Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΘΙΝΟΠΟΡΙΝΕΣ Κ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 20011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν1


Recommended Posts

ελα ρε μην στεναχωριεστε........εχουν γινει και χειροτερα......ερχονται κοριτσια....κανουν φιλους και μετα ανοιγουν δικο τους μαμαδοσαιτ σαν αυτο δηλαδη με αποτελεσμα να χανονται απο δω μελη......και το χειροτερο ειναι οτι με αυτο το τροπο ερημωνουν ολα τα σαιτ....παλια γινοταν χαμος απο κοσμο...τωρα ερημιες....μιλαγαμε με τις ωρες στο τσατ.....τωρα..τιποτα.....πχ το σαιτ το eimaimama ειναι απο κοπελα που ηταν εδω μελος....εκανε τις παρεες τις και την εκανε ;):(

εκει που μενουμε ειναι παραδεισος.....ειναι 2 στρεμματα το κτημα που ειναι το σπιτι......και ειναι σχετικα εξω απο το χωριο.....οποτε βγαινεις εξω και βλεπεις μονο πρασινο.......ειναι ονειρο.....για τα παιδια ειδικα το καλοκαιρι που μπορουν να παιζουν εξω ειναι ο κηπος της εδεμ.......το μονο κακο ειναι τα φιδια :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ Γιωτάκι μου ζηλεύω (με την καλή έννοια) την Εδέμ σας!!!!

Θα είναι τέλεια! Και για τα παιδάκια σου ότι καλύτερο!

Άλλος αέρας βρε παιδί μου , φαντάζομαι τι ωραίο καφεδάκι θα πίνεις... :D

φιλάκια

Βανεσάκι δε πειράζει καλές είμαστε και εμείς!!!!! φτάνουμε για να ανταλλάξουμε απόψεις :lol::lol::lol::lol:

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια!

Εμείς πήγαμε σήμερα τελικά στον παιδίατρο. 5300 ο Αντρέαρος και 57 εκατοστά! Αντρέαρος σωστός!

Μας έδωσε σταγονίτσες για το μάτι του που κάνει τσίμπλα και ένα ειδικό σαμπουάν γιατί εμφάνισε νινίδα. Τίποτα το σοβαρό.

Πάλι με το σλινγκ πήγαμε, πολύ ωραία ήταν και μετά στο γιατρό εκεί που περιμέναμε, τον είχα στο σλινγκ, κι όποτε πήγαινε να γκρινιάξει, σηκωνόμουν κι έκανα μια βολτίτσα και ξανακοιμόταν!

Βανεσσάκι, το γκρουπ το έκανε η Εύη τις μέρες που είχε χαλάσει το μάμμυ, αν θυμάσαι, την Πρωτοχρονιά και για 3-4 μέρες, και τελικά κολλήσαμε εκεί. Εγώ μπαίνω κάθε μέρα στο μάμμυ, αλλά είναι έρημο, οπότε τι να γράψω; Π.χ. γράφω στις 12 το μεσημέρι στο ποστάκι μας, και μετά ξαναμπαίνω στις τέσσερις και βλέπω ότι η τελευταία δημοσίευση είναι η δική μου... :(

Γιώτα, στο Είμαι μαμά δεν έχω γίνει μέλος κυρίως γιατί είχα εκνευριστεί που είχαν σηκωθεί τότε όλες και φύγανε απ' το μάμμυ, γράφτηκαν εκεί και θάβανε το μάμμυ συνέχεια.

Το γκρουπ στο φέισμπουκ είναι άλλη φάση, δεν είναι φόρουμ. Είναι πιο πολύ για χαβαλέ πιστεύω.

Από τη Νία είχαμε κανένα νέο; Είμαι σίγουρη ότι τελικά δε θα είναι απολύτως τίποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανναμαρια μια χαρα ο αντρικος σας....οντως μεγαλωσε πολυ.....

και εγω ειχα στεναχωρεθει πολυ τοτε.........τι να πεις......τεσπα.......

τωρα για το φεις που λετε...αν μπαινατε εδω δεν θα ηταν ερημο....αnyway......εγω ειμαι συνεχεια συνδεδεμενη....αλλα οπως λες και εσυ ερημια......

