Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.56- Ε ε ε ε έρχεται!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πω πω πολλα παιδακια εχουν γεννεθλια !!!

εγω θυμωμουν τον κωστακι γιατι πηγαμε περυση και σημερα ειδα το τικερ της μαριας και το συνδεσα με μια τουρτα που ειδα στα πεταχτα χθες .....σημερα καταλαβα :oops::lol::lol::lol::lol:

χρονια πολλα στν Δαναη ,στην Αννυ και στον Φιλιππακο .

υ.σ πολυ ωραια τουρτα !!!αλλα πιο ωραια η Ιωαννα που ηταν απο πανω !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιω χρονια πολλα με υγεια!!!! ΟΙκογεννειακη ηρεμια..και αλλη μια Χαριλινα!!!!!!

Αχ κοριτσαρες μου τι κανετε;;;

ποσταρω πριν με προλαβει καμια Αργυρω...χιχιχ..επ[ανερχομαι!!!!

καλημερα Αφρο..καλημερα μαρακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ :ymparty::ymparty::ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion18.gif]

Να τα εκατοστήσεις, πάντα ευτυχισμένη, καλό πτυχίο και όλες οι ευχές σου να γίνουν πραγματικότητα! :D:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα :evil::evil::evil::evil::evil::evil: την επόμενη φορά που γενεθλιάζεται κάποιος ή έχει γιορτή θα εύχομαι τελευταία το βράδυ [-([-([-([-([-([-(

ήσουν τυχερή που μιλούσα με τον άντρα μου στο τηλέφωνο και έψαχνα τις φατσούλες :roll::roll::roll::roll:

Χρύσα πώς είστε σήμερα? καλά?

άρα Αναστ. αφού πήγες στην Χρύσα και η Χρύσα είναι καλά, τότε όλα εντάξει....άντε και σε σένα Μιτσάκη :lol::lol::x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλιππάκο :ymparty::ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] να τα εκατοστήσεις και σύντομα να τρως ό,τι και όσο θέλεις :x:x:x:x ....Βένη να τον χαίρεσαι, ευτυχισμένος και υγιής να είναι :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα έχεις ιδέα από εργοτάξια??

Εγώ το μόνο που ήξερα μέχρι προχτές ήταν η πινακίδα

"ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΟΔΟΣ - ΕΞΟΔΟΣ ΕΡΓΟΤΑΞΙΟΥ"

θέλω να κάνω ένα για την εργασία :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

Βένη Χρόνια Πολλά στον Φιλιππάκο, να τον δείτε όπως επιθυμείται

Σισσυ Χρόνια Πολλά και με το καλό κι ένα δεύτερο μωράκι

Αργυ να χαίρεσαι τον άντρα σου

Μαρία :lol::lol::lol::lol: για τα εργοτάξια

Τι ακριβώς θέλεις στείλε μου πμ αν θέλεις να δώ αν μπορώ να βοηθήσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!

αργυρω & νατασσουλα σας ευχαριστω για τις ευχες!!!! :):):):x:x:YMHUG::YMHUG:

σισακι χρονια πολλα και καλα!!! και του χρονου με υγεια!!!! :):):):)

θα σας περιμενω σαββατο μετα τις 6 το απογευμα να γιορτασουμε!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

οποιες μπορεσετε θα χαρω πολυ να σας δω!!!!! :):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενη και Σισακι χρονια σας πολλα!!!

εχει καμοια σας ταμπλετ πισι ?

σκευτομαι ποσο ευκολο θα ειναι να βρω παιδικο για τον Μ τετοιο μηνα .....πρεπει να αρχισω τα τηλεφωνα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενετιααα!!!

Χρονια πολλα και απο εδω!!!!!

Να χαιρεσαι τον κουκλο σου..να μεγαλωσει γρηγορα και να ειναι παντα υ7γυης!!!!

Αργυρουλα μου ειμαστε μια χαρα...εσπασε το ροδι...ηρθε η ψιλη..δεν την χαρηκα ΒΕΒΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΤΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΜΕ ΝΑ ΣΑς ΘΑΨΟΥΜΕ ΟΛΕς :lol::lol::lol::lol:

αλλα ΟΚ..την εδωσα και καρυδια..λιγα βεβεια αλλα μολις ερθει η νεα παραλαβη με ξηροκαπρια και ζαρζαβατηκα θα ξαναρθουν για καφε και θα τους τα δοσω!!!

Ο μικρος παιδι αειναι πολυ καλυτερα...

βεβαιαααα...πιασανε και την κουβεντα με την Αναστασια...

του ελεγε η αναστασια κατι..ελεγε αγουα νγκου ο μικρος..εχει απιστευτο γελιο..

επισης γυρναιε πλεων κανονικα απο μπρουμητα ανασκελα...

δεν θυμαμαι ποσο μηνων το εκανε ο Χριστοφορος..σηγουρα πιο αργα

Αφρο ταμπλετ εχει ο Ο το οποιο κουβαλαει μαζι του για την δουλει ατου, εχει εκει μεσα τα στοιχεια με τις προσφορες και τα διαφορα υλικα που βαζει καθως και φωτο απο εργα που κανει...δεν μπορω να πω οτι βολειυει...τουλαχιστων εμενα..

