Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2012


Recommended Posts

ναι αλέκα μου κοριτσάκι! πραγματι αυτα τα τηγλεφωνα πολυ χρήσιμα!όποια αλλη παρει τηλ ας μας πει!!ντρεπομαι λίγο αλλα θα παρω θαρρος και θα παρω κ γω τηλ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 344
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalispera koritsia!!!ante kikitsa megalonei i koritsara!!mou fainete mono emeis i 2 tha exoume koritsia..tha sigoureyto vevaia stis 10-1..ax koritsia mexri na mas pei o giatros sigoura oti einai koritsi,o antras mou olo to fonazei (giorgo)to onoma pou tha vgei an einai agori..afou ton leo kale ftanei tha mou to kaneis agorokoristso sto telos!!!tha paro til k ego ayrio xaroula..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia egw peira sto ena, sto 210 kai mou zitisan ta stoixeia mou kai mou eipan oti se enamisi mina tha mou to steiloun me kourier.

To allo tilefwno to pairnw alla molis mou leei na patisw ena noumero gia na me baloun se alli grammi peftei h grammi.

To peire kaneis allos?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera k apo mena..... shmera tempeliasa poli k ksupnisa kata tis 1 ekana doulitses k molis ekatsa ligo... oute pou katalava pws perase i mera k skotiniase pali.... e vlepw mono 2 koritsakia exoume akoma ante na doume k oi alles treis pou meiname ti einai ta aggeloudia mas auto me ta valitsakia den to iksera tha parw k egw til aurio.. se euxaristoume xaroula...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον κοριτσαρες μου ψαχνω να βρω στο νετ και απο αλλες εταιριες να δινουν διαφημιστικα προιοντα και θα σας βαλω τηλ αφου δω οτι ισχυουν!!! ηδη κανω λιστα βρηκα αρκετα αρκει να στελνουν δωρακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα!!!

ειμαι η Ρενα και μολις ανακαλυψα οτι ειμαι εγκυος στο δευτερο παιδακι μου!!!! ακομα ουτε στο γιατρό δεν εχω πάει να φανταστειτε!!!! ειμαι ομως τρελλη απο χαρα που θα ξαναγινω μανουλα!!!! ευχαριστώ την alekagala που με καλεσε στο γκρουπάκι!!!!! εγω βεβαια θα γινω μανουλα του Αυγουστου!

φιλάκια πολλά και θα τα λεμε απο εδω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα!!! εχει ενα σκατο καιρο αλλο πραγμα! βρεχει φυσαει κανει κρυο και οχι τιποτα θελω να παω τραπεζα, vodafone και φυσικα καφεδακι που τοσο μερες το εχασα με τη σαντυ μεσα στο σπιτι!!!

ρενακι μου καλωσορισες στη παρεα μας!!!! εχω και εγω μια πριγκιπεσσα 19μηνων σωστο μαιμουδακι!!! μολις με το καλο ακουσεις καρδουλα θα σε βαλω στη λιστα μας!!! αν ξερεις και αλλα κοριτσια που ειναι με πητ τον αυγουστο πες τες να ερθουν στη παρεα μας να γινουμε πολλες οι κοιλιες!!!

μαξιμ μου δεν σου φαινεται οτι φουσκωνει η μια μερια απλως το νινι σου βολευτηκε σε εκεινο το μερος!!! μη αγχωνεσαι σε λιγο ξεκιναω τα τηλεφωνα και σας ενημερωνω ποιοι δινουν βαλιτσακια!

κικιτσα για τα κιλα μας φοβιζουν λιγο οι γιατροι γιατι θα ειναι δυσκολο να τα χασουμε αν παρουμε πολλα. να ξερεις οτι τα περισσοτερα κιλα τα βαζουμε στο τελος της εγκυμοσυνης δηλαδη 8ο-9ο μηνα. στη σαντυ πηρα 15κιλα(πηγα 72) εχασα 8 με τη γεννα αλλα επειδη θηλαζα και δουλευα φοβομουν μη μου κοπει το γαλα και ετρωγα, σε πληροφορω οτι τωρα ειμαι ηδη 70κιλα (που δεν θα επρεπε η γουρουνα) και επειδη σταματησαν οι εμετοι ανοιξε η ρημαδα η ορεξη μου!!!απλως θα σου πει ο γιατρος σου να βαλεις μεχρι 12 αντε βαρια 15κιλα (αν εισαι αδυνατη) για να τα χασεις πανευκολα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

