Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο7


Recommended Posts

mommy 2b! πως ειναι το σπερμα του αντρα σου?εκανα και εγω μια αποτυχημενη σπερματεγχυση και αυτην την στιγμη ψαχνω για βιταμινες να δωσω στον αντρα μου μπας και βοηθησουμε λιγο την κατασταση.

jannolino μου τι να πω ακομα και εσυ ταλαιπωρησε οπως και εγω.μην το βαζεις κατω και προπαντον να εισαι καλα με τον αντρα σου μην βαζετε τα εμποδια που ερχονται για να γινεις μαννουλα αναμεσα σας!ευχομαι τα καλυτερα και για εσας και συντομα να τελειωσει ολη αυτη η ταλαιπωρια και για τις δυο μας..φιλια πολλα!!!!

LIL μου τι κανεις εσυ?βλεπω σιγα σιγα το μωρουλι σου θα ερθει στον κοσμο!με το καλοοοοοοο και φυσα μας γιατι εχω καιρο να μπω και να παρω αυτον τον υπεροχο αερααααααα :)

χαθηκαμε βρε κοριτσια ολες πηρανε τον δρομο τους...ευχομαι να ειστε ολες καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 472
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

rose μου σε ευχαριστω οντως χαθηκε το παρεακι...βλεπεις οι αναγκες αλλαζουν οταν ερχονται τα μπεμπακια...και αλλαζουμε ποστακια για να ανταλαζουμε πληροφοριες που θα μας ειναι χρησιμες.

Εμεις πηγαμε στο γιατρο εχθες το απογευμα ο μπεμπης ειναι 3050γρ. Μου φαινεται οτι δεν παιρνει αλλο βαρος....αφου τις τελευταιες 8 μερες πηρε 60γρ.

Εχει ανεβει και εμενα πιο ψηλα και δεν ελπιζουμε πια σε φ.τ.

Κανονισαμε με ραντεβου την Τριτη το πρωι!!!!!

Εφτασε και για μενα ο καιρος, δεν το πιστευω ακομα οτι θα γινω μανουλα!!!!!!!

και στα δικα σου συντομα!!!!!!

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφοοοοοοοοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο lil μου με το καλο κοριτσι μου!!!!!ηρθε η ωρα!

οτι και να σου πω ειναι λιγο!!!με ενα πονο!!!!!!!!!!! :D:D

rose k janolino moy??τι κανετε?στον αγωνα??ολεσ τα περασαμε και πονεσαμε κ σας καταλαβαινουμε απολυτα!

αλλα μην απογοητευεσται!θα ερθει...θα ρθει σε ολες καποια στιγμη κ πρεπει να ειστε δυνατες κ αισιοδοξες γιατι θελει πολυ δουλεια κοριτσια!!!!!!!

εμενα το ταλιμπανακι μου ειναι 67 ημερων και σας στελνει ενα μεγαλο φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lil μου με το καλοοοοοοοο το μωρουλακι σου :-*:-*:-*

χουανιτακι μου τι κανεις?εγω καλα εδω στον αγωνα οπως βλεπεις...ακομα δεν εχει ερθει η ωρα μου δυστηχως :(

να σου ζησει το ταλιμπανακι σου γερο να ειναι.μακαρι συντομα να εχω και εγω το δικο μου :ymdaydream::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Γεια σας αγαπημενες μου!

Εγω γεννησα λιγο νωριτερα τελικα απο το ραντεβου που ειχαμε δωσει με το γιατρο...Ο μπεμπης βιαζοταν ,γεννηθηκε 7/7 και 3140γρ. Ταλαιπωρηθηκα εκανα ολικη αλλα τωρα ολα καλα ημαστε στο σπιτι με το αντρακι μου!!!

Ευχομαι να ερθουν και αλλα μωρακια και συντομα και σε εσενα rose μου!!! Ευχαριστω πολυ και το παλιο μου παρεακι!!!

Φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

λιλ μου να σας ζησει ο μπεμπαρος γερος να ειναι και καλη λοχεια να εχεις!!!

