχομαι όλες να έχουμε τα καλύτερα αποτελέσματα!!!

Καλώς ήρθατε τα νέα κορίτσια κι όταν μπορώ να καθίσω παραπάνω στον υπολογιστή θα σας βάλω στην λιστούλα μας!!! Ποιές δεν έχετε μπει ακόμα;

Φιλάκια σε όλες, κλωσσούλες, εγκυούλες και μελλοντικές κλωσσοεγκυούλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ κρεβατοθεραπεία έχει πέσει ε; Ωραία!!

Tha gino manoula, Αντζι, Αννού, γιουλάκι, Μελίπικτό μου καλές ξάπλες! Μην ξεχνάτε ότι έχετε τα μωράκια σας στις κοιλίτσες! Θετική σκέψη να έχετε και θα έρθουν οι τεράστιες χοριακές!

Cristy πολύ κρίμα που δεν προχώρησε η προσπάθεια. Εύχομαι η επόμενη να είναι και η τυχερή!

Μαρίααα, Twiggy, cuando, Αγγέλα φιλιά στις φουσκοκοιλίτσες σας!!

Lil μου τι ίωση είναι αυτή που σε ταλαιπωρεί τόσες μέρες!! Κάνε υπομονή και θα περάσει. Ξέρει ο γιατρός, οπότε μια χαρά θα είναι το μωράκι σας.

Littledancer τα δύο μας μείναμε για ωοληψία;;; Καλή μας επιτυχία. Εγώ πάω αύριο πρωί πρωί! Μακάρι να πάνε όλα καλά και να μαζέψουμε καλά αυγουλάκια και καλά σπερματοζωαρικάκια για να βγουν τέλεια εμβρυάκια και μωράκια!

Για την ώρα ψύχραιμη μένω. Ελπίζω να μην έσπασα τα αυγά μου μόνο γιατί είχα κάτι υγρά σήμερα και λέω πάνε... σπάσανε!! :roll:

Παναγίτσα μου κάνε το θαυματάκι σου να έρθει το μωράκι μας! :ympray::ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ Diaz πως να σπάσανε τα ωοθυλάκια;Αφου έκανες pregnyl(καλά κι εγώ χθες είχα πόνους σαν της περιόδου και έλεγα το ίδιο με σένα :oops: )Εγώ θα κάνω την pregnyl στις 2 το βράδυ σήμερα και έχω αγωνία μη πάει τίποτα στραβά και δεν έχω και άλλη στο σπίτι(τα κλασικά τα ίδια σκεφτόμουν και την άλλη φορα).Ωοληψία Τετάρτη στις 12(τελευταία με βάλανε :D ).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμβρυομεταφερθηκαμε κ εμεις! Τα μπαρμπασταθακια δεν αντεξαν ολα βαλαμε 3 το ενα λιγο εως πολυ σακατικο κ τα 2 ετσι κ ετσι.17/2 χοριακη. και ως τοτε κλο κλο κλο στα ευγα μπας κ ακι!Ο γιατρος παντως αυτη τη φορα δεν ειναι αισιοδοξος.Θα δουμε μωρε.

σας φιλω και παω για κρεβατοκαναπεδοθεραπεια!

GIOULAKI γιουχου!!!!!!!!!!! 3 μπαρμπασταθακια ειχα βαλει κι εγω τα οποια δεν ηταν κ στα καλυτερα τους απο την αποψυξη....το αποτελεσμα το ξερεις και το εχεις δει ;);)

