Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.57-ΉΡΘΕ ΤΟ ΜΑΪΜΟΥΔΑΚΙ!


Recommended Posts

τις ειδα καλεεε

ασε αφρο εμενα στο προηγουμενο σπιτι που εμενα σε ενοικιο με το αντωνη μας κλεψαν..μια βδομαδα πριν το γαμο..δε περιγραφο συναισθηματα :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 942
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

οοοοοοο!!

ειδαμε το φως το αληθινο! :D:D:D:D:D:D:D

θου οχι κ γκαρσονι ρε!μπαρμαν! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

οχι μωρε,ισα ισα η πεθερα επεμενε να τον κρατησει οταν ειδε πού παει το πραγμα..εγω ημουν η αντιθετη :oops::oops::oops::oops:

εγω πάλι μια αναισθησια κουβαλαω..εκλεψαν στο διπλα τετραγωνο την ξαδερφη μου,ελειπε ευτυχως..αλλα δε φοβαμαι κ καμια φορα ξεχναω να κλειδωσω :oops::oops::oops:

αφρο καλε απο μεσα μου σχολιασα;; :shock::shock::shock::shock: ε δεν παω καλα!καλε τις ειδα τις φωτο!κ μαλιστα σκεφτομουν ποσο ξανθουλης ειναι ο πανουλης!θα επανορθωσω! :oops::oops::oops:

σας καληνυχτω..φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρονιά!

αύριο δουλειά μετά από την Παρασκευή 30/12

περάσαμε πολύ καλά :D

ο Άη Βασίλης ο Πρωτοχρονιάτικος μου έφερε κινητό σούπερ αν και αυτό που είχα δεν είχε πάθει κάτι καινούργιο ήταν :roll:

ο Χριστουγεννιάτικος μια ωραία πασμίνα :D

έχω τα κορίτσια κοιμούνται στο δωμάτιο τους και θα πάω κι εγώ γιατί φοβάμαι να κοιμάμαι στο άλλο δωμάτιο :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία αν ρωτήσω τι είναι η πασμίνα μην με κορόιδέψετε!!! :oops::oops::lol:

Βγήκαμε, πήγαμε για μια μπυρίτσα και τώρα πίνω σναπς με τον πεθερό :o:o:?8-):lol:

Αφρο :lol::lol::lol: για τις φωτό και το παράπονό σου!!! 8-)

Σας καληνυχτώ :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πασμίνα= σαλι, φουλάρι

σναπς ε??πωωωω τι μου θύμισες...πάρτυ στο σπίτι μας σε γιορτές που οι γονείς μας έπιναν μαζί με φιλους σναπς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γλυκά Χρόνια Πολλά και Καλή Χρονιά!!! :ymparty:@};-

Ελπίζω να είστε όλες καλά και να περάσατε τέλεια!

Κουράγιο στην Ελλάδα και αυτον τον χρόνο, παρολα τα δυσοίωνα ελπίζω να είναι καλύτερη αυτη η χρονιά απο την περσινη..!

Φιλάκια σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

Επιτέλους έστρωσε το μάμμυ :D:D

Άντε να μαζευόμαστε σιγά σιγά ;)

Έλενα σήμερα έχει γενέθλιά ο Γιώργος?

Χρόνια του πολλά, να τον χαίρεσαι και να τον δείς όπως επιθυμείς

Ιουλία είπες στον ΩΡΛ ότι θέλεις να πάς σε ομοιοπαθητικό? Αν ναι τί σου είπε?

Καλά αποτελέσματα με την γενική

Παναγιώτα σε δερματολόγο ή σε χειρούργο για την μόλυνση

Περιμένουμε και τα δικά σου νέα απότ ον ΩΡΛ

Ποιος θα κρατάει τον Φώτη τώρα που επιστρέφεις στην δουλειά?

Αργυρώ πως περνάτε στα πεθερικά?

Θου πολύ χάρηκα που βρήκες το πορτοφόλι :D:D

Άφρο είδες άλλον παιδικό?

Έρη που χάθηκες? πως περάσατε τις γιορτές?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια .

αναστασια σε ειδα στον υπνο μου ..και οσο και να ξυπνουσα για θηλασμο παλι εσενα εβλεπα οταν κοιμουμουν ...

νατασουλα οχι δεν εχω δει δευτερο ,περιμενω τον αδερφο μου να μου πει οτι οκ θα γινει απο αυτην την σεζον .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Νατασούλα περνάμε..... Κανονικά :?

