Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΘΙΝΟΠΟΡΙΝΕΣ Κ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 20011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν1


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εμένα μου είχε δώσει η παιδίατρος μία κρέμα (Anfo lait για νινίδα ή κάπως έτσι τελοσπάντων) κορίτσια μιλάμε θαυματουργή!!!!!!! Τρείς φορές χρειάστηκε να βάλω στο κεφάλι της Μαρίας, το άφηνα όλη μέρα και λίγο πριν την λούσω χτένιζα τα μαλλάκια με ψιλή χτένα σε κείνο το σημείο κι εξαφανίστηκε η νινίδα!!!!! Τώρα βλέπω άρχισε να βγάζει και η μπέμπα...πάλι την ίδια κρέμα θα χρησιμοποιήσω αν βγάλει πολύ...προς το παρόν είναι λίγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Βρε, τι πάθατε, μία ώρα έκανα να σας διαβάσω! Εκεί που έμπαινα και διάβαζα δυο-τρεις δημοσιεύσεις, τώρα οργασμός συγγραφής!

Νάσια, σε δάγκωσε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Σοβαρολογείς;;;;;;;;;; Αν έλεγες σε χαστούκισε, θα είχε μία λογική. Αλλά σε δάγκωσε;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Όσο για τον γιατρό, τι να πω; Ψυχοπαθής μου φαίνεται και τσαρλατάνος μ' αυτά που σου είπε. Τώρα, άντε να πείσεις τον άντρα σου να πάτε σε άλλον. Θα σου πει ότι θέλεις να πας αλλού επειδή δε σου άρεσαν αυτά που σου είπε αυτός ο "εξαίρετος επιστήμονας".

Θερμόμετρο που λέτε, εμείς έχουμε ένα κανονικό που το είχαμε από πριν. Κάποια στιγμή πριν γεννήσω είχα πάει στο φαρμακείο και ζήτησα από τη φαρμακοποιό να μου δείξει θερμόμετρα για βρέφη, και μου έδειξε κάποια και μάλιστα μου σύστησε ένα συγκεκριμένο. Εκείνη τη μέρα δεν πήρα, πάω σπίτι και βλέπω ότι αυτό που μου είχε συστήσει το είχαμε ήδη! Και στην κλινική το ίδιο θερμόμετρο είχαν. Προς το παρόν δεν το έχουμε χρησιμοποιήσει ακόμα. Πάντως, είναι από αυτά που παίρνεις τη θερμοκρασία από το κωλαράκι. Αγγελική, λες ότι πώς να πάρεις πίσω το γλειμμένο θερμόμετρο; Το άλλο που θα το έχεις χώσει τον κώλο, πώς να το πας; :P :P :P

Γιώτα-Μαρία 12, δε θυμάμαι ποιο σαμπουάν μας έδωσε, πάντως μια φορά τον κάναμε μπάνιο και μου φαίνεται κάπως φεύγει.

Ουφ, ένα σωρό γράψατε, αλλά πρέπει να κλείσω γιατί θέλει να καθίσει ο άντρας μου.

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εγω θερμομετρο εχω ενα απλο ψηφιακο, ο αναστασης παντα καθοταν κ του το εβαζα στη μασχαλη. ειχαμε παρει κ αυτιου που δεν το καταφερνα, εβγαζε οτι ναναι, κ πιπιλα που ουτε κατα διανοια δεν το επαιρνε.. κ δεν το πηραν κ πισω κ ηταν κ ακριβο!

νασια ελεος!!! τι ειπε το ατομο!!

καλα εκανες κ δεν τα πηρες, ποιος ξερει τι χαπια θα ηταν..

για τη νινιδα που λετε εγω εβαζα λαιολαδο 1-2 ωρες πριν το μπανιο, το εκανα μασαζακι πριν τον λουσω κ μετα τον επλενα. αλλα θελει πολυυυυυυυυυυυυ καλο ξεβγαλμα, αλλιως ειναι σα λαδωμενος ποντικος

α ρε τιτινα,,, δε μπορω να τη βλεπω αυτη τη φωτο...

