Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο.58 Ζούμε το κάθε δευτερόλεπτο


Recommended Posts

Χρύσα ελπίζω να ήθελε και η κοπέλα :lol::lol: για φαντάσου να έλεγε όχι!!!! :o:o:o

με το καλό!!! :D

Παναγιώτα στις επικουρικές εργασίες περιλαμβάνεται και το φτιάξιμο του καφέ? :lol::lol::lol::lol::lol:

εγώ όταν είδα το μαγαζί της Νεσπρέσσο what else σκέφτηκα την Χρύσα αμέσως και λέω κάτσε να βγάλω καμμιά φωτό!!!! :roll::roll::roll: εδώ πάντως πολλοί είναι αυτοί που δεν αγοράζουν τις κάψουλες γιατί είναι κακές προς το περιβάλλον!!! δεν ανακυκλώνονται :!:

τι θα κάνω με την Ρ. δεν ξέρω, έχει γίνει πολύ ατίθαση από τότε που ξεκίνησε τον παιδικό, χθες έσπασε αυτό που βάζουμε το σαπούνι για τα χέρια στην τουαλέτα (πώς λέγεται?), πριν έκανε και την σκανταλιά της, της έδωσα στον πωπό, έκλαψε, αλλά ακάθεκτη συνεχίζει ..... τώρα πειράζει τα μαξιλάρια του καναπέ!!!....τους έχω βάλει να φάνε και μόνο ο Λ. τρώει!!!! :?

Λενάκι εκεί δεν ξέρω τι καιρό έχετε, εδώ είναι μαλακός πάντως και έχουμε 9 βαθμούς!!! 8-)

Μαρία με το καλό η εργασία.....εσύ είσαι χρυσοχέρα, έκανες τόοοοοσα καλούδια, κρυφό ταλέντο!!! :D να χαίρεσαι και τον μπαμπά σου :D

Ιουλία, ξέχασα, χρόνια πολλά για τον άντρα σου, να τον χαίρεσαι :)

και εμείς χθες είχαμε μια ήρεμη Κυριακή, σε κάποια στιγμή ο Λ. ήταν πάνω έγραφε, η Ρ. έφερε κάτω παζλ να φτιαξει, ο άντρας μου εμφάνιζε τα αρνητικά και εγώ ήμουν ξαπλωμένη στον καναπέ :D μιλάμε μια ησυχίαααααααα, πολύ μου άρεσε!! :D ..... μετά παίξαμε (εγώ και τα παιδιά) μονόπολη τζούνιορ για κανένα 2ωρο, ώσπου βαρέθηκα και το τελείωσα :lol::lol::lol::lol: , μετά παίξαμε όλοι μαζί ένα άλλο επιτραπέζιο, μετά μπάνιο, ύπνο, κρασάκι και τέλος η βραδιά μας!!! :)

Αφρο περαστικά :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ενα καφε παρακαλω 8-)

το θεμα θοδωρη ειναι κατι που με απασχολει εδω κ καιρο.πριν γεννησω..οποτε δε εχει να κανει καθ αυτου με ζηλια..επισης λαθος το εθεσα..οχι δε μ αγαπαει..αλλα δε μαγαπαει διαφορετικα απο καποιον αλλο..δηλ κ στη γιαγια του ν το αφησω μερες ΧΕΣΤΗΚΕ για μενα..δε με θελει..

ιουλια :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: καλο παραδεισο να εχει..ποσο ετων/?

νατασουλα :D:D:D:D:D:D:D να σου ζησει ο ομορφαντρας σου :x:x:x:x:x ειναι αξιολατρευτος..το μεγαλυτερο παιδακι απ το τρενακι ε?

αργι ποσο πηρατε τ μηχανημα για τις φωτο?

χρυσα το πες κ εγινε..ποτε ο γαμος?κ ο κουνιαδος μου παντρευεται σεπτεμβρη..

θα φας ξυλο..ξες εσυ :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΕΚΔΟΤΟ το 1ο της χρονιάς!!!! ;)

Ο Τοτός κάνει πάρτυ στο σπίτι του για τα γενέθλια του. Η μητέρα του είναι στην κουζίνα και ετοιμάζει λιχουδιές για τα παιδιά...

Εκείνη την ώρα έρχεται ο πατέρας του Τοτού από τη δουλειά και λέει στη γυναίκα του...

