Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2012!Νο3!γεννάμε!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.....ΑΝΤΕ MADI ΜΟΥ,ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ,ΚΟΝΤΕΥΕΙΣ.....ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΑΡΑΚΙ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΑΝΕΣ.......ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ....ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΙΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ 1891 γρ. ΤΟ 91 ΜΆΡΕΣΕ ΤΟΣΟ ΑΚΡΙΒΕΙΑ....ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ......ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΑΦΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ.......ΑΠΛΑ ΜΕΤΑ ΛΙΓΟ ΧΑΛΑΣΤΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΠΗΓΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΕΣ....Η ΚΡΕΑΤΙΝΙΝΗ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΟΡΙΟ,ΤΟ ΖΑΧΑΡΟ ΜΙΑ ΜΟΝΑΔΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΚΑΤΩΤΑΤΟ ΟΡΙΟ ΚΑΙ Ο ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗΣ ΣΤΟ 30....ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ....ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΟΜΑΡΕΣ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΛΕΓΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΛΕΣ ΟΤΙ ΕΠΕΣΑ...ΘΕΛΕΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΙΣ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ....ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΡΩΩ ΑΦΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΣΙΜΠΗΜΕΝΟ ΖΑΧΑΡΟ ΑΛΛΑ ΑΤΥΧΗΣΑ......ΠΟΙΑ ΡΩΤΗΣΕ ΓΙΑ ΑΙΜΑ ΣΤΗΝ ΛΟΧΕΙΑ.....?ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΧΑ ΚΑΜΙΑ 12 ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΛΛΕΣ ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΜΕ ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ....ΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΡΓΑΝΙΚΟ ΜΑΛΛΟΝ.....ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ, ΑΑΑ ΚΑΙ ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΝΑ ΞΕΣΚΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΡΟΥΤΙΝΑ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ.......ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

uJBhp2.png

Pu1hp2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Έγραφα μία ώρα με διαλλείματα γιατί βάραγε και το τηλέφωνο, τώρα με θυμήθηκαν όλοι και έσβησαν..... :?

Φλωριάννα εγώ είπα για τα motherbaby..... ο ΤΖΑΜΠΑΣ ΖΕΙ!!!! :lol::lol: πάρε και μία θήκη εγώ δεν το σκέφτηκα και το μετάνοιωσα, θα πάω όμως να πάρω μία.....

Κατερινάκι ΧΑΛΑΡΑΑΑΑΑΑΑ τώρα έτσι?

Ελινουλίνι ήσουν μια κούκλα στον γάμο είδα φωτό σου στο facebook...καλέ η κοιλιά που είναι :lol: ένα μοντέλο μαμά!!!!! ;) για την βρογχίτιδα εγώ ξέρω ότι κολλάει, εκτός αν είναι χρόνια και είναι ιογενείς, για να σου είπε όμως ότι δεν κολλάει μήπως της το είπε ο γιατρός..... Άντε φτιάξε το δωματιάκη και περιμένουμε φωτό να το δούμε ολοκληρωμένο!!!!

Εβάκι εγώ αύριο θα πάω...ποια έκανες την μεγάλη? εμένα την μεγάλη μου είπε 100γρ. σε 0',60',120' και 180'...... πρέπει να μείνεις εκεί οποσδήποτε?

Εβίτα ωραίο το βιντεάκι θα το δω.... και το πρωί είχε στο MEGA έναν παιδίατρο που είχε πάει σπίτι και είπε κάποια πράγματα που πρέπει να προσέξουμε και πως να το πλένουμε κλπ.....

Σκιουράκι μια χαρά το μπεμπάκι!!!!! κόκκινο κρέας τρώς καθόλου? και εγώ χαμηλό τον είχα τον αιματοκρίτη και διπλασιάσαμε την δόση του σιδήρου και φιλικό οξύ ...αύριο που θα κάνω την καμπύλη θα κάνω και γενική αίματος να δούμε αν ανέβηκε.... πάντως προσπαθώ και με την διατροφή πολύ, κόκκινο κρέας, μπρόκολο, και πίνω μετά το σίδηρο χυμό πορτοκάλι γιατί κάνει καλύτερη απορρόφηση......

Αυτά κοιλουμπίτσες μου, με έπιασε μια λιγούρα για hotdog τώρα :lol: πάω να φτιάξω.....

