Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.56- Ε ε ε ε έρχεται!!!


Recommended Posts

Είδα το τρένο και λέω καμία δεν ευχήθηκε στον Κώστα της Έρης και σκεφτομαι "ωραία θα ευχηθώ και γω μια φορά πρώτη" και μέχρι να πατήσω υποβολή τσουπ να σου και η διευθύντρια!

Ε μέχρι να ξεκουμπιστεί από το γραφείο την έχασα την ευκαιρία, πετάχτηκε σφηνα η Αργυρούλα!!! :evil::evil::evil::evil:

ΣΙΓΑ ΜΗ ΔΕΝ ΠΕΤΑΓΟΤΑΝ!!! :evil::evil::evil::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αργυρούλα! :x:x:x

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: γιατί όποιος γράψει πρώτος κερδίζει κάτι? :roll::roll::roll:

και στο φέις 2η ήρθες!!!! :mrgreen::lol::lol::lol::lol:

πήγα κέντρο και μέσα σε μία ώρα ψώνισα για την βαφτηστήρα μου, για το μπουμπούκι μου και για τον άντρα μου που έχει αύριο γενέθλια......τρέξιμο γιατί έπρεπε να είμαι πίσω να πάρω τα παιδιά :?

η Ρ. σήμερα έλαβε και το χριστουγεννιάτικο δώρο της από τον παιδικό...είχαν κλήρωση και πέτυχε ένα πορτοφολάκι :) σήμερα πάλι 11.30 την πήρα, αύριο 12.00 και την Τετάρτη πάμε παιδίατρο για προγραμματισμένη εξέταση :|

εγώ συνήθως προτιμώ τα τοπικά προϊόντα στα τρόφιμα.....τώρα στα ρούχα αν π.χ κάτι είναι ελληνικό και δεν μου αρέσει, να το πα΄ρω επειδή είναι ελληνικό? :?:

εδώ το ΦΑΓΕ γιαούρτι έχει 1.50 ή 1.80 και το γερμ. έχει 0.50 λεπτά.....αν κάνω τζατζίκι αγοράζω το ΦΑΓΕ!!! :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ηρθα κοριτσακια !!

η διαδρομη ειναι 1 ωρα με καποια κινηση .

οκ καλα ειναι .το 703 που κανει την μεγαλη αποσταση εχει πολυ κοσμο και θα δυσκολευτω με το καροτσι αλλα τ να κανουμε ...

δεν εχω πολυ περπατημα μονο απο εδω μεχρι το 703 που ειναι καποιος δρομος (τον εκανα και παλια) το αλλο λεωφορειο με αφνει μπροστα απο την δουλεια .

εκανα ακρβος 2 ωρες να παω και να ερθω απο 11.30 μεχρρι 1.30 !!!

Νατασουλα ναι ο αδεφος εχει παει στα τρικαλα και εχει εκει υποκαταστμα αλλα εδω εναι τα κεντρικα και το εχει παραμελσει το μαγαζι .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το μικρο κοιμηθηκε αντι για μιση ωρα μια ωρα το πρωι κ μαλιστα το ξυπνησα κ τωρα δε λεει να κοιμηθει :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

αφρο να πας ρε..αλλλαααα αξιζει?λεφτα?εσυ τι δουλεια ακριβως κανεις? :oops: κ με το μωρο πως?οταν θα μπουσουλαει περπαταει κτλ τι?

ο κωστας τι ειπε?>να πας?

αργυ πολυ θα θελα να ειμασταν μαζι ιγα ψωνια :D:D:D

αναστασια :o:o:o:o φοιτητρια εισια/. :lol::lol::lol::lol::roll::roll::roll::?:?:?

αντωνια τι κανει η μπουμπου?

εγω πηγα σχολειο...με ειπε 2-3 φορες οτι ειναι πανεξυθπνος..οτι εχουν μεσογειακη διατροφη δλ απολα..πρασινα κρεας κτλ

οτι λενε παραμυθια παιζουν λιγο ελευθερα οτι εχει ηρεμησει παρα πολυ..

κ εδω σπιτι αν καποιος του αρπαξει παιχνιδι το βαραει σκουνταει εκει δε κανει τιποτα..το λεει μονο στη δασκαλα γκρινιαζοντας :roll::roll:

μιλησαμε πολυ ομορφα με τη ξυνη :roll::roll::roll::roll:

βενι ακομα με περνεις :twisted::twisted::twisted: στο σταθερο περιμενααααααα :geek::geek::geek:

τωρα ειδα τη φωτο..

καλα κουκλαραααααα

κ εχει απιστευτη γλυκαδα..φατσουλα..σουπερ η τουρτα..περισεψε τιποτις? :mrgreen::mrgreen:

ρε παναγιωτα 4 χρ εγινεεεε :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι περίσσεψε και είναι τέλεια :D:D:D:D

μέσα έχει σαβουαγιαρ μπισκότα και μπόλικη κρέμα ;)

για τις τέλειες ζωγραφιές που κάνει ο Θ τι έχουν να πουν????

