Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.56- Ε ε ε ε έρχεται!!!


Recommended Posts

καλε που ειστε ολες?

Χρονια πολλα στα ομορφα κουκλακια του τρενου

Μαρια να χαιρεσαι την κουκλα σου!

Νατασα και εσεις?

σορυ αν ακανω λαθος...αλλα ευχες ειναι και ειναι παντα με σα απο την καρδια!

τελια τι κανατε σημερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χρονια πολλα στις κουκλιτσες της Νατασας και της Μαριας!!!!! :ymparty::ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Πολυχρονες και γεματες ευτυχια!!!!!! Να τις καμαρωνετε παντα κοριτσια!!!! :D:YMHUG::x

Ησυχια σημερα στο τρενο...

Κρασοκανατα το καψατε χθες και βγηκε γκολ το στεφανι σου;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα σας κουκλες!!!

Χρονια πολλα στην Ιωαννα!!!!!Οτι επιθυμεις για την κορακλα σου Μαρια!Ελπιζω να περασατε τελεια σημερα!!!

Νατασακι μου να σου ευχηθω κ απο εδω να χαιρεσαι την μπουμπουλα-που-ζαγκωσε-το θτολιζι-απαπα-μπεμπουλα-ναναη!!!! :lol::lol: Να ειναι παντα τοσο ατσιδακι κ γλυκοζουζουνακι!!!

Κοριτσια σας ευχαριστω για τις ευχες σας!!!

Η Λενα δεν πιστευω να γεννησε...θα το ενιωθα! :P:P

Κ εγω βγηκα χθες κ εχω παρομοι χανκοβερ με τον αντρα της Κατερινας!!!

Περασα ΤΕΛΕΙΑ κ γυρισα πρωι! :oops::oops::oops: 5.30!!!Σισσυυυυυ ξενερωτη με το 12 σου! :lol: Αληθεια που εισαι καλε????

Σας χαιρετω!Πολυ νεκρα πραγματι τα ΣΚ! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επεστρεψα :D:D:D:D

ειχα ενα υπεροχο ταξιδι ομολογω :D:D:D:D

αργι ευχαριστω ;);)

χρονια πολλα στη δαναη κ στη ιωαννα μας...οτι επιθυμουν..πως περασατε? 8-)

φιλια σε οοοοολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!

χρονια πολλα στην ιωαννα μας κ στη δαναη!!!!

παντα χαρουμενες κ ευτυχισμενες!!!

κοριτσια να τις χαιρεστε!!!!

αχ τι καλα που περασαμε σημερα, ηρθε η βενετια με τη φαμιλια της

επαιζαν μεσα τα καμαρια μας κ ηταν τελειαααααααααα ηπιαμε τον καφε με την ησυχια μας!!

πολυ γελιο ριξαμε!

καλε μη με ψαχνετε!! :lol::lol: εεεεεεεεεχω ακομα!! μεχρι τις 30 :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Λένα τι 30 λες καλέ? σε λίγο γεννάς! :D:D:D και δεν το ξέρεις :lol::lol::lol:

δεν ανοίγεις και το άλλο τρενάκι? ή θα τεντώσουμε αυτό? :roll::roll::roll::roll:

Μαρία μπράβο, πήρατε και τις μικρές τελικά?

είδα και εγώ έκανε δημοσίευση η ΣΩΣΩ και σκέφτηκα ότι γέννησε η Λένα :roll::roll::roll:

σας φιλώ :x

α εμείς καλά είμαστε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα Καναδή :ymparty::ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion18.gif]

να χαιρόμαστε τον γαμπρό μας :D .... να τα εκατοστήσει, υγιής και ευτυχισμένος να είναι :D:x:x

3 ετών? σας ρίχνουμε 3 μήνες δλδ!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! :D

Μαράκι να χαίρεσαι την Ιωάννα σου!! :x:x:x

Νατάσα να χαίρεσαι την Δανάη σου!! :x:x:x

Εράκι να χαίρεσαι τον Κώστα σου!! :x:x:x

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: Χίλια καλά στα παιδάκια σας κορίτσια! Ο,τι επιθυμούν να το έχουν στη ζωή τους! :D@};-@};-@};-

Πάντα γερά και τυχερά! %%-%%-%%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπονζουρ!!!!!!

