Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.56- Ε ε ε ε έρχεται!!!


Recommended Posts

παναγιωτα νομιζω οτι θα το ξεπερασω!! :lol::lol::lol::lol::lol:

ετσι κ αλλιως μεχρι τελη του μηνα που θα παρω την παραταση εχεις καιρο1 :lol::lol::lol::lol:

ρε συ σισσιω αληθεια?? ιουυυυυυυυυυυ

οι δικοι μου εγιναν πολυ νοστιμοι παντως!! τσακισα 3 πριν λιγο! :D

αργυρουλα μου ευχαριστω!!!

αχ το κοριτσακι σου μωρε που καθισε τοσο ησυχο, μπραβο! καθε μερα κ καλυτερα να τα παει!

φορανε κ στα κοριτσακια μπουργκα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα και καλό μήνα!!!!!!!!!

Κάθομαι σας διαβάζω και η Δ μου φωνάζει γιατί δεν την παίρνω μαζί μου στον υπολογιστή! Τώρα είμαστε αγκαλίτσα!!!

Αναστασία έκανες τις δουλειές σου;;; Εγώ ακόμη.... Βαριέμαι οικτρά!!!

ωωωωωω Χρύσα welcome back! Η παλιά καλή οφ-χριστουγεννιάτικη Χρύσα! Δέντρο θα στολίσεις είπαμε;;;χαχαχα

Αργι τι καλά με τη Ρέα! Αύριο θα μείνει πιο πολύ; Την τσάντα με τις σοκολάτες ποιος θα τη φαέι; Μόνο η Ρεα;

Λένα φανταζόμαι πως σου λύθηκε η απορία σχετικά με το αβγο!! Μα πόσες παστρικές μαζευτήκαμε εδ΄ω μέσα;;;

Μαρία , Δήμητρα καλήμέρα!!!

Αφρο γειαααααα!!! Μόνο αυτά τα βιβλίσα θέλεις να πάρεις;;; :lol::lol::lol:

Πάω να καθαρίσω τον πανω όροφο και να φτι΄'αξω το παντεσπάνι για μια τούρτα γενεθλίων το Σάββατο!

Φιλιά σε όλες!

Παναγιωτίνα μουτσ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α καλα..τωρα καταλαβα ποια ειναι η Ελενα..γιουχου :lol::lol::lol::lol:

Λενακι..θες ρε να σε λεμε Ελενα;;;;ειναι οντως πιο ωραιο!!!!!!

Προσπαθω να καταλαβω ρε τρελες για ποιες λετε οτι εφυγαν και δεν τις συμπαθουσατε... :-?:-?:-?:-? αλλα εγω αργησα κιολας να μπω στο μαμμυ..ειστε ολες πιο παλιες....

Συνεχιζω....

Αφρο... :lol::lol::lol:

Λοιπον δεν ξερω αν σας το εχω πει ποτε..ΑΛΛΑ ΠΡΙΝ γινω μελος διαβαζα το μαμμυ...και επειδη τοτε εγκυες ηταν η Αφρο,η θου,οι Νατασες , η Γιωτα και η Γωγω τις διαβαζα καθε μερα..οποτε ηταν σαν να τις ηξερα...οκ τωραααααααα;;; χαχα...μπανιστιρτζου δηλαδη.... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε να σας πω κι εγώ πέρα από την πλάκα

νομίζω ότι εγώ "τη δίνω" στις περισσότερες εδώ :whistle:

Αυτό το λέω σοβαρά.

Μάλλον επειδή δε γράφω πολλά και δε σχολιάζω και πολλά και επειδή είμαι με τις μέρες μου /:)

Αλλά νομίζω ότι με τη Σίσσυ ταιριάζουν πολύ μα πάρα πολύ τα χνώτα μας και θα κάναμε καλή παρεούλα αν είμασταν κοντά. Μερικές φορές μάλιστα νομίζω πως είσαι στο μυαλό μου και πως σε διάφορα θέματα που γράφεις κατα καιρούς θα αντιδρούσα κι εγώ το ίδιο αν ήμουν στη θέση σου. :geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΥΜΑΜΑΙ οτι η Νατασα ειχε ενα αβαταρ που φοραγε ενα παλτο, η Αφρο ηταν στο αβαταρ με τα μαλλια μισοπιασμενα και κατι κραταγε μεσα στο σπιτι της...η Γιωτα γοραγε ενα σκουφο, η Νατασουλα ειχε ενα αβταρ με τον Μιχαλακι και φοραγε γυαλια Ηλιου, η Θου ητανε μονη της και εγκυουλα με ενα πλατυ χαμογελο....

ΜΑ ειμαι του γιατρου τελειως εεεεεεεεεεεεεε :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Α η αναστασια ειχε ενα αβαταρ με μια κοπελα σε χρωμα μπεζ εκρου ροζ.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑα γελαω με τη σχιζοφρενεια μου.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω την Παναγιωτα την θυμαμαι απο την βαφτηση του Νικολα...

