Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.57-ΉΡΘΕ ΤΟ ΜΑΪΜΟΥΔΑΚΙ!


Recommended Posts

τελικα επαιξε το βοδι η εγω το φανταστκα?

Αφρο κπου θα συναντηθουμεε

μπορει να περασει ο κ. ΑΠΟ ΕΔΩ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙ.

και οκαφες κανονιζεται

καποια με ρωτησε σχετικα με το ΙΚΑ , ναι εχω ικα οχι δημοσιο...βασικα τωρ4α εχουμε ολοι εοππυ...χχιιχιι

ειδατε τι πολλα λεφτα πηρα?

δεν ξερω που να τα βαλω!

καφε...πρωι και για εμαν ειναι πιο ευκολο...

αλλα και απογευμα///

ειπαεμεχω αδεια κυησεως απο δευτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 942
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα! Τι κανετε?

Ευχαριστω και παλι για τις ευχες σας!! :YMHUG: Τον εχω με 39 πυρετο απο απογευμα, του εβαλα υποθετακι. Μακαρι να μην τον κολλησα γμτ :( Σημερα εχει η πεθερα γενεθλια και το Σαββατο ο Π.

Συμπεθερακι επιτελους εμφανιστηκες!! Μου ελειψες μωρε! :YMHUG::x Ευχαριστω για τις ευχες μαρη :lol::P Τι καλα που θα πας Αθηνα. Τυχερηηηηηηηηη που θα δεις τις φιλεναδες μας! Η νυφουλα μου τι κανει?

Ιουλια η Ε. περισυ ειχε σιδηρο 8,5 και με σιροπακι σε ενα-δυο μηνες πηγε 108! Δεν ειχε παρενεργειες καθολου.

Γωγουλα ο Γ. στον 8ο πιανονταν απο το τραπεζακι και σηκωνονταν. Μην σκας βρε ολα μαζι θα τα κανει η ζουζουνα.

Αφρο η Ε. εξω ειναι αρνακι και μεχρι στιγμης ειχαμε μονο μια ψιλοκριση που περασε μολις της απεσπασα την προσοχη. Ολα τα παιδια κανουν ετσι πες στον Κ. να μην ανησηχει!

Αργυ τι καλα που περνατε λιγο χρονο τα δυο σας. Την Αθηνα θα την δεις καθολου?

Παναγιωτα αουτς για το νυχι. Να πας να στο κοιταξουν μην το αφησεις. Καλως να την δεχθεις αυριο την μανουλα σου. Ποτε γυρνας δουλεια ειπαμε?

σας αφηνω γιατι το συνεχιζω μετα απο 4 ωρες και δεν θυμαμαι τιποτα. :oops: αν προλαβω θα σας διαβασω σημερα. Φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειααααα

αχ κ γω θελω τις αθηναιες να τις δωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω :cry::cry::cry:

που θα παει :twisted::twisted::twisted::twisted:

τονια εσενα πιο συντομα θα σε δω :lol::lol::lol::lol:

βικυ δε καταλαβα τι εννοεις..εγω δε πληρωθηκα μεσω τραπεζης

ιουλια τι να σε πω..δε ξερω για το σιδηρο..μα περιεργο...

μη αγχωνεσαιιι

σημερα ο θοδωρης ηταν το καλυτερο παιδι :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

δε θυμαμαι αλλα..βαριεμαι

ελενα δε σε διαβασα

αααα παναγιωτα ξεχασα να σε παρω :oops::oops::oops: 10

30 το θυμηθηκα :roll:

γωγω :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

αναστασια τι εχεις κ θα δεις αν ερθεις :mrgreen::mrgreen: να παρεις βετεξ? :lol::lol::lol: μα βετεξ?

συμπεθερα σε αρεσαν? :roll::roll::roll::roll:

ααα νατασουλα να δεις εγω μααααααααααααααασες :o:o:o:o:o κ ποτε δε φουσκωνωω

απο βδομαδα θα παω για εξετασεις επαναληπτικες ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

τι κανετε;;;;

εμεις καλα..λεμε τωρα

Παναγιωτα μου να χαιρεσαι τον Φωτακο..ναειναι γερος δνατος και φωτισμενος!!!!

Βικυ το ΙΚΑ βαζει τα λετα καθε 15 και 30 του μηνος..οποτε αναλογα ποτε εκανες τα χαρτια θα ταπαρεις..

