Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο.58 Ζούμε το κάθε δευτερόλεπτο


Recommended Posts

μόλις πήρα τηλέφωνο και την θεία μου (αδελφή της μαμάς μου) να την συλληπηθώ για τον χαμό του άντρα της, πολύ συγκηνήθηκα, με το ζόρι κρατήθηκα να μην βάλω τα κλάματα :cry::cry: γιατί μου θυμίζει την μαμά μου και γενικώς αποφεύγω τέτοιες καταστάσεις και προχθές που εμφάνιζε ο άντρας μου τα αρνητικά είδα φωτό του γάμου μου και τις προσπερνούσα γρήγορα :cry::cry::cry::cry:

για την οικονομία που λέτε, αν είσαι τσιγκούνης, αν δεν βγαίνεις, δεν ψωνίζεις αποταμιεύεις.....

αύριο έχουμε επέτειο γάμου, λέτε ο άντρας μου να έχει πάρει ρεπό? :roll::roll::roll: πέρυσι μου έκανε την έκπληξη και είχε ρεπό....για να δούμε αύριο......!!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αργυρώ εδώ πλέον δεν έχει είσαι δεν είσαι τσιγκούνης

σου τα αρπάζουν τα νέα φορολογικά μέτρα με το έτσι θέλω

δεν είναι πλέον θέμα οικονομίας..υπάρχει τεράστια απόκλιση στην αναλογία μέσου μισθού-φορολογίας-τιμών προϊόντων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία ναι το καταλαβαίνω αυτό που λες, αλλά όταν ακούω ότι το παιδί ενώ είχε κιθάρα αγόρασε καινούργια με 500ε, το άλλο πάει τέννις, άλλος είναι σε κλαμπ ποδοσφαίρου και μπάσκετ .... βέβαια δεν λέω να μην προσφέρεις στα παιδιά, αλλά αν υπάρχει οικονομικό πρόβλημα δεν θα αγοράσω καινούργια κιθάρα στο παιδί μου ή δεν θα το στείλω σε 2 εξωσχολικές δραστηριότητες....θα κόψω την μία .... εκεί που έβγαινα 1 φορα την εβδ. τώρα θα βγω μία στις 2,.....τέτοιους είδους οικ. αν κάνεις....θα τα δώσεις στους φόρους, άντε και ίσως να βάλεις και 10ε στην άκρη!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο το ξεχασα πριν...ρε πως τα εχετε καταφερει ετσι με τις ημερομηνιες;;;;; :lol::lol::lol: αποκλειεται δηλαδη να ξεχαστει κατι!!!! ;)

Γωγω μη την ακους ρε την απολυμενη ψηλη!!!! Εσυ σταθερη στις αξιες μας...μαστιγωσε το λεμεεεε!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

πω πω την ερμη τη συναδελφο σου...ουτε να την ειχαν φτυσει!!!! :o:o:o:o ισως ειχε κουραστει με ολα αυτα και ηθελε να φυγει γι αυτο και σταματησε τη θεραπεια.. :?:(:(

Μαρακι κι μεις αν δεν ειχαμε τα λεφτα του γαμου,ταπι και ψυχραιμοι θα ειμασταν! :roll: δε κανουμε τρομερα εξοδα(βασικα μονο τα των παιδιων που δινω λιγα παραπανω στα ρουχα τους),ουτε βγαινουμε συχνα(1 φορα το μηνα σε κανενα ταβερνακι),ουτε καλοπιζομαστε(κομμωτηρια,νυχια,καλυντικα,αρωματα κτλ) περα απο τα πολυ βασικα,ουτε ταξιδια πλεον και παλι τσιμα τσιμα τα λεφτα...καλα και τωρα που πηραμε και το αμαξι...πολυ λιγα πλεον...

Αργυ μηπως αυτοι που λες με τη κιθαρα,το φυσανε το χρημα;;;γιατι αν εχεις πολλα λεφτα δε σκας για 500ε..

