Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο14


Recommended Posts

Καλημέρα :)

Τι κάνετε κορίτσια μου;

Lil εύχομαι περαστικά, θα περάσει που θα παει;

Τha gino manoula δεν περνάνε οι άτιμες οι μέρες,άστα να πάνε, υπομονή!

Littledancer, gioulaki,diaz μου καλή επιτυχία σε όλες!!!τα ουτροτζεσταν προκαλούν απίστευτη υπνηλία αλλά προετοιμάζουμε το έδαφος ;)

diaz, κι εγώ αναρωτιέμαι για τη μελίπικτο, παπάκι,vango,που πήγατε γλυκές μου;

τέρι μου σε σκέφτομαι,μετά τη μπόρα θα έρθει η λιακάδα, στο λεω εγώ που συνήθισα τόσο στο μούσκεμα που ακόμη δεν έχω συνειδητοποιήσει τίποτα.

Την Τετάρτη πάμε για τον πρώτο υπέρηχο, έχω αγωνία αν θα ακούσουμε την καρδούλα του,ελπίζω να πάνε όλα καλά για όλες μας.

Πολλά φιλιά :-*:-*:-*

Τώρα θυμήθηκα να ρωτήσω κάτι άσχετο.Τις βδομάδες εμείς που είμαστε από εξωσωματική τις υπολογίζουμε με βάση τελευταία μέρα περιόδου; :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Aggela Πίστεψε το...... και βάλε και ένα τικεράκι!!χιχιχιχι...να σου πω δεν ξέρω πως τις υπολογίζουν τις βδομάδες ...θα σου πει ο γιατρός...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τις εβδομαδες τις υπολογιζουμε 14 μερες πριν την ωοληψια.δηλαδη την ημερα της ωοληψιας θεωρητικα ειμαστε 2 εβδομαδων. ;)

Μετα απο μεγαλη ερευνα εδω μεσα :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο βρε γιουλάκι!!!θα βάλω το μαθηματικό μου μυαλό κάτω να υπολογίσω(ο απόλυτος σκράπας) η, καλύτερα, θα ρωτήσω το γιατρό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μολις αρχισαν οι ξαπλες και για μενα!!! 2 μου βαλανε αντι για 3 γιατι εχω αυξημενη προγεστερονη μου ειπανε και το ενδομητριο δε θα μπορει παραπανω...

για να δουμε.....

υπομονη και καλη επιτυχια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο αννου καλες καναπεδοκρεβαταδες να εχεις!!

2 τελεια μπραβο, να ειναι τα τυχερα.Εχεις και 4 μπαρμπασταθακια ε????????

Η αυξημενη προγεστερονη ειναι καλο σημαδι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

annou, καλή επιτυχία!!!!!!! 2 εμβρυάκια και 4 μπαρμπασταθάκια!!!!!! Πολύ καλή σοδιά..........μπράβο! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

...στις 13/2 θα περιμένουμε τα ευχάριστα νέα της tha_gino_manoula , μετά θα περάσουμε όμορφα και χαλαρά με τον αντρούλη μας στις 14/2....και στις 15/2 θα πάμε για τα δικά μας!!!!!......καλά αποτελέσματα να έχουμε....

littledancer πολύ καλή σε βρίσκω με 5!!!! Την εβδομάδα που έρχεται έχουμε πολλά γεγονότα! Αυγουλομαζέματα για liitledancer, diaz!!!!...απόψυξη και εμβρυομεταφορά για το gioulaki.......και η Αγγέλα θα ακούσει σούπερ καρδούλα!!!!! [smilie=love9.gif][smilie=love9.gif][smilie=love9.gif][smilie=love9.gif]

Diaz, για την οιστραδιόλη και εγώ ξέρω ότι έχει σχέση με τον αριθμό των ωοθηλακίων

Gogo, δεν έχω κάτι από αυτά που αναφέρεις. Βέβαια, την pregnyl 5000 μπορείς να την βρεις εύκολα σε φαρμακείο και δεν στοιχίζει ούτε 4 ευρώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

....ξέχασα να σας ρωτήσω.....το φτέρνισμα λέτε να λειτουργεί αρνητικά στην κλωσσοκατάσταση;;;;;;;;;;

Φτερνίζοναι συνέχει σήμερα!!!!!!!!!! [smilie=tshirt.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα.

Με απασχολούσαν πολλά κ δεν έμπαινα συχνά, οπότε... έχω χάσει επεισόδια. Τελευταία μου εγγραφή στη σελίδα 11 κ είμαστε στην 37!!! (καλά είσαστε και πολυγραφότατη παρέα).

Είμαι 40 κ κάτι, με ένα παιδί που έπιασα ΠΑΝΕΥΚΟΛΑ με τον πατροπαράδοτο τρόπο και τώρα μετά από κάμποσες περιπέτειες στην 1η εξωσωματική για το 2ο παιδάκι μου...