Κοιτα κακομοιρα μου να σου κατσουν διδυμα! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλη επιτυχια σε ολες κοριτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hellooooooo σε ολες

melipikto ολες τις ιδιες αποριες εχουμε μου φαινεται και ολες σαν κατουρημενες-χε/νες παμε. πωπωωωω φανταζεστε να μασταν ολες μαζι?? πολυ γελιο θα χε!! λοιπον... oι οδηγίες που μου είπανε εμενα ειναι: μπανιο κανονικοτατα καθολου βαρη και καθολου sex και μετα τις 48 ωρες κανονικα δουλεια (αν ειναι καθιστικη) αλλα πολλη ξεκουραση. τωρα για ξαπλα εντελως δε ξερω εγω ειμαι καναπε κρεβατι αλλα ψιλοκαθιστη. τουαλετα δεν εχω παει και αγχονομαι πολυ μη μου φυγουνε και τα αυγα μαζι. ρωτησα και μου ειπανε κανονικα αλλα οχι σφιξιμο. για αυριο εχω παρει ακτινιδια με χορτα αλλα δε με βλεπω μεχρι να βγει η χοριακη (~~)

δηλαδη την αλλη βδομαδα περιμενουμε πολλααααα αποτελεσματα!!!! :D

αχχχχ μακαρι να ειναι για ολες μας ολες τελεια!!!!!

παντως απο συμπτωματα δεν νιωθω τιποτα. λετε να ναι κακο αυτο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tha_gino_manoula --> 13/2

anji, annou --> 15/2

gioulaki --> 17/2

melipikto --> 18/2....μη ξεχάσεις να με βάλεις στη λίστα!!!!!!!!!

...περιμένουμε και diaz, littledancer!!! Diaz καλά αυγουλομαζέματα σήμερα!!!!!!! :P:P:P:P:P

littledancer εν αναμονή για Τετάρτη...... ;)

Πάντως, ευτυχώς που έχουμε τις ίδιες ανησυχίες...γιατί νόμιζα πως άρχισα λίγο να το χάνω........όταν η εμβρυολόγος μου μιλούσε λίγο πριν την ωοληψία....της έλεγα να βιαστεί για να μη μου σπάσουν τα αυγά μου την ώρα που μιλάμε.......φυσικά γελούσε μαζί μου......αν και εγώ μιλούσα σοβαρά..... :-??:-??:-??:-??

Όσο για το κλώσσημα...μου είπαν πως δεν είμαι άρρωστη...μου είπαν αυτά ακριβώς που αναφέρει η Annou, αλλά μόνο ντουζ και όχι μπάνιο(γεμάτη μπανιέρα με πολύ ζεστό νερό)

Κορίτσια πολύ χιόνι έξω............. [smilie=icon_thumright.gif] [smilie=icon_thumright.gif] [smilie=icon_thumright.gif] [smilie=icon_thumright.gif] [smilie=icon_thumright.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα καλη επιτυχια σε ολες ευχομαι??να σας ρωτησω κατι εχω στην καταψυξη τρια εμβρυακια πολλη καλησ ποιοτητας μου ειχανε πει ξερετε αν μενουν πολλη καιρο καταψυξη μηπως χαλαει η ποιοτητα συγνωμη που ρωταω αλλα το σκεφτομαι συνεχεια και λεω μηπως γινεται αυτο αμα ξερει καποια να μου πει ευχαριστω πολυ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα!!!!!!!τι κανετε????χαθηκα λιγακι....δεν εχω διαβασει τα νεα σας!!!!!ελπιζω να ειστε ολες καλα!!!και να εχετε καλα νεα!!!!κοριτσια εγω ειμαι απο την πεμπτη στο νοσοκομειο με συσπασεις!!!!δεν σας εχω ξεχασει ;);) σας σκεφτομαι συνεχεια!!! :D:D:D οταν μπορεσω θα ξαναμπω να μαθω τα ευχαριστα νεα σας!!σας φιλω ολες και τις κοιλιτσες σας στις εγκυουλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!

Λιλάκι πώς είσαι;

Ντιαζάκι περιμένουμε νέα σου αγάπη μου!!!

Όλες τις ίδιες οδηγίες πήραμε τελικά;;;; Κι εμένα μου είπε μόνο ντουζ και όχι γεμάτη μπανιέρα και όχι σφίξιμο...

