Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.56- Ε ε ε ε έρχεται!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αργηρουλα καλη αρχη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μαρακι δεν γραφει η λαλα..η θαλασσα...η Ιφηγενεια μπηκε και βγηκε αμεσως-

και αλοι μερικοι...δε θυμαμαι τα νικ τους

Εγω πρωτοεγραψα οταν ειχα την αχνη αχνη γραμη και μου απαντησε η Τομα νομιζω οτι τη λεγανε..και μετα αφισα για πααααρααααα πολυ καιρο το μαμι οπου μονο διαβαζα

παιδια γιατι νυσταζω σημερα..

γεννικα δεν ειμαι στα καλυτερα μου...μονιζω πως ο οργανησμος μου κοιμαται!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα σας αγαπησιάρες!!!! :D

Τι μου κάνετε?9 σελιδάκια μόνο?!Εκπτώσεις έχουμε? :P:lol:

Θούλη μου...Γυναικάρα μου!Ρε βλάκα δεν υπάρχεις!!!!!Είσαι απίστευτη,ατελείωτη...ανεπανάληπτη!!!Με πέθανες! =))=))=))=))=))=)) Μα είναι δύνατόν να ρωτούσε η ετοιμόγεννη πως να ξεχωρίσει ενα ωμό απο ενα βρασμένο αβγό την ώρα που φτιάχνει κουραμπιέδες? :lol::lol::lol::lol: να'ταν Πάσχα θα το καταλάβαινα!Ισως ο Τολης είχε βρασει αβγα και είχε ξεχάσει να βάλει τη βαφή μέσα! :P:P:P

Λοιπον!ΠΡΙΝ σπάσεις το αβγό το βάζεις απαλά σε ένα ποτήρι νερό.Αν "κάτσει' ξαπλα στο πλαι είναι φρέσκο,αν κατσει ορθιο ειναι μπαγιάτικο.(ή μήπως το αναποδο? :roll::roll::roll: θα το σκεφτω κ αν κάνω λάθος θα σας το γράψω!)

ΑΦΟΥ το σπάσεις βλέπεις τον κρόκο κ το ασπραδι.Αν διαλύει ο κροκος(χωρις να εχει "πληγωθεί" ομως απο το τσόφλι ή να έχει πέσει απο ...το φεγγαρι :P ) είναι για πέταμα.Επίσης όσο πιο νερουλό το ασπραδι τοσο πιο πολλές μέρες είναι το αβγό στο μάταιο τούτο κόσμο!Αλλα αυτό δεν είναι και πάντα ενδεικτικό γτ έχει τύχει να πάρω αβγό 2 ημερών απο κοτέτσι και ήταν κάπως νερουλο.

όποια με κοροιδέψει για την ανάλυση αβγου θα τις στειλω 5 περιστέρια να την κουτσουλήσουν πατόκορφα! :lol::lol::lol::lol:

Με θεωρώ παραπανω απο το πρέπον ειλικρινη οπότε δε θα μπορούσα να σας πω τι πραγματικά σκεφτομαι-σκεφτόμουν για όλες σας 1-1 πριν σας γνωρίσω και μετά!

Παντως όσες λέτε πως "δεν είχα προβλημα με κάμια σας" ή "τώρα σας αγαπώ ολες" νομίζω πως υπερβαλλετε ή δεν δίνετε και πολύ σημασία! :oops::D:D:D:D:D:D:D:D

Τόνια τι λες μαρή για τα παπούτσια-επένδυση???? :lol: μάλλον πως δε θα έχει προβλημα με τα ποδαράκια του στο μέλλον???Ναι!Τα παπούτσια που του φοράς τώρα θα τον σώσουν τον κασκαντέρ σου!!!! :lol::lol::lol::lol:

Βαριέμαι να κανω δουλειές..και σίδερο και μαγείρεμα... :roll::roll::roll:

Αργυρω καλη αρχη!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρουλα φαινεται πολυ ωραιο!! αντε καλη αρχη να εχει η κοριτσαρα σου!

