Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.56- Ε ε ε ε έρχεται!!!


Recommended Posts

καλησπερα

Εχω υπερενταση...ξενυχτησα για να μιλησω στο ραδιοφωνο στη Μελβουρνη...αχ αλλα ηθελα να πω κ τα ξεχασα (καλα να παθω να κραταω σημειωσεις) κ στην παρουσιαση του εαυτου μου τα ειπα μισα..Κ οταν σταματησε η ηχογραφηση, πηρα φορα κ μιλουσα κ μου λενε τοση ωρα γιατ δεν τα ελεγες!! Αχ μωρε..Τεσπα, πρωτη συνεντευξη, θα συνηθισω τη δημοσιοτητα, που θα παει!!! :P:P

Αφρο και εγω ειμαι της γνωμης να πας..Φανταζει βουνο τωρα διοτι εχεις καιρο να βγεις απο το σπιτι κ ολο εμποδια θα βρισκεις κ εχεις αγχος κ με τα παδια..Μετα θα δεις οτι δεν ειναι τοσο δυσκολα κ σιγα σιγα θα βρεις τους ρυθμους σου...Οποτε ξεκινα μια προσπαθεια..ΑΠλα εγω το μονο που θα ελεγα να προσεξεις ειναι το οτι θα δουλευεις με τον αδερφο σου..Εννοω πως συνηθως ειναι πιο δυσκολο να εργαζομαστε με συγγενεις παρα με αγνωστους..Δημιουγρουνται παρεξηγησεις ευκολοτερα κ επισης πολλα θεωρουμε δεδομενα επειδη ειμαστε οικογενεια ι συχνα βγαινει εις βαρος μας..Αλλα λεω να το δοκιμασεις, κριμα ειναι...Μην το αφησεις..

Ερη καλησπερα!! ασε κ εγω τρωω κ δεν κινουμαι..Πρεπει να χασω 3 κιλα κ να γυμναστω..κατα καιρους πηγαινα γυμναστηριο αλλα οχι τακτικα κε χω φαρδυνει/ξεχελωσει επικινδυνα!!

Χρυσα περαστικα! αχ δεν μπορω να ακουω για ιωσεις μετα τον μαυρο μηνα που περασα..κ σκεφτομαι πως απο φλεβαρη παλι τα ιδια...θα ξεκινησει σταθμο κ ολο αρρωστο θα τον εχω!

Αυτα, παω να κοιμηθω..εχω υπερενταση αλλα καλυτερα να ξαπλωσω κ να ξεχασω την συνεντευξη..ουφ ουφ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαχα Κατερίνα τρελοκομείο!

Δεν αντεξα. Εστειλα μηνυμα στον Βαγγ να στααμτήσει σε λικερ στορ να πάρει κανα ποτάκι να πιουμε το βραδυ.. και μετά να παει απο harveys να πάρει πατάτες και μπιφτέκια...

Αφρο, να σου πω την αλήθεια ποτέ δεν τα είχα καλά με το μετρό, δεν το χρησιμοποίησα ποτέ. Οταν ημουν φοιτήτρια είχε μονο ηλεκτρικό..

Φραν πως πήγε δηλαδή βρε συ? δεν ξέρω για ποιο λόγο έγινε αλλά συγχαρητήρια! και μην αγχώνεσαι!

Αντε καληνυχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα τσούπρες! :x

Τι κάνετε; Εμείς... ελπίζω καλά.... :-ss:-ss:-ss

Δε λέω τίποτα, γιατί έχουμε κι ένα παιδικό πάρτυ να πάμε το απόγευμα και αναρωτιέμαι... Θα τα καταφέρουμε, δεν θα τα καταφέρουμε... :-? Τι μπορεί να μας προκύψει ως εκείνη την ώρα... :-? Πυρετός; Εμετός; Διάρροια; Να πέσει κωμήτης πάνω στο κεφάλι μας;;;;;;;;;; :evil::evil::evil:=))=))=))

Αργυρούλα, σχετικά με την Ρέα, ρε συ, σα τον άντρα μου τα λες και μου ανάβουν τα λαμπάκια!!! :))

Έτσι ακριβώς θα 'λεγε κι εκείνος... "Μα δεν προχωράει, μα σου λέω δεν μπορώ να την πείσω!!!!" =))=))=)) Για κάτι τέτοια έχουμε τσακωθεί, που σας έλεγα!!! ;)

