Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.57-ΉΡΘΕ ΤΟ ΜΑΪΜΟΥΔΑΚΙ!


Recommended Posts

Ιουλιακι οχι ρε πνευμονια μη το λες!!!!! :o:o:o:o καμια βρογχιτιδα θα ειναι το πολυ...πες μας νεα μολις γυρισετε ναι;;;; :roll:

Αναστασι γιατι να παρεξηγηθω καλε;;;;;με εβρισες πουθενα και δε το πηρα χαμπαρι;;;;; :-w:-w:lol::lol::lol:

50-60 δινω κι εγω σε καθε περισταση στη βαφτιστηρα μου! ;)

Οταν ημουν ελευθερη και χωρις υποχρεωσεις εδινα και παραπανω...

Λενα εχεις καψει φλατζες μαρη λεχωνα;;;;;;;μα να γλυψεις δαχτυλο;;;;;!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Δε ειδα ακομη τις φωτο του μπεμπη,θα τις δω σε λιγο! ;)

Αληθεια πως θα τον βγαλετε;;;

Δημητρουλα τα εχινακεια ειναι πολυ καλα λενε,οπως και το μουρουνελαιο το οποιο βγαινει και σε καψουλες! αλλα νομιζω οτι το καλυτερο φαρμακο για να συνελθεις λιγο ειναι να κοιμηθεις λιγο παραπανω! ;) η ελλειψη υπνου κανει πιο ευπαθη τον οργανισμο...

Αφρο κι εγω του ροζ ειμαι! :P αν και απο οταν γεννησα τον Αλεξ δε φοραω ουτε καν τη βερα μου...και ειχα παρει ενα πολυ ωραιο καβαλι ρολοι το οποιο εχω φορεσει το πολυ 3 φορες! :roll:

Απο τι πηγε ο μπαμπας του νονου;;;;ηταν μεγαλος;;; συλλυπητητρια... :(:(

Σισσακι τι κανεις τετοια ωρα στο γραφειο;;;; :shock:

Βικυ μπραβω στη γλωσσου που αναρρωνει τοσο γρηγορα! :D

Για το νονο δε ξερω τι να σου πω...τι τυπος ειναι;;τι του αρεσει;;;με τι ασχολειται;;

εχει καποιο χομπι;;;

Ξερεις να πλεκεις να του φτιαξεις ενα κασκολ;;;;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 942
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πανω κατω στα 60 ηταν .....απο καρδια πηγε στο δρομο για το σουπερ μαρκετ ...ασε χαλια εχουμε γινει :(:(:(:(:( ο νονος του Μ ειναι παιδικος φιλος του Κ (απο 5 χρ) και φανταζεσε ....και εγω τον γνωριζα καλα τοσα χρονια στην Καβαλα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανούλες!

Τί κάνετε;;;

Χάθηκα γμτ.

Δεν είμαι στα καλύτερά μου, ανέλαβα και ένα σωρό βλακειούλες και δεν είχα τόσο χρόνο αλλά περισσότερο διάθεση για να γράψω......

Γενικά είμαι κάπως πεσμένη και νταουνιασμένη. Να φανταστείτε πως βγήκαμε χθες με την Α και γύρισα σπίτι στις 2 παρά έχοντας πιεί μόλις 2 ποτά!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Άφρο με γεια το δόντια! Νωρίς νωρίς το έβγαλε ο Π!

Γιώτα φιλάκια! Θα ρθειτε τελικά;

Τόνια εσέις είστε οκ;;; Θέλω να πω δεν αρρωστήσατε;;;

Βίκυ είναι άρρωστη η ΜΙ; Περαστικά της. Όσο για το δώρο που λες. Πάρτου καμιά καρτούλα για μασαζάκι! Θα χαλαρώσει και θα το θυμάταΙ!

Ιουλία άρρωστος και ο Γ;;; Άντε ρε συ;;; Περαστικά κια πάλι! Ελπίζω να μην είναι τπτ σοβαρό!

Δήμητρα η εχινάκεια είνια για να προλάβεις το κρυολογημα και όχι ιδανική οταν αρρωστήσεις. Την σπιρουλίνα δεν τη συμπαθώ. Να πάρεις μουρουνέλαιο σε κάψουλες και να πάιρνεις οπωσδήποτε κάθε μέρα είναι εντελώς αθώο και συμβατό με το θηλασμό. Να πίνεις πολλούς χυμούς και να φτιάχνεις σουπίτσες .

