Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.56- Ε ε ε ε έρχεται!!!


Recommended Posts

βρε αναστασια δεν το εχω :( δεν εχω κινητο και το εχω μονο σπιτι..

ναι τελεια πανευκολα!!! τελεια!!!! :D:D:D:D:D μα τι χαρα ρεεεεεεεεεεεε :):):):)

μα μου το ειπε με μια απαθεια που δεεν την πιστεψα..ακομα δεν το εχei χωνεψει και της φαινεται περιεργο το πολυ μαλι μιας που ο αναστασης ητανε καραφλος!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

την παρασκευη εχω να παω σε εναν σταθμο ....

Καλε τι νεα υπεροχα ειναι αυτα !!!!!γεννησε το Λενακι μας !!!!να μας ζησει ο παιδαρος!!!!!πω πω πολυ γρηγορα γεννησε !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βένι εγώ μπορώ Σάββατο οπότε θα τα πούμε από κοντά :D:D

Παναγιώτα πάρε με ΣΚ γιατί καθημερινές στην δουλειά το πιο πιθανό είναι να μην μπορώ να μιλήσω

Μαρία αν απαντήσω εγώ στην εργασία χωρίς να διαβάσω τις σημειώσεις σου με βάση την εμπειρία μου και το τι πραγματικά γίνεται στην πράξη το πιο πιθανό είναι να κοπείς :roll::roll::roll:

Η θεωρία με την πράξη δυστυχώς δεν έχει καμία μα καμία σχέση....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααααα.....Είμαι πολύ συγκινημένη και χαρούμενη που γέννησε η συμπεθέρα μου......Λενάρα μου..... :x:x:x:x:x:x:x:x

Μιλήσαμε στο τηλ.......Καλέ αμέσως γέννησε.... :shock::shock::shock:

Μου είπε ότι έκανε επισκληρίδιο γιατί ήταν πανικοβλημένη.... :lol::lol::lol::lol: Πονούσε πολύ, φώναζε, έλεγε "Θέλω τον άντρα μουυυυυ....", δε συνεργαζόταν καθόλου και έτσι της κοπάνησαν επισκληρίδιο.... :lol::lol::lol::lol:

Της λέω "μωρή πως έβγαλες παιδί 3770;;;;;;;" :shock::shock::shock::shock::shock: και μου λέει "Ρεεεε δεν ξέρω...Δεν κατάλαβα..." :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μου είπε όπως σας ενημέρωσε ήδη η Βένη ότι έχει πολύ μαλλάκι σε αντίθεση με τον Αναστάση που γεννήθηκε καραφλός, αλλά της φαίνεται ότι μοιάζουν.... :roll::roll::roll::roll::D:D:D

Μου είπε επίσης ότι της τον πήγαν λίγο τον μπέμπη, τον κράτησε, αλλά δεν ήξερε τι να τον κάνει.... :roll::roll::roll::roll:=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)):)):)):)):)):))8-}8-}8-}8-}

Της λέω "τον θήλασες;;;;;" :D:D:D:D Και μου είπε "Λίγο..." :o:o:o:o:o:roll::roll::roll::roll::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλέεεεε ούτε πρωτάρα να ήταν....Τα έχει παίξει η συμπεθέρα.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::ymparty:8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ να σας ζησει αγαπη μου ο παιδαρος!!! :x:x:x

Να ειναι γερος και καλοτυχος!!!!!

Πω πω συγκινηθηκα ρε....

Εχουν ιδια μερα γενεθλια με το Σισσακι...

Σισσακι χρονια πολλα και απο εδω κοριτσαρα μου!!!!

Παω να διαβασω τα νεα...Ανοιξατε θεμα για τη Λεναρα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο Μ την κοβει την πανα ...ειναι μερες που θελει μονο βρακακι και μερες που θελει μονο πανα ....οκ οταν του ερχοντε του ξεφευγουν λιγο αλλα τα κραταει και τρεχει στην τουαλετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε εχει γενεθλια και ο Φιλιππακος σημερα !!!! :x:x:x

Βενακι μου να τον χαιρεστε τον κουκλο σας!!!

Να τον καμαρωσετε ενα ολοκληρο παληκαρο!!!!!

Μαρια... :lol::lol::lol: πω πω τι γελιο εριξα με το εργοταξιο!!!

Βασικα στην Αθηνα εχει παρα πολλα εκει που ειναι οι σταθμοι του μετρο.

