Μετάβαση σε περιεχόμενο

δημοσια μαιευτηρια η ιδιωτικα?


nefelaki

Recommended Posts

ακου αγαπη μου γιατι το χω ψαξει το θεμα και μου χει τυχει και περιπτωση κολλητης μου φιλης!!καλα τα ιδιωτικα νοσοκομεια δεν λεω χλιδη κλπ αλλα αν τυχει κατι περιεργο ή πολυπλοκο σε στελνουν στο δημοσιο μια φιλη μου κατι επαθε ηταν στο ιασω και την στειλαν απο το ιασω στο αλεξανδρας!!!το ιατρειο του γουμαλατσου ειναι στην οδο λαμψακου δυο στενα πιο κατω απο το αλεξανδρας.μηνα παρα μηνα δηλαδη πληρωνεις καθε 2 μηνες οχι καθε μηνα δινεις 60 ευρω.παιρνεις τηλεφωνο στο 210-6841884 στις ωρες 7,30-9 το βραδυ (ειναι του σπιτιου του το τηλεφωνο ολοι εκει παιρνουν)και κλεινεις ραντεβου στη γυναικα του.αν θες το κινητο του ειναι 6944632932 για να του μιλησεις πριν κλεισεις ραντεβου.τα τηλεφωνα του ειναι γνωστα για αυτο τα δινω τα εχουν ολες οι κοπελες που ξεγενναει!!ειναι πολυ καλος τον αισθανεσαι δικος σου ανθρωπο κανει πλακα κλπ.οσον αφορα την γεννα του δινεις οτι θες εσυ δεν ζηταει λεφτα..η ξαδερφη μου του εδωσε 500 ευρω μετα τη γεννα και η κουνιαδα μου δεν τους ζητησε κατι εκεινος..υπαρχουν και ανθρωποι φτωχοι ρε παιδι μου που δεν εχουν και δινουν 200-300 ευρω οτι θες και εχεις δινεις!!

οσον αφορα τα δωματια εγω που ρωτησα για δικλινο και μονοκλινο ειναι το δικλινο στα 89 ευρω και 104 ευρω το μονοκλινο και εννοειται οτι παιρνεις απο την ασφαλεια σου πισω τα χρηματα ετσι?ειτε ικα ειτε δημοσιου.αν χρειαστεις κατι αλλο πες μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 67
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ακου αγαπη μου γιατι το χω ψαξει το θεμα και μου χει τυχει και περιπτωση κολλητης μου φιλης!!καλα τα ιδιωτικα νοσοκομεια δεν λεω χλιδη κλπ αλλα αν τυχει κατι περιεργο ή πολυπλοκο σε στελνουν στο δημοσιο μια φιλη μου κατι επαθε ηταν στο ιασω και την στειλαν απο το ιασω στο αλεξανδρας!!!το ιατρειο του γουμαλατσου ειναι στην οδο λαμψακου δυο στενα πιο κατω απο το αλεξανδρας.μηνα παρα μηνα δηλαδη πληρωνεις καθε 2 μηνες οχι καθε μηνα δινεις 60 ευρω.παιρνεις τηλεφωνο στο 210-6841884 στις ωρες 7,30-9 το βραδυ (ειναι του σπιτιου του το τηλεφωνο ολοι εκει παιρνουν)και κλεινεις ραντεβου στη γυναικα του.αν θες το κινητο του ειναι 6944632932 για να του μιλησεις πριν κλεισεις ραντεβου.τα τηλεφωνα του ειναι γνωστα για αυτο τα δινω τα εχουν ολες οι κοπελες που ξεγενναει!!ειναι πολυ καλος τον αισθανεσαι δικος σου ανθρωπο κανει πλακα κλπ.οσον αφορα την γεννα του δινεις οτι θες εσυ δεν ζηταει λεφτα..η ξαδερφη μου του εδωσε 500 ευρω μετα τη γεννα και η κουνιαδα μου δεν τους ζητησε κατι εκεινος..υπαρχουν και ανθρωποι φτωχοι ρε παιδι μου που δεν εχουν και δινουν 200-300 ευρω οτι θες και εχεις δινεις!!

