Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ!ΤΑ 1α ΜΑΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ


Recommended Posts

Axxx re elenaki mou mono pou to diavasa troma3a oxi na mou simvene emena tis idias..K egw fovame poli k an tixei (makria apo emas) den 3erw ti na kanw k an 8a to kanw swsta panw sto paniko mou..Twra ola kala, iremise..

Edw k meres 8elw na se rwtisw k olo 3exnaw, ema8es fulo? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σουλάκι ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!! Εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη και σε 8 μήνες ν' αγκαλιάσεις το δεύτερο μωρούλι σου!!!! Τι καλά!!

Έλενα φαντάζομαι τι τρομάρα πήρες! Οι οδηγίες που μου έχουν δώσει για περίπτωση πνιγμού συμβαδίζουν λίγο πολύ με αυτό το κείμενο: http://mamalydia.wordpress.com/tag/%CF% ... %8C%CF%82/

Πάλι το ξενυχτήσαμε το θέμα... Φιλιά πολλά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Άφρο δοκίμασε κ την σιωπή κ την αδιαφορία,κάποια στιγμή θα τον ενοχλήσει κ θα σε ρωτησει τι έχεις...τοτε πες του να το συζητησετε το θέμα κ ακολούθα την συμβουλη της Δάφνης.

Σε περιπτωση που δεν σε ακουει αυτό.

Αντριά εφόσον έχεις θέμα με το ζεστό νερό κ αργεί,έχεις δοκιμασει να ζεστάνεις στον βραστήρα κ να βάλεις κ κρύο μέσα για να φτιάξεις την καταλληλη θερμοκρασία?

Καλύτερα μωρε το νεράκι κ πιο ευκολο απο το να βρεχεις συνεχεια βαμβακια...

Ελενάκι μου ο δικός μου γιατρός έχει πει ποτέ να μην βάζουμε το χέρι μας μεσα στον οισοφαγο γτ το πιο πιθανο να χειροτερεψουμε την κατασταση με το να το σπρωχνουμε περισσοτερο μεσα κ να πνιγεί,καλύτερα λοιπόν να το γυρίζουμε ανάποδα κ να κοιτάμε στο στόμα μηπως βγει προς τα έξω κ να το χτυπαμε στην πλατη...

Μακρια απο μας,τελος καλό όλα καλά....Ηθελε να κάνει φούσκες ε???Χαχχαχα

Αχχχ παω να μαζεψω το σπιτι κ να μαγειρεψω κτλ κτλ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα κι εγω αυτες τις οδηγιες ξερω ομως επειδη μου εχει συμβει φρικη η κατασταση...

γωγω μαλλον εννοεις τις οδηγιες της αφροδιτης , της δαφνης δεν της βλεπω, ειμαι γκαβη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα κι εγω αυτες τις οδηγιες ξερω ομως επειδη μου εχει συμβει φρικη η κατασταση...

γωγω μαλλον εννοεις τις οδηγιες της αφροδιτης , της δαφνης δεν της βλεπω, ειμαι γκαβη;

Εχεις δκιο εγώ ειμαι γκαβή :-B

Τα λέμε μετά να φτιάξω κ ενα ~o) ....σλουρπ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!

Σας υπερ-ευχαριστώ για όλες τις συμβουλές :)

ευχομαι να μην χρειαστούν σε καμία από εμάς....

αλήθεια έχετε ακούσει ποτέ για παιδάκι που πραγματικά πνίγηκε από κάτι που κατάπιε? Εγώ ποτέ....ρωτούσα και την μαμά μου και δεν μπορούσε να θυμηθεί κάτι....μόνο μια κοπέλα που γνωρίζω είχε θέμα με εισρόφηση του μωρού, απο χαμομήλι όταν ήταν βρέφος και το έτρεχε στην μονάδα εντατικής θεραπείας αλλά πήγαν όλα καλά...

Αφρο τι σου είχε τύχει εσένα? Με την Αννούλα σου?