αν τα κανεις 2-3 μερες πριν θα τα παρεις στην επομενη πληρωμη

Λενακη δεν πειραζει που δεν θα τα καταφερεις..λογικο με τοσο μικρο νινακι..

τα φιλια μου και στους τρεις σας

Νατασουλα θελω τηλ απο το θεραπευτηκο...επειγοντως...

μια χαρα ειναι τα 20 ευρω, εχω και εγω θεμα με νυχια...

Ο Φοφοφος και ο Ο ειναι νοσοκομειο..παλη εβγαλε καποιο υγρο ο αφαλος του και θα δει παιδοχειρουργο

Σαυρογιωτα πες τους παπουδες ρε να κανουν κρατη..απο το μαγαζι που πηρα τα ρουχα του Χ τα εχει οοολλααα 50% και ειδικα τα κοριτσιστικα ειναι τρελα..εχει και κατι γουνακια..τρελα...

Σας χαιρετω...παω να ετοιμασω τα της βαφτησης...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι βραδυ και αυτο !!!

ο Μξυπνησε 3.30 εκανε εμετο ...και απο τοτε αν μιση ωρα το καιμενο κανει ...εχει εδω και 3 ωρες που κανει ανα ωρα ....

εγω δεν ξανα κοιμηθηκα ,οΚ δεν κοιμωταν οταν ξυπνησε ο Μ και κοιμηθηκε τωρα στον καναπε ,ο Μ κοιμηθηκε λιγο στον καναπε αλλα ξυπνουσε για εμετο ....

αυτα τα νεα μας ....ευχομαι να μην ειναι γαστρεντερτιδα :(

πυρετο δεν εκανε ουτε κακα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Παναγιώτα χρόνια πολλά στον πατατούλη σου :D:x

Να τον χαίρεστε, υγεία να έχει στην ζωή του :P

Σας φιλώ, δεν σχολιάζω γιατί δεν διάβασα τίποτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας!!

τι ηρεμο βραδυ ειχαμε χτες.. ο μικρος κοιμηθηκε απο τις 8 κ σηκωθηκε τις 11 :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: κ ξυπνησε μονο 3 φορες το βραδυ!!

φτου σου μαναρι μου!!!

τωρα καθεται στο ριλαξ με κοιταει κ κοπαναει τα ποδαρακια του!

αφρο ελπιζωναμην ειναι τιποτα

μα τι ομορφα παιδακιαπου εχις χαζευα τις φωτο σου χτες ποση ωρα, ειδικα ο μ ειναι τρεεεεεεεεελσ

αργυρουλα καλημερα

νατασουλα μου καλα ειμαστε, ο αναστασης ακομα ειναι μια χαρα με τον μικρο..

πιστευω οτι τη φρικη θα τη φαει μετα τον τριτο μηνα κ ο μπεμπης ειναι τεεεεεεελειος!

παναγιωτα τι επαθε το νυχι σου?? δε μπορω να γυρναω πισω τις σειλ ειναι πολλες

περαστικα παντως

να χαιρεσαι τον φωτακο πατατουλη σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!Χρόνια πολλά στο Φωτάκη!!!

Αφρο περαστικα!!α περάσει γρήγορα!!

Ελενα περαστικά στο Γιώργη!!!Ελπίζω να μην κόλλησε!!

Εγώ είμαι μόνη εδώ!!!!!! :D

Ιουλία θα σου πω κατι και ελπίζω να μην παρεξηγηθείς..Συμφωνώ με την προλαλήσασα Βένι...νομίζω ότι πρατεις λάθος που δεν δίνεις την αγωγη στο παιδί ...του γιατρού στην ουσία του λες ψέμματα ,γτ απότι κατάλαβα του λες ότι την δίνεις,κατάλαβα λάθος? ο γιατρος επεμεινε να σταματησει το παιδι τον παιδικό προφανώς επειδή θεωρεί οτι δεν γινεται καλα παρά την αγωγή..δεν είναι κρίμα να ταλαιπωρείται τοσους μήνες ο μικρός ?εντάξει ειπαμε να μην δίνουμε φαρμακα με το παραμικρό αλλα καποιες φορές χρειάζονται και αυτά!αυτή είναι η άποψη μου,ούτε προσωπική επίθεση σου κάνω ούτε τπτ ,το λέω προς αποφυγή παρεξηγήσεων!!!

