Μετάβαση σε περιεχόμενο

αίθουσα δυτικά προάστια


aria79

Recommended Posts

κορίτσια καλησπέρα.ίσως είναι πολύ νωρίς αλλά θα βαφτίσουμε τη μπέμπα μας τον μάιο και θα ήθελα τη βοήθειά σας για την αίθουσα.σκεφτόμαστε να μην κάνουμε γλέντι όπως στο γάμο μας απλά ένα τραπέζι με μουσική για περίπου 100 άτομα για να μην ταλαιπωρηθεί και η μπέμπα.εσείς τι κάνατε?έχετε κάτι να προτείνετε κοντά στο αιγάλεω?ευχαριστώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aria katarxas na sas zisei....

de to xo zisei to thema pou rotas mias k to moro mou einai akoma stin koilia mou..

simfono me tin gnomi sou..ego mou fainete k me pio kleisto kiklo tha to kano mias k ta oikonomika mas einai pesmena...

kala na perasete

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aria katarxas na sas zisei....

de to xo zisei to thema pou rotas mias k to moro mou einai akoma stin koilia mou..

simfono me tin gnomi sou..ego mou fainete k me pio kleisto kiklo tha to kano mias k ta oikonomika mas einai pesmena...

kala na perasete

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρια να σας ζησει!!!:)

Εγω δεν ειμαι μανουλα ακομη...αλλα εαν ημουν στην θεση σου θα επελεγα μονο τους πολυ στενους συγγενεις και θα εκλεινα 1-2 τραπεζια σε μια ωραια ταβερνουλα με αρκετο χωρο οχι στριμωχτα για να μπορει το μωρο ισως να κοιμηθει και στο καροτσακι του:) Γιατι σε μεγαλο κεντρο με τοσο κοσμο και την μουσικη στην διαπασον θα ηταν ταλαιπορια για το μωρο που θα ειχε ηδη ταλαιπορηθει στην εκκλησια:)

Και φυσικα πιο οικονομικα με τετοια οικονομικη κριση που υπαρχει ασε...:P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρια να σας ζησει!!!:)

Εγω δεν ειμαι μανουλα ακομη...αλλα εαν ημουν στην θεση σου θα επελεγα μονο τους πολυ στενους συγγενεις και θα εκλεινα 1-2 τραπεζια σε μια ωραια ταβερνουλα με αρκετο χωρο οχι στριμωχτα για να μπορει το μωρο ισως να κοιμηθει και στο καροτσακι του:) Γιατι σε μεγαλο κεντρο με τοσο κοσμο και την μουσικη στην διαπασον θα ηταν ταλαιπορια για το μωρο που θα ειχε ηδη ταλαιπορηθει στην εκκλησια:)

Και φυσικα πιο οικονομικα με τετοια οικονομικη κριση που υπαρχει ασε...:P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...