Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.57-ΉΡΘΕ ΤΟ ΜΑΪΜΟΥΔΑΚΙ!


Recommended Posts

επίσης είμαστε όλη μέρα έξω οι 2 μας, βολτάρουμε :)

τα παιδιά είναι με τα πεθερικά, και μάλλον θα πάμε όλοι μαζί στην λέγκολαντ, αν δεν έχουμε φύγει μέχρι αύριο :lol::lol::lol: διότι οι άντρες ψιλομάλωσαν, οπότε....

Αφρο εξαρτάται σε αυτό που ρωτάς, δλδ αν πάω με την Ρ. για βόλτα, δεν βιάζομαι και εκείνη θέλει κάτι κ.λπ θα πάω με τα νερά της, δεν με νοιάζει.....αν όμως βιάζομαι και εκείνη γκρινιάζει θα της εξηγήσω και αν συνεχίσει θα την πάρω όπως λες με δημοκρατικές διαδικασίες και θα φύγουμε,.....όμως για την Ρ. ακόμη και αν βιάζομαι είναι προτιμότερο να κάνω αυτό που θέλει, πα΄ρα να την πιέσω....αν την πιέσω δεν θα καταφέρω τίποτα, πιο πολύ θα αργήσω!!!!

επίσης της προσφέρω και κάτι εναλλακτικό....κάτι θα βρω ;)

το δ. το απορρίπτω τελείως, όπως και λίγο το γ.!!!,.....π.χ. γυρίζουμε σπίτι από το σχολείο απο εκεί όπου δνε υπάρχει τίποτα για να καθυστερήσουμε ...... αν γυρίσουμε από άλλη διαδρομή περνάμε από 1002 πράγματα όπου ένα παιδί μπορεί να σταματήσει, έτσι το αποφεύγω!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 942
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τι κανετε?

κατι διαβασα!

Αφρο εμεις αναλογα σε τι φαση βρισκομαστε...

κατα διαστηματα τα κανουμε ολα...

και τα χατιρια αλλα και φευγουμε με δημοκρατικες διαδικασιες!

υπομονη!

οταν θα αρχισει να μιλα ακομα πιο καθαρα θα φτιαξουν πολυ τα πραγματα!

θα συνενοειστε ακομα πιο πολυ!

Συμπεθερα απολαυσε την πεθεροκατασταση!

σημερα εκανα 2 εμετους...αχ μακαρι να βαγλω και τον 8ο...!

αυτριο μπαινω!

περασε ο καιρος!

νοιωθω τις δυναμεις μου α με εγκαταλειπουν!

δε εχω κουριαγιο ουτε να στρωσω το κρεβατι!

ΛΟΥΚΙΑ (χχιχιιχ) γιατι σολνετσανιλ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεραααααααα!!!!!!!!! :D

Ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας!!! :x:YMHUG: Μεγαλωσε η ψυχουλα μου μωλε!! Τετοια ωρα κοιμοταν διπλα μου στο πυρεξακι του! Του εκανα χθες τουρτα και ηρθαν τα πεθερικα μου σημερα να σβησουμε τα κερακια! Ωραια ηταν. Αυριο θα βαλω κανα 2 φωτος. Ο Π. πηγε να ξαπλωσει με την Ε. μπας και καταφερει να την κοιμησει αλλα μπα...μολις βγηκε εξω μεσα στα νευρα..σε αυτο το παιδι τιποτα δεν πιανει :twisted: τι θα κανουμε δεν ξερω :roll::twisted::twisted:

Δεν σας διαβασα σορρυ αλλα δεν προλαβα σημερα...αυριο ομως θα το κανω.

Ρε συμπεθερακι που χαθηκες μωρε? :cry:

Παω να συνεχισω τον αγωνα του υπνου...για να δουμε..φιλακια σε ολες :YMHUG::x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geiaaaaa

αργι τι καλα που βολταρετε μονοι σας ..πως νιωθεις/?

βικυ ποοοοτε περασε ο καιρος ρεεεε

ιουλια καλα αποτελεσματα..δε κλαει στις αιματολογικες?για πες...

