Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Είχαν θέμα οι αντρες σας στην εγκυμοσύνη με τις σεξουαλικες σας επαφές?Εμενα φοβόταν μη βλέπει η κόρη του απο τη μήτρα,μη της κανει κακο και κλπ......Μιλάμε με τίποτα.....φοβόταν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαι εγω σε παρομοια θεση liberty, την πρωτη εγκυμοσυνη φοβοτασν γιατι ειχα και μια αποβολη προηγουμενως και επειδη εκει δεν προσεχαμε και ειχα δει αιμα νομιζε οτι αυτο ευθυνοταν. Τωρα παλι στα ιδια ειμαστε, δε νομιζω να το επιχειρησουμε ποπτε γιατι φοβαται πολυ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

liberty81 τα ιδια κι εμενα. Φοβοταν μην τον δει η κορη του και για 9 μηνες καμια επαφη. Τα ιδια κι εγω ενιω8α αντισεξουαλικη με την κοιλουμπα και με +12 κιλα παραπανω :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς πάλι εκτός από την αρχή που χα λίγο αιματάκι, μετά κανονικά :oops::oops::oops: Αν και πριν μείνω έγκυος έλεγε ότι αποκλείεται να με αγγίξει τελικά άλλαξε γνώμη....!!Ευτυχώς....! :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις πηγαμε να το κανουμε καποιες φορες αλλα δεν μπορουσαμε, πρωτον μας επιαναν τα γελια :lol: εκτος οτι νιωθω αντισεξουαλικη οπως λετε, δεν νιωθω καλα με τον εαυτο μου για να κανω σεξ, και δεν θελω να το κανω μονο κ μονο για να πω οτι κανουμε. οποτε ας ερθει με το καλο η μπεμπα, κ μετα! χαιρομαι που δεν ειμαστε το μονο ζευγαρι που δεν το κανει στη διαρκεια της εγκυμοσυνης. μεχρι τωρα πιστευα πως ολοι το κανουν. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

emena o glikoulis mou stin arxi komplare . an k o giatros mas edose to ok apo tin proti stigmi legontas mas omos mia dio fores tin ebdomada k siga siga . o antroulis mou fobotan min blapsi to mpempaki , k mono me tin skepsi oti afto itan eki den mporouse na litourgisi . tou leo etsi tha tin bgaloume diladi tora??:) tha se kafroso ston giatro! k o kaimenos mou elege tha mou perasi , mia fora ton brika k me to biblio tis egkimosinis na diabazi to kefaleo gia to sex :) en teli mporo na po oti tis teleftes fores dixni pos to exi 3eperasi . se kapia fasi omos me komplare k emena , oxi giati fobomoun gia to moro alla giati ixa sto mialo mou oti o antroulis mou mpori na skeftete kapos se ekini tin fasi . e pistebo siga siga tha ta afisoume piso mas k oi dio afta k tha mporesoume na epanalitourgisoume sto thema afto :) , mias k exoume k tin sigkatathesi tou ginekologou .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εμείς είχαμε το οκ του γιατρου....και την προτροπή του θα έλεγα αλλα με τίποτα......αν το πιεζα κιολας μου ελεγε οτι δε τον καταλαβαινω και απο πανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εμενα ο αντρας μου φοβαται και δεν σας κρυβω οτι φοβαμαι και γω.κι αν συμβει κατι?????? μετα τι κανεις????

ασε καλυτερα ....μετα θα εχουμε ολο τον καιρο μπροστα μας!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...