πολυ συνοτμα θα ειναι οπως πριν τα μαλλακια σου

κοριτσια δεν προλαβαινω να σχολιασω κ τις υπολοιπες ο μικρος πειναει παλι

σας φιλω οοοοοοοοοοοοοολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδες μου γλυκές έχω νεαααααααα ευχάριστα δεν έχουμε τίποτα τελικα κορίτσια το απόγευμα μας πήραν τελικα και μας είπαν τα ευχάριστααααααααα είμαι τόσο χαρούμενη πιο πολυ και απο όταν γεννησα σας ευχαριστω πολυ πολυ για το ενδιαφέρον σας είστε πραγματικές φίλες σας ευχαριστωωωωωωωωωω και ευχομε να είμαστε ολες καλα πάντα και μόνο ευχάριστα να γινοντε στο ομορφότερο παρέα κι που είναι το δικο μας .....

Σας φιλω ολες γλυκα και τα μωρουδελια σας .......

Είμαστε στην Μαμα μου και μπήκα να σας πω τα ευχάριστα θα μπω μόλις μπορέσω πάλι γιατι ήρθε ο αδελφός μου απο Γερμανία πάλι για το σαββατοκύριακο να δει τα άνηψακια του χαχαχαχαχαχ είναι τρελός ο θείος ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το λαδακι το εβαζα το πρωι πχ και τπο βραδυ την ελουσα η το εβαζα 2 μερες συνεχομενα(μετα απο λιγη ωρα το μαλλι δεν ειναι λαδομενο αλλα το δερμα μαλακωνει)το χτενιζα με τη βουρτσα γιατι φοβαμαι τη χτενα και λουσιμο πραγματικα βοηθησε πολυ αντε βρε Νιακιιιι αντεε τελειααα το τελευταιο να ηταν αυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα Μαρία ναι...ναι....καλά διάβασες! Με δάγκωσε!!!!!! Ήμουν λεχώνα στην μεγάλη κόρη μου και μαλώσαμε για κάτι και νευρίασε και μου χύμηξε και με δάγκωσε στον ώμο!!! Φυσικά έγινε της μουρλής κι αν δεν ήταν το παιδί θα είχα ζητήσει διαζύγιο εκείνη τη μέρα, έπεσαν και όλοι να με φάνε (γονείς, πεθερικά κτλ.) να τον συγχωρήσω.....πολύ φοβάμαι ότι κακώς του έδωσα δεύτερη ευκαιρία!!!! Όσο για τον γιατρό...όπως το λές....βρήκε "πάτημα" τώρα και μ'έχει καβαλήσει κανονικά!

Μαϊμουδάκι φιλάκια στον μπεμπάκο!!!!!!!

Αχχχχχχ Νία μου ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!! Δόξα το Θεό κορίτσι μου!!!!!!!!!!!! Ανατρίχιασα...........Να μου τα φιλήσεις και τα δύο πολλές πολλές φορές!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nasia mu me tis kortizones pou kanw twra poly fovamai pws tha pristw....den kserw pragmatika ama tha exei ftiaxei to provlima mou mexri ton gamo...einai terastioooooooooooo!!!!!!!!!!!

evi exume to idio thermometro apo to lidl!!!!!!xixixixixxixi!!!!!!

kai mena eixe poly ninida twra san na fevgei tou evaza baby oil kai to afhna gia ligo kai meta mpanaki!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sympethera mouuuuuuuuuu para poly xarika gia ton kouniado mas!!!!!!!!!!!!!!!!!!mpravo eyxomai apo edw kai tipota alllo na mhn xalasei thn eftixia sas!!!!!!!na mou ta filiseis!!!!!!!!!

vre nasia mou pragmatika pws ton antexeis???????????????kai gia pio logo eisai mazi tou efoson ferete etsi?????????????den sou aksizoun koritsaki mou ola ayta pou travas...se kanenan den aksizoun!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω, πολύς ύπνος σήμερα αυτό το μωρό, και θα μας τρέχει το βράδι...

Νία, τέλεια νέα!!!!!!! Αν και, ήμουν σίγουρη ότι δεν έτρεχε τίποτα!!!!! Άντε, τίποτα άλλο να μη σας τύχει!