μαρακι καλε τι θυμασαι :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εγω ουτε κατα διανοια δε θυμαμαι τι ειχα γραψει πρωτη φορα.. αλλα δεν πολυσυμμετειχα

χρυσα χαχαχα αν σου πω οτι περιμενα πως κ πως να δωτη γνωστη σου φωτο?? :lol:

αναστασιαααααααα νομιζω οτι η περιγραφη σου ηταν πολυ αναλυτικη!!!ευχαριστωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με θεωρώ παραπανω απο το πρέπον ειλικρινη οπότε δε θα μπορούσα να σας πω τι πραγματικά σκεφτομαι-σκεφτόμουν για όλες σας 1-1 πριν σας γνωρίσω και μετά!

Παντως όσες λέτε πως "δεν είχα προβλημα με κάμια σας" ή "τώρα σας αγαπώ ολες" νομίζω πως υπερβαλλετε ή δεν δίνετε και πολύ σημασία! :oops::D:D:D:D:D:D:D:D

Νομίζω πως δε δίνω σημασία. Κατα καιρούς φυσικά και με έχουν πειράξει διάφορα που έχουν ειπωθεί εδώ, γι άυτό άλλωστε και είχα εξαφανιστεί. Αλλά αυτά για μένα είναι στιγμιαία. Θέλω να πω πώς δε θα σκάσω κιόλας επειδή δεν ταιριάζω με κάποια ή επειδή κάποια εμμέσως πλην σαφώς μου την είπε.

Μόλις κλείσω τον υπολογιστή έχω και με άλλα να ασχοληθώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α εγώ στην αρχή ρωτούσα για θηλασμό και πάνω στην άγνοια μου μπορεί να ρωτούσα και βλακείες.

Έχω εισπράξει κι εγώ τις ειρωνίες μου. Αλλά ρε κορίτσια αμα δε ξέρεις δεν θα ρωτήσεις? Πραγματικά οι μόνες πληροφορίες που έχω λάβει για το θηλασμό ήταν από το διαδίκτυο και από δω. Γι'αυτό δεν μου αρέσει να αποπαίρνουμε όποια ρωτήσει ή γράψει κάτι πάνω στο θέμα και δεν ευσταθεί. Εγώ τότε επειδή πραγματικά είχα απορίες και ήθελα να μάθω να μην κάνω πάλι τα ίδια λάθη από κάποιους πήρα απαντήσεις που με έκαναν να νιώθω λίγο χαζή. Τέλος πάντων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω πως δε δίνω σημασία. Κατα καιρούς φυσικά και με έχουν πειράξει διάφορα που έχουν ειπωθεί εδώ, γι άυτό άλλωστε και είχα εξαφανιστεί. Αλλά αυτά για μένα είναι στιγμιαία. Θέλω να πω πώς δε θα σκάσω κιόλας επειδή δεν ταιριάζω με κάποια ή επειδή κάποια εμμέσως πλην σαφώς μου την είπε.

Μόλις κλείσω τον υπολογιστή έχω και με άλλα να ασχοληθώ.

Εισαι ενα υγιες ατομο λοιπον!!!!Εγω απο την αλλη οχι κ τοσο :P ...επηρεαζομαι,στενοχωριεμαι...Και εγω εχω εξαφανιστει ανα περιοδους...ολες λιγο πολυ.Ομως με ενοιαζε παντα!Δεν γινεται να μη με νοιαζει αν τρωω το χρονο μου!Ολα αυτα παλιοτερα βεβαια γτ τωρα δεν "τρωω" και πολυ χρονο!...Μονο σε αυτο το θεμα συμμετεχω.. ;):D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειδες ρε λενιω...δε σε απογοητευσα!!!!!

Παρεπιπτοντως τα βιβλια τα θεορω και εγω επενδυση!!!!

και οταν ταξηδευω θελω να μενω σε καλα ξενοδοχεια..ΑΛΛΑ...για μενα δενε χουν τοσο σημασια τα αστερια..