ευχαριστω πολυ μακαρι να ερθει γρηγορα και για εμενα,φιλακια πολλα :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκιά μου ΛΙΛ!!!!! Να σου ζήσει ο μπεμπούλης!!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=3some.gif][smilie=angel13.gif][smilie=3some.gif][smilie=angel13.gif] Μόλις τώρα διαπίστωσα ότι τελικά γέννησες!!!! Να χαίρεσαι την οικογένειά σου και να είσαστε και εσείς γεροί, δυνατοί, να τον καμαρώνετε όπως θα μεγαλώνει. Πολλά-πολλά φιλιά :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Καλή μου Ρόουζ, μην απελπίζεσαι και μην το βάζεις κάτω...θα έρθει αυτή η ημέρα και για σένα. Κάνε υπομονή καλή μου και έχε πίστη... Θα σου στείλω πμ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρικακι μου η πιστη μου με κραταει και δεν το βαζω κατω αλλιως θα τα ειχα παρατησει!πιστευω τοσο πολυ που ειμαι σιγουρη οτι συντομα θα εχω και εγω το μωρακι μου!

φιλακια φιλεναδα :-*:-*:-*:-* εχεις π.μ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζησει ο μπεμπουλης ΛΙΛ !!! συγχαρητηρια ! Rose καλη επιτυχια κ σε σενα ευχομαι συντομα και στα δικα σου και στα δικα μας εμεις που προσπαθουμε :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ροουζ, Μαρικακι και coco σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες!!!

Ευχομαι τα καλυτερα και σε εσας!!!!!!!!!!

Μαρικακι μου σε σκεφτομαι και διαβαζω τα νεα σου :x:x:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρετώ την όμορφη παρέα και από αυτό το ποστ....Μαρικάκι...καιρό έχω να μπω και να μάθω νέα σου. Ελπίζω όλα να πηγαίνουν καλά με την υγεία σου και τη ζωή σου. Rose μην απελπίζεσαι...Οι περισσότερες εδώ μέσα το ίδιο λούκι τραβάμε και έχουμε όλες την ίδια αγωνία και την αβεβαιότητα για το αν θα γευτούμε τη μητρότητα ποτέ!! Αν έχουν περάσει και τα χρόνια - όπως στη δική μου περίπτωση - τότε καταλαβαίνεις ότι τα ζόρια και οι πιέσεις είναι μεγαλύτερες!

Μην αγχώνεστε κορίτσια μου...Ό,τι είναι να γίνει, θα γίνει! Και εγώ που είμαι πολύ αγχώδης τύπος, τι έχω κάνει στη ζωή μου; Παιδεύομαι και αγχώνομαι και τίποτα δεν καταφέρνω...Άσε που πολλές φορές τα προκαλώ κιόλας...

9η μέρα καθυστέρησης η σημερινή....Από την προηγούμενη Πέμπτη που ήταν να αδιαθετήσω μέχρι και σήμερα - που η αγωνία έπιασε κόκκινο - η κυρία είναι άφαντη. Νιώθω ότι μου έρχεται αλλά ακόμα δεν.... Σήμερα ειδικά που έχω πιο έντονο το αίσθημα ότι θα μου έρθει, έχω πάει ήδη 8 φορές τουαλέτα... Και αρχίζουν να μπαίνουν και άλλες ιδέες στο μυαλό - είναι και ο γυναικολόγος μου που μίλησε για χοριακή - και το πράγμα δε συμμαζεύεται. Πίστευα ότι οι gonal μου προκάλεσαν την καθυστέρηση αλλά τόσες μέρες; Άντε 2,3 μέρες εντάξει....Αλλά 9 και ούτε ίχνος; Βέβαια, αισθάνομαι ότι θα μου έρθει και άμα το αισθάνομαι, δεν πέφτω έξω...Τόσα χρόνια πορεύομαι με την κυρία....Από την άλλη φοβάμαι να κάνω χοριακή. Την προηγούμενη φορά που είχα 5 μέρες καθυστέρηση, έκανα και πήρα μια ωραία κουλούρα για αποτέλεσμα....Δε θέλω πάλι να περάσω τα ίδια....Ψυχολογικά δεν είμαι προετοιμασμένη....Θέλω να είμαι ήρεμη μπας και πιάσουν αυτή τη φορά τα merional και ολοκληρώσω την εξωσωματική (στο άλλο, το σχετικό ποστ, τα κορίτσια γνωρίζουν περισσότερα)....