σχολάωωωωωωωωωω

θα τα πούμε από το σπίτι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραία τούρτα, ωραίο μωρό :D

Μαρία σου μοιάζει λίιιιιγο και η Ι. :D

Νατασούλα πρώτη χρονιά είναι, του χρόνου δεν θα έχει πρόβλημα....ίσως να μην έχει και στην γιορτή :roll::roll:

Θούλη μπράβο στον Ντόντο, μόνο στο σπίτι κάνει σκανταλιές? :roll::roll::roll:

σας αφήνω :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ειναι ΚΟΥΚΛΑΚΙΑ τα αντρακια της Θουλης!!!!! :x:x:x:x:x

Βρε Θουλακι δε σου ειπα να μη τον ξυπνας;;;;; ο υπνος φερνει υπνο!!! θα τον κοιμιζες πιο αργα το μεσημερι! ;) Κι εμενα η μικρη σημερα κοιμηθηκε πολυ το πρωι και τωρα θα τη βαλω κατα τις 4..

Ο Θοδωρης στανταρ ειναι πολυ καλο παιδακι στο σχολειο,ημουν σιγουρη!!! αλλα κριμα ρε γαμωτο που τον εχουν με τα μικρα γιατι εχει πολλες δυνατοτητες και στο μεγαλυτερο τμημα θα του αρεσε περισσοτερο... :roll:

Αργυ εχει γενεθλια το στεφανι σου αυριο;;;;να τον χαιρεσαι!!! τι του πηρες;;;καμια βολταρεν για τη μεση;;;; :lol::lol::lol:

ΜΑρακι τελεια τουρτα και ΤΕΛΕΙΑ η Ιωαννα σου!!! πολυ ομορφο κοριτσακι!!! :x:x:x

Πολλα γενεθλια αυτο το μηνα..κι ο ΑΛεξ στις 22 εχει! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.sintagespareas.gr/sintages/b ... ffins.html

κανω αυτα..εβαλα σουρωτη..κανει για το θοδωρη ε? :roll::roll:

κ φυσικα εβαλα ελαιολαδο..να δω τι σκατα θα βγουν :roll::roll::roll:

τονια κ γω το πιστευω..κριμα που ειναι με τα μικρα...κ δε το λεω γτ ειναι παιδι μου :oops:

ρε αν το βαλω πιο αργα το μεσιμερι θα ξυπνησει ο μεγαλος κ γω τοτε θα βαζω το μικρο?κ γω ποτε θα κανω γλυκα? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α Αφρο πολυ μου φαινεται ρε συ 2 ωρες..8ωρες στη δουλεια και 2 στους δρομους με λεωφορεια και το μωρο μαζι...10 ωρες θα λειπεις απο το σπιτι;;;κι ο Μανωλακης δε μπορει να ειναι τοσες ωρες παιδικο...πφφφφ...νομιζω θα σε κουρασει πολυ ολο αυτο σε λιγο καιρο...με ταξι ποση ωρα ειναι;;;

Αλλα ειμαι κι εγω πολυ υπερ στο να δουλεψεις γιατι κι εσυ θα ξεφυγεις απο το σπιτι και ενα εξτρα εισοδημα θα εχετε...

Θουλη :lol::lol::lol::lol: αι μαρη με τα γλυκα σου!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειχα βαλει τα αποτελεσματα..τα ειδε ενα γιατρος..ειπε να επαναλαβω το αλλο μηνα...

αν εχω εχω υπερ

δουλεια εισια?

ποτε θα πιουμε καφεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX καλε ξεχασα να πω βρε τονια οτι δεν ειναι για 8 ωρες !!! μονο το πρωι θα παω ,τωρα δεν ξερω τι ωρα στο χωριο αυτοι εχονταν 9-9.30 καποιες φορες και 10 .η νυφη μου εφευγε απο εκει το μεσημερρι κατα τις 2 .

δεν ξερω πανω κατω αυτες τις ωρες μαλλον .

αχ μακαρι να μην γινει καμοια στραβη και δεν καταφερω να παω ...

αν ειναι οτι κανει η νυφη μου στο χωριο να κανω και εγω εδω χαλαρα τοτε ,τηλεφωνα ,τιμολογια δεματα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα!!!Τι κανετε?

Σημερα πηγαμε στης Χρυσας με την Αννυ(βενετια :lol: )!Για λιγο βεβαια αλλα...Τι θεος ο Γιαννακης!!!!!!!!!!!!!!!!Κουκλι,αφρατο μπεμπακι για φαγωμα!!!!!!!