οσον αφορα τα δωματια εγω που ρωτησα για δικλινο και μονοκλινο ειναι το δικλινο στα 89 ευρω και 104 ευρω το μονοκλινο και εννοειται οτι παιρνεις απο την ασφαλεια σου πισω τα χρηματα ετσι?ειτε ικα ειτε δημοσιου.αν χρειαστεις κατι αλλο πες μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα παντα ειναι σχετικα και αναλογα τη θελει η καθε γυναικα .Εγω γεννησα πριν τεσσεραμισι χρονια στο ιασω επειδη ειχα ιδιωτικη ασφαλεια ηταν και ο γυναικολογος μου πετρογιαννης καταπληκτικος ανθρωπος με εβαζε και εκανα ολες τις εξετασεις στο ναυτικο νοσοκομειο επειδη ειναι στρατιωτικος γιατρος αν καποια εχει βιβλιαριο δημοσιου μπορει να παει. Εγω ειχα ικα Οαο αφορα το Ιασω τη να πω ρε κοριτσια πολυκουβεντα για το τιποτα ενα νοσοκομειο που καθεσε 5 μερες ε και το θεμα για μνα ειναι η καθαριοτητα ,Ακουστε λοιπον επεισόδιο μια και μιλαμε για το μγαλυτερο ιδιωτικο νοσοκομειο .Στο μπανιο ειχαν στρωσει μια πετσετα για να παταμε οταν βγαινουμε απο το ντους χαθηκε καποιο χαλακι ειδικο , λοιπον εγω γεννησα τριτη και εως την παρασκευη αυτο ηταν εκει γεματο μιγακια απο το νερο , νευριασαμε τοσο πολυ που πηραμε τηλεφωνο και καναμε φασαρια λεχωνες και να ειμαστε σε εστια μικροβιων; αμεσως κατεβηκε ενας ψηλα υφησταμενος και μας εφερε διαφορα δωρα για να μην μιλησουμε μας ζητησε συγνωμη και μας ειπε οτι ηταν αμελεια της καθαραστριας. Οτι θελετε σκεφτειτε . βεβαια και στο κρατικο της νικαιας που γεννησε η νυφη μου οι συνθηκες ηταν αθλιες με ποντικια και τα σεντονια με το αιμα να παιρνεις τηλ. να στα αλλαζουν και να σου λενε αν σου αρεσει .Απο δημοσια νοσοκομεια καλα λογια εχω ακουσει για το αρεταιειο με γιατρο τον χασιακο. Παντως ειναι καλο τις πρωτες μερες το μωρο να ειναι μακρια πρωτον γιατι η μαμα εχει πολλες επισκεψεις και ειναι εστια μικροβιων αλλα οταν πας σπιτι εχεις τοση κουραση που αυτες οι 5 μερες ειναι καλες για να παρεις δυναμεις.Και παλι λεω οτι ολα ειναι σχετικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα παντα ειναι σχετικα και αναλογα τη θελει η καθε γυναικα .Εγω γεννησα πριν τεσσεραμισι χρονια στο ιασω επειδη ειχα ιδιωτικη ασφαλεια ηταν και ο γυναικολογος μου πετρογιαννης καταπληκτικος ανθρωπος με εβαζε και εκανα ολες τις εξετασεις στο ναυτικο νοσοκομειο επειδη ειναι στρατιωτικος γιατρος αν καποια εχει βιβλιαριο δημοσιου μπορει να παει. Εγω ειχα ικα Οαο αφορα το Ιασω τη να πω ρε κοριτσια πολυκουβεντα για το τιποτα ενα νοσοκομειο που καθεσε 5 μερες ε και το θεμα για μνα ειναι η καθαριοτητα ,Ακουστε λοιπον επεισόδιο μια και μιλαμε για το μγαλυτερο ιδιωτικο νοσοκομειο .Στο μπανιο ειχαν στρωσει μια πετσετα για να παταμε οταν βγαινουμε απο το ντους χαθηκε καποιο χαλακι ειδικο , λοιπον εγω γεννησα τριτη και εως την παρασκευη αυτο ηταν εκει γεματο μιγακια απο το νερο , νευριασαμε τοσο πολυ που πηραμε τηλεφωνο και καναμε φασαρια λεχωνες και να ειμαστε σε εστια μικροβιων; αμεσως κατεβηκε ενας ψηλα υφησταμενος και μας εφερε διαφορα δωρα για να μην μιλησουμε μας ζητησε συγνωμη και μας ειπε οτι ηταν αμελεια της καθαραστριας. Οτι θελετε σκεφτειτε . βεβαια και στο κρατικο της νικαιας που γεννησε η νυφη μου οι συνθηκες ηταν αθλιες με ποντικια και τα σεντονια με το αιμα να παιρνεις τηλ. να στα αλλαζουν και να σου λενε αν σου αρεσει .Απο δημοσια νοσοκομεια καλα λογια εχω ακουσει για το αρεταιειο με γιατρο τον χασιακο. Παντως ειναι καλο τις πρωτες μερες το μωρο να ειναι μακρια πρωτον γιατι η μαμα εχει πολλες επισκεψεις και ειναι εστια μικροβιων αλλα οταν πας σπιτι εχεις τοση κουραση που αυτες οι 5 μερες ειναι καλες για να παρεις δυναμεις.Και παλι λεω οτι ολα ειναι σχετικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε πάιδιά, καλημέρα κίόλας, η γυναίκα μου ετοιμάζεται να γεννήσει κατά της 25 δεκέμβρη, η γιατρός της της είπε " ε να μη περάσουμε τα χριστούγεννα στο μαιευτήριο" θα το πάρουμε πιό νωρίς!!!

