Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤ ΝΤ ΛΕΜ Ν13


Recommended Posts

Εύη μου εγώ δεν χρησιμοποιώ καν θερμαντήρα αλλά πιστεύω ότι είναι ευκολία για τις περιπτώσεις που ανέφερες........εγώ δεν κρατάω ούτε βρασμένο νερό σε θερμό (ούτε καν την νύχτα για να το έχω έτοιμο, την στιγμή που θα το χρειαστώ θα το φτιάξω στον βραστήρα), θερμό χρησιμοποιώ μόνο σε περίπτωση που πρέπει να είμαι κάπου και θα πρέπει να την ταϊσω εκείνη την ώρα.......πάντως το ξένο γάλα με την καμία δεν το ξαναζεσταίνουμε!!!!!

Ααααααα τώρα που το θυμήθηκα....Άννα Μαρία 3450 ο Ανδρέας?????????? Θηριάκι τον έβγαλες κι εσύ....μπράβο κοριτσάκι, καλωσήρθες κι εσύ στο κλάμπ με τα μπαμπάτσικα μωράκια!!!!!!!!!!!! Φτου φτού τα μαναράκια μου......

Αύριο η μπεμπίκα μου συμπληρώνει τον πρώτο μήνα της ζωής της και μου φαίνεται απίστευτο πότε πέρασε κιόλας ένας μήνας από τότε που γέννησα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 909
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας...πολλες απουσιες και σημερα.....

ερημωσαμε.......

αναστασια ο θερμαντηρας ειναι πιο πολυ για να ζεστενεις το μητρικο γαλα....οχι για την σκονη.....εκτος αν το κανεις ετσι οπως λεει η κισκα......δεν ξαναζεστενουμε το ξενο γαλα παντως.......μετα απο μιση ωρα το πολυ το πεταμε........

αυριο 8 ωρα εχουμε ραντεβου στο παιδων με τον γαστρεντερολογο.....αντε να δω τι θα μας πει......ελπιζω να βρουμε μια ακρη..... :roll::roll:

φιλια κουκλεςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλα να πάνε καλά Γιωτάκι μου....αν και είμαι σίγουρη ότι ο ταλιμπανάκος δεν έχει απολύτως τίποτα και τζάμπα ταλαιπωρήστε (κι εσύ στην κατάστασή σου) αλλά αφού ξεσηκωθήκατε τουλάχιστον να σας φύγει η ιδέα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νασια μακαρι να ηταν ετσι.....ολη την ημερα ειναι με ενα χερι στο ποπο του.....αφου και τα βραδια ξυπναει απο αυτο...δεν ξερω τι να πω.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia gyrisa spiti!!!!!!!!!!!!!teleio to tattoo to latrepsa!!!!!!!!!!den tha sas pw ama ponese giati egw eimai kai ligo anaisthith!!!!!!!!!pantws to palikari pou mou to ekane parakseneytike giati me evlepe toso xalari...oute pou travixtika katholou!!!!!!!!sas vazw fwtografi na mou peite thn gnwmh sas!!!!!!!

post-11182-13873938150873_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτα οχι καλε στη γιατρο μου εκλεισα.. τι να παω να δει πιο νωρις, πριν μια βδομαδα πηγα κ λογικα μεσα σε καμια 10αρια μερες θα εχω γεννησει :roll:

νομιζω οτι η μπουμπουκα σου θα σε προλαβει ;)

ελπιζω να μην ταλαιπωρηθειτε με τον μικρο ρε συ.. κριμα το καημενο

αναστασακοοοοοοοο οτι περισσευει απο το γαλα το πετας!! το πολυ πολυ να το αφηνεις για κανενα μισαωρο.. μην το ξαναζεσταινεις ομως! ο θερμαντηρας ειναι για αυτα που λεει η ευη περισσοτερο

ευη μια χαρα ρε η μικρη!!!! ελπιζω να μην ανεβασει πυρετο το καημενο..

