Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.57-ΉΡΘΕ ΤΟ ΜΑΪΜΟΥΔΑΚΙ!


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσαρες μου!!!!

Ευχαριστω παρα μα παρα πολυ για τις ευχες σας!!! :x:x:x:x

Να ειστε ολες καλα με τις οικογενειες σας!!!!!

Χρυσα μου με το καλο αυριο.Να πανε ολα ρολόι και εσυ να το ευχαριστηθεις.

Ο Χρ. τι εγινε με το υγρο;;;

Αφρο μου πως παει το παιδι;;;Ελπιζω καλυτερα!!!

ευχομαι να κοιμηθειτε σημερα το βραδυ.

Μωρε τσουπριτσες πρωι ο καφες;;; :(:( ΕΓΩ ΑΡΧΙΖΩ ΔΟΥΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ..... τρομαρα μου :?:? δε θα μπορω πρωι.

Τονια μου φαινεται θα κανεις 2 εμφανισεις!!! ;);)

Σας αφηνω γιατι εχω τα παιδια μου που πεινανε :oops::oops: ...Φιλακιαααααααααα

Α αααα Κατερινακι καλως ηρθες κοριτσαρα μου και με το καλο η μπεμπουλα σου...Εγω προσωπικα θα σε βοηθησω οσο μπορω και οσο ξερω βεβαια με το θηλασμο.

Να χαιρεσαι τον Γιαννακη σου αυριο!!!! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 942
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

o M einai poly kalytera

κοιμηθηκαμε πολυ το απογευμα και τωρα δεν εχουν υπνο και τα δυο ....ακομα περιμενω καποιο να νυσταξει :roll:

Τονια η παιδιατρος μας ειπαι οτι αν ο τραχανας δεν εχει αυγο να του δωσω .Μου ειπαι οτι δεν πειραζει που εχει γαλα μεσα (φυσικα δεν ειναι αλλεργικο το μωρο) και οτι δεν εχει καμοια σχεση με το φρεσκο γαλα .

Σημερα ο μικρος απο την πεινα του ειχε πιασει μια καρεκλα και την ετρωγε :lol::lol::lol::lol::lol: τον ειχα ξεχασει τον καιμενο :lol::lol::lol::lol::lol: γενικα εγω πιστευω οτι φενετε στο μωρο ποσο ετοιμο ειναι για τις τροφες .

Γιαουρτακι μου ειπαι απο τον 8 μηνα ...αλλα εγω το εβαλα απο χθες ...ελω να μειωσω την κρεμα και μια δυο ευδομαδες δεν το βλεπω τοσο τραγικη διαφορα .

πω πω πως τα βαζω τωρα για υπνο?!!!! :? ο Κ κοιματε ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα Χρόνια Πολλά στον πατατούλη σου, να τον χαίρεσαι και να να τον δείς όπως επιθυμείς

Περαστικά σε όλα τα άρρωστα μωράκια

Ιουλία να χαίρεσαι το καμάρι σου

Σήμερα είμασταν όλη την μέρα επισκέψεις, ωραία περάσαμε :D:D

Καλό βράδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ Παναγιωτα πιανεις δουλεια απο βδομαδα;;;;; :o

Ε καλα πηγαινε τη Δευτερα και τη Τριτη δηλωσε ασθενεια!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Λοιπον πειτε ποιες μπορειτε Τριτη(17/1) πρωι που μπορει και η Γωγω και ποιες Τριτη-Τεταρτη απογευμα,αλλα το απογευμα να ερθετε προς τα πανω οσο μπορειτε γιατι θα με σκισει η ξαδερφη μου! :-ss

Καλη ξεκουραση Νατασουλα!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλο!

τι κανετε?

Αφρο ευτυχως περασε το δυσκολο!

μα ποση ωρα κοιμηθηκατε το απογευμα?

μη πεις 12 σε εφαγα!

Τονια ναι κοντα θα ειμαστε!

εγω ειμαι εκει που στηνουν οι γυφτοι τα λυομενα τους και το παιζουν σεισμοπληκτοι....

ευ θα εισαι στο καποτά?

