Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2012


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσάκια μου, πως τα περάσατε σήμερα?

Εγώ ευτυχώς ξεκουράστηκα αρκετά αυτό το σαββατοκύριακο, ο άντρας μου πήγε και σήμερα την μικρή βολτούλα ολο το πρωί και έτσι έκανα μερικές δουλίτσες και ξεκουράστηκα. Εστω και αυτό το λίγο το είχα ανάγκη γιατι την προηγούμενη βδομάδα δεν είχα καθόλου βοήθεια και τα είχα παίξει λίγο.

Βλέπω πολλές το ρίξατε στις δουλειές αυτές τις μέρες για ξεκουραστείτε λιγάκι για τα μπεμπάκια σας.

Καρολινάκι εύχομαι να πάνε όλα καλά την Τετάρτη και την Πέμπτη να βεβαιωθείς οτι έχεις ένα υγιέστατο μπεμπάκι. Να σκέφτεσαι θετικά και θα περιμένουμε να μας πεις τα καλά σου νέα!

venus είσαι στην 14η βδομάδα και δεν έχεις καθόλου κοιλίτσα, μια χαρούλα είσαι, εσύ και η Αλέκα καταρίπτετε τον μύθο οτι στη δεύτερη εγκυμοσύνη η κοιλιά ξεπετάγετε αμέσως :o:o

xtinaki δεν μπορώ να σε βοηθήσω στο hot ερωτημά σου, και εμεις πήγαμε να δοκιμάσουμε το μεσημέρι πρώτη φορά σε αυτή την εγκυμοσύνη αλλά μας έκοψε η μικρή...και ήταν ορεξάτος ο άντρας μου γιατι οταν ήμουν έγκυος στη μικρή δεν του έβγαινε καθόλου.... :oops:

Αυτά για την ώρα, πάω να βάλω και εγώ φωτο :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αχ τι ωραια καθεται η μικρη σου στη κοιλια σου επαθα πλακα!!!! ελα και εσενα μικρη ειναι η κοιλιτσα σου μη κοιτας τη δικη μου ειναι μονοκοματη! αλλα η venus μας ξεπερνα ολες!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσακια μου..τι κανετε?εγω ειπα να χαζεψω ..να σερφαρω λιγακι αλλα μου φαινεται ολοι την επεσαν για νανι..

σας ευχαριστω ολες σας..για τα λογακια σας... :D:D:D

αντε 4 μερουλες εμειναν θ απερασουν..για να αρχισω η παπιομανα :lol::lol: να γελαω παλι λιγακι...σας φιλω ολες και ενα χαδακι στις κοιλιτσες σας...

καληνυχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια και καλή βδομάδα να εχουμε!καρολινάκι να δεις που όλα θα πάνε καλά!όλες οι κοπέλες σαυτο το ποστακι θα γεννησουμε υγειεστατα μωρακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας κοριτσαρες μου και κοιλιτσες!!!! τι κανετε??? κανει κρυο και καθησα μεσα... αναψα το τζακι εβαλα και το καφεδακι μου και καθομαι και σας απολαμβανωωωω

καλα αποτελεσματα σε αυτες που θα δουν σημερα το νινακι τους και φυσικα μια ευχουλα στο μωρακι της καρολινας ορι ολα θα πανε μια χαρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα

Απ'το πρωι σημερα ριχνει πολυ χιονι και ειναι πολυ ομορφο οταν εισαι σπιτακι σου και το βλεπεις απο το παραθυρο σου,μεσα στην ζεστουλα.

Ηθελα και εγω να εκφρασω τις πιο αισιοδοξες ευχες μου στο karolinaki και ευχομαι ολα αυτα που περνας να ειναι ενα μονο ενα κακο ονειρο,οπου θα ξυπνησεις και ολα θα ειναι οπως πριν,Υπομονη γλυκεια μου ολα θα πανε καλα!!!

jTBrp2.png

IEkup2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!

Edw polu aeras, xalaei o kosmos apton aera...simera prwi prwi mas espase apo ton aera kai mia tzamenia porta...asta na pane. Eutuxws pou exei o antras mou repo kai paraggeile allo tzami kai tha to ftiaksoun simera giati fantasteite me tetoio kairo na mpainei olos o aeras mesa?

