Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΕΙΜ. 2010/2011 ΠΙΑΣΤΕ ΜΑΣ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ - Η ΣΠΟΡΟΣΤ


Recommended Posts

Λοιπόν επειδή τσαντίστηκα δώστε μου όλες τα τηλέφωνα από τις πεθερές….. η δουλειά μπορεί να γίνει κ από το τηλέφωνο!!

Θα τις πάρει μία μία κ θα τους ευχηθεί καλή χρονιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Εμεανα που με παει στη μανα του δυο φορες την εβδομαδα και με αφηνει και παει για καφε.Αντι να ξεσκασω σκαω!Δε λεω καλοι ανθρωποι και μας βοηθανε πολυ αλλα εγω δεν υπαρχω σα μανα.Καμια φορα της μιλαω και παραπανω απο το πρεπον και στενεχωριεμαι αλλα τα λαμπακια χτυπανε κοκκινο.

Συμφωνω οτι δεν πρεπει να φωναζεις προστα στο παιδι.Μια φορα μας ξεφυγε λιγο και εμαθε να τσιριζει και η μικρη.

σας αφηνω ερχετε ο βαρβαρος να μου παρε το pc!

Κανονιστε αγορομανες να μην κανετε και σεις τα ιδια στο μελλον μαυρο φιδι που σας εφαγε!!!

Μπορει να το κανει και στον Παπανδρεου Αλικη και στους υπολοιπους 300 θα βαλουμε κατι για το λογαριασμο του οτε! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ Ινα μου! μάλλον καλή ξεκούραση να μου ευχηθείς γιατί χρειαζόμαστε ΟΛΟΙ ύπνο. Την είχα βάλει να κοιμηθεί όταν ξεκίνησα να σας γράφω το πρώτο μήνυμα, γιατί δεν είχε κοιμηθεί λόγω βήχα καθόλου το μεσημέρι, και πάλι κάθε 2-3 λεπτά έβηχε αλλά ήταν τόσο κομμάτια που ξανακοιμότανε. Ε μετά από μισή ώρα δεν άντεξε άλλο και ξύπνησε με ένα παραπονιάρικο γοερό κλάμα.... αχ κορίτσια δεν άντεξα και έβαλα κι εγώ τα κλάματα, την έσφιγγα και της έλεγα σε παρακαλώ μην κλαις, δεν αντέχω... Ωραίο ύπνο έκανε η καημενούλα. Μετά της έβαλα στο λάπτοπ την μπουμπού την αλεπού και άρχισε να γελάει και να χορεύει και το ξέχασε. Πλησιάζει όμως η ώρα του βραδινού ύπνου και φοβάμαι..

Μακάρι να μην πονάει και της μικρής ο λαιμός της, και εύχομαι και σε σένα γρήγορα περαστικά. Θέλω να έρθει η Ανοιξη και να μην ξανακούσω για αρρώστιες, ζητάω πολλά;;;;

Καιρό είχαμε να μαζευτούμε εδώ τέτοια ώρα! να ανάψω πάλι την ταμπέλα "Διανυκτερεύει";;;

Χα χα καλή η ιδέα της Ινας!! πες της να περάσει έξω από τη Βουλή να τελειώνουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι δεν την αποκλειω να βλεπει τον εγγονο της..ισα ισα μαλιστα που χαιρομαι που ο Ηλιας την θελει και της γελαει..φαντασου το περασμενο Σαββατο ενιωθα κρυωμενη,ειχε ηλιο ομως κι ειπα του Μανου να παει τον μικρο βολτα και να πει και στης μανας του..ετσι κι εγινε..και την περασμενη εβδομαδα,ειχα δουλειες στο σπιτι Σαββατο πρωι,ταισα το φρουτο τον Ηλια και τον ετοιμασα να πανε στης μανας του...απλα με χαλαει το προγραμμα...απο μικρη το προγραμμα με χαλουσε κι οι κανονες...δεν ειμαι ετσι ρε γαμωτο!! παιδιαστικο ακουγεται,αλλα δεν το αντεχω...και πραγματικα Ινα και Ελενη και Μαρια οταν ερχεται εγω συνεχιζω να κανω ο,τι εκανα..δε σταματαω γιατι εχω επισκεψη..σιγα μη της εκανα και το χατηρι...