δωρα μου κοριτσαρα μου σε ειδα στον υπνο μου!! ειδα οτι ειχες ερθει να παμε για κλαμπινγκ :lol::lol::lol::lol: κ ειχαμε αφησει τα μωρα (ειχα γεννησει κ καλα) σε καποιου το αμαξι κ ψαχναμε στο σπιτι να δουμε τι χρειαζομαστε για τα μπεμπεδια στο κλαμπ :lol:

νασια τι κανεις κοριτσι μου? πως εισαστε??

τιτινα το τατου τελειοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!

καλα ρε δεν πονεσες???? αναισθησια φουλ ε??? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδεςς εδω και εγω..η μικρη μου εκανε πυρετο 38.5 της εδωσα ντεπονακι αλλα δεν μπορει να κοιμηθει..την εχω στα χερια τωρα να ηρεμισει καλα καλα και να την βαλω στην καλαθουνα..εχασα και τη γυμναστικη μου σημερα..μα καθολου χρονο δεν βρικα...2πλα θα κανω αυριο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααααα!!!!!!!

Άννα Μαρία να σου ζήσει ο γιος!!!!!!

Να είναι τυχερός και γερός!!!!!!

Καλή λοχεία!!!!!!!

Χριστινάκι κούκλος ο γιόκας σου!!!!!! Τέλειο το βιντεάκι.

Με γεια το τατού!!!!!!!!

Νιάκι μου μια χαρούλα είναι ο ζουζούνος και η καραμελίτσα σου στο βάρος τους!!!!!

Εσύ πώς είσαι;;πώς αισθάνεσαι με δυο μωράκια στο σπίτι;;;

Φιλάκια στα πατουσάκια τους!!!!!!

Γιωτακι σήμερα πας το Γιωργάκη στο γιατρό;;;

Ηλιαννάκι μου και εμείς σαραντήσαμε και αρχίσαμε τις βόλτες.

Τι κάνουν τα αγγελούδια σου;;;

Εμείς δεν έχουμε στολίσει ακόμα, μόνο χαλιά βάλαμε αυτό το ΣΚ λέμε να στολίσουμε αν προλάβουμε.

Βανεσσακι μου γλυκο καλως μας ηρθες και παλι...να την χαιρεσαι την μικρη σου!!!!!

Βασούλα, Ευούλα, Μαντούλα ,Λυδία , Λενάκι μου φιλάαααααααακιααααα

url=http://lilypie.com]Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!

αναστασακο μου και εγω τωρα ακουω οτι δεν ξαναθερμαινεις το γαλα το ξενο!αχ ποσα εχουμε να μαθουμε ακομα. . .!τι κανει η φραουλιτσα?

γιωτουλα μου εχω ραντεβου σημερα το απογευμα στις 3 και 15!για να δουμε τι θα μας πει!εσεις τρεχετε και στους γιατρους για το μικρο ε?:(καμια αλλεργια ισως ειναι νομιζω!

αναστασακο μου και συ αρχες τ δεκεμβρη γιατρουδακο ε?αντε μια μια να γενναμε σιγα σιγα με τη βοηθεια Του Θεού και Της Παναγίας:)

λυδιακι μου προηγεισαι!εμεις περιμενουμε υπομονετικα τη σειρα μας!μονο μην αργησεις πολυ για την εξοδο της εκπληξουλας:)

χριστινακι μου τελειο το ταττου!αλλα δε πονεσες?εγω φοβαμαι μονο που το βλεπω ετσι ροδοκοκκινο!με την υγεια κοπελα μου!

ευακι πυρετουλη η μικρη ε?αχ απ τα εμβολια ειναι!περαστικα!

νασιουλα ηδη περασε ενας μηνας?πω πω δεν το πιστευω πως περνα ο καιρος!να σας ζησει κοπελα μου!να την χαιρεστε την μικρουλα σας!στο σπιτι καλυτερα τα πραγματα?

αυτα θυμαμαι κοριτσακια μου!