Νάσια, για πολλοστή φορά, απορώ πώς τον αντέχεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τιτινάκι μου εξαρτάται από την ποσότητα της κορτιζόνης που θα χρειαστεί να πάρεις....πάντως να ελαττώσεις πολύυυυυυυυυυυ το αλάτι (αυτό το ξέρω από προσωπική πείρα) λόγω αλλεργιών χρειάστηκε να πάρω μεγάλες ποσότητες κορτιζόνης και φυσικά πρήστηκα αλλά δεν μπορούσα με τίποτα να κόψω το αλάτι (παρόλο που μου το είχε πεί ο γιατρός!) Να ρωτήσεις τον γιατρό σου να σου πεί τί πρέπει να κάνεις και μπορεί να μην πρηστείς κιόλας......δεν αντιδρούν το ίδιο όλοι οι οργανισμοί καλό μου!!!!!!!! Όσο για τον άντρα μου......έλα ντε????? Γιατί κάθομαι ακόμα κι εγώ απορώ!!! Στην αρχή πίστευα ότι πραγματικά θα άλλαζε όπως υποσχόταν κάθε φορά......όταν αποφάσισα να φύγω, μία μέρα μετά έμαθα ότι ήμουν έγκυος στην Μαρία μου, σκέφτηκα ότι με το παιδί ίσως ηρεμούσε (αλλά χειρότερος έγινε).......όταν κάποια στιγμή είπα δεν πάει άλλο φύγε να σωθείς (καλύτερα ένας πολιτισμένος χωρισμός παρά ένας άσχημος γάμος για το παιδί περισσότερο δηλαδή) έμεινα έγκυος στην μπέμπα μου (δεν ήταν προγραμματισμένη εγκυμοσύνη, δεν κοιμόμασταν καν στο ίδιο κρεβάτι τότε, μία φορά βρεθήκαμε κι έπιασα την μπουμπού και δεν το μετανιώνω φυσικά!)........τώρα πάλι είπαμε να πάμε σε ειδικό μπας και μας βοηθήσει κι εκεί βρήκα τον μπελά μου με τον βλάκα τον γιατρό!!!!!!!!!!!! Κάνω γαϊδουρινή υπομονή κι όσο αντέξω..........να φανταστείς τα 15 κιλά της εγκυμοσύνης τα έχασα μέσα στις δύο πρώτες εβδομάδες που γέννησα, τόσο καλά περνάμε εδώ μέσα...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α, Νάσια, αυτό με την αγκαλιά που λες, τελικά είναι στο παιδί, και δεν "μαθαίνει" στην αγκαλιά. Κι εμάς είναι αγκαλίτσας, και σε όποιον πω ότι είναι ο χαρακτήρας του να θέλει αγκαλιά, κι ότι αυτό μου είχε πει και η μαία στο μαιευτήριο, μου λέει "όχι, τον μάθατε στην αγκαλιά και θα είναι πολύ δύσκολο μετά". Όλα τα ξέρουν πια...

Όσο για τα κακά, εμένα όλη μέρα κάνει...Τον αλλάζουμε και τσουπ! ξανακάνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμάς τα κακάκια είναι πονεμένη ιστορία.......η Μαρία κάνει κάθε μέρα (σπάνια να μην κάνει) αλλά κάποιες φορές είναι σαν της κατσίκας σε σημείο να ματώνει το παιδί και να ψάχνουμε να βρούμε τί έχει (είναι και δύσκολη στο φαγητό, δεν τρώει ούτε λαχανικά ούτε φρούτα το σκατό, τα έχει κόψει όλα αυτά εδώ και μήνες).....η μπέμπα κάνει κακάκια μία φορά κάθε δύο τρεις - μέρες........Μακάρι να διορθωθεί η κατάσταση και να μην μου μοιάσουν σ'αυτό το θέμα, εγώ πηγαίνω στην τουαλέτα μία φορά την εβδομάδα :!: Στις εγκυμοσύνες με τον σίδηρο που έπαιρνα είχα βρεί την χαρά μου γιατί αντίθετα από όλες τις άλλες εγκυμονούσες εμένα ο σίδηρος δεν μου προκαλούσε δυσκοιλιότητα, το ακριβώς αντίθετο....πήγαινα τακτικά κάθε μέρα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω κι εγω..