Γωγουλα τι ωρα σχολας καλε απο τη δουλεια;;Δε μπορεις να πεταχτεις εστω και λιγο να σε δουμε;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Αφρο θα το κουβαλας το tablet ???ειδαλως ρε σε συμφερει να εχεις ενα desktop στη δουλεια με κανονικη (μεγαλη) οθονη και πληκτρολογιο -ποντικι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααχχχχχχχ αυτο το "μωρο" (απο τη θεσσαλονικη :x:x ) ...

δειτε ενα ευκολο μπανοφι

http://www.megatv.com/proinomou/default ... 82#toppage

Ααα καλε Θου ..οταν κανεις μια συνταγη δε διαβαζεις ρε απο κατω τα σχόλια;;;

Πως εγιναν τα κεκακια χθες;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης, έχω χάσει την μπάλα εδώ.... :oops::oops::oops:

Μαράκι μου χρόνια πολλά!!!!!!!Να χαίρεσαι την κοριτσάρα σου..Να ζησει σαν τα ψηλά βουνά και να πετύχει όλους τους στόχους της... :x:x:x:x:x:x:x:x

Εράκι χρόνια πολλά και στον Κωστάκη.... :x:x:x Σου τα έγραψα στο φέις..... :roll::roll:

Σισσάκι γέρασες.... :lol::lol::lol::lol: Χρόνια πολλά!!!!!!Πολύχρονη, πολύχρωμη και ευτυχισμένη.... :x:x:x:x:x Να χαίρεσαι την κοριτσάρα σου και σύντομα με ένα μπεμπάκι στην κοιλίτσα... :x:x:x Μωρή θέλω κέρασμα.... :lol::lol::lol::lol:

Παναγιώταααα πάλι δε θα σε δω.... :(:(:(:(:( Καλά να περάσετε την Πέμπτη.... :D:D Σχολάω 8-9.. :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::evil::evil::evil:

Αφροοοο έπιασες δουλειά ρε;;;;; :roll::roll::roll: Δεν έχω καταλάβει... :oops::oops::oops: Τι άκριβως θα κάνεις;;;Τα παιδιά;;;; :roll::roll::roll:

Η Ιω είναι με γαστρεντερίτιδα από το Σάββατο...Ευτυχώς μόνο διάρροιες, αλλά την πέρασε ελαφριά νομίζω.... :?:?:?

Ηρθε η ξαδέρφη του Γ. από Δανία.... :D:D:D Βρεθήκαμε, παίξανε τα παιδιά, πήγαμε σινεμά.... :D:D:D Ωραία περάσαμε το ΣΚ.... ;););)

Θου τι έδειξαν οι εξετάσεις;;;;; :?:?:?

Έκανα κι εγώ και χθες πήρα τα αποτελέσματα...Σε αυτές του θυροειδούς είχα την Anti-TG με ανώτατο όριο το 115, είχα 370.... :o:o:o:o:o Σοκ...Είδα ενδοκρινολόγο μου είπε δεν είναι κάτι σοβαρό....Λέγεται αυτοάνοση θυροειδίτιδα.... :?:?:? Απλώς να κάνω 1-2 φορές το χρόνο εξετάσεις γιατί υπάρχει κίνυδνος να μου αποσυντοπνίσει τους άλλους δείκτες... :?:?:?

Επίσης είχα ανεβασμένα ερυθρά αιμοσφαίρια και δεν ξέρω τι είναι... :roll::roll::roll: Έχω αγχωθεί λίγο..Με όριο το 5, είχα 5,36....Κατά τ'άλλα καλα.... :lol::lol::lol:

Την Κυριακή ή τη Δευτέρα έρχεται ο πεθερούλης μου... :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι καλε για την δουλεια !!!ο Κ λεει οτι το πισι που εχω πεθαινει και πρεπει να αποφασισω τι θελω ταμπλετ η λαπτοπ ...οχι τωρα να το παρουμε ...αααααμα βρει και οοοοοταν βρει καμοια καλη προσφορα ματαχ η εκθεσης η η η ....