Σοβαρά τώρα, δεν ξέρω με ποιον τρόπο θα την κάνεις να το καταλάβει, εσύ ξέρεις καλύτερα το παιδί σου και τους "κώδικες" επικοινωνίας σας. Εγώ πχ θα της έριχνα το "δολοφονικό" μου βλέμμα (πιάνει πάντα) :ymdevil: και θα της το έλεγα πολύ αυστηρά! ;)

Καλά, η Β σε περίπτωση που σηκωνόμουν να φύγω και με έχανε απ' το οπτικό της πεδίο, θα τα 'κανε πάνω της απ' το φόβο της, καμία σχέση με τη Ρέα-τη θαραλλέα!!! :lol:

Αν τίποτα απ' όλα αυτά δεν έπιανε, αν ήξερα ότι της αρέσει η διαδρομή με τα πόδια, θα την προειδοποιούσα ότι αν δεν περπατάει κανονικά, απλούστατα δεν θα ξαναπάμε με τα πόδια και θα πηγαίνουμε μόνο με το αμάξι. Αυτό μήπως πιάσει; :roll: Δεν δοκιμάζεις να το εφαρμόσεις; :roll:

Απορώ πως αντέχεις, φαντάστηκα το σκηνικό, να γίνεται κάθε μέρα και κουράστηκα κι εγώ!!! :lol::?

Χρυσουλάκι, περαστικά στο γαμπρουδάκι μου ρε!!! :YMHUG:

Το κακομοιρούλι μου, τι περνάνε και δε μπορούν να το πουν!!! :(

Ευτυχώς όμως, χάρη στο ένστικτο της μάνας, όλα καλά!!! ;)

Αφροδιτούλα, δεν ξέρω τι να σου πω για τη δουλειά, κι εγώ θα ήμουν πολύ προβληματισμένη! :roll:

Σκέψου τα, ζύγισέ τα κι αν το θες και αξίζει τον κόπο -έστω και μακροπρόθεσμα- κάν'το!

Ή δοκίμασέ το! ;) Στην πράξη ίσως είναι πιο ξεκάθαρο το αν αξίζει τον κόπο...

Ελενάκι μου γλυκό, ανά 10-20 λεπτά;;; :shock:

Αμάν πίκρα!!! (-|(-|(-| Πως σε νιώθω... Την αγάπη μου και τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς!!! :YMHUG::YMHUG:

Βάστα γερά μανούλα!!! \M/ \M/ \M/

Τα τελευταία δεν τα έχω διαβάσει, αργότερα! :-B

Σας φιλώ γλυκά όλες και παώ, γιατί με φωνάζει το σπλάχνο μου!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗμερα ομορφες!

τι κανετε?

Θα παω για καφε κεφαλαρι με μια φιλη....θα αφησω τη Μ-Ι και θα παρω τον ανηψιο μου μαζι!

θα πιω καφε ηρεμα!

αχ ποσο θελω!

σημερα ειμαι νυχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!!!

Τώρα ξύπνησα, φρεσκαδούρα :D:D

Η μικρή στις 8:10 και την πήγα μέσα στη μαμά μου και ξανακοιμήθηκα,τι καλά!!

Τώρα πρέπει να βιαστώ να προλάβω την αγορά..

Μιτσάκι μακάρι να μην τύχει τπτ μέχρι το απόγευμα ;);)

Έρη είμαι κακή επιρροή ε;Τα ήπιατε τελικά;

Παω να πιω καφέ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

δεν σας διάβασα γιατί δεν έχω και πολύ χρόνο, θα ετοιμάσω το πρωινό, θα φάμε και θα φύγουμε....θα πάμε με λεωφορείο και τρένο γιατί το πάρκινγκ στην Κολωνία είναι δράμα, δεν βρίσκεις....... :?

Μιτσάκη :lol::lol::lol::lol::lol: μιλάμε για την Ρ. ρε!!!! :lol::lol::lol: απείθαρχη τελείως, ακόμη και ο άνυτρας μου, με το δολοφονικό του βλέμα δεν τα καταφέρνει :lol::lol::lol: , ούτε το δικό σου βλέμα θα έπιανε :lol::lol::lol:

Αφρο πας για δουλειά? ωραία αν και δεν διάβασα λεπτομέρεις, όταν γυρίσουμε :)

φόρτισ και την μπαταρία της φωτο μηχανής, αν και με τα κινητά βγάζουμε καλές ;)