Καλά ΄Λένα ο μικρός είναι απλα τέλειος!!!!!!!!Ελπίζω το 2012 να φερει μια πολύ καλή δουλειά στον Τόλη!!!!!Επικερδής και ξεκούραστη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!ειπα να μπω κι εγω στη παρεουλα σας,οχι ως θηλαζουσα αλλα σαν μια μελλουσα δευτερομανουλα που χρειαζεται καποιες συμβουλες!

το πρωτο μου παιδακι δεν το θηλασα για πολλους και διαφορους λογους,με εφαγαν ολα τα αγχη που εχει μια πρωτομανουλα και νομιζει οτι το γαλα της δεν ειναι καλο,επισης δεν ημουν και πολυ καλα ψυχολογικα οποτε δεν βρηκα την υπομονη και την επιμονη,παρολαυτα εκανα κουραγιο 40 μερες και θηλασα δινοντας και λιγο συμπληρωμα.

τωρα περιμενω το δευτερο μωρακι μου και ενω αυτη τη φορα ξερω ακριβως τι πρεπει να κανω, πως να μη ξαναπαρασυρθω και νιωθω πολυ πιο ηρεμη και συνειδητοποιημενη..δε ξερω αν θα τα καταφερω λογω του πρωτου μου παιδιου.ειναι ενος χρονων και ακομα φανταστητε δεν περπαταει μονος του,θελει τη πληρη προσοχη μου.εχω καποια βοηθεια απο τη μανα μου αλλα δεν αρκει ο μικρος εμενα εχει αναγκη.

εχει καμια παρομοια εμπειρια?πως τα καταφερατε οσες ειχατε ηδη ενα μωρακι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα μου να χαιρεσαι το Φωτακο σου!!!!!!!!! Να τα βλεπεις και τα δυο αντρακια σου παντα ευτυχισμενα!!!!! :YMHUG::YMHUG::x:x:x

Συμπεθερακι μου!!! :x:x Προκομενος ο γαμπρουλης μου!! απο 8 μηνων σηκωνεται;;;;; :-bd:-bd:-bd Η νυφη σου...κουραδα σα της Γωγως!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Ειναι ομως πολυ καλο και χαρουμενο μωρο η καλη μου!!!!! :x:x:x

Εσεις δε λετε να ερθετε προς Ελλαδα μερια στο προσεχες μελλον;;;

Αρρωστησε ο γλυκος μου;;;; :(:(:( πουλακι μου....ελπιζω να τη βγαλετε μονο με ενα πυρετο...

Χρυσα γιατι βγαζει υγρο στο φαλακι του ο φοφος;;;;; :? ουουφφ παλευεις κι εσει με διαφορα..αλλεργιες,ωτιτιδες,φαλια...γκαβη πεθερα!!!! :lol::lol::?

Λενακι αντε ρε μακαρι να συνεχισει ετσι και ο μπεμπης(αληθεια πως θα τον βγαλετε;) να ειναι ηρεμος και ο Αναστασης να ειναι μια χαρα με το μικρο! :D

Και να βρει και ο Τολης μια δουλεια καλη να χαλαρωσετε λιγακι!

Αργυ πως κι ετσι τα δυο σας;;;τα μικρα;;;;εχουν ερθει τα πεθερικα και ασχολουνται μαζι τους;;;;

Βικυ πιο βοδι ρε;;;;; :lol::lol::lol: βοδια ονειρευεσαι;;;; :lol::lol::lol:

Τελικα εσυ που μενεις;;;;

Η Γωγω Χαλανδρι,η Αφρο Πειραια,εγω Θρακομακεδονες...αντε γεια δηλαδη!!! :crazy:

η Παναγιωτα,η Σισσυ και το Μιτσακι;;;

Γεια σου Μπεμπακος!!! με το καλο το μωρακι σου!!! :D Εγω θα σου ελεγα να μην αγχωνεσαι απο τωρα..μη σκεφτεσαι τι θα γινει και μη προδικαζεις τιποτα γιατι κανεις δε ξερει! ;)