Αντρια φύλλο δεν έχουμε μάθει και ούτε θέλουμε! Κίντερ έκπληξη :lol::lol::lol::lol:

Όλοι μας έχουν ζαλίσει, άντε με τον γιο κλπ κλπ και ο άντρας μου θέλει αγόρι αλλά εγώ νιώθω όπως ένοιωθα και στην μπέμπα μου, ότι δηλαδή είναι κοριτσάκι :lol::lol::lol: ελπίζω να μην με κυνηγάει για 3ο μετά :lol::lol::lol::lol:

ααα και όσο ζευγάρια γνωρίζω που έχουν κάνει πολύ κοντά τα παιδάκια τους, συνήθως είναι το ίδιο φύλλο...αλλά δεν με νοιάζει τι θα είναι και τα 2 μου αρέσουν! Και 2 κοριτσάκια να είναι μαζί παρεούλα (αχχχχ η αδερφή που δεν είχα :lol::lol::lol: ) και ένα και ένα για ...ποικιλία :lol::lol::lol:

σε μερικές ημέρες έχουμε β επιπέδου, πρέπει να πω και στον γιατρό στο Ιασώ ότι δεν ενδιαφερόμαστε να μάθουμε το φύλλο για να μην του ξεφύγει τίποτα :lol::lol::lol:

αχ Αφροδίτη μου το μωρό στην κοιλιά κλωτσάει συνέχεια!!!!!!!!!!!!!!!!! μου είχε λείψει αυτό το συναίσθημα....αφού γεννησω με το καλό σκέφτομαι ότι μετά από 2 χρόνια σχεδόν συνεχόμενης κατάστασης εγκυμοσύνης, θα μου λείπει ένα νινι στην κοιλιά :lol::lol::lol::lol::lol:

καλή εβδομάδα και πάλι!

Σήμερα νοιώθω πολύ καλά ψυχολογικά, δουλεύω από το σπίτι και έχω καινούρια -πολύ καλή- γυναίκα να κρατάει την μικρή μου...Αισθάνομαι μια ασφάλεια

σας φιλώ όλες και όλα τα μωράκια!!!

ΥΓ: Σούλα πότε θα πας στον γιατρό????? Περιμένουμε με αγωνία τα νέα σου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Ελενα ποτε δεν θα βαζεις το χερι στο στομα γτ θα εχεις το αντιθετο αποτελεσμα. Θα την συκωνεις στα χερια σου και θα της χτυπας την πλατη. ή εαν εχει παει κατι πιο βαθια ( μακρια απο μας) θα την αναποδογυριζεις και θα την κρατας απο τα ποδια για να αρχισει να κλαιει και να το πεταξει προς τα εξω.

Εμενα πηγε να πνηγει ο Αλξανδρος με μια καραμελα 4ετων ηταν και εβαλα το χερι και παραλιγο.... απο τοτε δεν τρωει μαζι μου καραμελα σκληρη και θυμαμαι τι πρεπει να κανω. ααα ουτε τσιχλα δεν τρωει, ειμαι πολυ φοβιτσιαρα!!!!!

Γωγω η μικρη στην φωτο σου μοιαζει πολυ!!! τι αλλα κατορθωματα εχει κανει η Ζηνα;

Αφροδιτη τι ωραια περιγραφη εχεις κανει!! ξερει τι στεναχωριεμαι καμια φορα οτι οι μερες περνανε τοσο γρηγορα που υπαρχουν στιγμες που λεω ο Αλεξανδρος εκλεισε τα 8;;;;;; και δεν το πιστευω!!! εγω το βραδυ πριν παω για υπνο περναω απο το δωματιο τους και προσευομαι στην Παναγιτσα να τους φυλαει και νιωθω τοσοοοοο τυχερη που τους εχω!!!!