Ρε κορίτσια θυμάστε που είχα θέμα με τα ουτροτζεστάν κολπικά! Τα ξεκίνησα από εχθές και βάζω δύο ανα οχτάωρο! Μόνο που εξαφανίζονται! Εντελώς! Ούτε υγρά που είχα την προηγούμενη φορά, ούτε το υμένιο του χαπιού που έπεφτε όταν ουρούσα!!! Τίποτα σας λέω!!! Αν δεν είχα στο κομοδίνο μου το κουτί και δεν έλειπαν χάπια θα έλεγα ότι φαντάζομαι ότι τα βάζω!!!! Είπα να πάρω τον γιατρό αλλά θα πεί ο χριστιανός με τρελή έμπλεξα!!!!!

Κατα τα άλλα από το βράδυ μειώθηκαν αισθητά οι συσπάσεις, ευτυχώς γιατι φοβόμουν μην τα αποβάλλει η μήτρα μου πριν καλά καλά τα βάλουμε!!!!

Αγγέλα μου η σκέψη μου μαζί σου!!!

Little dancer καλή επιτυχία και σε σένα κορίτσι μου!!!

Κρίστι μου πολύ λυπήθηκα μάτια μου... Ευτυχώς ξεκινάτε πάλι άμεσα! Καλή επιτυχία!!!

Βάγκο μου;;;; Παπάκι;;;;

Λία μου υπομονή αγάπη μου!!!!! Ο αγόραρος βιάζεται να βγει να αγκαλιάσει την μανούλα του;!;!;! Περατικά εύχομαι και όλα να πάνε καλά!!!

Anji σε έβαλα κουκλίτσα μου!!! Μόνο εγώ σε ζυγή μέρα κάνω; Καλά όποτε να'ναι κάνουμε χοριακές!!!

Φιλάκια γλυκά σε όλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα καλη επιτυχια σε ολες ευχομαι??να σας ρωτησω κατι εχω στην καταψυξη τρια εμβρυακια πολλη καλησ ποιοτητας μου ειχανε πει ξερετε αν μενουν πολλη καιρο καταψυξη μηπως χαλαει η ποιοτητα συγνωμη που ρωταω αλλα το σκεφτομαι συνεχεια και λεω μηπως γινεται αυτο αμα ξερει καποια να μου πει ευχαριστω πολυ????

Κατια μου από όσο ξέρω επειδή καταψύχονται στους -190 με -200 δεν παθαίνουν τίποτα!

Τουλάχιστον για πέντε χρόνια! Το σοκ της απόψυξης είναι ίδιο είτε είναι στην κατάψυξη για 2 μήνες είτε για δυο χρόνια! Τουλάχιστον έτσι μου είπε ο γιατρός στο κέντρο!!!

Καλή επιτυχία γλυκιά μου και σε σένα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα καλη επιτυχια σε ολες ευχομαι??να σας ρωτησω κατι εχω στην καταψυξη τρια εμβρυακια πολλη καλησ ποιοτητας μου ειχανε πει ξερετε αν μενουν πολλη καιρο καταψυξη μηπως χαλαει η ποιοτητα συγνωμη που ρωταω αλλα το σκεφτομαι συνεχεια και λεω μηπως γινεται αυτο αμα ξερει καποια να μου πει ευχαριστω πολυ????

Καλημερα!

