Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΘΙΝΟΠΟΡΙΝΕΣ Κ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 20011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν1


Recommended Posts

Άννα Μαρία αυτό με το ξένο γάλατο ακούω και εγώ, όλη την ώρα έχουμε το μήπως

δεν χορταίνει το παιδί....αφού έχεις μια χαρά γάλα γιατί να δώσεις ξένο.Κλείσε τα αυτιά σου!!!

Όσο για το θείο που μένει δίπλα και δεν έρχεται τι να πω...άβυσσος...

Αναστασάκο εγώ μου φαίνεται ότι θα γίνω η κακιά νύφη στο τέλος, γιατί έχω αρχίσει και

τ απαίρνω άσχημα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μα δεν τους κοβει δεν μπορω να καταλαβω......η μια με την ναφθαλινη η αλλη με τις κολωνιες .....ελεος!!!!Να γινουμε Δωρακι αν ειναι για το καλο των παιδιων μας!!!!Την κυριακη σαραντιζω και πηρε την πρωτοβουλια μονη της να ερθει στην εκκλησια λες και την καλεσε κανεις!!!!Μα κυρα μου με τον αντρα μου θα παω δεν σε θελω!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δώρα, εγώ δεν ακούω, ούτε επηρεάζομαι, αλλά μου έχει σπάσει τα νεύρα μ' αυτόν τον πόλεμο που μου κάνει. Κυρίως, όμως, επιμένει να δώσω τσάι, επειδή έτσι είπε η μάνα του.

Αναστασία, ευτυχώωωωωωωωωωωωωωωωωωωως εμένα είναι μακριά... Είναι τόσα χιλιόμετρα μακριά και μας κάνει τόση ζημιά, πού να ήταν κι εδώ κοντά και να ερχόταν κιόλας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα μαρια δε ξερω τι να πω για τον αντρα σου..καλα δεν καταλαβαινει οτι και με το ξενο ξυπνανε τα μωρα αφου ειναι μωρουλια πολυ........τεσπα...ειναι σπαστικο να μην σε ενθαρρυνει ο αντρας σου σε κατι τοσο ομορφο.....

αναστασακι και δωρακι υπομονη με τις κακιες πεθερες........εγω παντως αν ειχα και μου εκανε κατι τετοια θα γινομουνα πολυ κακια νυφη :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα παντως ειναι πολυ πολυ υπερ του θηλασμου......σε σημειο να κυνηγαει ολες τις μαιες στο μαιευτηριο για να μην δωσουν ουτε σταγονα ξενου στο μωρο...χωρια που τους ειχε πει τοσα πολλα για τις αλλεργιες που ειχαν τα αλλα δυο..με αποτελεσμα στο κουνακι του μωρου ειχαν βαλει ενα σωρο χαρτακια που ελεγαν προσοχη αλλεργια στο αγελαδινο γαλα...προσοχη οταν κλαιει να πηγαινει για θηλασμο....προσοχη μονο αποκλειστικος θηλασμος.......μιλαμε για πολυ γελιο και ολα αυτα εξαιτιας του αντρα μου....επισης τσακωθηκαμε γιατι η μικρη τη δευτερη μερα ηταν λιγο κιτρινη και χωρις να εχουν μετρηση για ικτερο αρχισαν να μας λενε οτι θα ισως χρειαστει να μπει στη λαμπα και να δοθει ξενο γαλα για να ενυδατωθει...οι κλασικες μπουρδες τους.....και εκει εγινε χαμος τους πηρε και τους σηκωσε....το τι ακουσανε δε λεγεται......απαραδεκτοι.....τελικα η πρωτη μετρηση ηταν 8,6 η δευτερη 8,3 και η τριτη 7,1...τιποτα δηλαδη...και τελικα μπηκαν τα αλλα δυο παιδακια του θαλαμου που ημουνα στη λαμπα και φυσικα ουτε που τολμησαν να τους πουν για ξενο......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia!