αφρο ξεχασα να απαντησω..καλε νωρις δε ειναι για γιαουρτι :o εγω 10+ δινω λιγο προβειο.ακομα 3 γευμα επισημα δε δινω.. :roll::roll::oops::oops::oops::oops::oops:

επισης..αν ειμαστε εξω κ εμ ζητησει κατι του κανω μια το χατηρι κ του λεω ας πουμε οτι μια φορα μονο κ τελος..αν ουρλιαζει το βουταω κ δρομο..σκυλι ειμαι σε αυτα..

εμεις εχουμε θεμα με το θοδωρη..γυρισαμε στα παλια..τα θελει οοοοοοοοοολα δικα του κ συνεχεια χτυπαει αν του παρεις το παιχνιδι..ρεζιλι γινομαι :twisted::twisted::twisted: κ χθες κ σημερα γμτ

κ γω να φωναζωωωω :twisted::twisted::twisted:

ελενα υπομονη..μα τι παιδια κανουμε :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θου εγω και στον Μ απο τον 8 μηνα αρχισα γιαουρτακι .

ε στον μικρο μαλλον θα αρχισω 2 ευδομαδες πιο νωρις ...ειναι πολυ πιο ετοιμος για φαι .

παω για υπνο ειπαι τοσο κουρασμενη που θα πεσω κατω ....

ο Μ εμενα ειναι σε καλη φαση (φτου φτου φτου)

ρωτησα το πιο πανω γιατι καποιες φορες ζηταει πραγματα που δεν μπορει να κανει και δεν καταλαναινει το "εισαι μικρος " και τσιριζει η το "φευγουμε τωρα τελιωσε το παιχνιδι"

πχ χθες ηθελε να μπει καπου που δεν μπορουσε ηταν πολυ μικρος και τσιριζε ....οτι και να του λεγαμε δεν μας ακουγε καν ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου περάσαμε πολύ καλά κ εμείς, πήγαμε κλασσικά Νιαγάρα τα Χριστούγεννα και την Πρωτοχρονιά έκανα τραπέζι εδώ στο σπίτι σε ενα φιλικό ζευγάρι. Ο Κώστας πήρε απο όλους δώρα και πραγματικά έχει τόσα παιχνίδια που δεν ξέρω που να τα βάλω. Το δωμάτιο του ειναι μια αποθήκη παιχνιδιών.. :roll:

Είχε δει πριν 2 μήνες ενα πυροσβεστικό που μιλάει και πετάει κάτι μπαλάκια και του είπα ότι αυτο θα το φέρει ο Αγιος Βασίλης αν ειναι καλό παιδάκι. Ε την Παραμονή του το έκρυψα, και σε κάποια φάση τον έβαλα να το ψάξει να το βρει.. που να το έβαλε ο Αγιος Βασίλης?? :lol::lol:8-) Επαθε σοκ όταν το βρήκε, έμεινε κοκκαλο και μετά άρχισε να χοροπηδάει και να φωνάζει, να το δείχνει σε όλους και λοιπά.. Έλαμπε η φατσούλα του..

Κατα τα άλλα περνάω καλά εδώ, γράφτηκα και σε ενα group με ανθρώπους που έχουν ερασιτεχνική σχέση με το φαγητό, πήγα σε ενα Χριστουγεννιάτικο πάρτυ και γνώρισα πολύ κόσμο και τώρα το Σαββατο θα πάω να μάθω να μαγειρεύω φαγητό απο την Σρι Λάνκα.. :roll:

Χιονια δεν έχουμε δει ακόμη. Λίγο έριξε αλλά δεν το στρώνει με τίποτα. Γενικά κάθε μέρα έχει πολύ ήλιο και που να το στρώσει..

Αυτά τα δικά μου..

Νατασάκι μου γλυκό να χαιρεσαι το μπουμπουκάκι σου, απίστευτο μου φαινεται πέρασε ενας χρόνος!

Λενάκι και εσυ τον Γιώργαρο να είναι πάντα έτσι χαμογελαστός ο κούκλος σου!