Σισσάκι 9η ώρα ακόμη στη δουλειά;;;

Γωγώ τί 100 ευρώ ρε συ;;; Ουάου! Εσείς οι πλουσίοι ( :lol::lol::lol: ) δίνετε πολλά!!!!

Τόνια πες κανένα νέο του Άλεξ! Μα πόσο μπροστά είναι αυτό το παιδί!!!!

Φιλιά σε όλες! Διάβασα μόνο την τελευταία σεδίδα... :oops:

Αφρο συλλυπητήρια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

krima ηταν πολυ νεος!

πολυ κριμα!

ερωτηση ....ξερετε καμια παιδικη ταινια για τη γεννηση του Χριστου?

ενοειται στα Ελληνικα!

της πηρα ενα ντι βι ντι με τη χιονατη ακι τους 7 νανους!

αλλα ειναι μικρης διαρκειας....καλα καιε γω τι περιμενα με3 ευρω...να παιζει αν 2ωρο?

Ιουλια περιμενουμε νεα σας!

Νατασα αν του ακνω τετοιο δωρο...α)θα ζητησει και ο Π. β)θα με τσουρομαδησει η ρουμουνα που εχει γαι γκομενα...γ) θα καλομαθει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω....

Οϊμέέέέέέέέέέέέέέέέέέ.............

Ξέχασα το γαμπρούδι μου....................... :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Παναγιώτα μου χίλια συγνώμη............................

Να τον χαίρεσαι τον πατατούλη σου! Χρόνια του πολλά με πολλή πολλή αγάπη και ευτυχία! Να τον καμαρώνεις τον μικρουλίνο σου και να ναι πάντα γερός!!!

:mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α Θουλακι ΠΕΘΑΝΑ με τη φωτο που εβαλες στο προφιλ!!!!!!! :lol::lol::lol: Καλε πως μεγαλωσε ετσι ο Παντελακος!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ολο σκεφτομαι να σε τηλ..αλλαααα!!!!!

Γιωτα τι ελεγε το αρθρο ρε για τη μανα που εγκατελειψε το κοριτσακι της;;;; :(:(:(:(

Ρε Αφρο μικρος ηταν ο ανθρωπος!!!!ετσι στα καλα καθουμενα;;;;;;; :(:(:(:(:(

Αχ παναγια μου δε ξερεις τι σου ξημερωνει.....

Νατασακι γιατι ετσι νταουνιασμενη;;;; :roll:

Εμεις καλα δοξα το θεο!!!! Ευτυχως τις περνανε χαλαρα τις ιωσεις και τα 2! #:-s προς το παρον τουλαχιστον! Βεβαια οι μυξες εχουν γινει μονιμη κατασταση αλλα οκ με τον ορο τη παλευουμε! ;)

Ο Αλεξ...αααααχχχχχ θα με καψει αυτο το κορμι!!!!! προχθες εκει που ξεχεζα(για πολλοστη φορα) τη μικρη τον ακουω που μου λεει οτι φευγει,ανοιγει τη πορτα,κατεβαινει 2 οροφους σκαλες,και παει κατω στη πυλωτη!!!!ευτυχως δεν ειχε φυγει ακομη ο Μακης και τον περιμαζεψε!!!!

Πηγε λεει να βοηθησει το μπαμπα του να πλυνουν το μηχανακι!!!! [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

Η πορτα κλειδωνει απο μεσα με ενσωματωμενη κλειδαρια,αλλα ξερει να τη ξεκλειδωνει...με κοβω να βαζω συρτη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολα καλα! :D:D:D:D:D

έχουμε "απλα" μια ιωση..ουτε βρογχιτιδα,ουτε πνευμονια που φοβηθηκα..ολα καθαρα,με εξαιρεση το υγρο στα αυτια,αλλα αυτο ειναι θεμα του ωρυλα που θα παμε αυτες τις μερες!καλες πλυσεις με ορο μου ειπε κ αντιπυρετικα οταν χρειαζεται..μου εφυγε ενα βαρος..

α!ειμαστε 1μετρο!!!! :o:o:o:o:o:o:D:D:D:D:D:D:D:D:D κ μετρηθηκαμε κ ορθιοι! :D:D:D:D:D:D

κιλα δε βαλαμε αυτο το τριμηνο,παραμειναμε 14.500!

