Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.57-ΉΡΘΕ ΤΟ ΜΑΪΜΟΥΔΑΚΙ!


Recommended Posts

Ελενα κουκλος ο γιωρικας! :D:D:D:D:D

εχει κ μηχανη καλε το μαγκακι!κ ποσο σου μοιαζει! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

αργυρω ναι μονος του μιλαει..τωρα για παραδειγμα ζωγραφιζει κ μονολογει.. :lol::lol::lol::lol::lol:

δεν ξερα να με φοβουνται..απλα εχουν μαλλον καταλαβει οτι δεν ειμαι της υπομονης κ οταν κατι δε μου αρεσει..μιλαω κ λεω οτι σκεφτομαι.. :oops::oops::oops:

βασικα αυτο δουλευω να το αλλαξω..δε μου αρεσει καθολου στο χαρακτηρα μου..

αφρο καλα να περασετε στα ψωνια! ;)

θου κ εμας δε τα βγαζουν στην αυλη :evil::evil::evil: ,αλλα ξερω πολλους παιδικους που βγαζουν τα παιδια εξω..του χρονου θα ειναι το πρωτο που θα τσεκαρω πριν τον γράψω!

εγω στα ανιψια δεν παιρνω δωρα,μονο στον εναν ανιψιο που μενει κοντα δινω χρηματα σε γιορτες κ γενεθλια..αλλα ειναι κ ιδιαζουσα περιπτωση κ υπαρχει μεγαλη αναγκη..με τα αλλα 2 που συναναταω 1 φορα το χρονο κ αν,δεν παιρνω κατι..

φετος θα παρω μονο σε γιαγιαδες,παππουδες,θειες,επειδη θα παω στη δραμα κ στα 2 μικρα ξαδερφακια μου..κ απο γλυκα,λεω να φτιαξω εγω κ να στολισω μελαμακαρονα κ κουλουρακια για να δωσω..αν βγουν καλα βεβαια!μμ..κ τα ροξακια που λεει η Ελενα πολυ ωραια ιδεα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 942
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας!

προσπαθώ να σας διαβάζω αλλά οι μέρες μου τελευταία είναι τόοοοοοσο γεμάτες :D:D:D

Περνάω καλά... Κι ας φεύγω από τη δουλειά βράδυ.. Κώλο δεν έβαλα κάτω τόσες μέρες..

ήρθε και η φίλη μου από Αθήνα. Το Σάββατο είχαμε τη γιορτή της Ι στο σχολείο της! Περάσαμε τέλεια...

Κατα τα άλλα από την Πέμπτη βγαίνω συνέχεια. :D:D:D

Νταξ δεν έχω ατονίες 8-) Σιγουρεύτηκα ότι τεμπέλιαζα

σας διαβάζω και έρχομαι...

Σισσιώ κι εσύ μέχρι αργά δουλειά?? Τα ίδια κι εδώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααα!!!! :D:D:D

Σας γραφω τα νεα μου και μετα θα σας διαβασω.... :mrgreen::mrgreen:

Χθες παιρνω τον Νικολα και τον παω σε εναν "απλο" Ωρλ της περιοχης μας.Αφου ειδε τα αυτακια του και του εκανε τυμπανογραμμα μου ειπε οτι

1) ειναι ετοιμος για ωτιτιδα

2) τα αυτακια του ειναι σε κακη κατασταση

3) εχει αρχισει να εχει βαρυκοια λογω του υγρου... :?:?

και μου εδωσε αντιβιωση (4η αντιβιωση στη σειρα) και το χζοζαλ...

Αυταααααααααα...

Μου ειπε ΟΧΙ ΟΡΟ οσο ειναι σε αυτη την κατασταση γιατι ερεθιζεται περισσοτερο...

ΑΡΕΣ ΜΑΡΕς ΚΟΥΚΟΥΝΑΡΕΣ ΔΗΛΑΔΗ...

Και εγω τωρα τι να κανω;;; :roll::roll::roll:

Μου ειπε σε 10 μερες να ξαναπαμε για τυμπανογραμμα και αυτο το διαστημα να μην τον στελνω παιδικο.

Για την ομοιοπαθητικη που λετε να σας πω την αποψη μου

1) πιστευω οτι το 50% των ομοιοπαθητικων γιατρων ειναι "κομπογιαννιτες"

2) θεωρω οτι η ομοιοπαθητικη μπορει να θεραπευσει πραγματα που τα γενναει ο οργανισμος μας οπως εκζεματα, πολυκυστικες ωοθηκες, ασθμα, θυρεοειδη...

Ασθενειες που προκαλουνται απο ιους δε νομιζω να μπορει να κανει κατι...Αντε να σου δυναμωσει λιγο το ανοσοποιητικο...Οκ..παιρνω και μουρονελαιο για αυτο το σκοπο.