φιλακια σε ολες και Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερούλα μου πώς τα πας με τη φραουλίτσα σου;;;

Πώς τα πας με το θηλασμό;; όλα καλά;;

Πάντως το γαλατάκι δε το ξαναζεσταίνουμε...

να μας φιλήσεις τη νυφούλα μας!!!!

url=http://lilypie.com]Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KORITSIA EDW KAI EGW!!!!!!o MPEMPOULIS KANEI NANI!!!!!!!

EGE PERIPIHTHIKA TO TATOO KAI TWRA PINW KAFEDAKI NYSTAZW LIGAKI!!!!!!!

KORITSIA TO TATOO PONAGE LIGAKI ALLA ENTAKSEI EGW EIMAI KAI LIGO ANAISTHITH ME TOUS PONOUS GENIKOTERA...TOUS ANTEXW!!!!!!STO GEMISMA PONOUSE LIGAKI PARAPANW...ALLA SKEFTOMOUN TO AGORAKI MOU KAI MOU PERNOUSE :D:D:D:D:D

TWRA LIGO TSOUZEI ALLA SIGA SIGA THA FTIAXEI!!!!!!!!

TO SAVVATO EXOUME GAMOVAFTISH KAI THA PAROUME KAI TON MPEMPOULI MAS MAZI STHN EKKLHSIA KAI META THA TON AFHSOUME STA PETHERIKA MOU!!!!

ESEIS PWS EISASTE?????

AAAAAAAA EIXA KANEI KAI EGW THN VLAKEIA NA TOU KSANAZESTANW TO GALA!!!!!!

EPISIS PHRA KAI THERMANTIRA KAI EKANA STHN ARXH OPWS ELEGE H EVI ME TO VRASMENO NERO STO PSYGEIO STA MPOUKALIA ALLA EPEIDH EKLEGE PARAAAAAAA POLYYYYYY KAI EPREPE NA TOU TO FTIAXNW PIO GRHGORA TO EXW TO NERAKI STO THERMOS!!!!!!

MARAKI PWS EINAI O MIKROULIS SOU HREMSE KATHOLOU????SOU KANEI AKOMA GOULITSES E?

ANTE NA GYRISEI H ANNA MARIA THELW POLY NA MAS DIIGITHEI THN EMPEIRIA THS!!!!TA LEEI KAI WRAIA :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...πρωι πρωι μεσα μπας και μπορεσω να μαζεψω το σπιτι....(πρωι πρωι ιχιχιχ)ξανα εκανε πυρετο η καημενη και τωρα κοιμαται αλλα θα την ξυπνησω να φαει...δεν θελω να χαλασει το ωραριο της...φιλια και καλημεραα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xristinaki mou kala einai to manaraki mou...

twra prospathw na ton koimisw.

mou kanei akoma goulitses distixws!!!!

merikes fores vgazei kai parapanw....

anipomonw na stamatisoun

o giokas sou ti kanei?????? vgazei akoma???

filakiaaaaaaaaaa

euoula perastikoulia sti mikroula sou!!!!

filakia

url=http://lilypie.com]Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια κοριτσια!!!

Μια χαρα ειμαστε με την φραουλιτσα, μεγαλωνουμε Δοξα το Θεο!!Εχουμε ενα συνδιασμο στηθους με μπιμπερο,αν καταφερω να το κρατησω ετσι, οσο μεγαλωνει θα τραβαει κα;ι καλυτερα και θα μπορεσω να θηλασω αποκλειστικα!Τωρα δεν ξερω αν το σκεφτομαι σωστα.....

Αννα Μαρια καλως ηρθες στο κλαμπ των μαμαδων, ολα μια χαρα θα πανε!!

Συμπεθερουλα μου ολα καλα πανε.....φιλια στο γαμπρουλι μου.