λοιπον κορες Αθηναιες Φραν,Μιτσακι,Βικυ,Αφρο και ΠΑναγιωτα(ξεχαω καμια;;;η Σισσυ ειπε οτι δε μπορει) τηΤριτη το πρωι που μπορει και η Γωγω μπορει καμια αλλη;;;;; Παναγιωτα εσυ με τιποτα πρωι ε;;;;Τι ωρα πας δουλεια;;που ειναι το σχολειο σου;;; μηπως κι ερθουμε εκει κοντα και πεταχτεις εστω για λιγο... Αφρο;;;; Για απογευμα ρε γαμωτο ειναι πολυ δυσκολο...Μονο τη Δευτερα που θα ειμαι προς κεντρο(Αγ.Μελετιου κοντα στη Κυψελη) μηπως να βρεθουμε κατα τις 8 καπου που να βολευει;;;

Ρε σεις θα στραβωσει η ξαδερφη μου που εχει να με δει κοντα 1 χρονο,γιατι τα πρωινα δουλευει και τα απογευματα θα θελει να μας χορτασει και θα μου πει οτι ηρθα για ολους τους αλλους εκτος απο αυτην... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geiaaaa

καλε αναστασια παρεξηγηση,,δε λεω να σερνεται απο το βρακι μου..με τη καμια ομως..τεσπα λαθος διατυπωση..

μαρια ευκολα φαινονται τα μπισκοτα..

γωγωκα κριμα τη κοπελα ρε..παιιδα δε ειχε ε?κριμα..κ παλι κριμα

σας φιλω ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια αυτό ήθελα να σε ρωτήσω, τι αυτοκίνητο πήρατε τελικά? δεν μας είπες :)

και εμείς έτσι είμαστε όπως εσείς , με την διαφορά ότι εσείς πάτε και σε κανένα ταβερνάκι, εμείς όχι.... :(

η Ρ. ήταν μια χαρά μου είπαν οι δασκάλες της, κανένα πρόβλημα που κάθησε παραπάνω :D τώρα γκρινιάζει εδώ!!! #:-s#:-sX(X(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κουκλες?

κατι διαβασα αλλα οχι πολλα!

μου εμενε ομως οτι υπαρχουν ζευγαρια που εχουν λεφτα στην ακρη!

εμεις τι δεν κανιυμε σωστα ρε γμτ?

τα λεφτα του γαμου ηταν γραμματια για κουρτινες, ηλεκτρικα και επιπλα!

το δανιεο που ετρεχε και τρεχει...

και να σκεφτει κανεις οτι ειμαστε απο αυτους που δεν εχουν πολυ μεγαλο δανειο και ειχαμε και βοηθεια!

αλλα ρε γμτ τον τελευταιο χρονο σε μηνιαια βαση τραβαμε απο οτι ειχαμε στην ακρη!

σημερα πληρωσαμε ΔΕΗ,ΕΥΔΑΠ, εγκεφαλικο,σταθερο συνολο....700 ευρω, τωρα εχουμε σουπερ μαρκετ να παμε!

σημερα μας εβαλαν κατι δεδικασμενα κερδισμενα απο την δουλεια...τα ειδα στο λογαριασμο και φοβομουν να τα παρω...μην ειναι λαθος και μου τα ζητησουν πισω!

τελικα εβγαλα τα μισα!συν 3000

τουλαχιστον καλυψαμε τα της αμνιοπαρακεντησης!

χθες αυτη τη συζητηση ειχα με την πεθ...

εχουν ενα δανειο που ληγει 12/12 και δεν βγαινουν ....σκεφτονται να το απλωσουν...

αλλα ειναι κριμα...της ειπα να κανει υπομονη και κατ θα γινει!

αλλα ο πεθ ...μεγαλωνει και δεν εχε κουραγια...ασε που χει και προβληματα υγειας... αν το απλωσουν και συμβει κατι?