Εν αναμονή των εξελίξεων και με ένα στομάχι για 2μέρα φουσκωμένο που ενοχλεί (ήταν να μη γίνει η αρχή), σας φιλώ γλυκά.....

Θα γίνουμε μάνουλες....αργά ή γρήγορα, με κόπο ή μη, θα γίνουμε....Το θέλουμε πολύ και θα γίνει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jigsaw εχεις κανει εξωσωματικη η σπερματεγχυση για να μεινεις εγκυος?9 μερες πολλες δεν ειναι για καθυστερηση?αντε κανε μια χοριακη να σιγουρευτεις μην καθεσαι.εξαλλου πρεπει να γνωριζεις αν εισαι η οχι εγκυος για να προσεχεις κιολας!τρεξε και κανε γιατι με το να καθεσαι δεν βγαζεις κατι μονο αγχος προσθετεις..

ευχομαι να ειναι μια χοριακη στα υψηηηηηηη!!!!

οσο για μενα δεν απελπιζομαι απλα περιμενω να ερθει..μην νομιζεις και εμεις εχουμε πολλα χρονια που περιμενουμε αλλα δεν το βαζω κατω!πιστευω πολυ οτι η Παναγιτσα συντομα θα μας στειλει και εμας το μωρουλακι μας :) το ευχομαι πραγματικα για ολες τις γυναικες που προσπαθουν και το θελουν τοσο πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rose ξεκίνησα εξωσωματική αλλά επειδή την τέταρτη μέρα στον υπέρηχο είδαμε ότι με τις gonal τις ενέσεις δεν είχα καμία ανταπόκριση, σταμάτησα. Στο διάστημα που ακολούθησε ήρθαμε σε επαφή με τον άντρα μου αλλά λίγα πράγματα. Δεν ήμασταν και οι δύο σε φάση οπότε δε μας βγήκε το να έχουμε περισσότερες επαφές...Προς το παρόν έχω έντονο πόνο στο στομάχι και αυτό είναι που με απασχολεί....Δεν μπορώ να φάω, ούτε να κάτσω....και άντε να βρεις γαστρεντερολόγο σαββιάτικα.....Αν μέχρι τη Δευτέρα το πρωί, δεν έχω αδιαθετήσει θα πάω να κάνω μια χοριακή για να δω πού βρίσκομαι....Λες από εκεί που δεν το περίμενα να μου ήρθε; ΜΑΚΑΡΙ!!!!! Ελπίζω να είναι αυτό που περιμένω τόσα χρόνια τώρα και να μην φάω καμιά κατραπακιά με αρνητικό αποτέλεσμα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειπα να σας γραψω δυο λογια...ετσι μεσα απο την ψυχη μου.Μονο κ μονο γιατι σας καταλαβαινω απολυτα κ γιατι σ'αυτο εδω το θεμα εχω γραψει αμετρητες φορες....στο παρελθον..

Ειμαι η Ζουμπι,παλια καραβανα εδω,κ προσπαθουσα για μωρο (για 2ο μωρο,αλλα δεν νομιζω πως εχει τοση σημασια αν ειναι για 1ο η για 2ο..) 5 χρονια σχεδον.

Εχω φαει απειρες απογοητευσεις,εχω χαλασει λεφτα σε χοριακες κ τεστ που αν τα μαζευα,θα μπορουσα να αγορασω....ενα μηχανακι...χωρις υπερβολη.

Αγχος,πιεση,στενοχωρια,κλαμα....αυτη τη σειρα ακολουθουσα.Για πολυ καιρο.Μετα απο μια παλλινδρομη(αν ψαξετε θα βρειτε αυτα που εγραφα τοτε),παθαινω κ μια ψιλοκαταθλιψη....κ αυτο ηταν το κερασακι στην τουρτα.

Τα προβληματα ηταν παρα πολλα.Δεν ηταν μονο το θεμα του μωρου.Ηταν κ τα οικονομικα μας.Που απο τη μια στιγμη στην αλλη,λογω της κρισης,απο εκει που ειχαμε τη σειρα μας κ ζουσαμε ανετα κ ωραια,ξαφνικα βρεθηκαμε να μην μπορουμε να πληρωσουμε το νοικι μας...