Απο ψυχολογια πως εισασταν εσεις οι μανουλες μου σαραντισατε?Ακομα ειμαι αρκετα αναστατωμενη και γενικως δεν ξερω τι μου γινεται.....ειναι φυσιολογικο?Δεν μπορω να σταθω σπιτι αν δεν εχω καποιον μαζι μου,νομιζω θα με πιασει πανικος...λετε να ειναι καμια επιλοχειος?ή ετσι ειναι σε ολες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα κουκλιτσες!!!!τι κανετε???εμεις προσπαθουμε να μπουμε σε σειρα!!!

χριστινακι, τελειο το tatoo!!!εγω μονο που το βλεπω σκεφτομαι τι πονο θα εκανε και φρικαρω!!!πρεπει να εχεις πολυ κουραγιο βρε κοριτσακι!!!!μπραβο!!!

ευακι, περαστικα στη μικρουλα!!!ο χριστοφορινος τι κανει??εσυ που εισαι γυμναστρια πες μας τι να κανουμε για να σφιξει η κοιλια??εχω ακουσει για ζωνη!!πιστευεις οτι βοηθαει??γυμναστηριο ποτε μπορω να αρχισω??μετα τις 40 μερες???

αναστασια μου, εσυ δινεις μονο ξενο η θηλαζεις κιολας???εγω και τα δυο.ρε κοριτσια , το ενα στηθος δεν το πιανει με τιποτα!!!τη βαζω εκει, της το βαζω στο στομα, νευριαζει, σκαει απο το κλαμα και τελικα δινω μπιμπερο!!!στεναχωριεμαι τοσο πολυ!!!!τι να κανω????

οι υπολοιπες τι κανετε????γιωτακι,βασουλα, λυδια, ποια εχει σειρα τωρα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανεσσακι εφτασα σε σημειο να δινω και τα δυο και προσπαθω να επικρατω περισσοτερο το στηθος.Κι εμενα στην αρχη την μια θηλη δεν την επαιρνε αλλα ειναι και μικρουλα εμενα....με επιμονη το καταφερα και τρωει και απο τα δυο.....αλλα συμπληρωνω και ξενο....προσπαθω να την κραταω περισοτερο στο στηθος ωστε να λιγοστευω το ξενο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασάκο μου δε ξέρω να σου απαντήσω στο ερώτημά σου....

εγώ από την αρχή ήθελα να είμαι μόνη μου με τον μπέμπη μου χωρίς βοήθεια, και δοξα το Θεό τα καταφέρνω μια χαρά και δε με πιάνει πανικός.

Αν είχα βοήθεια από την αρχή πιστεύω κατά την άποψή μου θα βασιζόμουν σε άλλους και όταν θα έμενα μονη μου θα φοβόμουν.........δε ξέρω αν σκέφτομαι σωστά....

url=http://lilypie.com]Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι, το ποσο σε θαυμαζω δε λεγεται!!!!εγω δυστυχως δεν την παλευω μονη προς το παρον!!!την εχω ξεπατωσει τη μαμα,την οποια εχουμε μετονομασει σε "σωτηρια¨ :lol::lol::lol:

αναστασια μου, το ιδιο κι εγω!!!!προσπαθω και να θηλαζω και δινω και συμπληρωμα, αλλα οπως ειπα εχουμε θεμα με το ενα στηθος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω Αγγελικουλα μου ειμαι της ανεξαρτησιας αλλα δεν ξερω εχω ενα φοβο...ισως και ο ικτερος με πανικοβαλε....δεν ξερω δεν ξερω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα ομορφιές μου....:)

Αναστασάκι και Βανεσσάκι μην αγνώνεστε...όλα θα πάνε τέλεια με τα νινάκια σας.......το ευχάριστο είναι ότι έστω και από το ένα στηθος θηλάζετε......για μένα είναι σημαντικό....!!!...οπότε λίγη ακόμη υπομονή και θα μπείτε σε σειρά...:)

Εμείς κορίτσια αύριο έχουμε γιατρούλη.....μακάρι να μας πει ότι είμαστε έτοιμοι γιατί ειλικρινά δεν αντεχω άλλο......ξαφνικά έχω γίνει πολύ ανυπόμονη....αλλά από ότι μου είπαν και άλλες μανούλες, οι τελευταίες μέρες είναι και οι πιο δύσκολες......!!!....ουφφ....τα πονάκια συνεχίζουν, υγρά αρκετά.....για να δούμε....