Ελενη ισως δεν ειναι απο την συγχυση αυτο που νιωθω με τον Μανο...ειναι πολλα μαζεμενα..νιωθω βουνο την σχεση μας..καπου το εχουμε χασει μεταξυ μας...με βλεπω να πηγαινω σε κανενα συμβουλο γαμου(και δεν ειμαι και παντρεμενη :roll::roll: )...για οσα κοριτσια το ακουνε τωρα...ναι δεν ειμαστε παντρεμενοι με τον Μανο...αλλο πακετο αυτο!!!

Αλικη η σκεψη σου για τα τηλεφωνα,θα ειναι η τελ.μου κινηση :lol::lol::lol: μου αρεσει το χιουμορ σου!!!

Ελενη συμφωνω μαζι σου:κι εγω νιωθω οτι ο Μανος θα πρεπει να ειναι ευγνωμων που τον εκανα πατερα και δε κανω καθολου πλακα...ποτε δεν ηθελε παιδια,αντιθετως με μενα!! κι οταν χασαμε το πρωτο,ηθελε αμεσως να ξαναμεινω εγκυος!!! ειδες πώς αλλαζουν οι ανθρωποι;

ευχαριστω κοριτσια για τις σκεψεις σας!!!

παω να την πεσω....

θα σας δω αυριο!!!

Υ.Γ. εφαγα κι ενα μικρο πορτοκαλι για βιταμινες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν επειδή τσαντίστηκα δώστε μου όλες τα τηλέφωνα από τις πεθερές….. η δουλειά μπορεί να γίνει κ από το τηλέφωνο!!

Θα τις πάρει μία μία κ θα τους ευχηθεί καλή χρονιά!!!

χαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα πεθαινωωωωωωω :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: τελειοοοο

ελενακι μου να σου πω ο αλεξης και να μην γινοταν πατερας δεν θα πολυκαταλαβαινε πιστευω την διαφορα [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif]

ενω εμενα αυτος ο ανθρωπος εκανε πραγματικοτητα το ονειρο της ζωης μου..και οπως και αν ειναι καλος κακος αδιαφορος σπαστικος δεν παυει να ειναι ο δικος μου αι-βασιλης(περιμενω ενα δωρο ακομη αγιε ελπιζω να μην με ξεχασεις εε?)που εφερε το ομορφοτερο δωρο στην ζωη μου...γινεται να μην του το αναγνωρισω???η μανουλα δεν με απασχολει αμα θελει να βαδισει με τους κανονες μου εχει καλως..αλλιως η πορτα μου εχει ενα κλειδι ναααααα με το συμπαθειο βεβαιως βεβαιως...

ινα που παααααας?????γυρνα πισωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανωλακη εισαι το πιο τελειο αναρχοφατσακι που εχω γνωρισει!!! σε φιλω γλυκα στην κοιλιτσα σου και στην πλατουλα σου!!!

κοριτσια με τρελαινει να φιλαω τον Ηλια στην κοιλια και στην πλατη!! ειναι παντα τοσο ζεστα τα σημεια αυτα!!

Μαρια ο γιος σου ειναι ιδιος εσυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη δωστης μια κουταλια μελι.

Σας αφηνω παω να ξεραθω δεν αντεχω αλλο η αυπνια των προηγουμενων ημερων με εχει κανει κομματια/

Καλο υπνο σε ολους στη παρεα!Μικρους και μεγαλους,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που πας βρε μαριεττα κατσε τωρα που βρεθηκαμε...παντως αμα θες να πας σε συμβουλο να πας καλο θα σας κανει...και ας μην εισαστε παντρεμενοι(ακομα να το αποκαταστησεις το παλικαρι κακουργα :lol::lol::lol: )εγω λεω να ψαξεις πρωτα να βρειτε τι ειναι αυτο που εχει σπασει και τα αλλα θα ερθουν...βρες αυτο που σε εκανε να τον αγαπησεις..οτι κι αν ειναι αυτο...και αρχισε παλι να το σκαλιζεις...κακα τα ψεμματα κοριτσια οι γυναικες κρατανε τον γαμο η την σχεση..και υπαρχει περιπτωση να κατσετε οι δυο σας να μιλησετε?να πατε καπου για καφε δημοσια για να μην βαλεις τις φωνες..και να βρειτε αυτα που εχετε χασει..κατι απο τον παλιο καιρο..ξανααγαπησε τον αντρα σου φιλεναδα...και μην πεις θελω να κανει εκεινος το πρωτο βημα γιατι δεν γινεται...εσυ πρεπει να παλεψεις για αυτην την σχεση...για το καλο του λιακου που θελει τους γονεις του αγκαλιτσα..εμεις οταν αγκαλιαζομαστε ερχεται το σκατο και μπαινει αναμεσα και θελει και εκεινος...ξερεις ποσο ομορφο ειναι αυτο???για δοκιμασε το!!!

