Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤ ΝΤ ΛΕΜ Ν13


Recommended Posts

αννα μαρια μαζι με τον αντρα σου δεν τον κανετε μπανιο? ο ενας θα τον κραταει κ ο αλλος θα τον λουζει

οπως κ να εχει πιστευω οτι πολυ γρηγορα θα του περασει κ μετα δε θα θελει να βγαινει απο τη μπανιεριτσα του!!

αυτη η κρεμα της μεντελα ειναι θαυματουργη!! κ εγω την εβαζα οταν ερεθιζονταν οι θηλες μουκ δεν ειχα κανενα απολυτως προβλημα οσο καιρο θηλαζα! κ οπως ακριβως λεει η ευη, απλωνις λιγο γαλατακι πανω στις θηλες κ τις αφηνεις να παιρνουν αερα!

τιτινα κ για τον δικο σου το ιδιο πιστευω! θα αρχισει να του αρεσει σε λιγο το νερακι!

με παιχνιδακια κ τετοια δε χαζευει λιγο?

ελα ρε ευη αρχισε να φερνει τουμπες απο τωρα το σκατο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 909
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αα αγγελικουλα για τη φωτο δε μππρω να σε βοηθησω

εχω προσπαθησει κ εγω να βαλω 2-3 φορες το δωματιο μας αλλα δεν τα καταφερα κ δεν ασχοληθηκα παραπανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σκατοπουλα!!!προσπαθω μια ώρα να ανέβασω φωτο κι δεν τα κατάφερνε και μάλλον φταίει το μαμμυ..θα δοκιμάσω κι αύριο..

Λενακι τι κανείς?σε άφησαν οι άντρες του σπιτιού Μονάχου,α σήμερα?εκανες τελικα τις δουλειές σου?για την μεγάλη μέρα είσαι έτοιμη φιλενάδα?πως νιώθεις που θα γίνεις δεύτερη φορα μαμα?σιγουρα οχι όπως την πρώτη φορα υποθέτω..τώρα ξερεις τι σε περιμένει..

Βάνεσσακι αυτο που είπε η Μαια δεν στέκει...και με λύπει που οι ματιές δεν ξέρουν τέτοια θέματα θηλασμου και παρα πληροφορούν πολυ κόσμο..

Άννα Μαρία του χρόνου τέτοια μέρα θα έχετε γιορτή..τι έγινε με την μαμα σου?ειναι καλύτερα?

Αναστασία!τι κανείς κοριτσάκι μου?πως παει η μικρη?

Χριστινακι, ελπίζω κι ευχομαι να αρχεία ωραία νεα απο την βίοωια!κατι μου λέει ότι έπεισε σε καλο γιατρο..

Κορίτσια εμένα ο δικός μου τρελαίνει αι να ενιαία γυμνός και το κορυφαίο..απολαμβάνει το μπάνιο του και δεν βγάζει κιχχχ

Χριστινακι απο Firefox μπαίνω αλλα τίποτα..μικρύνει και το μέγεθος..τις έκανα περίπου400-500 mbyte alla pali den..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες καλημερα!!!

για ακομα ενα βραδυ δε μπορεσα να κοιμηθω.. ειμαι στο ποδι απο τις 6 κ κανω δουλειες!

μαλλον ο οργανισμος μου αρχισε να μπαινει σε party mode για τα ξενυχτια που θα ερθουν! :lol::lol:

φιλακιααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΝ Κ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ.ΚΟΡΙΤΣΤΣΙΑ ΔΕΝ ΠΟΛΥΜΠΕΝΩ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΥΣΗΧΟΣ Κ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΑΓΓΑΛΙΕΣ Κ ΛΟΓΑΚΙΑ ΘΕΛΕΙ.....ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΧΩ ΚΑΝΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΙΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ Κ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΚΟΙΤΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Κ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ....ΚΟΙΜΑΜΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ 24 ΩΡΟ ΤΟ ΠΟΛΥ 5 ΩΡΕΣ.ΣΗΜΕΡΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΡΕΠΟ Κ ΘΑ ΣΤΟΛΙΣΟΥΜΕ ΔΕΝΤΡΟ Κ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΜΕ ΤΟ ΣΤΟΛΙΣΜΑ ΚΛΠ.ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΨΑΡΑΚΙ ΠΑΤΑΤΕΣ Κ ΣΑΛΑΤΑ Κ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΚ.

