Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΘΙΝΟΠΟΡΙΝΕΣ Κ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 20011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν1


Recommended Posts

Ωρε νασια, τι μπουχαρα ειναι αυτη?σε τρεχουν οι ταλιμπανιτσες σου?ο αντρας σου πρεπει να παρει γερο μαθημα να συνελθει φιλεναδα..αμα χρειαστεις ενυσχισεις φωναξε με..καλα μην νομιζεις οτι ο καιρος ειναι για βολτες..κι εγω που οδηγω τι νατο κανω?που να παω με το μωρο μεσα στο καταχειμωνο?μακια στα μπουμπουκια σου..

Λυδιακι, εμεις αλλαξαμε 3-4 θερμομετρα..αυτα τα ψηφιακα αμα δεν κανουν καλη επαφη, δειχνουν αλλα αντ αλλων..εγω του το βαζω στον πωπο και αφαιρω 0,5 βαθμους..τι κανει η εκπληξουλα μας?

Λενακι κι εγω το ιδιο προβλημα εχω..κανει καθε 5μερες κακακια και ειναι πολυ ρευστα και κυπαρρισι..μου ειπε η παιδιατρος και του δινω το novalac it1 αλλα εγω μονο ενα γευμα το βραδυ δινω ξενο και δεν δουλευει..α, και στην αθηνα το αγορασα 20€ ενω εδω κανει 9€..το χαμομηλι δεν μας κανει τιποτα..πραγματικα δεν ξερω τι να κανω..η γιατρος ειπε να του δωσω παραπανω γευματα αν θελω να κανει κακα..αλλα δεν θελω να του δωσω κι αλλο γιατι θελω να τον θηλασω οσο αντεχω ακομα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

σοβαρα δεν εχει πια αυτα με υδραργυρο ουτε σε φαρμακειο??ειναι το καλυτερο παντως..εγω αυτο που εχω για μετωπο και αφτι ειναι απο το lidl το ειχε βαλει το καλοκαιρι 15 ευρω νομιζω και δεν χρειαζεται να ακουμπισει το δερμα απλα το βαζεις κοντα και σε 1" χωρις υπερβολη βγαζει την θερμοκρασια αλλα απο το αφτι δειχνει καλυτερα γιατι πχ μπορει να εχει κρυο το βραδυ και το μετωπο να ειναι πιο δροσερο παντος στη μικρη βαζω και το κλασικο στη μασχαλη απο πιπιλα τι να πω καλη ειναι για τα μωρα αλλα εχω την ιδεα οτι δειχνει παραπανω λογω του πιπιλισματος δεν ξερω...την εχω μεν αλλα δεν τη χρησιμοποιω τοσο..Αγγελικη με τα κυπαρρισι κακα το εκανε και εμενα μια περιοδο και μου ειπε να φαω ρυζι...στην αρχη λεω τι χαζομαρε...τελικα ομως δουλεψε αν θες δοκιμασε το δεν εχεις να χασεις τπτ...οσο για τα γαλατα σημερα ειδα στο σουπερ μαρκετ οτι μειωσανε τιμες..καλα το NOVALC 20??πριν 5 χρονια που το επινε ο χριστοφορος ειχε 13 ευρω ρε παιδι μου ελεος παντως στο σουπερ μαρκετ τα γαλατα ειχαν 7-8 ευρω και η μεγαλες συσκευασιες 15

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μερσι Νασιούλα μου για την απάντηση...;)....όσον αφορά το γλυκό μας Νιάκι, πιστεύω ότι γνωρίζει πόσο πολύ την σκεφτόμαστε όλες και είμαστε στο πλευρό της οπότε με το που μάθει ότι όλα είναι τέλεια με το αγοράκι της (ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!!!!!)...θα μας ενημερώσει.....μην ανησυχείς....

Γιωτάκι μου....άρα θα πάρω ένα απλό ψηφιακό εύκαμπτο για την μικρή μου και όλα καλά..;)....

