Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ!ΤΑ 1α ΜΑΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Poia i gnwmi sas gia poudra anti krema? Me to nisiaste pou einai san poudra pou tis vazw twra logw tou sigkamatos eida kalitera apotelesmata..Tin gnwmi sas please :)

Βασικα ηθελα να σε ρωτησω....Το νισιαστε τι ειναι???εγω ξερω το αλευρι το νισεστε...αυτο εννοεις?που βαζουμε στα γλυκα???σορι αν καταλαβα λαθος...Εγω νομιζω η κρεμα ειναι καλυτερη...Αλλα σε περιπτωση εκτακτες περιπτωσεις μπορεις να βαλεις πρωτα κρεμα κ μετα πουδρα...Το εχω κανει γι αυτο στο λεω....Ειναι τελειο....

Αντρια τη διαιτα που θες να στη στειλω???εδω η σε e mail????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai to nisiaste (nisiasto to leme stin Kipro,nomiza Ellada to lete nisiaste gi'auto sas to egrafa etsi gia na to katalavenete :D- sorry ) pou vazeis sta glika k kanei paaara poli kalo, mou to proteine mia fili pou to xrisimopoiouse ston gio tis gia ton idio logo alla k oi goneis mas k oi giagiades mas to xrisimopoiousan ton kairo tous, einai poli a8wo..

Protimw se e-mail Giouli mou..andreouandria@yahoo.com..S'euxaristw!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαναη δεν δοκιμασα. ειμαι χαλια με το εντερο και για λιγες μερες κανω διατροφη για διαρροια, παρακαλαω να μην με εχει πιασει η κ...κολιτιδα μου.

σπανια δοκιμαζω λαχανικα ή φρουτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραια ιδεα για απογευματινο, και γενικα σκεφτομουν να αγορασω καποιο βιβλιο που να μιλα για τη διατροφη των μωρων και να εχει και συνταγες....θα παω μαλλον στο παμπλικ να ψαξω, εσεις εχετε καμια προταση;;;;

ελπιζω να καλυτερεψεις συντομα γεωργιαννα και να μην σε πιασει κολιτιδα :(

γιουλη, που ηταν μεχρι τωρα η θεση σου;;; παντως σε καταλαβαινω, κι εγω καπως ετσι αισθανομαι με την επιστροφη στη δουλεια, δεν εχω καμια ορεξη να μετακομιζω στην αρτα και ελπιζω να παρω αποσπαση... καλη αρχη ευχομαι ,και γρηγορη προσαρμογη!!

δαναη, πως τα πας με τη δουλεια;;;τελικα μενεις παραπανω, νομιζα οτι μεχρι τις 2 ηταν το ωραριο σου..

η μικρη ειναι με το μπαμπα της και γελαει!! γμτ, κουραστηκα σημερα ,αλλιως θα ημουν κι εγω μαζι τους να γελαω!!

αντε, παω να την κανουμε μπανιο, περασε η ωρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικά σου,γεωργιάννα!

αφροδίτη,καλά πάει,έχω αναλάβει αρκετά πράγματα!δεν μένω περισσότερες ώρες,αυστηρά 6.απλά αντί για 8-14.00 που προτιμούσα μια μερα πήγε 9-15.00.3 φορές την εβδομάδα δουλεύω 9-15.00,μια 8-14.00 κ μια 11-17.00.που θα πάει?!?!δεν θα κερδίσουμε το λοττο?!?!?!

παω για μπανάκι κ μετά να αράξω με το αντράκι μου!σας φιλώ!καλή ξεκούραση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραια ιδεα για απογευματινο, και γενικα σκεφτομουν να αγορασω καποιο βιβλιο που να μιλα για τη διατροφη των μωρων και να εχει και συνταγες....θα παω μαλλον στο παμπλικ να ψαξω, εσεις εχετε καμια προταση;;;;

ελπιζω να καλυτερεψεις συντομα γεωργιαννα και να μην σε πιασει κολιτιδα :(

γιουλη, που ηταν μεχρι τωρα η θεση σου;;; παντως σε καταλαβαινω, κι εγω καπως ετσι αισθανομαι με την επιστροφη στη δουλεια, δεν εχω καμια ορεξη να μετακομιζω στην αρτα και ελπιζω να παρω αποσπαση... καλη αρχη ευχομαι ,και γρηγορη προσαρμογη!!

δαναη, πως τα πας με τη δουλεια;;;τελικα μενεις παραπανω, νομιζα οτι μεχρι τις 2 ηταν το ωραριο σου..

η μικρη ειναι με το μπαμπα της και γελαει!! γμτ, κουραστηκα σημερα ,αλλιως θα ημουν κι εγω μαζι τους να γελαω!!

αντε, παω να την κανουμε μπανιο, περασε η ωρα!!!