Αφροδιτάκι μου κ εγώ τις είδα τις φωτός και μου φαινεται ότι ο μικρός μεταμορφωνεται και αυτός σε Αφροδίτη... Βρε μπας και είναι το γάλα??? :lol::lol::lol::lol: Με την δουλειά απο ότι κατάλαβα περιμένεις το οκ ε? Τώρα για τον πανικό που κάνουν τα μικρά έξω, τι να σου πώ.. το έχουμε και εμείς το θέμα.. Δεν γίνεται να του κάνουμε τα χατήρια (μερικά δεν γίνονται κιολας είναι αδύνατον, πως να του δώσεις του παιδιού την τεράστια ρέπλικα παγωτού που έχουν κρεμασμένη στην κρεπερι?) και ο Κώστας χτυπιέται.. Μας κοιτάει ο κόσμος.. ε τι να κάνουμε.. πολλές φορές με το ζόρι αγκαλιά και συνεχίζουμε.. και κλάμα ο κύριος.. Μερικές φορές του δίνω γλυφιτζούρι να ξεχαστεί.. :oops::oops::oops:

Βικυ και εγώ δεν το πιστευω ότι κοντέυεις να μπείς στον μήνα σου, απίστευτο! :D

Συμπεθέρα καλή φάση που κάνετε βόλτες οι δυο σας..

Ιουλία μου ελπίζω να είναι καλά τα αποτελέσματα..

Παναγιώτα αουτς ρε συ περαστικά!

Σισσάκι, Μαράκι, Θουλάκι, Αναστασάκι, Μητσάκι, Γιωτάκι, Κατερινάκι, Βενάκι, Μαιμουδάκι (πως τα πας με το μωρό? Ο Αναστάσης? ) Γωγουλίνι, Τονάκι και σε όποια ξέχασα τα φιλιά μου!!! :x:x:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

τι κάνετε?

Αφρο εξαρτάται από την περίπτωση,

τα έχουμε κάνει όλα πάντως

στην αρχή πάντα προσπαθώ να της εξηγήσω, μετά να την ξεγελάσω με κάτι άλλο κι αν δεν πιάσει αγκαλιά και φεύγουμε.

Την παραμονή Χριστουγέννω που είχαμε πάει στο cosmos είχε διάφορες δραστηριότητες για παιδιά, 1 από αυτές και η πιο εντυωσιακή ομολογουμένως ήταν για παιδάκια από 3,5 και πάνω. Μπήκε μέσα ο Μιχάλης και την Έλενα δεν την άφηναν να μπεί, προσπαθούσα να της εξηγήσω αλλά μάταια......... μετά από κανένα 10λεπτο που ούρλιαζε (πήγαινε στην πόρτα και φώναζε: σέλω να μπώ μέσα τώλα ακούς???????) φύγαμε....περιττό να σας πώ ότι έκλαιγε μέχρι να κοιμηθεί.........

Σήμερα δεν την έστειλα παιδικό, ήθελε να μείνει στην μαμά μου και την λυπήθηκα. Βλέπει τον Μιχάλη που δεν πηγαίνει σχολείο και δεν θέλει να πάει ούτε αυτή ;)

Ιουλία τι έγινε με τις εξετάσεις?

Ομοιοπαθητικό εγώ σου είπα που πήγαινα, αν θέλεις τηλ πές μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άφρο για γιαουρτάκι δεν ξέρω, στην Έλενα έδωσα μετά το χρόνο πρόβειο και δεν το έφαγε ποτέ, τώρα τρώει καμιά φορά τα επιδόρφπια γιαουρτιού με φρούτα

Γενικά με τα γαλακτοκομικά δεν έχει καλή σχέση, δεν τρώει τίποτα από τυριά και κασέρια ούτε γιαούρτι, μόνο λίγο γάλα πίνει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα .

εμεις απο τις 7.30 στο ποδι ....και τα δυο ξυπνησαν μαζι .

Εγω ξερω οτι ετσι κανουν τα μικρα .Ο Κ ομως νιωθει παρα πολυ ασχημα ,οτι κατι εχει το παιδι μας και κανει σαν αγριμι ,οτι φταιει οτι δεν παει παιδικο ,οτι μας κοιτανε και λενε "τι του κανανε γιατι τσιριζει ετσι" ....

Ερη ο μικρος εχει μονο τα ματια μου και τα αφτια μου :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

τι κανβετε;;;

εγω ειμαι ακομα καπως.

Παναγιωτα μου η βαφτηση ειναι το Σαββατο 07/01..αυτο το Σαββατο δηλαδη...

Νατασουλα- Λενακι επειδη δεν ξερω ακομα εαν παραλαβατε τα προσκλητηρια σας- εγω τα εστειλα ταχυδρομικως αλλα εννωειτε πως ειστε καλεσμενες εαν και εφοσων θελετε και εχετε την διαθεση

Ειναι στις 12 το μεσιμερι στο ΙΝ Αγιας Παρασκευης Μενεμενη.