Αλλωστε αν δεν τον πηγαινα τον Νικολα στον παιδικο και τον εβγαζα καθε μερα στην παιδικη χαρα δε θα παθαινε ωτιτιδες..οπως δεν ειχε παθει ποτε μεχρι τωρα.

Και τωρα παω γαι διαβασμααααααααααααααααα............ :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Εδω χιονιζει (οχι πολυ) κ ειμαι μονη με τον Σεμπστο εξοχικο..Θα τον βγαλω σε λιγο να τον παω στη θαλασσα να πεταξουμε πετρα κ να περπατησουμε κ στο δασος. Τον βγαζω καθε μερα εξω, ειτε βρεχει ειτε χιονιζει, ειτε εχει πολυ ζεστη, παντα ντυμενο αναλογα. Θελω να συνηθιζει κ να αντεχει σε ολα. Δεν τον ντυνω υπερβολικα κ δεν εχει αρρωστησει! Μονο ο σταθμος μας αρρωστησε τελικα!!

Ο Κ εχει παει στην Κοπεγχαγη να αγορασει δωρα. Νομιζω ξερω το δικο μου δωρο, διοτι με ρωτησε τι νουμερο παπουτσια φοραω :shock::shock: ..

Ιουλια ειδες τελιακ δεν ειναι τιποτα! Ιωση..Ο Σεμπ παντως οταν αρρωστησε απο το σταθμο στην Ουγκαντα ηταν ετσι μαι εβδομαδα, χωρις φαγητο, με πυρετο απαισιο βηχα...διαρροιες, εμετους..ηταν 10 μερες φρικη κ δεν μπορουσαμε να κανουμε τιποτα, απλα περιμεναμε να περασει..Και περασε! Αχ σκεφτομαι οταν ξαναρχισει τον σταθμο τι μας περιμενει...

Αργυρουλα λοιπον εγω θα πω την γνωμη μου. Πιστευω πως οντως ο κοσμος εχει ζοριστει στην Ελλαδα κ πως ολο και περισσοτεροι ανθρωποι που ηταν ηδη στα ορια αλλα οχι τελειως φτωχοι τωρα επεσαν κατω απο τα ορια της φτωχειας κ πανε στα συσσιτια. Αυτο το πιστευω. Αλλα ΔΕΝ πιστευω τις δακρυβρεχτες ιστοριες με μανες που τα παρατανε στο νηπιαγωγειο λεγοντας λογια βγαλμενα απο την δεκαετια του 50, εδω παιδι μου θα σου δινουν ενα πιατο φαγητο κλπ..Αυτα ειναι ανοησιες κ δημοσιογραφια του κ*&%@...

Οπως επισης πιστευω πως δεν ειναι ολα οπως φαινονται και πως πολυ κοσμος κλαιγεται περισσοτερο απο οσο θα επρεπε κ μερικοι κλαιγονται απλα για να κλαφτουν..Το εχουμε στο DNA αυτο, να θεωρουμ τους εαυτους μου τα θυματα και οι κατατρεγμενοι..

Ελενα στον αντρα σου μοιαζει ο μικρουλςη εε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα συμφωνω μαζι σου περι ομοιοπαθητικης, αλα το ποσοστο (στην Ελλαδα κυριως) εγω το βαζω 80% κομπογαννιτες. Ο Σεμπ πχ δεν αρρωσταινε ποτε κ αφελως πιστευα πως μολις παει παιδικο δεν θα παθαινει κ τιποτα. Τελικα μολις πηγε ΟΛΑ τα επαθε, μεχρι κ ωτιτιδα που δεν ξεραμε τι ηταν μεχρι τοτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα...Δεν έχω πολλή δουλειά αυτή την έβδομάδα και έτσι σας παρακολουθώ.... :D:D:D

Η Ιω παιδικό, η μπέμπα σπίτι με την πεθερά, ο Γ. σε συνάντηση με υπουργούς..... :lol::lol::lol::lol:

Ιουλιάκι πολύ χάρηκα που δεν έχει κάτι ο Γιωργάκης.... :D:D Ένα μέτρο;;;;;;;; :o:o:o:o:o:o Ρε είναι πάααααααααρα πολύ ψηλός...Μπράβο....Η Ιω το Σεπτέμβρη ήταν 94... :roll::roll::roll:

Ρε μη με κοροϊδεύετε για τα δώρα... :oops::oops::oops: 2 σετάκια ρούχα που θα πάρω από h&m δε θα έχουν τουλάχιστον ένα 50ευρω;;;; :roll::roll::roll: Και ένα παιχνιδάκι;;Πόσο φθηνό να βρω;;;; Με 30 ευρώ:roll::roll::roll: Ορίστε τα 80 ευρώ.... :?:?:?:twisted::twisted:

Αφροοο σιδερένιο το 1ο σας δοντάκι.... :D:D:D Η δικιά μου τίποτα ακόμα...Τα δυο κατω είναι καραπρησμένα, φαίνονται μέσα από τα ούλα, αλλά ακόμα να βγουν.... :roll::roll::roll::roll: Επίσης, μωρή τι θηρίο είναι ο Πανούλης.... :o:o:o Μα 9500 κιλά;;;;;; :shock::shock::shock: Η δικιά μου πριν ένα μήνα ήταν 7.700.... :roll::roll::roll:

Συλληπητήρια για τον μπαμπά του κουμπάρου... :(:( Κρίμα...