σας φιλώ όλες γλυκά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω και εγω παλι...δεν εχω χρονο ρε κοριτσια δεν εχωωω...αχχχ τι τρεξημοο....θελω να κανω τη γυμναστικη μου....που να βρω χρονοοοο...στο ενα χερι η Μιλα και απο την αλλη να μαζεψω πιατα να μαγειρεψω κατι γρηγορο...να δωσω και στο Χριστοφορο να φαει..το τι τυψεις εχωωω που τον αφηνω τελευταιο δεν λεγεται..τι να πρωτοπρολαβω...σας γραφω και κλαιω..δεν με νοιαζει τοσο οι δουλειες..να σας πω τι παθαινω??Διπλα μενει η θεια μου και ολοι οι συγγενεις απο εδω μιας και πανε να την δουνε ερχονται και απο εδω στο ασχετο..το σπιτι οσο μπορει ειναι μαζεμενω και παλι ακουω τα κουτσομπολια τους..το οτι δεν εχω κανεναν να με βοηθαει δεν το περιλαμβανουν...θα μου πεις χεστικες..εε αμα τα ακους τα ακους δεν μπορεις παντα να λες χεστικα...δεν ειναι τοσο η κουραση οσο οτι δεν εχω χροονοοο πραγματικα ομως..θελω να κανω και τη δουλεια μου..ναι ναι απο το σπιτι μιλαω με πελατες με εταιρειες στελνω mail για τα χριστουγιεννιατικα προγραμματα..πρεπει να γινει θελει και ο Χριστοφορος να παιξουμε τρελο τρεξημο...θελω περισσοτερες ωρες το 24ωρο...ουφφ...θα σκασω..Αναστασια μου..το προβλημα ειναι το εξης οσο δινεις μπιμπερο τοσο μαθαινει το παιδι και δεν θα θελει το στηθος μετα γιατι πολυ απλα πιο δυσκολα πινει απο το στηθος παρα απο το μπιμπερο...και δεν θελει να προσπαθησεις..δεν ειναι το θεμα οτι ειναι ξενο και το δικο σου να βγαζεις παλι το ιδιο προβλημα ειναι...κρτατα το στηθος σαν να ειναι ΣΑΝΤΟΥΙΤΣ...προσπαθω να το πω απλα και βαλτω στο στομα να μπορεσει να το πιασει...εγω που δεν εχω θηλη και ακομα δυσκολευεται ετσι κανω..ΣΑΝΤΟΥΙΤΣ...μου ειπαν αυτη την εκφραση στο νοσοκομειο οι μαιες...αυταα σας αφηνω να παιξω ενα παιχνιδι με το Χριστοφορο να παλωσω το πλυντηριο που εχω βαλει να μαγειρεψω..πφφ και να δωω θα βρω χρονο εστω μιση ωρα να κανω γυμναστικη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας......

παλι αρρωστη ειμαι ρε γαμωτο...ελεος πια......πηγα τον μικρο στο γιατρο και μου ειπε οτι εχει δυσκηλιοτητα......ενω ειχε παει χθες για κακα η κοιλια του ειναι γεματη κακα σκληρα οπως και στο ποπο του που ειδε με το δακτυλο εχει πολυ σκληρα κακα..εξου και η φαγουρα και οι ραγαδες.....μας εδωσε αντιβιωση για μια βδομαδα και μετα απο την αντιβιωση θα ξεκινησει υπακτικη θεραπεια.....και φυσικα ολα αυτα για να ξεπεραστουν χρειαζεται διατροφη σωστη...δηλαδη λαχανικα,φρουτα....αχ!!!!!!να δω πως θα φαει τα λαχανικα........

εγω ειμαι κομματια......α!!!!!!και ναι υπαρχουν ανθρωποι...ο τυπος δεν μας πηρε τιποτα......

