Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο.58 Ζούμε το κάθε δευτερόλεπτο


Recommended Posts

Επειδή αυτό είναι το μότο μου και επειδή ο χρόνος που περνάει δε γυρνάει πίσω.........

Όποια δε συνετιστεί με τα παραπάνω θα καταδικαστεί σε ιντερνετικό λιθοβολισμό και μαστίγωμα .

[smilie=whip2.gif][smilie=whip2.gif][smilie=whip2.gif][smilie=whip2.gif][smilie=whip2.gif][smilie=whip2.gif][smilie=whip2.gif][smilie=whip2.gif][smilie=whip2.gif][smilie=whip2.gif]

Ανεβαίνουμε λέμεεεεεεεεεε!!!!

Όπαααααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ιουλία μου γιατί διαβάζεις τόσα;;;; Νομίζω πως ένας γιατρός θα σε καθησυχάσει πολλή περισσότερο! Ελπίζω να ηρεμήσεις το συντομότερο!!!

Βίκυ έπρεπε να της πεις οτι περιμένεις δίδυμα! Σιγά μην κάτσουμε να σκάσουμε κιόλας για την κοιλιά!!! Να χαίρεσαι και το κορίτσι σου!!!

Χρύσα πες μας νέα από τη βαπτιση ρε συ...Κρίμα που δεν τα κατάφερα... ;);)

Έλενα πως είναι ο Γ; Περπατάει καλά;;; Η Δ ρε συ τρέχει. Παίρνει φόρα και σταματάει μόνο οταν σωριάζεται στο πάτωμα! Πλέον δεν κλαίει καν!! :lol::lol::lol:

Παναγιώτα ήρθαν οι κότες που σου ΄στειλα;;;;

Γωγώ πως είναι η Ιω σήμερα;;;;

Τόνια θα Αθηναϊθιστείς;;;;;;; Ντοινγκ ντοινγκ!!! Ωραία λέξη βρήκα!!! Ζηλεύω ρεεεεεεεεεε........

Λένα πως είναι το μιρκό τουτούνι; Υπναράδικο ε;;;

Μαρία να χαίρεσαι το Κορίτσι σου και συ!!!

Μιτσάκι τί κάνεις; Καιρό έχω να σε πετύχω...

Αργι συμμαζευτήκατε; Πως τα περάσατε;

Η Κάρολ τί κάνει; Μιλάει καμία μαζί της;;;

Η Φραν θα ανέβει Θεσ/νίκη;

Αφρο που χάθηκες σήμερα;;;;

Παναγιώτα οι παππούδες πάντα είναι οι φωτεινοί παντογνώστες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα :D

και το δικό μου μότο είναι αυτό!!!! :D:D:D

ανεβαίνω τρενάκι για ευχάριστη διαδρομή και ευχάριστες στάσεις :D

το μπαρ άνοιξε? :D

πάω για ένα ποτάκι και......

καληνύχτα σας :D:x

Νατάσα σχετικά καλά, υπήρχαν και μαλώματα μεταξύ πεθερού και υιού :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

έχω ξυπνήσει από τις 5.00 :o:o:o πήγα τουαλέτα και μετά δεν μπορούσα να κοιμηθώ ξανά, είναι ένα ελάττωμά μου, αν ξυπνήσω τέλος μετά.....έτσι σηκώθηκα και καθάρισα την κουζίνα!!!! :shock::shock::shock:

τώρα πίνω καφεδάκι και σε 10 λεπτά πάω να ετοιμαστώ και να ξυπνήσω τα παιδιά, τα κεφάλια μέσα πάλι!!! :roll::roll::roll:

Ιουλία συλλυπητήρια για την γιαγιά σου :!:

Νατάσα ναι καλύτερα μακρυά και αγαπημένοι παρά σιμά και μαλωμένοι, αλλά με τον πεθερό....ακόμη και από το τηλέφωνο μπορεί να μαλώσει!!!!.....δύστροπος άνθρωπος ακόμη και η πεθερά είπε στον άντρα μου, ότι έχει συμβιβαστεί για να έχει την ησυχία της!!!! :? τέλος πάντων, να φανταστείτε ότι την Παρ. λείπαμε για 8,5 ώρες, φύγαμε πρωί και γυρίσαμε απόγευμα!!!! :?

