Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.56- Ε ε ε ε έρχεται!!!


Recommended Posts

ωραιο φαινεται το πωλειται μικρος αδερφος!!

αφρο ισως του αρεσει τοσο επειδη εχει το ονομα του το παραμυθι, δεν ξερω :lol::lol::lol:

δεν του τα διαβαζω οπως ειναι μεσα (δεν εχειτοση υπομονη) αλλα βλεπουμε τις εικονες κ λεμε τι εχει κλπ

αα πολλες ειναι αυτες με τον αη, καποια αλλη χρονια αυτο

θου που να βαλεις κιλα εσυ ρε

φαεε οσο μπορεις εκει, οταν θα γυρισεις θα τρεχεις με τις κουκουβαγιες κ θα σε αναλαβει ο αντουαν να καψεις τα περιττα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αφρο κ μενα τρελενεται για το μικρο..αληθεια..αν δε το εχω μαζι κλαει που ειναι κ που ειναι

αλλα κ φαπες πεφτουν ειδικα αν πειραζει τα παιχνιδια

ργω θα στολισω τελευταια..10 του μηνα

καλα εδω δε τρεχω τοοοοσο οσο οσο ειμαι μονη..οποτε θα τα βαλω τα κιλα :mrgreen: αλλα χεστηκα..ειναι τοοοοσο ωραιααααααααααααα :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

το βιβλιο κ μενα με αρεσε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουχου!!! :D Τι κανετε?

Ειμαι πτωμα, απο το πρωι κανω δουλειες και ακομα δεν καταφερα να στολισω τιποτα :twisted: Ευελπιστω αυριο.

Αναστασακι πραγματικα με συγκινεις ρε... :YMHUG: Που τα θυμασαι ολα αυτα για μενα βρε? Εδω εγω και τα ξεχασα...βασικα θυμαμαι που το ειπα αυτο ναι αλλα δεν θυμαμαι σε ποια συζητηση. Δεν ειναι οτι σε αντιπαθουσα απλα μου την εδινε που σε ολους τους καυγαδες σε εβλεπα μεσα και επισης το υφακι σου. Μολις ομως αρχισα να διαβαζω το τρενακι(λογο της Θου πιο πολυ) αλλαξα εντελως γνωμη για σενα. :x Α! και εκτιμω ιδιαιτερα οτι με αποκαλεις με το πραγματικο μου ονομα! ;)

Σισσακι egw hmoun me ta greeklish!!! :lol::lol: Και αυτο γιατι το ζωον τοσα χρονια νομιζα οτι το λαπτοπ μου δεν υποστιριζει Ελληνικα.Πριν κανα εναμιση χρονο το ανακαλυψα. Και εμενα μου τι εδιναν να πω την αληθεια. Ειχα συμμαχο ομως την Αφρο και ετσι δεν με ενοιαζε και τοσο :D

Αργυ οχι ρε εγω νομιζω οτι ολες σε συμπαθουνε, Εγω παντως πολυ :) Ποσο χαιρομαι με την Ρ. και την τσαντα της. Τι ωραια που ειναι οταν χαιροντε ετσι! Σε εμας ακομα δεν εδωσαν τετοια τσαντουλα για τον Νικολαους. Μας ειπαν ομως να παρουμε την προηγουμενη εβδομαδα ενα δωρακι μεχρι 2 ευρω για το Wichtelzetel που κανουν. Εγω πηρα ενα που εκανε 5 ευρω ενα βιβλιο της Hello Kitty με μουσικη, σιγα μην εβρισκα κατι με 2. Πανε καλα? Καλη αρχη αυριο στην Ρεα!

Μαρακι ελιωσα με την Φ που θελει ενα τετοιο δωρο! Τι παιδι!!

Θου :lol::lol::lol: για αυτο που ειπες στον Θοδωρη! Ηθελα να σε εβλεπα τι θα του απαντουσες αν ρωτουσε τι ειναι η αδερφη! :lol: Ποτε γυρνατε?

Αφρο ενδιαφεροντα τα παραμυθια! Μπορει να παραγγειλω και εγω κανενα για την Ε. αν βρω κανα σαιτ που πληρωνεις με Paypal.

Μιτσακι συμφωνω με ολα οσα ειπες για δωρα,ταξιδια κτλ! Μεσα και εγω για Παρασκευη! :lol:

Μαγδουλα σε βλεπω, φανερωσου! :D

Λενα καλα ειδες! Εχουμε πλεον 4 δοντακια!!! :D

Αυτα τα λιγα απο μενα..δεν εχω κουραγιο για αλλα...τα υπολοιπα αυριο. Φιλακια πολλα σε ολες και καλο βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσαι ηθελα να πω :P

Xααααααααααααααααααααααααααχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!! =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Να σαι καλά ρε αγάπη!!!!! Πονάει η κοιλιά μου από τα γέλια με τις αδερφες και τα τσάγια!!!!