Ο άντρας μου δεν κοιμάται τα βράδια και ξυπνά πω και εγώ και ...... Άστα!!!!

Κατά τα άλλα τα πεθερικά είναι οκ!!! 8-)

Μόλις παρήγγειλα και ένα αυγό για πρωινό!!! 8-)

Θούλη και εγώ χάρηκα που βρέθηκε το πορτοφόλι περισσότερο για την φωτό :D

Συμπεθέρα Καναδή πώς περάσατε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κουκλάρες μου!!!Πως είστε????

Ανεβασμένες???? :D:D:D:D Εστρωσε κ το μάμμυ,μια χαρά!!!!!

Αφροδιτάκι την έννοια μου είχες κοπελα μου? :-*

Καλά ε?!Σε παραδέχομαι!!!Τρέλλο ντυσιματάκι ο Π!!!!

Παναγιωτα μόλις σε σκέφτηκα τοοοσο έντονα,....Ξεροκατάπια το σάλιο μου κ εβηχα-έκλαιγα 2-3 λεπτά.Κ ενώ κυλιόμουν στο πάτωμα κ ζοριζόμουν να αναπνέυσω,είδα κατι πιτσιλιές σε ένα ντουλάπι κ πάσχιζα να φτάσω το βετέξ! =))=))=))=))=))=))=))=)) Τυχαίο που η σκέψη μου πήγε σε σένα? :lol::lol::lol::lol::P

Ερχετε μια φίλη για καφέ κ φιλοσοφικές ανάζητήσεις :P:P:P:P !!!Ελπίζω να παιξουν καλά τα κορίτσια μας!!!Σας φιλω κ θα επανελθω το μεσημέρι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα γλικες μου

τι κανετε;;;;

εγω ας τα λεμε καλα...

ριξαμε εναν καυγα χτες με τον Ο..αλλο πραμα..

δεν εφταιγε βεβεια αυτος αλλα ΟΚ...αυτος την πληρωσε...

Αφρο ξεχασα να σου πω..ο αντρας της κουνιαδας μου ειναι ταυρος...και αυτη διδυμος...

ασχετο αλλα οκ..οτι θυμαμαι χαιρομαι.

Ειδα στον υπνο μου τη Σισσυ...ειχε ερθει λεει σπιτι μου, το οποιο καμια σχεση δενε χει με το σπιτι στο οποιο μενουμε, μαζι με τον αντρα της και τη Χαριλινα, και ψηναμε και τρωγαμε και φευγοντας καναμε δωρο στη χαριλινα μια κιθαρα γιατι ο Χ ειχε δυο.

Στο ψησομο ηταν και η Λενα- μαιμου...η οποια κατι ελεγε για τους δασκαλος- διολου κολακευτηκα- αλλα δε θυμαμαι.

Ο Χριστοφορος ξυπνησε τη νυχτα και ηρθε στο κρεβατι μας...ηθελε να κοιμηθει μαζι μας μετα απο ποοοοσσσοο καιρο ηθελα να τον παρω αλλα ειχα και τον μικρο - ο οποιος εχει εξεληχθει σε απιστευτο βυζακια- και τελικα τον πηρε ο Ο και κοιμηθηκανε μαζι στο κρεβατι του

Δεν ειμαι καλα σημετα..δενε χω συνελθει ακομα απο τον χτεσινο καυγα...

για ολα φταιει φυσικα η μανα μου- αλλος ανυποφορος τοξοτης- η οποια λυσσαξε αν κανει τραπεζι για τη βαφτηση και ξεκινησε ολο αυτο το αλισβεριση...

εγω γι'αυτο δεν θελω να μ πλεκω με συγγενεις σε καμια περιπτωση...

μ'αρεσει που οταν της λεω πως οταν θα φυγουν απο τη ζωη εκεινη και ο μπαμπας θα κοψω καθε επαφη ακομα και τυπικη και με τα δυο σογια παρεξηγειται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέεεεεεραααααααααααα!!!!

Καλή Χρονιά!!!

Με υγεία και μπόλικη ευτυχία για όλες μας!!!

Τί κάνετε;;;;

Σας ευχαριστώ πολύ για τις γλυκές ευχές σας! Μεγάλωσε το κοριτσάκι μου!!!! Έχει 1 χρόνο στην πλάτη της πια!!!!!!

Εμείς περάσαμε όμορφα τις γιορτές,οικογενειακά και με πολύ φαγητό!!!!

