Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.57-ΉΡΘΕ ΤΟ ΜΑΪΜΟΥΔΑΚΙ!


Recommended Posts

βρε κοριτσια τί τυπογραφικο..

κ τί θα μου πουν; α,ναι καναμε τυπογραφικο;πού να το ξερουν; :?:?:? ειναι κ αλλου καταχωρημενα τα αποτελεσματα; :?

ο παιδιατρος γινεται λεει...μα τί σκατα..

νατασουλα προσανατολιζομαι να τον παω εκει που πηγες τον μιχαλη..κ μια αλλη γνωστη μου παει εκει..

να σας πω..αυτο το σιροπι συμπληρωμα σιδηρου εχει παρενεργειες οπως τα φαρμακα;ειναι αθωο,οσο γινεται;

βενη η μαμα μου εχει κανει,ακομη κανει,κ εχει δει τεραστιο αποτελεσμα!εχει χασει πανω απο 10 κιλα,πηγε κ τον μπαμπα μου κ αυτος τα ιδια..

αλλα οπως λεει κ η χρυσα.πρεπει να κοψεις μαχαιρι καποιες τροφες,μαχαιρι ομως..

π.χ. στην πεθερα μου ειχε πει να κοψει λευκο αλευρι κ την βλεπω μια μερα να τρωει πιτα..ε λεει κ τί πειραζει λιγο;ετσι ομως δε γινεται..

να φανταστεις η μαμα μου το εχει παρει τοσο ζεστα,που ζυμωνει ψωμι με αλευρι ολικης κ αντι για προζυμι,που της το απαγορευσε,βαζει μπεικιν..

θελει λεπτομερεια κ πειθαρχια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 942
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπέρα τι κάνετε?μολις σχόλασα μετά απο 30 ώρες δουλειάς.. χάθηκα λίγο γτ αυτες τις ημερες που είμαι μόνη έχω αλωνίσει όλα τα καφέ και ταβερνεία του νησιού,κούραση δεν αισθάνομαι καθόλου ,η μικρή περναει υπέροχα επάνω

Χ΄ρυσα η πεθερλα σου να κάνει κουμάντο στη δικιά της τσέπη!!!

Αφρο συνοπτικές διαδικασίες κ σπιτι!

Γωγω και εγω εχω τσιμπησει ,παρότρυνθηκα απο την Παναγιώτα κ το κουνουπάκι,έπιασε τοπο!

Ιουλία εγώ έδινα σιρόπι γ το σίδηρο κ ανεβηκε παντως..

Αναστασία...μα το βετέξ?

Βενι εχω κανει τεστ δυσανεξίας,ψιλο μαμακια το θεωρω,μου το ειπε κ η διαιτολογος/κολλητη/αποφοιτος Χαροκοπίου, αφαιρουν σε όλους σχεδόν ολα τα αλευρα ,κ χανουν κιλά ..και το πληρωσα και 70 ευρω ...μην ψαχνεις κατι τετοιο ,ισσοροπημνη διατεοφη με διαιτολογο θέλει ,κομμένα γλυκα κ υπερβολές ,τα λεω εσένα να τα ακουω εγώ ...εμενα μου απαγορεψε ο γιατρος να κανω 2ο παιδι αμα δεν χασω 20κιλα,μυαλό όμως δεν βάζω...

παώ να κοιμηθώ!!

Στις Σερρες εχει παντου εκπτώσεις 40 και 50 %.. η μικρή τους τσάκισε τους παππούδες,της πηραν μποτες κ κολονια μπαρμπι ,μετα πηγαν γ καφε και απεναντι εχει βιβλιοπωλειο ,επενδυσαν και εκει , μετά ταϊσαν τ πουλάκια ,κανανε αυτά τα μηχανήματα που κουνιούνται , αγορασε μπαλόνι και την επομένη πηρε κ παλτο/μπουφάν μπαρμπι φουξια... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: της πηραν τη νενουκο γιατρο και όλο εξετάζει ....εχω βαλει κ φωτος στο φεις..

Αργυρώ απόλαυσε το !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑνετε κουκλες?

πως ειστε?

εφτιαξε κα το τρενακι επιτελος να βρουμε τους παλιους καλους ρυθμους!

Χρυσα να παει να ....μπιπ μπιπ η πεθερα...μια χαρα ειναι το ποσο για αυτα τα ρουχα...τοσο και περισοτερο κανει το ημιπαλτο...!

μα που ζουν?