Παιξαμε, καναμε μπανακι, φαγαμε και τώρα νανακια...πολλη γκρινια ομως βρε κοριτσια..εχουν φουσκωσει τα ουλα του και συνεχεια βαζει τα χερια στο στομα..μασιτικα ακομα δεν μπορει να κρατησει τοσο καλα..

Νιακι μου χαιρομαι τοσο πολυ για το μικρο σου αγορακι..πραγματικα χαρηκα βρε κοριτσι μου..ευχομαι ποτε ξανα να μην νιωσεις ετσι στη ζωη σου, ουτε εσυ ουτε και καμια αλλη μανουλα..ο θεος να προστατευει τα μωρακια μας..

Νασιουκο, σε κομπογιαννητη πεσατε..καλα, αλλη φορα να μην πατε σε αντρα ψυχολογο αλλα σε γυναικα..κι αν βρειτε συμβουλο γαμου, κανονισε να ειναι γυναικα..εγω φιλεναδα ειμαι της αποψης οτι ειναι προτιμουερο ενα καλο διαζυγιο απ οτι ενας ασχημος γαμος..και στην τελικη νομιζεις οτι ειναι καλο για τα παιδια να μεγαλωνουν σε τετοιο περιβαλλον?δεν θελω να σε επηρεασω αλλα σου εχω ξαναπει..ακομα εισαι νεα κι εχεις την ζωη μπροστα σου..ζυγησε τα καλα ολα και πραξε..δες τι μπορει να σου προσφερει αυτος ο ανθρωπος και τι κανει..και δες αν νιωθεις κατι εσυ γι αυτον..και κυριως πραξε αυτο που θελεις και μην αφησεις κανεναν και καμια να σε επιρεασει..η ζωη ειναι δικη σου κι οχι της φιλης ,μανας, ...

Γιωτακι12, σου ειπε μα μα..??Φανταζομαι τα εκανες πανω σου απο την χαρα σου..θανος,ε?πραγματικα νομιζω οτι του παει..

Αννα μαρια, με εκανες και γελουσα μονη μου σαν το χαζο..πηραμε που λες ενα θερμομετρο απο το φαρμακειο και του το εβαλα στη μασχαλη, εδειχνε 35,4 ..το παμε πισω και παιρνουμε αλλο,εδειχνε κι εκεινο, στην μασχαλη παντα, 34+ ,το παμε κι αυτο πισω και παιρνουμε αλλο που δεν δουλευε καθολου..νευριαζω λοιπον και της λεω θα παω σε αλλο φαρμακειο και πηραμε ενα που εδειχνε στην μασχαλη θερμοκρασια γυρω στο 36-37 αλλα πλεον του το βαζω στον πωπο..κι εννοειται καθαριζω με αντισηπτικο πριν και μετα την χρηση..

Χριστινακι, σημασια εχει που βρηκες τις ενεσεις..οσο για την κορτιζονη, καθολου αλατι και καθολου ζαχαρη λενε και καποιοι γιατροι..μεχρι το γαμο εχετε χρονο..μια χαρα κουκλαρα θα εισαι..

Τι αλλο ειπατε βρε κοριτσια και δεν θυμαμαι..

Αντε παω για νανακια...μουατς..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νιααααααααααααααααααα καλε σε διαβαζα κ μου σηκωθηκε η τριχα!!!

πααααααααααρα πολυ χαρηκα!!! αχ παντα μονο ευχαριστα νεα να εχουμε!!

νασια πας τουαλετα μια φορα την εβδομαδα????? πωπω... κ μετα λεω εγω οτι εχω προβλημα..

παντως καλο ειναι να τρωει φρουτα κ λαχανικα το μαρακι, βρες εναν τροπο

μια πολυ καλη μου φιλη ειχε μεγααααααααααααααλο προβλημα με το γιο της.. κ αυτος ετσι, δεν τα ετρωγε μεχρι που στουμπωσε κ πηγαν σε παιδογαστρεντερολογο κ μονο που δεν τους εβρισε για την κατασταση του μικρου.., ασε το τι τραβηξαν με το φαγητο του..