k egw auto skeftika oti tha voleutike apo kei meria to zouzounaki mou... ase k edw skatokairo exei..... koritsia na kanw mai erwtish mou eipe mia fili mou gia tous spasmous pou exw stin mitra oti mporei na einai apo to perpatima k oti genika oi giatroi lene na min perpatame stin arxi tis egkumosunhw k poli alla pros to telos isxuei?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα χαλαρωσε το περπατημα βοηθαει σε ολη τη διαρκεια της εγκυμοσυνης απλως αν κουραστεις θα εχεις συσπασεις, αλλα δεν ειναι και σιγουρο μπορει νασαι και ξαπλωμενη και να εχεις συσπασεις. καλο θα ειναι αφου ξερεις οτι εχεις να ξεκουραζεσαι πολυ εως παρα πολυ και αποφυγε λιγο δουλειες και να σηκωνεις τσαντες(σουπερμαρκετ). και ο γιατρος να δεις που θα σου πει πολυυυυ ξεκουραση και ξαπλα γιατι μπορει να παθεις απο αποκολληση μεχρι προωρο τοκετο (δεν θελω να σε τρομαξω) αλλα χαλαρωσε και χαιδευε τη κοιλιτσα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!! Kai edw paliokairo exei. Brexei apo xtes.

Piga pali sto IKA simera gia na mou grapsei o blakas o giatros pou exoun ekei sidiro.

Enw o giatros tin alli fora mou eixe grapsei 5 koutia (to ena krataei mono 5 meres) autos o blakas mou egrapse mono 3...kai den to katalaba para mono otan eftasa sto farmakeio kai mou edwsan mono 3.

Loipon auti ti fora perimena an dw ti tha grapsei, kai mou egrapse pali 3! Tou lew giatre, o giatros mou edw sto parapemptiko mou exei grapsei 5, de mporw na erxomai kathe 2 ebdomades gia na mou grafete to sidiro. E mou leei parapanw de mporw na grapsw, meta ta eixa parei egw, kai mou kanei...e kala ante na grapsw 4...kai to diorthwnei kai grafei 4. Paw sto farmakeio kai ton rotaw to farmakopoio posa mporei na mou grapsei. Mou leei mporei na sou grapsei 6.

To porisma pou ebgala kserete pio einai? Oti o ma#%^&s grafei liga, gia na kleinoume rantebou kathe ligo kai ligaki gia na gemizei etsi ta rantebou tou na einai foul. Kai ektos auto, kathe fora pou exw rantebou me pairnei kai thl na me rwtisei an tha erthw kai otan tou lew nai tha erthw mou leei ela pio nwris...kai oses fores exw paei pio nwris autos leipei kai perimenw kanena 45lepto. Ai sto kalo sugxistika prwi prwi kai meres pou einai! Sas zalisa kai esas.

Allazw thema.

Aleka an breis tipota allo gia diafimistika pes mas tha psaksw kai egw.

Rena kalws irthes, tha prosthesoume kai mwrakia Augoustou sto postaki mas suntoma.

Maxim min agxwnese polu, apla na prosexeis. Anupomonw na mathw kai egw ti einai to mwraki mou. Metraw tis meres. Egw tha mathw stis 17 Genari! Oso gia ta kila kai egw exw arxisei na to skeftomai giati mou exei anoiksei h oreksi...ase pou o giatros mou einai austiros, mou eipe oti na parw to polu 10 kila, ligo duskolo mou fainetai na parw mono 10.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!ρενα καλως ηρθες!!!με το καλο το νεο μελος!!εγω τελειωσα επιτελους με τα χαρτια..πηγα το παραπεμπτικο κ θα μπουν τα λεφτα σε κανα μηνα..πηρα τηλ στο 210...κ μου ειπαν θα τα στειλουν σε 2 μηνες!!!χιχιχιχι...ψαχνω κ αλλα!!εχω βαλει 6,5κ αλλα κοριτσια χαιρομαι πολυ που βαζω..καυμο το ειχα τοσα χρονια..επαιρνα του κοσμου τα φαρμακα για να παχυνω!ευχομαι να μου μεινουν τα φυσιολογικα τουλαχιστον..να μη γινω παλι 46 μονο κιλα..τωρα εγινα 52,5!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LIBERO 800 11 542376(πρεπει ναχει προβλημα το τηλεφωνικο τους κεντρο τους. δινουν βαλιτσακι με διαφημιστικα. αν δεν μπορειτε να τους βρειτε γινετε μελη στο http://www.liberoclub.gr και σας στελνουν κουπονια. θα ξαναπροσπαθησω στο τηλ τους αλλα θα τους στειλω μαιλ που θα ζηταω το βαλιτσακι)