σας φιλώ :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο και εγω ειμαι της γνωμης να πας..Φανταζει βουνο τωρα διοτι εχεις καιρο να βγεις απο το σπιτι κ ολο εμποδια θα βρισκεις κ εχεις αγχος κ με τα παδια..Μετα θα δεις οτι δεν ειναι τοσο δυσκολα κ σιγα σιγα θα βρεις τους ρυθμους σου...Οποτε ξεκινα μια προσπαθεια..ΑΠλα εγω το μονο που θα ελεγα να προσεξεις ειναι το οτι θα δουλευεις με τον αδερφο σου..Εννοω πως συνηθως ειναι πιο δυσκολο να εργαζομαστε με συγγενεις παρα με αγνωστους..Δημιουγρουνται παρεξηγησεις ευκολοτερα κ επισης πολλα θεωρουμε δεδομενα επειδη ειμαστε οικογενεια ι συχνα βγαινει εις βαρος μας..Αλλα λεω να το δοκιμασεις, κριμα ειναι...Μην το αφησεις..

Αφρο η Φρανι ειπε ακριβως αυτα που θα σου ελεγα κι εγω!!!!

Αρχικα θα σου προτεινα να μισθωσεις ταξι μεχρι να συνηθισεις και να σου φυγει το πρωτο αγχος και μετα βλεπεις! ;)

Παιδικο σταθμο κοιτα για δημοσιο αν μπορεις τωρα να κανεις αιτηση,αλλιως βρες ενα ιδιωτικο που θα εχει λεωφορειο..

Εμενα με προβληματιζει πιο πολυ το μωρο γιατι σε λιγο που θα θελει να σηκωνεται και να περπαταει νομιζω θα σου δημιουργει προβλημα στη δουλεια...

τι εταιρεια ειναι ;;;;

Φρανι αγχωθηκες και ξεχασες τα λογια σου;;;; Και παλι ομως στανταρ θα ησουν τελεια!!!! :D:D

Που εδωσες συνεντευξη και για ποιο θεμα;;;το εχεις πει στανταρ αλλα μαλλον το εχασα... :oops:

Κατερινακι χρονια πολλα ρε!!!!το ξεχασα η γαιδουρα!!! :oops::oops::oops: Παντα ευτυχισμενη με την οικογενεια σου!!! :D

Συμπεθερακι σε τεντωνει το γαμπρουδακι μου;;; το μπαγασα και ειναι τοσο γλυκος!!!! :P:YMHUG::x οσο για το θηλασμο που ειχες πει πριν λιγες μερες,να κανεις οτι σε κανει να νιωσεις εσυ καλυτερα!!! ;)

Ιουλιακι μου ναι ρε παντα ετσι ηταν ο Αλεξ..απο τη πρωτη μερα που γεννηθηκε(οι μαιες ειχαν φρικαρει! :lol: ) απλως μετα τη γεννηση της μπεμπας χειροτερεψαν κατα πολυ τα πραγματα!!! :?

Ερακι γιατι δε σε αφηνει να πιεις λιγο κρασακι;;;σα πολυ αερα δε του χεις δωσει;;;; :lol::lol::lol:

Κι εγω ρε παιδια πειναω συνεχεια ολη την ωρα κατι μασουλαω η γουρουνα!!!! :@)

Βικυ τι κουλο κι αυτο με το πλαστικο μωρο!!!!! :o:o:o:o δε παει καλα ο κοσμακης λεμε!!!! :-o:-o

Αργυ κι εμενα ειναι απειθαρχος ο Αλεξ,αλλα οταν τα παρω εντελως κρανιο και δει οτι δεν αστιευομαι,συμορφωνεται σε καποια πραγματα..πχ αρχισε πριν λιγο καιρο να βγαζει τα χερια απο τις ζωνες στο καρεκλακι αυτοκ. Τη πρωτη φορα του ειπα ηρεμα αλλα αυστηρα οτι ειναι επικινδυνο κι οποιος δε φοραει ζωνη κατεβαινει απο το αυτοκινητο κι επειδη φυσικα με το που ξεκινησαμε το ξανακανε,τραβαω χειροφρενο,κατεβαινω κατω φουριοζα και του λεω "κατεβα κατω θα μεινεις εδω στο πεζοδρομιο!!" ε χεστηκε πανω του οτι θα τον αφηνα και δε το ξανακανε! ;)