Χρονια πολλαστην Ιωαννα...

χρονια πολλα στη δαναη!!!!!

Χρονια πολλα στον Κωνσταντινο!!!!!

ειμαισπιτι...ρεπαρω σημερισ

Τα φιλια μου σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είδα το τρένο και λέω καμία δεν ευχήθηκε στον Κώστα της Έρης και σκεφτομαι "ωραία θα ευχηθώ και γω μια φορά πρώτη" και μέχρι να πατήσω υποβολή τσουπ να σου και η διευθύντρια!

Ε μέχρι να ξεκουμπιστεί από το γραφείο την έχασα την ευκαιρία, πετάχτηκε σφηνα η Αργυρούλα!!! :evil::evil::evil::evil:

ΣΙΓΑ ΜΗ ΔΕΝ ΠΕΤΑΓΟΤΑΝ!!! :evil::evil::evil::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αργυρούλα! :x:x:x

Θουλάκι γύρισες στην έδρα σου κοριτσάρα μου;; Άντε να 'σαι καλά να ξαναπάς! :D

Αναστασί σα δε ντρέπεσαι μάνα πράμα να μου γυρνάς και να μπεκροπίνεις!! Αλλά καλή κρασοκανάτα είσαι και του λόγου σου!!!

Είχαμε την Κατερίνα να κατεβάζει μπουκάλια, εχουμε και σένα τώρα!

Κορίτσια η εβδομάδα της ελευθερίας μου πέρασε ανεπιστρεπτί... :cry::cry::cry:

Χάρηκα πολύ που είδα το παιδάκι μου, σα να μου φάνηκε οτι μεγάλωσε πολυ. :D

Αν έμενε και ο Π στη μάνα του θα ήταν ιδανικά! Γύρισε και σταμάτησαν οι ήρεμες νύχτες, τώρα θα πρέπει να ξανασυνηθίσω το ροχαλητό του!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Μπορώ βέβαια να τον πνίξω στον ύπνο του και να το κάνω να φανεί σαν ατύχημα... :-?:-?:-?

Την Παρασκευή πήγα σε φιλικό μου σπίτι κατα τις 7:00 το απόγευμα και έφυγα στις 4:00 τα ξημερώματα!!! Αυτό θα πει Αρμένικη βίζιτα! :lol::lol: Περάσαμε τόσο ωραία... απο... φοιτήτρια (λέμε τώρα) είχα να το κάνω!

Το Σάββατο φυσικά ξυπνησα στις 2:00 το μεσημέρι και στις 6:00 πήγαμε θέατρο με τις κολλητες και την αδερφή μου (είχαμε προσκλήσεις). Είδαμε την Παναγία των Παρισίων, δε θα πλήρωνα ποτέ για να το δω!!!

Η Κορινθίου είναι ατάλαντη, τα τραγούδια πλέιμπακ και η σκηνοθεσία ανύπαρκτη.

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί την προωθούν τόσο... μια παρασταση κομενη και ραμμενη για τα μπουτια της Κορινθίου... :-\ x_x

Μετά πήγαμε Εξάρχεια για ένα ποτάκι και γυρίσαμε νωρίς γιατί η μαμα έψηνε μπριζόλες στο τζάκι και πήγαμε να γουρουνιάσουμε.

