Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ!ΤΑ 1α ΜΑΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ


Recommended Posts

:lol::lol::lol: τρελοκομειο διαβασα το πρωτο μηνυμα κ λεω θα ειναι κ στο δευτερο εφαγα πορτα :lol::lol::lol:

ευτυχως η ελενα δεν ζοριστηκε με τα δοντακια καθολου μακαρι να ηταν ετσι για ολα τα μωρακια της κουνιαδας μου υπεφερε ειναι 14 μηνων κ ακομη δεν εουν κοιμηθη υποφερη η μικρη της...πολυ κλαμα κ πολυ γκρινια!!!

συγκαηκε ο ποπος της μπεμπας κ ποναει η καημενη οταν την πλενω την βαζω φουλ κρεμα αντε να δουμε ποτε θα περασει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δαναη μια χαρα ειναι ο Αλεξανδρος. οταν εβγαζε δοντια εννοουσα το παθαινε αυτο.

Οσο για την Σουλα εχεις δικαιο, μπερδευτικα με το εξωμητριο.

Γιουλη πολυ χαιρομαι για σενα!!!

Ποτε πας για δουλεια; εκανες προσαρμογη με τον Αλεξη και την κοπελα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την παρασκευη πρωι πρωι θα φορεσω τη στολη και θα αφησω τον Αλεξη στη μαμα μου που θα ερθει απο το χωριο....Παει η ξενοιασια,οι πρωινες μας βολτες...Θα μου λειψει το παιδακι μου πολυ...Δεν χρειαζεται να κανει προσαρμογη ο Αλεξης γτ την ξερει πολυ καλα τη Μαρια....Απο νεογεννητο καθε μερα ειμαστε σπιτι της....Χαρηκα που δεν βγηκε θετικο το τεστ αλλα πρεπει να αδιαθετησω γτ μου ερχεται να φαω ολο το περιπτερο με τις σοκολατες....Μολις εφτιαξα κι εγω ενα σουφλε σοκολατας αυτο των 3 λεπτων...Σας βαζω απο κατω τη συνταγη.....

http://www.greekmasa.gr/index.php?optio ... &Itemid=49

post-12477-13873938448437_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΦΙΛΕΝΑΔΑ!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΤΟΥΣ 9 !!Να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη... ολα καλα να πανε ρε φιλεναδα!! ποπο εχω ανατριχιασει...2ο νινι!!! Με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

Γεωργιαννα να σε ενηεμρωσω οτι η νεκταρια πρωτη φορα στη ζωη της εφαγε 250γρ φαγητου..κ ηταν φασολακια!!! Πες καλλες ιδεες εισαι η μαγειρισα μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραιο Γιουλη!!! εγω πρεπει να του κανω προσαρμογη , πιο πολυ να μαθει η συνηφαδα μου ποτε θελει τι.

Ειρηνη πολυ χαιρομαι που εφαγε!!! σημερα εγω του εφτιαξα σεσκουλα. ιδεα της Δαφνης. το εφαγε ολο το μπολ και κατι ακομη!!!! εβαλα πατατα- καροτο- κολοκυθι- σελινακι- λιγο κρεμμυδι και σεσκουλα, ειναι χορτα( το λεω γτ εγω δεν το ηξερα)!!!

Παω να φτιαξω κασεροπιτακια τηγανητα και επανερχομαι!!!

Τι θα κανω μ'αυτο το παιδι; δεν θελει ουτε το ρυζαλευρο, αλλα οταν με βλεπει να τρωω γιουρτι ουρλιαζει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χάρηκα τόσο πολύ με τη Σουλίτσα που δν ξέρω τί να γράψω! :lol: Συμπεθέρα μην αρχίζεις να αγχώνεσαι απο τώρα...μια χαρά όλα θα είναι εννοείται!!! Να μας γράψεις μετά το γιατρό πως θα νιώσεις 2η φορά΄εγκυούλα!!

Γιουλάκι μου έκοψες τη χολή μέχρι να διαβάσω το επόμενο μήνυμα! :lol: Όλα καλά λοιπόν κ για σένα όπως ήθελες!