φιλάκια πολλά.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΚΙΚΗ ΜΟΥ ΤΡΩΩ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΡΕΑΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΟΣΧΑΡΙ...ΜΟΥ ΜΥΡΙΖΕΙ......ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΟ ΕΦΑΡΜΌΣΩ.......ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΗΔΗ ΠΑΙΡΝΩ ΣΙΔΗΡΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΒΡΑΔΥ.....

Pu1hp2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να προσέχεις σκιουράκι να τρώς μετά από μία ώρα αφού έχεις πάρει το σίδηρο και το πορτοκάλι βοηθάει κάνει καλύτερη απορρόφηση..... επίσης η 2η δόση να είσαι 2 ώρες πάλι νηστικιά....εγώ συνήθως ξαπλώνω το μεσημέρι και όταν ξυπνήσω παίρνω και την δεύτερη δόση..... και το ασβέστιο γενικά να είναι σε μακρυνή απόσταση από το σίδηρο, γιατί εμποδίσει να κάνει απορρόφηση ο οργανισμός το σίδηρο.... μου τα είχε πει μια φίλη μου Διατροφολόγος..

Α και κάτι άλλο όταν τρώς σπανάκι πάλι να το συνοδευεις με βιταμίνη c π.χ. λεμόνι ή μετά το γεύμα πάλι χυμό πορτοκάλι, αλλιώς δεν σου δίνει καθόλου σίδηρο, όπως και οι φακές αν τις συνοδέψεις με ρύζι ή πλυγουρι και βιταμίνη c πάλι είναι καλή πηγή σιδήρου, σκέτες δεν κάνουν τίποτα......

Αυτάααααα ...... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΙΔΗΡΟ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ 2 ΩΡΕΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕ ΤΟ ΑΣΒΕΣΤΙΟ.......ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΓΙΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΑ....ΛΕΩ ΝΑ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΩ ΤΟΝ ΣΤΙΦΤΗ ΠΟΥ ΕΧΩ....... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol: καλά θα κάνεις, εγώ κάθε πρωί πίνω ένα μεγάλο ποτήρι....κάνει πόλύ καλό!!!! και η αλήθεια είναι ότι γενικά είμαι΄πολύ επιρεπείς στις ιώσεις και στα κρυολογίματα και νομίζω ότι και αυτό με έχει βοηθήσει και δεν έχω αρρωστήσει μέχρι σήμερα.....

Καλό βράδυ!!!! φιλιά πολλά!!!!

πάω να δω το βιντεάκι που κατέβασε η Εβίτα, πολύ ενδιαφέρον μέχρι τώρα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου,

Κατερινακι πολυ καλα που δεν εχεις αιματακι πια τοσο γρηγορα αντε προσοχη τωρα πια......

εβατσι μου κι εγω το χα πει οτι οταν πινω την γλυκοζη μετα το στομαχι μου ειναι χαλια αναγουλες για δυο μερες αλλα εσυ βρε παιδι μου αμεσος? εμενα μου ρχοντουσαν μετα απο καμια ωριτσα....με το καλο τα αποτελεσματα να ναι φυσιολογικα αυτο εχει σημασια...

σκιουρακι οσα ειπε η κικι για το σιδηρο ειναι ολοσωστα κι εγω καθε πρωι πορτοκαλαδα 1ωρα μετα το σιδηρο, καθε μερα ομως !! παιρνω τρια χαπια την ημερα πια, στην αρχη επερνα 2 επεσε στο 29 :shock: μετα μου το ανεβασε σε 3 την ημερα και με προσοχη τον ανεβασαμε στο 35,7 τον αιματοκριτη (και μακαρι να κρατηθει εκει απο δω και περα) κι σ εσενα μαλλον θα ανεβασει τωρα λιγο τη δοση δεν ειναι τιποτα αλλα μην το παραμελεις

ελινουλινι εγω δεν εχω δει φωτο σου απο το γαμο σου ουτε θυμαμαι αν σου ευχηθηκα οποτε να ζησετε κοριτσακι μου