BABYLINO: 800 11 84200 (στελνουν βαλιτσακι αλλα σου λεει οτι πρεπει και να εγγραφειτε ειτε στο http://www.babylino.gr ή στο φυλλαδιο που θα σου στειλουν και το ξαναστελνεις πισω)

πισω της babylino ειναι και η εταιρια μεγα(που εχει τις everyday, pom pom, μαντηλακια τετοια ειδη τελοσπαντων) αλλα δεν ξερω αν στο βαλιτσακι βαζουν και τετοια προιοντα καποτε εβαζαν θα στειλω και εκει μαιλ

MOTHERCARE CAREDIRECT : αν καλειτε απο κινητο ειναι το 2109287600 - αν καλειτε απο σταθερο ειναι το 800 11 82800 (τους ζητας να σου στειλουν βαλιτσακι με διαφημηστικα - για να ειστε πιο πειστικες πειτε οτι ψωνισατε στα mothercare και σας ενημερωσαν εκει). η PAMPERS συνεργαζεται με αυτη την εταιρια και δεν στελνει δικο της βαλιτσακι μπορειτε ομως να εγγραφειτε στο http://www.pampers.gr για να λαμβανεται κουπονια

ΔΕΛΤΑ μονο για τα ADVANCE : 800 11 99800 (μια φορα καθε μηνα πρεπει να παιρνετε τηλεφωνο για να σημειωνεται η αποστολη των κουπονιων)

Proderm : 800 11 99099(δεν το σηκωνουν θα ξαναπροσπαθησω και θα σας ενημερωσω)

Johnson δεν δινει τιποτα μονο με συνεργαζομενα σημεια - πιπες δηλαδη(μου ξεφυγε)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρηκα και αλλο!!! γινετε μελος στη σελιδα http://www.babyspace.gr μετα πηγαινετε εκει που λεει "προσφορες δωρα" πατηστε "δωρα babyspace" ακολουθηστε τις οδηγιες που λεει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας κοριτσια και χρονια πολλα!!! τι κανετε?? πως ειναι ο καιρος?? εδω χαλια βροχη βροχη και παλι βροχη! σε λιγο θα ετοιμαστω να παω για το καθιερωμενο μου καφεδακι, σουπερμαρκετ γιατι βαριεμαι να μαγειρεψω σημερα και θα κουκουλωθω στο κρεβατι μου μεχρι το βραδακι που θα βγουμε σε κλαμπακι με το αντρα μου να αλλαξουμε το χρονο (τωρα που μπορω να διασκεδασω χωρις τη μικρη και να πιω και τις μπυριτσες μου!!!). εσεις πως θα τα περασετε???

ελενα μου εγω βρηκα ενα μεγαλο σε ηλικια γυναικολογο στο ικα που μου γραφει τα φαρμακα και τις εξετασεις και δεν εχω προβλημα, ουτε περιμενω στη σειρα αφου δεν εξεταζει. απλως τι κανω κλεινω ραντεβου 2μερες μετα την εξεταση απο το γυναικολογο μου και αν πρεπει να παρω επιγοντως τα φαρμακα, λεω στο φαρμακειο να παρω απο ενα κουτι και να το πληρωσω και οταν μου γραφει τα φαρμακα μου δινει το φαρμακειο πισω τα λεφτα. και μενα στη αρχη μου ειχε γραψει 1 πακετο μονο σιδηρο και του την ειπα και μου εγραψε 6πακετα σιδηρο, 2πακετα ασβεστιο και 2πακετα φολλικο.

ποσο σιδηρο περνεις την ημερα??? εγω περνω 2 σιροπακια και μου εγραψε 6 γιαυτο στο λεω να του την πεις!!!

μαρια μου εσενα κοριτσαρα μου σου παει η εγκυμοσυνη οπως σε φανταζομαι!!! αφου ξεμπερδεψες με το ικα μπραβο σου!

μαξιμ ξαπλα ξαπλα ξαπλα και παλι ξαπλα...εισαι και μικρουλα ρε γαμωτο γιαυτο δεν μπορεις συνεχεια ξαπλωμενη σε καταλαβαινω!

ρενα μου μη χανεσαι τωρα που μας βρηκες! ποτε εχεις κλεισει ραντεβου να ακουσεις την καρδουλα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν εχω κλεισει ακομα!!! 2 του μηνος θα παρω τηλ τον γιατρο να κλεισουμε ραντεβου!!!! μακαρι να πανε ολα καλα!!!! κορίτσια κουραζομαι παρα πολύ ευκολα, και εχω και πολλες ναυτιες (ζαλαδες) δλδ! και νιωθω και λίγες τυψεις γιατι δεν μπορώ να παιξω με το ζουζουνάκι μου οσο θα ηθελα...και ειναι πολύ νευρικουλι αυτες τις μερες λογω δοντιων μαλλον!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera kai apo mena! Kai edw psilo xalia kairos, alla twra arxizei kai bgainei o hlios.