Χρύσα όλα καλά με την βάφτηση? :)

Θούλη καλύτερα σήμερα? :D

ήθελα να σου πω: για κάνε μια δοκιμή να φύγεις για λίγο και θα σου πω αν σε ψάχνει ή όχι ο Ντόντος!!!! :roll::roll::roll: είναι παιδί που δεν εκφράζει τα συναισθήματά του και σε θεωρεί δεδομένη και σίγουρη έτσι και αλλιώς....είσαι η μαμά του και θα είσαι πάντα εκεί, το ξέρει.....μην ανησυχείς.....την μαμά τους όλη την αγαπούν!!! ;) ειδικά σε αυτή την ηλικία!!!! :);)

Αφρο επειδή δεν πολυδιάβασα το τρενάκι, παρά μόνο στα πεταχτά....ποιός παιδάκι σου ήταν άρρωστο με - μάλλον - γαστρεντερίτιδα? είναι καλά τώρα? :?:

εσύ? :?::x

σας αφήνω, πάω!!! :!:

α αγοράσαμε ένα μηχάνημα που εμφανίζει τα αρνητικά φωτογραφιών στον Η/Υ και χθες ο άντρας μου εμφάνισε 800 αρνητικά :o:o:o:o και έπεται συνέχεια!!! 8-)

Παναγιώτα καλή πρώτη μέρα στην δουλειά :x

Γιώτα καλή προετοιμασία για τις 11 Ιαν και καλή ξεκούραση :):x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

καλοτάξιδο και μόνο ευχάριστα να ακούμε σε αυτό το τρενάκι ;)

Σήμερα έχει γενέθλια ο Μιχάλης μου :x:x:x:x γίνεται 7 χρονών

Πότε πέρασαν τόσα χρόνια ούτου που το κατάλαβα........... τέτοια ώρα ήμουν στην κλινική και περίμενα :D:D

Γωγώ, Μαρία και Βίκυ Χρόνια Πολλά στα κορίτσια σας, να τις χαίρεσται και να απολαμβάνεται την κάθε στιγμή τους :x:x:x:x:x

Ιουλία συλλυπητήρια :(:(

Σταμάτα να ψάχνεις στον ιντερνετ και αν έχει υποψίες για κάτι πήγαινε να μιλήσεις με κάποιον γιατρό,

Σε καταλαβαίνω γιατί το ίδιο έκανα κι εγώ τον προηγούμενο μήνα και κόντεψα να τρελαθώ. Βρήκα ένα σωρό αρρώστιες που μπορεί να έχει η Έλενα.............

Θου σταμάτα να λές βλακείες, είσαι σίγουρα κουρασμένη και τα σκέφτεσαι αυτά, ξέρεις ότι δεν ισχύουν

Σισσιώ ανέβα κ εσύ ρε κορίτσι, σκέψου την κούκλα σου, πρέπει να σε βλέπει έτσι πεσμένη????????

Παναγιώτα καλή αρχή σήμερα στην δουλειά

Στην βάπτιση ήταν όλα πολύ ωραία, ό Γιαννάκης ένα υπέρχο στρουμπουλό μωράκι για φάγωμα :D:D:D:D:D έκλαψε ελάχιστα, ίσα που ακούσαμε την φωνούλα του. Η Χρύσα μια κούκλα κι ο Χριστόφορος όσο πάει και ομορφαίνει.

Να το χαίρεσαι και πάλι Χρύσα μου, γερός και τυχερός να είναι στην ζωή του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα :ymparty::ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion18.gif] Να τα εκατοστήσει ο Μηχαλάκης σου, καλή πρόοδο στο σχολείο του, πάντα ευτυχισμένος, χαμογελαστός και με υγεία να είναι και να σας κάνει υπερήφανους :x:x

πήγε τίποτα στο σχολείο για τα γενέθλιά του? :?:

όντως ο καιρός περνάει πολύ γρήγορα, δυστυχώς, 7 ετών ε? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζααααααααααααααααααα :D:D:D:D:D:D:D

καλη εβδομαδα!!!! δεν εχω διαβασει τιποτε :roll::roll::roll:

τι μου κανετε??? :mrgreen::mrgreen:

ειμαι στη δουλεια!!!!Γιουπιιιιιιιιιιιιιιι......