και απο την αλλη εχεις το παππου το Π. να τρωει γαριδομακαροναδες...αλλα ατσι ειναι δεν του εκοψαν τιποτα απο τη συνταξη....

παλι κακιες βγαζω και λεω!

Χρυσα και παλι ευχαρστω πολυ!

Αφρο μια χαρα ειναι 22/4

και συμβολικη μερα!

Ανατσασια δηλ τωρα εισαι ανεργη?

συμφωνω ...πρεπει να σου βρει δουλεια ο Α.

Τονια για που λες τριτη καφε?

οι μετακινησεις μου εμενα ειναι περιορισμενες...δεν ειμαι για πολυ ωρα να οδγω !

ξαναλεωω... σπιτι μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις το σπιτι το φτιαξαμε οταν αραβωνιαστηκαμε

Ειχα εγω λευτα στην ακρη γιατι οσο ημουν λευτερη ...και ειχα προικα αφαγωτη...εβαζα λιγα λιγα στην ακρη..εμενα και με τους γονεις οποτε..οποτε το σπιτι το εβαλε Ο..δηλαδη τους τοιχους και ολα τα αλλα τα πηρα εγω, βοηθησαν και οι γονεις λιγακη..πχ μου πηραν τις κουρτινες και τα φωτηστηκα.

Την κρεβατοκαμαρα την πηραμε απο γνωστο και την ξεχρεωσαμε με τα δωρα του Πασχα

Για τις γεννες μαζευαμε λευτα με το που εμενα εγγυος παλη λιγα λιγα..βαλτε και τα επιδοματα..τσιμα τσιμα μας ερχοντουσαν μεχρι να γυρισω στη δουλεια

Απο τοτε ομωςπου παντρευτηκαμε ουτε ενα ευρω δεν προστεθηκε..γιατι παντα μα παντακατι γινετε..

Οιδικοιμαςλογαριασμοι οταν ερχονται..μας γονατιζουν κυριολεκτηκα

Αλλα εγω ψωνιζω ρουχα και εσωρουχα κλπ παντα μα παντα στις εκτωσεις και απο προσφορες ..δεν με παιρνει αλλιως..

και τωρα θα ψωνισω του Χ για του χρονου

Παλια οΟ ελεγε οτι ειμαι σπαταλη επειδη αυτα που παιρνω οι αρχικεςτιμεςειναι αλμυρουτσικες..ομως οταν ειδε ειδικα τωραπουο μικρος φοραει ρουχα του Χ τα οποια ειναι σαν καινουρια...αναθεωρησε..οπως και οτι ρουχακαι παπουτσια τουΧ και δικα μου δεν χαλανε ευκολα οποτεκαι τα χαιρομαστε περισσοτερο καιρο

Απορροιπαντικα μονο σεπροσφορεςκαι κουπονια..σαμπουαν , πανες επισης. Για ατους τους σκοπους εχ παντα 100-200 ευρω αλλα περναω μηηηηνεεεςςς μεεχρι να ξαναπαρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας! :D

Καλή χρονιά με υγεία και πολύ αγάπη στις οικογένειές σας :x:x:x

Ελπίζω να περάσατε όλες τέλεια! Εμείς είμασταν Πάτρα στους δικούς μου, ήρεμα και χαλαρά, μόνο που μες το σπίτι φοράγαμε τρεις μπλούζες και δυο μπουφάν γιατί λόγω κρίσης άναβαν το καλοριφέρ μόνο ένα 2ωρο το βράδυ - μενουν σε πολυκατοικία, δεν έχουν κεντρική θέρμανση μπρρρρ. Μιλάμε το πρωί μου ερχόταν να βάλω τα ρούχα πάνω από τις πιτζάμες :lol:

Κατά τα άλλα όμως ήταν πολύ ωραία... ούτε που κατάλαβα πώς πέρασαν οι μέρες... Κάθε μέρα βόλτα στην πλατεία και καφεδάκι στον ήλιο, πολύ φαγητό, φίλοι, συγγενείς, ωραίααααα