Μιτσάκι μου γλυκό μεγάλο λούκι τραβάς... :roll::roll::roll: Να σου πω την αλήθεια, εγώ δεν πιστεύω ότι όλα αυτά τα "φυτικά" συμπληρώματα κάνουν καλό...Και ποτέ δεν έχω πάρει.... :?:?:?:? Ο Γ. έπαιρνε πριν 2 χρόνια Ιπποφαές και στις εξετάσεις που έκανε του είχαν απογειωθεί όλοι οι δείκτες του συκωτιού.... :o:o:o:o Ψαχνόμασταν, έκανε υπέρηχο, τον ρώτησε ο γιατρός αν παίρνει κανένα συμπλήρωμα, του είπε για το Ιπποφαές και ο γιατρός του είπε να το κόψει αμέσως.... :?:?:?:?:?:?:?

Ιουλία την Πέμπτη κλείνει ο σταθμός για 4-5 μέρες, αλλά μετά θα έχουν λίγα δρομολόγια και επειδή δε θέλω να ξυπνάει χαράματα η Ιω, δε θα τη στείλω..Μετά τη γιορτούλα της τώρα... :roll::roll:

Θου δε μου αρέσει καθόλου η φωτο....Είδες τα νύχια της τύπισσας που χαϊδεύει την κουκουβάγια;;;;;; :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick: Της έχει φύγει το μανό και είναι σαν γύφτισσα.... :twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol::lol::lol:

Αρτζιιιι μην κάνεις περμαναντ ρε...Έχεις ωραίο μαλλάκι.... ;););) Τραγική η ιστορία που έγραψες για το κοριτσάκι.... :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Λενάκι μου ( :oops::oops::oops::oops: ) λεβέντης ο Γιώργης μας..Πως μεγάλωσε έτσι μωρέ.... :x:x:x

Τόνιαααα μωρή τι είναι τούτος;;;;; :o:o:o:o Ναι καλέ..Για τον Άλεξ λέω.... :lol::lol::lol: Δεν έίναι να του έχεις εμπιστοσύνη καθόλου.... :?:?:?

Βίκυυυυ αντε κι εσύ πολλά έξοδα...Για κουμπάρο δεν ξέρω τι να πάρεις... :roll::roll::roll: Εμάς επειδή γιορτάζει στις 26 κάτι σε ρούχο θα του πάρουμε μάλλον... :roll::roll::roll:

Φραν τέλεια περνάτε.... :D:D:D Μεγεια και τα παπουτσάκια σου... :lol::lol::lol: Για αυτό που λες για τους Έλληνες συμφωνώ εν μέρει.... :?:?:?

Παναγιώτα ούτε εγώ πιστεύω σε ομοιοπαθητικούς.... :roll::roll::roll: Για το Νικόλα τι να πω;;;;; :(:(:( Πραγματικά στενοχωριέμαι.... :cry::cry: Πολύ αντιβίωση ρε συ...Καλό κουράγιο... :?:?

Χρύσαα πολύ ωραίο το προσκλητήριο.... :D:D:D Χρυσούλα σε φωνάζουν;;;;;; :roll::roll::roll: Και τη νονά Αγάπη;;;; :roll::roll: Ωραίο όνομα.... :lol::lol::lol::lol:

Α, δε σας είπα.... :roll::roll: Χθες μου έγραφε η δασκάλα της Ιως ότι έχει κανει στροφή 180 μοιρών...Είναι ΑΛΛΟ παιδί..Καθόλου επιθετική.... :D:D:D:D:mrgreen::mrgreen::mrgreen: Δεν ενοχλεί κανέναν..Και όντως και εγώ το βλέπω...Τελικά η ηρεμία της έκανε καλό.... :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

δεν έχω προλάβει να σας διαβάσω γιατί πνίγομαι

Να ευχηθώ μόνο στην Παναγιωτα για τον πατατούλη :D:D αν και καθυστερημένα :oops::oops:

Παναγιώτα μου να το χαίρεσαι να είναι πολύχρονος και να τον καμαρώσετε όπως επιθυμείτε :D:D

Για τον Νικόλα τώρα, να πάρεις οπωσδήποτε και 2η γνώμη από ΩΡΛ πριν δώσεις την αντιβίωση

Η ομοιοπαθητική όντως δεν λύνει το πρόβλημα και αν ο ομοιοπαθητικός που θα πάς δεν είναι κομπογιανίτης θα σου το πεί και από μόνος του, ενισχύει όμως το ανοσοποιητικό και βοηθάει να μην αρρωσταίνουν τόσο εύκολα.