Επισης πιανει στον Αλεξ πλεον οταν του λεω οτι εγω φευγω κι εσυ χαζευε οσο θελεις,γιατι του το χω κανει πολλες φορες και ξερει οτι το εννοω! Οχι οτι δε χαζολογαει πλεον,αλλα οταν αρχιζει να με κουραζει πολυ γυριζω τη πλατη και του λεω ΕΓΩ ΦΕΥΓΩ κι ουτε που τον κοιταω!! και μου λεει τοτε "οχι βλε μαμα πελιμενε θα θω κι εγω μαζι"!!! :lol::lol: βεβαια χρειαστηκε πολλες φορες να με χασει απο το οπτικο του πεδιο για αρκετη ωρα(γιατι αρχικα δε του καιγοταν καρφι) ωστε να αγχωθει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειχα κανει λαθος διευθυνση ....για ενα γραμμα!!!

δεν ειναι καθολου κοντα στο μετρο ...ειναι στην πετρουπολη κοντα !!!! :o:o:o:o:o:o

γα@@@@το και ειχα χαρει τοσο .... :(:(:(:( ειναι + ενα λεωφορειο :(:( δηλαδη αλλαζω 4 μμμ!!! :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα Αφρο αν ειναι να κανεις 3 ωρες στο πηγαινελα γαμησε το!!! Ειπαμε καλο θα ηταν να ξεφευγες και λιγο,αλλα μαλλον πιο πολυ η φασαρια του παρα το καλο του! :?

Αν ηταν η μανα σου η η πεθερα να σου κρατουσαν τα παιδια στο σπιτι,το ξανασκεφτοσουν,αλλα τωρα πολυ ταλαιπωρια το κοβω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ψαχνω ψαχνω διαδρομμες ,τιποτα δεν ειναι σιγουρο .

με δυο λεωφορεια υπαρχει διαδρομη ....θα κανω την δευτερα δοκιμαστικα την διαδρομη ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δεν είναι και τόοοοοοσο απείθαρχη όσο ακούγεται :lol::lol::lol::lol:

στον πηγαιμό τρέχει και πάμε πολύ γρήγορα, στον γυρισμό, είναι αργή!!!! :roll::roll::roll::roll:

Τόνια δεν μπορώ να την αφήσω μόνη της, αν σκεφτείς ότι 50.000 παιδιά τον χρόνο εξαφανίζονται με τραγική κατάληξη :(:(:( προτιμώ να ταλαιπωρηθώ και να την έχω πάντα μαζί μου, παρά το αντίθετο :!::!: επίσης το να φεύγεις από το οποτικό πεδίο του παιδιού, δεν είναι κια το καλύτερο.....το γεμίζεις με φοβίες και δεν θα το ήθελα.....πολλές φορές κάθομαι κάτω και την ρωτώ τι έχει κ.λπ, μου λέει ότι κουράστηκε, έτσι κάθεται σε πεζουλάκια που βρίσκουμε στον δρόμο για αυτό και καθυστερούμε.....αλλά δεν είναι δύσκολη κάθε μέρα :x γενικώς είναι καλό παιδάκι :x:x:lol::lol::lol::lol:

σε λίγο θα φύγουμε.....συμπεθέρα Έρη σήμερα θα πιω γκλιουβάιν, αν και έχουμε ηλιοφάνεια :roll::roll::roll:

στην υγεία σου :D:D

καλέ η Θούλη έφτασε Θεσ.? πώς ταξίδεψε? :?:

σας φιλώ :x

α Φρανίτα είμαισ ίγουρη ότι ήσουν καλή στο ραδιόφωνο και θα είσαι ακόμη καλύτερη την επόμενη φορά! :D:x

Αφρο μόνο εσύ ξέρεις, κοίτα να μην ταλαιπωρείσαι και πολύ.....σκέψου δουλειά, σπίτι, παιδιά.....λιγότερη ταλαιπωρία :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρε Αργυ μου δε νομιζω οτι τα παιδια γεμιζουν φοβιες τοσο ευκολα...οταν τα παιδια παιρνουν την αγαπη και τη φροντιδα που χρειαζονται απεριοριστα,δε θα γεμισει φοβιες τοσο απλα..Κι επουδενη δεν αφηνεις το παιδι απο τη δικη σου εμβελεια!!!! απαπαπα αυτος ειναι κι μενα ο μεγαλυτερος φοβος μου!!!