κλεινουν τα ματια μου αλλα δεν κοιματια η ατιμη...μα δεν εχει κουραστει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες! :x

Παναγιωτοσυμπεθερούλα μου, έστω και καθυστερημένα :oops: ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ για τον πατατούλη σου!!! :ymparty:

Να τον χαίρεστε τον ομορφούλη, να 'ναι πάντα γερός, δυνατός κι ευτυχισμένος!!! :D

Χρυσουλάκι, η ώρα η καλή!!! :YMHUG:

Με το καλό να τον βαφτίσετε τον μικρούλη, να περάσετε πολύ πολύ όμορφα σήμερα και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ για την γιορτή του!!! :D:D:D

Τόνια, εγώ ελπίζω ότι θα μπορώ και πρωί και απόγευμα, αλλά δεν λέω τίποτα, γιατί όλο και κάτι θα προκύψει ως την τελευταία στιγμή!!! :evil:

Είπαμε... ΑΝ ΔΕΝ πέσει ο ουρανός στο κεφάλι μου!!!! :evil::evil::evil::lol:

Χαίρομαι τόσο πολύ όμως που -ελπίζω ότι- :ympray: θα σας δω!!!! \M/ \M/ \M/

Αφροδίτη, περαστικά στον Μ! :x

Πίκρα οι εμετοί!!!Π :? Πως είναι σήμερα;

Καλημέρα σε όλο το τρενάκι!!! :x

(νωρίς το θυμήθηκα!!!) 8-}:)):)):)):))

Εμείς πρωινές-πρωινές!!! Το μικρόβιο χτύπησε εγερτήριο στις 7.30!!! :evil::shock:

(αφού είχε χτυπήσει πρώτα και ένα 4 με 5!) :?

Νυστάζω!! (-|(-|(-|(-|(-|(-|(-|(-|(-|(-|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας κοπελιές!!!

Χρόνια πολλά στον Φωτάκη μας!!!να τον χαίρεσαι Παναγιώτα μου κ να τον καμαρώνεις!! :x:x:x:x

Ιουλια να χαίρεσαι τον άντρα σου!!!καλά μυαλά του ευχομαι ,οπως κ σε όλα τα αρσενικά! :D:P

Γωγούλι!!!!Χρονια πολλά στην Ιωάννα σου!!!θα ευχηθώ να μείνει ακριβώς όπως είναι! :D:D;););) Τσαχπίνα,έξυπνη,πολυλογού,τσαμπουκάς και κουκλάρα!!!!

Μαρία να χαίρεσαι την Ιωάννα σου!!!Ότι επιθυμεί η ομορφούλα σου!!!!!

Χρυσούλα μου με το καλό η βάφτιση!Να τον χαίρεστε!!!!Δεν θα καταφέρω να χαρώ μαζι σας... :(:( Την ψιλιαζόμουν τη δουλειά!

Περαστικά κ στα αρρωστούλια!

Είμαστε καλά!Κατι μικροπράγματακια φρεναραν την χαζοχαρα μου αλλα θα επανέλθω λιαν συντομως! ;):D Σας φιλώ

Γεια σου τρελλομιτσάκι μου!!!!!!!!!!!Ελπίζω να μην έχεις πέσει ξαφνικά στο κρεβάτι επειδή σου μίλησα! :lol::lol::-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!Να χαιρόμαστε όλους τους Γιάννηδες και τις Ιωάννες!! Καλοφώτιστο το μικρό ανθρωπάκι Χρύσα!!!Να χαίρεσαι τον μπαμπά σου και εγώ τον αδερφό μου!!

κοιμήθηκα στις πεντεμιση το πρωϊ από επιλογή !! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Συμπεθέρα Βίκυ χρόνια πολλά στην νυφούλα μου :x

Να την χαιρόμαστε!!! :x

Μαρία, Γωγώ χρόνια πολλά στις κορούλες σας να τις χαίρεστε!!! :x

Χρύσα χρόνια πολλά στον μικρούλη και με το καλό το όνομα :x

Εμείς σε 5 λεπτά αναχωρούμε επιστρέφουμε στην βάση μας!!! :D

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Χρονια πολλα στην Ιωαννα της Γωγους , την Ιωαννα της Μαριας και τη Μαρια Ιωαννα της Βικυς!!!!! Να τις χαιρεστε κοριτσια!!