Αγγελική μου το κοριτσάκι μου είναι μια χαρούλα..περιμένει πως και πως αύριο να πάμε εκκλησία για την ευχούλα και μετά επίσκεψη στους παππούδες της.... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι θερμομετρα ειναι αυτα του μετωπου?δεν το εχω ακουσει ξανα..

Αυτα που ειναι σαν πιπιλα τα εχω δει αλλα εκανε 35€ και λεω αν δεν δουλευει τι θα τους πω?το γλειψαμε και σας το φερνουμε πισω επειδη δεν δουλευει?

Ευη μου, τι εγινε τελικα με την μαστιτιδα?

Λυδιακι, σαραντησατε?μπραβο..αντε καλες βολτες..προσεχετε μονο απο το κρυο..

Γιωτακι σε βαζω απουσιολογο β οπως στο σχολειο..θυμαστε?

Νασιουκο να σου πω την αληθεια κι εγω θα ντρεπομουν να παρω τηλ..στειλε κανα μηνυμα και πες μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικάκι μου είδες τί χαλιά απλώνω άμα έχω χρόνο?????? :lol: Να είχα όντως μια μπουχάρα εδώ μέσα τί καλά θα ήταν....γιατί τα χαλιά που έχω έχουν γίνει.....σκατά, μετά συγχωρήσεως κιόλας........με αυτά που πετάει κάτω (και μετά τα τσαλαπατάει κιόλας) η Μαρία μου το ζιζανιοκτόνο μου!!!!!!!!!!!

Μπουρεκάκι μου εγώ αν δώ π.χ. 37.5 θεωρώ ότι έχει 37.......κάνω λάθος????????

Πάω να βάλω στο ταλιμπανάκι μου να φάει μπαλίτσες.....ρεβύθια....θα κάνω πάρτυ αν τα φάει βέβαια!!!!!!!!!!! :shock:

Θα ξανάρθω...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νομιζω περασε εχτες τελειωσε η αντιβιωση νομιζω ειμαι καλα σου βαζω φωτο με το θερμομετρο αυτο με την πιπιλα ειναι με μπαταρια τωρα αυτο που λες να δεν δουλευει αλλα νομιζω στο τζαμπο εχει πιο φτηνα καλε..για τη Νια νομιζω περιμενουν να βγουν τα αποτελεσματα τους ειχαν πει οτι αν ειναι κατι θα τους ειδοποιησουν και αν οχι τοτε δεν θα τους παρουν τηλ..μιλαμε μπερδεμα

post-1349-1387393843977_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα γαλατα που ειναι για μωρακια κατω τον 6 μηνων δεν πωλουνται σε σουπερ μαρκετ.......

νασιουλα πες της να μπει λιγο στο μαμυ καλο θα της κανει.......δωσε πολλους χαιρετισμους και φιλια στον θανουλη της........μας εχει λειψει παντως......

εσυ τι εγινε με τον αντρα σου;;;;;

λυδιακι φιλια στην κορακλα σου......α!!!!!!!νομιζω οτι για την ευχη πρεπει να πηγαινεις την μερα που σαραντιζεις.....αλλα απο οτι θυμαμαι εχεις τον πατερα σου παπα οποτε κατι θα ξερει παραπανω....η τον παππου σου :roll::roll::roll::?:?:oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σύμφωνα με τις διεθνείς ενώσεις παιδιάτρων, οι φυσιολογικές θερμοκρασίες, ώστε να θεωρείται πως ένα παιδί δεν έχει πυρετό, ποικίλλουν ανάλογα με το σημείο στο οποίο μπαίνει το θερμόμετρο. Aυτές είναι:

Aπό το ορθό: 36,6° C - 38° C

Aπό το στόμα: 35,5° C - 37,5° C

Aπό τη μασχάλη: 34,7° C - 37,3° C

Aπό το αυτί: 35,8° C - 38° C

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξαφνικα χαμος στο μαμυ!!!τι να πω, ειχαμε τοσο ωραιο παρεακι...ελπιζω να μην το εγκαταλειψουμε !!!!τα λεμε τοσο ωραια εδω!!!

εγω θερμομετρο εχω το ψηφιακο.μια φορα το δοκιμασα στο πωπουδακι και εδειξε 36,4.δεν ηξερα οτι αφαιρεις κιολας!!