Δυσκολα πραγματα...ζορικα..

Και ομως μεσα απο ολα αυτα καταφεραμε κ βγηκαμε πιο δυνατοι.Να σας πω...αρχισα να πιστευω αυτο που λεγετε πως ο Θεος σου στελνει τελικα αυτα που μπορεις να αντεξεις,ισως για να σε δοκιμασει...δεν ξερω...δεν ειμουν ποτε ιδιαιτερα θρησκοληπτη..

Φετος το καλοκαιρι λοιπον...δεν ξερω πως...δεν εχω ακομα καταλαβει,ενα βραδυ που καθομασταν κ τα λεγαμε με τον αντρα μου,μας βγηκε εντελως αυθορμητα η επιθυμια να κανουμε επιτελους αυτην την εξωσωματικη,που τοοοοσες φορες ειχαμε ξεκινησει στο παρελθον κ τοοοοσες φορες ειχε σταματησει(για διαφορους λογους,οικονομικους,θεματα υγειας κ.τ.λ).

Ετσι λοιπον χωρις πολλα-πολλα,πηγα στο κεντρο...πολυ χαλαρη,ειλικρινα χωρις αγχος.Γιατι ομως...;;;;Γιατι πιστευα πως δεν θα γινει τιποτα,πως ειμαστε τοσο καντεμηδες που δεν υπαρχει περιπτωση να παρουμε εμεις ποτε τετοια χαρα.Οι γιατροι ,οι μαιες, οι κοπελες που γνωρισα εκει,ολες μου ευχονταν καλη επιτυχια,αλλα εγω ελεγα το ευχαριστω...ετσι απο ευγενεια...δεν το ενοιωθα.Βασικα ξεκινησα την διαδικασια λεγοντας στον εαυτο μου,ελα μωρε...μια εμπειρια ακομα...να δω τι στο καλο ειναι και αυτη η εξωσωματικη πια!!!

Και ειδα....ηταν ολα τοσο απλα,τοσο ηρεμα κ χαλαρα.Και ηταν ετσι γιατι εγω ειχα τετοια ψυχολογια.Στην αρχη φρικαρισα λιγο με τις ενεσεις,οταν καταλαβα πως επρεπε να κανω 3 την ημερα.Μολις ομως εκανα την πρωτη,ειπα...αυτο ειναι...;;σιγα..εχουμε κανει κ χειροτερα..Τους γιατρους δεν τους ρωτουσα τιποτα,δεν ηθελα να μπλεξω με λεπτομερειες,γιατι τελικα οσο πιο πολλα ξερεις,τοσο χειροτερα νοιωθεις.

Με επαιρναν τηλ.μετα απο καθε μετρηση οιστραδιολης,μου εδιναν οδηγιες κ δεν ρωτουσα ουτε ποση ηταν η οιστραδιολη,ουτε τιποτα...απλα εκανα οτι μου ελεγαν.

Τις ημερες της αναμονης μεχρι τη χοριακη,ειμουν απολυτα σιγουρη πως θα αδιαθετησω,καθομουν κ εκανα σχεδια.Ελεγα θα παω γυμναστηριο να χασω τα κιλα που πηρα,θα παρω καινουργιο μηχανακι(μιας κ αυτο που ειχα το πουλησα σε μια δυσκολη οικονομικη συγκυρια κ γενικα σκεφτομουν τι θα κανω για τον εαυτο μου μολις τελειωνε ολο αυτο).Δεν προσεξα ιδιαιτερα,καθησα ξαπλωμενη μονο 2 μερες.Την 3η μερα σιδερωσα..

Οταν 2 μερες πριν την χοριακη ειδα μπεζ κυλιδες στο εσωρουχο,ενοιωσα πως..οκ το περιμενα,θα αδιαθετησω,ειχα κ πονους περιοδου συνεχεια.Πηγα κ εκανα πιο νωρις τη χοριακη μονο κ μονο για να παρω το αρνητικο κ να ξεκινησω να κανω ολα αυτα που σκεφτομουν.

Ομως......αυτη τη φορα ξεγελαστηκα.Ηταν θετικη χοριακη κ πολυ καλο νουμερο.