βρηκα ενα με 250 με σχολικο και εχω διαβασει για αυτον οτι οκ ειναι μικρος αλλα οι κοπελες πολυ σημπαθητικες ....στο τηλ μια χαρα μου ακουστηκε η κοπελα και κανουν πολλα ομορφα πραγματα ...οκ δεν εχει παιδοψυχολογο αλλα εμενα τωρα με ενδιαφερει να ειναι καλες οι κοπελες ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενάκι έχει γενέθλια ο Φιλιππάκος;;;;;;; :oops::oops::oops: Χρόνια πολλάααααα!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: Γερός και τυχερός να είναι...Να ξεπεράσει όλα τα προβλήματα τα διατροφικά σύντομα και να τρώει και σίδερα μετά.... :lol::lol::lol::lol: Να τον χαίρεστε Βενάκι μου... :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω καλως να τον δεχτεις βρε!!! :lol::lol::lol:

Κοιτα απο 9/01 θα εχω εδω τη μαμα μου.Μπορουμε μια Παρασκευη να παμε για κανα ρακομελο που λεγαμε. :mrgreen::mrgreen:

Σας αφηνω.Οποια μιλήσει με τη λεχωνουλα μας να της δωσει πολλα πολλα χαιρετισματα και πολλες ευχες!!!!

Αφρο τωρα το ειδα...ρε συ για το σπιτι λαπτοπ ή ντεσκτοπ, να μπορεις να εισαι σαν ανθρωπος..το ταμπλετ ειναι μονο αν το θες να το κουβαλας στη δουλεια..οπως πχ ο Οδυσσεας που το χρειαζεται συνεχεια ο ανθρωπος και δε θα μπορουσε να κουβαλαει ολοκληρο λαπτοπ μαζι.

Μια χαρα τα 250!!!Πανε και απο κει καμια βολτα να δεις τι παιζει. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα τα φιλια μου!!!!

το δικο μου μωρο λες καλεεεεε

χαχαχαχα

Αφρο εμενα στους παιδικους με ενδιεφερε να ειναι καθαρος και να ειναι καλες οι δασκαλες..πηρα τις πληροφοριες μου σε σηγουρα μερη...διλη κομμωτηριο και αισθητηκο σε εκεινη τη γειτονια..

μετρησε επισης να ειναι κοντα σε καποιον δικο μου..η στο σπιτι η στη μαμα μου..οποτε κατεληξα σε αυτην της μαμα μου...

δες αναλογα...

με λεοφορειο δεν ηθελα...

χτες χαρακτηρηστηκα ειδα ενα σχολικο το οποιο μετεφερε παιδια αυτηστικα και περασε με κοκκινο και με μεγαλη ταχιτητα...

και επειδη βλεπω πολλα σχολικα στοδ ρομο, δεν ατ ηθελα καθολου

θα προτιμουσα καποιο κοντα στο σπιτι..να τον πηγαινω με τα ποδια η εστω πολυ κοντα με το αμαξι αλλα δεν βρηκα κατι της προκοπης, οποτε...

Γωγω αμαν ρε συ...ποτε θα δεις γιατρο για τους δεικτες;;;

Περαστηκα στην Ιω

Ρε παιδια..δε θελλω να γινω παλι γκριντσ..αλλα συγνωμι κι'ολας..αυτο το χαλι της Θεσσαλονικης...ειναι τωρα Χριστουγεννιατηκη ατμοσφαιρα;;;

αυτο το εκτρωμα ειναι το "δεντρο" μας μη χεσω...

οσο για το παγοδρομιο..το σαλονι μου ειναι πιο μεγαλο..

ενα ματζικ παρκ σε μικρογραφια ειναι..ο Χριστοφορος μετα απο 2 βολτες στο τρενακη βαρεθηκε...

δεν εχει κατι να δει το παιδι...

Θελω να παμε Ονειρουπολη..η εστω να παμε στη Στρατωνι που εχω ακουσει οτι επισης ειναι πολυ ωραια

Ουτε φατνη, ουτε δεντρο..ακομα και εγω που ειμαι γκριντσ απογοητευτηκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω ο αδερφος μου εχει αυτο

η εδρα τυπικα ειναι εδω (στο περιστερι) και εχει παραρτημα στα τρικαλα (στο χωριο μου διπλα απο το σπιτι ) απο τοτε που εφυγε εχει ερημωσει εδω και θελει να παω εγω .ειχε καποια κοπελα για καποιο καιρο αλλα εφυγε ..την εδιωξε ...δεν ξερω ...εχει καιρο που δεν υπαρχει καποιος εδω .

τον μικρο θα τον εχω μαζι μου .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένααααααα γέννησες βρε? :D

[smilie=occasion13.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=wav.gif]

να σας ζήσει, ευτυχία, υγεία τα πιο σημαντικά........πολύ χάρηκα λέμε...καλή λοχεία, καλούς θηλασμούς :D:D

έχει την ίδια μέρα γενέθλια με τον άντρα μου!!!! :roll::roll::roll::roll::?:lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρω εχει γενεθλια ο αντρας σου????