νασιουλα ελπιζω να βελτιωθει η κατασταση με τον αντρα σου!!!εχεις βεβαια και τα 2 κουκλακια σου να σου δινουν χαρα!!!

α,το χριστινακι που χαθηκε???δεν μπορει καποια που εχει το τηλ της νιας να την παρει να μαθουμε??/εστω να τη στειλει ενα μηνυματακι!!!ελπιζω να πανε ολα καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α,γιωτακι,ειχα ακουσει στις ειδησεις οτι απο αρχες του ετου τα γαλατα και κατω των 6 μηνων θα πωλουνται και στα σουπερ και σε πολυ πιο χαμηλες τιμες απο τα φαρμακεια.δεν το εψαξα ακομη βεβαια,...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νασιουλα πες της να μπει λιγο στο μαμυ καλο θα της κανει.......δωσε πολλους χαιρετισμους και φιλια στον θανουλη της........μας εχει λειψει παντως......

εσυ τι εγινε με τον αντρα σου;;;;;

Της έχω πεί ότι όλες της στείλατε την αγάπη σας και τα φιλιά σας (για το διαζύγιο έτσι κι αλλιώς την είχα ρωτήσει πριν το πώ), χάρηκε πολύ που νοιαζόσαστε γιατί κι εκείνη περνάει πολύ δύσκολα......τον Θανούλη τον έχει κάνει μπαλάκι ο άντρας της προκειμένου να την εκδικηθεί (ένας Θεός ξέρει για ποιό λόγο θέλει να την εκδικηθεί με την μύγα τσε τσε που τον τσίμπησε!!!!!!) Είπε ότι θα μπεί να σας τα πεί όταν μπορέσει.....νομίζω ότι στο σπίτι της πλέον δεν έχει ιντερνετ γι'αυτό και χάθηκε τελείως.......

Εγώ με τον άντρα μου άστα να πάνε......έχει σαλτάρει τελείως....πήγαμε σε ψυχολόγο-ψυχίατρο να μας βοηθήσει (κατ'εμε λάθος ειδικότητα, σε σύμβουλο γάμου έπρεπε να πάμε) κι αυτός ο αλμπάνης μας χαντάκωσε τελείως - ειδικά εμένα - τον έβγαλε λάδι τον άντρα μου γιατί λέει έπρεπε να μην τον πάρω καθόλου αφού ήξερα τί ήταν :!::!: (λες και το έγραφε στο κούτελο) και φταίω εγώ που με βρίζει, μου φέρεται άσχημα και έχει ήδη ξεσπάσει μία φορά επάνω μου (με δάγκωσε) γιατί......άκουσον άκουσον......τον προκαλώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ήθελα να ήξερα αυτά λέει στις κακοποιημένες γυναίκες που βλέπει?????? Ότι φταίνε αυτές που "τις τρώνε" γιατί τους προκαλούν τους άντρες τους????? Κανονικά θα έπρεπε να τον καταγγείλω στον ιατρικό σύλλογο αλλά........Ααααααα και είπε ότι τουλάχιστον ο άντρας μου παραδέχεται τα λάθη του (ενώ εγώ όχι)........ναι αλλά δεν κάνει τίποτα για να τα διορθώσει, οπότε τί νόημα έχει που τα παραδέχεται?????? Εμένα μου είπε ότι έχω επιλόχεια κατάθλιψη......σώωωωωωωωωπα καλέ, δεν το ξέραμε..............

Βανεσσάκι μου από το πωπουδάκι αφαιρείς........στη μπέμπα μου συνήθως δείχνει από 36.6 μέχρι 37.5........

Θα στείλω μήνυμα στην Νία..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βανεσσακι ναι το ξερω αυτο......αλλα δεν νομιζω να εγινε............επιτελους,.........γιατι να ειναι μονο στα φαρμακεια......μπορουν εκει να ειναι τα ειδικα γαλατα για αλλεργιες..... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη,κι εγω εψαχνα για θερμομετρο υδραργυρου αλλα καταργηθηκαν μου ειπαν..ναι ..20€ αλλα τι it και καλα για δυσκοιλιοτητα..ασε, ολα τα πατησια γυρισαμε ανω κατω για να το βρουμε..

