Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο14


Recommended Posts

Κοριτσάκια μου καλησπέρα!πώς είστε;

tha gino manoula,΄ζήτωωωωωωωωωωωωω!!! :):):) είδες βρε που στα λέγαμε;σου μιλάει η προσωποποίηση της υστερίας.

Teri μου πώς είσαι;κάνε υπομονή κουκλίτσα μου, καλά είπαν τα κορίτσια οτι συμβαίνουν αυτά στη φυσική σύλληψη.

Lil θα περάσει κορίτσι μου, καλά σου λένε κάτσε μέσα.Κι εμένα ο απαυτός μου :oops: έχει πιαστεί αλλά όταν πονάω ξεκουράζομαι.

Nango,littledancer όλα καλά θα πάνε ;)

Μελιιιιιιιι, άντε περιμένουμε τα ευχάριστα :)

Βρε γιουλάκι τι υπερπαραγωγή ήταν αυτή; :shock: Όσο για τα δίδυμα, πού θα το θελα αλλά εδώ αγωνιώ για ένα και καλό!είσαι και γουρλού εσύ και σε φοβάμαι...

Οι υπόλοιπες καλά;εγκυούλες και μέλλουσες;

Κι εγώ τα ίδια, μέσα, μέσα, μέσα.Δεν παραπονιέμαι, απλά σκέφτομαι και μένω άυπνη τις νύχτες.Χτες το βράδυ πόναγε πολύ η μήτρα;η κοιλιά;δεν μπορούσα να προσδιορίσω τον πόνο.Μπορεί να ήταν κι έντερο.Πάει, λεω, αυτό ήταν.Μπορεί να ακούγεται υστερικό αλλά υποφέρω.Ένας πόνος ανάμεσα σε κρύωμα(πώς είναι όταν κρυώνει η κοιλιά και θες να πας τουαλέτα;) και κολικό.Μετά άρχισαν πάλι κάτι πόνοι και τραβήγματα στη μήτρα.Εκείνη την ώρα ξαπλώνω και κάπως ηρεμώ, κυρίως ψυχολογικά.Πήρα και το γυναικολόγο μου και είπε να πάμε σε δυο βδομάδες για τον πρώτο υπέρηχο.Μέχρι τότε πολλή αγωνία...

Αυτά τα νέα μου, περιμένω με αγωνία τα δικά σας.Πολλά πολά φιλάκια!!!

Α, θέλω κι εγώ συνάντηση!!!Μακάρι να βρεθούμε, κάποια στιγμή θα ανέβω Αθήνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ναι ναι μέσα!!για συνάντηση κ δω!!!! Αγγέλα όλα καλά θα πάνε και θα το δεις και στον υπέρηχο σύντομα!!!! κ γω μια από τα ίδια σαν εσένα αγχώνομαι συνέχεια σκέφτομαι.....συνέχεια.... κ γω δίδυμα πιστεύω ότι έχεις...θα δεις....διδυμάκια!!!μια χαρά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

annou πόσες μέρες έχεις κάνεις ενέσεις???δε έχεις κάνει καμια Ε2??? δε σου χει πει ο γιατρός πόσα ωοθηλάκια βλέπει???

¨Θα γίνω μανούλα" καλη επιτυχία πρώτα από όλα. σημερα είναι η 9η μέρα ενέσεων (Daronda & gonal) . κάνω μέρα παρα μέρα Ε2 αλλα δε μου έχει πει ποτε πόσο βγαίνει ούτε ποσα οωθηλακια έχω... σήμερα που πηγα, επειδή ήταν και ο γιατρός μου μαζί, είπε ότι έχω αρκετα (τίποτα παραπάνω) Δευτέρα θα με δει τελευταία φορα και θα μετρησει και προγεστερόνη. αν ολα πάνε καλα τετάρτη θα μου τα πάρουνε... καμια πληροφορία παραπάνω δε μου λένε... τι να πω ελπίζω να ναι για καλό :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αnnou καλως ηρθες!!

Τι μου θυμισες! Και εγω daronda και gonal εκανα...Καλη επιτυχια!!Ολα θα πανε καλα!!!

tha gino manoula ειναι γουρικο το 4 , πολυ χαρηκα, μπραβο!! καλη εμβρυομεταφορα!!!

Κοριτσακια μου εμενα ποναει ο αυχενας μου, η ζαλαδες προς το παρον εχουν φυγει.. :)

Λεμε να παμε για ενα φαγητο , αλλα θα ντηθω πολυ καλα,θα νιωσω και καλυτερα αν δω λιγο κοσμο πιστευω.