εξαλλου τα αστερια τα παιρνει ενα ξενοδοχειο αναλογα με τις παροχες του και καποιες προδιαγραφες...

μπορει δυο 5αρια να απεχουν ετη φωτος τοε να απο το αλλο στην εξυπηρετηση- καθαριοτητα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εισαι ενα υγιες ατομο λοιπον!!!!Εγω απο την αλλη οχι κ τοσο :P ...επηρεαζομαι,στενοχωριεμαι...Και εγω εχω εξαφανιστει ανα περιοδους...ολες λιγο πολυ.Ομως με ενοιαζε παντα!Δεν γινεται να μη με νοιαζει αν τρωω το χρονο μου!Ολα αυτα παλιοτερα βεβαια γτ τωρα δεν "τρωω" και πολυ χρονο!...Μονο σε αυτο το θεμα συμμετεχω.. ;):D

όπως με το να ψάξω να βρω που μένει αυτή που μου την είπε και να πάω να της τρυπήσω τα λάστιχα του αυτοκινήτου =))=))=))=))=)):ymdevil::ymdevil::ymdevil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασι περιμενω να βεβαιωθεις!!μη με αφηνεις σε αμφιβολια για τα αυγα! :mrgreen:

κοριτσια ουτε εγω δινω πολλη σημασια.. σιγουρα υπαρχουν ατομα (που δεν εχω γνωρισει απο κοντα) κ τα συμπαθω λιγοτερο κ αλλα περισσοτερο..

κ πολλες φορες ξεχναω να σχολιασω καποιες (ειδικα την αφρο κ την τονια) αλλα τις συμπαθω τρελα κ παντα τις διαβαζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα οι αντιπαθειες μου ηταν εξω απο το τρενακι ,ευτυχως οσες εισαστε εδω σας συμπαθω πολυ .

οκ ωρες ωρες σαν φιλες μαλλιοτραβιομαστε αλλα τα εχει και αυτα μια καθημερινη σχεση .

στην αρχη μου εσπαγε τα νευρα η θουλη που με ειχα τσακισει στα πμ για τα χαρτια αδειας λοχιας κτλ μα 10 πμ την μερα !!!! :lol::lol:

η παναγιωτα οτα πρωτο μπηκε στο μαμι μου εσπαγε τα νευρα :oops::lol::lol::lol:

αναστασια στην αρχη ελεγα "πες τα κοριτσι μου " και μετα "σταματα επιτελους να γραφεις " :lol::lol::lol::lol:

μαρια και εσυ μου εσπαγες τα νευρα ...δεν θυμαμαι λογους ...αλλα μετα εδω μεσα σε αγαπησα :x

καλα η γωγω πρεπει να ειναι η πιο παρεξηγημενη μεχρι να την γνωρισω δεν ηξερα τι να σκευτω :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:-w α έτσι ε?? :twisted::twisted::twisted:

για να αποκαλυπτόμαστε μια-μια :ymdevil::ymdevil:

είχα την εντύπωση ότι είμαι η πιο συμπαθητική εδώ μέσα

δεν μπορώ να καταλάβω τι σε εκνέυριζε πάνω μου :-w

μάλλον οι άλλοι έχουν πρόβλημα εγώ μια χαρά με βρίσκω [smilie=violent1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι καλα!!!

εγω που ειμαι ο καπεταν φασαρια εδω μεσα με συμπαθουν ολοι :lol::lol::lol::lol::lol:

και ειμαι και αυτη που βαζει ολα τα φιλιτλια για τα μαλλιοτραβηγματα!!!!!

γιατι περα απο ανορθωγραφη- ειμαι και γραμματεας αποφοιτη τριτης δεσμης τρομαρα μου- και δισλεκτικη..ειμαι χρυση καρδια!!!