Χρυσα, καλοφωτιστος ο Γιαννακης!!!

Αλλα παιδακια εχουμε που γιορταζουν , δε θυμαμαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!!! :D

Γωγω να χαιρεσαι τη κουκλαρα σου!!!!!!!!!!! :x:x:x:x Να ειναι παντα ετσι χαρουμενη και τσαμπουκαλου σα τη μανα της!!!! :lol::lol::lol:

Χρυσακι με το καλο η βαφτιση του Γιαννακη σου και πολυχρονος μιας και θα γιορταζει σε λιγες ωρεςς!!! :P

Βικυ που ειναι αυτο το καποτα;;;;

Μιτσακι πες του αντρα σου να κανει κανενα ευχελαιο μη σας βρει τιποτα μεχρι τοτε!!! :lol::lol::lol:

Αφρο καλα ο ΜΑνωλακης σημερα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α καλα η γαιδουρα ξεχασα να ευχηθω στη Μ-Ι της Βικυς και στην Ιωαννα της Μαριας!!!!! :oops::oops::oops::oops::oops:

Κοριτσια να τις χαιρεστε τις τσαπερδονες σας και να τις καμαρωνετε παντα ευτυχισμενες!!!! :YMHUG::x

Γιωτα κορδονια τα νευρα;;;;;γιατι πουλακι μου;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια με πήρε ο συζυξ να μου πει οτι το παιδι δν τρωει εδω και μερες κ μονο γαλα πινει ,εννοω δεν θελει να φαει φαϊ απλά τσιμπολογάει ,αμα της δωσεις σοκολατιτσα ομως την τσακίζει και οτι πρεπει κατι να κανουμεκαι ειναι πολυ αδυνατο ,καταλαβες τι εγινε του τα ζαλισαν οι γιαγιαδες και τον αγχωσαν και με πηρε κ εμενα που ειμαι μακρια κ δεν μπορω να φύγω κιολας και με εκανε την καρδια περβολι....κατέεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Βίκυ, Μαρία, Γωγώ να χαίρεστε τις κούκλες σας! Χρυσακι να σας ζήσει ο νεοφώτιστος και χρόνια του πολλά!

Παναγιώτα μου να χαίρεσαι τον Φωτάκη σου!

Χρόνια πολλά και στα παιδάκια που γενεθλίαζαν!

Μιτσάκι μου να χαίρεσαι την Β και τον β σου!

Σόρι που δεν ευχήθηκα όταν έπρεπε, αλλα η διαθεση μου δεν είναι καθόλου καλή. Με το που μπηκε το έτος όλο δυσάρεστα μαθαίνω. Δε θα επεκταθώ να μη σας χαλάω την διαθεση.

Απο διάβασμα δεν έχω κάνει τίποτα. Δεν έχω καθόλου βοηθεια με το παιδι και δε μου πάει και να το χαζεψω στην τι βι. Έχω απογοητευτεί και μ' αυτό... :roll:

Παναγιώτα αν συναντηθούμε τελικά καλύτερα να είναι Τρίτη απογευμα.

Τόνια καλώς να έρθεις!! Δυστυχώς ούτε οι ώρες ούτε οι περιοχές εξυπηρετούν για μια εργαζόμενη φοιτητρια και μητέρα σαν την αφεντιά μου! :mrgreen: Μην ανησυχείς όμως θα σε δουν οι άλλες Αθηναίες κόρες και μετά θα σε κουτσομπολεύουμε όλες μαζί! :P:P:P:D Θα μας δοθεί άλλη ευκαιρία! ;) ρ

Κατι άλλο ήθελα να γράψω πριν μια ώρα που αρχισα να γραφω το μηνυμα και πριν αρχίσω να τσακώνομαι με την Χ. :evil:

Θα επανέλθω... λέω...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nτροπή μου!!! :oops::oops::oops:

Γωγούλα, Μαρία και Βίκυ... ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ για τις Ιωάννες σας!!! :x:x:x

Να ζήσουν τα κοριτσάκι σας, να έχουν πάντα υγεία και χαρά στη ζωή τους! Να τις χαίρεστε!!! :D

Σισσάκι αγαπημένο... :YMHUG:

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές!