Θελω και εγω να συναντηθουμε αλλα να φτιαξει λιγο ο καιρος.

Σας φιλω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!! καλη επιτυχια σε ολες που ξεκιναμε! Βεβαια για να ακριβολογησω εγω ξεκιναω σε κανα 2μηνο αλλα το ψαχνω το ολο θεμα σαν τρελη!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλή αρχή koushanel!!! annou σου να πάνε όλα καλά...γιατί δε ρωτάς εσύ να σου πούνε να μην έχεις αγωνία???εκτός αν δε θέλεις κ νιώθεις καλύτερα έτσι... Lil έχει πολύ κρύο!!ντύσου καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια τι κάνετε;

kousthanel καλώς ήρθες στην παρέα μας κι εύχομαι να σας προλάβει το μωράκι σας και να μην χρειαστεί να ξεκινήσετε!

Λιλάκι μου είσαι καλύτερα; Κάνε υπομονή θα περάσουν οι ζαλάδες! Ντύσου καλά και βγες έξω να ξεχνιέσαι!

tha gino manoula πολύ χάρηκα με τα εμβρυάκια σου! Μπράβο! Είδες που στεναχωριόσουν; Να δεις που θα πάνε όλα καλά! Θετική σκέψη να έχουμε!

Μαρία το αντράκι σου είναι δραστήριο αλλά χαλάλι! Πέρασε ο καιρός... πόσο δίκιο είχες!

annou καλή σου επιτυχία! Κι αυτός ο γιατρός να μη μιλάει να σου πει κάτι να σε ηρεμίσει!

Αγγέλα μου τέλεια η χοριακή σου! Μπορείς να αρχίσεις να μας φυσάς εις διπλούν γιατί κι εγώ πιστεύω ότι διδυμάκια θα είναι!

Μελίπικτό μου τι έγινε σήμερα; Τι σου είπε ο γιατρός; Εμβρυομεταφορά πότε;

Τέρι αυτό το σποράκι πολύ σας παιδεύει αλλά χαλάλι του! Αφού το είδατε μεγαλωμένο καλά είναι! Υπομονή μέχρι την Τετάρτη!

Little dancer καλή αρχή!

Βρε Γιουλάκι τι νούμερο είναι αυτό; 45 ωάρια!! Υπερπαραγωγή! Εσύ τελικά πότε θα βάλεις τα μπαρμπασταθάκια σου;

Τα δικά μου τα νέα τώρα... σήμερα έκανα την τρίτη ενεσούλα μου, είναι σε πενάκι και παραδόξως μου φαίνονται πολύ εύκολες και ανώδυνες!! Μήπως δεν κάνω κάτι καλά; Τη Δευτέρα θα με δει ο γιατρός και θα μετρήσουμε και την οιστραδιόλη. Ένα βήμα πιο κοντά στο σποράκι μας με τη βοήθεια της Παναγίτσας και του Χριστούλη μας! :ympray:

Φιλιά σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εγω ρωταω αυτοι δε μου λενε τιποτα. αλλα το εχω παρει ψυχραιμα πλεον Σημασια εχει το αποτελεσμα. φτανουμε στην πηγη επιτελους

lil ελπιζω να ναι γουρικος ο συνδυασμος daronda-gonal. :lol:

καλη διασκεδαση να βγαινεις να ξεχνιεσαι!!

good luck girls!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!

Τί ΚΡΥΟ είναι αυτό;;;!!!!!! Τί ΑΕΡΑΣ;;;;;!!!!!!

Δεν ήθελα να σηκωθώ απ'το κρεβάτι!

Κάθε χρόνο όταν πιάνουν τα κρύα παρακαλάω να χιονίσει να αποκλειστοε να μην πηγαίνουμε δουλειά, να ανάβουμε το τζάκι και να τρώμε σουπίτσες... Τώρα λέω Παναγίτσα μην χιονίσει κι αποκλειστούμε και δεν γίνει η εμβρυομεταφορά....

Όλα καλά εχθές, δόξα τον Θεό! Ένα ωοθηλάκιο περίπου 15 χιλ και ενδομήτριο 8,5 χιλ την 8η μέρα! Ξεκίνησα τεστ ωορηξίας και μόλις δείξουν την αιχμή πάμε για αιματολογικές και 3-4 μερούλες μετά θα βάλουμε τα μπαρμπασταθάκια μας!