Αφρο μου μην στεναχωριεσαι και ο δικος μου ανδρας μια απο τα ιδια ειναι!!!! εχθες το βραδυ το παρακαλεσα να μην αργησει γτ του ειχα ψησει, και τελικα ηρθε στις 12.05!!!! λιγο πριν μπει μεσα πηγα για υπνο. δεν το ξανακανω να τον περιμενω!!!! μου ξυπνησε και ο μικρος 3 φορες την νυχτα και κουτουλαγα μετα.

Οσο για την Αννουλα οταν μεγαλωσει λιγο ακομη θα τρωει τα παντα!! ο μεγαλος μου δεν ετρωγε τπτ μικρος, δεν του εδινα ψωμι με το φαγητο για να τρωει λιγο παραπανω φαι. τωρα τα τσακιζει ολα και εχουμε κανει και μπακα!!!!

Ανδρια για το συγκαμα θα ριχνεις νερο, εστω και οπως λεει η Γωγω σε μια λεκανη. στο λεω γτ εαν θυμασε πριν λιγες μερες την επαθα και αλλο ειναι να ριχνεις νερο και αλλο με πετσετουλα. μιλαμε με ανακουφιζε απιστευτα οταν εριχνα νερο, μαλιστα αφηνα πολυ ωρα να τρεχει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!

Euxaristw gia tis simvoules sas..Sxedon ipooxwrise ligo emeine alla tis evaza poli nisiaste k doule4e gia ta kala..

Elenaki mpravo pou ante3es na min ma8eis fulo egw me tipota den 8a antexa..

I nimfi mou pige simera gia auxeniki (nomiza 8a pigene tetarti) k 90% einai agori, protimouse koritsi gia na vgalei to onoma tis makaritissas tis mamas tis alla ennoeitai gero na einai k to 2o me to kalo koritsaki :)

Egw piga to prwi ipogra4a gia to anergeiako pira k merika tils gia douleia, esteila k e4es 2 e-mails me to viografiko mou k idwmen, to apogeuma 8a paw trapeza..

Sas grafw me to ena xeri giati me to allo tin kratw agkalia k ekana xilies wres na sas gra4w :?:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!! ουδεν κακον αμιγες καλου, τελικα!!το λεω γιατι μεσα απο τη ατυχη στιγμη της ελενας μαθαμε και καποια πραγματα σε περιπτωση πνιγμου..μακρια απο εμας!! πηγα το πρωι στον οπαδ και ολα πηγαν καλα, δεν πληρωθηκα βεβαια, αλλα μπορεσα να συννενοηθω με ηρεμια και σεβασμο, και αυτο μου ηταν αρκετο...μου ειπαν πως δεν θα αργησουν περισσοτερο απο 3 μηνες τα χρηματα και σχεδον χαρηκα!!! οχι τιποτε αλλο, εχω και βαφτιση να κανω!!

χτες ξενυχτησα ψαχνοντας στο ιντερνετ για ιδεες και το πρωι κουτουλουσα!!!η μπουμπου κοιμαται και μολις ξυπνησει θα παμε σουπερμαρκετ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω κουκλιτσες μου για τις ευχες σας!!!!!!!

οταν πνιγετε η ελενα την γυρναω αναποδα κ την χτυπαω στην πλατη κ μετα της δινω λιγο νερακι να πιει....ποιος αφησε το κουτι με τις τσιχλες στο μωρο???

σημερα πηγαμε στον γιατρο ειναι ενδομητριο κ 5 εβδομαδων σακουλακι!!!!

η αληθεια ειναι οτι στο πρωτο μωρο η χαρα ειναι μεγαλυτερη τωρα ξερω πως ειναι κ δεν ειμαι τοσο τρελαμενη ουτε ψαχνομε τοσο πολυ οσο στην ελενα ανυπομωνω ομως για τα πρωτα σκιρτιματα!!!λεγαμε κ εμεις να το αφησουμε να μην μαθουμε φυλλο αλλα χλωμο το κοβω δεν θα αντεξουμε!!!!!

