Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.55- παπένιος ή παπένια?


Recommended Posts

Xρύσαααα έχεις δίκιο...... :D:D:D:D Ό,τι φάμε, ό,τι πιούμε κι ό,τι αρπάξει ο κώλος μας... :lol::lol::lol::lol: Το λεει ο Γιώργος αυτό...

Να σας πω και κάτι άλλο που λέει "Όσα βγάλαμε στα ξένα, στο μ....ι και στην ταβέρνα..." :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:=))=))=))=))

Επισης "ελα μ...νι στο τοπο σου και μπ...τσο μη γυρευεις"!!!!!! :lol::lol::lol:

Αντε ελατε εδω αφου σας αρεσουν τα κρητικα καλουδια να σας παω στα καλυτερα!!!!! :D

Μιτσακι μου κι εγω ειχα θεμα με το Μακη που ηταν παααρααα πολυ χαλαρος και εβαζε εμενα να βγαζω το φιδι απο τη τρυπα...ειχε μαλλιασει η γλωσσα μου,αλλα προκοπη δεν εβρισκα μεχρι που πατησα στον ανδρικο εγωισμο του και καπως καλυτερεψαν τα πραγματα! βεβαια δε συμφωνω απολυτα με αυτα που του ειπα γιατι ακουγονται λιγο φαλοκρατικα,αλλα... :roll:

Μια μερα του λεω λοιπον "Μα τι εικονα δινουμε στο παιδι εχεις καταλαβει;;;; οτι υπαρχει μια σκυλα μαμα και ενας λαπας μπαμπας!!! επειδη και εμεις ζωα αγελης ειμαστε, στις αγελες για να βαινουν ολα καλα υπαρχει παντα ενας αρχηγος και συνηθως αρχηγος ειναι το μεγαλυτερο αρσενικο λογω δυναμης...εδω λοιπον το μεγαλο αρσενικο ειναι λαπας και προσπαθει να επιβληθει το μικρο αρσενικο και να παρει τα ηνια!

Τετοιο προτυπο αντρα θελεις να εχει ο Αλεξανδρος;;;;ενα λαπα;;; ή ενα δυναμικο αντρα;;;; Δε σου λεω ουτε να τον δειρεις ουτε να του φωναζεις συνεχεια και να τον μαλωνεις,απλως να θεσεις ΕΣΥ τα ορια σου με σαφη και σταθερο τροπο!δυναμικα!"

Και αλλα του ειπα αλλα το επιασες το νοημα ε;! ;)

Αργυ μεγαλο θεμα αυτο με τις αρρωστιες εδω και τις αντιβιωσεις...παντως το οτι εχουμε πολλες ιωσεις οφειλεται και στο κλιμα...εκει που βρεχει και κανει κρυο να σου ο καυσωνας! δεν εχουμε σταθερο καιρο εδω με κρυο να ψωφησουν οι κωλοιοι!!

οσο για τις ωτιτιδες κτλ....οι περισσοτερες ειναι ιωγενης που κανουν το κυκλο τους και περνανε,αλλα οι παιδιατροι εδω μολις δουν κοκκινα αυτια και πρασινη μυξα χωνουν αμεσως αντιβιωση...

Φρανι αντε ρε το Σεμπινι!!! :(:( φανταζομαι το αγχος σου..μα δεν υπαρχουν εκει σε καμια κοντινη πολη εξειδικευμενοι παιδιατροι,ωρλ κτλ;;; εξαιτασεις αιματος μπορεις να κανεις;;; να δεις αν υπαρχει βρε παιδι μου καποια λοιμωξη ή ειναι απλως μια ιωση...

Αφρο μπορεις να παρεις αντι για τεμπερες,δαχτυλομπογιες που δε χρειαζονται αραιωση με νερο,ειναι για να ζωγραφιζει με τα δαχτυλα αλλα και με πινελο(αν και ειναι μικρος ακομη για πινελο),ειναι μη τοξικες και πλενονται! ;)

Κι εγω σε μια κατασταση σα κι εσενα ειμαι και νιωθω και παρα πολυ κουρασμενη για να κανω κατι...