Χτες ο Χ προσπαθουσε να παρει απο το χερη του μικρου το μασητικο και ο μικρος δεν το εδινε και ειχαμε την πρωτη μας αψιμαχια..με νικιτη τον μπεμπη!!!!

Βικυ σημερα θα παω να κανω το ημιμονημο και θα σου πω πως ειναι λενε οτι κραταει 3-4 ευδομαδες...θα δουμε.

Επλυνα χτες το μπανιο.

Παιδια δεν ξερω γιατι αλλα αυτη η βαφτηση ολο με καυγαδες γινετε..

Χτες τσατηστηκα...

πηρα τον ΧΡιστοφορο ενα μοντγκομερι ενα πουκαμισο και μια καζακα για τη βαφτηση, λιγο μεγαλουτσικα ειναι - το παλτο μακρι δηλαδη- και μου την ειπε η πεθερα μου οτι αγοραζω πανακριβα...

ρε παιδια 60 ευρω για αυτα τα τρια ειναι πολλα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!! τι κανετε?

νατασσα μου πολυχρονη η δαναη!!!!!!!!!!! και του χρονου με υγεια!!!

λκενακι να χαιρεσαι τον γιωργακη και εσυ!!! πολυχρονος!!!

αχ αφρο δεν ξερω..εμενα αμα τον πιασει(σε σουπερ μαρκετ πχ.) του εξηγω, του μιλαω..εχω φωναξει και σαν τρελη :oops::oops: και μια φορα τον γυρισα πισω και πηγα μονη μου..εκλαιγε σε ολο τον δρομο αλλα ελεος πια! :evil::evil:

για το γιαουρτι δε θυμαμαι..εγω εδινα προβειο και μετα κατσικισιο αλλα δεν θυμαμαι απο ποτε.. :oops:

παναγιωτα και εγω ειχα το ιδιο στον αριστερο δεικτη..

πηγα στο νοσοκομειο και μου το ειδε χειρουργος..αρα σε χειρουργο πρεπει να πας..μου εδωσε αντιβιωση και ξεπρηστηκε..αν δεν περνουσε μου ειχε πει να ξαναπηγαινα να μου το ανοιγε να φυγει το υγρο...αχ και ποναει ρε γμτ η παλιομολυνση αυτη! περαστικα! :)

ιουλια περαστικα σας..βρε μηπως αν απο την αρχη κανατε την θεραπεια ολοκληρωμενη δεν ειχε μεινει το υγρο? λεω τωρα.. :? και πως να περασει μια αρρωστια χωρις φαρμακα δηλ.? μονη της?

αχ δεν ξερω..εμενα οτι μου λεει ο γιατρος(οσον αφορα τις αρρωστιες και τα φαρμακα) τα ακολοουθω γιατι μαλλον ξερει καλυτερα...αχ τι να πω!

ρε αναστασια τωρα θυμηθηκααααα!! ρε τρελη γελασα με το βετεξ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ρε χρυσα τι ακριβα???? παλτο πουκαμισο και καζακα(??????????) 3 πραγματα 60ε εκ των οποιων το ενα εινα ιπλατο ειναι ακριβα????????????????ε, οχι και εγω που εχω γινει σπαγγος πλεον τα βρισκω οικονομικα...

θα τα πουμε στην βαφτιση!!! :):)

οσον αφορα για τον καβγα βεβαια θα ητανε νικητης ο μπεμπης ρεεεεεε ξερεις τι ειναι να σου πονανε τα δοντια και να του πειρνουνε την ανακουφιση ε??????? :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενη ειναι και Μαγιοραλ..

που χεστηκα για τα μαγιοραλ αλλα πηγα στα ΖΑΡΑ και στα Η&Μ και δεν βρηκα παλτουδακια- οχι που δεν θα τα αξεφανιζαν- ουτε πουκαμισο στο νουμερο μας

Στα Η & Μ παντως ειχε ενα τελειο σετακι με λευκο πουκαμισο tuxedo με γιλεκο και μαυρο παπιγιον που ξετρελαθηκα αλλα ΦΥΣΙΚΑ δεν βρηκα νουμερα

καλα αμα τους εβλεπες..ειχαν απιστευτο γελιο..ο μικρος σοβαρος χωρις να αλλαξει καν γκριματσα να κραταει με σθενος το μαστητιο..και ο Χ τσιριζοντας να προσπαθει να το τραβηξει...