ελενη και εγω το κανω αυτο..οταν δεν μπορω να τον συνεφερω καθομαι και εγω και κλαιω μαζι του και το περιεργο ειναι οτι μετα συνερχεται και ειναι σαν να μην συνεβει ποτε τιποτα...σημερα μου κοιμαται απο τις 7 το απογευμα σχεδον...αντε να δουμε τι νυχτα θα εχουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη δωστης μια κουταλια μελι.

Σας αφηνω παω να ξεραθω δεν αντεχω αλλο η αυπνια των προηγουμενων ημερων με εχει κανει κομματια/

Καλο υπνο σε ολους στη παρεα!Μικρους και μεγαλους,

καληνυχταααααααα...ονειρα γλυκα και υσηχαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανωλακη εισαι το πιο τελειο αναρχοφατσακι που εχω γνωρισει!!! σε φιλω γλυκα στην κοιλιτσα σου και στην πλατουλα σου!!!

κοριτσια με τρελαινει να φιλαω τον Ηλια στην κοιλια και στην πλατη!! ειναι παντα τοσο ζεστα τα σημεια αυτα!!

Μαρια ο γιος σου ειναι ιδιος εσυ!!!!

ρε γαμωτο να μην εχεις κορη να σε κανω συμπεθερα???να δεις μετα πεθερα μαλαμα...χαχαχχαχαχα...και φυσικα το παιδι μου ειναι ιδιο εγω..αρχισε να ομορφαινει οσο μεγαλωνει...και το καλο ειναι οτι και ο αλεξης το πολυακουει αυτο τωρα τελευταια απο κει που ολοι του λεγαν οτι ειναι ιδιος...και εχει αρχισει και στραβωνει...χαχαχχαχαχαχα η πεθερα να δεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια προσπαθώ να σας διαβάσω από το πρωϊ κι ακόμα δεν έχω τελειώσει. Ελεος! Να είστε καλά όλες βέβαια και χαίρομαι να σας διαβάζω αλλά έλεος!!!

Λοιπόν πριν σας γράψω κανονικά (εφόσον διαβάσω όλα τα νέα σας) και σας σχολιάσω ότι θυμάμαι δηλαδή, θα ήθελα να παρακαλέσω την Αλίκη και την Ελίσα να με προσθέσουν κι εμένα σαν φίλη εδώ στο μάμμυ να σας δω κι εγώ βρε κορίτσια κι εσάς και τα ζουζούνια σας.

Προσπαθώ εγώ αλλά δεν ξέρω τι γίνεται και δεν μ' αφήνει να στείλω το αίτημα.

Άντε πριν αλλάξετε ή σβήσετε τις φωτο σας ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι σε ευχαριστω πολυ!!! κι εμεις οταν αγκαλιαζομαστε ερχεται ο μικρος,αλλα δε θελει αγκαλια γενικως!!! θελει αγκαλια απο την μαμα του!!! ξεραινομαι στα γελια οταν το κανει αυτο!!

η αληθεια ειναι οτι πρωτη φορα ξεφυγαμε με τις φωνες...δε φωναζουμε απο τοτε που γεννηθηκε ο Ηλιας...εχουν κι οι ανθρωποι τα ορια τους!! ξερεις ποση υπομονη κανω γενικα απο τοτε που γεννηθηκε ο γιος μου!! εγω που δεν ειχα ποτε υπομονη με τιποτα και με κανεναν!! κι ομως αλλαξα για χαρη του παιδιου!!

η αληθεια ειναι οτι πρεπει να ξαναθυμηθω πώς ηταν οταν ημασταν ερωτευμενοι...κακα τα ψεμματα η συμβιωση ειτε γαμος ειναι ειτε σχεση κι ειδικα οταν ερχεται κι ενα μωρο,χαλαει λιγο την μαγια και θελει πολυ κυνηγι...εγω πραγματικα χαιρομαι την Ρεβεκκα και την Αννα που περνανε τοσο καλα στην σχεση τους με τους αντρες τους!! φτου κοριτσια να μη σας ματιασω!!!

φανταζεσαι να ειμασταν συμπεθερες!!! της τρελης!!!!!!! με την καλη εννοια!!! θα ειχα πολυ πλακα φανταζομαι!!