Θουλακι μετα θα δω τις φωτο γιατι τωρα με καλει το καθηκον!!! :P

Μα ηθελα τοσα πολλα να πω και ξεχασα παλι τα περισσοτερα!!!τι μυαλο πια... :?

Γωγω μια χαρα ειναι αυτα που κανεις με την Ιω μην αγχωνεσαι ρε!!! εδω εγω που ειμαι στο επαγγελμα και δε κανω με τον Αλεξ! Αυτα θα τα κανουν πολλα χρονια στο παιδικο και στο νηπιο αλλωστε! ;) οχι οτι ειναι κακο να κανεις προς θεου,απλως δε το θεωρω δα και επιτακτικη αναγκη! το να κυλιεσαι ομως στο πατωμα μαζι της το θεωρω!!! ;)

Αλεπου το στιμπησες το φορεματακι;;;;καλα σε λεει λαμογιο ο Γιωργος!!!!! :lol::lol::lol:

Παναγιωτα περαστικα και στα δικα σου τα αντρακια ρε!! :(

Κι εμενα μου αρεσαν ολα αυτα!!! και εννοειται οτι δε κανω τιποτα απο αυτα!!!! :twisted::twisted:

Ουτε περιοδικο δεν μπορω συγκεντρωθω να διαβασω που υπηρχε περιοδος που διαβαζα τα βιβλια το ενα πισω απο το αλλο νον στοπ!!!! :(

Βικυ εχεις τιποτα νεοτερα απο εξετασεις;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γωγωναικαλε..ξες τι καλα που παιζει..

πασαλειβει τα χαρτια, πασαλειβετε ο ιδιος...εχουμε δαχτηλομπογιες και τεμπερες..

αποθεωση ειναι

σαςβαζω το προσκλητηριο μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

υπαρχει παντα ενας αρχηγος και συνηθως αρχηγος ειναι το μεγαλυτερο αρσενικο λογω δυναμης...εδω λοιπον το μεγαλο αρσενικο ειναι λαπας και προσπαθει να επιβληθει το μικρο αρσενικο και να παρει τα ηνια!

Τετοιο προτυπο αντρα θελεις να εχει ο Αλεξανδρος;;;;ενα λαπα;;; ή ενα δυναμικο αντρα;;;; Δε σου λεω ουτε να τον δειρεις ουτε να του φωναζεις συνεχεια και να τον μαλωνεις,απλως να θεσεις ΕΣΥ τα ορια σου με σαφη και σταθερο τροπο!δυναμικα!"

ελπίζω αυτά να μην τα λες και στα παιδιά :!::!::!::!::!:

γιατί τότε περνάς άλλα πράγματα όχι ωραία!!!

με λίγα λόγια δεν μου αρέσουν αυτά που λες καθόλου!!! :?

και εδώ ο καιρός δεν είναι σταθερός, πότε κρύο, πότε ζέστη.....νομίζω όμως ότι τα παιδιά που μεγαλώνουν Αθήνα γίνονται πιο ευπαθή στις ασθένειες....μα όλα να έχουν εισπνεόμενα? :o:o:o

και εγώ δεν κάνω τίποτα με τα παιδιά, εκτός το ότι επιβλέπω τον Λ. στην εργασία του και τον βοηθώ και μερικά παζλ με το μπουμπούκι και τίποτα άλλο, 1ον είμαι κουρασμένη και 2ον το σπίτι είναι πάντα χάλια, το φτιάχνω και σε μία ώρα πάλι τα ίδια :( αποτέλεσμα να έχω βαρεθεί!!!!

και εγώ έπαιζα τέννις 3 φορές την εβδομάδα :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

τώρα το παρακολουθώ από το eurosport!!!! :(:(

τώρα που θα αρχίσει παιδικό η Ρ. θα παίρνω το ποδήλατο και θα πηγαίνω στο δάσος :D , θα κουράζομαι πολύ, αλλά θα ανανεωθώ ψυχικά κιόλας!!! :)