Αφρο εγω γιαουρτι εδωσα 10 μηνων...εκτοτε το λατρεψε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελεος...3η φορα τα γραφω..αμα με ξαναπεταξει εξω :evil::evil::evil:

Αφρο οχι..ακομα δεν ξεκινησαμε.,.μου ειπε η κοπελα οτι απο δευτερα θα μπουν τα τελικα ταμπελακια με τις προσφορες οποτε οργανωσου

Παντως τα περιφεριακα καταστηματα καθως και mothercare M&S, Prenatal benetton εχουν ξεκινισει ηδη με -40

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ομορφες!!!!! :D

Καλη χρονια,ευχομαι να σας μπηκε καλα!!! :P

Εχω να μπω 2 βδομαδες και σας εχασα... :roll: αν εγινε τιποτα συνταρακτικο πειτε μου γιατι μονο τη τελευταια σελιδα διαβασα... :oops::oops:

Ευτυχως τελειωσαν οι γιορτες... :roll:

Νατασακι να χαιρεσαι τη Δαναη σου!!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] πολυχρονη κι ευτυχισμενη να τη βλεπεις παντα!!!! :x:x:YMHUG::YMHUG:

Αφρο μου να χαιρεσαι το Μανωλακη σου που γιορταζε,Μιτσακι κι εσυ να χαιρεσαι τη Βασιλικουλα σου!!! :YMHUG::YMHUG::x:x

Χρυσακι χρονια πολλα και σε σενα κοριτσακι!!!! :-*

Κανεις αλλος γιορταζε μη το ξεχασω η γαιδουρα;;;; :oops::P

Χρυσα,ρε συ μα τη Παναγια αυτη η πεθερα σου θελει δυο χαστουκια μπας και συνελθει!!!!! :twisted::twisted::twisted: Κοριτσακι ή κατσε της κανενα μπινελικι να σταματησει να ανακατευεται ή μην ακους καν τι λεει..κανε οτι δεν υπαρχει για να μη συγχιζεσαι!!! :twisted::twisted::twisted:

60 για αυτα τα 3 και λεει οτι ειναι ακριβα;;;;;;;;;;;; :o:o:o:o ΠΑΜΦΘΗΝΑ τα πηρες!!!!!

Συγχιστηκα λεμε!!!! :twisted::twisted::twisted:

Αφρο μου μα ολα τα παιδακια ρε τα παινουν κρισεις εξω...αντε να πεισεις το 3χρονο οτι αυτο που θελει δεν επιτρεπεται ή δεν μπορει να το παρει... :roll: κι εγω σηκωτο τον παιρνω πολλες φορες!

Εδω η μπεμπα ρε κι αν δει κατι σκοτωνεται να της το δωσουμε!!! :lol:

Ιουλιακι ακομη υγρο εχει το αυτακι του αν καταλαβα καλα;;;σταματησες το Γιωργο απο το σταθμο ε;;; Ρε συ δε πειραζει,αν το παιδι περναει καλα με τη γιαγια,το πηγαινει βολτες και ασχολειται μαζι του οκ...θα παει σχολειο του χρονου! Μη σκας τωρα και γι αυτο.. ;)

Νατασουλα καλα εκανες μωρε και δε τη πηγες αφου ηθελε τη γιαγια της! ;) απο βδομαδα καθε κατεργαρης στο παγκο του! :P

Αναστασι τι θεικο εκανες μαρη με το βετεξ;;;; πειτε μου να γελασω!!! :lol::lol::lol:

Παναγιωτα μου τι επαθε το χερακι σου καλο μου;;; :(

Λοιπον Αθηναιες ΤΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!!! [smilie=director.gif]

Την αλλη Κυριακη 15/1 θα ειμαι Αθηνα με τον Αλεξ μεχρι τη Πεμπτη 19/1!!! [smilie=icon_cheers.gif] [smilie=icon_cheers.gif] [smilie=icon_cheers.gif]

Συμβουλιαστε πλιιιζζζ ποτε μπορειτε και που να σας δω!!!! :ympray::ympray::ympray:

Εγω θα μενω στου διαολου το κερατο βεβαια(θρακομακεδωνες),αλλα βρειτε ενα μερος που να βολευει εσεις που ξερετε...θα προτιμουσα πρωινη ωρα γιατι στο φως της μερας νομιζω θα κινηθω πιο ευκολα(θα εχω το αυτοκινητο της θειας μου μαλλον),αλλα αν δε μπορειτε οκ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπηκα να πω χρονια πολλα επι ελληνικου εδαφους!