αλλα περα απο αυτο καθε μερα δεν ειναι η ιδια....πχ.....χθες εγινε κατι και ημουν πολυ στεναχωρημενη....και δεν ειχα ιδιαιτερη ορεξη να σχολιασω......παρολο που ημουν οn line...... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα, κι εγώ είμαι πολλές ώρες συνδεδεμένη, αλλά γενικά αυτόν τον καιρό είναι πολύ πεσμένο το μάμμυ. Ίσως πολλές ξενέρωσαν εκείνες τις μέρες που τα είχε φτύσει, δεν ξέρω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπορει να εχεις δικιο δεν ξερω........ενταξει εχουν φυγει και οι καλες του μερες προ πολλου.....

παλια δεν προλαβαινες τα θεματα να απαντας.....τωρα...χαλια μαυρα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ειμαι κι εγω...Και θα συνεχισω να ειμαι εδω καλες μου φιλεναδες..

Πηγαμε τελικα στον ακτινολογο για υπερηχο εγκεφαλου-νεφρου-ισχυου..μια χαρα το αγορακι μας..τζαμπα αγχωνομουν..εκανε και κατι χαρουλες που τον γδυσαμε..γελουσε κι εκλανε..θαλαμο αεριων το εκανε εκει μεσα..τεσπα..σημασια εχει οτι ειναι μια χαρα το πουλακι μας αλλα τα 120 ευροπουλα τα σκασαμε..δεν ειναι υποχρεωτικη εξεταση αλλα αμα σου πουν οτι υπαρχει κπαινεις στο τριπακι να το κανω κι αυτο για το παιδι μου κτλ..

Οσο για την ερημια που παρατηρειται ισως ειναι και επειδη τωρα τα μώρακια μας μας απασχολουν αρκετες ώρες και επειδη ξεκινησαν να μεγαλωνουν , ξεθαρεψαμε κι εμεις και κανουμε και καμια δουλεια στο σπιτι..τις τελευταιες μερες ειναι κι ο αντρας μου στο σπιτι και μολις με δει να παιρνω το αι παντ με κοροιδευει..παλι στο μαμμυλαντ?αλλα σκασιλα μου..να δειτε τι ωραια που του την λεω κι εγω για την αδερφη του..αφηστε που εχω πεσει γιατι διαβαζω και διαφορα εδω στο μαμμυ..στεναχωρεθηκα πολυ για το κοριτσακι απο τις μανουλες ιανουαριου ...που εχασε το μωρακι της, στεναχωριεμαι για την νια μας γιατι δεν περασε κι αυτη λιγα..στεναχωριεμαι γενικα..

Κι εγω ειμαι συνεχεια συνδεδεμενη κοριτσια..μολις ανοιξω το αι παντ, κατευθειαν μπαινει μαμμυ..

Αμμα μαρια ο αντρικος εγινε σωστος κυριος ε?μπραβο το καμαρι μου..

Βανεσακι εκινησαν τα αγου?και που εισαι ακομα?!θα σε τρελανει.. Κι εμας το αγου το εχει στην τσεπη του..

Γιωτακι, πηγατε στο σπιτακι σας?

Γιωτακι 12, τι κανεις φιλεναδα?γινατε τρων μηνων?να τον χαιρεσαι κοριτσαρα μου,,σαν χθες θυμαμαι που σε ειχαμε οαρει στο ψιλο που δεν λεγες να γεννησεις....ονομα εχετε σκφτει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πατησα κατα λαθος υποβολη...

Αναστασακι, τι κανετε?πως ειναι η μικρη?

Γιωτακι και αννα μαρια, εσεις ειστε παλιες καραβανες στο μαμμυ και ξερετε πολλα..

Εγω στο μαμμυ μπηκα πριν 7μηνες,ετσι τυχαια..στο ειμαι μαμα ειμαι μελος αλλα οχι ενεργο..δεν ηξερα οτι το μαμμυ ειναι πιο παλιο κι οτι η κοπελα που εκανε το ειμαι μαμα ηταν εδω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική, γενικά το μάμμυ είναι πεσμένο, όχι μονο το ποστάκι μας.

Ωραία, μια χαρά ο Χαρούλης!