τονια οσο γραφεις για τον αλεξ τοσο σιγουρευομαι οτι θα ηταν αχτυπητο διδυμο με τον γιωργο! :lol::lol::lol:

καθε πρωι οταν φευγω για δουλεια,ο χ. κ ο γιωργος κοιμουνται!γυριζω μια μερα κ βλεπω εντρομη την πεθερα!ο γιωργος ειχε ξυπνησει το πρωι,δεν ξυπνησε τον χ.,ανοιξε την εξωπορτα,κατεβηκε ξυπολητος τις σκαλες κ τον πετυχε η πεθερα την ωρα που ανοιγε την εξωπορτα κατω να βγει εξω! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: νομιζε η γυναικα οτι θα εφευγαν με τον χ. για παιδικο,αλλα της εκανε εντυπωση που δεν ακουσε βαριες πατημασιες,του χ.! ;)

απο τοτε,παντα κλειδωνω την πορτα απο εξω οταν βγαινω!ουτε λογος για κλειδια στην πορτα,ο γιωργος ξεκλειδωνει! :shock::shock::shock::shock:

βαφτιστηρι δεν εχω ακομη..αλλα 50ε μια χαρα μου ακουγονται καλε!η νονα του γιωργου παντως λιγοτερα ξοδευει,αλλα τελικα δε με νοιαζει..ουτε κ εγω ετσι αισθανομαι υποχρεωμενη να της παρω κατι ακριβο..ζητω τα συμβολικα δωρα! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

λενα! :lol::lol::lol::lol::lol: σε πιστευω οτι θα ετρωγες τα κιτρινουλικα κακακια! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: κ ο τολης σιγουρα θα τραβουσε με την καμερα! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τρελαρα! :lol::lol::lol::lol:

θου!υπεροχη η φωτο! :lol::lol::lol::lol::lol:

παω να κλεισω τα ματακια μου..προβλεπεται ξενυχτι με τον γιωργο κ εχω να σηκωθω πρωι να ειδοποιησω στο σχολειο οτι δε θα παω..

καλο βραδυ σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

χιονίζει :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

και το έχει στρώσει λίγο :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: , δεν μπορούσε να περιμένει μέχρι την Παρασκευή!!!! :evil::evil::evil::evil:

Ιουλία μου πολύ χάρηκα με τα νέα σας :D:x , και εσύ σαν τον άντρα μου είσαι, όλο τα χειρότερα σκέφτεσαι......λίγη αισιοδοξία δεν βλάπτει και αναμονή!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπόν κατεβαίνοντας για Ελλάδα θα της πω να περάσει από Θεσσ., να πάρει τον Γ. της Ιουλίας και μετά να όλοι μαζί να πάνε στην Κρήτη να βρουν τον Άλεξ! μιλώ για την Ρ.!!!! :mrgreen:

κορίτσια αν είναι να φεύγετε να κλειδώνετε την πόρτα, οι καιροί είναι δύσκολοι και επικίνδυνοι, εγώ φοβάμαι...... :!::!:

Μιτσάκη αν είναι σε κάψουλες το μουρουνέλαιο, οκ δεν είναι :ymsick: , αν και εδώ είχαν δείξει ένα ρεπορτάζ που έλεγε ένας γιατρός ότι είτε πάρεις πολυβιταμίνες είτε μουρουνέλαιο το ίδιο είναι, για αυτό ακι δεν πολυκυκλοφορεί εδώ!! :?

Αφρο κρίμα στον άνθρωπο :(:(

Αναστ. εγώ στην βαφτηστήρα μου και ανηψιά μου 100ε δεν δίνω......της αγοράζω ρούχα και σοκολάτες και κάτι άλλα και όσο βγουν, αλλά όχι 100....έχω και τα μεταφορικά :? ......και εγώ όταν ήμουν μόνη στην Λάρισα ήμουν πολυ ανοιχτοχέρα και μπορεί να έφτανε και τα 100, τώρα όχι όμως!!! :roll::roll::roll:

έχω και 2 παιδιά να κάνω δώρα σύν τον σύζυγο :roll::roll::roll::roll:

Βίκυ αν κάνω δώρα σε όοοοολα τα ανήψια πάει.....έχω 11!!!!! :?

τουλάχιστον τα αδέλφια σου κάνουν στην Μ-Ι? :?:

Γωγώ μην στεναχωριέσαι και θα υπάρξουν πολλές γιορτές που θα πάτε να την δείτε, είναι ακόμη αρχή!! ;)

σας αφήνω να ξυπνήσω τα παιδιά....αρχίζει και μου την δίνει λίγο ο Λ. που ό,τι πει η δασκάλα του είναι σαν ευαγγέλιο και μένα με γράφει :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα!

