Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο.58 Ζούμε το κάθε δευτερόλεπτο


Recommended Posts

Αναστασια κανε μια δοκιμη να μας πεις αντιδρασεις...

μπορει ετσι να ξαναφουντωσει το θεμα...

Εισαι μια γκαστρωμενη σουπιαααααα εσυ!!!!!Κανεις οτι περναει απο το χερι σου να μουφας το φανταστικο 20ρικο γκομενακι εε????? :lol::lol::lol::lol: Δεν στον δινω καλε!!!!Ακους εκει να ξαναφουντωσει με τον Α! =;@-)@-)

Φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ρε αν με το Λουκά ενοείτε εμένα θα σας σκίσωωωωω!!!! Γκαστρωμένες αγκάστρωτες!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Έρη σταμάααααατααααα!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Μωρή Αναστασλιεγώ την έχασα την ευκαιρία μου για Αγιοσύνη! Κοιτα εσύ τώρα να δεις τι θα κανεις γιατι σε βλέπω στο πυρ το εξώτερον!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Μωρή Τόνια αν πω εγω τέτοια πράγματα στον Π θα φωνάξει το 166!! :lol::lol::lol::lol: Η Μαρία-Ι τα λέει στον αγαπημένο της και εκστασιάζεται ο Γ απο την προοπτική που ανοίχτηκε ξαφνικά στη Μαρία!!! :lol::lol::lol: Μαρακι :x

Και ναι μωρή το παιδί δε το συνδέει. Του αρέσει π.χ. το μολύβι του διπλανού του και απλά το παίρνει :roll:

Όσο για για τα νεύρα;; Ουουουουουουο Νευράκια τσαταλάκια!! Ρετάλι τα νεύρα!!!!

Βρε Έρη πότε θα κάνεις το τεστ;;;; Μας έσκασες!!!!! :twisted::lol::lol::lol::lol:

Αναστασί το νου σου! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω λιωσει λεμε

\

διαβασω και τι ματαφυσικα και δεν μπορω να συγκεντρωθω

Αναστασια...απορω πως σου περασε κατι τετοιο απο το μυαλο...

αν εινια νξααλλαξω αντρα...θα παω σε πολυ πλουσιο...η σε πολυ κινκι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αι μαρη με την κοιλια στο στομα μου σκευτεσε και κινκι :lol::lol::lol::lol::lol:

εγω αν αλλαζα αντρα θα πηγενα σε κατι πιο ....λοβοτομημενο :lol::lol::lol::lol::lol:

πλακα στην πλακα αυτην την στιγμη μονο αντρες δεν σκευτομαι ..... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να σκεφω?

ποσο αποχη να αντεξωω?

λοβοομημενο....χααχχα

εχεις την ηρεμια σου γι αυτο...θα σου σε ενα μηνα...αν θα προλαβεις να σκεφτεις τι φαι θα φτιαξεις..ας γυρισει και μετα να μας πεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να σκεφω?

ποσο αποχη να αντεξωω?

λοβοομημενο....χααχχα

εχεις την ηρεμια σου γι αυτο...θα σου σε ενα μηνα...αν θα προλαβεις να σκεφτεις τι φαι θα φτιαξεις..ας γυρισει και μετα να μας πεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

'Exω ψοφήσει στα γέλια με την πάρτη σας!!! Δεν υπάρχετε!!! :((:)):((:)):((:))

Ένα έχω να πω και μετά θα σιωπήσω, γιατί νυστάζω πολύ (-| και κυρίως δεν νιώθω πολύ καλά, μ' ενοχλεί το στομάχι μου! :ymsick:

ΣΑ ΔΕ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ αντίχριστες όλες σας!!!!!!!! [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif]

Μη δείτε έναν άνθρωπο να μπαίνει στο δρόμο του Θεού... Να πέσετε να τον φάτε!!!! [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif]

Κάτω τα χέρια σας ρε απ' το Σισσάκι!!! Πίσω και σας έφαγα!!!!!!!!!!!!!! [smilie=whip2.gif][smilie=whip2.gif][smilie=whip2.gif][smilie=whip2.gif][smilie=whip2.gif]

Μη τις ακούς κοριτσάρα μου, τις μωρές!!!! :-w:-w Εγώ είμαι μαζί σου!!!! :x:x:x:YMHUG::YMHUG:

Τα υπόλοιπα αύριο, γιατί δε νιώθω και πολύ καλά!!!

Καληνύχτα!!! [smilie=female.gif][smilie=female.gif][smilie=female.gif][smilie=female.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα δεν παιζεστε!! Μεχρι να σας διαβασω θα αλλαξετε και τρενακι! :lol: Εκατσα και καλα να κανω καμια ασκηση και εδω και 3 τεταρτα σας διαβαζω και τελειωμο δεν εχετε. Ο Π. με κοιταει με μισο ματι γιατι ασχολουμε με εσας και οχι με τις ασκησεις :| Μεχρι την 94 διαβασα τα υπολοιπα αυριο.

Εμεις ειμαστε καλα, εδωσε αιμα η Ε. σημερα. Μα τι δυνατο παιδι ειναι! Κρατιοταν να μην κλαψει και μετρουσε ολη την ωρα στα γερμανικα και στα ελληνικα για να ξεχνιεται. Την θαυμασα πραγματικα, την τρυπησε και 2 φορες για να της βρει φλεβα. Μετα της εδωσε καραμελες και ενα αρκουδακι επειδη ηταν πολυ καλη. Παρασκευη θα εχουμε μαλλον αποτελεσματα, εχω πολυ αγωνια. Αυτα τα ολιγα απο εμας τα υπολοιπα αυριο...ξερω και χθες ετσι ειπα αλλα δεν προλαβαινωωωω ειπα να στρωθω στο διαβασμα αλλιως δεν την βγαζω καθαρη. Φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο επομενο οδηγος η Ερη...

με θετικα αποτελεσματα...

κανε το γιατι θα σε βαλουμε να κατουρησεις με το ζορι!

ακουςςςςςςςςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...