Κι εγώ στεναχωρέθηκα για την κοπέλα που έχασε το μωρό της... :( Της είχα απαντήσει πολλές φορές στα θέματα που άνοιγε και μόλις διάβασα το ποστ, πάγωσα... :(

Εμένα δε λέει άγου ακόμα ο γάιδαρος! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική, εγώ είμαι μέλος από τον Ιούλιο του 2009. Όταν είχε γίνει το άλλο φόρουμ, πάρα πολλές από το μάμμυ γράφτηκαν σ' αυτό και έθαβαν το μάμμυ, και πολλές κοπέλες μου έλεγαν να γραφτώ κι εγώ, γιατί είναι τέλειο, έχει σούπερ γραφικά, κι άλλα τέτοια και "καμία σχέση με το μάμμυλαντ". Εγώ, όμως, δεν ήθελα να γραφτώ σε οκτακόσια φόρουμ για γονείς, είχα εκνευριστεί κιόλας με όλα αυτά, και δεν μπήκα ποτέ.

Το κακό με το μάμμυλαντ τώρα είναι ότι άλλαξε όψη. Παλιά ήμασταν όλες μια παρέα, τώρα έχουμε μπει όλες σε ομάδες, και οι περισσότερες γνωρίζουμε μόνο τα κορίτσια της ομάδας μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντως δεν ηταν καθολου σωστο αυτο!!!και δεν ειναι δικαιολογια οτι ειχε χαλασει το μαμυ!!!και δεν ενημερωθηκαμε κιολας παρα οταν ηδη οι μισες ειχαν φυγει!!!τελος παντων :evil::evil::evil::evil: λιγες και καλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγγελικουλα εσυ εισαι η απουσιολογος αυτο ελειπε να μην μπαινεις :lol::lol::lol:

πολυ χαρηκα με τα νεα σας....ετσι γερο να ειναι το παλικαρακι σας παντα...

ασε βρε αγγελικη εγω να δεις ποσο στεναχωρημενη ειμαι και με την νια και το μαρακι απο το αλλο γκρουπακι.....

πριν τρια χρονια και κατι που ειχα γραφτει ηταν τοσο ωραια στο μαμυ..βεβαια κολλουσε απιστευτα πολυ....καμοια σχεση με τωρα.....αλλα τοτε ειχε αλλη αιγλη......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!

ετσι ειναι οπως τα λεει η αννα μαρια για το φορουμ

ακριβως!

πολυ σφιξιμο ο μπεμπης σημερα, ειναι η τεταρτη μερα που εχει να χεσει το καημενο μου

εγω δεν παω πουθενααααααααααααααααααααα παντως!!!

εδω θα ειμαι να σας πρηζω!! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γενικως αυτο ακομα γινεται ανναμαρια....πριν κατι μερες ελεβα ενα μυνημα που ελεγε για ενα διαγωνισμο που γινεται σε αλλο σαιτ με μαμαδες.....μπηκα λοιπον να δω και διαπιστωσα οτι το ατομο που εχει ανοιξει αυτο το σαιτ ειναι και παλι μελος του μαμυ και μαλιστα αλλο μελος του μαμυ που κανει παρεα διαδικτιακη εννοω εστειλε αυτα τα μυνηματα και σε ποστ που μπηκα ελεγαν πως μπορουν να παρουν κοσμο απο το μαμμυ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα φιλεναδούλες μου!!!!!!!!

Μάλλον μόνη μου είμαι αυτή την ώρα ε???????

Όντως ερημώσαμε.....κρίμα..... :( Προσπαθώ να μπαίνω όσο συχνότερα μπορώ κι εγώ αλλά εκτός από τα σαββατοκύριακα (που η Μαρία μου συνήθως πηγαίνει στην μαμά μου) δεν έχω άλλη βοήθεια και τρέχω όλη μέρα κυρίως με τα παιδιά και το σπίτι!!! Τα κοριτσάκια μου (όπως θα έχετε καταλάβει ήδη μέχρι τώρα) είναι θηριάκια, την Μαρία αν την αφήσεις χωρίς επίβλεψη έστω και για 30 δευτερόλεπτα είναι ικανή να προλάβει να σπάσει το μισό σπίτι (όλη μέρα η γειτονιά ακούει μια τρελή - εμένα - να ουρλιάζει!!!!!!!!!) και η μπεμπούλα μας είναι ένα ιδιαιτέρως γκρινιάρικο μωράκι που όταν είναι ξυπνητή (σχεδόν όλη μέρα δηλαδή) θέλει να την έχεις αγκαλιά, να στέκεσαι όρθια και να περπατάς πάνω κάτω αλλιώς κλαίει σπαρακτικά (δεν είναι κάτι που της το μάθαμε εμείς γιατί μας το έκανε και στην κλινική από την πρώτη μέρα που μας την έφεραν στο δωμάτιο!) Αν προσθέσεις και όλα τα καθημερινά του σπιτιού.......ελεύθερος χρόνος σχεδόν ανύπαρκτος!!!!!!! :cry: Ακόμα και αυτή τη στιγμή σας γράφω με την μπέμπα αγκαλιά γιατί αν την αφήσω κάτω ουρλιάζει.....