Ρυζι?????εισαι σιγουρη?στο τελος θα κανω εγω δυσκοικιοτητα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Της έχω πεί ότι όλες της στείλατε την αγάπη σας και τα φιλιά σας (για το διαζύγιο έτσι κι αλλιώς την είχα ρωτήσει πριν το πώ), χάρηκε πολύ που νοιαζόσαστε γιατί κι εκείνη περνάει πολύ δύσκολα......τον Θανούλη τον έχει κάνει μπαλάκι ο άντρας της προκειμένου να την εκδικηθεί (ένας Θεός ξέρει για ποιό λόγο θέλει να την εκδικηθεί με την μύγα τσε τσε που τον τσίμπησε!!!!!!) Είπε ότι θα μπεί να σας τα πεί όταν μπορέσει.....νομίζω ότι στο σπίτι της πλέον δεν έχει ιντερνετ γι'αυτό και χάθηκε τελείως.......

Εγώ με τον άντρα μου άστα να πάνε......έχει σαλτάρει τελείως....πήγαμε σε ψυχολόγο-ψυχίατρο να μας βοηθήσει (κατ'εμε λάθος ειδικότητα, σε σύμβουλο γάμου έπρεπε να πάμε) κι αυτός ο αλμπάνης μας χαντάκωσε τελείως - ειδικά εμένα - τον έβγαλε λάδι τον άντρα μου γιατί λέει έπρεπε να μην τον πάρω καθόλου αφού ήξερα τί ήταν :!::!: (λες και το έγραφε στο κούτελο) και φταίω εγώ που με βρίζει, μου φέρεται άσχημα και έχει ήδη ξεσπάσει μία φορά επάνω μου (με δάγκωσε) γιατί......άκουσον άκουσον......τον προκαλώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ήθελα να ήξερα αυτά λέει στις κακοποιημένες γυναίκες που βλέπει?????? Ότι φταίνε αυτές που "τις τρώνε" γιατί τους προκαλούν τους άντρες τους????? Κανονικά θα έπρεπε να τον καταγγείλω στον ιατρικό σύλλογο αλλά........Ααααααα και είπε ότι τουλάχιστον ο άντρας μου παραδέχεται τα λάθη του (ενώ εγώ όχι)........ναι αλλά δεν κάνει τίποτα για να τα διορθώσει, οπότε τί νόημα έχει που τα παραδέχεται?????? Εμένα μου είπε ότι έχω επιλόχεια κατάθλιψη......σώωωωωωωωωπα καλέ, δεν το ξέραμε..............

Βανεσσάκι μου από το πωπουδάκι αφαιρείς........στη μπέμπα μου συνήθως δείχνει από 36.6 μέχρι 37.5........

Θα στείλω μήνυμα στην Νία..........

νασια τι να πω;;;;;καλως πηγατε εκει......επρεπε να πατε εκει που λες........

αντε περιμενουμε απαντηση....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικη να σου πω εγω γενικα εχω θεμα και ειμαι πολυυυ δυσκοιλια κα ιμε το ρυζι ακομα χειροτερα το ξεκινησα και στις 3 μερες κοντευα να σκασω αλλα τελικα σου λεω κιτρινισαν τα κακα και εκει που ελεγα χαζομαρες μου λεει ...σου λεω αν θες καντο εμενα γενικα μου αρεσει και το ρυζι οποτε και το εκανα...ρε Νασια τι να πω και εχουν και πτυχιο αυτοι οι ανθρωποι κανας μισογυνης ηταν??αι στο καλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε Νασια τι να πω και εχουν και πτυχιο αυτοι οι ανθρωποι κανας μισογυνης ηταν??αι στο καλο
Παντρεμένος με καθηγήτρια (δεν ξέρω τί καθηγήτρια), έχουν 8 παιδιά και υποτίθεται άνθρωπος της εκκλησίας........ :shock: Έχει κόρες παντρεμένες κι έχει και εγγόνια....ήθελα να 'ξερα αν μία από τις κόρες του πήγαινε και του έλεγε ότι ο άντρας της την βρίζει, δεν δείχνει κανέναν σεβασμό, ξεσπάει πάνω της για όλα (με διάφορους τρόπους......καταλαβαίνετε...), τί θα της έλεγε????????