Την παραμονή το βράδυ έκανα τραπέζι στους δικούς μας και ανήμερα φάγαμε όπως κάθε χρόνο στη θεια μου! Την επόμενη γιορτάσαμε τα γενέθλια της Δανάης εδώ στο σπίτι. Σήμερα επιτέλους συμμαζεύτηκα και λέω να ξεκουραστώ!

Έλενα να χαίρεσαι τον Γιωργάκη σου κοριτσάκι!!! Να ναι πάντα γερός και πολύ πολύ πολύ ευτυχισμένος!!! Θα κάνετε γιορτούλα σήμερα;;;;;;;

Αφρο με γεια τη φωτό ρε συ!!!

Πονηρόφατσα φαίνεται ο Π!!!!

Αργυ το αβγό θα σου το φτιάξει η πεθερά;;

:lol::lol::lol:

Αναστασία παραληρείς; :lol::lol::lol:

Καλά να περάσετε!

Παναγιώτα μου φιλάκια!!!!

Νατάσα, Μαρία, Έρη , Χρύσα(σε βλέπω) την καλημέρα μου!!!

Θου να χαρείς την αδερφούλα σου τώρα που την έχεις εδώ!!! ;););)

Ιουλία θα σου τηλ το απόγευμα να τα πούμε!!!

Δήμητρα να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου!!! Και άλλη αρρώστια να μην σας έβρει για φέτος...... και του χρόνου μη σου πω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερωτηση .

τι κανουμε με ενα τριχρονο που σε δημοσιο χωρο τσιριζει γιατι θελει πχ να παει καπου η να μη φυγει απο καπου κοκ

α) κανουμε τα χατηρια ?

β)του εξηγουμε οσο και να τσιριζει και μας κοιταει ο κοσμος και εφαρμοζουμε "δημοκρατικες" διαδικασιες ?

γ)αποφευγουμε οτι πραγματα ξερουμε οτι θα θελει ....?

δ)δεν παμε πουθενα ?

ο Κ νιωθει πολυ ασχημα που ο Μ ωρες ωρες κανει ετσι .....

στο fb βαλα φωτο απο χθες .

Νατασα χρονια πολλα στην Δαναη !!!!

ο Π ειναι πολυ ......πως να το πω ...διαβολακι ....αν αρχισω να λεω τι κανει δεν θα εχω σταματημο ...οπου παει ο Μ απο πισω και οτι κανει ο Μ το κανει και αυτος ...πχ προχθες ημουν στην κουζηνα και ηρθε ο Μ και χοροπηδουσε να του δωσω κατι ,βλεπω απο πισω και ο μικρος με την στρατα να ερχετε και να χοροπηδαει και εκεινος το ιδιο με τον Μ !!και ειχα δυο παιδακια στα ποδια μου να χοροπηδανε :lol::lol::lol: χθες μπηκε ο Κ στο μπανιο να ξυριστει ,παει ο Μ μεσα απο πισω και ο Π με την στρατα :lol::lol::lol::lol: 4 φορες τον εβγαλα και ξανα μεσα ηταν :lol::lol::lol::lol: τωρα προσπαθει να περει το ποντικι απο τον Μ :lol::lol::lol:

ξεχασα να πω οτι εχουμε 4 δοντακια!!!αντε ακομα 16 .... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρη Αναστασιαααααααααα =))=))=))=))=))=))=))

Αχ να σαι καλα ρε κοριτσαρα μου...Με εκανες και γελασα!!!! :lol::lol:

Και γιατι ηταν λερωμενο το ντουλαπι παρακαλω;;; :-w:-w:-w:-w:P:P

Αργυ μου πηγατε καμια βολτουλα τα δυο σας;;;Πως ειναι εκει η πόλη;;;;

Αφρο ειδες ρε τελικα τι σε ηθελα;;;θα μπορεις να ερθεις;;;

α εγω δε μασαω μια απο τετοια.Δεν πανα γκαριζει και να χτυπιεται..Του λεω οτι "δεν μπορουμε να το κανουμε " και του εξηγω τους λογους και μετα τελος...Αλλα για αυτο το λογο δεν παω σε μερη που πρεπει να κανεις ησυχια οπως θεατρο, σινεμα ή εκκλησια. Αν ειμαστε σε εμπορικα κεντρα δεν με νοιαζει καθολου.

Απλα μπορει να τον παρω αγκαλια.

Νατασουλα θα ερθει η μαμα μου να μεινει μαζι μας ολο το διαστημα μεχρι και τελη Ιουνιου ,οποτε θα προσεχει αυτη τον Φωτη.