Οταν λεω οτι εγω ουτε που τον κοιταζω,εννοω δε γυριζω να με δει οτι τον προσεχω,αλλα εννοειται οτι τον κρυφοκοιταζω!!! ;)

Αφρο μελετησε το απολες τις πλευρες να δεις κατα ποσο θα ειναι καλο για σενα! ;) καλα αν ειχες αυτοκινητο δε θα το συζητουσαμε,αλλα τοσες συγκοινωνιες και στην Αθηνα;;;;;και με το μωρο;;;;; με αυτοκινητο ποση ωρα ειναι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρηκα την βελτιστη διαδρομη 2 λεωφορεια και λιγο περπατημα ...βγαζει 50 λεπτα ,οκ ειναι τακτικα τα λεωφορεια ανα 10 λεπτα εχει το ενα το ξερω καλα .Δεν ειναι τραγικο .υπολογιζω και τις καθηστερισεις στο μυαλο μου γιατι το μεσημερι εχει παρα πολυ κινηση ....

υπαρχει λεει και ποιο γρηγορη κατα 10 λεπτα αλλα ειναι μεσα απο το κεντρο να περπατησω στην ομονια απο την μια σταση στην αλλη κατι που δεν θελω με τιποτα !!!εκει ειναι γκετο με το μωρο δεν παω ....ουτε καν μονη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α Αφρο για τα λαχανικα που ρωτουσες(οτι θυμαμαι χαιρομαι :lol: )εγω απο την αρχη της βαζω και ντοματα και σελινο και μαιντανο κι απολα! ;)

Εχθες της εδωσα και γιαουρτακι βιολογικο με γευση φραουλα που λενε οτι φραπυλα μετα το χρονο..δε τρωει τελικα το προβειο που της εδινα..καλα ουτε και το γιαουρτακι εφαγε με ορεξη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθαμε....πηγαμε κηφησια...

ποσο εχει αλλαξει...

ειχα χροοοοοοοοοονια να παω!

ανεση για καροτσι και παιδια...

χαλαρωσα...!

πω να μαζεψω την κορην μου!

ειδα μια ωραια τσαντα...

http://www.miumiu.com/en/GR/e-store/dep ... _013_F0314

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είμαι ένα όρθιο πτώμα! :?

Μόλις γύρισα από το ΤΕΙ, το πρωί είχαμε πάει στο χωριό του Γ για το ετήσιο μνημόσυνο της γιαγιάς του και στο καπάκι πήγα ΤΕΙ για τις εξετάσεις @-)

Περιμένω το Γ και τη Φ να ξυπνήσουν να πάμε στην ξαδέρφη μας όπου μας έφτιαξε μαζί με την αδερφή μου μια ωραία τούρτα με μπάρμπι για την Ι που έχει γενέθλια αύριο.

Εμείς με το Γ αύριο Θεσσαλονίκη. Ακόμη δεν ξέρω τι να κάνω με τις μικρές θα δούμε...αν τις πάρουμε μαζί ή όχι.

καλό βράδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυ πολυ φτηνη τσαντουλα ρε.να τη παρεις και σε αλλο χρωμα!!!!! 8-}8-}L-):lol:

Μαρακι εγω αν μπορουσα θα πηγαινα μονη μου με τον αντρα μου να χαλαρωνα λιγακι... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

μα που ειστε ολες?

περιμενα ναδω καμια 10αρια σελιδες αλλα τιποτα....

επαθε βλαβη το ττρενακι?

Η Λενα κανενα νεοτερο?

μηπως το τρενακι σταματησε στο μαιευτηριο να την περιμενει για την επιστροφη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα στο ήσυχο τρενάκι μας!!!!

Χρόνια πολλά στην Ιωάννα της Μαρίας!!!Γερό και δυνατό να είναι το κοριτσάκι σας!!!

Να τα εκατοστήσει η κουκλίτσα σας!!!!

Χρόνια πολλά και στη Δανάη της Νατάσας!!!Με υγεία και πολύ πολύ πολύ ευτυχία!!

Να τη χαίρεστε κορίτσι μου!!!Εύχομαι να γίνει δυνατή σαν τη μανούλα της :x:x

Η Λένα που χάθηκε;Ποια έχει να μας πει κανένα νέο εεεεεεεε;

Εμείς είμαστε πολύ καλά αν εξαιρέσεις το χανγκ όβερ που έχει ο άντρας μου από χθες που βγήκαμε,απαπα αφού δεν το σηκώνει τι πίνει μου λέτε; :lol::lol::lol:

Εγώ πάλι είμαι κυριλέ η μπεκροκανάτα ;)

Που χαθήκατε όλες;Το ρίξατε στις βολτες;

Φιλιά!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...