Ενοιωσα περιεργα....Ειναι φοβερο να εχεις προετοιμαστει 100% για το αρνητικο κ τελικα...η ζωη...η τυχη...να σε κοροιδευει ετσι.

Ηταν η πιο αμηχανη στιγμη μας,εμενα κ του αντρα μου.Καθομασταν μεσα στο αυτοκινητο,κοιτουσαμε τη χοριακη κ δεν ξεραμε τι να κανουμε...τι να πουμε...δεν το περιμεναμε...με τιποτα...

Καποια στιγμη του λεω...ξερεις σε αυτες τις στιγμες ο αντρας αγκαλιαζει κ φιλαει τη γυναικα του...

Αυτο εκανε,αλλα μηχανικα...ενοιωσα κ εγω ετσι...μηχανικα...σαν να εβλεπα μια ταινια....

Αυτα ολα σας τα γραφω γιατι ηθελα να σας δειξω πως ολα γινονται.Πιστευω ομως πως γινονται εκει που δεν το περιμενεις...Αν εγω ολα αυτα τα ειχα κανει πριν 3 η 4 χρονια ισως να μην ειχα αυτο το αποτελεσμα.Γιατι η ψυχολογια μου ηταν στα πατωματα,γιατι ολη μου τη ζωη την ειχα στηριξει στο να γεννησω αλλο ενα παιδι(για οσες δεν γνωριζουν ειμαι 2η φορα παντρεμενη),γιατι κοιμομουν κ ξυπνουσα με αυτη τη σκεψη,γιατι οταν εδειχνε η τηλεοραση κατι σχετικο με γεννες κ μωρα,εστω κ ταινια,αλλαζα καναλι,γιατι δεν ειχα ορεξη για τιποτα κ ενοιωθα αχρηστη,μηδαμινη,γιατι ζηλευα οποτε εβλεπα εγγυο στο δρομο,γιατι οταν εμεινε εγγυος η αδελφη μου κ μου το ανακοινωσε εβαλα τα κλαματα,οχι τοσο επειδη συγκινηθηκα για εκεινη,αλλα επειδη λυπηθηκα κ σκεφτηκα πως για αλλη μια φορα ακουω για αλληνης εγκυμοσυνη κ οχι για την δικη μου.

Εχω δρομο μπροστα μου,ακομα ειμαι στην αρχη του 9μηνου ταξιδιου...Τωρα νοιωθω αγωνια,τωρα προσευχομαι καθε μερα να γεννησω ενα γερο μωρο.Δεν με νοιαζει αν ειναι αγορι η κοριτσι,με νοιαζει να ειναι υγιες κ δυνατο.

Καντε λοιπον ολες υπομονη.Δειτε τα ολα πιο απλα,δειτε κ λιγο σαν παιχνιδι,καντε κ λιγο πλακα μαζι τους...Ναι..δυσκολο...το ξερω...για προσπαθηστε ομως λιγο....αξιζει τον κοπο.

Ειστε δυνατες,μην το ξεχνατε...και αφου καταφερνετε κ αντιμετωπιζετε ολα αυτα....αληθεια....υπαρχει τιποτα που μπορει να σας νικησει;;;...Δεν νομιζω....

Σας φιλω...συγνωμη για την πολυλογια...ελπιζω εστω κ ελαχιστα να βοηθησω καποια απο ολες σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζούμπι, να είσαι καλά και όλα να σου πάνε καλά από δω και πέρα... εμένα με έκανες να νιώσω λίγο καλύτερα και να ανέβει λίγο το ηθικό.. ελπίζω και οι υπόλοιπες κοπέλες που θα το διαβάσουν να νιώσουν το ίδιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για άλλη μια φορά, το όνειρο σταμάτησε πριν καν ξεκινήσει... Είδα σταγόνες καφέ...Η περίοδος είναι θέμα ωρών πλέον... Δε θα χαρώ εγώ....Είναι προδιαγεγραμμένο....Το θέμα είναι ότι ο άντρας μου δε μιλιέται...Λες και φταίω εγώ που θα αδιαθετήσω.....Θα την κάνω την εξωσωματική....Θα μαζέψω τα κομμάτια μου...Εξάλλου είναι ο μήνας των αντισυλληπτικών....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καλημερα σε ολες σας...ναι χαθηκα....αλλα δεν σας ξεχνω.....ευχομαι να εχασα ευχαριστα νεα και να εχουμε πολλες εγκυουλες......εγω μια πανω μια κατω ειμαι ψυχολογικα......η Παναγια μαζι μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jigsaw λυπαμαι αλλα μην το βαζεις κατω καποια μερα θα γινουμε και εμεις μαννουλες!