Εφοσον εισαι καλα ενημερωμενη και ξερεις τι πρεπει να κανεις για να παει καλα ο θηλασμος,απλως περιμενε να γεννηθει το μωρακι και τοτε, οτι ερθει θα το αντιμετωπισεις αναλογα με τη δικη σου ψυχολογια,αντοχη,διαθεση κτλ...μπορει να βγει ενα πολυ ηρεμο μωρακι σα το μπεμπη της Λενας και ο θηλασμος να σου ερθει ευκολα,μπορει το μεγαλο σου παιδακι να αντιδρασει ηρεμα στον ερχομο του νεου μελους και να μη δυσκολευτεις ιδιαιτερα..μπορει ομως και οχι,αλλα απο τωρα οτι και σου πουμε,αν δεν ερθει εκεινη η στιγμη δε μπορεις να προδιαγραψεις τιποτα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!! (-| Τι κανετε?

Ειχαμε ενα βραδυ μουρλια τι να σας πω! Πυρετο, ορους στην μυτουλα, κλαματα, δεν κοιμηθηκα σχεδον καθολου και συν αυτο με επιασε παλι το στομαχι μου σημερα..μακαρι να μην εχω τα Κυριακατικα :-ss

Παναγιωτα να χαιρεσαι το γλυκο σου παλικαρακι!!!

Αφρο μακαρι να μην ειναι γαστρεντεριτιδα και να του περασει γρηγορα. Πως ειναι τωρα?

Λενα και εγω ειδα τις φωτο στο φεις στα πεταχτα αλλα δεν σχολιασα γιατι βιαζομουν. Καλα ο μικρος ειναι πολυ μουρη!! Να τον φας! :x Τρελενομαι ομως για τα κουνελοδοντα του Ανασταση! Πεθαινω λεμε!!! :D

Χρυσα με το καλο αυριο η βαφτιση! Ολα ετοιμα?

Καλως ηρθες μπεμπακος! Το ονομα σου? Οταν γεννησα τον Γιωργο η Ειρηνη ηταν τριων και στην οποτε τον θηλαζα την επερνα διπλα μου να βλεπει και με ρωτουσε διαφορα. Μετα αρχισαν οι ζηλιες και καθε φορα που θηλαζε τον χτυπουσε στο κεφαλι(προσπαθουσε δηλαδη). Ο δικος σου ειναι μικρος για να βγαλει τετοιου ειδους ζηλεια αλλα πιστευω ενα κολλημα μαζι σου παραπανω θα το εχει οταν με το καλο γεννηθει το μωρο. Μεχρι να γεννησεις ισως περπατησει κιολας και ασχολειται παραπανω με τα παιχνιδακια του. Με το καλο το μωρακι σου!

Γιωτα καλη η ελευθερια ε? Τυχερη!!!!!

Αργυ καλημερα! :x

Συμπεθερα τωρα σε ειδα, μαζι γραφαμε! Καλε ναι ο σκατιαρης σε αυτα ειναι πρωτος, να πει καμια κουβεντα ομως δεν λεει :lol: Καλα για Ελλαδα ουτε λογος! Ετσι οπως γινανε τα πραγματα με τιποτα πια. Εδω ακομα και ο Π. που ηθελε σαν τρελος να γυρισουμε πισω λεει οχι. Μια χαρα ειμαστε εδω δοξα τον θεο και ειδικα τον τελευταιο χρονο ειμαστε στα καλυτερα μας φτου φτου! Ειμαι σιγουρη πως η νυφουλα μου ειναι το καλυτερο μωρο! Βαλε καμια προσφατη φωτο, θα βαλω και εγω αργοτερα απο τα γενεθλια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κalhmera panεμορφες!!

παναγιωτα να χαιρεσαι τον φωτακη!γερός κ τυχερός παντα κ φυσικα αγαπημενος με τον αδερφουλη του! :D:D

τρεχωωωω..γιορταζει το καμαρι μου σημερα{χαρης=θεοχαρης}κ εχω τραπεζι καμια 20αρια ατομα! :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

να πω μονο γρηγορα..

γιωτα φυσικα κ δεν σε παρεξηγω! :) δεν ξερω γιατι,αλλα δε μου βγαζεις επιθετικοτητα!ουτε κ η βενη φυσικα! ;)

τη θεραπεια δε την εδωσα,αλλα ηταν θεραπεια για το συναχι,αλλεργικο οπως μου ειπε,οχι για το υγρο..βεβαια συνδεονται τα δυο,συμφωνοι.