Παιδί μου καλά να πάθεις γιατί τον προκαλείς?????? Υπάρχει τέτοια δικαιολογία??????? ΟΚ δεν με έχει δείρει ποτέ ο άντρας μου αλλά όπως ήδη είπα, με δάγκωσε μία φορά (μου είχε κάνει αιμάτωμα σαν πιάτο, κατά τ'αλλα απορεί πού έμαθε η Μαρία να δαγκώνει.....), κάθε φορά που μαλώνουμε με απειλεί ότι θα έπρεπε να με είχε δείρει για να στρώσω, με έχει σπρώξει άπειρες φορές ακόμα και με την κοιλιά τούρλα (δεν φοβήθηκα ποτέ για μένα, αλλά για τα παιδιά?????), μιλάει άσχημα στα παιδιά (τα λέει βλαμμένα όταν είναι νευριασμένος γιατί δεν τρώνε ή δεν κοιμούνται ή κάνουν αταξίες)......αυτά δεν είναι κακοποίηση?????????? Τα παραδέχεται όμως τα λάθη του...........βέεεεεεεβαιαααααααααααααα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν εχω λογια για τον πτυχιουχο...οσο για τον αντρα σου βια δεν ειναι μονο η σωματικη...ο θεος να σου δωσει δυναμη να κανεις αυτο που θεωρεις σωστο αλλα οπως ειπες σε συβουλο γαμου επρεπε να πατε...ο ψυχολογος το πολυ πολυ να σε τρελανει..κανα χαπακι δεν σου δωσε να ηρεμισεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου έδωσε έναν κουβά χάπια για κατάθλιψη Εύη μου αλλά δεν τα πήρα.....φοβήθηκα, με τις μ@λ@κίες που μου είπε φοβήθηκα μην με κάνει φυτό με τα χάπια και γίνουν χειρότερα τα πράγματα!!!!!! Έχω και δύο παιδιά να σκεφτώ......το μωρό με χρειάζεται απίκο τώρα! Πήρα καναδυό φορές ένα αγχολυτικό της μαμάς μου για να ηρεμήσω γιατί ήμουν σε πολύ χάλια κατάσταση!

Συμπεθέρα μου Μυριάκι......με έπαιρνες σήμερα αλλά δεν έχω μονάδες να σε πάρω πίσω!

Είπα να στείλω μήνυμα και στην Νία μας να δούμε τί γίνεται αλλά δεν έχω μονάδες στο κινητό ρε γμτ..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το περιμενα Νασια μου για αυτο και το ειπα ετσι κανουν αυτοι ποιος ξερει τι προβληματα θα εχει με τη γυναικα του και ξεσπαει σε αλλες γυναικες τι νομιζεις αυτοι και αν εχουν ψυχολογικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHSPERA KORITSAKIA!!!!EDW KAI EGW...H ALITHEIA EINAI PWS XATHIKA ALLA EIXAME KOLISEI STO GROUP STO FACE LOGO EYKOLIAS!!!!!ALLA ENNOEITE PWS DEN SAS KSEXASAME....

EXW KAI TREXAMATA ME TA MALLIA MOU KAI EIMAI GENIKA PARA POLY PESMENH............VRHKAME KATI ENESIS KORTIZONIS EYTYXWS KAI ARXISA THERAPIA...MAKARI NA EPANELTHOUN H ESTW NA STAMATISOUN NA PEFTOUN GIA ARXH DEN THN PALEVW ALLO...EIXA VALEI STA KORITSIA STO FACEBOOK FWTOGRAFIA NA DEITE SE TI VATHMO EINAI TO PROVLIMA...VAZW KAI EDW NA KSERETE KAI ESEIS....