Τόνια τι ωραία παιδάκια στο προφίλ :x:x φτου φτου και η Αυλωνίτης κούκλα ρε :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aργυ οχι ρε εννοειται οτι δε λεω τετοια στον Αλεξ!!!! :o αφου ειπα οτι ουτως η αλλιως δε συμφωνω ακριβως με αυτα που του ειπα,αλλα δε καταλαβαινε αλλιως και ειχαμε φτασει σε ενα σημειο να μην υπολογιζει καθολου το Μακη ο Αλεξ και οταν ηταν μαζι του να βγαζει το χειροτερο εαυτο του!!! ετσι επιστρατευσα μια θεωρια ενστικτων που ειχα διαβασει καπου που ελεγε κατι τετοια και ναι μεν δε μου αρεσε γιατι γενικα δε μου αρεσει να παρομοιαζω τις ανθρωπινες συμπεριφορες με εκεινες των ζωων,αλλα εκεινη τη στιγμη θεωρησα οτι θα με βοηθουσε!

Ομως εννοουσα οταν του ελεγα οτι ειναι εντελως λαπας στα ματια του Αλεξ και δε μου αρεσει αυτο το προτυπο οικογενειας οπου η μαμα ειναι ο κερβερος κι ο μπαμπας..αλλο ενα παιδακι στην οικογενεια! Θελω να εχουμε και οι δυο κοινη γραμμη με τα παιδια γιατι αλλιως συγχιζονται και διαταρασονται οι ρολοι και οι ισορροπιες!:roll:

Ευχαριστω για τα καλα σου λογια για τα παιδακια μου!!! :x:x

Α Αφρο και Χρυσα εφαγα φλασια τωρα με τις τεμπερες που λεγατε πριν.....τις κοινες τεμπερες στα σωληναρια δε λετε;;;ε δε χρειαζονται αραιωση με νερο αυτες...οι νερομπογιες θελουν...

Αφρο μου μοιαζει λες;;;μπααα...θα σα βαλω ομως μια αλλη που φαινεται πιο καλα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα Αργυ μου αυτος ηταν και ο στοχος μου,απλως επειδη ειχε μαλλιασει η γλωσσα μου χρησιμοποιησα λιγο ανορθοδοξα μεσα για τον πετυχω! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δηλαδη βαζεις το πινελο στεγνο και το απλωνεις ? οταν αλλαζεις ομως χρωμα το ξεπλενεις ....μηπως κατι δεν θημαμαι καλα ?.....και στο λυκειο με πλαστικο χρωμα δουλευαμε :? αλλα και εκεινο δεν το θυμαμαι καλα :twisted: μνημη χρυσοψαρου εχω απο τοτε που εγινα μανα :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Αφρο με στεγνο πινελο,απλως το ξεπλενεις πριν αλλαξεις χρωμα! ;) αλλα σου λεω παρτου δακτυλομπογιες που θα ενθουσιατσει περισσοτερο γιατι θα βουταει τα δαχτυλακια του και θα πασαλειβει! εσυ δε ξερω αν ενθουσιαστεις!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Κι εγω μετα το 2ο ειδικα μνημη χρυσοψαρου!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επισης τωρα που το θυμηθηκα...η αλλη εχει 20 παιδια και εχει χρονο να κανει 5 μερες την εβδομαδα γυμναστικη;;;;;;;;; :o:o:o μονο να μαγειρεψεις για 22 ατομα θελεις μια μερα!!!!! για να μη πω για το πλυσιμο σιδερωμα!!!!!! μα θα μας τρελανουν;;;;;;;εκτος κι αν εχει 3 ντανταδες και αλλες τοσες γυναικες για το σπιτι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream: \M/ \M/ \M/ \M/ \M/ \M/ \M/ \M/ \M/

μα τι τεεεεεεεεεεεεελεια φωτο...για σενα τονια λεω 8-)8-)8-)8-)

γαματηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη

α εγω ξερω αραιωνονται οι τεμπερες..εγω τα καδρακια με ακρυλικο τα εκανα..κ αραιωσα με νερο..αλλα 2 χερια..αν δε αραιωσεις θα χρειαζομουν 34 σωληναρια. :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα εσυ τα θελεις;;; λοιπον πηγαινε στο τζαμπο που εχει ετοιμα καδρακια με καμβα και τεμπερες και πινελα!! εγω ειχα παρει για να κανω τα καδρακια για το δωματιο της μικρης τις τεμπερες της pelikan και ειναι πολυ καλες!