Ωραία ακούγονται τα σέσκουλα Γεωργιάννα κ Δάφνη. Κάνετε κάτι ιδιαίτερο στο πλύσιμο; Π.χ τα αφήνετε σε ξύδι να φύγουν τα μικρόβια; Ο Διουνυσάκος μου φαίνεται κάνει διατροφή!! Εγώ

σήμερα του έφτιαξα αρνάκι κ έκανε εμετό στη 2η κουταλιά..δν του άρεσε :(

Αναστασία καλως ήρθες!

Φιλιά κ στις υπόλοιπες! Πάω να ετοιμάσω πιτσούλες γιατί άργησα κ σε λίγο θα έρθει η παρέα για dvd! Aν μας αφήσει δηλαδή ο Ζοζεδάκος μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας ...φτασαμε στην εδρα μας!!!!!!!!!!!!!δεν προλαβα να διαβασω,αλλα κατι ψηλα ειδα ...με το καλο το νεο νινη,καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Γεωργιαννα σεσκουλα και εχουμε σωθει εμεις απο την πρωτη εβδομαδα τρωμε,και ολα ρολοι.....φιλια και στον ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΟ !

ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ ΦΙΛΙΑ ΣΤΟΝ ΚΟΥΚΛΟ ΣΟΥ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΩ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ,ΣΕ ΟΛΕς ΤΙς ΥΠΟΛΟΙΠΕς ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ.....

ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑς......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α....ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΠΝΕΥΜΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΣΑς ΠΡΟΣΚΑΛΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ ΜΑς ...ΕΙΝΑ ΑΚΟΜΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ,ΠΟΙΟς ΜΑΖΕΥΕΙ ΤΟ ΔΕΝΔΡΟ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα, κορίτσια!

Γιούλη, γέμισαν οι μπαταρίες μου, όντως! Να'ναι καλά η μανούλα μου που με ξεκούρασε! Εγώ γυρίζω στη δουλειά τέλη μαίου! Έχουμε ακόμη!

Άντρια, τέλειο το link! Όλη η πορεία της εγκυμοσύνης σε ένα βιντεάκι!

Γλυκερία,κι εμείς ακόμη με το δέντρο είμαστε :lol: σήμερα μάζεψα τα στολίδια και αύριο το δέντρο! Πρώτη φορά ξεστολίζω σε δόσεις αλλά δεν αντέχω και πολλά-πολλά!

Γιούπι!!! [smilie=smileinbox.gif] Κι άλλο νινάκι! Σουλίτσα μου, με το καλό το 2ο μωράκι!Πο,πο! Πως αισθάνεσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααααααααααααα σουλιτσαααααα συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:(*)(*)(*)(*)[smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif] \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ ΓΙΑΠΑΝΤΑΠΑΝΤΟΥ ΑΛΛΗΛΟΥΙΑ! καλε αυξανομεθαααααα....

Πολυ χαιρομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον παιδια αναφορικα με το babyswimming εγω σε ελληνικη πισινα δεν το παω ηθελα φουλ αλλα μετα απο τα τοοοσα μωρα που ηρθαν στο φαρμακειο με μυκητες κ ουρολομωξη ειμαι πολυ δυσπιστη ...

καλεε ελατε να βρισουμε τον ανυτα μου, κι εσας δεν κανουν τιποτα;;;; τα χω παρει πολυ καιρο τωρα καταρχας δε μ ακουει, για ολα φταιω μονο εγω μου μιλα ασχημα με λεει για πλακα μωρη σημερα τον εβρισε ο ιδιος του ο πατερας κ εχω κωλοχαρακτηρα ρε γαμωτο μαζευω μαζευω τα χω πει δε με ακουσε κ μια μερα θα ρθει κ δε θα μαι εδωωωω γκρρρρρρρρρρ αναισθητο γουρουνι