μην παρεξηγηθω τελειως φιλικα στα λεω, επειδη τους εβλεπα ποσο πολυ ζοριστηκαν με τον μικρο κ πονουσε η καρδια μου οταν τον εβλεπα να προσπαθει να κανει κακα κ να κλαιει κ να κανει εμετο απο το ζορι.. το πουλακι μου..

για τον αντρα σου τι ναπω.. δε θελω να παρω κ θεση μην ακουστω κ κακια.. λυπαμαι μονο που περνας τοσο ζορικα..

τιτινακι κοψε αλατι μαχαιρι!! κ ολα θα πανε καλαααααααααααααααααα μη μου στεναχωριεσαι αλλο

αγγελικουλαααααααααααααα κοριτσακι μου!!

για το οτι βαζει τα χερια στο στομα δε σημαινει παντα δοντια.. ειναι φυσιολογικο στοματικο σταδιο, γυρω στους 2-3 μηνες ολα τα παιδακια το περνανε. μπορει το δοντι να το βγαζει κ μετα απο μηνες!

οσο για τα κακα του που ειπες, ειναι καιρο κυπαρισσι? οταν τον θηλαζεις του δινεις κ απο τα 2 στηθη καθε φορα?

φιλακιααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ομορφοκοριτσα

Νια μου χαρηκα πολυ που τελικα ολα ειναι ενταξει.Ποτε πια να μην ξανακλαψεις,μονο χαρες με τα μωρακια σου!!!σε φιλω γλυκα!

Εμεις αλλαξαμε γαλατακι κι εχει μειωθει η ενταση των κολικων νομιζω.Ειχε σημερα το πρωι,αλλα την ηρεμησα!!Τωρα κοιμαται το βλασταρακι μου!Εδω Βεροια χιονιζει και εχει κρυο...να δουμε ποτε θα ηρεμησει ο καιρος να βγουμε..ουφ!!

Υπαρχει περιπτωση βρε κοριτσια να σταματησουν οι κολικοι στν 3ο και να αρχισουμε δοντια? :shock:

Τι τρωμε σημερα,βαριεμαι να μαγειρεψω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααα!!!!τι κανουν οι μανουλες και τα μωρακια???εμεις μια χαρα!!!σημερα λεμε να τη βγαλουμε βολτουλα με το καροτσι αν και ο καιρος δε βοηθα.δεν εχει ηλιο και εχει ψυχρα αλλα η παιδιατρος μας ειπε να τη βγαζουμε αν ειναι καλα ντυμενη και δεν τη χτυπα κρυος αερας στο προσωπο!!!εσεις τα βγαζετε τα μικρουλια σας???

κοριτσια,απο κιλα πως τα πατε???εγω ειχα παρει 17,5(ζωο) και εχασα για την πλακα τα 10,ι τις πρωτες μερες.μετα κολλησα και αφου μειωνα την τροφη και δεν εχανα γραμμαριο, ξεκινησα διατροφολογο.μου ειπε να γραψω ακριβως τι τρωω μεχρι τη δευτερα και τοτε θα μου φερει αυτο τη διατροφη!!!αχ ,πολυ χαιρομαι που θα μπω σε προγραμμα και θα επανελθω.ειχα δουλεψει με τον συγκεκριμενο και στο παρελθον και ειχαμε πολυ καλα αποτελεσματα!!!

αλλο θεμα τωρα!!κοριτσια, εμεις εχουμε κανει πολιτικο γαμο και εγω τωραδε θελω να κανουμε και θρησκευτικο.θεωρω οτι οτι ηταν να γινει, εγινε!!την ιδια ισχυ εχουν νομικα!!!ε, λυδιακι??? :lol::lol:

παλιοτερα ονειρευομουν το γαμο μου, αλλα τωρα και ειδικα με το κ@λοσογο του αντρα μου που πηγα και εμπλεξα δεν εχω καμια ορεξη.εξαλλου θα κανω χαρη στη στριγγλα-θεουσα που δεν αναγνωριζει το γαμο μας :lol::lol::lol: και θεωρει οτι μονο ο θρησκευτικος ειναι γαμος.εχει αρχισει και πρηζει και το γιο και αυτος για να μη στεναχωρησει τη μαμακα-σκυλα προτιμα να τσακωνεται μαζι μου!!!πως το βλεπετε βρε κοριτσια???ασε που εχουμε 11 μηνες που παντρευτηκαμε....οτι θυμαται χαιρεται

σορυ για το πρωινο πρηξιμο :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KORITSIAAAAAAAAAAAAA!!!!!