Τονια....ερχεσαι....λιγο πιο κατω απο του βοδιου το κερατο(κοντα στο ματι) μενω εγω...οποτε για εμενα οι θαρακομακεδονες ειναι πολυ καλα!

αλλα κανονιστε...κοντα βεβαια...!

ελα ελα οι υπολοιπες αθηναιες ελατε και πιο βορεια λιγο!

προτεινω καφε σπιτι μου...

τι λετε?

απο δευτερα(δυσκολη μερα) θα ειμαι με αδεια κυησεως!

αλλα θα τρεχω να φτιαξω τα χαρτια μου και να κανω και ενα ντομπλερ...!

ερωτηση: οσες εχετε ΙΚΑ ...μετα το συστημα να πληρωνομαστε μεσο τραπεζης μετα απο απο ποσο καιρι πηρατε το ποσο για την αδεια κυησεως?

ααααα να σας πω και το μεγαλο ποσο που πηρα για την αμνιο...46,20 ευρω!

μτα απο 2 μηνες....ειδικη δαπανη...λεει!

Γιωτα...ποτε θαπας στη μικρη?

χαρηκε ψωνια!

και εγω με 20+ κανω 2ο...

αλλα 3ο δεν το βλεπω!

Ιουλια... εχεις καποιος απο εσας στιγμα?

επανελαβε για μια ακομα φορα μονο σιδηρο!

Γωγω...ολα τα παιδακι αδεν ειναι ιδια...

η Μ-Ι περπατησε 18,5 ΜΗΝΩΝ...

Οποτε εχετε ακομα καιρο να ανυσυχησετε...οσο γιατον υπνο...10 ωρες το βραδυ?

πεθανα με το κουνουπακι και το τσιμπιμα...

Ερη ..τι ωραι φωτο!

τελεια!

Βενετια...δεν ξερω να σου πω για το τεστ...αλλα λογικο μου φαινεται αυτο που ειπε η Γιωτα !

Αφρο...ποτε θα τα πουμε να κανουμε ανταλαγες..?

θες να στειλεις μια μερα τον Κ. να τα παρει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονια ξεχασα να σου πω οτι μου ελειψες πολυ .

μακαρι να σε δω οταν θα ερθεις ,θελω παρα πολυ να τα πουμε απο κοντα !!!

μακαρι να βολεψει και να μπορει να με φερει ο Κ.

αχ πολυ χαρηκα που ερχεσε .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

Καλεεεεεεεεεεε ερχεται η Κρητικοπουλα μας;;; [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]

ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!

Και εγω μεσα ειμαι στη συναντηση οπου και να γινει.Ειτε στη Βίκυ μας ειτε αλλου!!!!

Ελενα μου να χαιρεσαι το ποντιοπουλο σου!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Να ειναι γερο το παλικαρακι σου και παντα ευτυχισμενο!!!!

Ιουλια μου :shock::shock: 4,5;;;Ρε συ το χρωματακι του πως ειναι;;Τα χειλακια του;;τα ματακια του απο κάτω;;;Δε ξερω ποσο αθωος ειναι ο σιδηρος που δινουν σα συμπληρωμα...το μονο που ξερω ειναι οτι δεν φερνει και κανα θεαματικο αποτελεσμα πάντως. :?:?

Βενη μου συμφωνω με τη Γιωτα.Αν τρως ισορροπημενα και κοψεις την πολυ ζαχαρη θα τα πας μια χαρα.Θα φυγουν τα κιλα πριν το καταλαβεις.

Δηλαδη για το νυχι να παω σε νοσοκομειο;;;Θα πρεπει να κλεισω ραντεβου λογικα ε;;;

Κοριτσια με το νεο συστημα υγειας τι εχετε κανει;;;Εχετε βρει γιατρους;;;

Βίκυ μου το Ικα δεν εχει απεργια;;; :roll::roll:

Μωρε Γιωτα μου..πω πω νοιωθω τυψεις για το "κουνουπι".. :oops::oops::oops: Μμμμ η ξανθουλα μου μωρε..

Χρυσα 60 ευρω για 3 μαγιοραλ;;;ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑ..Ρε συ μην επηρρεαζεσαι απο την πεθ.Οκ..ειναι μεγαλη γυναικα..αλλα μυαλα...

Ρε κοριτσια σε εμενα το ημιμονιμο φευγει πολυ γρηγορα.Μαλλον δεν μου το "ψηνει" πολυ καλά.Τι να πω... :roll::roll:

Νατασουλα εψαξα για θεραπευτικο πεντικιουρ...Ρωτησα βασικα σε ενα φαρμακειο αν ξερουν.Περιμενω απαντηση τωρα.Βασικα να δω και ποσο κοστιζει.