- Γυναίκα έχω ορμές και θέλω να κάνουμε έρωτα τώρα αμέσως.

- Μα αντρούλη, έχουμε πάρτυ, καλεσμένους και θα γίνουμε ρεζίλη.

- Δεν αντέχω ούτε λεπτό και πρέπει να κάνουμε κάτι για να τα βολέψουμε.

- Δηλαδή σαν τι;

- Να, εσύ θα κοπείς λίγο με το μαχαίρι, θα σπάσουμε και ένα πιάτο και θα πούμε ότι έσπασε ένα πιάτο και κόπηκες όταν μάζευες τα σπασμένα και ότι θα πάμε πάνω για να στο δέσω.

Πράγματι κόβεται λίγο η μητέρα του Τοτού, πετάνε και ένα πιάτο κάτω για να σπάσει. Ακούει ο Τοτός το θόρυβο και τρέχει στην κουζίνα.

- Τι έγινε;

- Τίποτα σημαντικό, απαντάει ο πατέρας του, έσπασε ένα πιάτο η μαμά σου και κόπηκε όταν τα μάζευε και θα πάμε πάνω να το δέσουμε.

- Καλά, λέει ο Τοτός και ξαναγυρίζει στους φίλους του, ενώ οι γονείς του πήγανε επάνω.

Η ώρα περνούσε, οπότε ο Τοτός ανησύχησε και πήγε επάνω να τι γίνεται. Περνώντας έξω από την κρεβατοκάμαρα των γονιών άκουσε βογκητά. Σκύβει και βλέπει τους γονείς του να κάνουν έρωτα. Αμέσως αλλάζει χρώμα και γίνεται άσπρος, κατεβαίνει με τα τέσσερα τα σκαλοπάτια, τρέχει κλείνει τη μουσική και γυρίζει προς τους φίλους του και τους λέει:

- Μην τολμήσει κανένας να σπάσει πιάτο γιατί θα τον @αμήσει ο πατέρας μου

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

..οχι δε μ αγαπαει..αλλα δε μαγαπαει διαφορετικα απο καποιον αλλο..δηλ κ στη γιαγια του ν το αφησω μερες ΧΕΣΤΗΚΕ για μενα..δε με θελει..

δεν νομίζω να ισχύει αυτό (κατ εμέ) γιατί άλλο η γιαγιά και άλλο η μαμά.....αλλιώς τον παρηγορείς εσύ, αλλιώς η γιαγιά, αλλιώς τον κοιμίζεις εσύ αλλιώς η γιαγιά.......άλλη ασφάλεια και σιγουριά αισθάνεται με εσένα και άλλη με την γιαγιά ;) ....., π.χ. ο Λ. την Παρ. που του είπα ότι αύριο φεύγουμε για να πάμε σπίτι, έκλαψε γιατί ήθελε να μείνει στην γιαγιά του επειδή εκείνη όλη την ημέρα ασχολείται με εκείνον, λοιπόν αλλιώς τον παρηγόρησε εκείνη και αλλιώς εγώ....αμέσως καταλάβαινες την διαφορά στο παιδί ;) ....εκτός φυσικά και μιλάμε για μάνα-τερας, άλλη περίπτωση αυτή :!:

το μηχάνημα το πήραμε 38ε από 70, υπήρχε σε άλλο μαγαζί 20ε αλλά δεν προλάβαμε, είχε εξαντληθεί......θα σου βρω την ιστοσελίδα για να καταλάβεις....από το σατούρν, έχει εκεί σατούρν ή έφυγε?

η Αναστ. δεν έδωσε σημεία ζωής, τι κάνει? :?::?:

Γωγώ περαστικά στην Ιω :x ....πολύ λυπήθηκα για την συνάδελφό σου που "έφυγε" τόσο νεά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΕΟ τρενακι με ωραιο μοτο!

συμφωνωωωωωωωωωωωω!

εναν καπουτσινο πρακαλω!

μολις γυρισα απο το γιατρο, εκανα ντοπλερ

το μωρο ειναι 2040γρ +/- 300γρ

εχει παρει θεση...και εχει κατεβει χαμηλα!

πολυ προσοχη...

οχι πιεση και βαρος...οσο μπορω ξαπλα να μπω στον 9ο!

πλακουντας γκραντε 1

επομενος υπερυχος σε 20 μερεες!