Τί είναι αυτά τα πράγματα?

φταίω αν αντί για το ιδιωτικό πάμεστο δημόσιο νοσοκομείο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε πάιδιά, καλημέρα κίόλας, η γυναίκα μου ετοιμάζεται να γεννήσει κατά της 25 δεκέμβρη, η γιατρός της της είπε " ε να μη περάσουμε τα χριστούγεννα στο μαιευτήριο" θα το πάρουμε πιό νωρίς!!!

Τί είναι αυτά τα πράγματα?

φταίω αν αντί για το ιδιωτικό πάμεστο δημόσιο νοσοκομείο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕ ΤΣΙΜ,

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΠΟΥ ΕΝΑΣ ΑΝΤΡΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ-ΓΕΝΝΑ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΤΟΥ.ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ ΠΟΛΛΑ;)

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ..

ΑΥΤΟΙ ΚΟΣΜΟ/ΔΟΥΛΕΙΑ ΘΕΛΟΥΝ.

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΑΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΞΕΓΕΝΝΑΕΙ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΑ!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΑΣ.:woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕ ΤΣΙΜ,

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΠΟΥ ΕΝΑΣ ΑΝΤΡΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ-ΓΕΝΝΑ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΤΟΥ.ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ ΠΟΛΛΑ;)

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ..

ΑΥΤΟΙ ΚΟΣΜΟ/ΔΟΥΛΕΙΑ ΘΕΛΟΥΝ.

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΑΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΞΕΓΕΝΝΑΕΙ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΑ!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΑΣ.:woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΕΦΕΛΑΚΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΙΚΑ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ 5000ΧΙΛ.ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ?ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΝ ΠΟΛΛΑ.ΔΗΛ ΤΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΑΝ ΘΥΜΑΣΑΙ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΕΦΕΛΑΚΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΙΚΑ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ 5000ΧΙΛ.ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ?ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΝ ΠΟΛΛΑ.ΔΗΛ ΤΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΑΝ ΘΥΜΑΣΑΙ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Sorry poy mpainw sthn suzhthsh, alla apo thn empeiria mou sta dhmosia nosokomeia ofeilw na omologhsw oti enas apo tous kaluterous giatrous sto Alexandras einai o Daskalakhs ektos toy Goymalatsou, kai oson afora to Attikon, tha sumfwnhsw gia ton Kyrio Xrelia...