Κικι μου χοτ ντογκ ε γιαμ γιαμ εμ γι αυτο ειναι μπουλουκακια τ αντρακια σου τρως καλαααα :lol::lol: φτου φτου, για την σακχαρου κικι μου αλλα διαγνωστικα σε κρατανε εκει για να μην αλιωνετε λει το αποτελεσμα και αλλα σε αφηνουν να φυγεις(οπως στην περιπτωση του διαγνωστικου που παω εγω) τι να σου πω εξαρταται εσυ παρε καλου κακου ενα βιβλιαρακι μαζι σου η κανα λαπ τοπ ;)

εγω συνεχιζω να μαι χαλια με τις αναγουλες ουφ πανω που χα στρωσει με το φαι και επερνα κανα κιλακι τωρα παλι δεν θελω να τρωω τιποτα :cry::cry:

αντε δουλεια τωρα αφου δω το βιντεακι της εβιτας :lol::lol::lol: σας αφινω φιλακια πολλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια....... τι μελαγχολικός καιρός σήμερα?

πήγα για την καμπύλη και μου έμεινε μία λήψη ακόμα...... επειδή είναι 5 λεπτά από το σπίτι μου, γύριζα σπίτι πάλι και πάλι καλά γιατί μετά την δεύτερη λήψη τα έβγαλα, δεν άντεξε το στομάχι μου......τι απαίσιο πράγμα?

Σοφάκι τρώω τρώω και τις λιγουδιές μου :lol::lol::lol: όχι κάθε μέρα, αλλά όταν μου ρχεται του δίνει και καταλαβαίνει, θρεφτάρια τα μπουμπουκάκια μου θα γίνουν :lol::lol::lol: σήμερα έιμαι +7 κιλά!!! :o

Το βιντεάκι σούπερ, πολύ χρήσιμο!!!!

Θα τα πούμε αργότερα, πάω να κάνω και την τελευταία λήψη και μετά θα πέσω για ύπνο, δεν την παλεύω, είχα και αϋπνίες πάλι χθες.......... φιλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες!!!

αχ βρε Ευακι τι ηταν αυτο? εγω δεν ειχα καμια ενοχληση με τη γλυκοζη, εισαι πιο εαισθητη φαινεται..Ελπιζω να εισαι ηδη καλυτερα και να εχεις καλα αποτελεσματα! παει τωρα, περασε..

Κικη καλα αποτελεσματα κι εσυ. τι καλα που σε αφηνουν να φευγεις.. κι εγω 5 λεπτα απο το γραφειο ημουν αλλα δεν με αφησαν να φυγω.. Ευτυχως 2 ωρες εμεινα δεν ειχα την 180' μετρηση...

Κατερινα σε καταλαβαινω απολυτα.. Κι εγω δικο μου γραφειο εχω οποτε δεν τιθεται θεμα αδειας κλπ. Βεβαια επειδη ειμαι με αλλους συναδελφους , τωρα αυτες τις δουλειες που εχουν τρεξιμο σε πολεοδομιες, οικοδομες κλπ τις πασαρω στους αλλους! Αν και σε αυτες τις εποχες η δουλεια εχει πεσει ΠΑΡΑ πολυ, με το σταγονομετρο και η ατυχια ειναι οτι ο,τι μου καθεται εχει τρεξιμο, οποτε δεν το αναλαμβανω συνηθως.. Οπως λεω και στους αλλους, κανω μια μικρη αλλαγη καριερας, αντι για τα αυθαιρετα διαβαζω για τον τοκετο και τον θηλασμο! ;) Ελπιζω να κλεισεις τις εκκρεμοτητες το συντομοτερο και να αφοσιωθεις στο νινι..

Σκιουρακι μια χαρα ο υπερηχος. Ισχυει ο,τι σου λεει η Κικη,, κι εγω αιματοκριτη στο 29 ειμαι :shock: , εχω ριξει και 2 λυποθυμιες κατα καιρους, οποτε προσεχω παρα πολυ οταν σηκωνομαι κλπ. Ευτυχως απο την προηγουμενη φορα δεν επεσε αλλο.. για να δουμε!Κρεας να τρωμε, κι εμενα μου μυριζει αλλα το πλακωνω στη σαλτσα για να ξεγελιεμαι...

Ελινουλινι με γεια τα επιπλακια! Ωραια που περασατε καλα, δεν νομιζω πως σε κολλησαν τιποτα, το πολυ πολυ να σε ματιασανε ;)

Σοφια κουραγιο με τις αναγουλες.. που θα παει δεν θα γυρισει αυτος ο μπεμπης??!!