H μαμα μου ερχεται αυριο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτάκιιιιιιι η μικρή με τους γονείς σου είναι πάνω ή έχει πάει και ο Γ;;;;;; :roll::roll::roll: Κάτι έχω χάσει... :roll::roll::roll::oops::oops::oops::oops: Με 'γεια τα ψώνια σας...

Όσο για το τσίμπημα, ειλικρινά δεν το ήλεγχα...Δύο φορές της το έχω κάνει, μετά με πιάνουν τύψεις, αλλά η μαλακία έχει ήδη γίνει.... :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Βικάκιιιι η Ιω κανονικά περπάτησε 11,5 μηνών, αλλά από πολύ μικρή γύριζε γύρω γυρω από το τραπεζάκι, από τον καναπέ κλπ...Αλλά δε θυμάμαι πόσο ήταν.... :roll::roll::roll: Η μικρή γενικά μου φαίνεται πολύ βαριά.... :?:?:?:?:?:?:?

Αλλά όχι ρε να περπατήσει και τόοοοσο μεγάλη.... :twisted::twisted::twisted: Η Μ-Ι ήταν εξαίρεση.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πολλά λεφτά πήρες ρε πίσω... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Εσύ ΙΚΑ έχεις;;;; :?:? Όχι δημόσιο;;;;;; :roll::roll::roll::roll:

Για πότε λες για καφέ σπίτι σου;;;; :roll::roll::roll:

Α, οι Θρακομακεδόνες που κοντά είναι;;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll:

Αφροοοοο εμένα δε μου μιλάς μωρή;;;;; :twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol:

Ξέχασα πριν να σχολιάσω την Στάσα....

Μα πόσοοοοοοοο σούργελο..... :lol::lol::lol::lol::lol: 'Έλεος μωρή...Να έχεις πνιγεί και να ψάχνεις το βετέξ;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρη Γωγω τη κυριακη θα φτασω απογευμα,πως θα βρεθουμε;;;; :roll: ασε που θα με σκισει η ξαδερφη μου,γιατι μας περιμενει πως και πως κι αν της πω οτι με το καλημερα σας θα φυγω,θα με βρισει!!! :?

εκτος αν ερθεις προς Θρακομακεδονες...εσυ που μενεις;;;

Βικυ που ειναι καλε αυτο το Βοδι;;;; :shock:

Λοιπον ξερω στανταρ να κινηθω Θρακομακεδονες,Μενιδι,Αγ.Αναργυρους...Δευτερα 6-8 το απογευμα θα ειμαι καπου προς Κυψελη στην Αγιου Μελετιου που εχω ραντεβου με ενα ομοιοπαθητικο μπας και βγαλω καμια ακρη με τη δερματιτιδα του Αλεξ...

Δευτερα-Τριτη πρωι που θα δουλεευει και η ξαδερφη μου θα ειμαι πολυ ανετα..Τεταρτη πρωι θα παω σε μια φιλη μου που λαχταραω να τη δω και Πεμπτη 2μμ πεταω για Κρητη...

Ιουλιακι οντως κουφο τοσο χαμηλος σιδηρος με τετοια φεριτινη!!!! :shock: σιροπι σιδηρου επινε η ανιψια μου και δεν ειχε παρενεργειες... :roll:

Α Γωγω κι εμενα η μπεμπα που ειναι 11μηνων σχεδον και ουτε καν σηκωνεται μονη της σε καθιστη θεση η πατατα!!!!! :lol::lol::lol: καλα αν περπατησει πριν τους 15 μηνες να με χεσεις!!!! :lol::lol:

Αφρο εσυ που μενεις ειπαμε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α γραψατε κι αλλα εντωμεταξυ..

Αφρο! :x:x:YMHUG::YMHUG:

Γωγω οι Θρακομ. ειναι κοντα στης Βικυς απ'οτι καταλαβα!!!! :lol::lol::lol:

Ειναι Βορεια προαστια...προς Παρνηθα...Κοντινες περιοχες ειναι Ν.Ιωνια,Μενιδι(εκει στα συνορα εθα ειμαι καπου) ,Αγ Αναργυροι,Πετρουπολη(αν δε κανω λαθος)...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εντάξει μωρή Τόνιαααααα.... :twisted::twisted::twisted: Δεν το κατάλαβα ότι φτάνεις Κυριακή.... :twisted::twisted::twisted::twisted: Εγώ τότε δε θα σε δω... [-([-([-([-([-([-([-x[-x[-x[-x[-x

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Δευτέρα-Τρίτη μπορώ πρωί....Αλλά πολύ πρωί......Στις 6 ας πούμε.... :lol::lol::lol: Όχι πλάκα πλάκα...Μπορώ να έρθω κατά τις 12 στη δουλειά, αλλά να μην είναι πολύ μακριά ο καφές μας.... :roll::roll::roll::roll::roll: Περιοχές που ανέφερες, δεν έχω ιδέα.... :?:?:?:?:?:?