ζουμπι μου γλυκια εχεις παιδευτει πολυ και εσυ και χαιρομαι πραγματικα παααρα πολυ που τα καταφερες..ετσι και εμενα ο δρομος εκει με παει στην εξωσωματικη που οταν την ακουγα παλια αυτη την λεξη με επιανε πανικος..ομως τωρα την αντιμετωπιζω πολυ νορμαλ!το θεμα ειναι οτι με εμας δεν γινεται με τιποτα ομως να κανουμε εξωσωματικη λογω χρηματων οποτε η πιστη μου και μονο πιστευω οτι μια μερα θα μου φερει το μωρακι απο θαυμα..ετσι και αλλιως ειναι ενα θαυμα η αποκτηση ενος παιδιου!

υπομονη πολυ χρειαζεται και πολυ δυναμη επισης..μερικες φορες απογοητευομαι τρελλα αλλες φορες λεω εχει ο Θεος!

ελπιζω ομως πολυ συντομα να ζησω και εγω αυτο το θαυμα,σε ολες μας το ευχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα :)

πόσο καιρό έχω να μπω ;

μερικές φορές αναπολώ τις μέρες που κάναμε παρέα,

που περνούσαμε κάποιες ώρες τις μέρας μαζί

και το πόσο όμορφο ήταν όλο αυτό.

εύχομαι να σας βρίσκω όλες καλά !!

φιλιά πολλά σε όλες σας !!! :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Κορίτσιααααααααααααα ποσο καιρο εχω να μπωωωωωωωωω!!!!!!!!ειπα να πω ενα γεια..σας σκεφτομαι πολυ συχνα αλλα η μικρη δε μου αφηνει καθολου χρονο,συν οτι ειχαμε επισκεψεις,διακοπες κλπ..ηθελα να δω τι κανετε,διαβασα λιγακι μια δυο σελιδες..θα διαβασω λιγο ακομα να δω!ζουμπι εισαι εγκυος!!!μπραβο πολυ συγκινηθηκα με οσα εγραψες!!ροουζ ευχομαι γρηγορα ενα θαυματακι, ελεος!!!ααααααααααααα :D Να δεις που θα ρθει εκει που δεν το περιμενεις!!!ολες αργα η γρηγορα μενουν αυτο καταλαβα..υπομονη και επιμονη!!ευχομαι ινα φουσκωσουν ολες οι κοιλιτσες συντομα,ολες εδω εχουμε περασει την αναμονη και ειναι οπως περιπου τα περιεγραψε η ζουμπι,ποναει..αλλα ευτυχως μολις ερθει το παιδακι ολο αυτο μοιαζει πολυ μακρινο..δεν ξεχνιεται ομως και ετσι μπορεις να εισαι στο πλαι και να καταλαβεις και να βοηθησεις πολλες κοπελες που το ζουν ..γιατι ειναι πολλες που το ζουν..και μετα καθε μερα εισαι ευγνομων για αυτο το θαυματακι που σου χαμογελαει και σε αγκαλιαζει..Λιλ γεννησες;ααααααααααααχ..μερεντακι τι κανεις;παω να δω ποιες αλλες ειστε εδω ετσι να πω ενα γεια..Αναστασια σαν να διαβασα για τα πανω κατω σου..οι ισορροπιες λιγο χαλανε αμα ερθει ενα μωρακι αλλα θα ξαναβρεθεις..πολλα φφφφφφφφφφφφφφφφφφουουουουουουου αν και δεν ειμαι εγκυος για πολλες φουσκωμενες κοιλιτσες...μου λειψατε..να εχετε πιστη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τζανολινοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο αααααααααααααχ.....πως σε καταλαβαινω!!!!προσπαθειστε σε παρακαλω!!υπομονη οσο γινεται!σε νιωθω κι εγω λεω ευτυχως που εμεινα τοτε εγκυος γιατι με τις επομενες εγκυμοσυνες που ειδα γυρω μου αν δεν ειχα μεινει νιωθω οτι θα ειχα πηδηξει απο καποιο μπαλκονι και σιγουρα θα χα χωρισει..μου χε γινει εμμονη πλεον..πονουσα σε καθε νεα ανακοινωση και νεα κοιλια που εβλεπα..ειναι πολυ ζορικο αλλα προσπαθησε να μη χασεις τη σχεση σου ειναι κριμα!χουανιτακι να σου ζησει κι εσενα!!!μουτσ μουτσ ..κι εγω ευχαριστω ολες για την συμπαρασταση και την παρεα..χαρις σε σας αντεξα και προχωρησα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