Μεχρι τωρα ημουν σε πολεμικο πλοιο,εδω και 6 χρονια....Βεβαια τα 2 τελευταια χρονια ημουν σε πλοιο που δεν εκανε πολλα ταξιδια αλλα τα προηγουμενα χρονια ημουν σε πλοιο που καναμε 4 τετραμηνα ταξιδια στο εξωτερικο,συνεχεια με μια βαλιτσα στο χερι....Τωρα ομως θα απαιτησω να βγω λιγο σε υπηρεσια ξηρας....Το δικαιουμαι και το δικαιολογει κ ο βαθμος μου....Αυτα!!!Σευχαριστω πολυ παντως αφροδιτουλα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://supermomrocks.wordpress.com/2012 ... %85%CF%81/

αυτη ειναι η κρεμα που φτιαχνουμε για το παρατριμμα... την εχουμε στειλει σε πολλες μαμαδες και απο τις ελληνιδες μαμαδες και εμειναν ευχαριστημενες σορρυ δεν κανω διαφημιση απλα το λεω και κανονιζω ενα διαγωνισμο με καλλυντικα απο το φαρμακειο θα σας το πω να λαβετε μερος!

καλε.... εγω μετα απο χρονια σκεφτομαι για δευτερο δεν ειμαι γουρουνα ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

15 ευρω αλλα διατηρειται για ενα χρονο στο ψυγειο για ωρα αναγκης!

κοριτσιααααααααα ΚΑΝΕΙ ΠΑΛΑΜΑΚΙΑ, ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΓΕΙΑΑΑΑ ΚΟΥΝΩΝΤΑΣ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΣΥΝ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΚΑΙ ΓΙΑΓΙΑ ΠΟΥ ΛΕΩ ΕΧΩ ΜΟΥΡΛΑΘΕΙ δε μπουσουλαει αλλα κανει βηματα κρατωντας τον καναπε, τρελλαινομαιιιιιιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω κοριτσια μου!! τωρα το βραδυ ειχα πολυ εντονη ταση για εμετο. χαλια!!! αχ να δουμε τελικα τι θα γινει!!!!

Δαναη γτ σου αλλαξανε το προγραμμα; αυτοι αποφασιζουν οτι θελουν;

Γιουλη ελπιζω να σε βαλουνε σε καλη θεση. εχεις τα προσοντα που ζητανε για γραφειο;

εκανα μια βλακια που μου βγηκε σε καλο. εχω μια πιπιλα με μεγαλη τρυπα, και την εβαλα καταλαθος στο αποψινο μπιμπερο με γαλα. Βλεπω ο Διονυσης σε μικρο χρονικο διαστημα ηπιε ολο το γαλα και ζητουσε και αλλο. συνολικα κατβασε 290γρ!!!!!!!! ηθελε και αλλο αλλα δεν του εδωσα. μετα ειδα οτι ηταν μεγαλη η τρυπα και δεν πνιγοταν!!! ξερετε τωρα το πρωι που αρει να πινει το γαλα του θα του βαζω αυτη την πιπιλα :lol::lol::lol::lol::lol:

Αφρο πηρατε την στρατα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω κοριτσια μου!! τωρα το βραδυ ειχα πολυ εντονη ταση για εμετο. χαλια!!! αχ να δουμε τελικα τι θα γινει!!!!

Δαναη γτ σου αλλαξανε το προγραμμα; αυτοι αποφασιζουν οτι θελουν;

Γιουλη ελπιζω να σε βαλουνε σε καλη θεση. εχεις τα προσοντα που ζητανε για γραφειο;

εκανα μια βλακια που μου βγηκε σε καλο. εχω μια πιπιλα με μεγαλη τρυπα, και την εβαλα καταλαθος στο αποψινο μπιμπερο με γαλα. Βλεπω ο Διονυσης σε μικρο χρονικο διαστημα ηπιε ολο το γαλα και ζητουσε και αλλο. συνολικα κατβασε 290γρ!!!!!!!! ηθελε και αλλο αλλα δεν του εδωσα. μετα ειδα οτι ηταν μεγαλη η τρυπα και δεν πνιγοταν!!! ξερετε τωρα το πρωι που αρει να πινει το γαλα του θα του βαζω αυτη την πιπιλα :lol::lol::lol::lol::lol:

Αφρο πηρατε την στρατα;

Ο βαθμος μου με δικαιολογει να βγω σε υπηρεσια ξηρας 2 χρονια γτ εχω κανει αρκετα χρονια θαλασσα αλλα βρε αγαπη μου στην ελλαδα αν δεν εχεις μεσον εισαι ενα τιποτα καταλαβες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

διαιτα γιουλη κ εδω στειλεεε !!

Γεωργιαννα περαστικουλια σου !!