ειναι σαν ενα μεγαλο i-phone.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες!!!! :D:D:D Μα τι παθαινουμε κ το τρενακι ειναι ανυπαρκτο Σ-Κ-Δ????Ουτε κομμωτριες να ειμασταν! :lol::P

Αφροδιτη ποτε ξεκινας???Πωπω νιωθω το αγχος μαζι σου!Ειδικα για τον Μ!...Σε δημοτικο σταθμο μπορεις?Εβγαλε πανα?Εχετε κοντα βρεφονηπιακο?Απαπα!Αγχωθηκα λεμε!

Παναγιωτα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Μη ριχνεις μαρη το "δολωμα" και τσιμπαω κ περιμενω απαντησεις!!!!Αν το θεμα θελει κουβεντουλα κ καφε τοτε θα τα πουμε...Σε 10 χρ!!! :lol::lol::lol::lol: Μεχρι τοτε ομως δε θα σηκωνω ΚΑΜΙΑ κουβεντα που να εχει σχεση με ηλικια! =))8-}

Βενετια να τον χαιρεσαι καλη μου!!!!!να ειναι παντα ευτυχισμενος κ υγιης!!!!!Σαββατο απογευμα εχει τα γενεθλια της η βαφτιστηρα μου...Κριμα...Ισως αλλη φορα... :(

Σισσυ μου??!!!!Ελα,μιλα μου!!!Μη μου κρατας κακια που σου στελνω συνεχως περιστερια να σε κουτσουλησουν!!! :lol::lol::lol::lol: Χρονια σου πολλα!!!Η τυχη να ειναι παντα με το μερος σου!!!!

Αργυρω :lol::lol::lol::lol: λες να παω κ στο Μητσακι να σπασουμε την "γκαντεμια" της???? :lol::lol:

Σας αφηνω να μαγειρεψω τα σπανακια που μου εφερε τις προαλλες η Νατασα! :D:D:D

Χρυσααααα!!!! :lol::P Πραγματικα καμια δε θαψαμε ρε συ! :P:P:P:P

Καλα ναι!Οι κουβεντες του Γ ειναι απιστευτες!!!καλε αυτος σε λιγο θα γραψει βιβλιο :lol::lol::lol: Ασε που εχει ηδη κοψει την ΒΡΑΔΥΝΗ πανα!!!! =))=))=)) Ευχαριστω για τα καρυδια!!Η Αννυ τα τιμησε ηδη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το οθονη ? δεκαρα ?

αναστασια πρεπει πρωτω να παει ο Μ με σχολικο στον παιδικο για να παω ...σε ιδιωτικο μονο και πρεπει να βρω καποιον καλο ασ μην ειναι και πολυ κοντα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο έχει ο άντρας μου το iPAD και είναι πολύ καλό, έχει πολλές δυνατότητες και νομίζω 600ε :lol::lol::lol:

το συνιστώ ;)

σας αφήνω, έχω δουλειές εξωτερικές....σήμερα η Ρ. στις 12.00 :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο δενε χω ιδεα, θα δω ποιο μοντελο εχει. Αυτον τον βολευει πολυ γι ατην δουλεια του, πιο πολυ απο οποιοδηποτε λαπτοπ η νετμπουκ γιατι πιανει λιγοτερο χωρο και χωραει πολυυ πραγμα, εχει και το mobile internet και ειναι σε απευθειας συνδεση με τοςυ προμυθευτες του...μπορει να δειξει και σχεδιαγραμματα κλπ...

τεσπα..αυτον τον βολευει εμενα οι οθωνες αφης παλη καθολου...

Αναστασια ναι ρε συ..τι καναμε..για ασχτεα συζητουσα και δεν κουτσομπολεψαμε...

ασχετα αλλα το δεντρακι το φουντωσα χτες και εβαλα τον Ο και τον Χ να βαλουν στολιδια..νομιζω οτι εχω το πιο καημενο δεντρο απο ολους...

πρεπει να το ξεπερασω το συνδρομο γκριντσ αλλα μου ειναι δυσκολο....

Βενη μου εα ολα θα πανε καλα με τον πεθερο και την εγχειρηση του...θα σας ερθουμε οπωςσδηποτε φετος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω γαι τις υπολοιπ[ες ευχες!!

ελα ρε αναστασιαααααααα κριμα!!!!!! :(

και μια αλλη φιλη εχει γενεθλια αλλο παιδακι...μα τι κριμα.. :(

θα κανονισουμε σιγουρα αλλη μερα! :)

σπανακι με αυγα καντο..τελειο γινεται και γρηγορα!

τσιγαριζεις λιγο το κρεμμυδι μαραινει τα σπανακια και μολις μαραθουνε ριχνεις τα αυγα σε φωλιτσες..κλεινεις καπακι.,.μεχρι να γιονουνε τα αυγα εχει γινει και το σπανακι..βουλαλα!! τελειο!!

ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΛΕΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :x:x:x:x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααααααααααααααααα συγχαρητήρια!!!!!!!!

Γέννησε η Λένα!!! Να της ζήσει το νέο μπεμπέ. Να είναι γερό και ευτυχισμένο!!!!!

Θέλουμε λεπτομέρειες όποια γνωρίζει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ!! ΟΤΑΝ ΕΓΡΑΦΑ ΜΕ ΠΗΡΕ ΤΗΛ. ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΙΣΤΕΥΑ!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΛΟΙΠΟΝ

7 πιασανε πονοι..8.30 πηγε κλινικη..9.30 γεννησε με επισκληρηδιο ολα τελειοα 3800 ο παιδαρος με πολλα μαλιααααααα!!!

αχ εχω χαρει τρεμω ρε!!!!! :):):):):YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...