Χαααααααααααααααααααχαχαχαχαχα

Κλαίωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Χαααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ξερετε που μπορω να βρω αυτο το προστατευτικο (σαν καπελακι που ειναι) που το βαζεις πανω στο κεφαλι του παιδιου για να μην πεφτει το νερο μεσα στα ματια του??

λεω να κανω κουραμπιεδες... θα παω να βαλω το βουτυρο να χτυπιεται στο μιξερ, 45' θελει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα :P:P:P:P:P

λενακι με ποιο ονομα σε ειπε η αναστασια? :roll:

τη αλλη πεμπτη γυρναω 8-)8-)8-)8-)

λενα ρε οτι κ να παρεις παλι θα γκαριζει..φαση ειναι.. 8-)8-) κ μενα ακομα κλαει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!! Πέσαμε για ύπνο στις 5:30 για μια ωρίτσα, έτσι να ξεκουραστούμε και σηκωθήκαμε στις 20:50!! :shock::shock::shock:

Η μικρη φυσικά είναι δίπλα μου με το ματι γαρίδα!

Ααααα!!! Μολις μου είπε οτι θελει να κοιμηθεί!! Γιεεεεςςς!!! :D:D

Αυτα τα βιβλία που έτε δεν τα ξέρω! :oops::oops::oops: Εμείς της έχουμε πάρει τους μύθους του Αισώπου και της διαβαζουμε. :roll:

Παω να την βαλω για υπνο και ερχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω ερωτησεις

πως καταλαβαινουμε αν ενα αυγο ειναι φρεσκο η οχι?

καποιος μου ειχε πει ενα κολπο που το βουτας μεσα σε νερο αλλα δεν το θυμαμαι

οταν κανετε γλυκα τι βανιλια χρησιμοποιειτε?

εγω παιρνω αυτες που ειναι ζαχαρη αρωματισμενη, οχι εκεινες στο ασπρο κουτακι, υπαρχει κατι καλυτερο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xααααααααααααααααααααααααααχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!! =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Να σαι καλά ρε αγάπη!!!!! Πονάει η κοιλιά μου από τα γέλια με τις αδερφες και τα τσάγια!!!!

Χαααααααααααααααααααχαχαχαχαχα

Κλαίωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Χαααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχα

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μα πραγματικα ομως!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σισσιωωωωωωωω κοριτσαρα σε καταλαβαινω...

κ εμεις χτες κ σημερα ξυπνησαμε 6.30 :shock:

αλλα σημερα θα κοιμηθει στη γιαγια οποτε εγω ειμαι χαλλλλλλλλλλλλλλλαρααααααααα

θου τι υποννοεις?

οτι το γλυκο κ ηρεμο παιδακι μου γκαριζει στο μπανιο???? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηγε ο Π. να φεει τη μικρη!

σκεφτομαι...θα κανω μπανακι και θα βαλω τις κρεμες μου με ηρεμια μεχρι να ερθουν...

την ωρα που μπαινω για μπανιο μου λεει ο Π.

-"αγαπη...δεν εχω πουκαμισο για αυριο"

τα πηρα...μα τελευται στιγμη ολα?

ουτε τα ρουχα του δεν κοιτα?

καμι αμερα θα τον αφησω χωρις σωβρακο...να δω τι θα κανει...θα φορεσει το στρινγκ μου....?

εεεεεε μα ολα τα θελουν ετοιμα...

αγορομανες το νου σας...

μην κανετε ετσι τους γιους...

Χρυσα ακους....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης τι εννοει το τικερακι μου οταν λεει only 16 days to go????

εγω εχω περιθωριο μεχρι τις 30!! θα τις κλεισω τις 42 εβδ :lol::lol::lol::lol:

χαχαχαχα βικυ κ ο δικος μου μου το εκανε αυτο..

μεχρι που τον αναγκασα να το σιδερωσει μονος του :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σισσιω δηλ αν κ κοιμηθηκε 4 ωρες σχεδον θα πεσει τωρα για υπνο :o:o:o:o:o:o:o:o

εγω βαζω βανιλια το ασπρο κουτακι

το αβγο ξερω οτι αν το καθαρισεις κ μαζι ε τη φλουδα βγαινει κ το απρπαδι σημαινει οτι ειναι φρεσκο :roll::roll:

βικυ μα κ συ να μη βλεπεις αν ο αντρας σου εχει πουκαμισο :lol::lol::lol:

εγω δε νομιζω να τους κανω ετσι..δε με κοβω τετοια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για ωμο αυγο? ξερεις καμια πατεντα?

χαχαχαχαχαχαχααχαχα εσυ θου πραγματικα δεν πιστευω να τους κανεις ετσι!!!!

ρε τι τελεια φωτοοοοοοοοοοοοοοοοο τι κουκλια που ειναι!!