καλημερα Αργυρουλα! :):):)

σπιτι με τον γιωργο..εκανε ανησυχο υπνο..πυρετο γυρω στο 38 το βραδυ κ δεν εδωσα τιποτα..

αλλα 3 ημερες δεν τρωει τιποτα,κ αρχισε να μη θελει κ γαλα..θηλαζει μονο ολη την ωρα..σα νεογεννητο..κ φυσικα δεν εχω την παραγωγη που ειχα τοτε..

αυριο θελω να τον στειλω παιδικο..ειναι η γιορτη την παρασκευη κ κανουν προβες..να δουμε πως θα ειναι πρωτα βεβαια..

Αργυρω ετσι ειναι! :lol::lol::lol: στην αρχη ο,τι πει η δασκαλα ειναι νομος!κ μολις τα βρουν σκουρα,μεγαλώσουν,ζοριστουν,μπουν στην εφηβεια..ο,τι πει η μαμα ειναι νομος κ αλιμονο αν η δασκαλα εχει αλλη αποψη! :lol::lol::lol::lol:

βεβαια..συνηθως τοτε..ο,τι πουν οι φιλοι ειναι νομος.. :roll::roll:8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

δημητρουλα εγω το μουρουνελαιο το εχω σε μεγαλη εκτιμηση..θα το επαιρνα για τον γιωργο..αλλα βρηκα μονο σε καψουλες..σε υγρη μορφη εχει σιροπακια εδω..αλλα με εβαλε σε σκεψεις η νατασα για τα συντηρητικα που εχουν..βεβαια,θα μου πειτε..τοσα τρωει το παιδι,και ανθυγιεινα,σε αυτο κολλησες;; :?:?:?

υπαρχει αληθεια εστω κ μια φημη κατα του μουρουνελαιου;

σας καλημεριζω ολες!θα τα πουμε αργοτερα!φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Τι κανετε;;

Αναστασια ναι γυρω στα 30-50 η κάθε περιπτωση να βγαινει, αλλιως δεν βγαινω εγω.

Σημερα στο σχολειο του Χριστοφορου θα κανουν τελικα την γιορτη και θα ερθει και αη Βασιλης να μοιρασει δωρα…

Την Πεμπτη καθομαι…θα ερθει καποιοα για καφε;;;;;

Αφρο συλληπητιρια..κριμα…

Για τον παιδικο που εγραφες και ηθελα να σου απαντισω και ολο κατι γινοταν…

Το θεμα δενε ιναι το κτηριο αρκει να μην εχει υγρασιες μουχλες κλπ για λογους υγειας..αλλα η γεννικοτερη εικονα. Ουτε τα παιχνιδια να είναι καινουρια. Εγω εψαχνα παιδικο να είναι καθαρο στα σημεις που ανεφερες εσυ, κουζινα και τουαλετες και να είναι φωτεινος. Ο χωρος της αυλης δενειναι μεγαλος ουτε σε μας αλλα οι αιθουσες είναι νορμαλ και και κάθε ταξη εχει περιπου 12-15 παιδικια. Εχουν μια αιθουσα – γυμναστηριο με διαφορα μεσα για να εκτονονωνται τις μερες που δεν μπορουν ν αβγουν εξω και η κουζινα και οι τουαλετες τους είναι πεντακαθαροι.

Από την ερευνα που εκανα ακουσα τα καλυτερα για τις δασκαλες και είναι και αυτές χρονια εκει και δεν αλλαζουν είναι οι 2 ιδιοκτητριες και 2 ατομα προσωπικο. Τα περισσοτερα βιβλια και επιτραπεζια είναι και εκει φθαρμενα αρκετα αλλα λογικο- δεν μπορει να αγοραζουν συνεχεια καινουρια και δινουν βαση στην ενασχολιση με το παιδι- διλαδη δεν είναι ξαμολιμενα να παιζουν ανεξελεγκα ολη μερα αλλα κατι κανουν, ειτε τους διαβαζουν ειτε ζωγραφιζουν . εχουν φυσικα κάθε μερα γημναστηκη ειτε μεσα ειτε εξω

Ιουλια περαστηκα ρε συ!!! Αμαν πια.και εμεις χαλια ειμαστε…ακομα το αριστερο αυτι δενε γινε καλα..εμ πώς να γινει αφου φτυνει την αντιβιωση..δεν είναι Χριστοφορος που την καταπινε και ξερογλυφοταν.