Μαντεψτε...Την τεταρτη θα συνοδευσω μια αεκδρομη στο μουσειο της ακροπολης...ντοινγκ.... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααααααααααα

ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΣΤΙΣ 7 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΒΡΕΘΩ ΜΕ ΤΗΝ ΦΡΑΝ ΣΤΗΝ ΤΕΡΙΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!

Σας Περιμενουμε....

κλεινω ..γιατι ντροπηηηηηηηη :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα !!!!!!!!!!!!!

τι κανετε;;;;

εμειςειμαστε το αρρωστο σπιι\τι...

ξεκιναω να απανταω απο το παλιο τρενακη γιατι θα κανω σεντονι υπερδιπλο!!!

Καταρχας σας ευχαριστω ΠΑΡΑ πολυ για τις ευχες σας ολες!!!

Χιλια συγνωμη που δεν απαντησα στα μινηματα σας αλλα με τοσο τρεξημο και τοση ταλαιπωρια δεν το χω.

Να ευχαριστισω διπλα οσες αψιφισαν το κρυο και ηρθαν!!!

Τζουλιιιι να χαιρεσαι το καμαρι σου καλε...δεν ηξερα οτι ειναι Θεοχαρης!!!

Μπεμπακος καλοσηρθες- αν και αργοπορημενα...

Μπορει να κανεις ενα δετερο σαν το δικο μου...που ΟΚ μπορει για ενα μηνα να με τσακησε αλλα εξαρχας θηλαζε και θηλαζει με δικο του ωραριο, μονος του ανα 3-4 ωρες δεν παιρνει στηθος παρα μονο αμα πειναει δεν πιπιλαει δηλαδη, κοιμαται οοολλληηη νυχτα απο 40 ημερων ξυπναει βεβεβαι που και που ΟΚ παιδι ειναι αλλα επειδη ειναι τοσο βολικο και ισυχο δεν το καταλαβινω ποτε

Μαρακι και Γωγω και κουμπαρουλα Βικυ...να χαιρεστε τις κορες σας τις ομορφες.

Νατις καμαρωσετε οπως επιθυμειται !!!!!

Γωγω εγω δεν εκανα κανενα εμβολιο γαστρεντεριτιδας και δεν εχω ταλαιπωρηθειφτου φτου σε κανεναν απο τους δυο!!!

Αργυρουλα μουυυυ...ευχαριστω πολυ για τη φωτο..ναι ενα εσπρεσακι το τσακιζω χαλαρα...

Τωρα δε που εφυγαν τα ζορια της βαφτησης θα παρω επιτελους μια μιχανη νεσπρεσο!!!!

Επανερχπμαι εντος ολιγου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα περαστικά ποιός έιναι άρρωστος? :?

μια και το ανέφερες να σου βάλω και άλλες δύο:

στην μία βλέπεις πώς έχουν όλες τις κάψουλες, μέχρι πάνω και είδα τον υπάλληλο πήρε την σκάλα και κατέβασε ένα κουτί!!! ;)

και στην άλλη το σερβίτσιο ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ....

αργυρο την ιδια ωρα ξυπνησαμε ...εγω απο τα μικρα μου με τσακισαν αποψε ....