Ελενη!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: σε σενα και την Αφροδιτουλα!! ολα θα περασουν!!!

Ινα καληνυχτα κορη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν θελει λεει..ξερεις ποσες φορες σκεφτομαι τωρα εμεις ειμαστε 5χρονια παντρεμενοι???αν δηλ.φτασουμε τα 30 πως θα ειμαστε ειτε ζουμε μαζι ειτε οχι ενα και το αυτο θα ειναι εε??να σου πω στην αρχη με πειραζε αλλα τωρα με το παιδι εχουν μπει αλλες προτεραιοτητες και για τους δυο δεν ειναι κακο γιατι δειχνει εναν βαθμο ωρημοτητας..αλλα φυσικα παντα φροντιζω να υπαρχουν καποιες στιγμες για τα δυο μας ας ειναι και μετα τις 12.... το επομενο θα ειναι κοριτσι...θα μου τον δωσεις τον γιο σου??? :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε γαμώτο … τώρα εγώ θέλω να σχολιάσω γιατί τα έχω πάρει κ ο άντρας μου βλέπει στον ΗΥ μπάσκετ!!

Για να σας γράψω τον έστειλα να μου πλύνει ένα πιάτο κ ένα ποτήρι!!!

Καληνύχτα κοριτσάρες!!!

Μαριέττα σκέψου την πρότασή μου…. κανείς δεν θα καταλάβει τίποτα!

Ρε λες να με κλείσουν μέσα με αυτά που γράφω??… φαντάζεστε!!!

ΥΓ Νατάσσα προσπαθώ από χθες κ ούτε εγώ έχω καταφέρει… θα ξεμπλοκάρει δεν μπορεί!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ινα καληνύχτα! από σιρόπι της δίνω aerius και της κάνω και μάσκα αερολίν 3 φορές την ημέρα. Αλλά δεν έχω δει βελτίωση τρίτη μέρα σήμερα... το σκέφτηκα κι εγώ για το μέλι αλλά γενικά δεν της έχω δώσει ποτέ και φοβάμαι να της δώσω τώρα που είναι άρρωστη. Πήρα όμως λάδι ευκαλύπτου, σε λίγο θα το βράσω και θα το βάλω στο δωμάτιό της μήπως βοηθήσει.

Μαριέττα είναι πολύ καλή ιδέα να πάτε σε σύμβουλο γάμου, γιατί όχι; εμείς έχουμε πάει παλιότερα... είχαμε περάσει μια κρισάρα προ μωρού, του είχα ζητήσει να φύγει και από το σπίτι είχε συμφωνήσει και η σύμβουλος, τελοσπάντων ήταν μια δύσκολη περίοδος. Κοίτα, νομίζω ότι είναι λογικό ειδικά μετά από χρόνια σχέσης να νιώθεις ότι το έχετε χάσει μεταξύ σας. Εμείς π.χ. είμαστε 15 χρόνια μαζί, και όταν περάσαμε τη φάση αυτή πρέπει να είμασταν γύρω στα 12. Ούτε εγώ νιώθω όπως ένιωθα, αλλά έχω κυριολεκτικά μεγαλώσει με αυτόν τον άνθρωπο και είναι δύσκολο να φανταστώ τη ζωή μου χωρίς αυτόν. Να πάτε λοιπόν σε σύμβουλο γάμου, μόνο καλό θα σας κάνει. Και βοηθάει πολύ όταν ένας τρίτος σε κάνει να βλέπεις αντικειμενικά και την πλευρά του άλλου. Το θέμα είναι, ο Μάνος τι λέει για όλα αυτά; έχει καταλάβει ότι νιώθεις έτσι ή είναι στην κοσμάρα του;

Α ρε Μαράκι, έχεις δίκιο η γυναίκα κρατάει τη σχέση. Και μου αρέσει πολύ ο τρόπος που μιλάς για τον άντρα σου, σε χαίρομαι!

Βγήκα τώρα να απλώσω κάτι ρούχα γιατί είχε βάλει πλυντήριο ο Στέλιος, και είδα ότι είχε αγοράσει στη μικρή μια ολόσωμη στολή βατραχάκι, έχει πολύ πλάκα!! Ευγενία αυτή τουλάχιστον η ολόσωμη έχει τρυπούλα στα πατουσάκια για να φοράνε τα κανονικά τους παπουτσάκια από κάτω, ψάξτο γιατί θυμάμαι που αναρωτιόσουν πως θα περπατήσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλικακι καληνυχτα και σε φιλω!!!!