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ Κ ΜΕΝΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΒΓΑΖΕΙ ΓΟΥΛΙΕΣ ΜΙΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΠΛΑΙ ΟΛΑ ΟΚ.

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ Κ ΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΝΙΟ ΚΛΑΕΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ...ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΣΥΝΙΘΙΣΟΥΝ.

;ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ?Ι

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΧΑΘΗΚΑΜΕ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?

ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ.

Α Κ ΘΕΛΩ ΝΑΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΕΝΑ ΝΕΟ ΠΟΣΤΑΚΙ ΜΟΛΙΣ ΓΕΝΝΗΣΟΥΝ Κ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΠΟ ΕΚΕΙ.ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΜΠΟΡΕΙ Α ΤΟ ΑΝΟΙΞΕΙ Κ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΜΕ ΝΑ ΞΕΡΩ ΝΑ ΕΡΘΩ Κ ΓΩ ΣΤΙΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιριαμ κ οτι σε σκεφτομουν!

καλο κουραγιο κ υπομονη με τους κολικους.. να σας περασουν γρηγορα

για τον υπνο κοριτσι μου προσπαθησε να κοιμασαι οσο μπορεις περισσοτερο, χαλαρωσε λιγο με τις δουλειες.. ας μην καθαρισεις για 2-3 μερες, παρε δυναμεις, μην εξαντληθεις!

αχ το μπουρεκι μας λετε να γεννησε??? να τους προλαβε η μπουμπουκα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΑ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΝΩ ΔΕΝ ΚΑΝΩ Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.....ΟΣΟ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ ΜΟΝΟ.ΕΣΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ?Ο ΜΙΚΡΟΣ?ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις ολοι καλα ειμαστε! περιμενουμε τον μπεμπαρο!!

αναστασακο κ βανεσσακι διαβαστε κ αυτο αν θελετε

http://pediatros-thes.gr/%CE%B8%CE%B7%C ... %83%CF%85/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!!!!!Καλό μήνα!!!!!!!

τι κάνετε;;;

Εμείς σήμερα κοιμηθήκαμε από τις 21.30 ως τις 4.00 ξυπνήσαμε φάγαμε και κοιμηθήκαμε πάλι ως τις 7.00.

Με έχει τρελάνει το μαναράκι μου, μου γελάει, βγάζει κραυγούλες, επικοινωνεί!!!!!!

Η αλήθεια είναι ότι κουράζομαι αρκετά γιατί θέλω να τα κάνω και όλα μόνη μου….ο αντρούλης μου έρχεται το βράδυ πτώμα…….αλλά πάντα πρόθυμος να βοηθήσει….στα πάντα!!! Δόξα το Θεό…!!!!!

Μάντι μου μια χαρά το κοριτσάκι σου 2.800, κοριτσαρος!!!!!!!!!

Άννα Μαρία μου πως πας με τα πονάκια;;;

Γιατί με τον Αντρίκο σου μια χαρά τα πας είμαι σίγουρη!!!!!!!!!!

Συμπεθερούλα μου πως τα πας φιλενάδα;;;

Έχεις λιγότερο άγχος όσο περνάνε οι μέρες;;;

Νιάκι μια χαρά τα μωρουλίνια σου μπράβο, ήσυχα,,,ευτυχώς είναι και δύο!!!!!

Πώς τα πας φιλενάδα;;;

Χριστινάκι είστε όλη η οικογένεια κούκλοι!!!!!!!!!!!

Φτου σας!!!!!!!!!!!!

Καλά αποτελέσματα στη βιοψία!!!!!!

Δωράκι πώς τα πάτε με τις γουλίτσες;;;

Εμείς λίγο καλύτερα!

Νασιούλα τι κάνεις φιλενάδα;;;

Πώς είναι το Μαράκι σου;;καλύτερα;;

Η μικρούλα σου πώς τα πάει με τον ύπνο;;;

Αγγελικούλα φιλενάδα!!!!!!!!

Εμείς έχουμε ξεκινήσει να στολίζουμε σπίτι , δέντρο, όποτε βρίσκουμε χρόνο και είμαστε και οι 3 μαζί!!!!

Κουράζεσαι και εσύ φιλενάδα!!!! Αλλά τα μωρά μας η πιο γλυκιά κούραση ε;;;

Φιλάκια πολλά

Βανεσάκι , Μαράκι , Βασούλα φιλάκια!!!!!!!!!

Μυριαμ κοριτσάκι μου εσείς να είσαστε καλά και όποτε έχεις χρόνο τα λέμε…και εγώ 2 μέρες δε προλάβαινα να μπω ούτε ένα λεπτό!!!!!!!!!