ο μικρος να ειναι ολο το βραδυ μεσα στην γκρινια και να ξυπναει συνεχεια ,εγω αρρωστη (θα σας πω πιο κατω) ο Μ ηρθε κατα τις 4 στο κρεβατι μου και κοιμηθηκε εκει ...στις 6 που θηλαζα το μωρο ζηταει ο Μ νερο ....τον επεισα να περιμενει να θηλασει το μικρο και μετα να του φερω ...θηλαζει το σκασμενο και παω να του φερω νερο ...μεχρι να επιστρεψω ο σκασμενος (ο μικρος) ειχε γυρισει και κοιμωταν οριζοντια στο κρεβατι ...που να ξαπλωσω :evil: τον κουνησα λιγο και αυτο ηταν ξυπνησε και παει ...με κλωτσουσε στην πλατη μετα :twisted: τα νευρα μου !!!δεν ηθελα να τον ξανα θηλασω ολο το βραδυ με ειχε κανει τσιχλα και τα νευρα μου σμπαραλια ....τελος παντων μην σας κουραζω με τα υπολοιπα ....απο τις 6 στο ποδι ειμαι :twisted:

α ναι ο Μ ηταν αρωστος ..ιωση ηταν ,τωρα ειμαι εγω ....ο Μ ακομα κανει διαρροια το πρωι και τον ποναει και το στομαχι του τωρα επανερχεται.Εγω δεν εκανα εμετο αλλα ολη μερα χθες ημουν με μια λεκανη στα χερια γιατι ειχα αναγουλες .....ειμαι κομματια .

Χρυσα καλοφωτιστος ο Γιανακης και χρονια του πολλα !!!

οσες ειχαν χνες Ιωαννες και Γιαννη χρονια πολλα .

νατασουλα 7 !!!!πω πω ολοκληρο παλικαρι !!!χρονια του πολλα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιω μου πολυ λοιπηθηκα..

ευχομαι πραγματηκα φετος να μην ακους κανενα μα κανενα αλλο δυσαρεστο

Θουληηηηη..μαλακιες να μην ακουω!!!!

χαζη εισαι παιδι μου;;;;..μανα ειναι μονο μια να ξες!!!

Ιουλια αμανπουλακι μου...

ασε το νετ..μη πολδιαβαζεις..αναλογα θα πραξεις..ευχομαι ειλικρινα να μην ειναι ΤΙΠΟΤΑ!!!

Οσο γιαβ την γιαγια...κριμα ρε γμτ...πολυ κριμα

Νατασουλα να χαιρεσαι τον Μιχαλιω σου!!!

Με υγεια πανωβ απ'ολα!!!

Αχ Αργυρουλα..εκειειναι ο παραδεισος μου!!!!

Καταρχας Θεσσαλονικοκοριτσα..χρειαζομαι ενα παιδοχειρουργο...οσες ξερετεπειτε...

πρεπει νακανουμε καυτηριαση στον αφαλο του Χ γιατι εχει ατελη συγκολιση γι'αυτο μας κανει θεματα..

Αρρωστο ειναι το νινακι μας..ο Γιαννακης...'βλεπετε του εβγαλε την ψυχη ο φωτογραφος..δεν ξερω τι ακριβως, περιμενω να ξυπνησει για ναπαμε γιατρο..ολη νυχτα κοιμηθηκαμε αγκαλια..οσοκοιμηθηκαμεδιλαδη γιατι εκλεγε

Στη βαφτηση ολα ΟΚ...

Μετα που πηγαμε για φαη-τελικα ολο το σοι-οι στενοιβ συγγενεις- πηγαμε εκει ποιυ εκλεισε η μαμα..

Απλα ξεχασαμε τα χωνια στο σπιτι γκρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα!!! :D

Καλοριζικο το τρενακι μας!! Αυτο ειναι και το δικο μου μοτο, να ζω το καθε λεπτο σαν να ειναι το τελευταιο μου!

Κοιμαται ο Γ. και προλαβα να κανω πρωινο!! Γιουπιιιι! :D Πινω καφεδακι τωρα. Χθες επεσε για πρωτη φορα απο το καρεκλακι φαγητου! Πηρα μια τρομαρα αλλο πραμα. Γυρισα για κλασματα του δευτερολεπτου να γεμισω το κουταλακι φαγητο και αυτος εσκυψε τοσο πολυ προς τα κατω που εφυγε με το κεφαλι στο πατωμα. Ευτυχως δεν χτυπησε. Ετρεμα ποση ωρα μετα. Εμαθε και σηκωνεται ο κυριος και με τρελενει.