Ούτε κι εγώ δεν έχω φέις μπούκ κορίτσια και ούτε με ενδιαφέρει να ασχοληθώ......οπότε μόνο εδώ θα με βρίσκετε, ούτε κι εγώ δεν φεύγω από το μάμμυ (αν και διαβάζω που και που και το είμαι μαμά χωρίς να είμαι μέλος όμως).......είναι κρίμα που χάθηκε το παρεάκι μας!!!!!! Τα λέγαμε τόσο όμορφα όλους αυτούς τους μήνες!

Κατά τα άλλα, χάθηκα λίγο αυτές τις μέρες........είμαι στεναχωρημένη με διάφορα, με τον άντρα μου χάλια (με το ζόρι μιλιόμαστε), ταλαιπωρία και με τις γρίπες (πασχίζω να μην κολλήσει και η μπέμπα), μία φίλη μου παίρνει διαζύγιο με τον άντρα της (Μπουρεκάκι μου εσύ ξέρεις) κι έχει κι ένα δίχρονο παιδάκι και προσπαθώ να είμαι δίπλα της όσο μπορώ (η μία δίνει κουράγιο στην άλλη με αυτά που τραβάμε).........το 2012 δεν μας μπήκε καλά......όχι ότι το 2011 ήταν ζάχαρη.....

Λέγατε για βαπτίσια????? Εμείς σκεφτόμαστε να κάνουμε την βάπτιση μετά το Πάσχα, τέλος Απριλίου ή αρχές Μαϊου.......ευτυχώς νονά έχουμε, μία πολύ καλή μου φίλη......είναι πολύ δύσκολο πλέον να βρείς άνθρωπο (που να έχεις και καλές σχέσεις, μην είναι και κανένας άσχετος) που να θέλει να παντρέψει ή να βαφτίσει, κυρίως λόγω οικονομικού! Εδώ έχουν έθιμο όποιος σου βαφτίσει το πρώτο παιδί να βαφτίσει και το δεύτερο αλλά η δικιά μας νονά δεν μπορούσε να αναλάβει και την δεύτερη βάφτιση λόγω οικονομικού.......για μένα καλύτερα γιατί ήθελα άλλη νονά για το δεύτερο! Πάντως εκτός από την νονά δεν έχω οργανώσει τίποτα άλλο ακόμα, έτσι κι αλλιώς για την εκκλησία δεν αγχώνομαι γιατί θα γίνει εδώ που μένω, για ταβέρνα μετά για το φαγητό επίσης δεν αγχώνομαι γιατί θα γίνει στο μαγαζί των πεθερικών (μη χέσω....), τί μένει???????? Προσκλητήρια και μπομπονιέρες......λιτά γιατί το ταμείον είναι μείον, πιό μείον δεν γίνεται.....Με το δώρο της κουμπάρας έχω ένα θέμα και θέλω να μου πείτε ιδέες! Είναι παντρεμένη κι έχει ένα παιδάκι....σκεφτόμουν να της πάρω κάτι για το σπίτι και ένα δωράκι για το κοριτσάκι της (π.χ. ψηφιακή κορνίζα με παιδικό σχέδιο) αλλά απ'ότι μου είπε θα της το πάρει η νονά της αυτό......Για ρίξτε ιδέες.......

Μπουρέκι μου κι εγώ σε χωριό μένω (κι εγώ μαθημένη στη ζωή της πόλης βέβαια, μια Αθήνα, μια Θεσ/νίκη) και τα τελευταία τρία χρόνια εδώ έχω σαλτάρει.......δεν λέω βέβαια για τα παιδιά είναι ένα πιο υγιές περιβάλλον για να μεγαλώσουν αλλά εγώ έχω λαλήσει, δεν την αντέχω την νοοτροπία του χωριού, το κουτσομπολιό κτλ. Μόνο μία φίλη έχω και μ'αυτήν δεν μπορούμε να τα λέμε κάθε μέρα ιδίως τώρα με αυτά που περνάει (το διαζύγιο που σας έλεγα πιο πριν)! Το κακό είναι ότι δεν οδηγώ κιόλας για να παίρνω το αυτοκίνητο και να την κοπανάω όποτε μου την δίνει.......τουλάχιστον αν τα πηγαίναμε καλά με τον άντρα μου θα είχα ένα κίνητρο αλλά κι εκεί ατύχησα......οπότε είμαι σχεδόν ολομόναχη!