αντρια καλη επιτυχεια κατι θα βρεθει μην στεναχωριεσε...να εισαι αισιοδοξη!!!!

αφρο ασε οι περισσοτεροι αντρες ειναι γαιδουρια!!!υπομονη!!!!

αφροδιτη τι τρυφερη περιγραφη ελιωσα η γυναικα!!!ετσι ειναι...κ εγω καθομαι το βραδυ την χαιδευω της μιλαω κ νοιωθω οτι η καρδια μου θα σπασει απο αγαπη!!!!

γωγω κ η δικια μου στην ιδια φαση ειναι ταρζανακι!!!!!κ κατι εχει παθει κ θελει ολο αγκαλια μου να ειναι τωρα τελευταια...

για το συγκαμα το χλιαρο προς κρυο νερακι ειναι σουπερ!!!!εγω την πλενω στην βρυση μετα τα κακα παντα!!!!αν κ δεν βλεπω να το συνεχιζω γιατι βαρυνε πολυ...αντε γεωργιαννα σε φτανουμε :lol::lol::lol:

συμπεθερουλα ξεχασα να σου ευχηθω με το καλο η βαφτιση!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια...Πως μου ειστε??Αλλη μια βδομαδα ξεκινησε και αυτη η βδομαδα ειναι η τελευταια μου σπιτι...Τη παρασκευη το πρωι θα πρεπει να παρουσιαστω στο Πενταγωνο με τη στολη κι απο εκει να μαθω τελικα για το που θα παω μεταθεση......Μιλησα σημερα με τον τμηματαρχη.Τον ρωτησα αν ξερει που θα με στειλουν κ δεν μου απεκλεισε το γεγονος να ξανα παω σε πολεμικο πλοιο..Μου ειπε να παω πρωι πρωι για να βγω ακροαση του αρχηγου κ μαλακιες τουμπανα...Ετσι κ με στειλουν σε πλοιο ξανα,τουλαχιστον τωρα στην αρχη θα τους βγαλω σε ολα τα καναλια ειλικρινα...Γτ οταν ειχα παει στο επιτελειο τον Οκτωβριο εβλεπα κοπελες στα γραφεια με 1 χιλιομετρο νυχι και εγω που εχω σοβαρο λογο να με στειλουν να θαλασσοπνιγομαι....Αλλα σ αυτο το Πακισταν που ζουμε ολα συμβαινουν......ΑΧ να ξερατε ποσο περιεργα νιωθω....Απ τη μια θελω πολυ να ξανα δουλεψω αλλα απ την αλλη θα μου λειψει το παιδακι μου...Θα το βλεπω πλεον ελαχιστες ωρες...

Τη Πεμπτη θα ερθει η οικογενεια μου απο χωριο για να κρατησει η μαμα μου τον Αλεξη πρωτη μερα δουλειας κ η παρασκευη θα βγουμε για φαγητο γτ γιορταζει ο πατερας μου,ευθυμη τον λενε....

Αυτα δεν θελω να σας κουρασω περισοτερο....Τι εχει το προγραμμα σας για σημερα??Τι καλο φτιαξατε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ομολογώ πως ζήλεψα λίγο με τις εγκυμοσύνες σας... Εγώ δεν είμαι σίγουρη πότε θέλω το δεύτερο... Κι ο Βαγγέλης όλο αλλάζει γνώμη... Πότε λέει πως δε θέλει ακόμα, πότε βιάζεται, πότε λέει πως θέλει δίδυμα... άντε βγάλε άκρη! Έτσι κι αλλιώς περίοδος δε μου έχει έρθει ακόμα οπότε όλες οι κουβέντες είναι θεωρητικές!

Πολύ ταλαιπωρείται ο Αρούλης με τα δόντια πάλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Δαφνη μου το ιδιο με πειραζει και ο ανδρας μου. ευτυχως ομως που δεν το εννοει γτ δεν θα ηθελα με τπτ να ειμαι εγκυος καλοκαιρι!!!!! Ασε που προς το παρον δεν θελω αλλο.