ομως μου ειπε οτι επειδη ελαττωθηκε το υγρο,πιανει η θεραπεια.. :roll::roll::roll:

μου τονισε να τον σταματησω επειδη θα ειναι συνεχεια ετσι,ενω του χρονου καλυτερα,μαλλον,ειπε κ το μαλλον..

αλλα συμφωνω οτι καποιες φορες χρειαζονται τα φαρμακα.θα παμε τριτη ομοιοπαθητικο,θα κανει θεραπεια για καπιο διαστημα κ φυσικα αν δε δω αποτελεσμα θα ξεκινησουμε τα φαρμακα!δεν ειμαι κ τοσο τρελη πια!λαθος μου που δεν ξεκινησαμε νωριτερα ομοιοπαθητικη,αλλα το καθυστερουσα μεχρι να συνελθει λιγο,μη του πεσουν πολλοι μαζεμενοι..

τωρα βεβαια εχουμε κ το θεμα με την αναιμια..

ολο μαζι οπως ηρθαν,μακαρι ολα μαζι να φυγουν!

ελενα περαστικα σας!!

λενα τελειος ο μικρος!

σας αφηνω,τρεχωωωωωωωωωωωωω λεμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ κατι ακομη κοριτσια,προς αποφυγη παρεξηγησεων.

στις 2 πρωτες ωτιτιδες εδωσα κανονικα κ αντιβιωση κ αντισταμινικα κ τα παντα!μεχρι κ σπρει κορτιζονης! :o:o

αλλα δεν εγινε τιποτα απολυτως!

την τριτη φορα ειπα οχι,θα δοκιμασουμε κατι αλλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερακι μωρε για βολτα λεω αν ερθετε Ελλαδα,οχι για μονιμα...εννοειται!!!τι σκατα να κανετε εδω;;;;

Θα βαλω φωτο μολις μπορεσω! ;)

Α Αφρο ξεχασα να σου πω ρε για το ΜΑνωλακη..ρε συ καλυτερα να ΕΙΝΑΙ γαστρεντεριτιδα γιατι αλλιως θα ειναι καμια δηλητηριαση που νομιζω ειναι πιο σοβαρο... :roll: η γαστρεν. θα κανει το κυκλο της 1-2 μερες και θα περασει...

Οτι και να ναι παντω ελπιζω να περασει γρηγορα μη ταλαιπωρειται το καλο μου!!! :(

θουλακι καλα αυτες τις μερες δε ξερεις ποσο συχνα σε φερνω στο μυαλο μου!!! ή μαλλον για να ειμαι πιο ακριβης το Θοδωρακο φερνω...βλεπω αυτο το γκαραζ που του εφερε ο αγιος Βασιλης με τα 20 αυτοκινητακια,το οποιο ΔΕ ΠΑΙΖΕΙ το σκατιαρικο και σκεφτομαι που ειναι ο Θοδωρακος να χεστει απο τη χαρα του και να παιξει ωρες ατελειωτες!!!!! :roll:

Μα να μου κοπει το χερι αν του ξαναπαρω παιχνιδια!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

εχω απογοητευτει πληρως.... :(:(:(

Ιουλιακι ναι ρε κι εγω το ιδιο θα εκανα νομιζω...1-2-3 αντιβιωση,αλλα αν βλεπεις οτι δε γινεται τιποτα να παιρνει αδικα τοσα φαρμακα;;;;δοκιμασε την ομοιοπ. κι αν δε δεις αποτελεσμα κι απο κει βλεπεις τι κανεις... :roll:

Βασικα να αρχισει να παιρνει το σιδηρο λεω γω για αρχη να γεμισουν οι αποθηκες του να δυναμωσει και ο οργανισμος του! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία χαίρομαι που δεν εξελαβες επιθετικα το λόγο μου γτ δεν ήταν ,απλά μερικές φορές ο γραπτός λόγος είναι πιο ευθύς από τον προφορικό ο οπόιος χρωματίζεται από το συναίσθημα .Δεν ήξερα ότι εδωσες 2 φορές αντιβίωση ,νόμιζα οτι δεν εδωσες καθολου. Αλήθεια εμπιστέυεσαι τους ομοιοπαθητικούς?είμαι λίγο διστακτική ,φυσικά δεν χανεις τπτ να δοκιμασεις !περιμένουμε εντυπώσεις και αποτελέσματα!