Τονια καλως να ερθεις! Και εγω εδω ειμαι, η Παναγιωτα εχει το τηλεφωνο μου, αν θελετε να τα πουμε ας κανονισουμε καπου κεντρο που θα βολευει ολους...

Χρυσα βαφτιζεις το Σαββατο?? αντε με το καλο!

Αυριο γιορταζει και ο μικρος της ΠΑναγιωτας και το Σαββατο η Ιωαννα της Γωγως! Καλε ολα τα θυμαμαι σημερα!!

Εμεις την πρωτοχρονια την περασαμε στο Χιλτον διπλα στο αεροδρομιο της Κοπεγχαγης..Ειχαν ενα σπεσιαλ δειπνο πρωτοχρονιατικο με σαμπανιες, στρειδια, θαλασσινα, γλυκα..πολυ χλιδα..Ειχαν κ ενα δωματιο με παιχνιδια οποτε ο Σεμπ την εβγαλε εκει χαλαρα...Δεν ειχαν καποιον να τα προσεχει αλλα οκ, δεν υπηρχε κινδυνος..Οταν ηθελε να βγει ερχοταν στο τραπεζι μας..

Την επομενη ηρθα Ελλαδα, εφτιαξα το μαλλι, ψωνισα ενα φορεμα κ θα βγω για δευτερο γυρο αυτες τις μερες...

Δεν ξερω ποτε θα φυγω, το αργοτερο τελη γεναρη, μπορει ομως και πιο νωρις..

Σας φιλω και ελπιζω να σας δω για καφε συντομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πειτε μου γνωμη..ενα τεστ δυσανεξιας μπορει να σε αδυνατισει? δηλ. αμα μου βρουνε τι με πειραζει καιτο αφαιρεσω θα αδυνατισω? εχει εδω και καιρο ποναειπ ολυ η κοιλια μου ολη μερα σαν να ειμαι κρυωμενη εχω πολλα αερια :oops::oops: και γενικα νιωθω βαρια...αλλα οχι για λιγο καιρο αλλα εδω και καιρο αρα αποκλειω το να ειμαι κρυωμεν ηαπλα..

αχ πειτε μοθυ εχεετ αναγολη εμπειρια? καμια γνωστη σας???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενη να σε αδυνατισει..δυσκολα το βλεπω...να σε κανει να μην αισθανεσαι φουσκωμα και να νιωθεις πιο καλα ναι..

εδω διαβασει το βιβλιο στο οποιο βασιζετε η συγκεκριμενη μεθοδος...

χαιρω πολυ αμα τρεφομαι με κρεας και λαχανικα και κοψω γαλακτοκομηκα και ζυμαρικα- Ομαδα αιματος Ο θα γινω συλφιδα ΑΜΕΣΑ.

Φρανι Πανω ποτε θα ανεβεις;;;..

πολυ καλο το κειμενο σου...το πιασαμε συζητηση σημερα στο γραφειο...χιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καlhmera!

σιγα μη χαλαρωνα..ακουστε..διαβαστε δηλαδη..

η φεριττινη του γιωργου εκτοξευτηκε..146! :D:D:D:shock::shock::shock::shock:

ο αιματοκριτης ανεβηκε,35..

κ το καλυτερο..

ο σιδηρος..............4,5 :shock::shock::shock::shock::shock::o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

οχι 45, 4,5 ,καλα βλεπετε! :o:o:o:o:o:o:o:o

φυσικα θα ξεκινησουμε συμπληρωμα σιδηρου..ο παιδιατρος εμεινε οταν του το ειπα,δε το πιστευε,αλλα μου ειπε οτι ειναι ενδειξη οτι υπαρχει λοιμωξη..αλλα τοσο χαμηλα που ειναι,ακομη κ οταν συνελθει το παιδι,στα φυσιολογικα δε θα φτασει μονο του..