anna maria kathe fora p xipna tis dinw stithos oso thelei vevaia giati meta tinazei xeria podia, klaiei goera, den mporw na tin iremisw kapote ap to poli klama p kanei otan prospathw na tis dwsw stithos!tis dinw vevaia estw ki an klaiei kai ktipietai!sigoura omws den xortanei me to thilasmo kai etsi dinw kai xeno!kathe fora omws p ftiaxnw xeno me pianei katathlipsi omws giati poli tha ithela na itan iremi, na ta kataferne na piane to stithos xwris na ktipietai gia arketi wra!to talaipwrw sto telos to mwraki m alla epimenw!

aurio exoume paidiatro kai tha pame k gia to test akois!

gia na doume. . .!

elpizw oles na ste kala!

filakia se oles!

O THEOS KAI H PANAGIA MAZI MAS!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο με τον ικτερο και εγω δεν το καταλαβα γιατι απαγορευοταν να την θηλασω....και την φουσκωσαν με ξενο....απο τοτε αρχισε το κακο!!!

Αννα Μαρια σε ζηλευω....αν μπορουσα θα εφευγα χιλιομετρα μακρυα τους μαζι με την φραουλιτσα μου δεν χωνεύονται με τιποτα!!Ευτυχως αρχισε να ξυπνα και λιγο ο αντρας μου και να ξεκολαει απο αυτους... σαν πεντοχιλιαρο τον βλεπουν!!!

Η φραουλιτσα μουγκριζει μεσα στον υπνο της μαλλον εχει κολικους, να της βαλω ζεστη κομπρεσουλα τι λετε?Ετσι οπως κοιμαται στο πλαι απο μπροστα στην κοιλιτσα της κανει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε βασουλα γι αυτο σου λεμε για συμβουλο μητρικου θηλασμου γιατι αυτη θα σου δειξει πως να μην κλαιει οταν την βαζεις στο στηθος και πως μερα με την μερα θα κοψεις το ξενο.......

αναστασια αυτο με τον ικτερο ειναι μεγαλος μυθος.....αλλα αν δεν ξερεις την πατας...οταν τους ειπα θα μου την φερνεται καθε μια ωρα για να την θηλαζω ωστε να ενυδατονεται τοτε το βουλωσαν......δεν μπορουσαν αν πουν κατι......και λεω αν χρειαστει να παρει κατι αυτο θα ειναι μονο ζαχαρονερο.....εκει ειδικα την κανανε με ελαφρα πηδηματακια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ειχα ανασφαλεια αν εχω γαλα ή οχι και βασικα και αυτοι εκει μου ειπαν οτι δεν εχω πολυ και την εβαζα οταν μου ελεγαν.... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε βρε αναστασακι με τις μαλακιες τους κανουν ολες τις νεες μανουλες να αισθανονται αχρηστες και οτι αυτες φταινε που δεν καταφεραν να θηλασουν......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης το κλασσικο ποιηματακι οτι τις 3 πρωτες μερες δεν εχουμε γαλα αρα χρειαζονται ξενο...τις 3 πρωτες μερες εχουμε το πρωτογαλα η αλλιως πυαρ το οποιο η φυση απο μονη της εχει προνοησει να ειναι αρκετο για τις αναγκες του μωρου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεραααααα! :)

τι κανετε μανουλεεες? εμεις ειμαστε καλα, κοιμηθηκαμε πριν δυο ωρες και ο μεγαλος κανει μονος του ενα φυλλαδιο στην γλωσσα, το κατερινακι σημερα κοιμηηθηκε αμεσως, μετα απο τοσο παιχνιδιι :lol:

φαγαμε μακαρονια καρμποναρα, παραγγελια του αντρα μου, του μακαροναα..και αυτα τα κιλα δεν θα τα χασω ποτε :twisted::twisted: τελως παντων

το απογευμα θα παμε στο jumbo να παρουμε μπαλονια και τετοια για το παρτυ μας την κυριακη.. θα φτιαξω και τυροπιτακια ζαμπονοτυροπιτακια, εκεινα τα κατεψιγμενα στον φουρνο, και θα παραγγειλουμε το απογευμα και την τουρτα!! εχουμε μοιρασει και τις προσκλησεις στους φιλους τουυ!