Τα φιλιά μου σε όλες κι ελπίζω κάποια στιγμή να βρώ χρόνο να γράψω........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μεχρι την 29....

ΛΕΝΑΡΑαααααααααααα τι ομορφος ρε ο μπεμπης σου!!!! :x:x:x Και σου μοιαζει ρεεεεε!!!Παρα πολυ!!!!

εχεσε κιολας ε;;; :lol::lol::lol: Φανταζομαι χαρα!!!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ εγω θα σου προτεινα να στελνεις και στην γιορτη της δωρο.

Το ξερω εγω απο τα δικα μου παιδια που τα εχουν ολα μαζι (νικολας 06-12) (φωτης 18-12 γενεθλια 06-01 γιορτη) πολυ κοντα στα Χριστουγεννα.Βεβαια οι νονοι μας παντα μας λενε αυτο για την γιορτη ..αυτο για τα Χριστουγεννα.

Επισης το ποσο εξαρταται απο την οικονομικη κατασταση του καθενος.

Αυτο που μου τη βιδωνει ομως ειναι να παιρνεις στο παιδι σου λαπεν και στο βαπτηστηρι να πας ορκεστρα... :evil::evil::evil: (κατι θυμηθηκα τωρα :lol::lol::lol: )

Ιουλια περαστκα σας ρε..ΠΑω να διαβασω και τη συνεχεια...

Θου... :lol::lol: Ο Παντελης ειναι αυτος;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγιωτα ηθελα να σου πω στο τηλ ...ρωτησα τον Μ εκεινη την μερα που ειχαμε ερθει πιο παιδακι του αρεσε περισσοτερο και τι μου απαντησε το μουτρο !! "η ειρηνη η μπουμπου της ποπης" !!!και μετα μου λεει "πλακα" :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: εχει πολυ χιουμορ ολλο πλακες κανει και λεει .μετα μου ειπαι ο νικολας εκλεγε και τα ηθελε δικα του και οτι του αρεσε η χαριλινα και η Μ Ι :lol::lol::lol::lol::lol:

παω να κανω δουλειες κοιματε το μικρο και ο Μ βλεπει κομ φου παντα ....για να με αφσει να κανω τιποτα ...πριν ηθελε να πλυνει τα πιατα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω κοιτα αυτο που γινεται αυτη τη σιτγμη δεν βοηθαει κανεναν. Υπαρχει μια γενικη υστερια να δειξουμε οσο μεγαλυτερη φτωχεια υπαρχει λες κ ανταγωνιζομαστε για το ποιον εχει χτυπησει περισσοτερο η κριση. Τα μεσα εχουν παθε αμοκ κ διαδιδουν ιστοριες τις οποιες δενεξακριβωνουν ποτε κ οποιον κ να ρωτησεις θα αρχισει να σου λεει κατι σεναρια απο την δεκαετια του 50.

Αυτη τη στιγμη η χωρα εχει σοβαρα προβληματα. Η ανταγωνιστικοτητα εχει πεσει στο ναδιρ, το βιοτικο επιπεδο καθημερινα καταρρακωνεται και αυτοι που πληρωνουν το τιμημα πρωτοι ειναι οσοι βρισκονταν ηδη στα ορια τους, μονογονικες οικογενειες και ανεργοι χωρις δικτυ ασφαλειας. Για την ωρα το ποσοστο αυτο δεν ειναι ΟΛΟΣ ο ελληνικος λαος αλλα σιγουρα θα αυξηθει. Οι ανοησιες λοιπον για τ παιδακια που τα παρατανε στους παιδικους κλπ μονο υστερια φερνουν. ΕΝτεινουν το κλιμα της μιζεριας και την πολλαπλασιαζουν.

Και μεσα σε ολο αυτο κλαιγονται κ ανθρωποι που μπορει να εχουν υποστει μειωσεις αλλα δεν ειναι στα ορια του γκρεμου. Ειναι κολλητικο ολο αυτο. Λες κ κανουμε ανταγωνισμο μεταξυ μας. ΕΠισης αυτο που γινεται ειναι πως πολλοι χρησιμοποιουν την κριση ως δικαιολογια για πολλα: πχ απολυσεις που ΔΕΝ υπηρχε λογος να γινουν, εργαζομενοι να μην εργαζονται διοτι η κριση τους εχει επηρρεασει ενω δεν ισχυει αυτο, καταστηματα να ριχνουν τραγικα το επιπεδο υπηρεσιων (κυριως σε χωρους σιτισης) με τη δικαιλογια της κρισης..Η κριση βγαζει τον αληθινο μας εαυτο και δυστηχως αυτο που βλεπω εγω στην Ελλαδα δεν ειναι οτι καλυτερο..Σε πολλα βγαζει την χειροτερη πλευρα μας...

