Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.57-ΉΡΘΕ ΤΟ ΜΑΪΜΟΥΔΑΚΙ!


Recommended Posts

αργυ γτ θες να κανεις?

για ογκο?

τα μαλλια σου ειναι φυσικα?εννοω ισια σγουρα?

λοιπον δε ξερω αν θα τολμουσα περμανατ στη γερμανια,μιας κ εμαθα οτι εκει δε το κατεχουν το θεμα μαλλι..η κανω λαθος? :roll::roll:

επισης,,η περμαναντ κραταει σα τη βαφη..δηλ μεγαλωνει η ριζα φευγει η περμαναντ

αν τη κανεις με τα μεγαλα ρολα θα βγει μενα σοσο γινετε πιο ανοιχτη αλλα δε θα κρατησει πολυ γτ με το καιρο ανοιγει..

αν τη κανεις σφιχτη θα γινει σγουρη αλλα με διαρκεια..

κ τι εννοεις οχι σε ολα τα μαλλια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 942
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kαλησπερα!Τι κανετε?

Πααααντα καλα!!!

Γιωτα το λαπτοπ της πηρες?Ενα εντονο γαλαζιο? :lol: Της ειχε παρει ενα τετοιο ο αδερφος μου στα γενεθλ της κ το πηγα στη μανα μου απο τα νευρα μου!!!!λες κ μιλουσε μια βουλγαρα που εμαθε ελληνικα ονλαιν!!! :lol::lol::lol::lol:

Σισσακι ζηλεψα το "φτιαχνω κουραμπιεδακια με τα 2 χερακια παρεα με την αδερφη μου"!!!!! :lol::lol::lol: Προσεχε αγαπη μου μην τα φας ολα κ σπασεις κ το "φραγμα" των 70 κιλων!!!! :?

Φραν να χαιρεσαι τουα αντρες σου!!!! :D:D:D Για 50ρης κουκλος ο αντρας σου!!!Οχι σαν κατι 35ρηδες που μας το παιζουν κ γκομενοι(ονοματα δε λεμε ,οικ. δε θιγουμε :lol::lol: )κ η μπακα εχει φτασει στο γονατο! :P:evil:

Αναστασίαααα μωρή δε χαστούκισα το μωρό.... Νόμιζα ότι με χούφτωνε ο Γ....Και χτύπαγα το χέρι του στον ύπνο μου.... Σιγά μην χτυπούσα το αστέρι μου....
Με συγχωρεις ρε Γωγω αλλα μηπως εχεις περιοδο????? :shock::shock::shock: Ειναι δυνατον να καταλαβα πως πραγματικα χτυπουσες το μωρο κ να σου εβαζα γελακια κ φατσουλες κλπ????? :o:o:o:o:o

Με αποσυντονισες... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη είχα κάνει περμανάντ ή φόρμα στην Λάρισα, υποτίθεται σε κορυφαίο κομμωτήριο και δεν βρήκα αλλαγή με πριν την κάνω, αφού γυρίζω σπίτι και με ρωτά η μαμά μου "που είναι η αλλαγή που έκανες?" :o:o:o:o:o ξαναπήγα και του λέω ότι ήταν μια αποτυχία και μου είπε ότι έβαλε φάρμακο που δεν πειράζει στο δέρμα και ίσως για αυτό δεν πέτυχε και μου τα ξαναέκανε, αλλά τζίφος πάλι!!!! :evil::evil::evil: την 2η φορά δεν πλήρωσα!!!

έλεγα τις οφέλειες μου να μην τις κάνω φυσικά και να μην αρχίζει από την κορυφή :lol::lol::lol: θα ήθελα να βγει κάτισ αν χτένισμα με πολύ χοντρή μπούκλα, ίσα να σπάνε δλδ,.....μετά σκέφτηκα ότι αποκλείεται να συννενοηθούμε και αναθεώρησα :? και μάλλον θα κάνω το γνωστό μου κούρεμα και βάψιμο :( ήθελα μια αλλαγή...... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καlhsπερα!τί κανετε;

δεν ειμαι καλα..ψαχνω τον παιδιατρο κ εχει κλειστο το κινητο..αν δε τον βρω ως το απογευμα,θα τον αλλαξω :evil::evil::evil:

ο γιωργος ξανα πυρετο,απιστευτο βηχα,απιστευτο ομως,φλεμματα τοσα που μολις βαζω ορο στη μυτη με συριγγα σχεδον πνιγεται κ ειναι ετοιμος να κανει εμετο.. :roll::roll::(:(:(

υποπτευμαι,μακρια απο εδω,πνευμονια.. :roll::roll::roll:

γαμωτο..τωρα που επρεπε να ειναι χαρουμενος κ να κανει προβες για τη γιορτη στο σχολειο,αρρωστησε παλι..θα σκασω απο τη στεναχωρια :(:(:(

λενακι τελειος ο μικρος!κουκλος!