Το ΣΚ δεν διάβασα καθόλου... L-):-ss:-ss:-ss

Γενικά ήταν μια πολύ ωραία εβδομάδα! :D

Λένα κανόνισε να γεννήσεις μέσα στην εβδομάδα! Είπαμε σε εχω για τοξοτάκι! :D:x

Η Βενη πως είναι;;

Αλήθεια μωρη Βενη την ερωτική εξομολόγηση που σου είχα κάνει την διάβασες ποτέ;;; :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα! :YMHUG:

Πω, πω, πόσα γενέθλια!! :ymparty:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ λοιπόν, στην Ιωάννα, τη Δανάη και τον Κώστα!!!! O:-)O:-)O:-)

Να σας ζήσουν μανούλες, να τα εκατοστήσουν, να 'ναι πάντα καλά τα παιδάκια σας, γερά κι ευτυχισμένα!!!! :x:x:x

Καλή εβδομάδα τρενάκι! :D

Λενάκι, αρνείσαι να τον βγάλεις τον μπέμπαρο, ε; :)) Κι εγώ έμπαινα συνέχεια το σ/κ να δω αν γέννησες, αλλά που.... :lol::P

Σισσάκι, τρελό φοιτητόνι, κρεπάλιασες για τα καλά, ε; \M/

Τι καλά!!! Κι εγώ θέλω!!! :D

Άντε και εις άλλα με υγεία!!! :-bd

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!

οντως λενα τελεια ητανε αλλα να σταματησετε να με ταιζετε τοσο γιατι θα γινω αρχιαρκουδα.. :?:evil::evil::evil::evil:

σισακι την ειχα διαβασει αλλα μεχρι να σχολιασω την ειχα ξεχασει :?:?:oops::oops::oops:

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x

ερη!!! να χαιρομαστε τον κωστακη!! πολυχρονος!!!!!!!!!!!!

νατασσα ναχαιρεσαι την δαναη!! τι ωραια που της βρηκες γιορτη..καμια βενετια δεν ψαχνεις να δεις αν γιορταζει ποτε? :?

αναστασια!!!! πολυχρονη η αννυ!!! και του χρονου!! αλλα να σου πω..την παρασκευη γιορταζε η αννα...οχι η αννυ?? εσει; τελικα πως λεγεστε??? :lol::lol::lol::lol::mrgreen:

χρυσα ποεραστικα στον μπεμπακο μας~!!

φιλια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

ευτυχώς δεν γράψατε πολλά και μπόρεσα να σας διαβάσω,

χάλασε και το λαπτοπ στο σπίτι και δεν μπορούσα να μπώ ούτε από εκεί :(:(:(

Να ευχηθώ πρώτα απόλα σε όσους γιόρταζαν και γιορτάζου

Χρόνια πολλά στην Άννυ

Χρόνια πολλά στην Ιωάννα

Χρόνια πολλά στην Δανάη

Χρόνια πολλά στον Κώστα

Κορίτσια να τα χαίρεστε τα παιδάκια σας να έχουν υγεία και να τα καμαρώνετε πάντα.

Λένα αντέχεις ακόμα???????????

Σήμερα γιορτάζει και ο Σπύρος της Νατάσας-μπεμπούλης, Χρόνια του πολλά.

Έχει καμιά επαφή μαζί της?

Χρύσα περαστικά στον Γιαννάκη, πως είναι τώρα ήρέμησε?

Χθες στον παιδικό της Έλενας είχε μουσική εκδήλωση με τον Λίνο Κόκοτο για την μνήμη των 100 χρόνων από την γέννηση του Οδυσσέα Ελύτη.

Η Έλενα με το φτάσαμε και είδε τόσο κόσμο μαζεμένο άρχισε να κλαίει και δεν ξεκόλλησε από την αγκαλιά μου, ούτε κατά διάνοια να πλησιάσει εκεί που ήταν μαζεμένα όλα τα παιδάκια και τραγουδούσαν.

Το ίδιο περιμένω να γίνει και στην Χριστουγεννιάτικη γιορτή, αμφιβάλλω αν θα θέλει να βάλει και την στολή τζάμπα τα λεφτά θα δώσουμε.............

Άφρο ο αδερφός σου δεν είχε μετακομίσει Τρίκαλα?