me ektimhsh...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

είδα το μύνημά σου και θα ήθελα να σε ρωτήσω για το Ελενα κάποια πράγματα, γιατί αποφάσισα να αφήσω τον γυναικολόγο που είχα για πολλά χρόνια (είναι στο Ιασώ) , αηδίασα με τον τρόπο που μιλουσε για τα λεφτά ήταν σοκοριστικό...επιπλέον δεν έχω εμπιστοσύνη στα ιδιωτικά ούτως ή άλλως. προσπαθώ να κλεισω ραντεβού με τον Φαρμακίδη (τον ξέρει καμία;;;;) που μου τον σύστησε φίλος αλλά μου φαίνεται πολύ φορτωμένος. Ζητάνε φακελάκι; πόσο νωρίς πρέπει να κλέισεις δωμάτιο; με τις εξετάσεις τι γίνεται; μπορείς να τις κάνεις στο ελενα;

σ'ευχαριστώ πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kelly29 έγραψε:

ψαχνω εναν καλο γυναικολο ο οποιος να ξεγενναει σε δημοσιο νοσοκομειο!οποιος εχει προσωπικη εμπειρια ας με βοηθησει ....

ΚΑΙ ΓΩ!!! Αρνουμαι να πάω σε ιδιωτικό, δεν ξέρω τι να κάνω, δεν επιστρέφω με τίποτα στον δικό μου (Ιασώ) έπαθα σοκ όταν κατάλαβα ότι πάνω απ' όλα γι'αυτόν είναι τα λεφτά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολύ με βοήθησε η απάντηση σου. ήθελα να σε ρωτήσω με τις εξετάσεις τι γίνεται; μπορείς να τις κανεις στο |Αλεξάνδρα; έχω ικα, αλλά ακόμα δεν ξέρω καθόλου την διαδικάσία . ο γιατρος που αναφέρεις ο Γουμαλάτσος, πόσον χρονών είναι περίπου; Είμαι αποφασισμένη να μην πάω σε ιδιωτικό άλλα δεν έχω γιατρό σε δημόσιο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EGO EXO TON XASIAKO ENAN YPEROXO ANTHROPO KAI GIATRO..

OMOS LOGO OTI PARAKALOUTHEI PARA POLLES GYNAIKES EINAI POLU DUSKOLO NA KLEISEIS RANTEBOU

KAI POLU DYSKOLO NA MILHSEIS MAZI TOU..

EINAI STO ARETAIEIO KAI SE OLA TA IDIOTIKA ALLA KURIOS STO LHTO.

EGO GENNHSA STO LHTO GIATI TOTE EIXE KLEISEI H MONADA TOU ARETAIEIOU LOGO MOLYNSHS(TO KALOKAIRI,TO EIXAN PEI STIS EIDHSEIS)

ALLA APO THN KOLHTH MOU POU EKANE KAISARIKH STO ARETAIEIO MPORO NA PO ME APOLYTH EILHKRINEIA KAI XORIS KATHOLOU YPERBOLH OTI EINAI TELEIO!!!

DEN YSTEREI SE TIPOTA..

POLU KALES NOSOKOMES/MAIES

KATHARO..STIS TOUALETES PROSEXANE KAI POLU OI LEXONES DEN AFHNAME KANENAN EPISKEPTEI NA XRHSIMOPOEISEI THN TOYALETA AUTH

MIA XARA FAGHTO..

APLA SAN KTIRIO DEN EINAI TELEIO EINAI PALIO ALLA KAI TI PEIRAZEI??

4-5 MERES EINAI

ASE POU KAI MONOKLINO NA KLEISEIS EINAI MIKRH SXETIKA H DIAFORA..

EGO PANTOS STO 2 EKEI THA PAO XALARA..