ΑΣΧΕΤΟ. ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ κανουμε παρτυ για να ανοιξει το στομα της κι εχει κ τρομερη ανοχη το να ειναι νηστικηηηηηη σαν το αρκουδι πηδαμε για να διασκεδασεθ ΚΙ ΕΧΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΑΠΟ ΤΙΣ 20 ΜΑΙΟΥ 6 ΦΟΡΕΣ ΞΥΠΝΑΕΙ .... κ δεν ειναι θεμα πεινας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σουλακι ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΡΙΑ!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΕ 9 ΜΗΝΕΣ!!μπραβο βρε κοριτσι, πολυ χαρηκα!!!τι ωραια νεα ειναι αυτα!!!να'στε παντα καλα και να κανετε μια ομορφη γερη οικογενεια!!συγκινηθηκα βρε σουλα, μακαρι ολα τα κοριτσια να νιωσουν αυτη την ευτυχια στη ζωη τους....καθε βραδυ που αγκαλιαζω και χαιδευω το παιδακι μου, σχεδον με παιρνουν τα ζουμια, τι ευτυχια να κρατας το μωρο σου αγκαλιτσα!! με το καλο σουλακι, να εχεις μια ωραια εγκυμοσυνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια????Τι νέα ευχάριστα είναι αυτα???Σουλα μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ κοριτσάκι μου!

Καλα ε?Φοβερή η ιδέα με το πιατο :D Να εχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!

Σε λίγο καιρό που θα έχουν ξεπεταχτεί τα αγγελούδια σου,θα το απολαμβάνεις!!!

Άντε να μας λές τα νέα όπως κ η Σαμάνθα χιχι!!!

Άφρο πάρτα ελεύθερα....τι τους θελουμε τους αντρες :?:

Αχ με εβαλες σε σκέψη για την πισίνα,μηπως ερχοντουσαν απο καποιο συγκεκριμενο κολυμβητηριο?

Αναστασία καλως ήρθες!Καλή αρχή στο δωμάτιο,αντε για να δούμε κ εγώ το σκέφτομαι σιγά σιγά...

Αντρια ,συμβουλες κ απο την Αναστασία σε περιπτωση συγκαματος.....πλένουμε τον ποπο με χλιαρό δροσερό νεράκι,σκουπίζουμε απαλά κ φυσάμε να στεγνώσει το δερματάκι,ύστερα ταμπονάρουμε την καταπραυντικη αλοιφούλα κ βάζουμε την πανούλα.Συχνά κανουμε την διαδικασία.

Και κατι αλλο που μου ειπε μια φίλη μου σήμερα,τα μωρά λέει όταν βγαζουν δοντια συνήθως συγκαίγονται....αλλά δεν το συνδυάζουμε συνήθως κ περναει απαρατηρητο....τι λέτε εσεις?

Αφροδίτη μπορει κ γ αυτο να συγκαηκε.... :!:

Σήμερα περάσαμε τέλεια!!!

Πήγαμε απο το πρωί στην μητέρα μου,ο πατριός μου είχε μαγειρέψει κ για τα μωρά μας προβατίνα με λαχανικά,ήταν κ της αδερφής μου το μωρό.

Παίξαμε,φάγαμε,ήπιαμε κ μετά ήρθε ο μπαμπάς Χίτος να μας πάρει....πάμε σπίτι κ

εκεί που βαριόμουν στο facebook μπαίνει μέσα μια φίλη μου παλιά κολλητή που είχα να την δώ 10 χρόνια!!!Την ρώτησα τι κάνει κ κανονίσαμε να περάσει καπάκι απο το σπίτι μου!

Πόσο πολύ χαρηκα που την ειδα!!!Εχει κ αυτη ενα κοριτσακι 15 μηνών κ με περιμένει τώρα Λαγονήσι,αλλά ο Χίτος μπαμπας φοβάται να πάω με το αμάξι τόση απόσταση κ προσπαθώ να τον πεισω.....

Μετά ήρθε κ η νονά της Χριστίνας,επαιξε με την Χριστινα κ την κοιμήσαμε.....τι ωραια που ηταν!!!

Καληνύχτα τωρα!!!Φιλια σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα βρε αφρο, ολες μαζι θα βριζουμε το δικο σου αντρα, δεν εχουμε δικο μας να βριζουμε!!;; :lol:

αστα, δεν βγαζεις ακρη, απλα μην μαζευεις κι εσυ πολλα πολλα γιατι μετα το χανεις το δικιο σου, πεστα ολα την ωρα που συμβαινουν!!