Χρυσα ωραια η προταση!

πες κι αλλα πικαντικα!

Παναγιωτα ενα μηνα χαλαρω στο σχολειο!

εεεε μετα θα φτασει το Πασχα!

τον μικρο ποιος?

Θουλη μη σκεφτεσαι χαζα!

ετσι κανουν ολα τα παιδακιΑ!

κανενα δεν ψαχνει τη μαμα τουσε αυτη την ηλικια...και σε πιο μεγαλη!

Αφρο ετοιμασιες για τη βαφτηση!

με το καλο!

Νατασουλα να χαιρεσαι τον γι σου!

Γωγω περαστικα σας!

συμπεθερα ...αχ γι αυτο σας ζηλευω...για την ηρεμια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θου το εχεις ξανα πεια αυτο το θυμαμαι .

αλλα δεν το νομιζω αυτο ,μαλλον ειναι στον χαρακτηρα του να μην το δειχνει .

αχ κοριτσια ειμαι χαλια ... :(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερα ...αχ γι αυτο σας ζηλευω...για την ηρεμια σας!

έλα ρε συμπεθέρα μια μέρα ήταν :lol::lol::lol::lol: άλλες μέρες έχουμε φασαρία!!!! :lol::lol::lol::lol: , όπως σε μια οικογένεια με 2 παιδιά!!! :roll::roll::roll::roll: και με μια Ρ. στο σπίτι!!! :lol::lol::lol::lol:

μια χαρά το μωράκι, μικράκι.....ξεκούραση τώρα! :)

Αφρο τόσο χάλια? καλά που είναι και ο Κ. στο σπίτι για να ασχολείται με τα παιδιά!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφρο περαστικα :cry::cry::cry: μονη εισαι?

αργι καλη τιμη ρε..κ τις εμφανιζει κανονικα?

μαρια θλεω συνταγη απο μπισκοτα

βικυ μια χαρα το μωρο..βαρυ ε?η δε θυμαμαι καλα τα δικα μου

δε ξερετε ποοοσο λυπητερο ειναι να σε διωχνει το ιδιο σου το παιδι :cry:

πολλες χαθηκαν..αναστασια καρολ κατερινα κτλ

σισσιω δε φταει το δυσεκτο ρε...απλως οσο παει κ ολο κ ποιο πολλους θανατους ακουω απο το γαμημενο το καρκινο :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζι μου ασε...Πολύ χάλια με τη συνάδελφο....Και ήταν τοοοοοσο γλυκιά κοπέλα...Παίζει να είναι και ο πιο γλυκός άνθρωπος που έχω γνωρίσει.... :(:(:(:(:(:( Είχα πάει στην κηδεία.... :?:?:? Κοιτάζω το γραφείο της...άδειο....Μόνο μια φωτογραφία της έχουμε βάλει για να θυμόμαστε το χαμόγελό της.... :(:(:(:( Είχε περάσει πολλά τον τελευταίο καιρό... :(:(:( Και είχε παραμελήσει τον εαυτό της... :?:?:?:? Από λάθος της, "έφυγε".... :cry::cry::cry::cry:

Θουυυυ μην το ξαναπεις αυτό ρε...Απλώς είναι τύπος που δεν εκδηλώνεται ο Ντόντος.... :roll::roll::roll: Και ο αδερφός μου πάντα έτσι ήταν, αλλά πεθαίνει για τη μαμά μου..... :?:?:? Ανέβα λέμεεεεε...

Βικάκι μια χαρά ο μπεμπάκος μας.... :D:D:D Ξεκουράσου λοιπόν...Και όλα θα πάνε καλά... ;););)

Α, Αρτζι τρελό γέλιο με τον Τοτό.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Επίσης, ούτε εμείς παίρνουμε πλέον αυτές τις κάψουλες της Nespresso...Έχω διαβάσει ότι έχουν καρκινογόνες ουσίες.... :o:o:o:?:?:? Τζαμπα την πήραμε την καφετιέρα.... :lol::lol::lol:

Χρύσα μεγάλη η κοτρόνα;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll: Για πες πώς αντέδρασε η νύφη σου.... :lol::lol::lol: Εμένα ο Γιώργος μου είχε κάνει την πρόταση γάμου (την περίμενα βέβαια) μέσα στο νοσοκομείο....Είχα πάει να δω τον παππού μου (ήταν στα τελευταία του) και ήταν αρκετοί από το σόι εκεί και μήπως δε προλάβαινε ο παππούς μου το γάμο, μου την έκανε μπροστά του...Έβγαλε το δαχτυλίδι, ενθουσιάστηκα εγώ (όχι με την πρόταση, με το δαχτυλίδι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ) και είπα το ναι.... :lol::lol::lol::lol: 1,2 καράτια παρακαλώ.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Παναγιώτα ένα τέτοιο κατάστημα Nespresso έχει και στο Ψυχικό...Εγώ από εκεί έπαιρνα τις κάψουλες.... :roll::roll:

Η τόνια που είναι;;;Η μαϊμου;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη βάζεις το αρνητικό στο μηχάνημα και το βγάζει σαν φωτό στον υπολογιστή, όχι hard copy....αυτό είναι:

http://www.hama.de/product-showcases/di ... to-scanner

μην το παίρνεις τόσο κατάκαρδα δεν σε διώχνει, δεν το εννοεί :x:x είναι μικρούλης ακόμη

Η Τόνια θα ετοιμάζεται ψυχολογικά για να σας γνωρίσει!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρογιατι εισαι χαλια καλε;;;;;

Τι να σας πω παιδια...καπωςτης ηρθε...το ομολογω

μακαι αυτος τι ακομψο...μπροστα σε ολο το σοι...

τεσπα..αντε να δω θα μαζετει τωρα;;;;

Θου ενα θα σε πω και ο Χ τα εκανε...θυμαστε;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααααααα ακου να δεις Θου!!!!!!!!!!! καλά καλέ ,συνερίζεσαι το 3χρονο? για ηρέμησε...περνάς πολύ χρόνο στο σπίτι και σκέφτεσαι χαζά...και εμένα μου κρατάει μούτρα και δεν μου μιλάει ουτε στο τηλ 10 μερες τώρα...τι να το κάνω να πέσω να πεθάνω ? ξεκόλα το μυαλό σου από εκεί που κόλλησε!!!!!!!!!!! αντεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!! την αγάπη μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?

Αφρο τι εχεις?

Γωγω.. :cry::cry::cry:

Θουλη πως εισαι?

καλε μη νοιωθεις ετσι...απλα εχει πολλα ενδιαφεροντα και αποσπαται η προσοχη του!

ηρθε η πεθ και εκανε μπανιο την μικρη,

καναμε μια κουβενατ και στεναχωρηθηκα λιγακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανακατωσουρα ,στομαχοπονο και που και που διαρροια .

ο Μ εχει 3 μερες να φαει ....την βγαζει με κατι ελαχιστα ...ουτε σοκολατα δεν θελει !!! :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,

Ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας :x:x:x:x:x:x

Παναγιώτα ναι ο Μιχάλης είναι το μεγαλύτερο παιδάκι του τρένου :D:D

Αργυρώ στο σχολείο κέρασε σοκοφρέτες, του είπα να του κάνω κεικ αλλά δεν ήθελε, και αυτή είναι η διαφορά με τα μικρότερα.

Τώρα έχει άποψη για όλα το σπιτικό κεικ το απαξιώνει για το σχολείο σαν κέρασμα ....... οι σοκοφρέτες είναι πιο trendy ;);)

Γιώτα δεν είχα σήμα όταν έπαιρνες τηλ, το γραφείο είναι υπόγειο και σπάνια έχει σήμα :evil::evil:

Θα τα πούμε από κοντά :D:D:D

Χρύσα στο Παπαγεωργίου έχει πολύ καλό παιδοχειρουργικό τμήμα, εκεί έκανε επέμβαση ο Μιχάλης

αν θέλεις ιδιωτικό ξέρω τον Αυτζόγλου που πηγαίναμε από τον οποίο είμαι επίσης πολύ ευχαριστημένη.

Βίκυ γιατί στεναχωρήθηκες? τι έγινε?

Γωγώ περαστικά στην κούκλα σου

Άφρο κόλλησες από τον Μ? Περαστικά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρόνια πολλά στο γαμπρο μου!!!άντε σε 12 χρόνια φαντάρος!! μαζί με τον πεθερό του για να τον προσέχει!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Να μην είμαι κι εγώ μόνο μαζί με ταπεράκια φαγητό και κάνω αυτά που κορόιδευα :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιααααααααααααααααααααα

δε θελω να πεφτουμε!!!!