Παλη καλα που δεν εχετε τιποτα, και μπραβο για το υψος!!!!!

Καλε κατσε και την Πεμπτη και ελα γι ακαφε!!!!!

Βικυ το μινημα μου το πηρες η ποτε δεν ηρθε και τζαμπα τον επριζα τον ανθρωπο;;;…

Πηρες καμια προσφορα;;;;

Πωπω..εσυ εισαι καλη κουμπαρα ρε συ..καλαθι με κρασια…εμενα παντως θα μου φτιαχνεις καλαθι με γλυκα!!! Χαχαχα..

Σωσρτος ο συζηγος..χιχι..εμ και αυτος ρε παιδι μου…τι

Γερμανολενακι η παναγιωτα σου ειχε γραψει το Ελληξηριο Προυμνης της βελεντα.

Συμπεθεροκουμπαρουλα λενε ότι και το Ιπποφαες είναι καλο..δεν ξερω..εγω ψιλοφοβαμαι να παρω αν και τα μαλια μουε ιναιχ αλια, εχουν πεσει σχεδων όλα και ηδη εχω καινα στο κεφαλι πολλα..να δω τι χτενησμα θα κανω στη βαφτιση…φυτρωνουν μεν από κατω νεες τριχες αλλα νιοθω σαν να εχω κανει χημειοθεραπιες..μη γελατε σοβαρα μιλαω

Τονια μου τα φιλια μου σε σενα και στον Ταρζαν!!!

Νατασα βρηκα ελληνικη σουλτανινα χωρις ιχνος προσθετων…επιτελους!!!

Και εγω ειμαι καπως αυτές τις μερες

Κοριτσρες να κανετε την ενεργεις της http://www.pgmazi.gr/ το στελνουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου λέει "όχι η κα Βίλεμς μας είπε αυτό" του λέω εγώ τι σου λέω που είμαι η μαμά σου, εκείνος "όχι η κα Βίλεμς μας είπε..." :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

είπα να του πω "πάρε την Βίλεμς και βάλτην εκεί που ξέρεις" :evil::lol::lol::lol::lol::lol:

αφήνουμε τον Λ. το πρωί σε ένα σημείο, είχαν συγκέντρωση όλα τα παιδιά και φεύγουμε για να πάμε στον παιδικό και ξαφνικά μου λέει η Ρ. "μαμά πάμε λάθος, από εκεί πρέπει να πάμε" :o:o:o:o:o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o δεν ήταν και λάθος, απλά ήταν πιο μακρυά και θα κάναμε τον κύκλο αν πηγαίναμε όπως άρχισα να πηγαίνω......τελικά πήγαμε όπως μου πρότεινε εκείνη!!! :D

σε λίγο θα πάω να κλείσω ραντεβού με το κομμωτήριο για αύριο το πρωί, αν βρω την κομμώτρια που θέλω!!! :?

τώρα βρέχει......

Ιουλία περαστικά και πάλι....αν αύριο αισθάνεται καλύτερα στείλε τον στην γιορτή, για πόση ώρα θα είναι? :roll::roll::roll::roll:

επίσης ψηλό παιδάκι, μπράβο :D:D

συμπεθέρα αυτό με το καλάθι και το κρασί και μένα μου άρεσε :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαααααααααα

ιουλια τελεια :D:D οσο για το γιωργο :shock::shock::shock:

αφρο συλληπητηρια

νατασα θα σε δω φετος? 8-)8-)8-)

αργυ τι καλα χιονιζει..μπλιαχ :lol::lol::lol:

εμεις καλα..τονια καλα δε παιζεται ο αλεξ..σ κλουβι πρεπει να το βαλεις..

σε αρεσε στο προφιλ ο μικρος? :lol::lol::lol::lol:

χρυσα δε σε διαβασα.μποντζουρρρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να κερασω εγω καφε πεμπτη? :roll::roll::roll::roll:

ρε παιδια λετε για αυλες στα σχολεια..γτ τα βγαζουν? :twisted::twisted::twisted: μονο καλοκαιρι κ αυτο για λιγο..

ειμαι κατα αυτης της νοοτροπιας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα .

καλημερα μαμα κουκουβαγια . :lol:

σημερα θα παμε βολτα στα μαγαζια !!!

βαριεμαι να ταισω ττον μικρο φρουτα ....καθε μερα τα ιδια ....