Αγγελικάκι τέλειος ο Χαρούλης!!!!!! Προληπτικές οι εξετάσεις αλλά άμα σε βάλουν στο τρυπάκι αγχώνεσαι θες δεν θες.....πάντως ούτε κι εμάς μας είπε η παιδίατρος να κάνουμε κάτι απ'αυτά! Μόνο στον χρόνο αιματολογικές....

Άννα Μαρία σας περνάμε έναν ολόκληρο μήνα κι όμως μας φτάσατε στα κιλά (εμείς είμασταν 5500 στην τελευταία μέτρηση και 61 εκατοστά)....άντρακλας ο Αντρεάκης!!!

Γιωτάκι12 τριών μηνών σήμερα??????? Είδες πώς περνάει ο καιρός άμα είσαι ερωτευμένος??? :lol: Χαρούμενα μηνογενέθλια λοιπόν!!!! Εμείς σε 11 μέρες θα γίνουμε τριών μηνών!!!

Βανεσσάκι άρχισε να λύνεται η γλωσσίτσα της μικρής από τώρα?????? Σκέψου τί θα σας λέει όταν χρονίσει....φτου φτου το μανάρι μου!!!!

Μαϊμουδάκι μου δυσκοίλιος ο μπέμπης????? Αφού λένε ότι όταν θηλάζουν είναι φυσιολογικό να μην κάνουν κακάκια μέχρι και δέκα μέρες.........εμένα και τα δύο μου κορίτσια έχουν θέμα, η Μαρία μέρες μέρες βγάζει κάτι στραγάλια θεόσκληρα και η μικρή κάνει κάθε δύο μέρες μία φορά!!!! Σ'αυτό βρήκαν να μου μοιάσουν?????????

Αναστασάκο εσύ ρωτούσες για τα πράσινα κακάκια????? Κι η δικιά μου τέτοια κάνει, κάποιες φορές μισά κίτρινα και μισά πράσινα......είναι από το ξένο γάλα, μην αγχώνεσαι φυσιολογικό είναι....

Την Δευτέρα θα πάω για τεστ παπ και μ'έχει πιάσει τέτοιο άγχος.......το τεστ Παπανικολάου πάντα με αγχώνει υπερβολικά.........να δώ τί έγινε και με τις κύστες στις ωοθήκες που μου είχε βρεί γιατί μου είχε πεί ότι αν δεν φύγουν από μόνες τους θα μου δώσει αντισυλληπτικά..... :(

Ακόμα κανένα νέο από την Νία???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιααααααααααααααααααααα...κάτι για απουσιολόγιο διάβασα και είπα να γράψω για να μην πάρω απουσία ... :lol::lol::lol::lol: ...τί κάνετε κουκλίτσες μου?...τα γλυκά μωράκια μας?.....

Νιάκιιιιιιι μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ......περιμένουμε να μας πεις τα ευχάριστα νέα για το αγοράκι σου....όλα θα είναι τέλειαααααααααααααα!!!!...σε φιλώωωωωω...

Άννα Μαρία ο Αντρίκος σου είναι παίδαρος...:)

Αναστασάκι, Βανεσσάκι, Γιωτούλες, Αγγελική μου (είδες που όλα καλά με το αγοράκι σου?..).....Λενάκι μου πολλά φιλάκια..;)

ερώτηση...:....τί θερμόμετρο χρησιμοποιείται κορίτσια για τα μωράκια σας?....το απλό, το ψηφιακό , του αυτιού ή του μετώπου?....για πείτε μου τί να πάρω....??..σας φιλώ όλεςςςςςςςςςςςςςςςςςς...

Νάσιααααααααααααααααα..είμαι και εγώ εδώωωωωωωωωωωωωωω...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωτακι εγω δεν το ξερω απο παλια αλλα κι ετσι οπως ειναι, μια χαρα μου φαινεται..εΙμαι ευχαριστημενη με την παρεα που βρηκα και απο τοτε που μπηκα και μιλουσα με αλλα κοριτσια ξεπερασα αρκετες φοβιες και αγχη που ειχα με την εγκυμοσυνη..δεν περασα και λιγα γιωτακι..δυο εγκυμοσυνες εχασα..με τι ψυχη να περασω την τριτη..περασμενα ξεχασμενα....Εγω ειμαι εδω, δηλωνω παρων·και παιρνω κι απουσιες αμα λαχει)

Δν ειναι αναγκη να χαλασουμε το παρεακι μας κοριτσια..

