Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΘΙΝΟΠΟΡΙΝΕΣ Κ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 20011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν1


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γιωτάκι μια χαρά το Ευάκι σας!!!

Κυρία η μικρή από τώρα και πρόγραμμα, μωρέ μπράβο!!!!! ;)

Άντε με το καλό να πάτε σπιτάκι σας!

Ο μικρούλης μου ηρέμησε από κολικούς και τώρα πάλι κοιμάται!!!!!!!!

Ρε Γιωτάκι έφαγε και μετά έβγαλε πάλι γάλα 5 φορές αλλά όχι γουλιές σήμερα πολύ γάλα...είναι και αυτό μέσα στις γοπ;;;

Άννα Μαρία μου μόνο υγεία να έχουν τα μαναράκια μας!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γλυκές μου φιλενάδες!!

Νια μου είμαστε κοντά σου!!Όλα θα είναι μια χαρούλα γι ατο μικρό σου αστεράκι

είμαι σίγουρη!!

Αγγελικούλα συμπεθέρα μου εμας δεν μας είπε ο παιδίατρος να κάνουμε αυτές τις εξετάσεις.

Τελικά ο ΄κάθε παιδίατρος έχει τα δικά του.

Σε καταλαβαίνω που αγχώνεσαι αλλά ο γλυκός μου Χάρης είναι μια χαρούλα.Μην ανησυχείς

φιλενάδα!!!!!

Γιωτούλα τι έχετε περάσει κοριτσάκι μου...καλά να είναι τα ζουζουνάκια σου!!

Είδε προσκλητήριο και μπομπονιέρα σούπερ!!!

Γιωτάκι Μαράκι έβγαλε γαλατάκι ο μικρούλης;να μου τον φιλήσεις και εκπίζω να ηρεμήσει

και να μην βγάλει άλλο το ζουζουνάκι.

Άννα Μαρία βολτούλα με το σλινγκ, σας θαυμάζω!!εμένα η μικρούλα μου δεν κάθεται στο

σλινγκ με τίποτα.

Νασιούλα περαστικά σας!!όσο για αντρική αρρώστια και μίρλα γνωρίζω επακριβώς.Κουράγιο

φιλενάδα!!

Βασούλα μια χαρούλα το κοριτσάκι σας, μπράβο!!

Κατερινούλα, Βανεσσάκι,Λυδιάκι τα φιλιά μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχεις δικιο Γιωτα μου μετα αποσα εχεις περασει να αντιμετωπιζεις ψυχραιμα τις καταστασεις, η πειρα κανει τη διαφορά!!Τι ειναι κ αυτο με τη λευχαιμια..?Νομιζω κ η Εύη το ανεφερε για το γιο της...Τι ειδους διαγνωσεις ειναι αυτες??Κ πως να εισαι ψυχραιμη οταν σου λενε κατι τετοιο??

Αγγελική μου τι κανει η αδερφη ψυχή??Σου εχω πει οτι λογω της ιδιας ημερομηνιας γεννησης εχω μια παραπανω συμπαθεια στο γιοκα σου!!Νομιζω οτι μοιαζουν γι αυτο τα παιδακια μας..Χαζομαρα θα μου πεις!Πως πηγατε με τα εμβολια?Κ μεις τα ιδια καναμε πριν 10 μερες.Κ μαλιστα για το ποσιμο τρελαθηκε..σαν να του αρεσε...Με το θηλασμο ειναι τωρα δυο μερες που δεν σηκωνομαι το βραδυ, δεν λερωνομαι ομως οριακα.Το πρηξιμο φτανει μεχρι τη μασχαλη κ φοβαμαι για μαστιτιδα μετα κ την ιστορια της Ευης.Τι να κανω ομως το παλευω νομιζω σιγα σιγα..Εσυ πως πας??

Γιωτακι με τη γοπ κ μεις ειναι φορες που βγαζουμε πολυ γαλα.Ειδικα τωρα τελευταια.Μου εχει τυχει σε γευμα και 6 φορες να βγαλει.Αφου ωρες ωρες σκεφτομαι αν κραταει γαλα μεσα του.Τουλαχιστον μεχρι ωρας αναπτυσσεται πολυ καλα βασει καμπυλών κ παρηγοριεμαι..