καλα εχει πολυ πλακα ο Μ μαλωνει τον μικρο και το μωρο τον Μ :lol::lol::lol: τωρα μιλανε ηρεμα :lol::lol::lol:

αργυρο η βικη μενει πανω κατω με τα ανηψια ειναι φυσικο να περνει δωρα ...εγω πχ δεν θα παρω δωρο στον ανηψιο να του το στειλω .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα τι ελεγε το αρθρο ρε για τη μανα που εγκατελειψε το κοριτσακι της;;;; :(:(:(:(...

μάλλον λέει για ένα θλιβερό άρθρο: η μαμά ενός κοριτσιού δεν πήγε να το πάρει από το νηπιαγωγείο και οι δασκάλες περίμεναν αλλά τίποτα, οπότε σε κάποια στιγμή βγάζει άπό την τσέπη της ένα σημείωμα που είχε γράψει η μαμά της λέγοντας ότι δεν θα πάει να την πάρει γιατί δεν μπορεί να την μεγαλώσει λόγω έλλειψης χρημάτων!!! :o:o:o:o:o:o:(:(:(:(:cry::cry::cry::cry: και πήγαν το κοριτσάκι στο παιδικό χωριό (νομίζω)..... μου φαίνεται πολύ τραβηγμένο.....η μάνα 22 ή 25 χρονών και έχασε την δουλειά της, αλλά είναι κίνηση αυτή?....ίσως θα έπρεπε η μάνα να διαβάσει το άρθρο της Φρανίτας για την μάνα του Μπεν και μετά να αποφασίσει τις κινήσεις της!!!! :!:

θα μου πείτε τώρα έξω από τον χορό είμαι, αλλά......

μστεναχωρήθηκα πολύ για το κοριτσάκι, μετά διάβσα και την ιστορία του Μπεν και στεναχωρήθηκα ακόμη πιο πολύ, ειδικά την ημέρα που δεν ξανείδε την μαμά του!!! :cry::cry::cry::cry:

Αφρο αν πάρεις σε ένα ανήψι μετά πρέπει να πάρεις σε όλα και εγώ έμενα από κάτω από 2 ανήψια αλλά δεν τους έπαιρνα για αυτό τον λόγο, ότι θα έπρεπε να το κάνω για όλα!!!

ο Πανούλης δλδ τι του λέει του Μ.? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο ξέχασα μεγειά το δοντάκι σας :D

Μιστάκι υπομονή ρε συ με τις στερεές, κάποια στιγμή θα φάει.....να της αλλάζεις τις γεύσεις και αν κάποια δεν της αρέσει να την δίνεις άλλη μέρα....υπομονή....καλά ρε το πρώτο παιδί σου είναι? :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!! Τι κανετε?

Χιονιζει!!!!!!! Το εχει στρωσει πολυ ελαφρα! :D Μακαρι να ριξει μπολικο να γινουν ολα ασπρα!! :D Χθες πηγα τον Γ. παιδιατρο. Εχει 2 μερες βηχει τρελα. Ερεθισμενο λαιμο ειπε και μας εδωσε πρσπαν. Δεν μπορω να την ακουω ετσι την ψυχουλα μου :cry: Αυτη την εβδομαδα θελω να κανω, κουλουρακια βουτυρου, μελομακαρονα, σαραγλι και ροξακια! Να δω τι απο ολα θα προλαβω να κανω :roll:

Λενα ειναι κουλος ο μικρος!!! Τρελενομαι για νεογεννητα τοσο που σκεφτομαι να κανω και τριτο και μετα με φανταζομαι με ζουρλομανδοια και αναθεωρω :lol: Βρε τρελη μα να γλυψεις το σκατο? :lol::lol: Πεθανα μιλαμε!! Καλη προσαρμογη να εχετε!

Αφρο συλληπητηρια. Βρε τον πρωην δημαρχο τον Αθανασιαδη λες? Πεθανε και αυτος χθες :( Κριμα ηταν ο μονος που εκανε κατι για την Καβαλα. Ερωτευτηκα το ροζ ρολοι τοσο που το εδειξα στον Π. και ειπε θα μου το παρει καποτε :D

Αργυ σιγα μην την γλιτωνατε απο το χιονι :lol::lol: Μα να μην θες να δεις μια ασπρη μερα! Περμαναντ μην τολμησεις να κανεις εδω! Δεν εχουν ιδεα γενικα απο κομμωτικη! Εκανα μια φορα και ενω τα ηθελα ακριβως οπως λες εσυ βγηκα σαν μπουφος! Αφανα το μαλλι! Και εγω σκεφτομαι να παρω μασια να τα σπαω λιγο.