Αφρο περαστικά στο Μανωλη και πάλι και ελπίζω να είναι ιωση του 24ωρου και να μην κυλίσετε όλοι!

Παναγιώτα σε ξέχασα πριν !μην έχεις τύψεις ,εγώ το βρήκα πολύ επικοδομητικό και έξυπνο τέχνασμα!! :D

Γωγω εγλω τύψεις δεν ένοιωσα τότε ,πρόσφατα ένα πρωί την πήγαινα παιδικό με τα πόδια και μου λεει θέλω αγκαλια ,της έχω πει ότι η μαμα δεν μπορεί να την παίρνει αγκαλια γτ ποναει η μέση της..επέμενε...την πήρα αγκαλιά και όπως την ειχα της τσιμπησα χοντροκομενα το κωλαρακι της ...κ γυρναει κ μου λέει με μούτρα :evil: γτ μου το κάνεις αυτό? και εγλω έμεινα έτσι :shock::shock::shock: ,τα μπαλωσα λέγοντας ότι θα μου έπεφτε ...μετά κατέβηκε κ περπάτησε.. :lol::lol::lol: οπότε το κουνουπάκι πάει σαν κόλπο!!! :lol::lol::lol::lol: χάρηκα όμως που αντέδρασε!!!!! διότι αμα παει καποιος να της κανει κατι που δεν της αρεσει θα φωναξει και θα διαμαρτυρηθεί !!!! και μετά εγώ θα τον καθαρίσω στο γόνατο! :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααααα σας....Τι κάνετε;;;;; :D:D:D:D Εγώ σήμερα δε δουλεύω...Είμαι σπίτι με τις κοριτσάρες μου....Καλε ξέρετε τι ωρα ξύπνησα σήμεραααα;;;; :?:?:?:?:? Ντρέπομαι και να το ξεστομίσω... :oops::oops::oops::oops: Στις 12.... :o:o:o:o:o:o:o:o:o Ξύπνησα στις 8.30 θήλασα την μπέμπα,ξανακοινηθηκαμε και όταν ξύπνησε, ενώ την άκουσα, δεν είχα κουράγιο να σηκωθώ...Την πήρε η πεθερά...Κατά τις 9+ ξύπνησε η Ιω, την πήρε ο Γ. και σε κάποια φάση ξυπνάω έντρομη, κοιτάζω το ρολόι, βλέπω 12 και λέω τα κορίτσιαααααα..... :o:o:o:o:o:o:o Τελικά, η μπέμπα έπαιρνε έναν υπνάκο και η Ιω έπαιζε ήσυχη... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Αφροοο μάλλον γαστρεντερίτιδα θα είναι... :?:?:? Περαστικά..Υπομονή...Θα κάνει τον κύκλο της και θα περασει... :roll::roll::roll::roll: Αν και οι εμετοί είναι ό,τι χειρότερο...Η καρδούλα μου... :x:x:x

Δεν ξέρω ρε κορίτσια αλλά εγώ νοομίζω ότι τα εμβόλια γαστρεντερίτιδας που έκανα και στις δυο είναι σωτήρια...Πολύ ελαφριά την περνάνε και οι δυο... :roll::roll::roll:

Πάω, ξύπνησε ο ποντικός μου... :shock::shock::shock:

Ελπίζω να επανέλθω!!!!!!!!!

Παναγιώτααααα χρονια πολλά στον Φωτάκο σου.....Γερός και τυχερός να είναι..Όλα τα καλά του κόσμου να έχει... :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε Παναγιωτα ειμαι πολυ γαιδουρα !!!!!σε πηρα τηλ για να σε ρωτησω για την γαστρεντ και δεν σου ειπα χρονια πολλα για τον Φωτη !!!!

να σου ζησει κοριτσαρα μου και παντα να γερος καλοτυχος και χαρουμενος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρη Γωγω στις 12;;;;;;;;;;;;;;; :-bd:-bd \M/ \M/ Σε ζηλευωωωωωω!!!!!!!! εχω 3+ χρονια να κοιμηθω οσο θελω....