ΑΥτα σταματω εδω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα...αυτο ξαναπες το...τα λαπιν και τα ορχεστρα...

και αμα ειναι Ορχεστρα..παλη καλα..κοιτα μην ειναι τιποτα γιουσουρουμ η Λαικη ανω πετραλονων

Εγω παντως αμα ειναι να παρω θα παρω καλα δε μου παει η ψυχη.

Μονο στο βαφτιστιρι του Ο ψωνιζοω απο ζαρα- αλλα ψωνιζω παντα σχετικα ακριβα κομματια- επειδη τα ρουχ ατου ζαρα τα παιδικα εχουν ολα τα παντελονια ρυθμιζομενη μεση επειδη το βαφτηστιρι του ειναι τρομερα αδυνατο.

Το δικο μου μεγαλο βαφτιστηρι ειναι 13 χρονων τι να του παρω;;..ασ επου θεορω οτι ειναι σε ηλικια που πρπει να μαθει να διαχειρηζετε λευτα, οταν θα τον παρω τηλ να του ευχιθω στα γεννεθλεια του θα τον ρωτισω τι τα εκανε αλλα εκει παιζιε και οτι ειναι το παιδι της αγαπημενης μου ξαδελφης - η οποια δυστιχως δεν ξερω αν θα ζησει για πολυ. Στο δευτερο βαφτιστιρι μου στελνω λεφτα γιατι η Τουλα ψωνιζει συνηθως απο Αμερικη, τουλαιστων μια φορα το χρονο παει και με τα 100 ευρω που θα του δωσοω θα του παρει ενα σωρο πραγματα αν και η Τουλα μου εχει απαγορεψει να του παιρνω ακριβα δωρα. Ειναι σχετικα ευκατασταστη αλλα δεν θελει να μεγαλωσουν τα πδια της- και λογω του οτι ειναι χορισμενη- με υλικες ανταμοιβες απο παντου οποτε και εγω σαν νονα συμμορφωνομαι με τις επιταγες τις μαμας.

Φρανι μια χαρα το δωρο..σκεψου να σου παρει τιποτα πεδιλα manolo...θα τριγυρνας με τα manolo στους χωματοδρομους της Ουγκαντα χιχιχιχιχιχι

καλα κανεις και βγαζεις βολτα και εγω τον Χριστοφορο τον βγαζω..και βγαζει και η πεθερα το μικρο παντα καταλληλα ντιμενο..πχ ακομα και χτες που ψυλοβρεχε ντιμενο καλα τον βεγαλε βολτα...

γεννικα δεν θελω να μινει περιοριεμνο μεσα...

Στο σχολειο εξω στην αυλη δεν βγαινουν μονο οταν βρεχει η ειναι υγρο το χωμα- γιατι εχουν γρασιδι και χωμα κατω ολες τις υπολοιπες μερες οσο κρυο και να κανει παντα τα βγαζουν και αυτο το εβλεπα και παλια και το βλεπω και στα ρουχα του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανιτακι εισαι στη Δανια ε;;; :D:D ΚΑλα να περασετε...

ΝΑι ρε δικιο εχεις για τους παιδικους..Περυσι που τον Σεμπ τον ειχες συνεχεια στη θαλασσα επαθε τπτ το παιδι;;;Μια χαρα δεν ητανε...Και τωρα την καλυτερη δουλεια κανεις.Ντυσιμο καλο και βουρρρρρρρρ εξω.

Αφρο :lol::lol::lol: τι μουτρο ρε ο Μανωλης... :lol::lol::lol:

Α το τρενακι ρε δωρο ητανε.Εγω του ειχα παρει το μικρο των 5 ευρω για τη γιορτη του. :oops:

Συλλυπητηρια για τον κυριο που χαθηκε.Κριμα. :(

Ο Νικολας ακομη μου λεει οτι θα θελει την Χαριλινα και την Ιωαννα(ετσι λεει την Μι) αλλα να παιζουνε μονο με τις κουκλες... :?:?:?

Νατασουλα σε ευχαριστω κοριτσαρα μου για τις ευχες..Εσεις τι κανετε;;

Ιουλιαααααααα :lol::lol::lol: καλε τι γκεσταμπο εισαι... :lol::lol::lol: Πω πω σε φοβαται η πεθεραααααααααααααα :lol::lol::lol::lol:

Χρυσα τι απαιχτο προσκλητηριο ειναι αυτο καλε!!!!! :x:x

συμπεθερουλα ...μονο 2 ποτα ρε... :lol::lol::lol: Αααα πραγματικα δεν εισαι καλα!!!ΓΙΑΤΙΙΙΙΙΙΙ???