Νατασα δεν μπορω να σε διαβαζω ετσι νταουν :( Ανεβα και σκεψου θετικα για ολα! Κρανος πηρες για την μικρη? :D Ο Γ. πλεον οτι βρει στο πατωμα γυρναει και μου το δινει :D

Γωγω τωρα που το θυμηθηκα..οπως θελεις λεγε ρε συ δεν ειναι αναγκη να με λες Ελενα αν δεν σου βγαινει. Πω πω πολλα δωρα εχεις να παρεις! :shock:

Θου πεθανα με την φωτο προφιλ! :lol: Λατρευω κουκουβαγιες!! Στειλε ρε το τηλ. να σε παρω καμια μερα!

Μιτσακι μου μερικα μωρακια ειναι δυσκολα στην αρχη με τις στερεες. Μην εγκαταληπεις τις προσπαθειες σιγα σιγα θα συνηθησει στις γευσεις. Μουρουνελαιο σε υγρη μορφη δινω στα παιδια εδω και 3 εβδομαδες. Ευτυχως το πινουν. Ευτυχως δεν εχει τοσο δυνατη μυρωδια οσο περιμενα. Ειναι χωρις συντηριτικα κτλ. Αν βρεις καλο ειναι να παρεις.

Αναστασια, Χρυσα, και στις υπολοιπες τα φιλια μου και την καλημερα μου, ο Γ. μου τραβαει τα χερια!

Καλεεε ποσα ειπατε μεχρι να γραψω!! μετα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ο Κ θα κανει μαγνητικη ...υπαρχει καποιο θεμαμε τα παιδια ?δεν πρεπει να ερθει σε επαφη ?

αχ πεθανε και ο δημαρχος !!!οχι στο δημαρχειο δουλευε και αυτος αλλα οχι δημαρχος ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερακι νομιζες σε ξεχασα? :mrgreen: Ολη δικη σου!

Ο Γ. λεει: Πεθερα ετοιμασε την γυναικαρα μου να την παω για καφε στα Λιονταρακια! :lol:

PC102539.JPG[/attachment:289h7thl]

post-1499-13873938359807_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι λεει "αταταταταταααταταατατα "με υφος παραταμε επιτελους και μην με φωναζεις :lol::lol::lol::lol::lol:

καλε τι μωρο ειναι αυτο !!!τι πλασμα !!!εχει και βεσπα το μαναρακι μου !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aργυρω την Παρασκευη στις 7 το απογευμα ειναι η γιορτη..θα γινει σε αιθουσα μεγαλου ξενοδοχειου κ κανουν προβες εκει τα παιδια αυτες τις μερες..ελεγα να παει αυριο να κανει καμια προβα εκει..αλλα θα δω..

στη γιορτη ελπιζω να ειναι καλα κ να μη την χασει..θα τους μοιρασει κ τα δωρα ο αγιος βασιλης..ωραια θα ειναι...!

ειδες;μιλαμε κ το πρωτο gps η ρεα! :lol::lol::lol::lol::lol:

βρε χρυσα! :shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol: λες να ξαναπαρω αδεια την πεμπτη κ να ισχυριστω"σοβαρους οικογενειακους λογους" για να ερθω για καφε;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

παρασκευη κλεινουμε για δεκαπεντε μερες..θα καφεδιαστουμε μεσα στις γιορτες! ;);)

γωγω γιατι εγραψες οτι την πεμπτη ειναι τελευταια μερα της ιωαννας στο σχολειο;μεσα στις γιορτες θα ειναι κλειστα; :roll::roll::roll:

τελικα ονειρουπολη θα παμε στις 26..θα πηγαιναμε στις 25,να κανουμε κ χριστουγεννα με τη γιαγια μου,τον παππου,τις θειες,τα ανιψια,τα ξαδερφια μου..η μαμα μου ειναι απο τη Δραμα κ το μισο μου σοι,κ το πιο αγαπημενο,ειναι εκει..

οι γονεις μου δε θα ερχονταν,εχουν αλλα σχεδια..

ΑΛΛΑ, η πεθερα μου στεναχωρεθηκε παρα πολυ,ενω δεν ειναι τετοια.. :?:?

ο χ. μου ειπε οτι εκλαιγε :shock::shock::shock::shock:

ολο το σοι τους θα ειναι στο χωριο κ ηθελε να μαζευτουμε σαν οικογενεια κ εμεις...