Ασχετο..τωρα σηνειδητοποιησα πως για μερικους ανθρωπους το να τους πεις να πας να χεστεις..ειναι στην κυριολεξια ευχη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα:

"Ανακαλύψτε πως μπορείτε να καταλάβετε αν ένα αυγό είναι χαλασμένο ή όχι.

αν ένα αυγό να επιπλέει είναι χαλασμένο και ότι καλό είναι αν μην το φάτε.

Καθώς το αυγό μεγαλώνει σε ηλικία, συσσωρεύονται στο εσωτερικό του αέρια που το κάνουν πιο ανάλαφρο. Αυτός είναι μακράν ο καλύτερος τρόπος για να ελέγξετε αν ένα αυγό έχει σαπίσει, χωρίς καν να σπάσετε ποτέ το κέλυφός του και να αναγκαστείτε να μυρίσετε αυτή την απαίσια μυρωδιά που αναδύεται.

Όταν ένα αυγό είναι φρεσκότατο, κάθεται με το πλάι στον πάτο, μέσα στο νερό. Όσο μεγαλώνει «δείχνει» προς τα πάνω, μέχρι που τελικά επιπλέει εντελώς, αφού πλέον είναι χαλασμένο. Λάβετε υπ' όψη πως τα φρέσκα αυγά είναι ιδανικά για βράσιμο και τηγάνισμα, ενώ τα πιο «ώριμα» είναι καλά για ομελέτες."

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερούδια!

Συνεχίζεται το τρενάκι των εξομολογήσεων... :ymdevil::ymdevil::ymdevil:

Έχω ξεραθεί στα γέλια!! =))=))=))

Αναστασία, αν και με τρώει ο κώλος μου να σου βάλω φυτιλιές και ν' αρχίσεις την εξομολόγηση... :ymdevil:

ΣΙΓΟΥΡΑ έχεις δίκιο... Ας το αφήσουμε καλύτερα!!! =))=))=))

Έτσι θα καταλήξουμε: [smilie=boxing.gif]b-(b-(b-(:P

Δουλειές σήμερα, έχω ξεπατωθεί! Και πρέπει και να κάνω μπάνιο και να την κάνω!

Φιλούθκια!!! :-*

ΡΕΑ!!! Καλή αρχή!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο ευτυχώς δεν είπες για μένα :? δεν θα το αντέξω και εσύ να πεις κάτι, θα πάω να πηδήξω από τον Ρήνο!!!! 8-}8-}8-}8-}

και για όλα φταίει η Νατάσα :-w:-w , που το άρχισε :lol::lol::lol::lol: και όλες αποκαλύπτονται :lol::lol::lol:

Λενάκι-Έλενα μια φορά είχα διαβάσει - πιο παλιά - ότι οι πολύ κοντινοί σου και οι φίλοι σου σε φωνάζουν "Λενάκι" οι ξένοι Έλενα και σου αρέσει το "Λενάκι" καλύτερα......αλλά αφού το θέλεις από δω και στο εξής θα σε φωνάζω Έλενα!!! ;)

λοιπόν η Ρ. μια χαρά μου είπαν οι δασκάλες της, κάθησε στο τραπέζι και ζωγράφιζε, έκοβε, παρατηρούσε τα άλλα παιδάκια, μιλιά δεν έβγαλε....μόνο όταν την ρωτούσαν κάτι απαντούσε και πάντα χαμογελούσε :x:x:x η γλυκιά μου :x ...... επίσης όταν της είπα, πάμε να φύγουμε, μου είπε όχι!!!! :o:o:o:o

μου έδωσαν και μια τσάντα να την καλλιτεχνίσω :lol::lol::lol: μάλλον θα έμαθαν ότι είμαι αστέρι στα καλλιτεχνικά :-p:lol::lol::lol::lol::lol::lol: να την πάω την Δευτέρα και εκείνοι θα την γεμίσουν με σοκολάτες γιατί στις 6 Δεκ έρχεται ο Αγ. Νικόλαος, οποίος θα δώσει τις τσάντες στα παιδάκια :D

όλα καλά με τον παιδικό, οι δασκάλες πάντα χαμογελούν, καμμιά σχέση με εκείνον του Λ., ένα πράγμα δεν μου αρέσει: το ότι υπάρχουν αρκετοί Τούρκοι....θα μου πείτε ε και? το πρόβλημά μου είναι ότι φορούν την μπούρκα .....αν πάω στις χώρες τους και την φορούν δεν με πειράζει, αλλά εδώ στην Ευρώπη, μου κάνει κάπως :?