Kokona sto palaikastro prin liga xronia eixa meinei kai eixame kanei kati glentia se ekeines tis tabernes pou einai prin tin ekklisia tis plateias....eixame kati gnwstous apo ekei....kai ta exw gurisei ola ekei pera, kai sti Moni Toplou polu wraia, an den exeis paei na pas einai teleia...kai sto Bai...polu wraio meros gia diakopes!

Kangaroo ti teleia foto!! M'aresei polu h koroula sou teleia me ta kotsidakia!! Moiazei polu me tin anipsia mou!

Ti wraies koilitses blepw! Zileuw! Ante na dw pote tha aksiwthw na balw kai gw mia fwto!!

Karolinaki mou oi skepsi mas kai oi proseuxes mas autes tis meres tha einai mazi sou na to ksereis.

Omws na ksereis oti ola tha pane kala, h Panagitsa tha boithisei to mikrouli sou.

Tha perimenoume ta nea sou tin Pempti. Kane pragmata pou na min skeftesai oli mera auto.

Euxomai se ola ta koritsia pou simera kanoun B epipedou alla kai auxenikes, giati eida polles, na pane ola kala kai na erthoun na mas poun ta kalitera nea!!!

Filakia se oles!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να να και αλλη κοιλια ξεπεταχτηκε!!!! και εσυ στο κλαμπ με τις μικρες κοιλιτσες τελεια ειναι!!!! καλε ελενα εισαι και εσυ πολυ αδυνατη (η μοναδικη γουρουνα ειμαι)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα αγαπημενες μου!

Καρολινακι καλα αποτελεσματα την Πεμπτη, θα περιμενουμε νεα σου.Να ρωτησω... στην αυχενικη δεν φανηκε κατι?

Καλε βγαλατε τις κοιλιτσες σας ολες εξω? Τι ωραιες κοιλιτσες ειναι αυτες?

venous τι μικρη κοιλιτσα ειναι αυτη? Δεν φαινεται τιποτα.Φτου, φτου..

Nτελφιν και εμενα με επιασαν προχθες κατι πονακια στην πλατη , δεν φανταστηκα οτι μπορει να ειναι επειδη αλλαζουν θεση τα οργανα μας λογο εγκυμοσηνης και ηρεμισα.

Χτινακι καλα το ανεφερες, εμεις παντως ακομα δεν εχουμε ερθει σε επαφη και θα ρωτησουμε το γιατρο την Πεμπτη.Ο καλος μου δεν το αντεχει βλεπεις...

Αλεκα ωραια τα καστρακια αυτοκολητα που ειδα παρ' ολο που εμενα μου αρεσει η ταπετσαρια.

Kangaroo τι κανεις φιλεναδιτσα ?Ξεκουραστηκες το σ/κ, καλα εκανες, τωρα το εχουμε μεγαλυτρη αναγκη. Η κοιλιτσα σου ειναι γλυκα!

Εγω χαθηκα και δεν τα εχω διαβασει ολα....ημουν αρρωστη :oops:

και ακομα δεν εχω συνελθει :(

Επαιρνα ντεπον ανα 6 ωρες , βαζαμε κομπρεσες, και ο πυρετος δεν υποχωρουσε , με ντεπον αλλα ανεβαινε!

Τρομαξαμε παρα πολυ!

Ετρεχε η μυτη μου, τα ματια μου , ο λαιμος μου πονουσε και πηραμε το γιατρο , μας ειπε οτι ειναι ιωση .

Μας ειπε να ξεκινησουμε αντιβιωση και βλεπουμε...

Μας συνεβει και κατι κουφο....ετυχε να μας σπασουν και τα δυο θερμομετρα με τον υδραργυρο και ο καλος μου πηρε την ηλεκτρικη σκουπα για να τα μαζεψει.

Ειναι οτι χειροτερο να μην το κανετε ποτε!

Με αυτο τον τροπο διαχαιεται στην ατμοσφαιρα και ειναι δηλητηριο αν το υσπνεουμε,οχι αν το ακουμπησουμε.Ευτυχως που απομακρυνθηκα απο το χωρο.