καλε σας πεθυμησα :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε εχει ενα μηνα που τη εβαλα :P:P:P:P:P:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

βαλτο σε παγκο..κ καντο σβουρα..αν γυρναει γρηγορα ειναι βρασμενο..αν οχι ειναι ωμο..\\καλε τι αποριες ειναι αυτες :lol::lol::lol: στοιχηματα με το τολη βαζεις? :lol::lol::lol::lol:

κ στη τελικη παρτο αυγο κ σπαστο :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μόλις τελείωσε το στόλισμα

η μικρή δίπλα μου η Ι κοιμάται από τις 10 και...

Παντού υπάρχει χρυσόσκονη :roll: Σκούπα αύριο

Λένα τώρα κουραμπιέδες? Καλέ αύριο αν τους κάνεις. Δε βαριέσαι νυχτιάτικα??

Α μάλιστα ο Γ κάνει τώρα και το ντεκορ του σπιτιού χριστουγεννιάτικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκανα ρολο με καροτακια στην γαστρα και τωρα σας κανω παρεα με ενα κρασακι ....

ο Μ ο Π και ο Κ κοιμουνται απο τις 9 σχεδον ....

λενα για αυγα δεν ξερω ...και ας ειχα κοτετσι μικρη (οχι δικο μου :lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την ωρα που μπαινω για μπανιο μου λεει ο Π.

-"αγαπη...δεν εχω πουκαμισο για αυριο"

τα πηρα...μα τελευταια στιγμη ολα?

ουτε τα ρουχα του δεν κοιτα?

καμι αμερα θα τον αφησω χωρις σωβρακο...να δω τι θα κανει...θα φορεσει το στρινγκ μου....

:shock::shock::shock::o:o:o Μα πόσο ίδιοι είναι οι άντροι μας!!! :lol::lol::lol:

Εμενα όταν μου λέει τέτοια συνήθως καταλήγει να σιδερώνει μόνος του! :roll:

Μητσάκι μου θέλω να έρθω, γιατί έχω και το δωράκι της μικρή σου και ισως χρειαστεί να το αλλάξεις! :roll: Δεν το λέμε όμως μηπως το ματιάξουμε! :P

Τα καπκέικ να έχεις έτοιμα για παν ενδεχόμενο! ;):lol:

Θελω να πάω για μπάνιο και βαριεμαι η μπίχλω!!! :mrgreen:

Θουλάκι και απορησα, αλλά δε λες πάλι καλά που δε θα έχουμε ολονυχτία σήμερα;; Μαλλον είμαστε οικογενειακώς κουρασμένοι! :|

Το ποσο γέλασα με το αβγό δε λέγεται!! :lol::lol::lol::lol:

Με κοιτάει ο Π και στραυροκοπιέται και κάνεο το κεφαλι πάνω κάτω σαν την θειά μου την Μερώπη!

Μαράκι χρόνια πολλάαααα!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γτ το γραφεις με μικρα γραμματα?για το ντεκορ λεω

:roll::roll:

για να μην το δει και σταματησει!

μα τι τυχερη γυνακα εισαι εσυ!

ζηλευω....

ναι σιγα μην κοιτω και αν εχει πουκαμισα, καλτες και σωβρακα......

δεν μπορου να το πει απο χθες?

η απο το πρωι?

μα κα αυτος τα εχει οριακα...7!

οταν γεμιζει το καλαθι βαζω πλυντηριο...

δεν μπορω να σιερωνω καθε μερα!

τελικα του σιδερωσα 3

ισα μεχρι το σαββατο!

οσο γι ατο αυγο...θα δουμε που θα περασετε αυριο τη μερα σας...

αν στην τουαλετα ..τοτε ηταν χαλασμενο!

Σισσιω..μαλλον ηταν προσον για την προσληψη τους!

αρα δεν τους αλλαζουμε...

βασικα εγω θα ηεθλα εναν σαν της Μαριας....

ναι εκεινον που τα κανει ολα και δεν λερωνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αφρο ρολοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο κ εγω θελω λιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιγο!!!!!

μαρακι τι ντεκορ κανει ο γ??

τους λιγουρευομαι καιρο τους κουραμπιεδες!

κ αφου το πηρα αποφαση τωρα ειπα θα τους κανω τωρα!

βαριεμαινα παω μεσα να τελειωσω κ τα συρταρια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για να φαίνεται σαν υστερόγραφο :lol::lol::lol:

λοιπόν η φιλενάδα μου στη δουλειά (τα γραφεία μας είναι δίπλα δίπλα) ασχολείται ερασιτεχνικά με κόσμημα.

Πήραμε 2 φωτογραφίες κοντινές των κοριτσιών και τις εκτυπώσαμε σε μικρό μέγεθος σε χαρτί απλό.

Το πήρε η φίλη μου, το επεξεργάστηκε και βγήκαν σκουλαρίκια τέλεια!!!!! θα βγάλω φωτο να τα δείτε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...