τοτε που ειχε βαλει φωτος την εμαθα πολυ καλυτερα..

και ελεγα..μα τι χαμογελο αυτη η κοπελα!!!!!

Αργυρουλα οχι μονο γι'αυτο.....

νατασα ναι θα στολισω...θα κανω πετρα την καρδια μου..θα βαλω play list με Χριστουγεννιατηκα - OXI LAST CHRISTMAS- και θα στολισουμε μαζι με τον φοφο...

μετα θα κανω και ενα τρισαγιο σε οσες μπαλες σπασουν./..και ενα ευχελαιο να δουλευει καλα το σουιφερ...και τερμα....

παναγιωτα μη το ψαχνεις...ρωτα την αφρο να σου πει... :lol::lol::lol:

καλα μαρι που τα θυμασαι;;; εσυ εισαι οντως του γιατρου!!!!!!!!

νατασα μ'αρεσει που εισαι μεσα στην ενεργεια..τι πινεις και δε μας δινεις..και εχεις κουραγιο να φτιαξεις και τουρτα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατάσααααα τώρα που το θυμήθηκα (αλλά δεν το παραθέτω γιατί βαριέμαι να ψάχνω την σελίδα!!! :roll: ) είμαι σαν την μαμά σου? :o:o:o καλά ρε είπαμε είμαι η γηραιότερη εδώ μέσα, αλλά και μαμά σου? :shock::shock::shock::shock::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε να σας πω κι εγώ πέρα από την πλάκα

νομίζω ότι εγώ "τη δίνω" στις περισσότερες εδώ :whistle:

Αυτό το λέω σοβαρά.

Μάλλον επειδή δε γράφω πολλά και δε σχολιάζω και πολλά και επειδή είμαι με τις μέρες μου /:)

Δεν το πιστεύω αυτό για σένα με τίποτα! Είσαι απο τις πλέον συμπαθητικές παρουσίες, με απίστευτο χιούμορ! ;)

Αλλά νομίζω ότι με τη Σίσσυ ταιριάζουν πολύ μα πάρα πολύ τα χνώτα μας και θα κάναμε καλή παρεούλα αν είμασταν κοντά. Μερικές φορές μάλιστα νομίζω πως είσαι στο μυαλό μου και πως σε διάφορα θέματα που γράφεις κατα καιρούς θα αντιδρούσα κι εγώ το ίδιο αν ήμουν στη θέση σου. :geek:

Αυτά τα λες τώρα! Όταν όμως βρω τρόπο να κλέψω τον άντρα σου και να σου φορτώσω τον δικό μου, θα έχεις αντίθετη άποψη!!! =))=))=))=))=))=)):mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όντως η Παναγιώτα μέσα στη χαρά και στο χαμόγελο.. :D

Μου έκανε εντύπωση :x

Σισσιώ 2 παστρικοθοδώρες μαζί??

εγώ θα κάθομαι με τον δικό σου να τρώμε στο σαλόνι με τα παππούτσια στο τραπέζι και ψίχουλα γύρω γύρω :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις έκανα τεστ εγκυμοσύνης και ανακάλυψα οτι είμαι έγκυοσ για δεύτερη φορα!!! Το κοριτσάκι μου είναι περίπου 8 μηνών!!!! :woohoo:

η πρώτη μου δημοσίευση την Τρίτη 29 Ιουλίου 2008 8-)

3 φορές πόσταρα το ίδιο πράγμα :lol: ντιπ ξανθια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω παθει σοκ βεβαια....Υπολογιζα να κανω 2ο μωρο λιγο αργοτερα αλλα αφου ήρθε τώρα..καλοδεχούμενο!! Είμαι λίγο αγχωμένη, θα τα βγάλω πέρα???θα είναι πολυ μωρα κ τα δυο!!:S

η δεύτερη δημοσίευση επίσης την πόσταρα 3 φορές :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παντως το παραδεχομαι ,παλια ημουν εκνευριστικη ....αν με διαβαζα τωρα θα αυτοχαστουκιζομουν ...

μαρακι δεν τα ποσταρες εσυ τοσες φορες ...κατι εχει παθει το μαμμι απο τοτε που αλλαξε σερβερ και βγαζει τις παλιες δημοσιευσεις πολλαπλες .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα τώρα που τα λες σα να μουρχονται και μένα στο μυαλό! :lol:

Εσένα πάντως δε σε θυμάμαι απο εδω μέσα, γιατί μάλλον δεν τύχαινε να συμμετέχουμε σε ίδια θέματα.