Δαναη τι να κάνεις με αυτα τα ωράρια πρεπεινα προσαρμοστεις μεχρι να σας πεσει κανας λαχνος! χαχα

Ειμαι κομματια μιλαμε κουτουλαω! διαβασα τα νεα σας αλλα τα ξεχασα τα μισα χαχαχ

Καλο βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Τελικά δλδ η sudocream δεν ειναι καλή?

Εγώ εχω ένα δειγμα στην τσάντα της για ωρα αναγκης αλλά 'οποτε την εχω χρησιμοποιησει εμεινα ευχαριστημενη...εγ'ω εχω της fissan πολύ καλή.

Γεωργιαννα τι επαθες ?Πως εισαι?Θα σε παρω τηλ μετα.

Γιουλη αν ,λεω αν μπορείς,θα μου στειλεις κ εμενα την διαιτα? :D

Σημερα θα φτιαξω κολοκυθοσουπα,θα παω κ στο σουπερ μαρκετ σε λιγο.Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η σουντοκριμ ειναι αποτελεσματικη αλλα η μεγαλη ποσοτητα ψευδαργυρου που περιεχει σε συνεχη χρηση καθισταται τοξικη και κανει το δερμα πολυ πιο ευαλωτο, μια στο τοσο ειναι οκ αλλα πιστευω οτι στα ιδια λεφτα βρισκεις πιο καλες κρεμες, και η απλη η μπεπανθολ ειναι καλη, της κλοραν η eryteal etc weleda αλλα πιο ακριβη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Εγώ τώρα τρώω πρωινό γιατί πιάστηκα με το μαγείρεμα και τώρα ήρθε η ώρα για μένα.

Φτιάχνω κοτόσουπα για εμάς και μοσχαράκι για τη Γεωργία. Είναι η πρώτη μέρα που θα φάει μοσχάρι. Για να δούμε αντιδράσεις!!!

Κρεμούλα εγώ χρησιμοποιώ της frezyderm που είναι πολύ απαλή και δεν κολλάει στο δέρμα σαν στόκος και μόνο αν κοκκινίσει αρκετά τη sudocream.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

Καλα ειμαι σημερα. και φαινετε να μην εχω διαρροια. αχ μακαρι να ηταν απλα απο την περιοδο και οχι κολιτιδα!!! Ευχαριστω για τα περαστικα σας ειμαι ηδη καλυτερα μονο και μονο απο τις ευχες σας!!

Αφρο μου δεν μπορει να ειμαι γτ ειχα πολλλλλυυυυ ροη και κατακοκκινο. ασε που δεν θελω και προσεχουμε.

Γωγω με εχεις τρελανει με τις ομορφες φωτο της Χριστινας μας!!!!

Αχ Γιουλη κανενα μεσο εχεις για βοηθεια; μακαρι να πανε ολα καλα! να μπεις να μας πεις την Παρασκευη. ωραια ειναι τωρα που εισαι συχνα στην παρεα μας!!!!

Δεν βρηκα γλυκοπατατα στην λαικη! πρεπει να παω στο σουπερ!! Δαφνη εσυ που βρισκεις; με την κολοκυθα απλα την βραζεις και τα βαζεις μαζι;

Ειρηνη να ξερεις οτι μου εδωσες θαρρος να αρχισω να μην κανω το φαι του κρεμα, και ετσι απο σημερα θα το λιωνω με το πιρουνι και ο Θεος βοηθος εαν θα φαει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

Καλα ειμαι σημερα. και φαινετε να μην εχω διαρροια. αχ μακαρι να ηταν απλα απο την περιοδο και οχι κολιτιδα!!! Ευχαριστω για τα περαστικα σας ειμαι ηδη καλυτερα μονο και μονο απο τις ευχες σας!!

Αφρο μου δεν μπορει να ειμαι γτ ειχα πολλλλλυυυυ ροη και κατακοκκινο. ασε που δεν θελω και προσεχουμε.

Γωγω με εχεις τρελανει με τις ομορφες φωτο της Χριστινας μας!!!!

Αχ Γιουλη κανενα μεσο εχεις για βοηθεια; μακαρι να πανε ολα καλα! να μπεις να μας πεις την Παρασκευη. ωραια ειναι τωρα που εισαι συχνα στην παρεα μας!!!!

Δεν βρηκα γλυκοπατατα στην λαικη! πρεπει να παω στο σουπερ!! Δαφνη εσυ που βρισκεις; με την κολοκυθα απλα την βραζεις και τα βαζεις μαζι;

Ειρηνη να ξερεις οτι μου εδωσες θαρρος να αρχισω να μην κανω το φαι του κρεμα, και ετσι απο σημερα θα το λιωνω με το πιρουνι και ο Θεος βοηθος εαν θα φαει!!!