βασικα..μου αρεσε που ο χ. με ρωτησε αν θελω να παμε μια μερα μετα στη δραμα κ δε μου το επεβαλε..κ συμφωνησα..δε χαθηκε ο κοσμος για 1 ημερα,ενω για την πεθερα μου εχει σημασια..προφανως λογω του παιδιου..ο χ. περιμενε οτι θα αρνιομουν,με ξερει καλα..κ της ειχε πει οχι,καναμε τα σχεδια μας..αλλα οταν του ειπα ναι..τοσο δε το περιμενε που συνεχισε να δικαιολογειται πολλη ωρα για την ψυχικη κατασταση της μαμας του κ κατι τετοια..μεχρι που σταματαει κ μου λεει"ειπες ναι;";;; :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:!::!::!::!::!::!::!::!::!::!:

κ οταν της ειπε τα νεα,εγω ακουγα απο επανω :oops::oops::oops: ,χαρηκε πολυ κ του ειπε"δεν πιστευω να ειπες στην ιουλια οτι το ζητησα εγω κ με παρεξηγησει.."!!!κ ο χ. διπλωματικα"οχι,οχι καλε,το κανονισα,μην ανησυχεις"! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

το θεατρο του παραλογου! :lol::lol::lol::lol::lol:

χρυσα το υγρο ατο αυτακι θα πρεπει να υποχωρησει γρηγορα;;γιατι ο ωρυλα μου ειχε πει οτι για καποιους μηνες δεν υπαρχει προβλημα..κ οσο ειναι αραιο.. :?:? περαστικα σας.. :(:(:( δειχνει να ποναει;;

κοριτσια,κ τονια ειδικη! ;) ,ο γιωργος εχει τρελαθει να παιζει συμβολικα παιχνιδια..πλαθει ιστοριες,παιζει με ανυπαρκτα αντικειμενα,κανει οτι μας ταιζει με..αερα κοπανιστο!! κ τωρα κατι λεει που περιεχει τη γιαγια του,τον παππου τον,τη σφυριχτρα,κατι κοριτσακια στον παιδικο κ τη δουλεια του μπαμπα του! :roll::roll::roll: κ ολα αυτα ενω παιζει με ενα τρακτερ! :o:o

ειναι η ηλικια του συμβολικου παιχνιδιου;;; :?:?:?:?:?

θουλιτσα φιλακια πολλα!!!

ποσταρω,γραφω εγω κ ωρα,κ επανερχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

η μαγνητική δεν έχει ακτινοβολία καλέ, έτσι ξέρω!! :!:

Λενάκιιιιι πόσο μεγάλωσε!!!!! δεν έχει μπλε δωμάτιο? μόνο στο ροζ πάει? :lol::lol::lol::lol: φτου κούκλος!!! :x

το χιόνι είναι μπελάς, το πρωί καθάριζα το πεζοδρόμιο :evil::evil::evil: έχουμε 80κιλά αλάτι!!! :o:o:o:o

φεύγω :roll::roll::roll:

Ιουλία :lol::lol::lol::lol::lol: σε πήραν είδηση όλοι δλδ!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

σε φοβούνται? :o:o:o:o:o:o:lol::lol::lol::lol::lol:

ο Γ. μιλάει μόνος του δλδ? είχα διαβάσει κάπου ότι όταν ένα παιδάκι μιλάει μόνος του σημαίνει ότι έχει μεγάλη νοημοσύνη!!! :D:D

φεύγω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο μεγεια το δοντι!!!

Θου αμα βολεψει θα ερθω για καφε...θα συννενοηθουμε τηλεφωνικος..να ξες το τσατ στιο γραφειο δεν δουλευειλ..

Ελενα..κουκλος ο μικρος ρε συ!!!ν και πολυ μαγκακι μουρη!!! πεθαινω...αντρακι ρε παιδι μου

Ιουλια δεν ειναι θεμα υγρου, ειναι θεμα οτι ακομα υπαρχει φλεγμονη στο τυμπανο γι'αυτο και συνεχεια της αντιβιωσης και σταγονες στο αυτι...

κοιτα την Κυριακη εδειχνε οτι πονουσε παλη και το αρχικο σχημα αντιβιωσης θα τελειωνε Δευτερα οποτε..

βασικα μαλλων αυτη τη φορα ειχαμε σοβαρο περιστατηκο. Το υγρο απο το αυτακι φευγει με σταγονιτσες δεν ειναι θεμα για μας..το θεμα ειναι η φλεγμονη που πρεπει να υποχωρισει

post-18281-13873938362439_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...