Εβιτα ευχαριστουμε για το βιντεακι, κλεινω για να το δω..

Μιλαμε αργοτερα, φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξεχασα Κατερινα να σου πω οτι μου εχουν πει τα σουτιεν θηλασμου για μετα τη γεννα να τα παιρνουμε ενα νουμερο μεγαλυτερα γιατι το στηθος πρηζεται μετα τη 2η μερα... Αν τα θελεις για τωρα παρε το νουμερο σου! φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ... ΤΙ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙΡΟ ΕΧΕΙ ΑΠΑ ΠΑ ... ΕΓΩ ΤΟ ΓΟΥΡΟΥΝΑΚΙ ΤΩΡΑ ΞΥΠΝΗΣΑ 11 ... ΕΙΜΑΙ Κ ΜΟΝΗ Μ ΜΕΧΡΙ ΤΗς 3 ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΟΜΑΙ :) ΟΝΤΩΣ ΠΟΛΥ ΧΡΗΣΙΜΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΔΑ ΧΘΕΣ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ , ΑΦΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΞΕΑΣΟΥΜΕ.. ΚΑΛΑ ΜΙΛΑΜΕ ΠΟΛΥ ΧΑΖΟ ΓΟΝΕΙΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ :lol::lol:

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΤΙς ΑΝΑΚΑΤΟΣΟΥΡΙΤΣΕΣ ΥΠΟΜΟΝΗ ΛΙΓΟ ΕΜΕΙΝΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια. Αναγούλες βλεπω... καμπύλες... χαμος!!! ΥΠΟΜΟΝΗ αντε τον φάγαμε το γάιδαρο 2-3 μήνες μηνανε στις περισσότερες μετά θα τα ξεχάσουμε όλα!!!!

Εγω έχω τρελλή καούρα σήμερα :shock::shock::shock: .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραιο το βιντεακι αν και προβληματιστικα λιγακι για την σταση υπνου του μωρου....ανασκελα λενε οι αμερικανοι πλαγια λενε οι ελληνες παλιοτερα ηταν μπρουμητα μου λει η μανα μου αντε βγαλε ακρη....

Αχ θα γυρισει δεν θα γυρισει ο ατιμουτσικος.... :lol::lol: (συντομα ελπιζω)....ο αντρουλης μου τον μαλωνει που ταλαιπωρει τη μαμα αλλα αυτος εκει......χθες απο τις σβουρες και τις κλωτσιες με τσακισε !!

Οχ βρε κικι μου τι ταλαιπωρια κι εσυ τα ιδια ε ?....αντε υπομονη μεχρι τη τελευταια ληψη !!και καλα αποτελεσματα ελα λιγακι εμεινε μετα υπνακο για να συνελθεις !! +7 ε? και δυδιμομανουλα οτι τρως στα τρωνε ολα τα αντρακια σου ζωη να χουνε (διατηρουνε τη μαμα φιτ :lol::lol::lol: ).

Και η καουρα βρε Φλωριανα μου κι αυτη δεν παλευεται με τιποτα υπομονη !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α κοριτσια κατι αλλο,

Μια χαρη ολες εσεις που θα πατε στα σεμηναρια θυλασμου αν μπορειτε κι εχετε ορεξη και δεν το ξεχασετε πειτε μου αν ισχυει αυτο που διχνει το βιντεακι μη μαθαινω και βλακιες απο το ιντερνετ το θεμα ειναι να μπορω να μαθω κατι χρησιμο γιατι πολυ μ ε αγχωνει το θεμα του θηλασμου (κι επειδη δεν προβλεπετε να κανω σεμηναρια ψαχνομαι μονη μου)

ευχαριστω εκ των προτερων θα με βοηθησετε πολυ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφακι παντως και σεμιναρια να μην κανεις προσπαθησε να ενημερωθεις σωστα, γιατι εχω καταλαβει οτι ειναι πολυ ευκολο να σε ζαλισουν με ανακριβειες. Παρε κανεναν βιβλιο καλυτερα και αν μπορεις βρες μια καλη μαια, ρωτα και τον γιατρο σου. Εγω ψαχνω το βιβλιο της Πατσουρου, αλλα εχει εξαντληθει και τωρα προσπαθω να βρω καποια κοπελα που το εχει για να το φωτοτυπησω.. πολλα φιλια, θα σου πουμε και εντυπωσεις απο τα σεμιναρια! Επισης δες και εδω http://www.katiasofianou.edicypages.com/665331197665 και στο μπλογκ http://www.mitrikosthilasmos.com/

πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημερά τι μου κανετε? Θυμηθηκα την καμπύλη και μου ηρθε φρίκη ειχα και την 180 τριωρο ειχα κλεισει. Εμενα δεν με αφυνανε να φυγω καθομουνα στο σαλόνι του κέντρου που ευτυχως δεν ειχε κόσμο και χαζευα τηλ για να ξεχνιεμαι. Ειχα τετοια αναγουλα και ζαλάδα που αν επρεπε να περπατήσω θα εκανα σιγουρα εμετο. Και μετα εννοειται ότι όλη την υπόλοιπη μέρα ήμουνα χάλια.

Αντε καλά αποτελέσματα σε όλες σας!

Εγω καλά κρατώ με τις καουρες μου ιδιως απο το απογευμα και μετά Φλωριαννα σε καταλαβαίνω! με τα φουσκώματα και την κοιλιά να μεγαλώνει. Εχω αρχισει να μετραω αναποδα τις μερες 58 και σήμερα!!!!

τεσπα.

Αυτά δεν εχω αλλά νέα φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας.......

εχω μερες να μπω αλλα δεν ειμαι και στα καλυτερα μου......περασα μια μαστιτιδα συγχρονως με γαστρεντεριτιδα.....τα μικρα ειναι κρυωμενα και απορω πως την εχει βγαλει καθαρη η μπεμπα.......ελπιζω να μην κολλησει γιατι τη βαψαμε.......

συγνωμη δεν σας εχω διαβασει......θα προσπαθησω απο αυριο να επανελθω.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalnmera omorfoules m exw xasei epeisodia k epeidn n aln8eia einai oti akoma d exw sunel8ei 100% ap'tnv kampuln d katafera na diavasw polles selides prin!!!!ax ti perasa!!!pemptn apogeuma pairnw apotelesmata,as einai panagia m ola kala kai 8a ta 3exasw ola!!!!!k meta kleinw rantevou gia upernxo,gia paraskeun 8a t pw na paw nosokomeio gia na ta dw kalutera!!!!!filakia se oles kai ta leme 3ana :P bourique twra se eida filakia polla kai perastikoulia....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μπουρεκακι ολα μαζι σου πεσανε... Περαστικα, ευχομαι συντομα να συνελθετε οικογενειακως! Ειδες η μπεμπουλα δεν μασαει!! :):)

Ευακι κουραγιο κι εσυ, αχ σε τσακισε αυτη η καμπυλη ποιος θα το λεγε! Αυριο θα εισαι περδικι!! πολλα φιλια και καλα αποτελεσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια χάλια ακόμα το στομάχι...... σε συνδυασμό με το πρωινό ξύπνημα (γιατί τους τελευταίους μήνες έχω γίνει γαϊδούρα πολύ υπναρού :lol: ) και νυστικό στομάχι τόσες ώρες....εμ μου πάει πολύ :?

τεσπα θα περάσει και αυτό έφαγα λίγα μανταρίνια και κάπως συνήρθα.....

Σοφάκι έχει δίκιο η twiggy, βρες έγκυρα σιτε γιατί μπορεί να σε τρελάνουν..... και ρώτα τον γιατρό σου αν συνεργάζεται με κάποια μαία να έρθεις σε επαφή να σε ενημερώσει....εγώ έχω ξεκινήσει και διαβάζω από χθες ένα βιβλίο που μου έδωσε η κουμπάρα μου " ΤΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΣΟΥ" πολύ καλό!!!!!!

Μπουρεκάκι περαστικά, έπεσες κατευθείαν στα βαθιά κορίτσι μου.....υπομονή......η μπεμπούλα όμως ...γερά αντισώματα ;) ....φτου φτου!!!!

Εβάκι ζεις? έλα πιστεύω από αύριο θα είμαστε καλύτερα!!!!!

Κορίτσια και εμένα μου μυρίζει το μοσχάρι και το κάνω ή τηγανιτό φιλέτο με λενόμι και μουστάρδα ή σούπα το κόβω μπουκίτσες και με αρκετά λαχανικά και λίγο κριθαράκι και λίγο πελτέ, δεν μυρίζουν καθόλου έτσι!!!!!! Από 'τι καταλάβατε η μαγειρική είναι η λατρεία μου.... :lol::lol:

Βλέπω όλες καούρες , ξυνίλες...... :lol::lol: μια χαρά πάμε......