οσο για τα συγκεκριμενα εμβολια, σου υπογραφω οτι δεν εχουν καμια σχεση με το οτι τις περνανε ελαφρια τις γαστρεντεριτιδες..αφορουν μονο τη γαστρεντ.που προερχεται απο τον ραταοιο ο οποιος ετσι κι αλλιως εχει εξαληφθει στο δυτικο κοσμο...

Ο Αλεξ το εκανε ενω η μπεμπα δε το εκανε κι ομως και οι δυο τις περνανε το ιδιο ελαφρια και μαλιστα η μικρη ακομη πιο ελαφρια και δε κολλαει και παντα! ;)

Αφρο μη του δινεις να φαει-πιει τιποτα για μια ωρα μετα τον εμετο...ευχομαι να τη γλιτωσει ο Πανουλης! :?

Ο οποιος παερεμπιπτοντως ΤΙ ΚΟΥΚΛΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!! :x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Καλα Γωγω για τις κορες σου τι να πω;;;πραγματικα δεν εχω λογια!!!!!!ΘΕΕΣ!!!!! :x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Γιωτα :lol::lol::lol::lol: για το τσιμπημα και αυτο που σου ειπε η μικρη!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λες και θελει να φαει η να πιει !!

μια φριγανια εχει φαει απο το πρωι ,λγο θηλασε και λιγο νερακι .....αλλα τον βλεπω παει πιο καλα ,εχει 2 ωρες που εφαγε την φριγανια και δεν την ξερασε ακομα ...τωρα του εβαλα μια ακομα .

Ο μικρος ειναι το πιο χαρουμενο μωρο που υπαρχει...μονο γελαει !!!σημερα εφαγε πρωτη φορα κοτοπουλο με τραχανα και ντοματουλα ,μιαμ μιαμ το εκανε !!!!τωρα γελαει ευχαριστημενος με γεματη κοιλητσα :D

εγω δεν ειμαι καλα ...το στομαχι μου ειναι καπως και τα ματια μου βαρια ....απο την νυστα .....νυσταζω ....και ο Κ κομματια ειναι απο την αυπνια ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο εραστικα και αγυριστα!

υπομονη...

ελπιζω να μην κολλησετε ολοι!

Παναγιωτα..χρονια πολλα στον πατατουλη σου, καλοτυχος και ετυχισμενος!

Τονια..εγω μενω κοντα σε σενα...ζεφυρι...διπλα απο το μενιδι!

πηγαμε για αγητο οι 3 μας, η Μ-Ι ηταν αψογη....!

τι καλη που ειναι η αγαπη αμου!

τι σκ@τοκαιρος εινα υτος ρε γμτ!

δεν εχει σταματησει να βρεχει!

τωρα χαλαρωνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα με το καλό η βάφτηση αύριο, να γίνουν όλα όπως εσύ θέλεις!!! :lol::x

Και χρόνια του πολλά για αύριο!!! :x

Αφρο περαστικά αν και δεν τα διάβασα όλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εστω κι αργοπορημενα , καλη χρονια κι απο μενα!!!

Πολυχρονα και τα μωρακια που γιορταζαν, μικρα και μεγαλα!!

Παναγιωτα , να χαιρεστε τον Φωτακο, γερος και δυνατος!!!

Χρυσα με το καλο αυριο!!!

Φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο αυτο ηταν μωρε παει περασε! #:-s Ελπιζω να ξεκουραστειτε σημερα το βραδυ!

Ρε συ τραχανα κανει απο τοσο μικρο;;;το λεω επειδη εχει βουτηρο και γαλα... :roll: εγω δε της εχω δωσει ακομη,αλλα τωρα που το λες θα το βαλω στο προγραμμα!

Βκυ ρε πολυ κοντα θα ειμαστε αν θυμαμαι καλα που ειναι το ζεφυρι!!!! Το σπιτι της θειας μου ειναι λιγο παρακατω απο εκει που ειχαν στησει τα λυομενα για τους σεισμοπληκτους!!! :D

Μπραβο στη Μ-Ι που ηταν τοσο καλη!!!!

Ο Αλεξ με εχει πηδηξει παλι αυτες τις μερες...μιλαμε βαζω τα κλαματα απο την απογνωση...κατι δε κανω καλα αλλα δε ξερω τι.... :(:(:(:(

Νενακι καλη χρονια και σε σενα κοριτσακι!!!να χαιρεσαι τα παιδακια σου!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...