Λενάκι μου εν αναμονή του μπέμπαρου ε;;;;; Χαίρομαι που είστε καλά!!!!!!!!! καλό μήνα και με το καλό!!!!

Το Λυδιάκι και το Γιωτάκι δε βλέπω να γέννησαν!!!!!!!!!!!!!!!

url=http://lilypie.com]Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μια χαρα σε διαβαζω!! μπραβο κοριτσακι μου, πολυ χαιρομαι!!!

αποτι βλεπω απο υπνο μια χαρα εισαστε ε? τη μερα κοιμαται το παλικαρι σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι μου γενικά την μέρα δε κοιμάται.

Ήταν 2 μέρες που γκρίνιαζε όλη μέρα!

Αλλά χτες ήταν καλύτερα!κοιμήθηκε και λίγο την μέρα.

Έρχεται σε λίγες μέρες το καλύτερο Χριστουγεννιάτικο δώρο σου!!!!!!!

Τώρα τον ταίζω......μαγειρεύω αρνάκι με πατάτες στη γάστρα και μας έχει σπάσει την μύτη!

Μετά θα τον πάω και την βολτούλα του.

url=http://lilypie.com]Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αρνακι πατατες στη γαστρααααααααα =p~=p~=p~=p~=p~=p~=p~=p~=p~=p~=p~=p~=p~

πω πωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω κρατα ενα μικρο μικρουτσικο πιατακι κ για μενα!

ουφ φευγω παω να τελειωσω τις δουλειες μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι μου το δοκίμασα και πραγματικά σήμερα δημιούργησα!!!!!!!!!! :lol::lol:

το είχα μαρινάρει από χτες το βράδυ και είναι τέλειο!!!!!!!

σε περιμένωωωωωωωωωωω

πάω και εγώ να κάνω δουλίτσες όσο με αφήνει ο μπέμπης!!!!!!

φιλάκιαααααααααααα

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KORITSAKIAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!HRTHAME KAI EMEIS!!!!!!!!!!!!

AGGELIKH MOY GIA DOKIMASE NA MPEIS KAI APO INTERNET EXPLORER NA DOKIMASEIS MPAS KAI!!!!!!!!ANTE THELOUME NA DOUME TO AGORAKI SOU!!!!!!

MARAKI MIA XARA O MIKROS SOU HSYXOULHS!!!!!!!!KAI EMENA EXTHES KOIMITHIKE KATA TIS 8:30 KAI KSYPNISE NA FAEI STIS 3:30....KAI META KSANAKSYPNISE STIS 6:30!!!!!!!!!OPWS NA NAI TA KANEI TA WRARIA TOU ALLA DEN ME ENOXLEI EFOSON KOIMATAI KATEYTHEIAN META!!!!!!!

LENAKIIIIIIIIIIIIIIIIII LIGO SOU EMEINE VREEEEEEE ERXETE TO XRIUSTOUGGENIATIKO DWRAKI SOU!!!!!!!!!ME TO KALOOOOOOOOO!!!!!!!!!

PWS TO EXEI PAREI O ANASTASHS TON ERXOMO TOU ADERFOULH TOU???TON PERIMENEI KAI AYTOS???

EMEIS SHMERA PAME GIA TO DEYTERO EMVOLIO.... :?:?:?:?:?:? KAI LENE PWS AYTO PONAEI PIO POLY...EINAI THS MINIGITIDAS....WX PANAGITSA MOU ELPIZW NA MHN TALAIPORITHEI POLY O KALOS MOU...........

SHMERA ANAKALYPSA OTI TOU PANE POLY TA KOKKINA...DEN TOU EIXA KSANAVALEI KOKKINA...EINAI POLY GLYKOULIS DEITEEEEEEEEEE!!!!!!!kAI FORMAKI POLSKA APO THN GIAGIOULA MAS!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P:P:P:P

OSO APO GELAKIA KORITSIA MAS EXEI TRELLANEIIIIIIIIIIIIIIIIIII OLO GELAEI KAI ME HXO KIOLAS KAI EINAI SKETH TRELLAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!

post-11182-13873938248585_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ρε τιτινα για πολλα φιλια ειναι ο μικρος!! κ κοιταει κ με ενα τελειο υφος την καμερααααααααααααααααα κουκλος ειναι!

βαλε μας καλε κ μια να γελαει! ολο σοβαρο μας τον δειχνεις!