Ρε και η δικιά μου έτσι είναι...Ενώ παλιά γύριζε από μπρούμυτα ανάσκελα (από 54 ημερών :o:o:o:o ), τόσο καιρό δεν έκανε τίποτα.... :shock::shock::shock::shock: Όπως την έβαζα στην κούνια, έτσι την έβρισκα...Τώρα έχει αρχίσει και κάνει σβούρες μες στην κούνια της.... :roll::roll::roll::roll::roll: Αλλά ούτε και αυτή μπορεί να σηκωθεί σε καθιστη θέση μόνη της...Εκτός αν έχει κανένα μαξιλάρι στην πλάτη της ή κάτι τέτοιο.... :lol::lol::lol::lol: Τι κουράδες βγάλαμε μωρή;;;;;; =))=))=))=))=))=))=)):)):)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κ χαρά σας κουκλες!!!!Τι χαρά-τι χαρά!!!!μα τι παθαίνω και είμαι τόσο χαζοχαρουμενη?Ουδέν σχόλιον παρακαλώ!

Ιουλια έπαθα σοκ ρε συ!Δεν το περίμενα(όπως κ εσύ βεβαίως) κατι τέτοιο!Αλλα ρε φιλενάδα γτ βιάστηκες για εξετάσεις?Ποιο το νόημα να τρυπηθεί το παιδί αφού δεν θα ήταν σωστά τα αποτελέσματα?Μια βδ ας περιμένατε...

Γελασα πολύ με το χθεσινό σου "είχαμε μια στιγμή με το γιατρό"!!!!Θέλεις να μου φας το γκομενάκι ρε νίτσα???? :lol::evil:

Χρυσούλα μου δεν απαντάς καταλλήλως στην πεθ? Γιατί έχεις δώσει τόσα δικαιώματα? :shock:

Το Σαββατο ελπίζω να τα καταφέρω! :D

Τονάκι πας Άθηνα?Γιατί???με τα μωρά?με τον Μ?Ξηγήσου! :P

Χαχαχαχαχα μαρη τρελλή!!!Εσυ δεν είπες "στου βοδιού το κέρατο"?Ε,αυτό συνέχισε η Βικυ!Λουζερ! :lol::P

Γιώτα ρίξτο έξω,επιβάλλεται! :D

Αφρο είσαι μια χαρά -απ'οτι βλεπω στις φωτο!Γτ λες οτι πρέπει να χασεις?

Νατασάκιιιιι!!!Σι γιου τουναιτ μαι λοβ!!!!Και τώρα θυμηθηκα την Σίσσυ!Σε ποιο μάθημα να βυθλιζεται αυτό το κορίτσι?!Λέω να μην την πάρω τηλ κ χάσει τον ειρμό! :P:P:P:P

Γωγουλι πολύ γελασα με το κουράδες!!!! :lol::lol::lol: Και λες εμένα σούργελο! :P

Τι άλλα???

Εμείς καλά!!!!τα πάμε μια χαρά με το θηλασμό,δλδ μονο 2 φορες τη μέρα κ το βράδυ ανεβαίνει μόνη της στο κρεβ κ αποκοιμιέται(χωρίς μεμε κοντά!)...Πηγαίνω γυμναστήριο,βγαίνω,με τον Α τυπικά αλλα μια χαρά,με την πεθερα καλά(αν δεν έκανε κ τόση φασαρία),παιρνει κ την Α 2-3 φορές τη βδ(εχω χαλαρώσει αρκετά) και παίζουν,γονείς καλά....Δουλειά γιοκ αλλα ίσως είναι για καλό,...Ας γίνουν με άλλη σειρά τα πράγματα αφου υπάρχει η δυνατότητα...!Αυτα!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα τσούπρες! :D

Έχω πεθάνει στο γέλιο με τις στιχομυθίες σας!!! :lol: Τα βόδια, τα βετέξ και τα λοιπά... 8-)