συγγνωμη που δε σχολιαζω..

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρή Αναστασίααααα νόμιζα ότι δεν κατάλαβες...Ούτε τις φατσούλες πρόσεξα.... :oops::oops::oops::oops::oops::oops: Ελα μη μου κάνεις τέτοια...Έλα εδώ μωρέ να το πάρω μια αγκαλίτσα το κορίτσι μου το καλό... :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*:-*:-*:-*

Θου μα πόσο αγνή ψυχούλα είσαι....Το πιστεύω κάθε φορά που σε διαβάζω....Σ'αγαπώ... :x:x:x:x:x:x:x:x Η νύφη σου καλά είναι...Λίγες μίξες, λίγος βήχας με φλέγματα, αλλά καλά... :D:D:D:D Επίσης, σήμερα έγινε 8 μηνών το λουλουδάκι μου... :x:x:x:x:x Ρε όχι επειδή είναι δικιά μου, αλλά την κοιτάω και σκέφτομαι πόσο όμορφη είναι....Κουκουβαααααααααα.... :oops::oops::oops::lol::lol::lol: Αλλά αλήθεια είναι πανέμορφη...Έχει τόσο ζωγραφιστά χαρακτηριστικά...Είναι τέτοια φατσούλα... :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x ΑΛΛΑΑΑΑΑΑΑ 6 ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΘΗΛΑΖΕΙ ΑΚΟΜΑ;;;;;; :o:o:o:o:o:o:o:o

Λέναα είναι τέλειος ρε ο μπέμπαρος..Και ναι...Σου μοιάζει.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ΑΑΑΑΑΑΑ...ΕΧΕΣΕ;;;;;; :lol::lol::lol::lol: Τι χρώμα;;;Κιτρινωπά η μαύρα;;;;; :roll::roll:

Αρτζιιιι πολύ σκληρή σε βρίσκω...Μέχρι το βράδυ θα τις έχει φάει τις σοκολάτες η κοκόνα σου.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Βίκυ ξέχασα να σου πω περαστικά στη Μ-Ι... :x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εμείς στην Ρ. λαπτοπ θα πάρουμε, μάλλον σαν αυτό

http://www.amazon.de/VTech-80-108904-Le ... 929&sr=8-1

ο Λ. ζήτησε από τον Αη Βασ. μόνο 1 βιβλίο :o:o:o:roll::roll::roll: , αλλά θα του πάρω και ένα επιτραπέζιο!

Λένα τέτοια ευτυχία :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζούλιαααααα :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( Υπομονή...Ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό.... :roll::roll::roll::roll:

Α χθες είχαν χριστουγεννιάτικο πάρτυ στο σχολείο της Ιως, στις 4 το μεσημέρι και δεν πήγαμε.... :cry::cry::cry::cry::cry::cry: Δεν ήθελε ο Γιώργος να χαλάσει τον ύπνο της κόρης του.... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Και μου είπαν ότι ήταν φανταστικά, ότι ήταν όλα τα παιδάκια και οι γονείς και στενοχωρήθηκα.... :twisted::twisted::twisted: Θα χαιρόταν η ψυχούλα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονακι μου νομιζα πως παρεξηγηθηκες ρε συ... :oops::oops:

Για την Αδριαννα το βρισκω φυσιολογικο να εχει αλλαξει χαρακτηρα!Αυτο ελειπε να βγαλεις ενα μωρο ντενις κ ενα αθορυβο!!! :lol::lol: Τωρα που θα ξεσηκωνει κολπα απο τον αδερφουλη να δεις! :lol::lol::P:P:P

Επισης θενκς κ εσενα κ την αργυ που μου ειπατε για τα δωρα της βαφτ.Η αληθεια ειναι πως επειδη μενει Λαμια κ η γιορτη της ειναι 25/11 της στελνω 1 κ καλη δωρα τα χριστουγεννα...Δεν ξερω αν η μαμα της το εχει καταλαβει ή αν πιστευει πως δινω τοσα λεφτα μονο για χριστουγεννα κ απλα ξεχναω τη γιορτη του παιδιου... :roll::roll::roll: Γι'αυτο σκεφτομαι να της παρω βιβλια+μπουφαν+ρουχα...Βασικα υπολογιζω 50-60 ε για καθε περισταση...Εσεις αληθεια ποσο θεωρειται νορμαλ για καθε δωρο βαφτιστηριου???Φυσικα πολλες φορες εχω ξεφυγει απο το ποσο αυτο...