Aleka kai egw ampoules pinw, 2 tin imera kai to kouti exei mesa 10. Pou simainei oti an mou grapsei mono 3 opws ekane prin, prepei na pigainw ana 15 imeres. Auti ti fora mou egrapse 4 me to zori alla kai pali den me bgazoun 1 mina. se 20 imeres prepei na ksanapaw.

Ase autos einai polu blakas, mou exei spasei ta neura. Egw kleinw rantebou se gunaikologo sto mana kai paidiou oxi se aplo gunaikologo tou IKA. Esu se kanoniko gunaikologo kleineis? Sto mana kai paidiou briskw rantebou amesws se 2-3 meres.

Telos pantwn tha tou to ksanapw tin epomeni fora gia 6 koutia.

Egina melos sto ena site pou mas ebales pou tha mou steiloun balitsaki. Sto allo me ta kouponia den mporw na ginw melos kapoio problima exei kai otan pataw to koumpi gia na ginw melos den me kanei.

Emeis den tha bgoume se magazi giati ginetai tis kakomoiras kai den antexw mesa se toso kosmo, alla meta tin allagei tha mazeutoume se spiti filwn. Allagi tha kanoume spiti.

Re paidia exw uperboliki upnilia autes tis meres ti ginetai. H upnilia mallon den feugei to prwto trimino sunexizetai.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koilites omorfes xronia polla k kali xronia se to 2012 na sas ferei ugeia k eutuxia plai stis oikogeneies sas k suntoma me aggeloudakia stis aggalies mas..... k egw egina melos se merika... sto babyspace mou eipan tha mou to steiloun to valitsaki ton fevrouario...... sta alla tha parw til apo triti mallon poios tha mou apantisei twra teteies meres....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας κοριτσια χρονια πολλα καλη χρονια και ευτιχισμενο το καινουργιο ετος! ελπιζω το 2012 να φερει (εκτος απο τα μωρακια μας) οτι δεν μας εφερε το 2011 8-)

ελενα μου γιατι δεν λες στο γυναικολογο που σε παρακολουθει να σου συστησει αλλη μαρκα σιδηρου που εχει 30αμπουλες μεσα στο κουτι και εξηγησε του οτι δεν μπορω να στηνομαι συνεχεια για να μου τα γραψει γιατρος, γιατι να ταλαιπωρησε ετσι αφου λυση υπαρχει!

εδω στο νησι δεν εχει κεντρο μανας και παιδιου(αυτα ειναι πολυτελειες) εχει το νοσοκομειο που με παρακολουθει ο γιατρος μου και το ικα! απλως αυτος που παω για να μου γραφει τα φαρμακα εχει ιατρειο εξω απο το κτιριο του ικα (και μπορω να παρκαρω ευκολα) και δεν εξεταζει γυναικες

μαξιμ μου καλημερα δεν θα τους αφησουμε βαλιτσακι για βαλιτσακι ορθιο!

χθες περασα καταπληκτικα!γυρισαμε και στις 5:30 το πρωι μια χαρα αλλα δεν με κολλαει υπνος ρε γαμωτο που θα επρεπε ακομη να ροχαλιζω!μαλλον με βλεπω στη νονα της κορης μου για καφεδακι! φιλακια στις κοιλιτσες σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxa e afou piastikame tha tga paroume ola... k egw kata tis 5 koimithika k ksupnisa apo tis 8 oute emena mouo kollaei upnos an k ta matia mou tsouzoun akoma apo tin nusta....me vlepw to mesimeraki na koimamai pali.... kala na peraseis egw tha paw stin pethera mou se ligo gia kafedaki....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοιμοταν η φιλη μου και την ξυπνησα και μαλλον δεν θα παω. και εγω με βλεπω να κοιμαμαι το μεσημερι αλλα το κακο ειναι οτι η μικρη δεν θα κοιμηθει και θα ταλαιπωρησει το μπαμπα της

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den peirazei as katsei k autos mia fora mazi tis na paiksei gia na koimitheis k esu ligo den tha pathei tpt... esu exeis perissoteres anagges twra...egw nomiza i mama sou tin exei simera.... epiedi eipes oti vgikate xthes...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα παμε να φαμε εξω στο χωριο με τους δικους μου και μετα θα τη κατεβασουμε τη κυρια στη πολη. αν ειναι ταισμενη καθεται με το μπαμπα της αλλα θα ακουω τις τσιριδες της σκατουλας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...