μην φανταστειτε δεν εχουμε καλεσει παρα πολλα ατομα.. πιο πολυ το κανω και για τον Νικητα για να χαρειι :)

θα ερθει και η μαμα μου να βοηθησει και η αδεφη μου με την μπουμπου της :D

βασουλα νομιζω πως οτι σου ειπαν τα κοριτσια ειναι πολυ σωστο, δεν θα χασεις τιποτα να συμβουλευτεις μια συμβουλο θηλασμου, ελπιζω να τα βρειτε με την μπουμπου σου και στην τελικη αμα δεν κατσει ο θηλασμος, γερα να ναι τα παιδακια μας, θα μεγαλωσουν και με το ξενο.. μην μου ανησυχεις.. πολλα φιλια στην μπουμπου σου :D:D

γιωτα ειναι αληθεια πως αμα ειναι η πρωτη σου γεννα δεν εισαι υποψιασμενη σε τετοια θεματα, εμενα ο μικρος δεν εμφανισε καθολου, αλλα στον νικητα οταν ειχα γεννησει πριν 7 χρονια δεν ηξερα κιολας και ειχε δεν ειχε ικτερο μου τον πηραν αμεσως :?

ο μικρος εχει αρχισει και κανει ολο χαρες.. και μας εχει τρελανειιιιιιιιιιιιιιιιι :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kale ti erxonte kai pianoun ta mwra me ta rouxa me thn nafthalinh????????eleos emas mas to apagoreysan apo to meeytirio gia ena megalo xroniko diastima na erthoume se epafh me naythalinh kai koukia!!!!!!!eleos dhladh den exoun katholou myalo???/ti na pw!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι μιλάμε για καθόλου μυαλό όμως...

Βασούλα είναι πολύ νωρίς ακόμα για να τα παρατήσεις με το θηλασμό.

Σίγουρα μια σύμβουλος θηλασμού θα σε βοηθήσει!κάνε την προσπαθειά σου

κοριτσάκι μου και όπως σου βγει.

Περιττό να σας πω ότι και μένα στο μαιευτήριο μου πρότιναν αμέσως ξένο γάλα

γιατί το παιδί έχανε βάρος (200 γραμμάρια).Δεν το έδωσα αλλά με έκαναν χάλια...

Γιωτούλα έχεις δίκιο σε όλα που έγραψες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλενάδες, εδω είμαι κι εγω..

Σήμερα έκανα γενική καθαριότητα στο σπίτι..με την ψυχή στο στόμα όμως γιατι ο μικρός χαρουλης δεν μπορει πολυ ώρα χωρίς την μαμα του..ευτυχώς έχω μαγειρεψει απο χθες γιουβαρλακια αυγόλεμονο και δεν θα χρειαστεί να μπω και κουζίνα σήμερα..

Εμεις απο επισκέψεις δεν έχουμε και πολλα πολλα..οι περισσότεροι μας είπαν ότι θα έρθουν τώρα στις γιορτές αλλα εμεις θα λειπουμε κι έτσι μάλλον παει για Γενάρη..τώρα όμως που θα έρθουμε Αθήνα, υποψίαζομαι ότι θα κατέβει όλο μου το σόι και οι φίλες τις μαμάς μου που ρωτάνε ποτε θα πάω για να έρθουν να με δουν..

Για θηλασμο βλεπω μιλάτε..όντως στην αρχη είναι δύσκολα..εμεις τώρα στρώμα με αρκετα..βέβαια νομίζω πως τρώει λιγότερο η μάλλον τρώει σε πιο λίγο χρόνο..απ ότι παλιότερα που καθόταν με τις ώρες στο στήθος..επιθεματα δεν προλαβαίνω να αγοράζω..τελειώνουν γρήγορα τα Άτιμα..