Αννα μαρια, δεν σου λεει αγου?εμεις τον ειχαμε ζαλισει και του λεγαμε αγου μεχρι να μας το πει..

Βανεσσακι εγω εχω φεις αλλα δεν γραφω συχνα στο προφιλ μου γιατι εχω και κατασκοπους..ουτε ανεβασα φωτο μου, εκτος απο μια για να ξερουν ποια ειμαι..αλλα νευριασα οταν καποιοι ανεβασαν στον τοιχο μου φωτο δικες μου χωρις να με ρωτησουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμείς κανονικά σήμερα σαραντήσαμε αλλά λόγω φόρτου εργασίας του άντρα μου θα πάμε αυριο για ευχή...οπότε θα κάνουμε υπομονή μέχρι το πρωί για να βγούμε επιτέλουςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς :lol::lol::lol::lol::lol:

Αγγελική μου....τί κάνεις?????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε κοριτσια με στεναχωριτε ακουστε πως εχει το θεμα...δεν λειτουργουσε το μαμμυ με αποτελεσμα να τα γραφουμε ολα στο δικο μου τοιχο και να τα βλεπουν ολοι...ετσια εκανα ενα κλειστο γκρουπ αλλα μονο για τις μαμαδες που γνωριζουμε το πολυ 40 μελη ειναι ... ο λογος που κολλησαμε ειναθι οτι γραφουμε και διαβαζουμε πιο γρηγορα χωρις να μας πεταει...σε κανενα αλλο φορουμ δεν εχω γραφτει και ουτε με νοιαζει μονο εδω μπαινω και ενημερωνομαι...αν δειτε παλιοτερες δημοσιευσεις εγραψα πολλες φορες για αυτο το γκρουπ βανεσακι μου εγω δεν ξερω αν εχετε φεις η οχι αλλα καιν παλι εγω εδω ειμαι...και διαβαζω και γραφω νεα δεν εχω ακομα εκτος απο την μαστιτιδα γιατρο εχουμε τελος του μηνα..αυτα..δεν θελω να στεναχωριεσται δεν αποκλειουμε κανεναν προς θεου απλα ειμαστε λιγιτερο εδω και το λογο τον ειπα φιλια

εγω απο θερμομετρο εχω..3 μια πιπιλα ενα ηλεκτρονικο που ειναι για μετωπο και αφτι και ενα κανονικο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μίκυ μου φιλάκιαααααααααααααα!!!!!!!!!! Εγώ χρησιμοποιώ θερμόμετρο ψηφιακό και της παίρνω θερμοκρασία από τον πωπό (εννοείται ότι το καθαρίζω με καθαρό οινόπνευμα μετά από κάθε χρήση), αφαιρείς βέβαια μισή μονάδα από τον πωπό.......της Μαρίας της το βάζω κανονικά στην μασχάλη, μεγάλωσε πιά! Τα παλιά θερμόμετρα με τον υδράργυρο ήταν πιο αξιόπιστα αλλά σχεδόν έχουν εξαφανιστεί πιά......

Εγώ εδώ είμαι πάντως......μην πάρω απουσία κορίτσια!!!!!!

Την Νία δεν την πήρα τελικά τηλέφωνο.....ντράπηκα.....λέτε να έκανα άσχημα?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο θερμομετρο κυκλοφορουν πολλα......βασικα εμενα με εχει βολεψει το μετωπου αλλα αν δεν διαβασεις καλα τις οδηγιες σου βγαζει κουλα.....δηλαδη ευθυνεται η λαθος τοποθετηση.....τωρα το θερμομετρο αυτιου κατηγορειται για ωτιτιδες.....το ηλεκτρονικο ειναι μια χαρα....υδραργυρου δεν υπαρχουν πια.....και αυτο με την πιπιλα δεν το εχω....οποτε δεν ξερω και τι λεει..βασικα μου ειχε μια ξαδελφη ενα πριν 4 χρονια αλλα ηταν απο αμερικη και ειχε φαραιναιτ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...