νατασσουλα να χαιρεσαι το αστερι σου!!! παντα γερος κ μεσα στα χαμογελα!!!!

παναγιωτα πως την παλεψες πρωτη μερα στη δουλεια?

αφρο περαστικα κοριτσακι μου

γιωτα αντε μεθαυριο ερχεσαι!! ξεκουραστηκες λιγο τωρα που εισαι μονη σου?

α ρε θου... θα τα πουμε μεσα στην εβδομαδα.. μη μου στεναχωριεσαι!!!

χρυσα καλοφωτιστος ο μικρος!! γερος κ ευτυχισμενος!

για παιδοχειρουργο δεν ξερω κανεναν, δυστυχως..

αργυρουλα πως εισαστε?

γωγω ακομα αδιαθετο το κοριτσι μας???? περαστικα!!

η μικρη σε τεντωνει ε???

εμεις ειμαστε πολυ καλααααααααααααα

χτες κ σημερα απολαυσαμε την παρεα κωστα βενετιας φιλιππου!! ο αναστασης χαρηκε τοοοοοοοοοοσο πολυ που ειδε το φιλιππακο που ολη μερα για αυτον μιλαει :lol::lol::lol::lol: η βενι ειναι τελεια μα ποσο πολυ το αγαπαω αυτο το κοριτσι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλέ θα έχει εμένα την πεθερά ,έτσι θα το αφήσω το παλλικάρι μας?!!!!!!! θα έχουμε μέσο και τον πεθερό!!!!μια μέρα μας χωρίζει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!γιούπι!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

εμείς καλά είμαστε :D εγώ (-|(-|(-|(-|(-|(-|(-| πίνω καφεδάκι με ησυχία :)

Αφρο υπομονή, θα περάσει :x

συμπεθέρα μην κάνεις κουβέντες με την πεθερά αν σε στεναχωρούν :?

Νατασούλα καλά σου είπε, μα κέικ? μεγάλο παιδί!!!! :lol::lol::lol::roll::roll::roll:

και στην τάξη του Λ. τα παιδάκια φέρνουν τέτοιου είδους, αλλά μας το είπε και η δασκάλα "εδώ δεν έχουμε πιρουνάκια, πιατάκια κ.λπ. οπότε όχι κέικ"!!! :|

Λενα βαρέθηκα...καθε μερα για καφέ..πόσες βόλτες να αντέξει ενας ανθρωπος?

ούτε στο σακί ούτε στο τσουβάλι δεν είμαστε!!!! :lol::lol::lol::lol:

είδες νιώθεις ένα μικρό κενό!!!! :roll::roll::roll:

άντε μόνο σήμερα και αύριο.......

σήμερα η Ρ. θα είναι πικ νικ παιδί, δλδ θα καθήσει να φάει ένα μεσημεριανό σνακ στον παιδικό, της το είπα και μου είπε εντάξει!!!! :roll::roll::roll: χθες, μου είπε η δασκάλα της, ότι καθόταν στο τραπέζι όλη μέρα, δεν έκανε και πολλά!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ομορφες!!!!!

Τικανετε;;;;

ειμαι σπιτι ΚΑΙ σημερα καιμε τον Χριστοφορο τεζα...

μια χαρα ειμασταν εμ βεβεια τους ψωφησε ο φωτογραφος....τεσπα..

Νατασουλα μου ευχαριστω..ναι θα ηθελα το τηλ του.

ΤοΠαπαγεωργιου εχει οντωςκαλο παιδοχειροργηκο τμημααλλαποτε θα μαςκλεισουν ραντευου;;;;...φεξε μου...οποτε σε ιδιωτη

Μ'αρεσει που θελω να παρω και εσπρεσιερα..

χαχαχα..

χτες ο εργοδοτης τουβ Ο τους ειπε πως θα τους κανεις ασφαλεια 4 ωρη και 22 ενσημα και θα μειωσει σε ολους τον μισθο κατα 250 ευρω....

\Εντομεταξη χτες το προι καποιο ποντικι μασουλησε τα σολινακια με τα φρενα...αλλαγη 70 ευρω

πρεπει να κανει και μερικες επισκευες στο αμαξι...αλλες 250 ...