δεν περιμενα οι πισινες να ειναι τοσο επικινδυνες....ειναι σοβαρο...για το φαγητο της αννουλας, απλα υπομονη, εγω νομιζω οτι θα ερθει η ωρα που θα τα τρωει ολα χωρις προβλημα, θελει το χρονο της...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω, πολυ ωραια περασατε σημερα!!!ευχαριστω για τις πληροφοριες για το συγκαμμα, αν και δεν μας εχει συμβει, καλα ειναι να ξερω.. :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης, να σας πω οτι ουτε κι εγω εχω ακομα ξεστολισει γιατι 1ον ημουν αρρωστη αυτην την εβδομαδα και 2ο εχω στολισει οοοοοοοοοοολο το σπιτι και θα μου βγει ο πατος για να τα μαζεψω, οποτε το ψιλοαποφευγω... :oops: αααχ, αυριο πρεπει να παω στον οπαδ για το επιδομα τοκετου που ΔΕΝ εχω παρει ακομα και φοβαμαι οτι θα στεναχωρηθω, τσαντιστω και απογοητευτω για ακομη μια φορα, και επεσα λιγο ψυχολογικα..... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχχχχχχχχχχ κ που τα λεω δεν παραδεχεται τιποτσ

δεν χρειαζεται να παραδεχθει την "ενοχη" του, απλα να του επισημανεις ΠΩΣ αισθανεσαι απο τις πραξεις του και τι νιωθεις με τη σταση του....το θεμα δεν ειναι τι κανει αυτος,αλλα πως νιωθεις εσυ.... δεν ξερω αν εγινα σαφης....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gwgw se euxaristw gia tis plirofories, sxedon ta kanw auta me 1-2 diafores , egw tin ka8arizw me vregmena vamvakakia anti na tin plenw, tin skoupizw apala an einai poli vregmeni k tis fisaw na stegnwsei teleiws i perioxi k vazw nisiaste anti krema k eida megali diafora..Tin elegxw sixna k eidika otan mou dwsei i teleia mirwdia :)) ..Les na einai apo ta dontakia? Den evgale oute 1 akomi!!!

Axxxxxx mou vgikan ta matia 4axnw sto internet se diafora sites gia douleia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Egw 3estolisa 1 mera prin ta 8eofaneia (fwta) giati 8a ekana geniki sto spiti k eipa min ka8arisw k meta me to 3estolisma ta kanw ola xalia..K egw afrodite eixa stolismeno olo to spiti k kourastika poli na ta maze4w ola moni mou (o george itan douleia) k i mikri itan mesa sta podia mou me tin strata k me paide4e..Ekeino to dentro wspou na to kleisw na to valw stin kasia tou mou vgike o k@los :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και τωρα θελω λιγο να μιλησω για το παιδακι μου...

τις τελευταιες μερες που εγινε τελειως καλα, ειναι το πιο τελειο μωρο στον κοσμο!!!! σημερα την ταισα, και μετα καθοταν στο ριλαξ το πρωι και επαιζε με ο,τι της εδινα οσο εγω μαγειρευα, μετα εφαγε οοοολα της τα φρουτακια, και μετα καθισε αυτη στο χαλακι της με τα παιχνιδια, εγω στον καναπε και οταν δεν επαιζε με κοιτουσε και γελουσε!!!το μεσημερι κοιμηθηκε για κανα διωρο και οταν ξυπνησε και με ειδε εκανε χαρουλες!! και ξαναφαγαμε και ξαναπαιξαμε, και μετα ηρθαν τα ξαδερφακια της 8 και 3,5 χρονων που ολο την ζουλουσαν και τη φιλουσαν αλλα, κιχ δεν εκανε , ισα ισα το απολαμβανε... και μετα την καναμε μπανακι, επαιξε λιγο με το μπαμπα της, μεχρι να κανω κι εγω μπανιο, τη θηλασα, της εδωσα και μπιμπερο (αποψε ειπιε 80μλ) τριφτηκε πανω μου, ναρκωμενη απο το γαλα και κουρασμενη απο τις εμπειριες της ημερας και κοιμηθηκε πριν 2 ωρες χαιδευοντας την κουβερτουλα της στο μαγουλακι της....