Δε θελω τετοια..εισαι μια χαρα κοριτσαρος...

συμπεθερουλα Μητσακιιιιιιιιιι...τι να πω;;; ΜΑλλον λιγο υπνος θα σου εκανε καλο, οπως ειπε και η Τονια.

Τονιαααααααα :lol::lol::lol: Μα τι παστρικο γιο εχεις ρε!!!

Ελενα τι κουκλος ρε ο μικρος σου.Τελειος αντρακος!!!!

Χσυσουλακι δε με πειραξε ρε το ορκεστρα..μια χαρα ρουχα ειναι.Καλα να ειμαστε. :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε Χρυσα ποια manolo (ασε που δεν ξερω και τι ειναι αυτο..το γκουγκλαρα για να καταλαβω!!)..με εχεις κοψει να φοραω τετοια πραγματα εγω?? η να τα αγοραζω????

Ξερω τι θα μου παρει..Μποτακια παντος καιρου, σαν ορειβατικα περιπου, επειδη πηγαινω πολυ σε χωρια, σε λασπωμενους δρομους, φυτειες, καταυλισμους κ ολα οσα μπορει να φανταστει κανεις σε μια τριτοκοσμικη χωρα οποτε χρειαζομαι καταληλα παπουτσια που να αντεχουν τις συνθηκες αυτες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ενα ενα τα βλπεω! τωρα ειδα το προσκλητηριο! μπραβο βρε Χρυσα! Μακαρι να ημουν κοντα να ερχομουν!

Αντε σας ζαλισα πρωι πρωι, παω να βγαλω το μικρο προς θαλασσα...Εφαγε σταφυλια τωρα κ φουσκωσε κ θα τον παω να χωνεψει!

τα λεμε αργοτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω μπραβο ρε για την Ιωαννα!!!

Μακαρι να συνεχισει ετσι.

Ρε δε σε κοροιδευω για το δωρο.Μια χαρα ειναι τα 80 ευρω!!!!

Απλως καποια στιγμη θα σας πω για τη γυναικα του νονου του Νικολα.

Ενα θα σας πω μονο.Τον γιο τους τον βαφτησαν Μανωλη και μας εχει επιβαλλει να τον φωναζουμε Μανο για να μην θυμιζει λεει τον πεθερο. :o:o

Χρυσα... :lol::lol::lol: γαι τα μανολο... :lol::lol::lol::lol:

Φανταζεσται τη Φραν με Μανολο δεκαποντο και καυτο σορτσακι και τσιγαρο στο χερι να παιρνει συνεντευξεις στην Αφρικη??? :shock::shock::arrow::arrow::arrow:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο θεμα κριση θα συμφωνισω σε ενα μεγαλο ποσοστο με τη Φρανι.

Ομως ενα θα σας πω..κριση ξεκριση τα καταστηματα σε καποια ειδη δενε χουν ριξει τις τιμες, πολλοι καταστηματαρχες εξακολουθοπυν να αρνουνται να σου δωσουν αποδειξη ειναι ειναι προθυμοι να σου κανουν εκπτωση- αυτη που ουτως η αλλως αναλογει σε ΦΠΑ και φορο για να μη παρεις αποδειξη.

Εγω την κριση την βιονω ο μπαμπας μου ειναι απληρωτος 6 μηνες - ευτυχως παιρνει δωρο Χριστουγεννων- η μαμα μου δουλευει ημιαπασχολιση, ο αδελφος μου ανεργος κανει κανενα μερεμετι που και που τα πεθερικα μου παιρνουν συνταξεις ψυχουλα.

Ο λογος που εμεις ειμαστε καλα και ζουμε καλα ειναι ο δικο ςμου μισθος.

Εχω ζησει ομως πολυ δυσκολες εποχες..οταν ηρθαμε στην Ελλαδα ο πρωτος και ο δευτερος χειμωνας ηταν πολυ δυσκολοι, δενε ιχαμε ιατρικηγ περιθαλψη και ζουσαμε σε ανα υγρο και κρυο σπιτι, τρογαμε οτι ειχαμε και υπηρχαν φορες που δεν ειχαμε λευτα για πετρελαιο. καταφεραμε να επιβιωσουμε και να σταθουμε στα ποδια μας. Οι γονεις μου ητανσ την ηλικια μου ειχαν 2 παιδια και δυο ανυμπορους γερους.

Το μονο καλο ηταν οτι εκεινη την εποζη οι προοπτικες ηταν καλυτερες απ'οτι τωρα.

Καθε μερα τρεμω να μη ζησουν τα δικα μου παιδια ετσι.