Κορίτσια με είδε στο όνειρό της η γυναίκα ενός βαφτηστηριού της γιαγιάς μου, να την έχω δει 3-4 φορές στην ζωή μου είναι ζήτημα, που μένει στην Χίο! Με είδε λέει να κρατάω ένα λευκό περιστέρι και μου έλεγε να το ελευθερώσω και εγώ το έσφιγκα στην αγκαλιά μου και έλεγα όχι δικό μου είναι και δεν το άφηνα κι ας με παρακαλούσαν! Και πήρε την γιαγιά μου και της λέει μήπως το Μελάκι είναι έγκυος; Όχι λέει η γιαγιά μου γιατί; Της λέει το όνειρο κι ότι εκεί λέει το άσπρο περιστέρι σημαίνει εγκυμοσύνη και παιδί!!! Μακάρι Παναγίτσα μου να πάνε όλα καλά για όλες μας...!!!

Kousthanel καλώς όρισες και καλή επιτυχία εύχομαι!

Annou εγώ δεν μπορώ να μην ξέρω, αν δεν πάρω γώ τα αποτελέσματα μου τα στέλνουν με εμαιλ και στο υπέρηχο μου τα εξηγεί διεξοδικά, αλλιώς αγχώνομαι πάρα πολύ! Μπράβο σου που παραμένεις ψύχραιμη κοριτσάκι μου!!!!

Ντιαζάκι είδες τελικά δεν είναι τίποτα οι ενεσούλες! Η ιδέα μας ήταν πριν την κάνουμε και η εγνοια μήπως κάτι δεν κάνουμε σωστά! Αλλά με το πενάκι δεν έχεις πολλά περιθώρια λάθους! Άσε που το ελέγχεις με τις αιματολογικές!!! Όλα τέλεια θα πάνε θα δεις!!!

Θα γίνω μανούλα είδες καλε που προχωρούν και τα 4;!;!;! Τσάμπα τόση στεναχώρια! Τελικά όλες εδώ μέσα την απογοήτευση την έχουμε στο τσεπάκι μας!!!! Ευτυχώς που έχουμε η μία την άλλη και κρατιόμαστε από κάπου!!!

Αγγελάκο μου πώς είσαι;

Σκεφτόμουν Ότι μετά από τόση ξαπλά το συρώμα θα πάρει το σχήμα του πισινού μας κι ο πισινός μας θα γίνει πλακέ όπως το στρώμα!!!! Χαχαχα!

Λιλάκι νιώθεις καλύτερα;

Βάγκο μου πότε θα τα ξαναδείτε;

Λαμπρινή Γιουλάκι τί κάνουν οι μικρούλες σας;

Εγκυούλες φιλάκια στις κοιλίτσες σας!!!

Στρουμφάκι επέστρεψες στην δουλειά να μιλάμε;;; Μας έλειψες!

Παπάκι εσύ ξεκίνησες;

Καλέ το μερεντάκι μας τί έγινε; Μπας και είναι εγκυούλα και προσπαθεί να το πιστέψει;!;!;!

Φιλάκια σε όλες όλες όλες!!! Να έχετε μια τέλεια μέρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Meli πλησιάζεις κ συ...όλες είμαστε σε δρόμο!!!ωραία!!! μακάρι να βγει το όνειρο!!!diaz καλή αρχή με τις ενεσούλες...όντως μια ιδέα είναι ...κ γω αγχωνόμουνα αν τις έκανα σωστά...τελικά μια χαρά τις έκανα...

annou όντως μπράβο σου που παραμένεις ψύχραιμη...κ μένα αν δε μου εξηγούν αναλυτικά δε μπορώ αγχώνομαι...και ευτυχώς μου τα εξηγουσανε..πόσα είναι μέγεθος ε2 κτλ.... αλλιώς θα χα πεθάνει από το άγχος μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μελιπικτό μου μακάρι να βγει το όνειρο ακριβώς έτσι όπως το λέει και να μείνεις εγκυούλα!!! Μακάρι!!! Αχ μαζί θα περιμένουμε μετά και θα μετράμε μέρες!!!