EPISIS EIMAI STO TREKSIMO KAI STO PSAKSIMO GIA THN GAMOVAFTISH KAI EXW PELAGWSEI!!!!!!!!!!!!

EYXOMAI NA EISASTE OLES KALA!!!!!!!

TO NIAKI EINAI KALA...PERIMENOUN TIS APANTISEIS APO TIS EKSETASEIS POU EKANE O MIKROS!!!!!!!O GIATROS TOUS EIPE NA MHN ANHSYXOUN!!!!!!!

KORITSIA NA FANTASTITE PWS AYTO POU VLEPETE STHN FWTOGRAFIA EINAI MONO TO MPROSTA PRIN PERIPOU 1 MISH EVDOMADA.....ALLA OSO PAEI FEVGOUN KATHE MERA TOUFES VRE KORITSIA!!!!!!!!!!!!!DEN ENTEXW ALLO!!!!!!

SYGNWMH AN SAS STENAXWRISA!!!!!!!!!!!

post-11182-13873938441657_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όσοι ώρα του μιλούσαμε είχε ένα χαρτί στα χέρια του...το δίπλωνε, το ξαναδίπλωνε, το έκοβε, του έβαζε συρραπτικό, μετά έκανε χαρτοκοπτική.....αφού σκεφτόμουν άραγε ακούει τί του λέμε τώρα? Μου 'ρχόταν να του πώ "γιατρέ......μήπως χρειάζεσαι κι εσύ γιατρό?????" :roll:

Πωπω βρε Τιτινάκι μου........μεγάλο πρόβλημα όντως!!!!!!!! Καταστεναχωρέθηκα.......αλλά είμαι σίγουρη ότι θα διορθωθεί το πρόβλημα καλό μου!!! Κάνε την θεραπεία σου και όλα θα φτιάξουν κορίτσι μου!!!! Ο άντρας μιας φίλης μου είχε γίνει έτσι και μάλιστα αυτού είχαν ασπρίσει κιόλας σε μερικά σημεία αλλά τώρα είναι μια χαρά το παιδί...δεν ξέρω τί θεραπεία έκανε και το διόρθωσε το πρόβλημα....πήρε καιρό βέβαια αλλά τώρα είναι ΟΚ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AXXXX ASE NASIA MOU SKEPSOU TWRA EGW ME AYTA TA XALIA ME TI PSYXOLOGIA NA KATSW NA DIORGANWSW GAMO-VAFTISH.....PANTA SKEFTOMOUN OTI STON GAMO MOY THA HMOUN KOUKLA ME ENA TELEIO NYFIKO KAI TELEIO XTENISMA...KAI TWRA......AYTO ME EXEI RIKSEI APISTEYTA POLY!!!!!!!!

TOYLAXISTON NA STAMATISOUN NA PEFTOUN!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πώς και μαζευτήκαμε πάλι ρε φιλενάδες!!!!!!!

Κορίτσιααααααααα ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΚΙ ΟΜΩΣ ΑΛΗΘΙΝΟ!!!!!!

Ο Μπομπιράκος μου έκανε δωράκι σήμερα..........είπε ΜΑ ΜΑ!!!!!!!!!!

Αννα Μαρία και εμένα είχε νινίδα, ποιο σαμπουά σου έδωσε;;

Και εμείς βάζαμε σταγόνες λεγόταν eybrex αλλά δεν έκαναν τίποτα , αυτό που το έσωσε ήταν...του έκανα μασαζάκι όπως μου είπε η παιδίατρος και σε μια βδομάδα έφτιαξε.

Μια χαρά παίδαρος ο γιος σου!!!!!!!!!!

Γιωτάκι είμαι και εγώ που μπαίνω κάθε μέρα, σας δίνω το παρών....αλλά και εγώ πολλές φορές γράφω όπως λέει η Άννα Μαρία και μπαίνω μετά από ώρες και είναι η απάντησή μου ακόμα εκεί και περιμένει...

Σίγουρα όλες οι μέρες δεν είναι ίδιες!

Εμένα ο αντρούλης μου , μου έκανε και δώρο νετ μπουκ για να μπαίνω και να τα λέμε...!!!!!!!