Με αγχωσατε για τα δωρα...σε κανεναν δεν εχω παρει ακομα...Μονο στην Α κ σε μενα!Με επιασε αμοκ σημερα κ ψωνισα ονλαιν 2 φορεματα...! :oops::oops::oops::oops: Και δε θα σταματησω εδω! :lol::twisted::twisted::twisted::twisted: Οχι,τι καταλαβα τοσα χρονια που ημουν σωστη σε πολλα???Σκ@τα εφαγα! :P:P:P:P

Θουλη χαθηκαμε ρεεεε! :(

Αφρο κανενα απο τα 2 να μην παρεις!να παρεις ρουχα ή καλλυντικα ή παπουτσια(αν εχεις σκοπο α σου παρεις κατι) για να ανεβασεις τη διαθεση!Αλλα το ροζ μ'αρεσε περισσοτερο...

Ανυπομονω να δω φωτο του μαιμουδακου μας!!!! :D:D:DΓραψατε πολλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλεεεεεεε εχεσε το παιδι μου!!!!!!

κιτρινομουσταρδι με σπορακια!!!! αφου μου ηρθε να γλειψω το δαχτυλο μου που λερωθηκε με τα κακα οταν πηγα να ελεγξω την πανα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: τοοοοοοοοοσο σαικο ειμαι!! :lol::lol::lol::lol:

συμπεθερα ο γιωργος βλεπω μην ταραξει την κοριτσαρα του!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κ εγω νομιζω οτι θα της αρεσε!

η θου πραγματικα ειναι απο τα πιο αγνα κ καλοκαρδα ατομα που εχω γνωρισει ποτε στη ζωη μου, τετοια ψυχη δε βρισκεις ευκολα!!

θου σαγαπαω ρε!!!!!!!!

ιουλια περαστικα... ελπιζω να μην ειναι τιποτα, πραγματικα.. πολυ ταλαιπωρειται το καημενο μωρε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λεναααααααααααααααααα :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:=))=))=))=)) Συμμεριζομαι τη χαρα για το χεσιμο!!!!!Οχι για το γλυψιμο δαχτυλου!!!! :lol::lol::lol: Τρελλη!!!!

Ιουλια περαστικα σας αγαπη μου!!! :(:(:( Δεν ξερω τι να πω γμτ...Δεν εχεις αλλο γιατρο υποψιν?Κ εγω γι'άυτο αλλαξα γιατρο κ την πηγαινω(ευτυχως δεν χρειαστηκε λογω αρρωστιας) σε μια του ταμειου...Πηγαινε ρε συ καπου αλλου...με τρομαξες με τη λεξη πνευμονια...

Αργυ εγω λεω να μην μπεις σε διαδικασια περμαναντ κ μετα δε στρωνουν κ σιχτιριζεις κ το συμπαν...Πιανει καθολου το χερι σου...Με μια μασια αν κανεις 5-10 ανοιχτες μπουκλες θα φαινεται σουπερ το μαλλι σου...Ειναι ολοισιο?

Γωγω αστα αυτα ρε συ...με στενοχωρησες ρε βλακα....Καλα δεν ειμαι 100% σιγουρη πως εβαλα φατσουλες αλλα στανταρ εγραψα πολλα χαχαχα κ σε ειπα νουμερο ή κατι τετοιο...αλλα κ τιποτα να μην εβαζα ρε κοπελα μου...Δεν υπηρχε περιπτωση να γραψει καποια πως σφαλιαρησε το παιδι της,το βρεφακι της,(εννοω συνειδητα,επιμονα κ να το παρω στα σοβαρα) και να μην την...Εβριζα!!!!!Σιγα μην τη γλιτωνες με 2 χαχαχα! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α συμπεθέρα είχαν και σποράκια μέσα;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Αυτό σημαίνει ότι πίνει και το "καλό" το γάλα, όχι μόνο το ελαφρύ... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::geek::geek::geek::geek::geek::geek:

Εξπερ έχω γίνει η πουτάνα.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Επίσης μωρή συμπεθέρα μα να γλείψεις το δάχτυλο με τα σκατά;;;;;; =))=))=))=))=))=))=))=))=)):((:((:((:)):)):)):)):)):ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:8-}8-}8-}8-} Πόσο σούργελο είσαι;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Το πιστεύω απόλυτα ότι είναι η ΨΥΧΟΥΛΑ..... :lol::lol::lol::lol:

Ψηλήηηη κι εμείς στο βαφτιστήρι θα πάρουμε δύο δώρα, γιατί ούτε εμείς του είχαμε πάρει στη γιορτή του που γιόρταζε αρχές Νοέμβρη... :oops::oops::oops::oops:

Αναστασίαααα μωρή δεν παρεξηγήθηκα...Αλλά σκέφτηκα "Λες να νομίζει η τρελή ότι χτύπησα το μωρό και με βγάλει στις εφημερίδες και τα κανάλια;;;:" :lol::lol::lol::lol:8-}8-}8-}8-}8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τασια στα δικαμου βαφτηστηρια εδωσα απο 100 ευρω στουΟ χρεωθηκαμε 80 αλλα εκεινοςειναι Βασιλακης και γιορταζει...του δικου μου ειναι τα γεννεθλεια στις 21/01

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο σου χρειαζεται μωρη Γωγω!!!Διασειρμος στα καναλια!!!! :lol::lol::lol: Δεν ειπες ποσό για δωρο βαφτιστηρ.!

Χρυσουλα δλδ 100 ή 80 ε για γιρτη ή γενεθλια συν χριστουγεννα???δλδ περιπου 50 το καθε γεγονος ή 100 μονο για χριστουγεννα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τασία εγώ στη βαφτιστήρα μου, όταν δίνω, δίνω από 100 ευρώ...Τώρα τα έχω κόψει τα Χριστουγεννιάτικα, καθότι είναι "μεγάλη", σχεδόν 15 χρονών.... :oops::oops::oops:

Στον μικρό, ο οποίος είναι και ανηψιός κι επειδή έχω και μεγαλύτερη άνεση, ρούχα θα του πάρω από H&M, 2 σετάκια και ένα παιχνίδι....Πάνω από 100 αποκλείεται να μου πάνε... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lena den pas kala μπιαχ μπιαχ μπιαχ :lol::lol::lol::lol:

αναστασια μου θα παρω ρουχα (παπουτσια εχω να φαν και οι κοτες) αλλα δεν μου φτιαχνουν το κεφι γιατι δεν εχασα τα κιλα ακομα για να ντυσ την κορμαρα !! :lol::lol::lol: απλα πρεπει να παρω ρουχα γιατι βαρεθκα τα ιδια ρουχα εδω και χρονια ....μου εχουν σπασει τα νευρα που δεν χανω ...μα και α ετρωγα να ελεγα οκ υπαρχει λογος ..αλλα δεν ...και μετα μου λεει ο παπαβενζης οτι δεν υπαρχει περιπτωση οποια θηλαζει χανει :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Ιουλια ...περαστικα κοριτσαρα και κουραγιο ...

αργυρο και εγω μια ειμαι μια με εχει :twisted:

βαπτιστηρια δεν εχω :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλορίζικο το δοντάκι !!!αντε να τοχρυσώσεις τώρα!!

το ρολόι δεν το είδα.. :oops:

Θου τέλειο η κουκουβάγια!!!

Αναστασία στανταρ το ίδιο είναι!!

Γωγώ 100 ευρώ ?θα με βαπτίσεις ? επρεπε να πατε στη γιορτή!! :D

η Νατασουλα που είναι?

περαστικά στα άρρωτα παιδάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επανήλθα! Έστω κι αργά! :P

Ρε αγάπες, εννοείται ότι τρώω, κανονικότατα! Και πίνω και πολύ νερό, ανέκαθεν!

Συμπλήρωμα όμως δεν έχω πάρει ακόμα, δεν βρήκα κάτι φυτικό, να είναι απόλυτα συμβατό με το θηλασμό.

Γι' αυτό σας ρώτησα.

Η μαμά μου μου έδωσε σπιρουλίνα, αλλά διάβασα ότι οι απόψεις διίστανται περί συμβατότητας με το θηλασμό και δεν τη πήρα.

Σκεφτόμουν ίσως ένα συμπλήρωμα που έβγαλε ο Κορρές, με βιταμίνες κλπ και θα πάω να ρωτήσω στο φαρμακείο.

Να πάρω μουρουνέλαιο; (μπλιάχ!!!) Είναι συμβατό; Αν είναι να γίνω τούρμπο....

Δε τη παλεύω άλλο...