μεταειναι η δικη μου πορτα του οδηγου....δεν ξερω ποσα

Αχπαιδια...να εχει καλαο θεος τον Ουκρανο...να του δινει υγεια και πολλα χρονια ζωης ακομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα

Αργυρώ 1η μέρα θα καθίσει για φαγητό?

Από το σπίτι βάζεις ή του δίνουν από εκεί?

Παναγιώτα σαφώς και είναι καλύτερα όσο μεγαλώνουν, καταρχήν κάνει σχεδόν τα πάντα μόνος του, στο σπίτι μπορώ να κάνω τα πάντα χωρίς να με ενοχλεί, καταλαβαίνει όταν του λέω κάτι ότι δεν μπορεί να γίνει τώρα (σε αντίθεση με την Έλενα που εγώ μιλάω εγώ τ'ακούω :lol::lol::lol::lol: ).

Απλά τώρα έχουμε τα διαβάσματα αλλά ευτυχώς τα πάμε πολύ καλά:D:D:D

Χρύσα σου το στέλνω με πμ

Για την δουλειά κι εγώ ακριβώς το ίδιο με εσένα λέω για το αφεντικό μου ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας

είμαι στη δουλειά

χτες πήγα μπενετον να αλλάξω ένα παντελονάκι που έφεραν φίλοι μας για την Ιω που της ερχότανε μικρό και είχε 30%. Αλλά σπασμένα νούμερα και λίγα πράγματα ακόμη δεν ξεκίνησαν εκπτώσεις :?

Εγώ πάντως λέω δόξα τω Θεώ που έχει ο Γ μόνιμη δουλειά (ακόμη) παρόλο που τον μισθό του τον πετσόκοψαν στην κυριολεξία :( Τεσπα

Θούλη εγώ ξέρω πως είναι να σε διώχνει το παιδί σου πολύ καλά :lol: Ειδικά η μικρή με διώχνει κάθε μέρα

αντηχεί συνέχεια στα αυτιά μου το "φύυυγε μαμάαα" 8-) Η Ι θέλει να είναι συνέχεια στη μαμά μου. Όποτε την αφήνω και τη ρωτάω πότε να έρθω να σε πάρω μου απαντά: "σε 20 χρόνια από τώρα" :mrgreen:

Δεν ανησυχώ..τα ίδια έλεγα κι εγώ για τις γιαγιάδες μου αλλά πάντα αγαπούσα και ήθελα τη μαμά παρόλο που προτιμούσα να είμαι με τη γιαγιά μου τότε.

Τα μπισκότα έγιναν ανάρπαστα χτες στον παιδικό :D Παιδάκια και δασκάλες ενθουσιάστηκαν.

Θούλη θα σου γράψω τη συνταγή για τα μπισκότα. Τα έχω κάνει τόσες φορές που πλέον κάνω τη ζύμη με το μάτι και βάζω τα υλικά έτσι ώστε να με βολέυει στο ζύμωμα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Για εμένα, μπορεί και τσάμπα να το σκέφτεσαι.. μετά από τρίμηνη καταστολή των ενδογενών ορμονών δεν ξέρεις αν θα είναι καλές οι ορμόνες στην πρώτη εμμηνόρροια για να προχωρήσετε σε διέγερση.. μίλα με το γιατρό σου κάνε τις εξετάσεις σου δείτε πως θα είναι ο κύκλος σου και το αποφασίζετε τότε με το γιατρό σου..! Εγώ τουλάχιστον και σύμφωνα με αυτά που έχουν αναφέρει κορίτσια στο παρελθόν με ενδομητριωση, αν έπαιρνα το οκ από το γιατρό μου να προχωρήσουμε θα το έκανα τώρα που θεωρητικά η ενδομητριωση είναι σε ύφεση και οι πιθανότητες καλύτερες..
    • It is one of the well-known complications following in vitro fertilization (IVF) with embryo transfer (ET). The incidence of ectopic pregnancy is estimated to be 2.1–8.6% of clinical pregnancy after IVF-ET, which is 4 times higher than natural conceptions. No significant difference could be demonstrated on the incidence of EP in fresh IVF cycles vs. frozen/thawed cycles in a large cohort of patients. Donor egg recipients were found to have a significantly lower incidence of ectopic pregnancy compared with standard IVF patients. Πηγή: Pubmed  Ισχύει.. του εναντίον δηλαδή, η εξωσωματική αυξάνει τις πιθανότητες..
    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...