Σε θυμάμαι απο την πρώτη μας συνάντηση! :D Πόσο καλή εντύπωση μου είχε κάνει το χαμόγελό σου και η θετική σου αύρα! :D:x

Μαρία :shock::shock::o:o:o ίου ίου ίιιιου :ymsick:

:-? Τώρα όμως που το λές... σε ποιον θα γκρινιάζω εγω να εκτονώνομαι;;; Και τί;;; Θα συναγωνιζόμαστε με τον δικό σου ποιός καθαρίζει καλύτερα;;; :-s:-s

Θα το σκεφτώ καλύτερα λοιπόν... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ είμαι της γνώμης καλύτερα να αγοράζετε ξεχωριστά κομμάτια από ότι χρειάζεστε περισσότερο και όχι τα 3 σε 1.. Εγώ αυτό έκανα πέρυσι και μου βγήκε σε καλό..και πιο οικονομικά;) Εμείς πήραμε καρότσι MacLaren το οποίο είναι πάρα πολύ ελαφρύ και το χρησιμοποίησα από νεογέννητο και νομίζω θα μας χρησιμεύσει μέχρι και η μικρη μας να μεγαλώσει αφού το συγκεκριμένο γίνεται καλοκαιρινό μπαστουνάκι.

Κάθισματακι πήραμε ένα γνωστό αγγλικό δεν θυμάμαι μάρκα που είναι από 0 μέχρι 15 κιλα νομίζω( προσαρμόζεις ένα μαξιλαράκι και αναλόγως το μετατρέπεις) και το καταευχαριστιόμαστε γιατί είναι πολύ ασφαλές. Και τέλος μια καλαθούνα με φρουρού και ωραία υφασματάκια η οποία όμως έβγαινε σε μέγεθος μεγαλύτερο από το πορτ μπεμπέ και έτσι βάζεις εκεί το μώρο και σε λιγο μεγαλύτερη ηλικία (σε σχέση πάντα με το πορτ μπεμπέ) Φίλες μου που πήραν τα 3 σε 1 δεν έμειναν και πολύ ευχαριστημένες αφού έδωσαν ένα σωρό λεφτά και το μεν πορτ μπεμπέ δεν πρόλαβαν να το χρησιμοποιήσουν καθόλου(βαρύ και σκληρό) το δε καθισματάκι αυτοκινήτου που ήταν ασορτί καθόλου αφού έιναι για πολύ μικρά μωράκια.:blink:

διαβάστε

κι έχω επίσης και την απάντηση της Αφροδίτης

Τώρα Παναγιώτα ποιός είναι το φρικιό ε? ε? ε? :ymdevil::ymdevil::ymdevil:/:)/:)/:)/:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγιωτα εγω σε θυμαμαι πολυ εντονα απο οταν ειχαμε πρωτογεννησει

ειχα βαλει ενα θεμα για τον υπνο, που δεν κοιμοταν ο αναστασης τη μερα κ ειχαμε βρει κοινο σημειο :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απ:ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ

από Cesilia » Τετ Σεπ 24, 2008 10:33 pm

Καλημέρα σε όλους!!!

Υπάρχει περίπτωση ένα τεστ να βγει θετικό αλλά να μην είσαι έγκυος. Επίσης αυτή ή κόκκινη γραμμή πόσο κόκκινη πρέπει να είναι

Έκανα ένα τεστ την Τρίτη μέρα της καθυστέρησης αλλά η γραμμή ήταν πολύ ροζ .

Αυτη ηταν η δικη μου πρωτη διμοσιευση...

μετα ξαναεγραψα καπου πολυυυ αργοτερα!!!!

παναγιωτα μουτσ μουτσ!!!!

θα ερθω να ξηλοσω το δικο σου δεντρο..και να κλεψω τα δικα σου δωρα φετος!!!!!!

Παντως τα γνωστα βλαμενα υπηρχαν και τοτε....

τοτε πρωτογνωρησα και την Ιφηγενεια αλλα και τη Νικολ..και κοιτα να δεις που με την Νικολα αλλα και την Ιφη καναμε μαζι τα παιδακια μας..εγω και η Ιφη τα δευτερα..η Νικολ το πρωτο τηε κουκλι!!!

πωπω τι θμηθηκα τωρα!!!

Επισης θυμαμαι η ξανθια..πως εβαλε η νατασουλα θεμα με θηλασμο και επιστροφη στη δουλεια..και μετα απο μερικες μερες 2-3 εβαλα και η καμενη απο το ντεκαπαζ εγω...

Ρε κοριτσια..ποιες απο σας γραφατε στο σσσσσσ.....λεμε τα δικα μας;;;

γιατι οταν αρχησα να γραφω εγω το σσσσ σταματησε...

και δεν ειμαι ασβος ρε γμτ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ ωραία η τσάντα σας και δεν την βλέπω μεγάλη

μάλλον τα παιδάκια μας είναι μικρά για τσάντες και σχολεία? :roll:

Λοιπόν Αργυρώ έχω απορίες

Πως γνώρισες τον άντρα σου?

Πως αποφάσισες να πας Γερμανία?

Προσαρμόστηκες εύκολα?

Όταν σε διαβάζω σκέφτομαι ότι είσαι τυχερή :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...