Ωντας η ιδια μανα πιστευω πως ενας ανθρωπος..μια μητερα για να αφισει το παιδι της πρεπει να ειναι στα ορια της ανεχιας..διλαδη να μην εχει ουτε που να μινει ουτε με τι να τραφει..

δηλαδη να μενει στους δρομους..να ειναι αστεγη και ανεργη και μονο σε αυτην την περιπτωση, δηλαδη την εξασφαληση στεγης και τροφης για το παιδι θα κατανοουσα κατι τετοιο.

και μη νομιζετε υπαρχουν δομες που προσφαιρουν καποια εστω μικρη οικονομικη στιριξη σε οικογεννιες στα ορια της φτοχειας.

Το κακο ειναι πως υπαρχουν πολυ νεοπτοχοι.

Εμεις παντως φετος σας ειπα τι θα κανουμε σαν επιχειρηση...πηραμε και τα δωρα στα παιδιακια...

αχ παιδια..ειναι ενα κοριτσακι που ειναι 7 μηνων και εκανε εγχειρηση στην καρδια της..το δικο τςη δωρο ειναι το πιο ωραιο!!!!!

οσο για τα μαλονο...πλακα κανω ρεσ υ!!! Μαλλων Γαλοτσες θα σου παρει...ειναι και στη μοδα ;););)

ναι παιδια το προσκλητηριο μου αρεσε πολυ...η βενη φυσικα..η μαλλων ο αντρα της!!!!!

Παναγιωτα καταλαβα για ποιον τροπο το λες αυτο με τα ρουχα...και συμφωνω δε μου αρεσουν τετοιες συμπεριφορες ουτε εμενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραν έχεις δίκιο....Δεν είναι όλοι κάτω από το όριο της φτώχειας, αλλά πολλοί πλέον δεν έχουν να ανταπεξέλθουν στις υποχρεώσεις τους λόγω των περικοπών....Θα σου φέρω για παράδειγμα τη δική μου οικογένεια...Οκ, έχουν γίνει μειώσεις μισθών και στους δυο μας, αλλά δεδομένης της εποχής παίρνουμε πολύ καλά λεφτά...Δεν πεινάμε, αλλά δεν είμαστε και καθόλου άνετα, δεδομένου ότι όταν περναμε πολυ περισσότερα χρήματα, κάναμε ανοίγματα....Συνεπώς, δουλεύουμε μόνο για να πληρώνουμε τις υποχρώσεις μας και δε μας μένει ούτε ένα ευρώ να βάλουμε στην άκρη... :?:?:?:? Ολοι έχουν πληγείμ και ο καθένας βλέπει πόσο δυσκολεύεται ο ίδιος όταν αλλάζουν τα στάνταρ του και πράγματα που στο παρελθόν θεωρούσε αναγκαία τώρα είναι πολυτέλειες... :?:?:?:?:?

Συμφωνώ απόλυτα σε αυτό που λες ότι με πρόσχημα την κρίση απολύεται κόσμος σε επιχειρήσεις απολύτως υγιείς και ότι ρίχνουν το επίπεδο των υπηρεσιών..... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Και ναι, συμφωνώ απόλυτα και στο ότι οι δημοσιογράφοι διογκώνουν τα πράγματα...Αλλά δε φταίνε αυτοί...Φταίνε τα αφεντικά τους...Ξέρεις πόσες φορές μου έχει ζητηθεί και φυσικά έχω γράψει (πραγματικά δεν είμαι περήφανη γι'αυτό, αλλά δεν μπορώ να χάσω και τη δουλειά μου) ότι "γαμ@$@#$^ το συμπαν;;;;;" Κείμενα μίζερα και καταστροφικά;;;;;; :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ρε Γωγω...

πες μου..οχι πες μου..αμα ακουσεις τον Αυτια το προι δε θες να πας να αυτοκτονισεις..κι΄'ομως τον ακουει η πεθερα ..και μετα μου κανει ενα συντομο ρεπορτο και με γεμμυζει καταθλυψη.

και εχω τοςυ τρελους στο γραφειο που ειναι στην καρακοσμαρα τους και γιουχου!!!!

Το επιπεδο υπηρεσιων το ριχνουν επειδη δεν θελουν να μειωσουν το κερδος τους.

και εχω να πω και το εξης..παρα πολλα καταστηματα εχουν κλισει και δεν λοιπαμε καθολου γι'αυτο γιατι ειχαμε γεμμησει καταστηματα καθε ειδους..εβλεπες πχ σε μια διασταυροση 5 γυραδικα το ενα διπλα στο αλλο..ελεος...η σε καθε στενο 2 βιντεοκλαμπ 3 κομμωτηρια 4 κρεοπωλεια. Ολοοι ηθελαν να ειναι αφεντικα και κανενα δεν ηθελε να ειναι υπαλληλος καποιου, ακομα και τωρα πολοι καθονατι και ξεφυσανε αλλα υπαλληλοι για ενα μεροκαματο δεν θελουν ν πανε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε ρε συ Αφρο...