αχ δεν ειναι τελεια τωρα που αρχιζει να γελαει κ να ξεκαρδιζεται κ ακουγται αυτο το τελειο το μπεμπε το γελακι???? εδω τον ανασταση μου ακουω που γελαει κ τρελαινομαι, οταν ειναι τοσο μικρουτσικα ειναι ΑΠΟΛΑΥΣΗ!!

ο αναστασης λεει οτι τον μπεμπη θα τον κανει "ολο αγκαλια και μα(φιλια)" :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: κ οποτε βλεπει μωρακι θελει να το αφησουν οι αλλοι κατω κ να το αγκαλιασει :lol::lol: στην αρχη δε νομιζω να εχει προβλημα, ειναι ευαισθητοποιημενος :P οταν βλεπει νινακι :lol::lol::lol::lol: πιο πολυ φοβαμαι οταν περασει λιγο ο καιρος τι θα γινεται στο σπιτι

μακαρι να ειναι οπως της ευης που ειναι τοσο καλος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα και απο εμας!!!κοριτσια μου εχει 2 μερες τωρα που η μικρουλα εχει κολικους και δεν ησυχαζει λεπτο!!!την εχει πεθανει την καημανουλα τη μαμα μου!!!να ειναι καλα που με βοηθαει, γιατι δεν ξερω πως θα τα καταφερνα μονη μου!!!λειπει και ο αντρας μου οπως ξερετε και ερχεται μονο σ.κ....

βεβαια, ειναι ενα κουκλακι και μας εχει κλεψει τις καρδιες, οποτε το συγχωρουμε!!!

χριστινακι δεν εχω λογια για το μικρο!!!φτου φτου φτου!!!!!

λενακι, ευχαριστουμε πολυ πολυ που μας ενθαρρυνεις.το τελευταιο λινκ που εβαλες δε μου το ανοιγει.παντως για συμβουλο θηλασμου που λες, που χρονος...ασε που δεν ξερω και που να βρω συν το γεγονος οτι το στηθος μου το βλεπω πολυ μαλακο καιξεφουσκωτο, οποτε αμφιβαλλω αν υπαρχει ιχνος γαλακτος εκει μεσα!!!και οταν βαζω τη μικρη, νευριαζει, κλαιει και τα παραταμε!!!ισως δε βρισκει γαλα, γι αυτο...

λυδια, γιωτακι ,βασουλα, αντε σας περιμενουμε!!!

α λυδια ξεχασα να σου πω!τις τελευταιες μερες σκεφτομαστε πολυ να τη βγαλουμε λυδια!!!!μας αρεσε απο την αρχη το ονομα αυτο επειδη ειναι πολυ γλυκο, αλλα δεν το σκεφτομασταν επειδη τελευταια το επιλεγουν πολλοι!!!ομως αφου μας αρεσει τοσο, γιατι να το αποκλεισουμε!!!διαβασα οτι γιορταζει στις 20.05!!εκεινη την ημερα εχω κι εγω γενεθλια,αρα θα ηταν πολυ ωραιο...

οι υπολοιπες τι κανετε???

το ηλιαννακι που χαθηκε???που να προλαβει???εδω 1 μωρακι εχουμε και δεν προλαβαινουμε ουτε να υπαρξουμε :lol::lol::lol:

αννα μαρια πως τα πας???η μαμα σου πως ειναι???περαστικα ευχομαι!!!φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ase lenaki mas exei parei ta myala o mikros kanonika...kai egw trelenomai giayto to vlemma touuuuuuuuuuuuu!!!kale me toses fwtografies pou ton exw vgalei pleon koitaei kateytheian sto fako me to pou shkwnw fwtografikh h kinhto!!!!xaxaxaxaxaxaxxa!!!!!!!!!!!

gia montelo tha ton paw den yparxei periptwsh...axxxaxaxa

einai sketh trelllaaaaaaaaaaaaa otan gelane me hxo ta mpempakiaaaaaaa den yparxei pio glyk pragmaaaaaaaa!!!!!!!!!pou na pei kai mamaaaaaaaaaaaaaaa kai mpampa tha paw sto dafni kateytheian........

mpravo ston anastash kalo paidaki...kala otan megalwsei o mpempis tha kanoune synomosies kai ta 2 mazi..tha sas trelanoun...xaxaxaxa

vanessaki ypomonh me tous kolikous tha perasoun....tis exeis dwsei katholou xamomilaki?????h kinterte????egw tou edina kinterte pantws sthn arxh kai den eixame poly grinia...twra den xerw ama voithise ayto h aplws den eixe toso entonous kolikous!!!!!!!

ante sas vazw kai alli fwto gelasth!!!!!!!!xaaxaxa

liwnwwwwwwwww giayto to xamogelooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!

post-11182-13873938252475_thumb.jpg

post-11182-13873938252536_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια.......