Ιουλια τα θερμα μου συλληπητηρια :( Ζωη σε εσας. Ασε το ιντερνετ στην ακρη για τα ιατρικα θεματα, θα σε τρελανει. Μιλα με εναν γιατρο καλυτερα.

Νατασουλα χρονια πολλα στον Μιχαλακη!!! :ymparty: [smilie=occasion13.gif] Γερος να ειναι και με καλη προοδο στο σχολειο του!

Παναγιωτα τι ντροπη καλε, μπαινε να μας γραφεις νεα! Πως αισθανεσαι πρωτη μερα?

Θου ρε μην σκεφτεσαι ετσι. Και η Ε. ετσι ειναι, ουτε καν με ψαχνει ποτε. Να φανταστεις μια ολοκληρη μερα ημουν νοσοκομειο της προαλλες και δεν ρωτησε που ειμαι. Ο Ντοντος σε θεωρει δεδομενη γιαυτο τα κανει αυτα. Πιστευω πως δεν υπαρχει παιδι που δεν αγαπαει την μαμακα του.

Ξυπνησε παω...φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σας :x

Γωγώ να χαίρεσαι κι εσύ την Ιω σου κι εσύ Βίκυ τη Μαρία-Ιωάννα :D

Χρύσα καλοφώτιστος ο μικρός Γιαννάκης σου!

Περάσαμε πάρα πολύ καλά αυτές τις μέρες :D

Γιόρταζε ο μπαμπάς μου τα Θεοφάνεια, γιορτάσαμε και την Ι την επομένη..

Είχαμε επισκέψεις κάποιους φίλους και συγγενείς και την αγαπημένη φίλη της Ι από το σχολείο.

Πολύ το χάρηκε το κοριτσάκι μου :D:D:D

Είχα όλη τη μέρα κάποιες ετοιμασίες αλλά περάσαμε όμορφα.

Τη επομένη της γιορτής της Ι έφτιαξα μεγάλα μπισκότα βουτύρου λουλούδια και τα στόλισα με ροζ ζαχαρόπαστα και κίτρινο στη μέση και τρούφα πολύχρωμη :D Βγήκαν πολύ όμορφα θα βάλω φώτο.

Αν δεν είχα την αδερφούλα μου που πιάνουν τα χέρια της από αυτά δεν ξέρω αν θα τα έφτιαχνα.

Είναι αστέρι σε χειροτεχνίες και θέματα διακόσμησης. Όλο με τέτοια ασχολείται στο νηπιαγωγείο :D

Χτες πήγαμε στο χωριό στη γιαγιά και στον παππού μας :D

Ιουλία τώρα εγώ τι να πω... Συλλυπητήρια :(

Δεν έχω καταλάβει ακόμη ότι έφυγε η γιαγιά μου...

Πόσες φορές θέλησα να την πάρω να τη ρωτήσω πως να φτιάξω την τούρτα να μου βγει αφράτη η κρέμα όπως την κάνει αυτή και μετά συνειδητοποιώ ότι δεν είναι μαζί μας :(

Προχτές σκέφτηκα να την πάρω τηλ να της πω να μου ευχηθεί για την Ι γιατί περνούσε η ώρα και δεν έπαιρνε :(:(:( Ουφ

Νατασούλα να χαίρεσαι το Μιχαλάκη σου :ymparty:

Τόνια θα βρεθείς με τις Αθηναίες ε? Μια χαρά ;)

Θούλη καλά ρε σε πήρε τόσο από κάτω? Άντε μη λες χαζά.. Ο Θ είναι τόσο σίγοπυρος για σένα

Εμένα η Φ με δείχνει με το δάχτυλο και λέει [-x Μαρία Μ. (με το ονοματεπώνυμο) δεν σε αγαπάω καθόλου :roll:

Παναγιώτα σε έπαιρνα χτες τηλ να τα πούμε αλλά δεν απαντούσες...

Να χαίρεσαι τον Φωτάκη σου..