Τι κάνετε; Εμείς σχετικά καλά.... :roll:

Το μικρό πάλι με αντιβίωση, για 2η φορά, λόγω ανυποχώρητου βήχα... :evil:

Δεν ξέρω τι θα γίνει μ' αυτό, αν θ' απαλλαγούμε ποτέ και με ποιόν τρόπο... :roll:

Έσκασε και το 1ο μας δοντάκι πριν λίγες μέρες!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty:

Βαθιά συγκίνηση!!! :x:P

Τόνιαααααααααααα!!!!!!!!!!!! :o):o):o):o):o):o)

Τέλεια, τέλεια, τέλεια!!! :D:D:D

Δευτέρα-Τρίτη πρωί, προσωπικά με βολεύει μια χαρά (εκτός απροόπτου ΠΑΝΤΑ) :evil: γιατί θα έχει ξεκινήσει και το σχολείο της Β.

Ανυπομονώωωωωωωωωωω!!!!!!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Φράνι... το αυτό ισχύει και δι' εσέ!!!!

Ελπίζω ότι θα καταφέρουμε να συντονιστούμε ομαδικώς και εκείνη τη μέρα ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΣΕΙ Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ!!!! :evil::evil::evil::)):((

Γωγούλι!!! :x:x:x

Ευχαριστώ πολύ ομορφιά μου για τις ευχές!!! :YMHUG:

Καλή χρονιά και σε 'σας, με υγεία και ό,τι ποθείτε!!! :D

Μου έλειψες ρε!!! :( Ελπίζω να συντονιστούμε σύντομα... ;)

Α! Κι η Β, 16 μηνών περπάτησε, μην ασχολείσαι ρε χαζό!!! :P

Ε-λενάκι!!!! :x:x:x

Χρόνια πολλά και καλά για τον Γιώργη σου, έστω και καθυστερημένα!!! :oops:

Να ζήσει το ποντιόπουλό σας το έμορφο, να τα εκατοστήσει!!!! :ymparty::ymparty::ymparty:

Τρελο-Αναστασί, χαίρομαι που χαίρεσαι και όλα είναι ήσυχα κι ωραία!!! :D

Αργυρούλα, εύχομαι να περνάτε όμορφα και να καταφέρετε να χώσετε λίγο τα πεθερικά!!! ;)

Και κάποια άλλη στο είπε νομίζω, το σκέφτομαι κι εγώ καιρό να στο πω...

Γιατί δεν βρίσκετε μία baby-sitter της εμπιστοσύνης σας, να καθιερώσετε καμία έξοδο με τον σύζυγο; :roll:

Είναι σίγουρο ότι θα σας ανανεώσει... Χωρίς καθόλου προσωπικές στιγμές..... :?::(

Επίσης, δεν κατάλαβα τι συμβαίνει με τον άντρα σου τώρα... :roll: Γιατί δεν κοιμάται;;; Επειδή είναι κλειστό το παράθυρο κι έχει συνηθίσει με ανοιχτό;;;; :shock::shock::shock: Συμβαίνει κάτι άλλο; Θα μας πεις ή θα μας σκάσεις;;;; :P:P:P (πλάκα κάνω, ΑΝ θες!!!) ;)

Ιουλία αγαπημένη, δεν ξέρω να σε κατατοπίσω για τον σίδηρο!!! :roll:

Αλλά όπως και να 'χει... ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=director.gif]

Δεν θυμάμαι άλλα, συγχωρέστε με!!! :oops:

Σας αγαπώ!!! [smilie=love5.gif][smilie=love5.gif][smilie=love5.gif][smilie=love5.gif][smilie=love5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασι :lol::lol::lol::lol::lol: εγω ειπα στου διαολου το κερατο ρε,οχι στου βοδιου!!!!! :lol::lol::lol: ή μηπως εγραψα καμια τετοια μαλακια και δε το πηρα χαμπαρι;;;;; :shock: ωχ για να παω να δω μετα ,μη με δουλευετε και δε ξερω και το λογο!!!! :lol::lol::lol:

Χαιρομαι πολυ που διανυεις μια περιοδο ηρεμιας κοριτσακι!!!! ;):-*

Γωγω κουραδες δε λες τιποτα!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Δευτ-Τριτη πρωι λοιπον ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!!!! ;) η δουλεια σου που ειναι;;;; μηπως να ερθω εκει να πιουμε καφε να κανει και μια ψιλοανακαινιση ο Αλεξ στις εγκαταστασεις της φυλλαδας;;;;;;:lol::lol::lol::lol::lol:

Γιωτα εισαι Χιο και η μικρη Σαλονικα αν καταλαβα;;;;; ΡΕ ΚΑΨΤΟ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕ!!!!!! :lol::lol::lol:

Μιτσακι ξεκινα απο τωρα αντιβιωσεις οικογενειακως να ειμαστε σιγουροι απο τωρα!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α Αναστασι, Αθηνα παω 1ον γιατι ετσι μου τη σβουρηξε το Σαββατο το πρωι και το βραδυ ειχα κλεισει εισητηρια και 2ον για να παω σε ενα ξακουστο ομοιοπαθητικο τον ΑΛεξ..ο ομοιοπαθητικος βεβαια ηταν και λιγο προφαση για τη μανα μου να κρατησει τη μικρη! :P Βασικα αυτη τοσο καιρο μου ελεγε να τον παω σε αυτον(που εχουν παει διαφοροι γνωστοι μας) κι εγω το ζωον ελεγα σιγα μη τρεχω μεχρι την Αθηνα σε ομοιοπαθητικους που στη τελικη δεν ειμαι και πεπεισμενη για την αποτελεσματικοτητα τους...αλλα μετα σκεφτηκα,μωρε χαζη ειμαι;;;;;μια φορα κι αυτη προθυμοποιηθηκε να κρατησει ενα παιδι να παω ενα ταξιδακι και θα χασω την ευκαιρια;;;;;; ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!

καλη χρονια να εχουμε με υγεια αγαπη ευτυχια!! ας βρουν κ καμια δουλεια ο αντρας μου κ η στασα μας!!

τι κανετε? εμεις πολυ καλα, δε σας διαβασα μονο, ειχα να μπω μερες κ δεν εχω ωρα να τα διαβασω ολα

σας στελνω τα φιλια μου!!

ααααααααα ελενα χρονια πολλα στο γιωργαρα σου!! να τον χαιρεσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονια εγω μενω πολυ κατω ...πειραια .

μεχρι τοτε βλεπουμε για μενα .....θα δουλευει ο Κ και δεν ξερει απο τωρα το προγραμμα .

ειμαι πτωμα ....ενα με το πατωμα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα επισης χρυσα δε θα ερθουμε στη βαφτιση δυστυχως...

τον μικρο δε θελω να τον παρω μαζι κ δε θελω να τον αφησω στη μαμα μου, δε θελω να παρει ακομα μπουκαλι.. θα τα πουμε πριβε ;) θα σε παρω κ τηλ αυριο να τα πουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello!!!!!!!!!!!!

Τι κάνετε?

εγώ μόλις τελείωσα με το καθάρισμα και σκέφτομαι τι να φάω

Εχω γίνει πολύ γουρούνα λέμε, πρέπει στις γιορτές να έβαλα 3-4 κιλά δεν τολμάω να ανέβω στην ζυγαριά

από Δευτέρα όμως το ράβω :mrgreen::mrgreen:

Τόνια δεν πετάγεσαι μια βόλτα κι από Σαλόνικα να σε δούμε κι εμείς? :D:D:D

Παναγιώτα εγώ 20€ δίνω για θεραπευτικό πεντικιουρ, αυτές που ξέρουν κάνουν απίστευτη δουλεια, εγώ πάντως σώθηκα.

Ιουλία επηρεάζονται τα αποτελέσματα του σιδήρου από κάποια λοίμωξη? :?:?:?

Επίσης είναι απαραίτητο το συμπλήρωμα αφού η φερριτίνη είναι σε καλά επίπεδα?

Οι πιθανές παρενέργειες είναι διάρροια ή δυσκοιλιότητα από την λήψη σιδήρου, κάτι άλλο δεν γνωρίζω

Χρύσα εκτός απροόπτου θα έρθουμε στην βάπτιση

Φραν Θεσσαλονίκη θα ανέβεις τελικά?

Λένα για πές πως τα πάτε με τον μικρό? Ο Αναστάσης συνήθισε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασουλα το επομενο ταξιδακι μου εκει θα ειναι!!!!! :D:D:D

Αφρο ρε θα στεναχωρηθω παρα πολυ αν δε σε δω να το ξερεις!!! :(:(:(

Α Φρανι εσυ λογικα μπορεις παντα και παντου ε;;;;; :lol::lol::lol: σε εχω στανταρακι εσενα!!!! :P:YMHUG::x

Το Σισσακι που ειναι να μας πει κι αυτη;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...