Μετάβαση σε περιεχόμενο

SOS ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΕΙΝΗ C ( APC-R)


eleftheria!!!

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ Κ ΑΛΛΕΣ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Κ ΠΩΣ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΗΣΑΝ...ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΑΠΟΒΟΛΕΣ...ΣΕ ΕΛΕΓΧΟ ΓΙΑ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΕΙΝΗ C 1.0.....ΘΕΤΙΚΟ <1.5 ....ΑΜΒΙΒΟΛΟ....1.5- 2.1........ΑΡΝΗΤΙΚΟ....>2.1......5 ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΜΕ ΕΝΤΟΛΗ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΟΥ ΝΑ ΕΠΑΝΑΛΗΦΘΕΙ Η ΕΞΕΤΑΣΗ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΦΑΝΗΚΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ.....171>120....ΠΡΟΦΑΝΩΣ Κ ΕΓΙΝΕ ΚΑΠΟΥ ΛΑΘΟΣ Η Η ΠΡΩΤΕΙΝΗ ΑΝΕΒΟΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ..ΕΙΧΑΤΕ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ;;ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΡΑΠΕΙΑ;;Κ ΑΝ ΝΑΙ ΠΗΓΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ Κ ΠΕΡΑ;;;ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ Κ ΔΕΝ ΒΓΑΖΩ ΑΚΡΗ!!ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΤΙ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ Κ ΕΣΕΙΣ ΜΙΑ ΓΝΩΜΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ ΟΥΤΕ ΜΕ TA LEIDEN ΟΥΤΕ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΜΟΡΦΕΣ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑΣ...ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΕΙΝΗ C.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο εμενα...

εγω σε αυτη την εξεταση ημουν οριακα θετικη(δε θυμαμαι ακριβως την τιμη...)αλλα δεν αποτελει αυτη καθεαυτη η μετρηση κατι ενδεικτικο για την θρομβοφιλια....

Απο τη στιγμη που ο βασικος παραγοντας vLeiden ειναι αρνητικος, δεν εχεις πολλους λογους να ανησυχεις....

Εγω που εμφανισα μεταλλαξη σε ενα ετεροζυγωτη εκανα την πιο απλη ενεση ηπαρινης στη χαμηλοτερη δοση....και απλα στην εγκυμοσυνη πρεπει να σε παρακολουθει ο αιματολογος, η ανοσολογος σε συνεργασια με τον γυναικολογο σου....Μονο τοτε....

Φροντισε, αν επιθυμεις εγκυμοσυνη, να ειναι γιατροι απο νοσοκομεια, για να μην εχουν οφελος να σε τρεχουν για ασκοπες εξετασεις. Εγω δυστυχως επαθα και εμαθα....

Εγω ειχα παει στα απογευματινα ραντεβου που πληρωσα μεν 75 ευρω, αλλα και εξω να πηγαινα 100 θα εδινα , και ο αιματολογος δεν ειχε κανενα οφελος να με ζαλισει με περιττες εξετασεις...απλα ο γυναικολογος που ειχα ηταν τελειως για τα μπαζα!!!

Αυτα....ελπιζω να σε διαφωτησα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...