Μέχρι 20/1 πρέπει να έχω στείλει την εργασία :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιβιβάζομαι κι εγώ στο τρενάκι μας..... :D:D:D:D Αντε να ανεβούμε λίγο......

Νατασούλα μου χρόνια πολλά!!!!!!!Να τα εκατοστήσει ο Μιχαλάκης σου!!!!Να είναι γερός, τυχερός και να κάνει όλα του τα όνειρα πραγματικότητα.... :x:x:x:x Καλή πρόοδο να έχει.... :D:D Πωπωπωπω...7 χρόνια..Πώς περνάει έτσι ο καιρός....

Ιουλία μου συλληπητήρια ρε... :cry::cry::cry: Ζωή σε εσάς..Να ζήσετε να τη θυμάστε τη γιαγιάκα σου...

Χρύσααα χαίρομαι που όλα πήγαν καλά στη βάφτιση.... :D:D:D:D Περιμένουμε φωτος... ;);)

Λενάκι φαντάζομαι τρομάρα που θα πήρες... :shock::shock::shock: Ευτυχώς που είναι καλά ο Γιωργης...

Αφροοο περαστικά και σε εσάς...Δύσκολη νύχτα ε;;;;; :roll::roll::roll:

Παναγιώτα μια χαρά σου έκατσε η επιστροφή.... :lol::lol::lol: Δυστυχώς εγώ δεν μπορώ Τρίτη απόγευμα...Θα κανονίσω με τη Φραν μήπως μπορεί καμια αλλη μέρα... :roll::roll::roll: Καλά να περάσετε....

Μωρή Νατάσαααα τρέχει κιόλας το σκατούλι;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Η Ιω μου έχει ακόμα πυρετό... :(:(:( Ευτυχώς μέχρι 38,6 έχει κάνει και με ντεπόν ή πονστάντ της πέφτει και την κρατάει για 5-6 ώρες....Αλλά στενοχωριέμαι γιατί σήμερα θα πήγαινε πρώτη μέρα σχολείο και περίμενε πως και πως η ψυχούλα μου...Μου έλεγε να φτιάξουμε κεικ να το πάει στους φίλους της στο σχολείο να τους κεράσει για τη γιορτούλα της.... :(:( Κάθε μέρα αυτό έλεγε με το που ξυπνούσε... :(:(:( Ελπίζω να περάσει μέχρι αύριο... :roll::roll::roll:

Η μικρή δεν παλεύεται με τίποτα...Όταν είμαι σπίτι μου κάνει τα νεύρα κρόσσια...Συνέχεια αγκαλιά... :twisted::twisted::twisted: Με το που με βλέπει τεντώνεται και κλαίει..Πλέον την αφήνω να κλάψει.... :?:?:oops::oops::oops: Δεν αντέχω....Νιώθω τα νεύρα μου χάλια.... :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω σε καταλαβαινω για την μικρη ....

ματο σκασμενο να μην κοιματε !!!με το που τον αφησεις κατω η τον ακουμπησεις ξυπναει !!! :twisted::twisted: ουτε μαζι δεν μπορουμε να κοιμηθουμε πια !!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

ιουλια .... :(:(:(:( κουραγιο

σημερα πηγε ο Κ να κανει τα χαρτια για την βαπτιση ...μακαρι να τα κανει ,να βρει τον παπα ...μετα εχουμενα παμε στην εκκλησια που θα την κανουμε να δουμε για ημερομηνια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο με το καλο!!!

εχετε ακομα χρονο.

Εμεις σημερα αγορασαμε το βιβλιαριο υγειας παιδιου..ξερετε οσες εχετε φωτοτυπιες πλεων τα αγοραζουμε..κλαψ..