Χριστίνα πολυ μου άρεσε αυτο το χαλί με τα ζώακια..της fisher price είναι?εψαχνα κι εγω κάτι τέτοιο αλλα δεν βρήκα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιθεματα φοραω και εγω αλλα δεν εχω διαρροες.....αντε μια δυο φορες......σπανια δηλαδη....τωρα μου τελειωνει ενα πακετο που το εχω απο το μαιευτηριο.....

αγγελικουλα απο τι καταλαβα εσυ εισαι απο αθηνα;;;;με το καλο να ερθεται :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και πάλι!

Σήμερα ο μικρός όλο αγκαλιά θέλει! Το μεσημέρι τον κρατούσε ο άντρας μου για να μαγειρέψω, μετά τον κοίμισε, και μόλις καθίσαμε να φάμε άρχισε κλάμα. Φάγαμε με βάρδιες, πρώτα εγώ και μετά τον τάισα. Καθάρισα και το καθιστικό, αλλά κάθε λίγο έκλαιγε. Έτρεχε ο άντρας μου, βέβαια, όχι εγώ με τις σκόνες, αλλά λίγη ώρα μετά ξύπνησε πάλι. Τώρα τον κοίμισα και κοιμήθηκα κι εγώ μαζί του, κι αυτή η μέθοδος έχει πιο μακροχρόνια αποτελέσματα!

Κορίτσια, εμένα τις τρεις πρώτες μέρες μου έλεγαν ότι δεν είχε κατέβει το γάλα, κι εγώ ένιωθα ότι όντως δεν είχα καθόλου. Παρ' όλα αυτά τον θήλαζα, αλλά του έδιναν και ξένο. Την πρώτη μέρα ούτε γι' αστείο να θηλάσω τόσο χάλια που ήμουν απ' την καισαρική. Από τη δεύτερη άρχισα θηλασμό, οι νοσοκόμες μου έλεγαν ότι σίγουρα τρώει κι από μένα, αλλά ήμουν χάλια και σωματικά και ψυχολογικά, και δε με πολυένοιαζε που έδιναν ξένο. Από την τρίτη μέρα, όμως, θηλάζω αποκλειστικά. Δε νομίζω ότι έπαθε κάτι που ήπιε ξένο γάλα για τρεις μέρες. Αν είχα γεννήσει φυσιολογικά, ίσως να ήταν διαφορετικά τα πράγματα. Γενικά, με έχει πάρει πολύ από κάτω η καισαρική, αισθάνομαι μειονεκτικά που δε γέννησα φυσιολογικά... :(

Ο δικός μου ευτυχώς δεν είχε καθόλου μα καθόλου ίκτερο. Βάρος έχασε ελάχιστο, και μετά έβαλε αρκετό!

Αναστασία, τι ηλίθιοι, άκου σου είπαν ότι δεν έχεις πολύ γάλα. Και πού το κατάλαβαν δηλαδή; Εμένα όλες μου έδιναν θάρρος, ότι σίγουρα έχω γάλα, σίγουρα θα κατέβει, ότι τρώει από εμένα και τις πρώτες μέρες, κ.λπ.

Επιθέματα εγώ βάζω, και νομίζω ότι όντως μου χρειάζονται. Πολλές φορές όταν κάνω μπάνιο, τρέχουν τα γάλατα απ' το στήθος μου, και όταν βάζω τον Αντρέα στο στήθος, μέχρι να δεήσει να το πιάσει, βγαίνουν συνέχεια σταγόνες.

Μαρία, με το καλό το πάρτι σας. Άντε, πότε θα μεγαλώσει κι δικός μας να κάνει χαρούλες;

Σας φιλώ όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου όμορφα καλησπέρα......:)...δεν διάβασα πολλά πολλά λόγω κόύρασης αλλά είδα την φώτο του Ανδρίκου μας και δεν μπορώ να μην σχολιάσω στην γλυκιά μανούλα του...Άννα Μαρία μου το μωράκι σου είναι κουκλί...:)....φτουυυ...φτουυυ...;)...

εμείς προσπαθούμε να μπούμε σε ένα ρυθμό.....:)....για να δουμε τι θα κάνουμε...:)...'