Γιατί είσαι έτσι ρε αγαπούλα;;; :(:(:( Δεν μου αρέσει να σε "βλέπω" έτσι... :(

Αύριο παίζει να κατέβουμε χωριό, που έχει ο Β τα περ/ρα βιβλία απ' το πανεπιστήμιο. Θέλεις να κοιτάξω κάτι από βιβλίο ή σημειώσεις; Για τα εβραϊκά που μου είχες πει μήπως; Ή κάτι άλλο;

Μην απογοητεύεσαι, είσαι η super-mommy και είμαστε μαζί σου!!! \M/ \M/ \M/

Μου λείψατε πολύ κι εσύ και το Χαριλινάκι!!! [smilie=love5.gif]

Αργυρούλα, welcome home, sweet home!!! :D

Καλή ξεκούραση!

Χρυσουλάκι, περιμένουμε νέα απ' τη βάπτιση! :D

Αναστασούλι, μου απευθύνθηκες;;;;;;;;;; :o:o:o

Ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!! :-ss:-ss:-ss

Όχι, όχι, όχι, δε σε ξέρω!!! ^#(^^#(^^#(^

:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Ένα μαμημένο μήνυμα προσπαθώ να σου στείλω μια εβδομάδα τώρα κι έχει κολλήσει πάλι!!! :evil:

"ατα, ατα, ατατατα, ατε, ατε, τε, τε, τε, τε, κ-κ-κ-κ-κ-κου!!!!"

Κουκουβααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!! 8-}8-}8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χΡονια πολλα στα εορταονατ κοριτσια και αγορια!

Χρυσα και απο εδω να σας ζησει ο κουκλος!

περιμενουμε νεα !

Σισσιω...τι εγινε?

τι εχεις?

ολα θα τα καταφερεις!

καντε αγκαλιτσες (με Χ.)..θα νοιωσεις καλυτερα!

ηρθε η κουνιαδα και με βοηθησε ν αξεστολισουμε...αυριο θα κατεβασει ο Π. το δεντρο στο υπογειο...αλλα πριν τα παει κατω θα πρεπει να κατεβω να βρω οτι εχω απο μωρουδιακα...μηπως ξεκινησω να πλενω η καλη νοικοκυρα!

χθες που βγηκαμε για φαγητο επαιζε η Μ-Ι με ενα κορτσακι απο το διπλαν τραπεζι...καποια στιγμη μμου λεει η μαμα του κοριτσιου..."στο μηνα σου, αντε κοντευεις"

μου ηρθε καπως....(σημ. δεν ειχα φαει πολυ)

στο αμαξι ρωτω τον Π. "η κοιλια μου ειναι για 9 μηνων?"

ναι μου λεει////

φρικαρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσακι δε πειραζει ρε!!!! ηθελα βεβαια παρα πολυ να σε γνωρισω,αλλα που θα παει θα δοθει κι αλλη ευκαιρια! ;)

Ειπαμε εχεις βαλει ενα δυσκολο στοχο,αλλα επειδη εισαι πολυ παουερ θα τα καταφερεις κι εμεις θα ειμαστε πολυ περηφανες για σενα!!!!! :D

Βικακι και τι εγινε καλε που ειναι για 9 μηνων η κοιλια σου;;;; ολες την ιδια κοιλια εχουν;;;; το θεμα ειναι μετα που θα γεννησεις να μη παραμεινει για 9 μηνων!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Καλα εχω μεινει μαλακας με το τι μπορει να κανει η σταχτη!!!!! :o:o:o:o θα πω της μανας μου να τη μαζευει απο το τζακι(γιατι εμεις δε το αναβουμε)...

Αργυρουλα εισασταν στα πεθερικα;;;; καλα περασατε;;;;

Μιτσακι :lol::lol::lol::lol::lol: κουκουβαααααα!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες!