Εγώ πάλι έχω αρχίσει να έχω άγχος για αύριο!! Να δω τι θα μου πει... δεν νιώθω τίποτα απολύτως και φοβάμαι μήπως δεν έχω αυγά ή μήπως κάνω κάτι λάθος. Θα έπρεπε να νιώθω κάτι;

tha_gino_manoyla μακάρι να αγχώνομαι κι εγώ τσάμπα και να είναι όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ γω στην αρχή τίποτα δεν ένιωθα κ ακριβως σαν εσενα σκεφτομουνα....αλλα τελικά είχα...έτσι θα χεις κ συ θα δεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μελιάκι, τι τέλειο όνειρο!!!΄να δεις που θα βγει αληθινό!Το πιστεύεις ότι τη μέρα που είχα τη θετική χοριακή είχε δει όνειρο ένας φίλος του άντρα μου;καμία σχέση δηλαδή.Και σήκωσα εγώ το τηλέφωνο και μου λεει είσαι καλά,έχεις κανά νεο;κοίτα να δεις, λεω, που του το πρόλαβε ο άντρας μου, κι είχα κάτι νεύρα!τελικά ο άνθρωπος είχε δει ένα όμορφο όνειρο με θάλασσα,δεν θυμάμαι λεπτομέρειες .Άντε, ετοιμάσου ;) κουκουλώσου κιόλας κι άσε τον πισινό μας να πάρει ότι σχήμα θέλει-ο δικός μου, παρεμπιπτόντως, είναι σαν ψηφιδωτό!!!

το σχήμα δεν το σχολιάζω, ντρέπομαι!!!

Diaz,δεν είναι βρε τίποτα οι ενεσούλες!(παρακαλώ μην κοιτάξετε παλιότερες δημοσιεύσεις μου :roll: )κι εγώ μόλις τις έκανα ένιωθα οτι κάτι παει στραβά, δεν θα μπαίνει καλά το φάρμακο, και σκεφτόμουν οτι όταν θα παω για υπέρηχο θα μου πουν οτι δεν παράγω τίποτα γιατί έκανα λάθος τις ενέσεις!Τελικά τις έκανα σωστά.Τώρα που κάνω τις ηπαρίνες αναπολώ αυτές τις ενέσεις,ήταν τόσο ανώδυνες!!

Θα γίνω μανούλα, καλύτερα έτσι;

Τα υπόλοιπα κοριτσάκια;περιμένω τα νεα σας!τέρι μου, υπομονή!

Πολλά πολλά φιλάκια :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω την εντύπωση ότι την παρεούλα μας την έπιασε το κρύο, έμεινε σπίτι και για αυτό βρήκα πολλές νέες σελίδες και με ευχάριστα νέα.... :lol::lol::lol: Η αλήθεια είναι ότι διάβασα πολλά και λίγα συγκράτησα αλλά πάμε να ξεκινήσω....

Αγγέλα μου συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!!!!! Η επαναληπτική χοριακή είναι τέλεια!!! Μη διαστάζεις λοιπόν να χαρείς...το σποράκι σου είναι στο δρόμο....

Tha gino manoula καλή επιτυχία!!!! Αύριο θα πάτε για εμβρυομεταφορά;;;; Είδες που αγχωνόσουν τσάμπα;;;;; Χαλάρωσε και απόλαυσε την εμπειρία της μεταφοράς. Εγώ έχω καταφέρει να τη ζήσω μόνο μια φορά, αλλά δε θα την άλλαζα με τίποτα...

Teri μου κάνε λίγο υπομονή και θα το ακούσετε το μωράκι σας... Απλά θέλει λίγο περισσότερο χρόνο. Μη στεναχωριέσαι και όλα θα γίνουν...

Meli εύχομαι το όνειρο να βγει αληθινό...Πολλές φορές έχει συμβεί. Και όταν μάθαμε για την εγκυμοσύνη της αδελφής μου, είχε πάρει τηλέφωνο η κουνιάδα της θειας μου (άσχετη), την οποία είχαμε να δούμε και 10 χρόνια....

Και επειδή σίγουρα ξεχνάω αρκετές, εύχομαι στις μέλουσσες μανούλες ότι καλύτερο, στα κορίτσια που βρίσκονται στην προσπάθεια καλό κουράγιο και υπομονή.

Εμείς την Παρασκευή θα πάμε σε άλλον εξωσωματικό να δούμε τι θα μας πει και να αποφασίσουμε τις επόμενες κινήσεις μας. Θα τα λέμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κον μου μάλλον έχεις δίκιο!!! Για Σ/Κ το ποστάκι μας είχε πολλή κίνηση!!!! Ευτυχώς!!!

Εύχομαι να έχετε καλή επιτυχία στην επόμενη προσπάθειά σας! Αυτός ο γιατρός να σας βοηθήσει να αποκτήσετε το θαυματάκι σας!