Ολοκλήρωσα τις ενεσούλες μου, με - θα μπορούσε να είναι και καλύτερη - απόκριση. Μόλις 2 αυγουλάκια. Αύριο, πρώτα ο Θεός η ωοληψία.

Το σπέρμα μας είναι σούπερ και ποντάρω πάνω του!

Anji μου τι να πω, βάζε πολλούς φυσιολογικούς ορούς, εγώ βάζω physiomer συνέχεια, επίσης φοβάμαι μην τυχόν φταρνιστώ και ...σπάσουν τα αυγά...

Έχε υπόψη σου πάντως πως οι ορμόνες της εγκυμοσύνης φέρνουν μια ψιλοκαταρροή.

Καλό καθισιό στις "κλωσσούλες".

Θέλω κι εγώ να γίνω κλώσσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ που εξαφανιστήκατε όλες;;;;;;; Τι πάθατε;

Άντζι,Αννού, Tha gino manoula κλωσσάτε;;; Πως πάει το καθισιό;;;;

Cristy μην ανησυχείς σε λίγες μέρες θα κλωσσάς κι εσύ! Καλή ωοληψία αύριο!

Γιουλάκι καλή απόψυξη!

Μελίπικτό, vango τι κάνετε;;; Που βρίσκεστε; Εύχομαι όλα να είναι καλά!!

Littledancer πότε πας εσύ για ωοληψία τελικά;

Εγώ ωοληψία την Τρίτη και ο Θεός βοηθός!!! Ούτε κρύο ούτε ζέστη νιώθω, μάλλον ένα κενό... δεν ξέρω γιατί! Και λίγη ανυπομονησία μαζί. Παναγίτσα μου κάνε το θαύμα σου και για μας!!! :ympray::ympray::ympray: Μωράκι σε περιμένουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας παρακολουθώ αυτές τις μέρες όλες και θέλω την βοήθειά σας για το εξής:

ήταν αύριο να ξεκινήσω την δεύτερη εξωσ. όπως σας είχα πει αλλά το ανέβαλα γιατί είμαι σε κατάσταση απελπισίας. Φίλη μου επιβεβαίωσε αυτό που μου είχαν πει και στο ΙΚΑ ότι πρέπει να έχει περάσει 4μηνο για να κάνεις την 2η...Ξέρετε κάτι σίγουρο να μου πείτε και εσείς να το διασταυρώσω? Έχει κάνει καμία μέσω ΙΚΑ? Δεν αντέχω άλλο με το ΙΚΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ εδώ στις μαύρες μου..... με έχει πιάσει μια στενοχώρια σήμερα....δεν έχω όρεξη όυτε να μιλήσω....

cristy και diaz καλή ωοληψία...

gogo38 3 μήνες πρέπει να χουν περάσει για να σου γράψουν τα φάρμακα..... έχεις πάρει έγκριση για εξωσ??? αν ναι δες στο site toy ika....τα λέει αναλυτικά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Diaz κι εγώ κάπως έτσι νιώθω.Ούτε ενθουσιασμένη ούτε και αγχωμένη όμως πλέον.Δεν με πήραν τηλ τελικά χθες οπότε πάω κανονικά για υπέρηχο αυριο και λογικά την Τετάρτη για ωοληψία.Ίδιες μέρες ακριβώς με την προηγούμενη φορά και τελικά όλα τα ωάρια μου ήταν καλά λέτε να είναι σημαδιακό;; ;)

Tha gino manoula είσαι κι εσύ σε αγωνία αυτές τις μέρες ε;

Gogo σίγουρα πρέπει να περιμένεις 4 μήνες για να σου γράψουν απο το ΙΚΑ τα φάρμακα αλλά δεν ξέρω και αν κάνει να ξαναπάρεις τόσο γρήγορα φάρμακα ξανά.Απο όσο ξέρω θέλει 3 μήνες να περάσουν γιατί και τόσα φάρμακα δεν κάνει να τα παίρνεις απανωτά.

Cristy Καλή επιτυχία αύριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι, να έχουν περάσει, το έχω δει και στο site αλλά από πότε? από τότε που μου έγραψαν στο βιβλιάριο τα φάρμακα, από την ωολληψία, από τότε που πήρα την βεβαίωση από την επιτροπή εξωσωμ?

Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ κλώσσα Anji!!!!!! 9+1!!!!!!!! Καλή εβδομάδα να έχουμε όλες!!!!!!!!!

κοριτσια καλές ωοληψίες με γερά και δυνατά ωαριάκα!!!!!!!Περιμένουμε τα νέα σας!!!!! :P:P:P:P:P

tha_gino_manoula γιατί σε έχει πάρει από κάτω;;;;;;; :?::?::?::?: Μετράς 7+1!!!!!!!

Annou, εσύ πως πας;;;;;;;;

Gogo38, έχεις αγχωθεί πολύ η μου φαίνεται;;;;;;;;;;;; Προσπάθησε λίγο να ηρεμήσεις και να χαλαρώσεις!!!!!! Ο οργανισμός σου πρέπει να είναι ήρεμος για την επόμενη προσπάθεια!!!

:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anji κλώσα καλά!!! :)

tha gino manoula έχω έρθει στη θέση σου,μην μου στενοχωριέσαι, θα περάσει...

Φιλάκια σε όλες :-*

Α, έφυγε και το γρομπαλάκι! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Αγγέλα!!!!!

Είδες που όλα πήγαν καλά;;;;;; :P:P:P:P:P:P:P:P:P

Καλά ξεκίνησε η εβδομάδα κορίτσια!!!!!!!!

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Lil, έγιανες;;;; Πες μας και εσύ ευχάριστα!!!!!!

.....οι υπόλοιπες "κλώσες" έχουν τίποτα συμπτώματα;;;; Εγώ έχω πολύ ελαφρείς πόνους περιόδου και κάτι ψιλά καφετιά...........ποιος ξέρει τι γίνεται εκεί μέσα....... :-?:-?:-?:-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο την κλωσοαννου!!!

κοριτσια εγω δεν εχω κανενα συμπτωμα, δηλαδη κατι πονακια τα ειχα απο την οωληψια οποτε καμια διαφορα. αλλα νιωθω τελειως χαζη :D ολη την ωρα πιανω την κοιλια μου και περπαταω τελειως σαν κοτα. με ρωτανε αν ποναω και τετοια αλλα ειναι ψυχολογικο εντελως!! ολες οι κλωσουλες ετσι κανετε η μονο εγω? απο ψυχολογια δε ξερω πως ειμαι .... μες την ανυπομονησια μια καλα μια λεω αποκλειεται αφου δε νιωθω τιποτα... δε ξερω. Τεταρτη παω δουλεια μπας και ξεχαστω λιγο. εσεις δουλευετε? εχετε παρει αδεια όλες τις μερες??

καλη επιτυχία και πολλή υπομονήηηηηηη σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Annou mou...και εγώ σαν........κατουρημένη περπατάω......... :-!:-!:-!:-!

όσον αφορά τη δουλειά....την έχασα εδώ και κάποιους μήνες...λόγω μείωσης προσωπικού...βεβαίως, βεβαίως......μετά από 10 χρόνια......... :-??:-??:-??

Κάθε εμπόδιο για καλό.........Πάντως προσπάθησε να μην κουράζεσαι όταν θα επιστρέψεις στην δουλειά σου...!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη εβδομαδα να εχουμε αγαπημενες μου!!!

κριστη καλη ωοληψια σημερα!Θα περιμενουμε νεα σου...

Diazaki μου αυριο πας για ωοληψια?Καλη επιτυχια και εγω ετσι ημουνα, ειναι καλο να εισαι ηρεμη.

Dancer με το καλο γλυκια μου και εσυ την Τετερτη!

Tha gino manoyla,πως πας, ποτε κανετε χοριακη?

Αnnou εγω δεν δουλευω ακομα..να προσεχεις στη δουλεια.

Anji μου καλα ειναι τα πονακια, θα γατζωνεται το σπορακι!

Εγω κοριτσια ακομα δεν εχω συνελθει :(

Επαιρνα ντεπον ανα 6 ωρες , βαζαμε κομπρεσες, και ο πυρετος δεν υποχωρουσε , με ντεπον αλλα ανεβαινε!

Τρομαξαμε παρα πολυ!

Ετρεχε η μυτη μου, τα ματια μου , ο λαιμος μου πονουσε και πηραμε το γιατρο , μας ειπε οτι ειναι ιωση .

Μας ειπε να ξεκινησουμε αντιβιωση και βλεπουμε...

Μας συνεβει και κατι κουφο....ετυχε να μας σπασουν και τα δυο θερμομετρα με τον υδραργυρο και ο καλος μου πηρε την ηλεκτρικη σκουπα για να τα μαζεψει.

Ειναι οτι χειροτερο να μην το κανετε ποτε!

Με αυτο τον τροπο διαχαιεται στην ατμοσφαιρα και ειναι δηλητηριο αν το υσπνεουμε,οχι αν το ακουμπησουμε.Ευτυχως που απομακρυνθηκα απο το χωρο.

Πηραμε και στο κεντρο δηλ. μας ειπαν πως επρεπε να το μαζεψουμε , οτι πρεπει να αεριστει ο χωρος για 24 ωρες και πεταξαμε τη σκουπα...Ο αντρας μου εχει ακομα τυψεις για αυτο που συνεβει..

Περιμενω τωρα να παμε την Πεμπτη στο γιατρο να δουμε οτι το μωρακι ειναι καλα , για να ηρεμισω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δεν πήγε καλά σήμερα: "τζούφια" και τα 2. Άκυρη η προσπάθεια...

Μου είπε με την περίοδο του Μαρτίου να ξανακάνουμε προσπάθεια.

Οπότε... μπλέκω με την επιτροπή... (gogo τα φώτα σου...)

Καλή επιτυχία στις υπόλοιπες και... καλό κλώσσημα στις κλωσσούλες του φόρουμ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...