γιωτα μη δινεις σημασια ρε, ολο βλακειες ειναι οι παππουδογιαγιαδες, ολο κατι θα βρουν οτι κανεις λαθος κ οτι δεν ενδιαφερεσαι (οσο αυτοι) για το δικο σου το παιδι.. αχ κ οι δικοι μου κατι τετοια κανουν ωρες ωρες κ με τρελαινουν

εμεις προσπαθουμε να του κοψουμε τα πολλα γαλακτοκομικα κ το γαλα επειδη εχει ασθμα κ οι δικοι μου εχουν λυσσαξει!!! οποτε παμε εκει βγαζουν τη φετα πανω στο τραπεζι ( ο αναστασης τρελαινεται) κ του βαζουν γαλα κ αλλα τετοια ομορφα.. κ τρωει αυτες τις βλακειες κ μετα δεν τρωει φαγητο φυσικα.. ενω σε εμας με καποιον μαγικο τροπο τρωει κανονικα το φαγητο του, τα λαχανικα του κ τη σαλατα του, ενω εκει θελει μονο φετα να φαει!!! ε πολυ απλα δε θα ξαναφαει εκει κ τελος, εχω βαρεθει να τσακωνομαι για θεματα διατροφης

βικυ στη δευτερη εγκυμοσυνη η κοιλια ειναι μεγαλυτερη συνηθως, εχει "ξεχιλωσει¨απο την πρωτη, κ μη δινεις σημασια στα σχολια... οταν ειχα γεννησει τον ανασταση μετα απο κανενα μηνα ειχαμε παει στο πλαισιο να παρουμε αλμπουμ για τις πρωτς φωτο τυο (δεν ειχαν τιποτα) κ η κοπελα με ρωτησε σε ποιο μηνα ειμαι :lol::lol::lol: κοντεψα να πεθανωω

σισσιω κοριτσαρα μου, απο εδω κ μπρος μονο ευχαριστα να ακους!! μακρια μακρια ολες οι πικρες οι στεναχωριες κ τα δυσαρεστα νεα

τονια πας αθηνα ε???????? ζηλευωωωωωωωωωωωωωωωωω

να χαιρομαστε ολα τα εορταστικα μωρα του τρενου!!! κ τρη νυφη μου βεβαιως βεβαιως!!

σωσω εχω μεινει ετσι :shock::shock::shock: με τη σταχτη!!! ουαου!!!! κ εψαχνα εναν τροπο να καθαρισω τα σημαδια απο τις γλαστρες στο μπαλκονι :lol::lol::lol::lol::lol: δε φευγουν με τιποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μωρε... η γιαγια μου έχει καρκίνο. Το μαθαμε στις 3 του μήνα και η θεία μου που είχε καρκίνο και το παλευει 6 χρόνια τώρα, υποτροπιασε και μπηκε εσπευσμενα στο νοσοκομείο γιατί παρέλυσαν τα κατω ακρα της. Τα Φώτα ήμασταν στο νοσοκομείο με τη μαμα μου.

Το έχω συνηθίσει πια και το περίμενα οτι κάτι θα συμβεί και το 2012. Πείτε με προληπτική, πείτε με ο,τι θέλετε, αλλά εγω κάθε δισεκτο χάνω και απο ένα αγαπημενο μου πρόσωπο. (04 ο θειος μου, 08 ο μπαμπάς μου)

Κατα τα άλλα γενικά δεν έχω καθόλου καλή διαθεση, νομίζω οτι αρχιζει να με παίρνει απο κάτω... μου φαίνονται όλα μάταια...

Ελπίζω να ανακάμψω άμεσα. :cry::(:(:oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΠΛΑ μια καλησπερα μπηκα να σας πω..

σας σκεφτομαι κ σας αγαπώ..κ με κανετε ναμη νιωθω μονη κατι ωρες που πελαγωνω..

εχω τρεξιματα με το παιδι,ουτε να γραψω δεν τολμω τους φοβους μου..

θα σας πω αν θα εχω κατι χειροπιαστο..

χρονια πολλα σε οσους κ οσες γιορταζουν..

χρυσα καλοφωτιστος ο γιαννακης κ χρονια του πολλα!

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...