1 χρονο καθε μερα ετρωγε τροφες πλουσιες σε σιδηρο..προσεχα τα παντα,συνδυασμους,απορροφηση..

κ πηρα ενα ωραιοτατο 4,5..

με τις υγειες μου! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αμαν βρε ιουλια...ναι αλλα η φεριτινη ποτυ ειναι η αποθηκη σιδηρου ειναι πολυ ψηλα..αρα μηπως αντισταθμιζει τον σιδηρο που ειναι τοσο χαμηλα??????

μα γιατι ομως? μηπως να κανεις επαναληπτικες μετα την ωτιτιδα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιουλια παρε τηλ στο κεντρο που εκανες εξεταση μην εχουν κανει τυπογραφικο λαθος .

φραν θα σε παρει η παναγιωτα τηλ .

και εγω αν κοψω γαλακτοκομικα και υδατανθρακες μοντελο θα γινω ...το εκανα παλιοτερα .

και ναι αν εχεις καπου δισανεξια εγω πιστευω οτι δεν σε αφυνει να χασεις κιλα .εγω εχω στο γαλα ε οταν το εκοψα μαχαιρι και φυσικα δεν ετρωγα ψωμια ζυμαρικα και γλυκα αδυνατισα ...ειχα χασει παρα πολλα κιλα .

τωρα μου ειναι πολυ μεγαλη αποφαση να το κανω ....ολο λεω να αρχισω και ολο πευτω σε πειρασμους .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλια μηπως εκανε καποιο λαθος το εργαστηριο...

με τοσο υψιλη φερριτινη ειναι πολυ δυσκολο να εχει τετοια ενδειξη...

Εγω εντωμεταξη εχασα αλλο 1 κιλο..φανησε στο τζιν που κουμπωνει..με δυσκολια μεν αλλα κουμπωνει..στοχος να ξαναφορεσω το σεξι τζινακη αλλα οκ δεν τρελαινομαι κι΄'ολας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααα...Επιτέλους έφτιαξε το μάμμυ... :D:D:D:D Σας ψιλοδιάβασα.... :D:D:D

Να πω κι από εδώ χρόνια πολλά στο Γιώργη του Λενακίου!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty: Να τα εκατοστήσει ο λεβέντης σου.... :D:D:D:D:x:x

Μιτσάκι μου γλυκό το ξέρω είμαι μεγάλη γαϊδούρα...Ξέχασα τη Βασιλικούλα σου... :oops::oops::oops::cry::cry::cry: Χρόνια της πολλά!!!!!!Να το χαίρεσαι το κοριτσάκι σου!!!!Γερή και καλότυχη!!!!!Ευχές και για τον Άγγελο σου!!! :x:x:x:x

Τόνιααααααααααααααααααααααααααααααααααααα [smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif] ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΑΠΟ ΤΥΗ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΛΕΜΕ.....

Επιτέλους θα σε γνωρίσω....Τρελοκομείο.... :D:D:D:D:D:D:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::x:x:x:x:x:x:x ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΔΗΠΟΤΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΑ ΠΙΟΥΜΕ ΚΑΦΕ...ΚΟΨΕ ΤΟ ΛΑΙΜΟ ΣΟΥ....ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΚΥΡΙΑΚΗ, ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ ΣΧΟΛΑΩ ΑΡΓΑ....ΟΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ.... :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream: ΜΙΛΑΜΕ ΕΧΩ ΧΕΣΤΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΡΑ ΜΟΥ.... :lol::lol::lol::lol::lol: ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΜΕ ΠΜ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Φρανιτάκιιιιιιι εμείς πότε θα βρεθούμε;;;Εσυ μπορείς Κυριακή που θα έρθει και η Τόνια;;;;Αλλιώς εγώ μπορώ Παρασκευές απογεύματα.... ;););) Άντε να σε δω κι εσένα λίγο...Σε πεθύμησα... :x:x:x