Πηραμε και στο κεντρο δηλ. μας ειπαν πως επρεπε να το μαζεψουμε , οτι πρεπει να αεριστει ο χωρος για 24 ωρες και πεταξαμε τη σκουπα...Ο αντρας μου εχει ακομα τυψεις για αυτο που συνεβει..

Περιμενω τωρα να παμε την Πεμπτη στο γιατρο να δουμε οτι το μωρακι ειναι καλα , για να ηρεμισω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχ λιλ μου περαστικουλια σου αυτος ο καιρος ειναι γεματος ιωσεις.... να γινεις εσυ καλα και να σπασουν ολα τα θερμομετρα!!! για καλο και για κακο παρε ηλεκτρονικο θερμομετρο θα σου χριαστει και για το μωρακι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω Αλεκακι και να φανταστεις οτι δεν βγαινουμε εξω τελευταια, αλλα ο γιατρος μου ειπε οτι δεν εχει σημασια, μπορει και στο μπαλκονι να βγεις και να κολλησεις.Τα μικροβια ειναι στον αερα.

Πηραμε ηλεκτρονικο αλλα δεν ειναι ακριβη μου φαινεται τοσο ....πιο πολυ εμπιστευομαι τα παλια αλλα ειναι επικυνδινα, τι να πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Wx Lilaki ta thermometra auta einai epikundina...theloun polu prosoxi...kai egw na pw tin alitheia auta ta paradosiaka xrisimopoiw...kai duo treis fores paraligo na mou spasei...alla ti glitwsa...perastikoulia kai filakia!

Aleka mou ase...auto me to tzami pou sou lew...einai oli h porta tis kouzinas pou bgainei sto mpalkoni apo tzami....kai espase oli panw ston antra mou...kanonika ithele ramatakia, kopike sti muti kai sto xeri...alla autos an den pethainei den paei se giatro...telos pantwn, twra exoume mastorous kai spane ta upoloipa gia na perasoun kainourio...alla ginetai enas xamos!!!!

Nomizw oti telika katafera kai egw na balw fwto!!!!!!!!!!!

Elpizw na mpike swsta! Mia wra ekana na ti balw.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι σιγουρα για το μωρακι Αλεκακι!

Σε ευχαριστω Ελενα,και εσεις τι παθατε γλυκια μου? Ευτυχως που δεν χτυπησε πολυ, τα αλλα ειναι μια ταλαιπωρια σιγουρα, αλλα διορθωνονται..

φιλια :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΑΥΧΕΝΙΚΗΣ!ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΦΑΝΕΡΩΣΟΥΝ ΤΑ ΓΕΝΕΤΙΚΑ ΤΟΥΣ ΟΡΓΑΝΑ;Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ Η ΑΓΩΝΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ 2 ΧΑΧΑ!

ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΤΑ ΑΡΡΩΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ!Κ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΡΡΩΣΤΗ.ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΠΟΥ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΣΤΟ ΚΟΥΤΕΛΟ.ΕΧΕΙ ΑΠΟΚΛΙΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΚΛΑΣΙΚΟ ΑΛΛΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΣΕΣ ΜΟΝΑΔΕΣ ΔΙΑΦΕΡΕΙ.ΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΑ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερααααααααα!!!!!!!!!καλα αποτελεσματα κοριτσια σε ολες σημερα..βλεπω πολλες ειναι.πολυ ωραιες οι φωτογ.κοριτσια!!ολες οι κοιλιτσες ειναι μια και μια.. :):) λιλ περαστικα σου κ να μην ξανατυχει.. χτινακι εμεις καναμε απο την αρχη κανονικα..μας αφησε ο γιατρος γιατι δεν υπηρχε κ λογος που να επηρεαζε το εμβρυο,αλλα με ηπιον τονων και οχι αγριο μας ειπε :D:):) ..τωρα που μεγαλωσε η κοιλια η καλυτερη σταση ειναι το πλαγιο..ανεβαινω κ πανω αλλα πρεπει να το κανεις κουμαντο για να μη παει πιο μεσα.καλα ποδια κ δυναμη θελει αυτο...χιχχι..στα τεσσερα αλεκα μου το δοκιμασα κ πονεσα μεσα μου..φοβηθηκα μηπως ακουμπαει το μωρο.κ το τελευταιο να ερθει ο αντρας απο πανω κ παλι ομως με μετρο..μη βαραει αλλυπητα!!!παντως σαν εγκυος το ζηταω πολυ..οι ορμονες στο φουλ.. :) θελω συχνα αλλα ο αντρας μου δεν μου καθεται..φοβαται για συχνα..οποτε 1 την βδομαδα.. το ηλεκτρονικο θερμομετρο με βολεψε πολυ στον αντωνη μου..μολισ περνουσε το λεπτο σφυριζε κιολας.ακομα δουλευει παντωσ,11 χρονια το εχω. εδω εχει απιστευτο κρυο κ ψυχαλιζει και η πλακα ειναι οτι οι σταγονες που μενουν τις βροχης γινονται σταλαχτιτες..στα δεντρα,στα καγγελα,στις σκεπες εκει που τελειωνει το λουκι,ειναι απιστευτο κ πολυ ομορφο..ειδηκα στα δεντρα που τα κλαδια λυγισαν απο το βαρος του παγου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsakia mou ti mou kanete?oles oi koilitses sti fora vghkan :D:D:D:D teleiaaaa!! exw ethei sthn anhpsoula mu shmera mias kai o antras mou tha gyrisei arga apti douleia oute mageirema oute tipota ksekourasi !pou einai ta koritsakia pou tha evlepan ta ninakia tous shmera??ante perimenoume nea sas!!pasxalitsa mouuuuuu??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου. Καλή εβδομάδα σε όλες, βλέπω αυτή τη βδομάδα θα έχουμε πολλά νέα απο αυχενικές και β επιπέδου και θα είναι όλα καλά.

Πότε θα φτιάξει επιτέλους λίγο ο καιρός και εδώ σήμερα ο αέρας μας έχει τρελάνει. Veta και Delphine ωραίες οι περιγραφές σας αλλά να είσαι μέσα και να τα χαίρεσαι και όχι έξω μπρρρ.

Γεμίσαμε κοιλίτσες βλέπω, ελενα μια χαρά είναι και η δική σου τέλεια, καλέ τι πάθατε με τον αέρα ευτυχώς που δεν έπαθε τίποτα χειρότερο ο άντρας σου και πάλι καλά που το επισκευάζετε αμέσως.

Lil περαστικά σου κούκλα μου, είσαι καλύτερα τώρα? Λαχτάρα που πάθατε και εσείς με τα θερμόμετρα. Η αλήθεια είναι οτι τα ηλεκτρονικά τα περισσότερα χάνουν σε σχέση με τα υδραργυρικά και που να έχεις εμπιστοσύνη. Το καλοκαιρι είχα πάρει ένα απο το φαρμακείο και έδειχνε άλλα ντάλα έχανε 2 βαθμούς σίγουρα και το πήγαμε πίσω και για να πάρουμε άλλο ζητήσαμε και δοκιμάσαμε αρκετά και ευτυχώς βρήκαμε ένα που δεν έχανε. Για πες μας και πως σου είπαν οτι πρέπει να το μαζεύουμε για να ξέρουμε και ο καλός αερισμός αρκεί?

Νάνσυ περιμένουμε νέα σου απο την αυχενική, καλά αποτελέσματα να έχεις.