EDW KAI EGW STO PSAKSIMO GIA AITHOUSA GIA THN GAMOVAFTISH!!!!!!!!!!FFFFFFFF

VANESSAKI DEN SE YPOXREWNEI KANEIS NA PANTREYTEIS KAI ME THRISKEYTIKO!!!!!!!

AYTO EINAI THEMA DIKO SOU KAI TOU ANTRA SOU KAI THA TO APOFASISETE OI DYO SAS!!!!!!

KALEEEEEEE DEN MPORW NA TO KOPSW MAXAIRI TO ALLATI!!!!!!!

OUTOS H ALLOS DEN MOU TO APAGOREYSE TELEIOS APLWS MOU EIPE NA MHN VAZW EPIPLEON GIATI DEN EPIREAZEI THN THERAPIA EIPE....TO IDIO KAI ME THN ZAXARH!!!!!!EEE ZAXARH DEN ME ENOXLEI KAI TOSO ALLA TO ALATI.... :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανεσσακι να μην κανεις χαρη σε κανεναν,κανε οτι θελεις εσυ και ο αντρας σου....να κανεις πραγματα που δεν θα μετανιωνεις μετα!!!

Εγω απο κιλα ειμαι στα -19....θελω καμια 7-8 ακομα γιατι ηδη ειχα ξεκινησει με περιτα την εγκυμοσυνη...ευτυχως ειχα το ζαχαρο και δεν πηρα!!!ειχε και ενα καλο! :lol:

Τιτινακι μου εγω χωρις αλατι μπορω αλλα χωρις ζαχαρη με τιποτα!!!

Τελικα θα φερει σουβλακια ο αντρας μου με πιτουλες και τζατζικακι μιαμ!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια.....

Νια μου τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα.........χαρηκα τοσο πολυ.....μπραβο κουκλα μου.......να χαιρεσαι τα ζουζουνια σου και τιποτα πια να μην σε στεναχωρησει :):):):)

βανεσσακι μια χαρα νομικη ισχυει εχει και ο πολιτικος γαμος......

νασια δε ξερω πως αντεχεις εγω θα ειχα φυγει για μενα πανω απο ολα....

λενακι φιλια......

χριστινακι ελπιζω γρηγορα να επανελθει το μαλλακι σου......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτακι δεν ειναι ευκολο πιστευω να φυγεις οταν υπαρχουν παιδια στη μεση......κι εγω στη λοχεια μου ημουν ετοιμη....αλλα σκεφτηκα την μικρη και το ξανασυζητησα με τον εαυτο μου.Δυστυχως πεθερικα μια ζωη θα τα εχουμε μεχρι να τα τιναξουν :twisted: το κλειδι ειναι να ειμαστε καλα μετους αντρες και αυτους να τους αγνοουμε!!!Εγω μονο ετσι θα την παλεψω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστακι για τα παιδια ειναι καλυτερο να ζουνε σε υγιες περιβαλλον.....αν αυτο αποτελειται απο τους 2 γονεις και ειναι αγαπημενοι ειναι 100% υγιες.....αν πλακωνονται ολη την ειναι οτι χειροτερο για τα παιδια....δεν μεγαλωνουν σωστα ετσι.....

δεν θεωρω οτι πρεπει να μεινω με εναν μαλακα επειδη εκανα λαθος επιλογη πριν κατι χρονια......τα λαθη λαθη ειναι και γινονται....δεν ζουμε πριν 100 χρονια που οι γυναικες τρωγανε ξυλο και λεγανε και ευχαριστω......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...