Αχ μακάρι να βγει αληθινό το όνειρο κοριτσάκια μου!!! Γιατί και τα χριστούγεννα είδε μια φίλη μου ότι μου βάφτιζε την κόρη αλλά δεν έγινε τίποτα! Πιστεύω όμως ότι οι γνωστοί και οι φίλοι που ξέρουν ότι θέλουμε μωράκι επηρρεάζονται και βλέπουν όνειρα γιατί θέλουν να είμαστε ευτυχισμένες! Οι πιο μακρινοί ίσως όντως έχουν προαίσθημα και βλέπουν σημαδιακά όνειρα! Μου έχει συμβεί κι εμένα με κάποια συνάδελφο να την βλέπω συχνά και εκείνη και την μητέρα της να είναι σε νοσοκομείο και να μου χαρίζουν τα κοσμήματά τους και να τρώνε γλυκά και τελικά έμαθα ότι ήταν άρρωστη η μαμά της και πολύ άσχημα!!!

Θα γίνω μανούλα καλή εμβρυομεταφορά αύριο και πολύ καλή επιτυχία!!! Η Παναγίτσα και οι 3 Ιεράρχες να είναι στο πλευρό σου!

Καλό βράδυ και πολλά φιλάκια σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Κον καλή αρχή την Πέμπτη και μακάρι αυτή η προσπάθεια να είναι καρποφόρα!

Αγγέλα όντως οι ενεσούλες μια ιδέα είναι και δεν χρειάζεται να ανατρέξουμε σε προηγούμενες δημοσιεύσεις!! Ξεκίνα να μας φυσάς κι εσύ μπας και φουσκώσουμε!

tha_gino_manoyla μακάρι να έχεις δίκιο αν και απογοητεύτηκα σήμερα.

Πήγα πρωί πρωί για τον πρώτο υπέρηχο μετά από 4 μέρες υπερδιέγερση και ρε κορίτσια έχω μόνο 4!!! :( Δύο στην κάθε ωοθήκη! Που πάω με 4??? Ούτε σε εμβρυομεταφορά δεν θα φτάσω!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα γλυκουλες και καλη εβδομαδα!!!

Κον με το καλο και εσεις κοριτσακι!

Tha gino manoyla καλη εμβρυομεταφορα!!! %%-%%-%%-%%-%%-%%- Περιμενουμε να το γιορτασουμε και με σενα σε λιγες μερες!!!!

Αγγελα εσυ τι ενεσουλες κανεις?

Diazaki μου , μην μου στεναχωριεσαι! Ειναι νωρις ακομα, εμανα στην αρχη εβλεπε 7 και μετα πηραμε 12!

Θα κανεις και αλλα αυγουλακια.

Εγω ειμαι καλυτερα, αλλα δεν μου εχει περασει τελειως το πιασιμο.Οι εξετασεις που εκανα και θα τις κανω καθε μηνα σαν εγκυουλα βγηκαν ερκετα καλες. Σημερα θα κανω και τις εξετασεις για τη θρομβοφιλια που ειναι και αυτες καθε μηνα να δουμε πως τα παμε...

Φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλενάδες και καλή αρχή!!!

Diaz μην στενοχωριέσαι, θα κάνεις αυγουλάκια!!!

tha gino manoula,καλή επιτυχία κορίτσι μου!

Lil, τις clexan κάνω λόγω θρομβοφιλίας.

Οι υπόλοιπες τι μου κάνετε;τέρι μου όλα καλά;

Κον, καλή αρχηηηηηηηηηηηηηη %%-

Πάρτε κι ένα γερό φύσημα, φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!

Φιλάκια σε όλες :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!Και πολυ πολυ καλη εβδομαδα!

Σημερα εμβρυομεταφερεσαι "θα γινω μανουλα?" Καλη πολυ καλη αριστη επιτυχια!!!!!!!!!!!!!

Ολες ειμαστε μαζι σου!!!!

Σημεα ειναι η μερα σου!!!Οι υπολοιπες τι κανετε?Πολυ κους κους το ΣΚ οντως :lol::lol::lol::lol:

Εμεις σημερα θα παμε για τον 1ο υπερΟχο να δουμε που ειμαστε και για ποτε υπολογιζεται η ωορρηξια!Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!

Θα γίνω μανούλα περιμένουμε με ανυπομονησία τα νέα σου!