Κοριτσια εγω εχω παθει τη μολυνση .. :?:? Και δεν ξερω που να παω.σε δερματολογο ή σε χειρουργο;;;

Με ποναει αρκετα οταν το πιεζω και εχει μαζεψει και υγρο.Μαλλον απο τα πεντικιουρ ειναι...

Χρυσα μου ακομη δεν εχετε αποφασισει για το τραπεζι ;;;Σε μια εβδομαδα δεν τον βαφτιζεις το μπεμπαρο;;;

Φιλακια Νατασα μου!!! :x:x

Καλε δικιο εχει η Αργυ..Χαθηκε η Τονια..

Θουλιτσα μου πως εισαι ;;;

Αθηναιες ...το ξαναγραφω..θα βρεθουμε κανα απογευματακι (περιπου 7) για κανα καφε;;;Τι λετε;;;

Φιλακια σε ολες κοριτσαρες μου...Ως συνηθως βιαζομαι.... :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geiaaaaaaaaaaa

καλα? :D:D:D

εμεις καλα..

ελενα να χαιρεσαι το γιωργη σου :x:x:x:x:x:x

χιλιοχρονος κ να μη κουραζει καθολου τη μανουλα :roll::roll::roll::roll:

αργι καλε βγηκατε η δυο σας? :roll: για πες..πως ενιωσες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα τώρα κατάλαβα τι έπαθες,

ο δερματολόγος δεν μπορεί να σου κάνει τίποτα

ο χειρουργος το πιο πιθανό είναι να θα σου αφερέσει το νύχι

το καλύτερο είναι να βρείς κάποια που κάνει θεραπευτικό πεντικιούρ και όχι καλλωπιστικό και θα βρεις την υγειά σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ma σα δε ντρέπεστε????Ούτε μια σελίδα ΤΟΣΕΣ ώρες? :P:P

Χα-τσου στον πωπό σας!!!! :lol:

Παναγιώτακι περάστικα στο μπλιαχ νυχάκι σου! :lol: Α!Και στη μαστίτιδα L-):)):YMHUG:

Μπήκα απο μόνη μου τιμωρία για τις πιτσιλιές στο ντουλίαπι!Πήρα κ 10 κάμψεις! =))=)) Αλλά πρέπει να παραδεχτείς πως ακόμα κ αν έμενα στον τόπο θα το καθάριζα το μαμημένο! :lol::P

Αφρο :YMHUG::-* Να'σαι καλά αλλα αυτά μόνο στον ύπνο ΣΟΥ μπορεί να συμβούν! :D:?

Για να σε συμβουλεύσω θέλω παράδειγμα.Πάντως σε γενικές γραμμές προσπαθώ να είμαι ελαστική (αν δεν έχω νέυρα)πχ αν θέλει να ανεβοκατέβουμε τις κυλιόμενες και δεν βιάζομαι το κάνω 2-3 φορές.η επόμενη κίνηση θα ήταν να τη δελεάσω με κάτι άλλο πχ δες εκέινο το αερόστατο που κρέμεται κ η τρίτη...Αγκαλια κ δρόμο ασυζητητί!

Αργυρώ γιααααα πες!!!!!Γιααα πες! ;):D:D

Ιουλία ενα μονο έχω να σου πω.Πήγες στον κούκλο γιατρό κ δε με πηρες μαζι σου?????? :evil::evil::evil::lol::lol::lol: Οκ....Παιρνω τα μπογαλάκια μου κ φεύγω! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας βλεπω μεσα ,τι γιαουρτακι να δωσω ?

το προβιο κανει ...αυτο που λεει απο γιδι ? (καλα κανουν τα γιδια γαλα ?νομιζα οτι ειναι οι αρσενικες κατσικες :? ) τι γιαουρτακι οεο ???πηρα ενα ολυμπος προβιο ,μονο αυτο βρηκα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας πανεμορφοτατες! :D:D:D:D

περιμενω να περασουν 2 ωριτσες κ να εχω τα αποτελεσματα απο τη γενικη αιματος στα χεράκια μου..για να δουμε :roll::roll::roll:

αν και με τοσες ιωσεις..δε το κοβω να ανεβηκε ο σιδηρος...

νατασουλα οχι,δε του ειπα για τον ομοιοπαθητικο..ημουν σιγουρη οτι δε θα συμφωνουσε..ασε που ο,τι κ αν μου ελεγε εγω την αποφαση την πηρα,οποτε μονο δευτερες σκεψεις θα εβαζε στον χ. κ δεν ειμαι για τετοια..