Αννα Μαρια καλη βολτούλα για το απογευμα!Παλι με το σλινγκ θα πατε?Μια χαρούλα

Δωρακι μου πολλα φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδες γεια και απο εμενα..ειδες Αννα Μαρια σουπερ το σλινκ και ργω το εχω βολευτει στο σουπερ μαρκετ με αυτο κανω ψωνια...κοριτσια χαθηκα αλλα εχω κολλησει με το γκρουπ στο φεισ γραφουμε πιο γρηγορα μιλαμεεε για κατεβατα αλλα μπαινω και διαβαζω νεα για το Νιακι ξερω απο το φεισ υπομονη τωρα να δουμε μολις βγουν τα αποτελεσματα φιλια πολλααα

ναι αυτο με τη λευχαιμια μας το εκανε μια γιατρος παιδιατρος αιματολογος αστα να πανε οολα για να παιρνει 80 σε καθε επισκεψη 3 φορες την εβδομαδα τι να κανεις δεν θα κανεις στο παιδι σου εξετασεις μιλαμε για τοο τρυπημα και μολις 3 ετων το παιδι μου τα ειχε παιξει εβλεπε νοσοκομειο να περναμε και ουρλιαζε αι στο καλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δωράκι το έχουμε ακόμα το θέμα με τις γουλιές, αλλά σήμερα έβγαζε γαλατάκι αρκετό, 5 φορές σε ένα γεύμα..που θα πάει θα φτιάξει.

Εσείς πώς τα πάτε;;; τι κάνει το μαναράκι σου;;

φιλάκιαααααααα

Ευη μου βλέπω πέρασες και εσύ άγχη με λάθος διαγνώσεις!!!!!

Κατερινούλα φιλάκιααααα πολλά.

Βανεσάκι στο φεις λέγεται μαμαδοφιλενάδες αν δεν κάνω λάθος!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!

αχ μη διααζω για οτι ναναι διαγνωσεις... θυμαμαι κ τα δικα μας..

καναμε στον ανασταση αιματολογικο ελεγχο γιατι ηταν αρρωστος (1 ετους) κ η βλαμμενη η παιδιατρος μας μας εστειλε αρον αρον στο νοσοκομειο

εκει στην αρχη μας ειπαν οτι εχει λευχαιμια, μετα νοσο καβασακι κ μου ελεγαν οι ¨γιατροι" να προσεχω μην παθει κανενα καρδιακο επεισοδιο κ μου μεινει στα χερια - ελεος πως το λες αυτο το πραγμα?? , μετα ερπη στον οισοφαγο.. με αυτη τη διαγνωση βγηκαμε μετα απο 8 μερες. μετα απο 1 μηνα ξαναπηγαμε να παρουμε κατι τελευταιες εξετασεις κ μας ειπαν οτι τελικα δεν ειχε ερπη αλλα αδενοιο κ να κανουμε κατι αλλες εξετασεις για να δουμε αν εξακολουθει να υπαρχει αυτος ο ιος..

ε παμε σκαμε τα 100 ευρω κ τελικα βρεθηκε οτι δεν ειχε ποτε αδενοιο!! δηλαδη μειναμε 8 μερες στο νοσοκομειο, κατατρυπησαν το παιδι κ δεν μαθαμε ποτε για ποιο λογο ηταν αρρωστος!!

κ μεσα σε ολα δε θα ξεχασω ΠΟΤΕ οταν ηρθαν να του κανουν καρδιογραφημα, το παιδι ειχε τον ορο στο χερι κ στο πατουσακι του κ επρεπε να τον κραταω ακινητο.. ε απο το ζορι του κ το τιναγμα που εκανε του εφυγε ο ορος απο το χερι κ ειχα γεμισει αιματα, τα μουτρα μου, τα ρουχα μυ, τα σεντονια, τι να σας λεω ΦΡΙΚΗ κ η αλλη η βλαμμενη να μου λεει κρατα τον καλε να τελειωσουμε τι τον αφηνεις

πως δε λιποθυμησα, ευτυχως ο μπαμπας ενος αγοριου απο διπλα μου ηρθε κ πηρε το παιδι κ το πηγε μεσα να του βαλουν αλλου τον ορο... κ ποσα αλλα σκηνικα, ου μπλεξεις με τα κωλονοσοκομεια..

νια κοριτσακι μου σε σκεφτομαι καθε μερα να το ξερεις. ειμαι σιγουρη οτι ολαθα πανε καλα, δε θα εχεις καμια αλλη στεναχωρια στη ζωη σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ειμαι κι εγω φιλεναδες...

Καλε τι διαβαζω?

Γιωτακι δεν ηξεα τι εχεις περασει κι εσυ...δεν θελω να σκεφτομαι τετοια πραγματα..απαπα..Ευτυχως ολα καλα τωρα..