Η Μαρκέλλα χαιρόταν που ασχολούνταν όλοι μαζί της, παππούδες, θείοι κτλ, και από την κούραση έριχνε και κάτι 6-7-8 ώρες ύπνου σερί :ymapplause:

Εδώ είχε πολύ χιόνι μέχρι και χτες, όμως σήμερα η θερμοκρασία ανέβηκε -0.5 βαθμό είχαμε, αμέ!-, βρέχει όλη μέρα και λιώνει το χιονάκι :cry: Τι χειμώνας κι αυτός φέτος.... 1000 φορές 20 υπό το μηδέν παρά αυτό το χάλι :twisted:

Α! Πήραμε σκι στη Μαρκέλλα! Τελικά είναι στα γονίδια η ικανότητα για σκι, δεν εξηγείται αλλιώς :? Στάθηκε κατευθείαν στα ποδαράκια της και άρχισε να προχωράει :shock: Εγώ την πρώτη φορά έπεφτα και στο ίσωμα :lol:

Αυτά από μας :D

Μου λείπετε ρε σεις που δε γράφω πια τόσο συχνά όσο πριν αλλά γενικώς έχω απομακρυνθεί λίγο από τον υπολογιστή... Είναι και λίγο δύσκολο γιατί όταν είμαι με τη Μαρκέλλα αν τον ανοίξω θέλει να δει βιντεάκια και μετά δεν ξεκολλάει εύκολα και προσπαθώ να της το περιορίσω.

Θα τα λέμε όμως, γιαυτό υπάρχουν και οι ώρες δουλειάς άλλωστε :lol::lol::lol:

Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα καλό ταξίδι αύριο με το καλό να σς υποδεχθούν και να τους συναντήσεις :D

Καλά να περάσεις στην πατρίδα σου :D:x

Φιλιά στην ξανθούλα :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα!!!!!!!!!!!!!τι κανετε? ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ!!!!!!!!ποιος περιμένει μεχρι αυριο το απόγευμα? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D εντωμεταξύ παίρνω τηλ....με γραφει... της λεει η γιαγια μου έλα να μιλησεις στη μαμα σου ..."Όχι ...αυτή τρώει σοκολάτα!!!!!!!!!!!!!" :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: εστειλα επανω ενα παιδάκι που μιλούσε λίγο και την ακούω να μιλαει ακατάπαυστα και πεντακάθαρα!!!! εχθες της ειπε η γιαγια μου Κωνσταντινα πόνεσε το κεφάλι μου ,όλη την ώρα μιλάς ....και πήρε ανάλογη απάντηση!!!!! Λέει του πατέρα μου ¨παππού θα με πας στο τρενάκι και στα αλογάκια¨και την πηγαινει καθε απογευμα....τους εχει τρελάνει!!!παω να σας διαβάσω!!

Αργυρώ ευχαριστώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ οτι κανεις εσύ λαθος μαλλον κανω και εγώ ,εμείς φετος ειναι η αλήθεια εχουμε δώσει μεχρι στιγμής και 2000 ευρω σε εισητηρια αλλά δεν μου παει η καρδια να μην ερθω..θα πεθανω εδώ,υπάρχουν αλλοι που εχουν να πανε κ 3 χρονια στους δικους τους ,εγώ δεν μπορώ!!!Χρύσα περιμενε να παμε μαζί!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη έτσι ήταν η Φ την προηγούμενη βδομάδα

Θέλει λίγες μέρες να στρώσει το στομαχάκι μην τον πιέζεις

Θα θελήσει να φάει μόνος του.