νατον χαιρεστε!!! :):):)

πολλα γενεθλια λεμε σημερα!!! :):):)

ΝΑΤΑΣΣΟΥΛΑ ΧΑΡΗΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :D:D:D:D:D:D

ΧΡΥΣΑΚΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ!!!!! :D:D:D

αφρο καλη αρχη με την δουλεια και τον παιδικο και ολα!! :)

γωγωωωωω που εισαι καλε???? ειδες που μιλησες?? σαν να μην γεννησε!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααααααααααααααα γεννησεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

μολις το διαβασαααααααααααααααααααααααααααα

ααααααααααααααααα

παω να τη τηλ :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρούλα χρόνια πολλά!!Να χαίρεσαι τον αντρούλη σου... :x:x:x:x

Χρυσάκι για τον θυροειδή είδα ενδοκρινολόγο...Για τα ερυθρά αιμοσφαίρια είχε μεγάλη ουρά ο παθολόγος και δεν μπορούσα να περιμένω... :?:?:? Ίσως του τα δείξω αύριο που θα πάω στον οδοντίατρο... :roll::roll::roll: Αν δεν έχει πάλι μεγάλη αναμονή... :twisted::twisted::twisted:

Βενάκιι μουυυυ ρε έριξα πολύ γέλιο με το σούργελο την συμπεθέρα μου.... :lol::lol::lol: Της ευχήθηκα, μιλήσαμε λίγο και της λέω "άντε κλείνω αγάπη..Μη σε ενοχλώ..Να ξεκουραστείς..." :?:?:? Και αυτή μου έλεγε "Τι άλλα νέα;;;;" =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Ενώ εγώ με το ζόρι μιλούσα.... :lol::lol::lol: Θυμάμαι με είχε πάρει η Θούλη 300 φορές μέχρι να με πετύχει και να μπορώ να μιλήσω..... :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε τα διαβασα ολα..

αχ καλεεεεεεεεεεεεεε γεννησε η λενααα :D:D:D:D

μιλησα μαζι της..τη ρωτησα αν ουρλιαζε σα εμενα :lol::lol::lol::lol::roll::roll::roll:

αχ θελω τριτοοο :D:D:D:D:D:D8-)8-)8-)8-)8-)8-)

να της ζησει λοιπον :x:x:x:x:x:x

βενι μου να χαιρεσαι το φιλιππακο σου..να γινει ενα ς τρανος λεβεντης..του χρονου σου ευχομαι να το παρακαλας να ΜΗ τρωει..να γινει φερο καρδαμομενο αντρακι :x:x:x:x:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

σισσακι γενεθλιαζεις?ωωωωωωωωω χρονια πολλα κ στη γερουσια :P:P:P:P:P

πλακιιιιιτσα...οτι επιθυμεις(ξερω κερω να πιουμε παλι καφε μαζι :D:D κ τις ιδες μποτες :lol: )

με το καλο να ξανα μεινεις εγκυος κ να παρεις αυτο το ρημαδι το πτυχιο :-*:-*:-*:x:x

αργι να χαιρεσαι το αντρουλι σου...με το καλο το 3 :lol::lol::lol::lol::lol::lol::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

τι ηθελα να πω?το ξεχασα :roll::roll::roll::roll:

\

α παναγιωτα..καλε γτ να μη βγηκαν καλα.?εκανα κ σημερα..τα χθεσινα καλυτερα ηταν..αλλα κ σημερα τα τσακισαμε με τη νατασα :mrgreen::mrgreen::mrgreen: ε τασου?????????? :mrgreen::mrgreen:

διαβασα τα σχολια..κ? :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε χρυσα πηγες στο ασχετο σε κομμωτηριο κ ρωτησες? :lol:

τι ειμαστε κουτσομπολες? :lol::lol::roll::roll:

σε οποιο κομμωτηριο δουλεψα αυτο που εμ αρεσε ηταν οτι ποτε δε λεγαμε πολλα πολλα σε πελατισσες :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης..γωγω θα ξανα κανω επαναληπτικες..εχω το αντι -τρο ανεβασμενο κ την ths κατεβασμενη..

αν εχω εχω υπερ,, :roll::roll::roll:

θα παω μετα σε ενδοκρινολογο

ξερετε κανεναν καλο? :roll::roll:

αφρο κ το μωρο οταν μεγαλωσει τι θα το κανεις?εννοω θα θελει παιχνιδια κτλ :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...