Κοριτσια με το που φτασαμε στο χωριο(η Α κοιμοταν στο αυτοκινητο) ξυπνησε η κυρια,μου ελεγε για καποιον που επρεπε να πηδηξει γρηγορα κατω( :lol::lol::lol: μαλλον ονειρο),μετα εκλαιγε γτ δεν την αφησα(σταματημενοι) να οδηγησει για πλακα,χτυπιοταν στην αγκαλια μου,μου εχωσε μια σφαλιαρα κ τελικα μπηκαμε στο σπιτι.Εσκουζε απο νευρα.Την αφησα κατω για να ηρεμισει κ να ξεντυθω και.....Κοιμηθηκε!!!!!!!!!! :o:o:o:o:o:lol::lol::lol: Αν ειχα κουραγιο θα σας εβαζα φωτο!Απιστευτο!!!Αυτα που μας δειχνατε εσεις(μερικες) με τα μωρακια σας!Αλλα αυτη ηταν λες κ πατησε κουμπι!!! :lol::lol: Ακομα κοιμαται!(μιση ωρα!)

Παναγιωτα για πες...Εστω με πμ!

Τι για την ηλικια?Οτι ξενυχταω κ αντεχω ή ποσο ανωριμη ειμαι για την ηλικια μου για να γυρναω 5.30? :lol::lol::lol::evil::P

Νομιζω πρεπει να την ξυπνησω... :?

ΕΡΗ να χαιρεσαι-κ απο εδω- τον Κωστη σου!!!! :-*:-*:-*:ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερααααα!!! [smilie=icon_santa.gif] Τι κανετε?

Ερακη μου να χαιρεσαι τον Κωστη σου!!!!!!! Πολυχρονος να ειναι και παντα γερος!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif]

Νατασαμου χρονια πολλα στην Δαναη σου!!! Και του χρονου με υγεια!

Μαρακι χιλιοχρονη να ειναι η Ιωαννα!!! Να την χαιροσαστε! Δεν προλαβα να δω φωτο :(

Θου γιατι τον ξυπνας τον μικρο ρε? Του χαλας το προγραμμα. Αστο παιδι να κοιμηθει!

Αφρο η μια ωρα διαδρομη τρωγεται. Μακαρι να τα βολεψεις και να πας.

Αργυ πως περασατε το Σ/Κ σας? Ωραια τα Weihnachtsmarkt?

Συμπεθερα πεθανα με την βολταρεν!! :lol::lol::lol::lol:

Σημερα πηγα με τον μικρο γυναικολογο για την τριμηνη ενεση, μετα πηγαμε για πρωινο, μετα οφθαλμιατροπου μου εδωσε το οκ να ξεκινησω διπλωμα, μετα βολτα στα μαγαζια, μετα πεθερα και μετα σπιτι. Μας επιασε και η βροχη οταν περιμεναμε το λεωφορειο :twisted: Απο χθες ημουν μπουκωμενη και σημερα τρεχει η μυτη μου, φαγουριζει ο λαιμος-ματια-μυτη :twisted: Πως μου την δινει να αρρωσταινω :twisted: Ο Γιωργης με βλεπει που φυσαω την μυτη μου και ξεκαρδιζεται :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλη τι τελειο αβαταρ ειναι αυτο ρε!!! :x:x:x:x

Τελικα με την ξυνη θα γινετε φιλες ε;;; :lol::lol::lol:

Καλα βρε ..ο Κωστακης της Ερης 3ων δε γινετε;;; :roll::roll::roll: Αφου τελη του 2008 εχει γεννηθει!!!!

Τονια στις 18 εχει και ο Φωτης μου γενεθλια.. :x:x Μετα εχει και ο Αλεξ.

Πω πω πολλα τοξοτακια εχει το τρενο τελικα..μικρα και μεγαλα!!!

Αναστασακι μου ...τι γελιο εχεις ρε!!!! :lol::lol::lol: Μωρε δικοι μου προβληματισμοι..δε λεγονται με 2 γραμμες...θελει καφε και κουβεντα.

Αργυρουλα τελικα τι θα κανετε τις γιορτες;;

Νατασουλα ποτε να σε παρω τηλεφωνακι ρε;;;Καθημερινες δουλευεις οταν εγω ειμαι καπως χαλαρη.. τα σκ μπορεις;;;

Παμε με τον αντρα μου να διαλεξουμε τις φωτο της βαπτισης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα.Χρόνια πολλά σε όλα τα παιδάκια,αύριο νομίζω εχει γενέθλια κ ο Φίλιππος , της Ερης ο Κωστης γίνεται 3ων.καληνύχτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά στον Κωστάκη της Έρης!!!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] :ymparty::ymparty:

Να τα εκατοστήσει το γλυκύτατο αγοράκι σας!!!

Γερός και ευτυχισμένος να είναι πάντα :x:x:x

Δεν θα πω τπτ άλλο γιατί μόλις γύρισα από κρασιά πάλι(μην γελάτε)και είμαι κομμάτια....

Πίνω για να ξεχάσω...σήμερα είναι η 1η μέρα μετά από 17 μήνες θηλασμού που η Ειρήνη μου δεν ζήτησε να θηλασει,είμαι κάπως ρε γμτ μου κακοφάνηκε να πω;δεν ξέρω,νιώθω κενή :(:(:(

Καληνύχτα σας,αν και όλες θα κοιμόσαστε τέτοια ώρα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...