Και η Φ τίποτα δεν έτρωγε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα τι κατουρλιαρη γιο εχω :evil::evil::evil::evil::evil:

ειναι 10 του μηνα κ μεχρι τωρα εκανε 7 φορες πανω του..2 φορες μερα 1 μεσιμερι κ τις αλλες βραδυ..ε μααααααααααααααα

πριν λιγο κατουρηθηκε στο ασχετο...σιχαθηκα κατουρλια :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαλοοο! Τι κανετε?

Δεν προλαβα καθολου να μπω απο το πρωι! Σημερα το απογευμα εκανα το πρωτο μου θεωρητικο μαθημα οδηγησης!!! :D Αλλα 13 θα κανω και μετα θα δωσω εξετασεις. Ευτυχως στα Ελληνικα. Στο ενδιαμεσο θα ξεκινησω και μαθηματα οδηγησης και πιστευω σε 1,5 μηνα να τελειωσω, αν το παρω. Εχω τρελο πονοκεφαλο απο τα Γερμανικα. :roll: Επρεπε να δινω απολυτη προσοχη γιατι ειχε ορολογιες που δεν τις ηξερα και με επιασε πονοκεφαλος.

Συμπεθερακι στης 4 του μηνος ειχαμε γενεθλια!!! Εγω σε πειραζα εκεινη την μερα και σου ελεγα: ευχαριστω για τις ευχες αλλα δεν το πιασες! :P Ευχαριστω για τις ευχες οπως και να εχει :D Χρονισε ο γαμπρουλης σου και τωρα ανεβαινει σε καναπεδες και τραπεζια! Το ενα εγκεφαλικο πισω απο το αλλο παθαινω :lol: Καλοριζικο και το αμαξι!! Ειδαμε ενα ιδιο προχθες παρκαρισμενο διπλα μας και του αρεσε και αυτο του Π. Για πες αξιζει?

Αφρο μπορει να νιωθει καπως το στομαχι του ακομα, δωστου λιγο χρονο.

Αργυ μεχρι τι ωρα εκατσε σημερα η Ρ. στον παιδικο? Εφαγε αυτα που τις εβαλες?

Γιωτακι περασανε οι μερες σαν νερο! Αυριο θα εισαι διπλα στην κορουλα σου! Τι καλα!

Θου πεθαινω με την καινουρια φωτο!! :lol: Και σταματα να σκεφτεσαι χαζα! Η Ε. κανει και λεει χειροτερα! Κατουραει ακομα ε? Και εμενα η Ε. το ιδιο ακομα :twisted: βαρεθηκα να πλενω και να σιδερωνω βρακια.

Νατασα τωρα θυμηθηκα που με ρωτησες για τον Γ. Δεν περπατησε ακομα, ειμαστε στα 6 βηματακια αλλα καθε μερα τον βλεπω εκει στο ασχετο να προσπαθει να περπατησει μονος του. Τολμαει και μου αρεσει! Καλα φανταστηκα το σκηνικο με την Δ. και πεθανα στα γελια :lol: Προβλεπω και ο δικος μου τα ιδια να κανει!

Καλα δεν θυμαμαι τι αλλο διαβασα :oops: Το κεφαλι μου θα σπασει..Καλο βραδυ σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θουλη ασε τον, σε καμια εδομαδα προσπαθειςπαλι!

τωρα εισαικαι εσυ κουρασενη και πολυ στρεσαρισμενη!

τα αγορια νομιζω πανε πιο αργα σε αυτο το θεμα απο τα κοριτσια~!

Αφρο υπομονη....οταν θα αρχισει να τρωει θα στρωσει και θα αποκτησει παλι το χρωματακι του,

γαλα πινει?

αν ναι μη φοβασαι τιποτα!

Γιωτα...νομιζω καπως ετσι ειναι ολοι!

και συνεχιζω να πιστευω οτι αυτη τη στιγμη λεφτα εχουν οι αλοδαποι και οι συνατξιουχοι!

μισθωτος και δε δημ. υπαλληλοςδε νομιζω!

καποια γυρισε στα χιονια....καλως ηρθατε πισω στο τρενακι...