Ο Αρουλης ποσα δοντια εχει; βγαζει και αλλα;

εχω τσαντηστει πολυ με τον γειτονα μου(σπιτονουκοκυρης) που θυματε καθε μεσιμερι να ανοιγει την γκαραζοπορτα του που ειναι στο παραθυρο του δωματιου μου!!!! και το παρακαλεσα να μην το κανει εστω μεχρι τον Φλεβαρη. παλι σημερα πηγα να ξεκουραστω και με το που με πηρα ο υπνος τσακ η πορτα!!!! καμια μερα θα τα ακουσει σοβαρα εαν συνεχισει ετσι!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα,ποπο τρόμαξα κ μόνο με την περιγραφή!η αλήθεια ειναι ότι δεν ξέρω τι χρειάζεται να κάνω σε περίπτωση πνιγμού,θα ψάξω στην εγκυκλοπαίδια της παιδιατρικής να σου πω...σίγουρα χρειάζεται ψυχραιμια κ μπράβο σου που έδειξες.

εγώ επέστρεψα από τη δουλειά στις 3.30,η πεθερά μου την είχε βάλει για ύπνο πριν 10' αλλά ακουγόταν που μιλούσε,δεν πήγα για να μην την ξεσηκώσω και κοιμάται ακόμη!!!!!εδώ και 1.5 ωρα κ εγώ θέλω να την δω!!!σνιφφφφφ!σπάνια κοιμάται πάνω απο 20' μέσα στη μέρα!τώρα βρήκε να κοιμηθεί?!?!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω για το συγκαμμα βαζω την bepanthol. και ειδα πολυ γρηγορα αποτελεσματα.

Ειμαι χαρουμενη!! ο διονυσης εφαγε απογευματινη "κρεμα"!!!!!! του εφταιξα γλυκοπατατα με μηλο πουρε και εφαγε την μιση. θα του δωσω την αλλη μιση αργοτερα οταν γυρισουμε απο τα τζαμπο.

ευχαριστω Αναστασια!! την συνταγη την βρηκα στο σιτε sintagestispareas. θα του φτιαχνω πιο συχνα τωρα!!!

Σουλα το εστρωσε τελικα;

Καλα ειδατε το σκουφακι που μου εφτιαξε η Ειρηνη; δεν ειναι ωραιο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη,πολύ τρυφερή η περιγραφή σου!η δικιά μου αγαπημένη στιγμή της ημέρας έιναι όταν ξυπνάει το πρωί κ τη σηκώνω απο το κρεβάτι της κ μυρίζω το σβερκάκι της που μυρίζει ενα μείγμα από προδερμ κ μωρουδίλα!!!!το ιδιο κ το βραδυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω για το συγκαμα δεν χρησιμοποιω καποια συγκεκριμενη κρεμα...Παντως η sudocrem εχει πολλα χημικα κ την ειχε δωσει ο γιατρος στο παππου μου για τις κατακλησεις που ειχε....φανταστειτε τι εχει μεσα...τη bepanthol την εχω κι εγω ειναι πολυ καλη,επισης εχω μεινει ευχαριστημενη κ απο της avene τα προιοντα.Κ οποτε παω παιδιατρο μου δινει δειγματα απο sebamed και hydrovit....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ τη sudocreme θα σας έλεγα να την αποφεύγετε... και γενικώς θεωρώ πως δε χρειάζεται κρέμα σε κάθε αλλαγή, εγώ στον Άρη βάζω λαδάκι, μόνο τη νύχτα. Τον πλένω με νεράκι βέβαια, μωρομάντηλα χρησιμοποιώ μόνο όταν είμαστε έξω.

Γεωργιάννα καλή ιδέα η γλυκοπατάτα με το μήλο! Θα το δοκιμάσω κι εγώ. Εγώ του φτιάχνω γλυκοπατάτα με γλυκιά κολοκύθα γι απογευματινό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...