Εγώ λέω έστω και δοκιμαστικά να πάς, στην αρχή μπορεί να σου φαίνονται όλα βουνό αλλά μετά μπαίνεις σε πρόγραμμα και συνηθίζεις. Και τα έξοδα μόνο για φέτος θα είναι περισσότερα που θα πρέπει να στείλεις τον Μ ιδιωτικό παιδικό. Του χρόνου θα τον στείλεις σε δημοτικό ή μέσω ΕΣΠΑ οπότε θα τα έξοδα θα είναι πολύ λίγα.

Μαρία τελικά μόνοι σας ήρθατε ή με τα κορίτσια?

Τόνια έχω πάθει πλάκα με τον Άλεξ :o:o:o απορώ πως κρατιέσαι ώρες ώρες, μπράβο σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλημέρα σας!

Σας ευχαριστώ όλες πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σας!

Νατάσσα να χαίρεσαι τη Δανάη σου

Χρόνια Πολλά στον Κωστάκη της Έρης! Πολύχρονος!

Για μένα ήταν ένα κουραστικό ΣΚ

Την Κυριακή είχα μάθημα πήγαμε τελικά εγώ, ο Γ και η Φ. Τελείωσα, μπήκαμε στο αυτοκίνητο και φύγαμε πίσω. Η Ι έσβησε κεράκια την Παρασκευή και το Σάββατο. Το χάρηκε πάρα πολύ! Μας είπε απο δω και πέρα αν θέλετε να μου αγοράσετε κανένα ρούχο βάλτε Χ στο 2 3 4, από τώρα μόνο 5 και 6 χαχαχαχαχαχαχαχα

Δε μπορώ να βάλω εικονίδια σήμερα. Τεσπα

Σισσυ ξεσκίστηκες στα έξω! Αλλά και εσύ ρε Αναστασία 5,30??? Εγώ ακόμη θα κοιμόμουν χαχαχαχα

Εγώ τελευταία νιώθω μια ανεξήγητη κούραση, μαι ατονία τελευταία...βαριέμαι να κάνω το οτιδήποτε.

Ευτυχώς την Πέμπτη έρχεται η φιλενάδα μου από Αθήνα και ίσως με ξεκουνήσει λίγο.

Αυτή τη βδομάδα θα βγω για δώρα μόνο για την αδερφή, τη μαμά, τον μπαμπά και τον Γ μου.

Έχω να παραδώσω εργασάι στις 20 Ιανουαρίου με θέμα "εργοτάξιο" Κινέζικα μου φαίνονται όλα...

Στην προηγούμενη εργασία πήρα 7,5. Συζητήσαμε το ενδεχόμενο παρουσίασης εργασίας μαζί με κάποιον συμφοιτητή μου στο παγκόσμιο συνέδριο "διαχείρισης έργων" που θα γίνει τον Οκτώβρη του 2012 στο Ηράκλειο. Αλλά λέω να ρίξω άκυρο, δεν ξέρω, θα δω μέχρι τότε..Θεσσαλονίκη ξανά στις 22 Ιανουαρίου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααα

σημερα θα παω να παρω το μικρο απο το σχολειο κ θα με κανουν ενημερωσει :roll: για να δουμε

καλε βενι το αννυ ειναι απο το αννα :lol::lol::lol:

ερη μου να χαιρεσαι το κωστη σου..χιλιοχρονος κ οοοοτι επιθυμει..κ παντα με υγεια [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif]

χρυσα καλυτερα ο γιαννακης?>πω πω το γιαβρακι μου

ααα ρε μαρια ολο ερχεσαι κ οοολο δε μας λες για καφε..τι να σκεφτω? :roll::roll::twisted::twisted:

νατασουλα κ μενα ετσι θα εκανε..αν δει κοσμο ειναι απιστευτα νευρικος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είναι επειδή έρχομαι και φεύγω πίσω

είναι πολλές οι ώρες για τον Γ και τη Φ που κάνουν ήδη βόλτες από τις 11 μέχρι και τις 3.