η ποιοτητα αλλοιωνεται κατα την αποψυξη νομιζω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδίτσες μου καλημέρα!!!!!!!!!!!Συγνώμη που σας κράτησα σε αγωνία,αλλά σήμερα είδα τα νέα σας τα πολλά,αφού επέστρεψα(δυστυχώς) στη δουλειά μετά από 6 ημερες που κλωσούσα!!!!!!!να σας πω και τα δικά μου νέα,στις 30/01 μου πήραν τα συγουλάκια μου,5 ωάρια,γονιμοποιήθηκαν και τα 5 και 01/02 έκανα εμβρυομετάφορά και ένώ έπεισα τον γιατρό να μου βάλει 3 τελικά μπήκαν πάλι 2,και αυτό γιατί το ένα ξαναγύρισε πίσω μου είπαν και οι γιατρός δεν ρίσκαρε να ξαναβάλει διαστολέα γιατί ήδη είχαν μπει τα άλλα δύο,και τότε είπα δεν πειράζει,αρκεί αυτά να είναι τα τυχερά!tha gino manoula μαζί θα κάνουμε χοριακή στις 13/2!!!!!!!!!!!!!!!!!βέβαια πρέπει να σας πω ότι αυτή τη φορά μόνο σε εσάς λέω την κανονική ημέρα γιατί σε όλους τους δικούς μου έχω πει ότι θα κάνω στις 14/2!!!Εμένα ο γιατρός το μόνο που είχε πει είναι 4 ημέρες κρεβάτι-καναπέ και μετά δουλειά γραφείου και ξεκούραση,εγώ κάθησα τελικά 6 ημέρες στο κρεβάτι,μόνο για τουαλέτα σηκωνόμουν και πήγα για κανά 2 φορές στο καναπέ,ούτε μπάνιο έκανα κανονικό για 5 ημέρες,(δεν αισθανόμουν καλά που δεν έκανα,αλλά δεν ήθελα να σηκωθώ)χθες έκανα μπάνιο και λούστηκα γιατί θα ερχόμουν στην δουλειά,που βέβαια δεν ήθελα με τίποτα να έρθω,αλλά δεν γινόταν γιατί είμαι μόνη μου στο γραφείο,μετά αφού μου είπε ο γιατρός ότι μπορώ αφού είναι δουλειά γραφείου,λέω εντάξει κάτι θα ξέρει παραπάνω,το μόνο που σκέφτομαί σήμερα είναι ότι κανείς αυτές τις ημέρες δεν άνοιξε στο γραφείο καλοριφερ και σήμερα μέχερι να ζεσταθεί,θα πάρει όλη μέρακαι κρυώνουν τα πόδια μου,λέτε να επηρεαστώ αρνητικά?φοβάμαι ρε κορίτσια!περπατάω σαν κατουρημένη και εγώ και το κακό είναι ότι στο σπίτι έχω 10 σκαλιά να ανεβοκατεβαίνω!αυτά τα 10 σκαλιά βέβαια κάνω 5 λεπτά να τα ανεβοκατέβω.Από συμπτώματα,κατί πονάκια που και που,αλλά δεν τα δίνω και πολύ σημασία!!!!!!!!Είδα ότι προστέθηκαν και άλλες μέλλουσες μανούλες!!!!!!!!!!!!!!!εύχομαι για όλες μας ότι καλύτερο!!!!!!!!!!!!!!!φιλακια πολλά πολλά!!!!!!!!!!!!!! :x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vango καλή επιτυχία !!!!!!!Πρόσεξε μόνο μην αρρωστήσεις κι όλας στη δουλειά!!!!!!Τα σκαλιά μη τα φοβάσαι, ειδικά αφού τα πηγαίνεις και σιγά- σιγά....το ίδιο κάνω και εγώ!

Τελικά η επόμενη εβδομάδα είναι πολύ σημαντική για πολλές από εμάς!!!!!! :-bd:-bd:-bd:-bd:-bd

Κάτια, από ότι μου έχει πει και μένα ο γιατρός μου, δεν παίζει ρόλο το πόσο καιρό καταψύχονται, αλλά η απόψυξή τους.Σκέφτεσαι να τα αφήσεις για πολύ καιρό, γι'αυτό προβληματίζεσαι;;;; :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

Melipikto, είδα το ονοματάκι μου και χάρηκα πολύ!!!!!Merci!!!!! :-bd:-bd:-bd:-bd

Όσο για τα ουτρογκεστάν, πιστεύω πως τώρα τα έχει περισσότερο ανάγκη ο οργανισμό σου σε αυτό τον κύκλο και δεν τα αποβάλει!!!! Θετικό το βρίσκω........ [smilie=icon_thumright.gif] [smilie=icon_thumright.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια τρελη γκαντεμια!!!