αυτα....

κισκα περαστικα στην μικρη......

λενακι συνηθως οταν μπαινουμε στο μηνα μας οι γιατροι μας βλεπουν καθε βδομαδα γι αυτο ρωτησα.....

χριστινακι ωραιο το τατου.....ελπιζω να μην εχεις σκοπο να κανεις πολλα παιδακια γιατι αλλιως θα γεμισεις τα ποδια σου με τατου.... :lol::lol::lol::lol:

μαρακι φιλια στον γιοκα σου...

αναστασακι δεν το ενιωσα ποτε αυτο που λες.....οσο για το να κοψεις το ξενο πρεπει να κοβεις ενα ενα γευμα.....και οσο πιο νωρις τοσο πιο καλα......λογικα η μικρη σου πρεπει να ειναι τωρα πανω απο 2500 κιλα ικανη να ρουφηξει ανετα.......εμενα και τα δυο που γεννηθηκαν 2800 δεν ειχαν προβλημα παντως....γι αυτο ξεκινα σιγα σιγα.........

βανεσσακι δοκιμασε καμοια θηλη σιλοκονης για το στηθος που δεν πιανει.....και βαζε την σε αυτο οταν η ειναι φαγωμενη καπως η δεν εχει πεινασει πολυ.....γιατι αλλιως γινονται ανυπομονα και κλαινε......

βασουλα περιμενουμε νεα σου απο το γιατρο......

δεν θυμαμαι κατι αλλο......

τα φιλια μου σε ολες......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δωρα μου κοριτσαρα μου σε ειδα στον υπνο μου!! ειδα οτι ειχες ερθει να παμε για κλαμπινγκ :lol::lol::lol::lol: κ ειχαμε αφησει τα μωρα (ειχα γεννησει κ καλα) σε καποιου το αμαξι κ ψαχναμε στο σπιτι να δουμε τι χρειαζομαστε για τα μπεμπεδια στο κλαμπ :lol:

καλά Λενάκι μου έφτιαξες το κέφι!!!είσαι απίθανη!!!

άντε να γεννήσεις με το καλό και θα σε πάω κλάμπινγκ!!

φιλιάααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευάκι περαστικούλια στη μικρή σου!!

Γιωτούλα περαστικά κοριτσάκι μου!!Δυσκοιλιότητα ο μικρόύλης σου τελικά,

ελπίζω με τη διατροφούλα να φτιάξουν γρήγορα τα πράγματα.από ότι κατάλαβα

με τα λαχανικά δεν τα πάτε πολύ καλά ε;τουλάχιστον να τρώει φρούτα ο μικρούλης

Αναστασάκο και εγώ στην αρχή ήθελα να έχω κάπιον στο σπίτι, ευτυχώς που έχω

τη μαμά μου και την αδερφή μου πολύ κόντα και μου έκαναν και ακόμα δηλαδή

μου κάνουν παρέα.

Βανεσσάκι και εμένα στην αρχή η μπέμπα είχε προτίμηση στο αριστερό στήθος,

επειδή άργησα να της δώσω το δεξί γιατί είχα από την καισαρική ορό και καθετήρα

Τώρα για να καταλάβεις προτιμά το δεξί.Οπότε φτιάχνει αυτό με λίγη υπομονή και

επιμονή φιλενάδα!!

Χριστινάκι πολύ όμορφο το ταττού σου!!

Βάσω μου περιμένουμε νεάκια!!

Λυδία μου περιμένουμε και τα δικά σας νέα αύριο!!!

Μαράκι γουλίτσες ο μικρούλης;Και εμείς ακόμα αλλά κάπως βελτιώθηκε η κατάσταση

μπορώ να πω.Μακάρι να τελειώνουμε με αυτό το θέμα σύντομα...

Νασιούλα φιλιά στα κοριτσάκια σου!!

Αγγελικούλα τι κάνει ο γλυκός μου Χάρης;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...