Αγγελικούλα μου χαλάλι η αγωνία σου!!!!!! Σημασία έχει ότι είναι υγιεστατο!!!!!!!

αχ φιλενάδα πέρασε ο καιρός...είδες από τη καζούρα που μου κάνατε έμεινα αξέχαστη...

Δεν έχουμε πει αλλά μάλλον θα βγάλουμε τον πεθερό μου, τον λένε Θανάση, αλλά αν είναι θα τον φωνάζω Θάνο.

Γειά σου Λενάκι μου γλυκό!!!!!!!!! Εδώ να μείνεις.........

Νασιούλα μου γλυκιά περνάει ο καιρός με τα μαναράκια μας γρήγορα!!!!!!

Και εγώ πρεπει να πάω για ΠΑΠ και πριν γεννήσω είχα 3 κύστες!!!!

Νασιούλα σε χαντάκωσε ρε φιλενάδα ο γιατρός!!!!!!ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

ΑΧΧΧΧΧ ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΑΝ ΤΑ ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΣΟΥ!!!!

Λυδία μου γλυκιά τι κάνει η εκπληξούλα;;;

Εγώ χρησιμοποιώ ηλεκτρονικό κανονικό μασχάλης.

Σαραντίσατε καλέ!!!!!! Καλές βολτες!!!!

Χριστινάκι μου ευχαριστούμε για την ενημέρωση σχετικά με τις απαντήσεις της Νίας...μια χαρά θα είναι!!!

όσο για τα μαλλάκια σου μας στεναχώρεσες αλλά θα φτιάξουν , και εμένα πεφτουν συνέχειααααααααα ...είναι λόγω θηλασμού, δε τρώω και τίποτα ....τα μαλλιά πεφτουν γρήγορα ......τα κιλά όμως;;;;;; χα χα

Εύη τι κάνει το μικρό μέλος της οικογένειας;;;

όλοι καλά;;;

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχεις δίκιο Τιτινάκι μου αλλά να σκέφτεσαι θετικά (το άγχος επιδεινώνει την κατάσταση) και να είσαι σίγουρη ότι στον γάμο σου θα είσαι ούτως ή άλλως μία κούκλα(αφού είσαι όμορφο κορίτσι)!!!!!!!!!!!!! Άσε που μέχρι τότε θα έχει διορθωθεί το πρόβλημα...........Η μόνη χάλια νύφη που ξέρω ήμουν εγώ γιατί είχα βάλει 22 κιλά στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου και δεν είχα καταφέρει να τα χάσω όλα μέχρι την γαμοβάφτιση πέρισυ τον Σεπτέμβριο και ήμουν σαν φούσκα, να με κλαίνε οι ρέγγες ήμουν!!!! :lol: Θα σας βάλω φωτο στην ομάδα κάποια στιγμή να με "καμαρώσετε" (μπλιάξ!)

Γιωτάκι12 φιλεναδίτσα μου κι εγώ απορώ πώς τα κατάφερα να είμαι μέσα στο μάμμυ σήμερα τόσες ώρες......από το μεσημέρι είμαι εδώ......Εμένα οι κύστες μου ήταν γκουμούτσες.....η μία 3.5 εκατοστά και η άλλη 5!!!!!!!! Πρώτη φορά μου βρήκε τόσο μεγάλες κύστες, αλλά μου είπε να μην αγχώνομαι γιατί είναι λειτουργικές δηλαδή θα απορροφηθούν με τον καιρό!!! Μεταξύ μας δεν νομίζω να έφυγαν γιατί πονάω τώρα τελευταία και υποθέτω ότι είναι από τις κύστες άρα είναι ακόμα εκεί η ρουφιάνες!!!! :( Αλλά το τεστ παπ φοβάμαι περισσότερο γιατί όλο και κάτι μου βρίσκει......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασιούλα ότι και να μας βρει το ΠΑΠ περαστικό να είναι!!

Και εγω πιστεύω οι κύστες μου εκεί θα είναι....

τι να κάνουμε;;;;θα τις αντιμετωπίσουμε!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...