Επισης...στη βαφτιση ο αδελφος μου εκανε προταση στην κοπελα του..με μισο καρατη κοτρονα..εκανε και τη δυσκολη!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροοοο έτσι κάνει και η δικιά μου....Κοιμάται και με το που την αφήνω κάτω, ξυπνάει.... :evil::evil::evil::evil: Ε δε γίνεται....Την αφήνω πλέον... :?:?:? Κλαίει για κανα δεκάλεπτο και μετά σταματάει..... :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Αλλά η δικιά μου κοιμάται στην κούνια της...Και τη νύχτα που ξυπνάει (μια φορά πλέον ευτυχώς!) την παίρνω στο κρεβάτι, θηλάζει κοιμισμένη και όταν τελειώσει, βγαζω το βυζί, της βάζω πιπίλα και την πάω πάλι στην κούνια της... :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Τα σκατιάρικααα!!!! :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα ρε Χρύσαααα...Πες αυτά τα πικάντικα... :lol::lol::lol: Ωστε έπεσε και η πρόταση ε;;;;;; :D:D:D:D Συγχαρητήρια...Η ώρα η καλή για τα παιδιά.... :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρισααααααααα σπιτι!!!! :D:D

Νατασουλα μου να χαιρεσαι το αγορακι σου!!!! :x:x:x Πω πω 7 χρόνια ε;;;

Πως αισθανεσαι που μεγαλωνει;;;Γενικως καλυτερευουν τα πραγματα;;;

Ιουλια μου :(:( συλλυπητηρια κοριτσακι μου.Ζωή σε σας.

Συμπεθερααααααααα της πηραμε ρε τις κοτες... :lol::lol::lol::lol: Την αλλη φορα ομως τις θελω σφαγμενες και ζεματισμενες...οκ;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αργυρω..οι φωτο σου ειναι ο παραδεισος μου. :D:D Εχει και εδω στο Κολωνακι παρομοιο μαγαζι.

Αφρο μου περαστικα κοριτσαρα μου.θα σε τηλ να τα πουμε.

Χρυσαααααααα :x:x:x περαστικα στον Γιαννακη και με το καλο ο αδερφος σου.

Τελικα εγινε το τραπεζωμα ε;;; :?:?:?

Γωγουλα μου περαστικα ρε στην Ιω.Αντε να βρεθουμε ρε συ να τα πουμε.

Θουλιτσα μου κατι εχασα στο διαβασμα..τι εχεις ρε μαναρι;;;

Ελενα εδω στην Αθηνα αυτες τις μερες κανει πολυ κρυο.

Λοιπον για τη δουλεια..εεεεε οπως τα περιμενα...θα παρει κανα μηνα να πηγαινοερχομαι στο σχολειο και να κανω επικουρικες δουλειες μεχρι να δουμε τι θα γινει..ΦΕΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε ναι το χαμενο...μπεροστα σε ολο το σοι κοτσαρε την βραχονισιδα..νταμπλας της ηρθε της κοπελας...

Παναγιωτα μια χαρα σε βρισκω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Για εμένα, μπορεί και τσάμπα να το σκέφτεσαι.. μετά από τρίμηνη καταστολή των ενδογενών ορμονών δεν ξέρεις αν θα είναι καλές οι ορμόνες στην πρώτη εμμηνόρροια για να προχωρήσετε σε διέγερση.. μίλα με το γιατρό σου κάνε τις εξετάσεις σου δείτε πως θα είναι ο κύκλος σου και το αποφασίζετε τότε με το γιατρό σου..! Εγώ τουλάχιστον και σύμφωνα με αυτά που έχουν αναφέρει κορίτσια στο παρελθόν με ενδομητριωση, αν έπαιρνα το οκ από το γιατρό μου να προχωρήσουμε θα το έκανα τώρα που θεωρητικά η ενδομητριωση είναι σε ύφεση και οι πιθανότητες καλύτερες..
    • It is one of the well-known complications following in vitro fertilization (IVF) with embryo transfer (ET). The incidence of ectopic pregnancy is estimated to be 2.1–8.6% of clinical pregnancy after IVF-ET, which is 4 times higher than natural conceptions. No significant difference could be demonstrated on the incidence of EP in fresh IVF cycles vs. frozen/thawed cycles in a large cohort of patients. Donor egg recipients were found to have a significantly lower incidence of ectopic pregnancy compared with standard IVF patients. Πηγή: Pubmed  Ισχύει.. του εναντίον δηλαδή, η εξωσωματική αυξάνει τις πιθανότητες..
    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...