τοσο χαλια ειναι πλεων τα πραγματα μεταξι τους...

κριμα ρε συ...

ο Σπυρος ειναι πολυυυ καλο παιδιακι.

Αμα μιλησεις με την Αναστασια δωστης τα φιλακια μας και πεστηνα να μπαινει να τα λαμε..μας εχει λειψει.

Εχω λαθος τηλεφωνο δικο της και τοτε που ειχε βαλει το ποστ με τα ρουχα της ειχα στιλει πμ μετα αλλα δε μου απαντησε μαλλων φταιει το δικο μου κομπιουτερ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Ρ. χάλασε την πόρτα X(X(X(X(X(X(X(X(X(X(X(X(X(X(X(X(X(X(

της έκανε μια τρύπα :o:o:o:o άνοιξε την άλλη πόρτα και το πόμολο της μίας χτυπούσε την άλλη και έτσι έκανε τρύπα X(X(X(X(X(X(X(X(

από τότε που άρχισε παιδοκό δεν ακούει κανέναν και ενώ εκεί είναι ήσυχη και δεν δημιουργεί κανένα πρόβλημα, εδώ είναι το αντίθετο :(:(:( μας γράφει κανονικά!!! :evil::evil::evil::evil:

της λες μην πιάνεις το δέντρο, το πιάνει, κουνάει τις μπάλες και είναι έτοιμο να πέσει X(X(X(X( αν δεν ήταν ο Λ. θα πήγαινε το δέντρο στο υπόγειο!!! :!::!::!:

έχω πολλά νεύρα τώρα :!:

και εγώ, σαν την Φρα, δεν ξέρω τι είναι τι μανολο, πρέπει να το γκουγκλάρω :shock::shock::shock: και δεν ζω και στην Ουγκάντα!!!

το διάβασα για την Αναστ., τον Σπυράκο λυπάμαι, αλλά αφού υπάρχει λύση, καλή θέληση να υπάρχει μόνο....

σας αφήνω....είμαι πολύ κουρασμένη, έτσι μου έρχεται να βάλω τα κλάματα.....

την Πέμπτη θα κόψω και βάψω τα μαλλιά μου...

Χρύσα πολύ ωραίο προσκλητήριο και μου αρέσει και η γραμματοσειρά.....και το όνομα "Αγάπη" μου αρέσει πολύ!!!, έτσι ήθελα να ονομάσω την Ρ. μου

Φρανίτα πολύ της έκπληξης είναι ο Κ.!!! :roll::roll::roll: γιατί δεν πήρε ένα παπούτσι σου όταν δεν έβλεπες να δει το νούμερο? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?

εω ακομα διαβασμα..πφφφφφφφ

σημερα επεσε το μικρακι μου απ το κρεβατι..το κουτελο κοκκινο εγινε :cry:

δε το καταλαβα οτι σηκωθηκε κ τσουπ επεσε κατω..στη κραβατοκαμα το εχω..στο κρεβατι του ξυπναει αμεσωσς :?

κανω για ακομα μια φορα κουλουρια θεσσαλονικηε.προχθες εκανα 19

κ αλλα τοσα σημερα..μα ειναι τοσο τεεεεεεεελεια

παναγιωτα πανε ρε ομοιοπαθητικο.εμενα της αδερφης μου παιδικο δε παει ολο ωτιτιδες..κ ξεκινησε εχει κανα χρονο νομιω κ παει τελεια

περαστικα ρε :cry:

χρυσα να ερθεις.ολο ερχεσαι :evil: τελεια προσκληση..πολυ μαρεσε ;)

ελενα καλε τι κουκλοςςςςς

μα ειναι τελειος..φτουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

αργι ρε θα ακνεις περμαναντ?εγω σε ειπα τη γνωμη μου..δε απαντησες :roll:

ιουλια εσυ θα το στελνεις παιιδκο?εγω 15 μερες θα τοεω σπιτι.κλεινει ο σταθμος

καλα θα κανεις κ θα πας κ πεθερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη όχι δεν κάνω τελικά! άλλαξα γνώμη, τα μαλλιά μου είναι φυσικά ίσα, απλά θα ήθελα μια αλλαγή.....θα τα κάνω όπως πάντα....δεν μπορώ να κάνω και ό,τι θέλω έχω μεγάλο κεφάλι :?:lol::lol::lol::lol: δλδ πολύ μυαλό, που λέει και η Αναστ.!!! :lol::lol::lol::lol:

και εγώ αυτό που έγραψα με την μάνα και το κοριτσάκι, δεν το πολυπίστεψα, αλλά.....ας κάνει ο καθείς ό,τι θέλει......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...