Ευη σε ταλαιπωρησαν κι εσενα?

Λενακι, εγω θα ειχα πεσει στα βαρια αν μου τυχ;ινε κατι τετοιο..

Μπραβο βρε κοριτσια για το κουραγιο σας..

Βανεσακι το γκρουπακι μας στο φεις λεγεται μαμαδοφιλεναδες..

Κατερινακι εσεις μας περνατε εξι ολοκληρες ωριτσες!η αληθεια ειναι πως νομιζω κι εγω οτι το δικο σου αγορακι ειναι ιδιο με το δικο μου..ενα περιεργο συναισθημα και δεσιμο..βασικα τα αγορακια μας θα εχουν αρκετα κοινα στοιχεια (αστρολογικα τουλαχιστον)..να μου φιλησεις το μαναρακι σου..

Αναστασακι τι κανετε?

Λυδιακι,αννα μαρια, μυριαμακι, βασουλα,γιωτακι, χριςτινακι,νασιουκο, φιλια στα ζουμερα μαγουλακια..

Νια μου, κι εγω σε σκεφτομαι συνεχεια και περιμενω να ερθει το τελος της εβδομαδας να μαθουμε...αυριο ειναι παρασκευη και δεν πηραν ακομα τηλ ..μακαρι να μην ειναι τιποτα φιλεναδα..μακαρι..η σκεψη μου ειναι διπλα σου φιλεναδα..φανταζομαι πως νιωθεις..να κανεις μια μεγαλη αγκαλια απο μενα στα μωρακια σου και να τους δωσεις κι ενα φιλακι..

Συμπεθερουλα, τι κανετε?πως ειναι η νυφουλα μου?χιονισε εκει?προσεχε να μην κρυωσει το κοριτσακι μας..να μου το φιλησεις γλυκα..

Παω να χαζεψω λιγη τιβι και μετα νανι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλενάδες μου γλυκές!!!!!!!

Τι κάνουν τα μαναράκια σας;;;

φιλάκια σε όλες!!!!!

εύχομαι σήμερα να έχουμε χαρέςςςςςςςςςςς, να πάρουμε τα ευχάριστα νέα από το Νιάκι μας!!!!!

Το πιστεύω μέσα μου πώς έχουν κάνει......πατάτα!!!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια...

προχθες δεν μπηκα να γραψω,η μικρη το βραδυ ηταν να την σφαζουνε....χθες ομως καλυτερα μπορω να πω,της αλλαξαμε και το γαλα και περα απο λιγη γκρινια κοιμηθηκε καλα και ακομα κοιμαται...μακαρι να ειναι απο το γαλα...τα κακα της ειναι πρασινα,πειραζει?απο την αλλαγη γαλατος ειναι?

Νια μου ολα καλα ευχομαι,δεν διαβασα αν ειχες καμια εξέλιξη!

Συμπεθερα ελπιζω να ηρεμησουμε,τι να πω!!!φιλια στον μπομπιρα!!!

Φιλια σε ολες,εδω γυρω θα ειμαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερούλα μου γλυκιά!!!!!!!

Καλύτερα η φραουλίτσα σου μπράβο!!!!!!!! ;)

Και εμένα πράσινα κακάκια κάνει.

Από την Νία μας δεν έχουμε ακόμα κάποιο νέο.

Ο μπομπιράκος μου καλά είναι, μου μιλάει μωλέεεε!!!!!!!!

Τον ξύπνησα τραγουδώντας του Βέρτη, αν είσαι ένα αστέρι....

13 σήμερα, πέρασαν 3 μήνες με το ερωτευμενάκι μου!!!!!!!

φιλάκια στην νυφούλααααααααα

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ καλε μεγαλωνουν,κι εμεις 3 εβδομαδες εμειναν να γινει 3 μηνων.Αν ηταν απο το γαλα οι κολικοι θα τον στειλω πακετο τον παιδιατρο,γιατι του ειπαμε να το αλλαξουμε και ειπε οχι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.

Εύχομαι να πάνε όλα καλά για την Νία.

Αναστασία μου, εμένα η μπεμπούλα μου είχε κολικούς, αλλα με το infacolic έχουμε ηρεμήσει. Απλά θέλει συνεχή χρήση και αρκετό χρόνο για να δράσει. Εμείς ήδη το χρησιμοποιούμε ενάμισι μήνα και μάλλον θα δοκιμάσουμε να το κόψουμε αφού κλείσουμε τον τρίτο.