Ουπς κι άλλη όμορφη κοιλίτσα mariagiorgos. Κορίτσια να τις ανανεώνουμε κάθε μήνα να βλέπουμε μέχρι που θα φτάσουμε :lol::lol::lol: .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όόόόόόλες τις όμορφες κοιλίτσες!!!! Τι κάνετε κορίτσια μου? Βλέπω σιγά σιγά οι κοιλίτσες μας φουσκώνουν.....Τί ωραία!!!! Βρε κορίτσια, ολες ανεξαιρέτως είστε πολύ αδυνατούλες!!!Νομίζω οτι είμαι η μόνη που έχω "παραπανίσια κιλάκια" (που λέει και το τραγούδι που ακούει η κορούλα μου, για την ελεφαντίνα!!!). Η αλήθεια είναι οτι στην Μαρίνα ξεκίνησα την εγκυμοσύνη με 7 παραπάνω κιλά από το κανονικό μου, πήρα συνολο σχεδόν 22 κιλα :oops::oops::oops: , τα έχασα μεν τα 20 αλλα αυτή τη στιγμή είμαι με +9 απο το κανονικό μου και δεν ανεβαίνω ζυγαρια να δω ποοοοσα εχω πάρει! Προσπαθω και να προσέξω τι τρώω, αλλα βρε κορίτσια...λιγώνομαΙ!!! Μια σοκολατούλα την θέλω! Αnyway!

Nα ευχηθώ στο καρολινακι να πάνε όλα καλά και σε όλα τα κορίτσια που έχουν αυτην την εβδομάδα εξέταση, να είναι όλα τέλεια! Γιατι αυτό που μετράει είναι η υγεία των μικρών μας θαυμάτων!

Την άλλη εβδομάδα πρωτα ο Θεος, πάμε κι εμείς για την αυχενικη!!

LIL, περαστικά κοπέλα μου!

Φιλιά πολλά σε όλες σας!!

Μολις μπορέσω παλι τα ξαναλέμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου,τι κανετε;

να μη σας ματιασω γραφετε παρα πολλα,καμια φορα μπαινω διαβαζω νεα σας κ δε θυμαμαι που ειχα μεινει,μπαινω κ αλλημ μερα κ μπερδευομαι,λογικα χανω σελιδες! :D

οταν ημουν εγκυος στον αντωνη μου κ ημουν στο αλλο ποστακι το αναλογο της εποχης εγραφα συνεχεια καθως ημουν σπιτι δουλεια κ χρονος υπηρχε πολυ περισσοτερος.οταν οι πρωτομανουλες αποκτησουν τα παιδακια τους θα με καταλαβουν!

ειδα οτι αλλαξατε φωτο προφιλ,θα του πω κ μενα να με βγαλει του αντρα μου αν κ δεν εχω τιποτα ιδιαιτερο.ισα που φαινεται,παντως το βραδυ φουσκωνει πιο πολυ.

εν τω μεταξυ εχει τρομερο αερα,διαβασα κ της ελενας την ιστορια με το τζαμι κ πανικοβληθηκα,ευτυχως που δε συνεβη κανενα ατυχημα κοπελα μου,τι να πω..ο καιρος παντως πολυ με κουρασε,αντε να ερθει η ανοιξη να μπορουμε να βγουμε λιγο εξω χωρις να το σκεφτομαστε.

καρολινακι σου ευχομαι ολα να σου πανε πολυ καλα κ περιμενουμε νεα σου με πολυ αγωνια!!ειμαι σιγουρη οτι ολα θα πανε καλα,εχω ακουσει κ τις δυο περιπτωσεις κ ειδικα την υρδονεφρωση οτι συμβαινει πολυ συχνα κ ειδικα σε αγορια κ αποροφαται απο μονη της πριν τη γεννα.εδω μεσα το εχω δει πολυ συχνα σαν θεμα απο τοτε που ειμαι μελος.θα περιμενουμε οπωσδηποτε νεα σου..σου στελνω κ εγω μια αγκαλια κ πολλες ευχες!

οσο για το σεξ,εγω φοβαμαι να κανω ο αντρας μου κ εκεινος δε με πιεζει,αλλωστε ειχε πει κ ο γιατρος μετα το α τριμηνο,αλλα ορεξη δεν...δε ξερω αν θα εχω μετα παντως ως τωρα καμια.

αυτα τα νεα μου,θα τα ξαναπουμε με τη πρωτη ευκαιρια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax nai elena ti itan k ayto me to tzami?perastika kopela mou..allo kako na min sas vrei..molis ewfyge k o antras mou gia douleia.to vrady tha erthei.koritsia perimenoume nea sas to bradaki!!!!ante 2 meres emeinan na doume to moro..eyxomai na min mas kanei k ayti kana tetoio xouneri opos ton allon ton vlaka.

:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...