Αφροοοοοο τις διαδικασίες τις δικές μου όταν ουρλιάζει η Ιω δε θα στις πω.... :oops::oops::oops: Στην αρχή της μιλάω ήρεμα, της δίνω εναλλακτικές....Πολλές φορές πιάνει...Αν δεν πιάσει, αρχίζει και μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι.... :twisted::twisted::twisted::twisted: Σε 2 τέτοιες περιπτώσεις, ενώ ούρλιαζε και δεν έπιανε τίποτα και μας κοίταζε όλος ο κόσμος, πολύ διακριτικά τις έχωσα τσιμπιά στο μπούτι.... :oops::oops::oops::oops: Έκλαψε λίιιγο ακόμα και μετά σταμάτησε...Αλλά πραγματικά δεν ηλεγχα το χέρι μου... :oops::oops::oops: Μια φορά την έχω πάρει κι έχουμε φύγει και της έχω πει ότι είναι τιμωρημένη και ότι θα ξαναβει από το σπίτι μόνο αν γίνει άνθρωπος.... :roll::roll::roll::roll::roll: Έκλαιγε για κανα 2ωρο ακόμα, αλλά εγώ ένιωσα τόοοοοοοοσο καλά...Μπορεί να μου τη χάλασε τη βόλτα, αλλά το ευχαριστήθηκα.... :twisted::twisted::twisted:

Για το γιαούρτι εγώ δίνω στην μπέμπα Advance με φρούτα... :roll::roll::roll: Και στην Ιω αυτά έδινα... :?:?

Αρτζι μου χαίρομαι που περνάτε λίγο χρόνο και οι δυο σας..Σας χρειάζεται.... ;););)

Χρυσάκι μου εχθες σε σκεφτόμουν ότι έχεις τη βάφτιση το Σάββατο... :D:D:D Με το καλό..... :D:D Πολύ θα ήθελα να ήμουν εκεί, αλλά.... :(:(:(:(:(

Όσο για τα ρούχα είναι παμφθηνα.... :D:D:D Ασε την πεθερά να λέει... :evil::evil::evil:

Βενάκι έκανε η ξαδέρφη μου τεστ δυσανεξίας....Της έκοψε η διατροφολόγος όλες τις τροφές που την παχαιναν και πραγματικά σε ένα μήνα έχει χάσει ήδη 6 κιλά..Και έχει ξεφουσκώσει πάααρα πολύ....

Τζούλια ρε και μενα για τυπογραφικό λάθος μου φαίνεται.... :?:?:?:? Δεν πας μια βόλτα απο εκεί να ξαναρωτήσεις;;;;;;; :roll::roll::roll:

Θουυυυ μωρη δε με έχεις πάρει ούτε ένα τηλ... :twisted::twisted::twisted::twisted:

Εράκι μου καλή χρονιά αγάπη..Να χαίρεσαι το αστεράκι σου... :x:x:x

Τα νέα μου τώρα...Η μπέμπα εδώ και 2 μέρες μου κάνει κάτι διαρροιούλες...2 φορές την ημέρα....Η Ιω είχε πάααααρα πολύ βήχα ξερό, πήρα τον γιατρό και μου έδωσε Sinecod σιρόπι και εισπνοές Aerolin με μάσκα και ήδη με μια φορά είδα τρομερή βελτίωση.... :roll::roll::roll: Εγώ πέρασα την Πρωτοχρονιά με διάρροια και εμετούς...

Η μπέμπα δεν κοιμάται καθόλου μες στη ημέρα..Ούτε μια ώρα...Και το βράδυ κανα 10ωρο.... :twisted::twisted: Μα πως αντέχει;;;;;;; :shock::shock::shock::shock: Επίσης, αν είμαι σπίτι θέλει συνέχεια αγκαλιά...Αλλιώς είναι μες στην μίρλα.... :twisted::twisted::twisted::twisted:

Δόντι δεν έχουμε ακόμα κανένα....Και τα δυο κάτω είναι έτοιμα, αλλά δεν..... :evil::evil::evil:

Επίσης απορία.....Πότε αρχίζουν και κάνουν βηματάκια;;;;;; :roll::roll::roll: Η μπέμπα μπορεί να σταθεί αν κρατιέται από κάπου για λίγο, αλλά δεν κάνει βήματα προς τα δίπλα...Να κρατιέται δηλαδή και να περπατάει... :?:?:?:? Η Ιω νομίζω στην ηλικία της γύριζε γύρω γύρω τον καναπέ και το τραπεζάκι...Αυτή τίποτα.... :?:?:?:? Ντιπ χαζό μου βγήκε το 2ο.... :?:?:oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...