κοριτσακια γλυκα!!!!!!!! μου λειπετε πολυ τα εγραφα και στο ποστ της εξωσωματικης!! εχω πολυ καιρο να μπω αλλα σας σκεφτομαι!!

ζουμπι πολυ χαρηκα, συγχαρητηρια!! Κουαντο μου πως παει με τη μικρη σας?

Αναστασια μου ετσι ειναι.. εγω ημουν πολυ χαλια για πολυ καιρο.. ολα αλλαξαν ξαφνικα και οι ισορροπιες με τον αντρα μου , μετακομισαμε κιολας, η μικρη ηταν πολυ ζορικη τους πρωτους μηνες.. αλλα ειμαι πολυ καλυτερα! σκεφτομαι ποσο αγωνα εχουμε κανει για αυτο το μωρο και καθε πρωι που την κοιταζω λεω θεε μου δικο μου ειναι αυτο το πλασμα??? και δεν με νοιαζει τιποτα!!!!!!!!!!!!οκ απλα νυσταζω!!!! χαχαχαχαχα

φιλια σε ολες και καλη δυναμη!! τα σπορακια ερχονταιιιιιιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

7 λοιπον και εγω ειμαι ακομα εδωωω και αυτο το χειμωνα :lol::lol::lol::lol: καλοριζικοοοοο!!!!!!ευχομαι το νεο ποστ και μεχρι το νεο ετος να εχουν κοκκινισει πολλες!καλη μας επιτυχια με πολλα θετικα τεστακια @};-@};-@};-@};-

ευχαριστουμε αναστασακι μου το ποδαρικο σου ειναι πολυ καλο και τωρα με την φραουλιτσα σου ακομα καλυτερο ;):-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Κοριτσακι μου με θυμασαι?μπηκα να δω αν καποια απο τα κοριτσακια που μιλουσα το 2010 ειναι ακομη εδω ..ειδα πως εισαι στο θεματακι αυτο και μπηκα να σου ευχηθω μεσα απο την καρδια μου,μεσα απο την ψυχη μου ο επομενος κυκλος σου ναναι και ο τελευταιος....να ριζωσει μεσα στην κοιλιτσα σου ενα μικρο σπορακι,να γινει μεγαλο δυνατο και να βγει γερο απο μεσα σου!Καθε ευτυχια καρδια μου!εγω γεννησα και 2ο μωρακι και δοξα τω Θεω πανε ολα καλα...εκτος απο την κουραση...οτι χρειαστεις στειλε πμ!!!

ΕΠΙΣΗΣ σε ολα τα κοριτσια που προσπαθειτε!!!θα μπαινω να τα λεμε!ευχομαι πολλες φουσκωκοιλιτσες αυτο το μηνα!!!!!με το καλο κοριτσια!!!αιντε να ακουσουμε για νινακια!!!φιλακια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωστε εδώ είστε πουλάκια μου...κι εγώ που νόμιζα οτι χάθηκαν όλοι!

Τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς σε όλες τις αγωνιστριες... θέλει πολύ υπομονή και καλή ψυχολογία το θέμα αλλά να μην επαναλαμβανόμαστε...

Όλες θα γίνετε μάνες ! το λέω και το πιστεύω ακόμα κι αν μερικές έχουν σταματήσει να το πιστεύουν για τον εαυτό τους!

Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...