αυριο θα παω δουλεια και μου πανε σημερα οτι αυριο και μεθαυριο δε θα χουμε ασανσερ γιατι το φτιαχνουν... ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!! μενω στο 2ο κανα μισαωρο θα θελω να κατεβω. γγκκκκκρρρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Βγήκε η καμπύλη κορίτσια   
    • Γλυκιά μου είσαι 100% σωστή!! Η καθεμία εδώ μέσα έχει περάσει το δικό της Γολγοθά και να που τα σπορακια μας με τον έναν ή τον άλλο τρόπο ήρθαν ❤️ και σε όσες δεν έχει έρθει ακόμα, θα έρθει σύντομα είμαι σίγουρη! Όπως έλεγαν και κάποιες κοπέλες, δεν θα φύγει καμία απ' το φόρουμ χωρίς να μείνει έγκυος 🤣 εδώ θα μαστε για όλες! Και πόσο συγκινητικό να λες ότι ξεπερνάς κι εσύ τους δικούς σου φόβους για το μικρακι σου ❤️ είσαι μαχητρια μανούλα κι εσύ 🥰✨🙏
    • Αυτές τις σκέψεις τις είχα κάνει και γώ μετά τον δεύτερο υπέρηχο που ειλικρινα μ είχε πιάσει ταραχή!!! Λέω στον εαυτό μου, αυτό το πλασματάκι ήρθε μετά από 3 χρόνια προσπαθειών, 3 χρόνια απογοητεύσεων, 3 χρόνια μόνο αρνητικών τεστ! Με 1%φυσιοκογικες μορφές στο σπερμα , και όμως ήρθε! Κ ο θεός μ τ έφερε άγιες μέρες του Πάσχα , και θ μ το φέρει ατον κόσμο άγιες μέρες των Χριστουγέννων ! Εκανα υπομονή , δν βίασα καταστάσεις εκει που όλοι συγγενείς φίλοι μας λέγανε πως πρέπει ν ξεκινήσουμε άλλες διαδικασίες και ν μην το καθυστερούμε , εμείς με πιστη κ υπομονή τις καθυστερουσαμε και …. Τσουπ έκανε την εμφάνιση του. Είμαι υγιέστατη , είναι όλα καλά , για ποιον λόγο ν αγχώνομαι τόσο και ν κάνω αρνητικές σκέψεις;  ακομα και με τη καλλιέργεια που βγήκε αυτό το βακτήριο , είπα ηρεμησε είναι η πρώτη δοκιμασία γ αυτό το πλασματάκι , θα τ καταφέρεις και θα το ξεπεράσεις, και εγώ που δν μπορώ ν καταπιώ χάπια παρά μόνο τ4 και Σαλοσπίρ σήμερα κατάφερα δυο φορές και κατάπια κάψουλα ! Και τα κατάφερα για το σποράκι μ🙏❤️🧿
    • Από κούραση έχει άφθονη το μενού αλλά τι να κάνεις σε αποζημιώνουν αυτές οι φατσούλες..🥰
    • Ευχαριστούμε πολύ!! Ξυπνάει δύο φορές και ψάχνει να θηλάσει αλλά νομίζω πιο πλ από ανασφάλεια όχι από πείνα κάνει και κακά πάντα ξημερώματα και μετά χάνει τον ύπνο του και ξανά κοιμάται μετά τις 8:00 που ξυπνάει η μικρή μου αρα εγώ καθόλου ύπνος χαχα εμείς θα ξεκινήσουμε με φρούτο μας είπε ο γιατρός..το γάλα δεν το συμπαθεί γενικά η μπουμπού Ε;; Δεν πειράζει τώρα θα αρχίσουν τα ωραία θα τρώει φαγακι χαχα
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...