Μαρακι αν ειναι κορη που θα ειναι,πολυ θα το γουσταρα να συγγενεψουμε!!! παντα ηθελα να εχω σχεση με την Κρητη!!! η καλυτερη μου φιλη απο την σχολη παντρευτηκε Χανιωτη και την εχασα!!!

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορες κι εγω παω να ξεραθω!!

ευχαριστω ολες σας για αποψε!!

φιλια κοριτσια και Μαρια...πες το δικο σου που καληνυχτιζεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

για προσεξτε!!!!!!!!!!!!! αισιως φτασαμε τις 95 σελιδες!!! κι επειδη αυριο οι πιο πολλες θα ειμαστε μεσα κι επειδη ερχεται και Σαβ/κο...εννοειται οτι παμε για αλλη ενοτητα!!!

αντε να δουμε ποια θα βαλει τιτλο αυτη την φορα!!!

να πεσουν ιδεες και για τιτλο στο αυριανο τραπεζι παρακαλω!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε στην βαφτιση το καλοκαιρι..μπορεις να παρεις και την πεθερα και καταλαθος θα γλιστρησει απο το καραβι..ποιος θα το καταλαβει εε???

ελενη τωρα τελευταια εχω αρχισει και το συνηδητοποιω γιατι μεχρι πριν λιγο καιρο του ημουν πολυ θυμωμενη και με τις ιστοριες που ειχε κανει η μανα του και με την αδιαφορια του για να με βοηθησει στο μωρο...φαντασου το μεσημερι ημασταν πανω να αλλαξω τον μικρο τον πλυνω τον ντυνω και τον αφηνω με τον αλεξη και παω να μαζεψω τα ρουχα απο το μπαλκονι...σας πληροφορω οτι ειχε αφησει τον μανωλη μαζι μου χωρις να μου πει ειναι το παιδι εδω εχε το νου σου και εφυγε και πηγε απο κατω...ανθρωπε μου τον ρωταω μετα απο ενα 20λεπτο που τελειωσα μου λες γιατι δεν πηρες το παιδι μαζι σου και τον αφησες μονο του?εεεε δεν το σκεφτηκα μου λεει νομιζα θα ερθεις αμεσως...πες μου τωρα τι κανεις σε μια τετοια περιπτωση??εγω παντως εβαλα τα γελια και αναρωτηθηκα τι μου επιφυλασσει το μελλον..400 πρεπει να τα εχω τα ματια μου

καληνυχτα αλικακι...ονειρα γλυκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορες κι εγω παω να ξεραθω!!

ευχαριστω ολες σας για αποψε!!

φιλια κοριτσια και Μαρια...πες το δικο σου που καληνυχτιζεις!!!

καληνυχτα μελλοντικη μου συμπεθερα ονειρα γλυκα να κανεις...αυριο οι πιθανοι τιτλοι..

κοριτσια σας αφηνω και εγω...ηρεμη και υσηχη νυχτα να εχουμε ολες... :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλενάδες επιτέλους σας διάβασα! Τσούζουν τα ματάκια μου όμως. Νύσταξα κιόλας.

Οπότε θα σας γράψω αύριο. Δεν την παλεύω τώρα.

Σας φιλώ και σας καληνυχτώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μετα χαρας να ερθουμε το καλοκαιρι στην βαπτιση!!!! ευχαριστω εκ των προτερων...μακαρι να τα καταφερουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιμηθήκατε όλες;;; καλά κάνατε, κι εγώ το ίδιο θα έκανα αν μπορούσα :(

Μέχρι στιγμής έχει ξυπνήσει 2 φορές κλαίγοντας...

Κι εσύ Μαριέττα ψάχνεις τίτλο;; ο μόνος που με εκφράζει αυτή τη στιγμή είναι ο "ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ!!!!" :lol::lol: . Και τώρα που το σκέφτομαι όλους μας εκφράζει με αυτά που ακούμε στις ειδήσεις!

Αχ βρε Μαρία τι να πω, αυτοί οι άντρες είναι στον κόσμο τους!! ελπίζω τουλάχιστον να του έκοψε να κλείσει την πόρτα της σκάλας :shock:

Φιλάκια κορίτσια κατεβάζω ρολά και το κλείνω το μαγαζί, τέλος η διανυκτέρευση. Καληνύχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...