σας φιλώ γλυκά...;)...πάω να ταίσω την μικρούλα μου...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυδία, ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια!

Α, Αγγελική, κι εμένα ο μικρός έχει μειώσει την ώρα του θηλασμού. Αυτό σημαίνει ότι τρώει πιο σωστά και δεν πιπιλίζει. Νομίζω ότι σιγά σιγά το γάλα μου γίνεται πιο πλούσιο, έτσι χορταίνει πιο γρήγορα.

Δε μείωσε, όμως, την ώρα που ζητάει αγκαλιά, δηλαδή όλη τη μέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια δεν ειμαστε καλα με τον αντρα μου....ειναι στον κοσμο του κι εγω στον δικο μου.....τι εχει παθει δεν ξερω....αλλοι κανουν μωρα να δεθουν κι εμεις απομακρυνθήκαμε.... :( ουτε να μαλωσουμε δεν μπορουμε..... θελω να φυγω δεν ειμαι καλα,να φυγω μακρυα απο ολους και ολα μαζι με την φραουλιτσα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εεεεεεεεεεεεεεεεεεεππππππππππππππππππππ...Αναστασάκι μου......μην διαβάζω τέτοια πράγματα.....όλα καλά είναι με τον αντρούλη σου.....απλά είναι δύσκολη η προσαρμογή στις νέες συνθήκες μαζί με τα μωράκια μας.....:)...μην στενοχωριέσαι καθόλου... :P .....κοριτσάρα μου...;)....απλά δυσκολευόμαστε ψυχολογικά όλοι.....αυτό δεν σημαίνει ότι δεν αγαπιόμαστε...;)....σε φιλούμε γλυκά με την μικρούλα μου...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία, κι εμείς κάπως έτσι είμαστε. Αισθάνομαι ότι έχουμε απομακρυνθεί. Φαντάζομαι είναι φυσιολογικό. Όλοι περνάμε μια δύσκολη περίοδο προσαρμογής...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρχιζω αμεσως να σχολιασω να μην ξεχασω τι θελω να πω...

-Αναστασια μου δεν εισαι η μονη που αισθανεσαι ετσι οι περισσοτερες γυναικες και ειδικα η μανουλες με πρωτο παιδι...ολο το κλιμα του ανχους της κουρασης και ολα τα υπολοιπα δημιουργουν αυτο το περιεργο κλιμα οι αντρες δεν μπορουν να βοηθησουν νευριαζουν και αυτοι και απομακρυνομαστε εγω τα περασσα στο πρωτο ο αντρα μου δουλευε οολη νυχτα απο τις 5 το απογευμα μεχρι τις 6 το πρωι και μεχρι να ξανα παει στην δουλεια κοιμοτανε εγω μονη μου ολη μερα με ενα μωρο που δεν ξανα ειχα με ενα ανχος νααα να προσπαθω να θηλασω και φυσικα να εχω προβλημα εγω δνε δουλευα και ετσι επρεπε να δουλευει εκεινος και ηματσαν χαλια μαυρα εγω ελαθα και καταθλιψη πηγα στο γιατρο διεκοψα το θηλασμο που δεν πηγαινε και καλα πιο πολυ ξενο ετρωγε το παιδι πηρα και χαπια και αρχισα να συνερχομαι τελικα τωρα που εκανα δευτερο ειναι αλλιως..και το απολαυμανουμε και οι 2...