και ναι ακομα εδω........χαχαχα.......αυριο ομως τερμα τα ψεμματα...λογικα τετοια ωρα θα εχω την μπουμπα αγκαλιτσα.....θα ειμαστε στο μητερα στις 6 και μιση.....πουρνο πουρνο......

χριστινακι κουκλος ο γιος σου.....

λυδιακι αντε ευχομαι να γεννησεις και εσυ αυριο......

λενακι ολο δουλιτσες εισαι......χαλαρωσε....

οι μανουλες του ποστ τι κανουν;;;;πολλα φιλιααααα.

παω να φαω εχω λυσσαξει στην πεινα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας εγκυούλες και μανούλες!!!!

καλό μήνα, με το καλό να γεννηθούν και τα υπόλοιπα μωράκια που περιμένουμε!!!!!!!!!!!!

Γιωτούλα κοριτισάκι με το καλό αύριο να γίνεις και πάλι μανούλα και γιατί αύριο;

τώρα που το σκέφτομαι και σήμερα ακόμα καλύτερα!!!!

Λυδία μου ετοιμάζεσαι και εσύ γλυκιά μου;

Άννα Μαρία μπράβο είσαι μια χαρούλα, ψύχραιμη και πραγματικά σε θαυμάζω.Πως

είναι η μανούλα;

Αγγελικούλα συμπεθέρα μου έκανες τα μελομακαρονά σου;όσο για το σύζυγο δεν σχολιάζω...

τελικά δεν ξέρω αυτοί οι άντρες τι έχουν στο μυαλό τους...φιλησέ μου τον γλυκόμου Χάρη!!!

Χριστινάκι ο γιος σου δεν υπάρχει............αγαπουλίνι σκέτο!!

Λενάκι δουλειές διαβάζω;;;μάλλον ετοιμάζεσαι φιλενάδα για να υποδεχτείς το αγοράκι σου!!

Μαράκι μου και εμείς πάμε καλύτερα σε σχέση με τις γουλιές, δόξα το Θεό!!μου άνοιξες

την όρεξη βρε φιλενάδα με το φαγητό σου, είσαι χρυσοχέρα!!!!!

Αναστασάκο έχουν δίκιο τα κορίτσια, που το κατάλαβε η μαία ότι δεν έχεις γάλα;

πάλεψέ το καλή μου όσο μπορείς κια μην ακούς κανέναν.

Βανεσσάκι ταλαιπωρείται το ζουζουνάκι σας;Υπομονή θέλει το χρόνο του!!Το Λυδία

είναι τέλειο!!

Muriamaki φιλησέ μου το αγοράκι σου και κουράγιο φιλενάδα και προσπάθησε να

κοιμάσαι όσο μπορείς!!

Κορίτσια έχω μια απορία η μπέμπα μου όσο περνάει ο καιρός τρώει λιγότερη ώρα,

είναι φυσιολογικό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MA AKOMA EDW VRE GIWTAKI?XAXAXAXA ELA EXEI MEINEI KAI SHMERA NA KANEI THN EMFANISH ALLIWS TETOIA WRA AYRIO THA THN EXEIS AGGALITSA THN MPOUMPOUKA SOU!!!!!!!

ME TO KALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!NA SOU PANE OLA TELEIA!!!!!!!ENNOEITE PWS THA PERIMENOUME NEA SOU!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω κι εγω!!

Συμπεθερουλα οσο περνανε οι ημερες ειμαι καλυτερα,χαλαρωνω λιγο!Τι κανετε εσεις?Γκρινιαζε ο γαμπρουλης μου?

Λενακι πολυ καλο το αρθρο αλλα δεν ξερω βουνο μου φαινεται.Μου εδωσαν και κατι τηλεφωνα απο συμβουλους,θα δοκιμασω κι εκει!!

Τιτινακι γλυκας ο μικρουλης!!Καλε πως μεγαλωσε ετσι?

Μιριαμακι τι κανει ο πασακας σας?κολικους εεε?κουραγιο!!!Ζεστα πανακια στην κοιλιτσα,θερμοφορα αυτα ξερω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δωρακι απολυτα φυσιολογικο ειναι...το γαλα σου πλεον ρεει αφθονο και η μικρη εχει συνηθισει.......πολυ χαιρομαι για εσας.......σε ευχαριστω και για τις ευχες σου.....