Τα αποτελέσματα μου είπε ο μικροβιολόγος θα είναι το απόγευμα έτιμα...μπαμ μπαμ δεν το περίμενα γιατί είδα όλες καθυστερούσατε...... για να δούμε :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια,Μαρια πρωτο αλλαγμα ε???Αντε με το καλο να ακολουθησουν και τα υπολοιπα!Κατερινα,τωρα το διαβασα,καταρχας ξεκουρασου,το σωμα μας μας δινει παντα καποια σημαδια οτι πρεπει να ξεκουραστουμε!Για τη θρομβοφιλια,ο προηγουμενος γιατρος ελεγε οτι δεν χρειαζομουν κι εκανα μονο κατι εξετασεις χρονο προθρομβινης νομιζω ή καπως ετσι,αυτος με εστειλε σε αιματολογο και μου ειπε να κανω και μια που δειχνει αν επαρκει η ενεση,anti-Xa λεγεται..η αιματολογος με εβαλε κι εκανα κι αλλη μια,αιμοκυστεινη,για να δουμε αν αυτο που εχω ειναι θρομβοφιλια ή προδιαθεση και εχω προδιαθεση,αν δεν ηταν καλη λεει αυτη η εξεταση κατα πασα πιθανοτητα θα ειχα θρομβοφιλια.Αλλα η anti-Xa που εκανα βγηκε πολυ χαμηλη, μολις 0,05 ενω το χαμηλοτερο ηταν 0,2 κι ετσι αλλαξα ενεση(εκανα αυτες που κανεις κι εσυ)και παιρνω κλεξαν 0,40 επανελαβα την εξεταση και βγηκε 0,26 οχι και τελεια αλλα μεσα στα ορια,οποτε συνεχιζω αυτη τωρα.Με τις ινοχεπ προσεξε γιατι εγω ειδα κι επαθα να τις βρω στο τελος,ειναι σε ελλειψη.Με μας ολα καλα,χθες ειχα σεμιναριο στο ιπποκρατειο παλι,για τη λοχεια και την περιποιηση του μωρου,πολυ ωραιο μαθημα αν και με αγχωσε λιγο,οπου να ναι μπαινουμε στον 9ο και εχω ακομα να κανω αρκετα,πρεπει να παω και εφορια για το αφμ μου μια που βαλαμε το επιθετο του αντρα μου στην ταυτοτητα και αλλαξα και ταυτοτητα,να παω στις τραπεζες πριν γεννησω να τα αλλαξω κι εκει τα στοιχεια γιατι μας βλεπω να μην μπορουμε να βγαλουμε € στο τελος,εκλεισα ραντεβου για καθαρισμο αυριο και να ελεγξω και τα δοντια(αν και το τρεμω αυτο),πρεπει να παρουμε τα τελευταια πραγματακια,να συμμαζεψουμε το δωματιο και να αποφασισουμε επιτελους την κλινικη γιατι λεμε για γενικη αλλα ο αγιος λουκας μας βοελυει και απο αποσταση κι ειναι και πιο φιλικοι στο θηλασμο απο ο,τι ακουσα..πελαγωνωωωω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koukles!!pw pw pali exw posh wra na diavasw ayta pou grapsate..

me to sakxaro mou paw kalytera kai thn paraskeyh 8a paw na me dei pali o endokrinologos giauto kai den 8a mporesw na er8w na sas dw :cry::cry::cry::cry::cry:

bourique perastika!!!gastrenteritida e???h mikrh omws mia xara ta paei mpravo!!!

koritsia egw me tis kaoures den thn paleuw.. :(:( oti kai na faw exw monima mia fwtia ston laimo mou...o giatros mou eipe na pairnw kanena simeco kai opote eimai polu xalia me voh8aei arketa..

kala apotelesmata se oses kanate kampulh sakxarou!!

aaa ksexasa na rwthsw..exei kamia sas ponakia kamia fora???emena duo meres twra me pianei mia fora thn hmera..elpizw na mhn einai kati kako..

filoures stis koilitses kai sta duo mwrakia ths pareas!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...