κοριτσια δεν πηραζει για κανα 2 μερες μαζι με το θηλασμο φυσικα στο νοσοκομειο να πιει και λιγο ξενο αλλα αμα δεν το βρεις και αρχισει το μωρο και μαθαινει τον ευκολο τροπο παει το χασατε...και εγω στο πρωτο δεν καταφερα και τιποτα δεν ηξερα καν για συμβουλους θηλασμου...τωρα ομως ειπα δεν θα το αφησω και για αυτο και τα καταφερα τι να σας λεω οτι για μεγαλο διαστημα οταν θηλαζα μα ποναγε το στομαχι μου απο το ανχος που ηξερα τι πονο θα τραβηξω καθε φορα που θα θηλασω,,οτι λογω των πληγων κολαγανε τα επιθεματα πανω στο στηθος και για να τα βγαλω μαρτυραγα απο τον πονο...αλλα μιας και δεν ειχα αλλα να ανχονομαι ειχα βαλει πεισμα και το εριξα εκει...απο επιθεματα πλεον τι να σας πω η Χριστινα μου εστειλε 2 πακετα καιρο τωρα και ακομα εχω αυτα...πολυ σπανια να βγει το γαλα..το λεω για εσας που νομιζεται οτι αν δεν βγαλετε στα επιθεματα δεν εχετε...καμια σχεση...αλλα πραγματικα εχει γινει τοσο ευκολος ο θηλασμος που δεν θα τον αλλαζα με τιποτα...θηλαζω στο μαγαζι στην παιδιατρο και σπιτι αμα παω επισκεψη παω σε δωματιο και θηλαζω δεν αργουμε πλεον μιας και δεν θηλαζει μια ωρα οπως παλια αλλα πινει πολυ γρηγορα..

Βασω μου μηπως κλαιει γιατι δεν θελει αλλο γαλα??εμενα οταν κλαιει την αλλαζω στηθος μηπως δεν τρεχει οπως στην αρχη...αμα θελει τρωει αν ξανα κλαιει σημαινει πως δεν θελει αλλο.παντως αν νομιζεις οτι εχεις το κουραγιο απλα πηγαινε σε συμβουλο..

τι αλλοο..θηλαζα κιολας και ξεχασα...

ακουστε τι καινουργιο βρικαααα χαχαχααα

την ταιζω και κοιμαται το πρωι μια χαρα τα μεσημερια ομως κοιμοτανε τοοσο λιγο με αποτελεσμα να μην κοιμαμαι και εγω και να ειμαι πτωμα αλλα χααααααα μολις κοιμηθει την βαζω στο κρεβατι μου την ταιζω εκει οπως κανω το βραδυ μονο που δεν την βαζω στην καλαθουνα..και ριχνει κατι υπνουςςςς αλλο πραγμα αμα δεν την παρω απο εκει δεν ξυπναει καλο εεεε???χαχαχα το εχω καταευχαριστηθει....

απο δωρο και εμεις απο Δευτερα θα παρουμε ενα παιχνιδι για την τηλεοραση στο χριστοφορο που θα το φερει το Λιντλ και το ειδε και το θελει εγω θελω ενα μαχαιρι του Jamy Oliver απο το cook shop to οποιο το περιμενω καιρο τωρα για να δουμε...και στη Μιλα τη Σοφη θα της παρω μιας και εχουμε αρχισει να μας τρωνε τα ουλα οποτε μια χαρα θα το ευχαριστηθει...αυταααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτάκι αύριο εχουμε παιδίατρο και εμείς. Και ο αντρούλης μου είναι υπέρ του θηλασμού αλλά γενικά υποστηρίζει αυτό που κάνω, και αν δεν συμφωνεί το συζητά.

Χριστινάκι το παιχνίδι με τα ζωάκια θα του αρέσει πολύ και το έχει και ο ανιψιός μου και ασχολείται πολύ με αυτό. Το βιβλιαράκι το πήρα και εγώ.

Άννα Μαρία μπορεί να μην κοιμήθηκε καλά ο μικρούλης σου αλλά τα πάει τέλεια!!!! Ακόμα είναι νωρίς και πάλι καλά τα πάει με τον ύπνο.

Δωράκι μου λες να είσαι η μόνη νύφη που θα γίνει κακιά;;;;;;;

Αχ συμπεθέρα και στο σαραντισμό αγκαλιά θέλουν να πάτε;;;;

Λυδιάκι μου φιλάκια στην μικρή!!!!!

Μαράκι ετοιμασίες διαβάζω για το παρτάκι σας!!!!!

Ο μικρός σου σε τρελαίνει εεεε;;;;;;;; φιλάκια

Ευούλααααα φιλιαααααααααααα!!!!!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...