σβυνουμετις απουσιες σου!

θυμαστε που σας ελαγα για τα πεθερικα?

το μεσημερι εκλεψαν τη τσατα της πεθ . εσα ειχε τον μισθο της...σημερα ειχε παει να πλρωθει...300 ευρω παιρνει αλλα....

κλειδια -καρτα λεοφιρειων-ταυτοτητα

εβαλε 150 η κουνιαδα τα υπολοιπα εμεις...

+κλειδαρα κλπ.

ασε που την πετυχε ο Π. μετα το συμβαν και κανοντας τον κυκλο ειδε ενα μηχανακι και νομιζε οτι ειναι ο κλεφτης και ο Π. τον χτυπησε στη πισω ροδα...αποτελεμα...δεν ηταν ο κλεφτης αλλα ενας κακομοιρος πακιστανος που του καναμε ζημια...

ο λαρτζ -μακακας ο δικος μου του ειπε θα του κανει δηλωση...μετα του τηλ και ο πακιστανος ειναι ανασφαλιστος...θα μπλεξουμε τον κακομοιρη χωρις λογο...!

κατι φορες νευριαζω με τα πεθερικα σκεφτομενη ποσα χρηματα εχουν περασει απο τα χερια τους..και τη διαχειρηση εχουν κανει ...καποιες αλλες τους λυπαμαι...γιατι σε αυτη την ηλικια δουλευουν τοσο...

απο την αλλη..λεω τουλαχιστον να τα βγαλουν περα γιατι αλλα χρεη δεν θα αντεξω...!

πηρα τα αποτελεσματα απο την καμπυλη...

καλη!

αιματοκριτης 33...σουπερ!

αυριο γεννα με καισαρικη μια φιλη!

3η καισαρικη...

μακαρι το κοριστακι της να ειναι υγιες...

ειχε κολλησει τον 1ο μηνα μεγαλοκυταροιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Λενάκι πήγαμε και πήραμε την Ρ. στις 13.30, τα πικνικ παιδιά τα παίρνεις από 13.00 μέχρι 14.00 και για σνακ - κατά τις 12.30 αρχίζουν να το τρώνε - της είχα βάλει ένα γιουρτάκι και δεν το έφαγε!!! :o:o:o μου είπε ότι ήθελε να το φάει στο σπίτι :? κατά τα άλλα καλά είναι :)

Αφρο ο παιδίατρός μας, πάντα μας έλεγε ό,τι έχει όρεξη το παιδί να φάει, θα του ξαναέρθει η όρεξη μην ανησυχείς ;)

Συμπεθέρα :o:o κρίμα ρε που την έκλεψαν, δλδ κάποιος με μηχανάκι πέρασε και την πήρε? :evil::evil::evil::evil:

όσο για τον ανασφάλιστο Πακιστανό, ένα θα σου πω: για αυτό πάμε κατά δ@@@@ου!!! :evil::evil::evil: τι θα πει τον λυπάσαι? όλοι δεν θα πρέπει να εφαρμόζουμε τους νόμους της χώρας που μένουμε? για αυτό έχουμε και διαφθορά και δεν υπάρχει και προκοπή!!! :evil::evil:

γιατί να κυκλοφορεί με ανασφάλιστο μηχανάκι????? :?::?::?::?:

μια χαρά με την καμπύλη :D:x

Γιώτα :D άντε βρε λίγο έμεινε :D πόσο ήταν το εισητήριο αν επιτρέπεται? :roll::roll::roll: αεροπορικό να υποθέσω!!!! :roll::roll::roll:

πάρε και καμμιά σοκολάτα στην ξανθούλα, μην λέει ότι της τρως όλες εσύ!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

σήμερα έχουμε επέτειο γάμου 9 χρόνια!!!! :D:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

χθες με πέθανε η Έλενα, γκρίνιαζε από τις 5 μέχρι τις 8 που κοιμήθηκε.......... δεν ήθελε να κάνει μπάνιο, μετά δεν ήθελε να βγεί από το μπάνιο :evil::evil: δεν ήθελε να βάλει μπυτζάμες αλλά ρούχα και να πάμε βόλτα, δεν ήθελε να την χτενίσω, πεινούσε αλλά δεν ήξερε τι ήθελε να φάει :shock::shock: γενικά με πέθανε

Και σήμερα το πρωϊ πάλι ήθελε να βάλει τα μπλέ γάντια τα οποία ήταν στα άπλυτα και έγινε πάλι ο κακός χαμός..........