εμένα οι κουραμπιέδες, μελομακάρονα δεν μου αρέσουν :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααα!!!!! :D:D:D

Καλε τι γαϊδουρα ειμαι... :oops::oops::oops: Χθες δεν ευχηθηκα στη Λεναρα να εχει να τοκετο τσακ μπαμ...Πω πω..Μετα το θυμηθηκα και :?:?:?:? !!!

Λεναραααααααααααα με το καλο κοριτσαρα μου!!!!

Καλα ρε υπηρχε κοσμος που δε συμπαθουσε τη Χρυσα και την Αργυρωωωωω?????Ελα Παναγια μου...Μα αειναι οι μονες που λυνουν τις αποριες μας, η Αργυρω με επιστημονικο τεκμηριωμενο τροπο βεβαιως βεβαιως και η Χρυσα παντα με πρακτικο και ΑΛΑΝΘΑΣΤΟ τροπο...

Εγω παντως αν θελω να μαθω κατι εσας ρωταω...δε γκουγκλαρω πια... :oops::oops::oops:

Παωωωωωωω να διαβασω τα χθεσινοβραδυνασημεροπρωινα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! :D Καλο μήνα!!!! 25 ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!!!!! :D:D:D:ymparty::ymparty::ymparty:

Έρηηηηηηη τι θεϊκή φωτο ειναι αυτή του μικρού!!!! :x:x:x Αχ μακάρι να χιονίσει λίγο και εδω...! :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

Μαϊμοδολενάκι υπάρχουν συνταγές για κουραμπιέδες που χρησιμοποιούν σαν υλικό παρασκευής την στάχτη!

Ε δε θέλω τέτοια συνταγή.

Νατασάκι μου είναι υποχρεωμένος να φοράει πουκάμισα στη δουλειά, διαφορέτικα και ο ίδιος ούτε να τα φτύσει! Στείλε συνταγούλα! :x

Ρε Βίκυ μα πόσο ίδια σκεφτόμαστε!!! :lol::lol:

Αργυρούλα καλή αρχη στο κοριτσάκι σου!! Μια χαρά είναι η σάκα! Θα την εχει περισσοτερο καιρό! ;)

Μαρίαααααα είσαι το είδωλό μου!! :lol::lol::lol:

Αναστασί εμείς τα είχαμε πει κατ' ιδίαν! ;) Αλλά θα σου μιλήσω τώρα σαν την... μεγάλη σου αδερφη! (Πρόσεξε τί θα πεις γιατί παραμονεύει ο τάρανδος του Άι Βασίλη!!! :lol::lol::lol: ) όντως δίνεις πολλή σημασία. Εγώ είμαι σαν την Μαρία ;) δεν δίνω τόση. Και αυτό δεν το κάνω μόνο εδώ στο φόρουμ, το κάνω γενικώς. Δε δίνω τόοοοση σημασία, γιατί απλούστατα ΔΕΝ χρειάζεται. Είναι έτσι για να λειτουργούν καλύτερα οι ανθρώπινες σχεσεις! ;):x

Α! Και χθες προτίμησα να σαπίσω στον ύπνο μέχρι τις εννιά παρά κατί, απ' το να σε πάρω τηλέφωνο! L-)L-):));;):YMHUG:

Μικρές μουχρίτσες με τα γκρίκλις ξεμπροστιαστήκατε μια μία εεεεε;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Λενάκι26 το θυμάμαι καιγω το περιστατικό που αναφέρει η Αναστασί. :YMHUG:

Γιώτα εσένα σε διάβαζα γιατί έδινες μικρές και κοφτές απαντήσεις και σε γούσταρα ακόμα και όταν δε συμφωνούσα μαζί σου και μου την έδινες! :lol::lol::x

Τώρα που το σκέφτομαι και η Άφρο τέτοιες απαντήσεις περίπου έδινε... πάντως την ψιλοσυμπαθούσα :lol::lol: παρότι μου έδινε την εντύπωση οτι ήταν απόλυτη! Χάιλ Φράου Άφρο!