Κορίτσια με την μπεμπούλα μου είμαι ξετρελαμένη. Τώρα που άρχισε να μου χαμογελάει κιόλας αποτρελάθηκα.

Πάω να μαγειρέψω.

Πολλά φιλιά σε όλες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!εφη δε θυμαμαι αν σε καλωσορισα!!!να χαιρεσαι το κοριτσακι σου!!!οντως ειναι τρελλα τωρα που χαμογελανε !!!και μου λεει και συνεχεια αγκου και εκει ειναι που χαζευω τελειως!!!

κανενα νεο απο το νιακι μας???σημερα περιμενει αποτελεσματα???μακαρι να πανε ολα καλα και να μπει να μα πει τα ευχαριστα!!!

το χριστινακι που χαθηκε???με αυτο το γκρουπ που κανατε στο φεις, θα χαθουμε εδω...γιατι φυγατε βρε κοριτσια???το ιδιο ειναι να τα λεμε και απο εδω...

αναστασια μου, μια χαρα η φραουλιτσα!!!μπραβο βρε κοριτσακι!!!

γιωτακι(επι 2) πως τα πατε εσεις??/αμαν με αυτε τις ηλιθιες διαγνωσει??/επιτηδες το κανουν να παιρνουν τα φραγκα και ουτε που υπολογιζουν την αγωνια μας!!!αυτοι δεν εχουν παιδια>????? :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφούλα μου εμένα τώρα του πέρασαν οι κολικοι.

Σήμερα γινόμαστε 3 μηνών!!!!!

Αχ είναι τρέλα, εμείς τώρα πιάνουμε την κουβέντα , γελάμε πάρα πολύ...

Να τη χαίρεσαι την κούκλα σου!

Βανεσάκι μου μείναμε λίγες μου φαίνεται εδώ, ερήμωσε το μάμμυ μας!!!

Τι κάνει το κοριτσάκι σου , σε τρελαίνει με τα αγκού του;;;

Και που είσαι ακόμα;;;

Εμένα μου αρέσει όπως πιάνει τα παιχνιδάκια του, μου μιλάει , είναι μια τρέλα...

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας.....

εμεις καλα ειμαστε..η μικρη σουπερ....φτου φτου....

εγω στο τρεξιμο γιατι αυριο φευγουμε επιτελους και μαζευω φουλ......

εγω δεν εχω φαις και δεν μου αρεσει.οποτε εδω θα με βρισκετε.....

νιακι μου γλυκο ευχομαι σημερα να εχεις μονο ευχαριστα νεα να μας πεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι 3 μηνων κιολας, ε???αχ τι γρηγορα που μεγαλωνουν τα ζουζουνζκια μας!!!

γιωτακι για που φευγετε καλε??/δεν εχω καταλαβει!!!

κοριτσια, για να πω την αληθεια εμενα δε μου αρεσε που καναν αυτο το γκρουπ στο φει!!!ειναι σαν να αποκλειουν εμας που δεν εχουμε???και ποια η διαφορα του να μπανεις εκει απο το εδω???τελος παντων, δικαιωμα τους, αλλα διασπαστηκαμε εδω και ημασταν τοσο ωραια περεα.... :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βανεσσακι αυτο εχει γινει ουκ ολιγες φορες.......τεσπα......

μενουμε σε επαρχια....ειμαι απο αθηνα,μεγαλωσα αθηνα,σπουδασα αθηνα....αλλα εδω και ενα σχεδον χρονο μενουμε στο χωριο της μητερας μου.....ειναι απλα τελεια.....και ειχαμε ερθει απο τον οκτωβρη στους γονεις μου(αθηνα)για την γεννα.....και τωρα που σαραντησαμε ειναι καιρος να γυρισουμε πισω :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α, καταλαβα γιωτακι!!!καλα κανετε και φευγετε απο αθηνα!!!δεν παλευεται η ζωη εκει πια...

καλη επιστροφη στο σπιτακι σας!!!οσο για το γκρουπ, κατι παραπανω θα ξερεις εσυ ως παλαιοτερο μελος...τι να πω...λυπαμαι απλα... :shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α, καταλαβα γιωτακι!!!καλα κανετε και φευγετε απο αθηνα!!!δεν παλευεται η ζωη εκει πια...

καλη επιστροφη στο σπιτακι σας!!!οσο για το γκρουπ, κατι παραπανω θα ξερεις εσυ ως παλαιοτερο μελος...τι να πω...λυπαμαι απλα... :shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...