Γιώτα σε περιμένουμε :D:D:D:D:D

Αργυρώ χρόνια σας πολλά, καλά να περάσετε σήμερα.

Πήρε τελικά άδεια ο άντρας σου?

Άφρο είναι φυσιολογικό να μην έχει όρεξη, θέλει μέρες για να στρώσει.

Δώστου να φάει ότι ζητήσει και προσπάθησε να πίνει πολλά υγρά

Μαρία πως τα πάς με την εργασία, έβγαλες άκρη?

Χρύσα το πήρες το πμ με τα στοιχεία του γιατρού?

Λενάκι καλή επιτυχία με τα μαθήματα οδήγησης

Βίκυ κρίμα για την πεθερά:(:(

Για τον Πακιστανό θα συμφωνήσω με την Αργυρώ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

αργυρω να ζησετε! πηρτε αδεια ο αντρας σου τελικα?

ενα σας λεω να σκασετε!!!!!!!

ειχα 2 μερες την οικογενεια λενα τολης αναστασης μπεμπης!!!

ο μικρος ειναι κουκλοςε κουκλος κουκλος!!!!!! ποσο γλυκο μικρο υσηχο ζουζουνακιιιιιιι!!!!

τελειο υπεροχο πανεμορφο χωρις υπερβολη!!!!!!!!!!! :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

αντε φετγω τα λεμε μετα

υγ αφρο περαστικα στον μανωλακη ρε :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα είδες πώς κολλάνε μερικές φορές τα πιτσιρίκια? απίστευτο :roll::roll::roll:

τα φόρεσε τα γάντια τελικά? :roll::roll:

εγώ αύριο δεν τους κάνω πρωινό!!! αφού δεν το τρώνε, μισή ώρα κάθονται στο τραπέζι και μιλάνε και δεν τρώνε, τρώνε μια μπουκιά και μετά πρέπει να φύγουμε, οπότε γιατί να σηκώνομαι νωρίτερα? :evil::evil::evil::evil: με ενοχλεί που μετα΄πρέπει να το πετάξω στα σκουπίδια ή στην κοιλιά μου!!!! :o:o:o:o και τους το είπα ότι σήμερα είναι η τελευτάία μέρα που τρώνε πρωινό [-([-([-([-([-([-( ..... η Ρ. το έφαγε μετά όλο γρήγορα και στο δρόμο παραπονέθηκε ότι της πονούσε η κοιλιά της!!! :?

πάμε στο δημοτικό, και έχουν το εξής σύστημα: όλα τα παιδιά περιμένουν στο προαύλιο και στην τζαμαρία ψηλά στο σχολείο υπάρχουν κάτι χαρτόνια Α4, που από την μία πλευρά έχει κόκκινο χρώμα και από την άλλη πράσινο και γράφουν την τάξη και το τμήμα όλων π.χ 1a, 1b, 1c κ.ο.κ ...... όταν πάμε όλα τα χαρτόνια είναι κόκκινα, δλδ τα παιδιά περιμένουν στο προαύλιο και δεν μπαίνουν μέσα και η δασκάλα που έχει την 1η ώρα πάει και γυρίζει το χαρτόνι στο πράσινο και έτσι τα παιδιά μπορούν να μπουν στην τάξη!!! ;)

η δασκάλα του Λ. πάλι λείπει, άρρωστη και η τάξη του κλειστή, χτυπάει και το κουδούνι και κανείς δεν πάει να ανοίξει την τάξη.....οπότε τα παιδιά ξεκινούν να πάνε μέσα, μετά από 5 λεπτά έρχεται κάποια και άνοιξε!!! :?