Φρούτα δεν τρώω πολλά, τ' ομολογώ, αλλά λαχανικά τα τσακίζω!

Ιουλιάκι... :(:(:( Περαστικά στον Γ, το πουλάκι μου, το τάραξε κι αυτό! Κι εγώ τρομοκρατήθηκα με την πνευμονία... :shock::? Να μας ενημερώσεις.

Τηλεόραση δεν έχει ούτε ο δικός μας παιδικός, αυτό τους έλειπε!!! :evil:

Οκ, σε γενικές γραμμές, δεν έχω παράπονο, μ' έχει ξενερώσει απίστευτα όμως η μία φετινή δασκάλα!!! :evil:

ΕΝΤΕΛΩΣ βολεμένη δημόσιος υπάλληλος!!!! :evil: Μόνιμη, δε τη κουνάει κανείς και.... άντε μην αρχίσω!!! :evil:

Το μόνο καλό, είναι ότι για τον ίδιο ακριβώς λόγο, δεν πολυασχολείται με τα παιδιά, και την περ/ρη ώρα λείπει απ' την τάξη και αναλαμβάνει η άλλη κοπέλα, που είναι μια χαρά. :mrgreen:

Άσχετο! :!:

Τι γίνεται με τις στερεές ρε τσούπρες που τα έχετε πρόσφατα (και όσες τα θυμάστε);;;;

Μιλάμε, ότι το μικρόβιο, δεν τις γουστάρει ΚΑΘΟΛΟΥ όμως!!!

Ούτε τα φρούτα, ούτε τα λαχανικά!!!

Κάνουμε κανά μισάωρο και ζήτημα να φάει 1-2 κουταλίτσες! Στο τέλος σφραγίζει το στόμα και είναι αδύνατο να της δώσεις άλλο! Κι αν τη ξεγελάσεις, μετά αναγουλιάζει και προσπαθεί να το βγάλει! :ymsick:

Θυμάμαι ότι παίρνει κανά μήνα και κάτι, ώσπου να προσαρμοστούν και να μάθουν να τρώνε, αλλά δεν τη βλέπω να τρώει ούτε σε κανά τρίμηνο!! :?

Όπως τα φτιάχνω, έτσι τα πετάω, κάθε μέρα!!! :|

ΠΑΛΙ λαλεί! Δεν προλαβαίνω να πω τα υπόλοιπα! Πάω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δημητρα να περιμενεις ποτε θα ειναι ετοιμη να φαει .

μια κουταλια μια μια χαρα ειναι μην πιεζεις .ολα τα μωρα δεν ειναι ετοιμα απο τον εκτο μηνα και καποιες γευσεις πρεπει να τις δοκιμασει πολλες φορες μεχρι να την θελει ....υπομονη .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τον βρηκα τον παιδιατρο,εχουμε 10 παρα τεταρτο ραντεβου..

μακαρι να αποδειχτω υπερβολικη.. :?:?:?

αφροδιτη λυπαμαι :(

δημητρουλα περαστικα σου :(:(:( ισοπεδωθηκες κ εσυ :(:(

θα σχολιασω αργοτερα,να ηρεμησω πρωτα με το θεμα του γιωργου..

αυριο θα κατσω σπιτι μαζι του..

φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο κριμα !

τι κανετε?

εμει ςσημερα δεν εχουμε πυρετο...

βγηκα γι αψωνια...ψωνισα στα 2 βαφτηστηρια...μου μενει το μισο..

ψωνισα στα αλλα 2 ανηψια μου που εχουν γιορτες και γενεθλια...μα κι αυτες οι αδελφες μου ολα χειμωνα και γυρ στις γιορτες τα εκαναν...

μου μενουν οι ανηψιες μου οι οποιες θελουν σκουλαρικια!

ψωνισα ενα καλσον στη Μ-Ι...τι τρελες τιμες εχουν τα ατιμα!

μου μενουν κατι λιγα δωρα που θα ταχυδρομισω!

ο Π. σα να μην συμβαινει τιποτα...

βεβαια το γυρισε τωρα το εργακι...

και καλα εχει αδυναμια στη Μ-Ι που ειναι το μονο δισεγγονονο που βλεπει...

και νοιαζεται για την υγεια της!

χαχαχα....αλλα τον αφησα να νομιζει οτι με τουμπαρε!

τι δωρο να παρω - φιαξω στο νονο της Μ-Ι>?

πειτε καμια ιδεα....

περυσι του ειχα φτιαξει...καλαθι με κρασι!

παω να διαβασω....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...