Άσε που ο Γ θέλει να κάτσουμε αλλά εγώ βγαίνω από το Παν. λες κι έχω πάρει ναρκωτικά μετά από τόσες ώρες. Εσύ μαρή είπες ότι δε μπορείς έτσι κ αλλιώς :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααααα!!!!! :D:D:D

Νατασαααααααααα να χαιρεστε το κοριτσακι σας!!!τη νυφουλα μου ντε!!!Να ειναι παντα γερη, ευτυχισμενη και χαρουμενη.Να της δωσεις πολλα πολλα φιλακιαααααααα!!!! :x:x:x:x

Μαρακι μου χρονια Πολλα για την Ιωαννα σας!!!!Καλη προοδο σε ολα να εχει!!!! :x:x:x

Ερη μου να χαιρεστε το παιδακι σας!!!Πω πω εγινε 3ων εεεεεεεε;;;;Τι θα κανετε σημερα στα γενεθλια του;;;

Επισης Χρονια Πολλα στον Σπυρακο της Αναστασιας -Μπεμπουλης.Ελπιζω να ειναι καλα!!! :x:x

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ την ΠΕΜΠΤΗ σας περιμενω για καφεδακι ε;;;Κατα τις 6μιση καλα ειναι;;;

Καποιους προβληματισμους που ειχα μου τους ελυσε η Αναστασια...Αλλα τωρα απο εδω μην περιμενεις να σου πω τι προβληματισμοι ειναι αυτοι... :oops::oops: Εχει να κανει με την ηλικια παντως... Αυτα...αΠο κοντα τα υπολοιπα...Φιλακιααααα..Να περνας παντα όμορφα!!! :x:x:x:x

Μιλησα με υην Αφρο...σημερα θα εκανε τη διαδρομη με τα ΜΜΜ δοκιμαστικα...Εγω της ειπα με τα 1000 να παει..Ειναι πολλοι δυσκολοι οι καιροι για να λες οχι σε δουλεια!!!!!

Χρυσα τι κανει το μωρο καλε;;;

Αυτα για την ωρα....Τα λεμε πιο μετα αν μπορεσω...

Αααα..καλα μαρη Σισσιω απο ολα τα θεατρα εκει ειχες προσκλησεις;;; :lol::lol::lol:

Επισης...ΛΕΝΑΡΑ εγω λεω θα γεννησεις 16/12...για να εχουν 2 μερες διαφορα με τον Φωτη..οπως εχει και ο Αναστασης με τον Νικολα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ομορφες!!!! :D

Ερακι να χαιρεσαι το κουκλι σου!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] Να ειναι γερος και δυνατος και να κανει τις γυναικες ευτυχισμενες!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Μαρακι γιατι ρε να ριξεις ακυρο στο Ηρακλειο;;;;;;εεεεεε;;;;;; :-w:-w:-w:-w Ελα μαρη να σε γνωρισω που θελω πολυ!!!!! :P

Σωσωκα μου καλα αυτα με τα ξενα προιοντα,αλλα να φροντισει και η ελληνικη αγορα να γινει ανταγωνιστικη!!! γιατι ειμαστε κι εμεις καλοι απατεωνες!!! πχ τα μπειμπιλινο κανουν πλεον σχεδον οσο τα παμπερς,αλλα οταν τα παμπερς μου κανουν 30% εκπτωση,ε αυτα θα παρω!

Κι οταν πηγαμε για επιπλα και ειπαμε να προτιμησουμε κρητικο επιπλοποιο μας επεσε η μασελα απο τις τιμες!!!! :twisted: καλα τελικα η join που τα πηραμε νομιζω ειναι ελληνικη..

Επισης τα τοπικα προιοντα πχ γιαουρτια,γαλα κτλ εδω ειναι ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ!!!! :twisted::twisted:

Λενα βλεπω να κανεις το μπεμπη 5 κιλα!!!! :lol::lol:

Αφρο αντε να μας πεις νεα..

Παναγιωτα ωρα δε διευκρινισες..αποκλειεται να μην εχεις στανταρ χρονοδιαγραμμα!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...