Και τώρα θα σας αποκαλύψω :ymdevil::ymdevil::ymdevil: ποιες θεωρούσα οτι δε με πήγαιναν μία!!

Και αυτές είναι η Θούλη το έχω ξαναπεί νομίζω... νόμιζα οτι δε με γουστάρει με την καμία ρε παιδί μου και η Σαυρογιώτα! Η Αναστασί είμαι σιγουρη οτι δε με πήγαινε! Εξάλλου ακόμα και τώρα δε με αντέχει! :mrgreen::P:P

Επίσης τα άτομα, εκτός τρενακίου, που γούσταρα και δεν γράφουν πια, είναι η Katrina και η Marimari.

Αφού όταν θα συναντούσαμε την Αναστασί στο Βέρντε, μόλις ανακάλυψα οτι ήρθε με την φίλη της την Marimari τόσο πολύ χάρηκα που συμπάθησα ακόμα και την ψηλέγκω!! :lol::lol::lol:

Μητσάκι καλημέρα!

Αργυρούλα μόλς έφαγα δύο κουραμπιέδες!! :lol::lol:

Χρύσα είσαι σουργελάκι μέγιστο γι'αυτό σε πάω! Αλλά ταυτόχρονα και τόσο ιντελεκτουέλ (που είχε πει και η έρη και μου άρεζε :D )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργη σε πηραν χαμπαρη!!!!

αμα μας δωσουν τιποτα και εμας..θα στο στειλω με κουριερ να μου το ετοιμασεις!!!!!!!

Φορανε μπουργκα και στα παιδακια;;;; νομιζω οτι τα κοριτσακια μεχρι καποια ηλικια δεν φορανε;;;;;

Παναγιωτα μου!!!! :x:x:x:x:x

μαρακι παλια εραβε η πεθερα μου πολυ

Αχ..ναι..αυτο το ιντελεκτουςλ..

εντωμεταξη...πριν ενα χρονο υποσχεθηκα κατι στην Ερη και ειμαι πολυ γαηδουρα γιατι δεν το εχω κανει ακομα..

και εχω και τις φωτο...και την ιστορια του φαγητου..ΚΑΙ τη συνταγη..

φτου μου!!!!

εργακη ελπιζω να μη νομιζεις οτι σε ξεχασα..ΔΕΝ σε ξεχασα...απλα ειμαι ανοργανωτη και στην κοσμαρα μου..οταν με το καλο οργανοθω..που θελω δεν θελω θα οργανοθω αλλιως θα με απολησουν..θα τα εχεις ΟΛΑ οσα σου υποσχεθκθηκα συν μπονους τρακ μερικα γλυκακια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να γιατι παντα συμπαθουσα την Αργυρω...

γιατι εβρισκε ολες τις πληροφοριες σε χρονο ντε τε!!!

μόνο για αυτό ρε? :o:o:o:o:-w:-w:-w:-w:-w φτου σου!!! :-w:-w

στα παιδάκια δεν φοράνε ακόμη, οι μαμάδες φοράνε μπούρκα και κελεμπίες!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρο :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

η παναγιωτα στην αρχη αρχη πριν απο το τρενακι μου ειχε σπασει τα νευρα γιατι εγω δεν την γνωριζα ,δεν την ειχα πετυχει πουθενα η δεν την θυμομουν

και ολες την ξερανε και εκεινη μου μιλουσε σαν να με γνωριζε :lol::lol::lol::lol::lol:

παναγιωτα ακους ? :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...