Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΙΑ ΧΑΡΗ..............


Recommended Posts

Βρε κορίτσια επειδή δεν μπορώ να κατεβάσω βίντεο απο το you tube, κ επειδή εχω φάει κόλλημα με ένα συγκεκριμενο βίντεο που απο το πρωί δεν μπορώ να συνέλθω απο τα γέλια, αν θέλετε μπείτε να το δείτε....κ πειτε μου εντυπώσεις......Please.:cheer::(

Λοιπόν.αυτός ο παρουσιαστής εχει 2 καλεσμένους...ο ένας εχει κανει εγχείρηση στα γεννητικά του όργανα κ μιλάει περίεργα και ο παρουσιαστής εχει λυθεί απο τα γέλια:silly: :silly: :lol::cheer:

http://www.youtube.com/watch?v=K8RID3481Ocια.....

περιμένω !!!!!!!!!!:laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IRENEKANTE αυτο το βιντεακι το ειδα και εγω προσφατα!!

...Οντως τρελλο γελιο!!:laugh: :laugh:

...Ο κακομοιρης μετα απο αυτο το επεισοδιο απολυθηκε!!:(

....Αν σε πιασει ομως τετοιο γελιο,δυσκολα σε αφηνει..

Τι μπορεις να κανεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IRENEKANTE αυτο το βιντεακι το ειδα και εγω προσφατα!!

...Οντως τρελλο γελιο!!:laugh: :laugh:

...Ο κακομοιρης μετα απο αυτο το επεισοδιο απολυθηκε!!:(

....Αν σε πιασει ομως τετοιο γελιο,δυσκολα σε αφηνει..

Τι μπορεις να κανεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αληθεια απολύθηκε? φοβερο....θα μπορούσε να ρίξε ένα break...δεν ξερω εμενα μου φάνηκε ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΟ αστείο ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αληθεια απολύθηκε? φοβερο....θα μπορούσε να ρίξε ένα break...δεν ξερω εμενα μου φάνηκε ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΟ αστείο ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ξαναεπαναφέρω για να μου πείτε κ εσείς οι ''απογευματινές'' την γνώμη σας...ελπίζω να γελάσετε....άν όχι, δείτε το 2 φορές.......φιλιά:lol: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ξαναεπαναφέρω για να μου πείτε κ εσείς οι ''απογευματινές'' την γνώμη σας...ελπίζω να γελάσετε....άν όχι, δείτε το 2 φορές.......φιλιά:lol: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΚΑΠΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΥ?

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΡΕΛΛΟ ΓΕΛΙΟ ΑΛΛΑ ΛΥΠΗΘΗΚΑ ΤΟΥΣ ΚΑΚΟΜΟΙΡΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ ΜΩΡΕ! ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΝΑ ΜΕ ΠΙΑΣΟΥΝ ΝΕΥΡΙΚΑ ΓΕΛΙΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΕΛΑΤΗ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΑΙΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟ ΕΠΙΘΕΤΟ ΤΟΥ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ "ΣΑΓΑΝΑΚΗΣ"! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ ΜΟΥ ΓΕΛΑΓΑΜΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΜΙΣΗ ΩΡΑ! ΑΣΕ ΠΟΥ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΩ ΑΙΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΗ ΜΕ ΕΠΙΑΝΑΝ ΤΑ ΓΕΛΙΑ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΚΑΠΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΥ?

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΡΕΛΛΟ ΓΕΛΙΟ ΑΛΛΑ ΛΥΠΗΘΗΚΑ ΤΟΥΣ ΚΑΚΟΜΟΙΡΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ ΜΩΡΕ! ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΝΑ ΜΕ ΠΙΑΣΟΥΝ ΝΕΥΡΙΚΑ ΓΕΛΙΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΕΛΑΤΗ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΑΙΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟ ΕΠΙΘΕΤΟ ΤΟΥ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ "ΣΑΓΑΝΑΚΗΣ"! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ ΜΟΥ ΓΕΛΑΓΑΜΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΜΙΣΗ ΩΡΑ! ΑΣΕ ΠΟΥ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΩ ΑΙΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΗ ΜΕ ΕΠΙΑΝΑΝ ΤΑ ΓΕΛΙΑ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...