νατασα εψαξα αυτην που μου ειχες πει..αλλα δεν ειναι ρε στη λιστα των ομοιοπαθητικων γιατρων..για πες :?:?

βρηκα κ εναν χαλκειδη ομοιοπαθητικο παιδιατρο στην καλαμαρια..καλε πειτε αν ξερετε καποιον να παω γιατι απο το πολυ ψαξιμο θα περασει ο καιρος κ το παιδι θα μεινει με το υγρο :roll::roll::roll: !!

αναστασακι! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: για τις πιτσιλιες!! :lol::lol::lol:

καλε πες μου κ εσυ για το κοπερτι οταν μπορεσεις..γενικα πειτε μου! :geek::geek::geek::geek::geek:

για τον κουκλο ασε..τζιφος ρε! :evil: ηταν κ ο πατερας του εκει κ επεμενε να εξετασει εκεινος τον γιωργο κ δε τον ειδα πολυ! :evil::D βεβαια..ειχαμε μια στιγμη! :idea: οταν ο πατερας ειπε να μου γραψει καιsoldesanil,εγω εκανα ενα"αα οχι" κ πριν συνεχισω,με κοιταξε ο γιος,μου εκλεισε το ματι κ λεει στον πατερα"ασε,δεν ειναι αναγκαιο,ειναι μικρος για κορτιζονη,ας δουμε πώς θα παει κ το ξανασυζηταμε την ανοιξη"! :D:D:D:D:D:D:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

χρυσα..ξαναγυρνα στη ζεν κατασταση κ ασε τα πραγματα να κυλησουν..αφου δεν μπορεις να το αποφυγεις..απολαυσε το! ;);););)

αργυρω γιατι καλε δεν κοιμαται ο αντρας σου εκει; :?:?

αφρο..παω με τα νερα του,αρκει να γινεται αυτο που θελει,ή αποσπω την προσοχη με κατι αλλο..ή ταζω κατι καλυτερο..αλλα την υστερια σε δημοσιο χωρο δε την μπορω..ντρεπομαι πολυ :oops::oops::oops: ..στο σπιτι,τον αφηνω να κλαψει αν θελει κατι παραλογο ή κανουμε "συμφωνιες" κ ανταλλαγες..προς μεγαλη μου εκπληξη αυτο πιανει! :D:D:D

σημερα μετα τις αιματολογικες πηγαμε στην πλατεια ευοσμου,παιξαμε εκει στα παιχνιδια κ μετα στην αυλη ενος φιλικου ζευγαριου κ ο γιωργος επαιζε με τον συνομηλικο γιο τους εξω..ηταν τοσο ωραια..χαζομαρα να τον κραταω μεσα τα πρωινα..αφου δεν παμε κ παιδικο πια..αυριο λεω να τον παω βολτα μεχρι το ταχυδρομικο ταμιευτηριο να ανοιξουμε κ τον κουμπαρα μας!βολτα κ δουλεια μαζι! ;)

ερη πώς περασατε τις γιορτες;φιλακια πολλα!στο σπιτι ειναι καλυτερα τα πραγματα;προσαρμοστηκατε;φιλακια πολλα πολλα!!

χ. κ γιωργος κοιμουνται..παω να φαω τσουρεκακι κ να πιω καφεδακι!

φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι :ymparty::ymparty::ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] να χαίρεσαι το μικρότερό σου καμάρι....όλα τα καλά να έχει, υγεία και ευτυχία....φιλάκια :x

εσύ πώς είσαι?

επιτέλους γράφω από το λαπ τοπ :)

ο άντρας μου δεν ξέρω γιατί δεν κοιμάται τα βράδια....δλδ μπορεί και να ξέρω, εμείς κοιμόμαστε με ανοιχτό παράθυρο στο σπίτι και εδώ όλοι νομίζουν ότι το έχουμε ανοιχτό, αλλά εγώ το κλείνω :lol::lol::lol::lol: γιατί κάνει κρύο έξω πολύ και τα πεθερικά έχουν τα καλοριφέρ σβηστά :o:o:o:o και με ανοιχτό παράθυρο είναι πάαααααρα πολύ κρύο το δωμάτιο.....σήμερα λέω να το αφήσω λίγο ανοιχτό μήπςω και δούμε καμμιά αλλαγή :roll::roll::roll:

αγόρασα και μπουφάν :roll::roll::roll: επέμενε ο άντρας μου, σε περίπτωση λέει που "φύγει" από αυτόν τον κόσμο να έχω μπουφάν :o:o:o:o:o:-o:-o:-o:-o:-o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...