χριστινακι ασε....ειπαμε δεν το γλιτωνω το αυριανο...και το χειροτερο ειναι οτι το πρωι δεν πρεπει να πιω ουτε μια γουλια νερο...αυτο δεν το μπορω...εδω για εξετασεις πηγαινα και δεν επαιζε να μην πιω καφε...παλι καλα που το μητερα ειναι ουτε 5 λεπτα απο το σπιτι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και από μαςςςςςςςςςςςςςςςς...;)......και εμείς ακόμη εδώ...χιχιχιιχ...;)..το μικράκι μας έχει άλλα σχέδια από ότι φαίνεται..;)

Γιωτούλα μου, όπως καταλαβαίνεις σίγουρα θα προηγηθείς εσύ και η μπουμπού σου και μετά θα ακολουθήσουμε εμείς...;)....δεν βλέπω να σας προλαβαίνουμε...;).....πάντως αύριο στις 13:45 έχουμε γιατρό....για να δούμε τί θα μας πει...;)

Βανεσσάκι μου πολύ χαίρομαι που σας αρέσει το όνομα Λυδία για την μικρούλα σας.....όντως γιορτάζει στις 20/5 και είναι η Λυδία η Φιλιππισία, η πρωτη Ευρωπαία Χριστιανή......το βαπτιστήρι της είναι εδώ στην Καβάλα...εκεί βαπτήστικα και εγώ...:)......υπάρχει και η Λυδία που εορτάζει στις 27/3....αλλά νομίζω ότι είναι καλύτερα να την εορτάζετε αν καταλήξετε σε αυτό το όνομα στις 20/5 που έχεις και τα γενέθλια σου...;)....σε φιλώ...

σας φιλούμε όλες....;)....όπως καταλαβαίνετε δεν με χωράει ο τόπος.....:)...θέλω να δω το μικράκι μου...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ!!!!λυδιακι σε καταλαβαινω..λογικο ειναι να μη σε χωραει ο τοπος....ευχομαι τα νεα απο το γιατρο να ειναι ευχαριστα και μεσα στο σκ το πολυ να εχεις γεννησει και εσυ.....φιλια στην εκπληξουλα σου :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • 3;!! Να σου ζήσουν! Με το καλό και το 4ο να έρθει!  Εγώ 3η φορά έγκυος αλλά είναι το 1ο που περιμένω και πιστεύω αυτή η φορά θα είναι και η τυχερή 🌈 Όπως τα λες, άλλες στιγμές είμαι καλά και άλλες άρρωστη κανονικά. Αλλά χαλάλι!! 
    • Ευχαριστώπολύυ!! Αν κάποια κοπέλα ξέρει κάποιο καλό ενδοκρινολόγο αναπαραγωγής στείλτε μου ένα μήνυμα please!!
    • Γενικά δεν ειναι μια εξέταση που την προτείνουν… να όμως που στην φιλη μου αυτο ήταν το θέμα. Η συγκεκριμένη είχε λιγο παραπάνω κιλά οποτε ισως από αυτο το υποπτεύθηκε ο γιατρος. Να πας σε ενδοκρινολόγο που εξειδικεύεται στην υπογονιμότητα. Ελπίζω σε περίπτωση που υπάρχει κατι να βρεθεί σύντομα για να αντιμετωπιστεί! 🫶🏻
    • Καλημέρα!! Εγραψα και πριν αλλα μαλλον δεν ανέβηκε η απάντηση μου... Εχω αλλα 3 παιδακια☺️ Απο συμπτώματα οχι σπουδαια πράγματα . Απλα αν δεν ειχα κανει τεστ ακομα, από χθες θα το ειχα καταλάβει ότι ειμαι έγκυος. Η όρεξη μου για φαγητό έχει πέσει. Ειναι καπως το στομάχι, οχι αναγουλες και τέτοια βέβαια. Η όσφρηση μου έχει γίνει υπερ ευαίσθητη (μυριζω τα πάντα αχαχ) και λίγη κόπωση. Σε γενικές  γραμμές όμως τίποτα το σπουδαίο. Πιο πολύ νιώθω σα να ειμαι λίγο άρρωστη. Εσυ;
    • Όλα καλά θα πάνε!!! Εγώ αύριο μπαίνω στην 27η, είμαι στα τέλη Αυγούστου..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...