Ντιαζάκι μου μην στεναχωριέσαι για τα 4, είναι πολύ νωρίς ακόμα και σίγουρα θα κάνεις κι άλλα όσο αυξάνεται η οιστραδιόλη στον οργανισμό σου! Να εύχεσαι να είναι καλά και όχι πολλά, έτσι μου είχε πει ο γιατρός μου! Καλύτερα δύο και καλά παρά 30 και τζούφια!!!!

Λιλάκι μου μπράβο για τις εξετασεις σου! Εύχομαι και οι επόμενες να είναι καλές!!!

Αγγελάκο μου πονάνε οι ηπαρίνες,ε; Λίγο βουτυράκι πάνω θα μειώσει τις μελανιές!!! Ξεκίνα καλέ να μας φυσάς κι εσύ!!!!!!!!!! Είσαι ΕΓΚΥΟΥΛΑ λέμε!!!!

Γιουλάκι καλή επιτυχία! Σε φυσικό κύκλο το πάτε κι εσείς; Εγώ έκανα το Σαββατο υπερηχο για να δούμε περίπου πότε θα γίνει η ωορηξία και τώρα τεστάκια ωορηξίας 2 φορές την μέρα για να μην μας ξεφύγει!

Σας φιλώ όλες γλυκά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουλακι και μελι με το καλο!!!!

Αγγελα και εγω clexan κανω.Οπως λεει το μελι, και εγω βουτυρακι βαζω για τις μελανιες και αντε να εχω κανει καναδυο μονο.Θα τι κανεις και εσυ φανταζομαι μεχρι να γεννησεις και μετα τη γεννα κανα μηνα ...

Ποτε προλαβες και εκανες τη εξεταση? Εμεις την καναμε σχεδον το δευτερο μηνα που λιγο πριν χασαμε το δευτερο εμβρυακι μας, δεν πρεπει να εισαι εγκυος για να δειξει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλη μερα κ καλη εβδομαδα να εχουμε!!!!!!!!καλε τι κρυο ειναι αυτο????εχω παγωσει!!!!!!!!

θα γινω μανουλα καλη επιτυχια!!!!!η εμβρυομεταφορα ειναι μαγικη.....!!!!!

ντιαζ μην στεναχωριεσε.....ολα θα πανε καλα....αλλωστε ειναι πολυ νωρις ....θα κανεις και αλλα!!!! αν κ νομιζω οτι οσο ποιο λιγα εχεις τοσο ποιο καλα ειναι!!!!

αγγελα αχ αυτες οι ενεσουλες......εγω κανω innohep κ τωρα που εχει φουσκωσει η κοιλια δεν ξερω που να τις κανω......

λιλ τι κανετε????συγχαρητηρια με τις εξετασεις !!!!!!

μελι μου καλη επιτυχια!!!!ολα θα πανε καλα! και το ονειρο θα βγει αληθινο αρκει να το πιστεψεις!!!!

κον κ γιουλακι καλη επιτυχια κ σε εσας!!!!!πιστη κ υπομονη να εχετε!!!!!!

φιλακια πολλα σε ολες!!!!κ στα μωρακια σας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια. σημερα έκανα τελευταιο υπερυχο και τεταρτη παμε για ωοληψία!!!

DIAZ ενα και καλο να σκεφτεσαι και ολα θα πανε καλα. αν ειναι και 2 ακομα καλυτερα!! εγω αυτο λεω. φαντασου ακομα και σημερα που εκανα τελευταιο υπερηχο και δε ξερω τιποτα ουτε ποσα εχω ουτε ΤΙΠΟΤΑ!! αλλα λεω για να γινει ωοληψια κατι βλεπουνε.

tha ginw manoyla ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑΑ

GOOD LUCK ΣΕ ΟΛΕΣ. ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιακι μου σε ευχαριστω!

Και εσυ με τις ενεσουλες ,ε? Το θυμαμαι.

Σιγουρα εινα πιο δυσκολο οσο προχωραει η εγκυμοσυνη γιατι η κοιλια γινεται σαν πετρα , ετσι μου ελεγε και η κουμπαρα μου που τις εκανε και εκεινη..Υπομονη δεν ξερω τι αλλο να πω.Αυτο που μου δινει δυναμη ειναι οτι, χτυπαει μια καρδουλα στην κοιλιτσα μου και οτι σε λιγους μηνες θα κραταω στην αγκαλια μου το μωρακι μου.

Αnnou πολυ καλη επιτυχια με την ωοληψια την Τετερτη %%-%%-%%-%%-%%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...