Σε ευχαριστω πολυ γεωργιαννα μου...τι μεσον να εχω αφου αυτη η κυβερνηση εθνικης σωτηριας εχει απο ολα τα κομματα....εμενα ο πατερας μου ειχε καποιους γνωστους αλλα με την προηγουμενη κυβερνηση....τωρα που εγιναν αυτες οι ανακαταταξεις χανει η μανα το παιδι κ το παιδι τη μανα...αν παω σε γραφειο θα σας παιρνω τα πρωινα να μιλαμε,αφου περασει λιγο ο καιρος ομως,στο πλοιο αυτο ειναι αδυνατον.....Δεν αντεχω αλλο θελω να αδιαθετησω....εχω πρηστει,θελω να τρωω συνεχεια γλυκα.....ευχηθητε μου κι εμενα να αδιαθετησω...please!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!!

Molis ir8ame stin mama mou k edwse ena dwraki stin mikri einai ena skilaki pou molis peraseis to xeri sou mprosta apo to kefali tou energopoeitai o ais8itiras fwtos k to skilaki arxizei k girnaei kanei varelakia k gelaei, xexe exei poli fasi to akous na gela k xwris na to 8es gelas k esi :lol:

Eseis ti kanete?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργιαννα μου περαστηκουλια!!!!!!!!

γλυκοπατατα μια φορα δοκιμασα αλλα δεν μου αρεσε καθολου ουτε η μικρη εφαγε κολλησαμε στης σουπες που εχουν πατατα μεσα εχθες δοκιμασα με ρυζι κ δεν εφαγε :(

αν βρειτε κανενα καλο βιβλιο με συνταγες για μωρακια πες τε μου κ μενα να παρω...

για το συγκαμα εχω σουντοκρεμ κ πενατεν οταν ηταν μικροτερη εβαζα καθε μερα τωρα μονο οταν καει...

ηρθε το σκουφακι μας!!!!

ειρηνη ειναι τελειο!!!!ειναι μια γλυκα με το σκουφι της!!!το αγαπω!!!!σε λιγους μηνες θα μας φτιαξεις οικογενιακως!!!ενα για μενα ενα για την ελενα κ ενα για το νεογεννητο :D:D:D

κ του βαγγελη του αρεσε πολυ!!!!!!

αντρια πρεπει να εχει πολυ γελιο το κουταβι!!!!

γιουλακι δηλαδη αν σε βαλουν παλι σε πλοιο θα κανεις τοσο μεγαλα ταξιδια????

δαναη μου μια χαρα μου φαινετε το ωραριο σου!!!με τι ασχολησε ακριβως???

ανατασια πως πηγε η πρωτη αποπειρα με το μοσχαρακι???

αφρο ωραιος διαγωνισμος!!!!!!!!ειμαστε μεσα οταν γινει!!!

κοριτσια μην ζητατε διαιτες απο αλλες κοπελες καθε διαιτολογιο ειναι για το συγκεκριμενο ατομο κ μονο!!!καθε οργανισμος εχει τις δικες του αναγκες κ κανει τις δικες του καυσεις,μπορει η γιουλι να χρειαζετε ας πουμε 1500 θερμιδες την ημερα η ειρηνη ομως 1200...καλυτερα να συμβουλευτητε διατροφολογο κ να κανετε ενα προγραμμα που ταιριαζει στον δικο σας τροπο ζωης!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα!!!εδώ με το ζουζούνι μου αγκαλιά!κ εγώ την κρεμα της frezyderm χρησιμοποιώ καθημερινά κ τη sudocreme μόνο σε περιπτωση που έχει κοκκινίσει.

Σούλα μου,ψυχολόγος είμαι κ δουλεύω στο ΚΕΘΕΑ (Κέντρο Θεραπείας Εξαρτημένων Ατόμων),αν έχεις ακουστά την Ιθάκη,ε, αυτή ήταν η πρωτη θεραπευτική κοινότητα που ιδρύθηκε στη Θεσσαλονίκη το 1983 κ τώρα υπάρχουν προγράμματα σε όλη την Ελλάδα. Εγώ είμαι στο ΚΕΘΕΑ Αριάδνη στη Μονάδα των Χανίων,έχει κ στο Ηράκλειο κ Αγ. Νικόλαο.Υποστηρίζουμε τον ίδιο τον χρήστη εξαρτησιογόνων ουσιών,την οικογένειά του,έφηβους χρήστες και κρατούμενους χρήστες, όπως κ πιο λειτουργικούς χρήστες που εργάζονται,ζουν μόνοι κτλ.

θελω να μπω στο google να ψάξω παιχνίδια που μπορώ να παίξω με τη μικρή,στα βιβλία μάλλον δεν μπορεί να συγκεντρωθεί ακόμη..καμιά ιδέα?!?!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...