A!GIA NA EIMAI ANTIKEIMENIKH NA EPISHMANO OTI TO MONO ARNHTIKO TOU ARETAIEIOY EINAI OTI OI GYNAIKES POU TO DOMATIO TOUS EINAI STO ISOGIO ANEBAINOUNE STON PROTO KAI SE ENA KOINO DOMATIO THYLAZOUNE..:huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mitsi mou,

Apo oti ksero to Ereteio einai panepistimiako kai exei liges klines - opote fantazome oti den mporei na kalipsi ti zitisi. Gia na se dexti giatros tou p.x. o dikos sou, xriazete na exeis gnorimia? na se sistisi kapios?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioupi έγραψε:

Mitsi mou,

Apo oti ksero to Ereteio einai panepistimiako kai exei liges klines - opote fantazome oti den mporei na kalipsi ti zitisi. Gia na se dexti giatros tou p.x. o dikos sou, xriazete na exeis gnorimia? na se sistisi kapios?

AN THES MPORO NA SOU STEILO TO THL TOU IATREIOY TOU KAI NA PAREIS..

EPEIDH PHGA TORA GIA TON KATHIEROMENO ELEGXO AKOUSA OTI RANTEBOU KLEINOUN TORA APO IOUNIO:blink:

OXI SE EGKUMONOUSES BEBAIA..:lol:

OSO GIA TO ARETAEIO KAI H KOLHTH MOU ALLA KAI H ADERFH THS TOU EIXAN PEI OTI THELOUN NA GENNHSOUN EKEI KAI OLA KALA DEN TOUS ANEFERE POTE OTI YPARXEI KAPOIA DYSKOLIA ME TA DOMATIA

ALLA KAI SE MENA TO IDIO..

PRAGMATIKA MPORO NA SOU PO OTI EINAI POLU KALOS GIATROSKAI DEN SKEFTETAI POTE TA XRHMATA OSO KAI ENTYPOSH NA KANEI AYTO GIA GIATRO ALLA AN KAPOIA KOPELA EXEI TON IDIO GIATRO EIMAI SIGOURH OTI MPOREI NA TO EPIBEBAIOSEI:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mitsi 2, σκέφτομαι και εγώ να πάω στο Αρεταίειο. o Χασιάκος προσπάθησε να σε πείσει να πας σε ιδιωτικό; σου ζήτησε χρήματα; τις εξετάσεις τις έκανες στο Αρεταίειο;έχω πελαγώσει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bath έγραψε:

Mitsi 2, σκέφτομαι και εγώ να πάω στο Αρεταίειο. o Χασιάκος προσπάθησε να σε πείσει να πας σε ιδιωτικό; σου ζήτησε χρήματα; τις εξετάσεις τις έκανες στο Αρεταίειο;έχω πελαγώσει.....

Ο Χασίακος όχι μόνο δεν προσπάθησε να με πείσει για ιδιωτικό αλλα οταν του είπα με τον άντρα μου οτι προτειμώ το Αρεταίειο μου είπε εννοειται εκτος αν έχω διάθεση να χαλάω λεφτα...

και όταν έκλεισε η μονάδα το καλοκαίρι λόγω μόλυνσης έκανε ειδικη συμφωνια με Λητω και οι γυναικες που θα γεννουσανε στο αρεταιειο πληρώσαμε πολυ λιγότερα..

εγω αυτό δεν το έχω ακούσει ξανά..

για άλλη μια φόρα με άφησε με ανοικτό το στόμα..

Πιστεψε με δεν μετραει τα λευτα και δεν σε βλέπει σαν πορτοφόλι..

Οσο αφορά τις εξετάσεις επειδη δούλευα σε διαγνωστικό τις έκανα όλες εκεί αλλα του ειχα πάει και κάποιες απο ικα..

Μόνο για αυχενικη,β επιπέδου και DOPLER με έστειλε κάπου συγκεκριμένα..

αλλα και εκει οι τιμες ηταν πολυ καλές(ποιο φθηνα και απο το διαγνωστικό που δούλευα..:silly: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...