ενιωσα αποψε την αναγκη να μοιραστω το θαυμα που ζω καθε μερα, και που το ζειτε κι εσεις και με καταλαβαινετε...το βραδυ την κραταω αγκαλια και την χαιδευω, τη φιλαω, της μιλαω και δεν θελω να την αποχωριστω, τοσο με κανει να νιωθω πληρης, σαν να μην εφυγε ποτε απο την κοιλια μου...μαλλον τα μωρα μας, οταν ειναι ακομα σπορακια, μεγαλωνουν στην καρδια μας και οχι στην κοιλια..

αυτα, μηπως εχουμε καμια καινουρια σεληνη, γιατι πολυ συναισθηματικη εγινα...

καληνυχτα σε ολους και ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσάκια γεια σας! μου κόπηκε το αίμα σήμερα

είχε έρθει μια συνεργάτιδα μου σήμερα και δουλεύαμε και το απογευμα είχα και καθαριστρια/σιδερο στο σπιτι και έκανε δουλειες και ο άντρας μου την μικρη και σε καποια φαση γινεται λιγο πριν φυγουν ολοι ενας πανικος και με το που φευγουν και τους ξεπροβοδιζω ειχα την μικρη στο καθισμα φαγητου και κοιταω τι να δω....ενα κουτι με τσιχλες στο χερι....................ΑΔΕΙΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

παθαίνω σοκ της το παιρνω κοιταω κατω ειχαν πεσει οι τσιχλες, αυτες οι σκληρες που ειναι σαν κουφετακια....κοιταω το στομα της το ειχε σφραγισμενο , ωραια λεω μαλλον δεν εχει προλαβει να φαει...ολα αυτα σε κλασματα δευτερολεπτου που ομως μου φανηκαν σαν ΑΙΩΝΑΣ...............

προσπαθω για να μην την τρομάξω να την κανω να ανοιξει το στομα ...τιποτα...σφραγισμενο....βλέπω κάτι άσπρο στα χειλάκια της και αμεσως της ανοιγω το στομα και ειχε μια ΤΣΙΧΛΑ μεσα στο στομα πανω στην γλωσσα της την πιπιλουσε σαν καραμελα...........................

πω πω δεν εχω ξανατρομάξει τόσο.......της ανοιξα μετα το στόμα για να δω αν εχει παει κατι προς τον οισοφαγο και εκλαιγε σπαραχτικα γιατι ή νευρίασε που της πήρα την τσίχλα, ή τρόμαξε μαζί μου (αν και προσπάθησα να είμαι ψύχραιμη) ή την πόνεσα λίγο όπως της άνοιξα το στόμα............

κορίτσια τι σας έχουν πει ότι πρέπει να κάνετε σε περίπτωση πνιγμού? γιατι αν πχ έβαζα το χέρι μου μέσα στον οισοφάγο της μπορεί να έκανα κάτι λάθος όπως για παράδειγμα το να σπρώξω πιο μέσα το εν λόγω κομματάκι....η παιδίατρός μου μας έχει πει να το βγάλουμε με το χέρι...σε μαθήματα first aid που εχω κανει στο παρελθόν οι οδηγίες ήταν άλλες...

τι να πω....τα πιο αργά και βασανιστικά δευτερόλεπτα της ζωης μου...όπως σε εκείνους του βασανιστικούς εφιάλτες που σε κυνηγούν και πας τόσο αργά που στο τέλος σε πιάνουν....σοκαρίστηκα τοσο που φοβήθηκα μην πάθει και τίποτα το μωρό στην κοιλιά μου..............τώρα ευτυχώς κλωτσάει...ουφ

θεωρώ ότι αντέδρασα ψύχραιμα και γρήγορα αλλά ήμουν και τυχερή...λιγο πιο μετα να το έβλεπα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω, μαρτυριο να σου συμβει κατι τετοιο, ειναι ο μεγαλυτερος μου φοβος!!!ευτυχως ολα καλα!! παντως κι εγω σε περιπτωση πνιγμου εχω ακουσει οτι κανεις ο,τι λεει ο παιδιατρος σου, αλλα ευχομαι να μην χρειαστει ποτε και για κανενα μωρο, γιατι αλλιως ειναι στην θεωρια και αλλιως στην πραξη...

το μωρο κλωτσαει,ελενα, εε;;; τι ωραιο συναισθημα!!αντε ηρεμησε, μια κακια στιγμη ηταν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...