μα ο Λ. πέφτει πάντα σε δασκάλες που αλλάζουν, στο νήπιο σε μία χρονιά είχε αλλάξει τουλάχιστον 3!!! :o:o:o

και τώρα η κύρια δασκάλα όλο άρρωστη είναι :o:o:o:o 3 μήνες σχολείο, ο ένας ήταν άρρωστη!!! :?

Λενάκι καλή επιτυχάισ το δίπλωμα, είδες τι ωραία που είναι? :D

δεν κατάλαβα όμως, ο δάσκαλος είναι Έλληνας? ή Γερμανός? και σε τι αμάξι κάνεις μαθήματα? :?:

στον δρόμο τις προάλλες είδα σχολή οδηγών με αμάξι Α5 :o:o:o:o:o:o

Νατασούλα δεν νομίζω να πήρε άδεια, θα είχε έρθει μέχρι τώρα!!! :roll::roll::roll: ....αργότερα θα πάω να αγοράσω κανένα τριαντάφυλλο, μάλλον 9!!! :roll::roll::roll:

Θούλη υπομονή με το πιπί!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα .

δεν εχω πολλα κεφια ...εχασα κατι ...εγω ποτε δεν εχω χασει τιποτα και το εχω παρει παρα πολυ στραβα ....ειμαι σιγουρη οτι ειμαι καπου μεσα στο σπιτι και δεν ειναι σε ξενα χερια .....την πιστωτικη μου εχασα .

Εχω να την δουλεψω απο το καλοκαιρι ....δεν ξερω αν την εχασα τοτε η τωρα αλλα μεχρι πριν 3-4 μερες δεν ειχε γινει κινηση (μας ηρθε ο λογαριασμος και τον πληρωσαμε ) ...μα που στο καλο ειναι !!!!μπορει και να εχει πεσει στο αυτοκινητο ..... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: εγω σπανια παω σουπερ μαρκετ η πληρωνω γιατι τα εχει αναλαβει ο Κ ....το πορτοφολι δεν ανοιγει δηλ συχνα αλλα σπανια .

τα νευρα μου !!!!

ειναι παρα πολυ δυσκολο για ανθρωπο που ποτε δεν εχει χασει τιποτα να μην βρησκει κατι .

οταν ημουν εγκυος στον Μ εψαχνα την ταυτοτητα μου ....πουθενα δεν ηταν !!!!ημουν και μονη στο σπιτι οΚ ταξιδι και ετρεχα μεχρι το Α.Τ :evil::evil: και τελικα την ειχε παρει ο Κ και την ειχε μεσα σε κατι χαρτια εφοριας !!!! :twisted::twisted::twisted::twisted: δεν την ειχαχασει εγω αλλα ο Κ την ειχε καταχωνιασει :twisted::twisted::twisted::twisted: πιστευω οτι μπορει και με την καρτα αυτονα εχει γινει :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ όχι δεν τα βάλαμε τα γάντια, της είπα αν θέλει να βάλει το άλλο ζευγάρι και δεν ήθελε........

μετά στο αυτοκίνητο και αφού είχαμε ξεκινήσει μου λέει τώρα θέλω τα άσπρα, πάμε στο σπίτι να τα πάρουμε :o:o:o:o και αφού της είπα όχι ξεκίνησε ο 2ο γύρος, έκλαιγε μέχρι που πμήκε στο σχολικό, μετά δεν ξέρω τι έκανε :?:?:? ελπίζω να σταμάτησε γρήγορα

Βένι 2 μέρες?????????????

Θα μετακομίσετε τελικά?

Άφρο ελπίζω να την βρείς σύντομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...