Κατι τετοια λαδρακια δεν εννοεις;;;

DSC00075.JPG[/attachment:26gubguk]

post-5565-1387393809243_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης...

σημερα ο παντελης εμεινε νηστικος :roll::roll::roll::roll:

δηλ οχι οτι τρωει μεσιμεριανο...του εκανα..το εβαλα διπλα στο τραπεζι κατω απ τη σαλιαρα...

κ τραβηξε τη σαλιαρα κ εσπασε το μπολακι αυτο που με πηρες χρυσα :cry::cry::cry::cry::cry:

κ παειιι το φαγητο..του εδωσα λιγο κουλουρι κ μετα γαλα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονια εχω βρει στο πλαισιο και καμβαδες και χρωματα ,ευχαριστω θα περασω και απο τα τζαμπο να δω ...δεν ξερω ακομα αν θα τα κανω σε καμβα η σε κορνιζα του ικεα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα τσουπρες...σας αγαπω και ας με πειραζετε λιγακι.... :x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

αφου ξερετε ότι και να χανομαι κατα περιοδους ...πάαααααααααντα παλι εδω γυριζω βρε στα λημερια μου ;););)

κοριτσια περα απο την πλακα..εχω ξεσκιστει στο γκουχου γκουχου ενω πηγαινα καλυτερα σημερα..γουρουνιασα πάααααααααλι :oops::oops: κατι μπισκοτα με σοκολατα και πορτοκαλι και κατι πουρακια και εκτοτε...βηχω σαν π.... :(:(:( φοβαμαι οτι τελικα επιδρα αρνητικα η σοκολατα στον βηχα...εκανα την εισπνοη τιποτα..αφου ωρες ωρες ανησυχω..και λεω στον αντωνη μηπως αν συνεχισει να παω στο νοσοκομείο..? ο γιατρος ειπε οτι και καλα μπορει να ναι η γριπη Η1Ν1 η μπορει απλή γριπη...αλλα τον βηχα δεν τον αντεχα ποτε..και απο την τεταρτη λιγο λιγο...μου χει φανει πολυ.. :evil::evil::evil: .δεν εχω παει πουθενα απ την παρασκευη κλεισμενη σπιτι και κανω παπιοσιτινγκ...δεν την πηγα σχολειο...εχουν κατι κρουσματα ανεμοβλογιας...σορυ πραγματικα που σας πρηζω με την γκρινια μου :oops::oops::oops: αλλα σας νοιωθω τοσο κοντα μου και ας μην σας ξερω ολες απο κοντα...σας ανοιγω την καρδια μου και ξερω οτι δεν με παρεξηγειτε...αντε να γινω καλα..σκεφτομαι και το σπορακι μου και το χω ταλαιπωρησει και αυτο..

ενα μονο θ απω...Σισσακυ θεομουρλο φιλεναδακι και γλυκό μου τυπάκι...και εγω σάγαπωωωωωωωωωωωωω πειραχτηρακι μου...

α ειπα ενα θα πω..καλα ακυρο.. :lol::lol::lol:

Λενακι μου σε ευχαριστω για τα καλα σου λογακια απλα να σε διορθωσω παπενια λεω εδω και καιρο δηλ...απο τοτε που την ειχα ακομη στην κοιλιτσα την κορη μου... :lol::lol::lol: αλλα μην σε ακουσει γιατι μου λεγε χθες ...μαμα θελω και εγω μωρακι :lol::lol::shock: και της λεω ακομη εισαι η ιδια μωρακι...ε οταν μεγαωσω μαμα μου ειπε :!::D:D:D

λενακι μου γλυκο μου μαιμουδακι και ολες τις υπολοιπες..δημητρουλι...αναστασια..χρυσουλι...συμπεθερουλα...αρτζι...τονιαααααααααα..θουλαρααααα...σας φιλω πολυ πολυ γλυκααααααααααααααααα.....δεν θα γινω καλα..θα σας παρω τηλ μια μια... :lol::lol::lol: θα παρει φωτια ο οτεεεεεεεεεεεεε....και εγω θα παρω το αιμα μου πισω..μα γνησια πολυλογου και τοσες μερες ν αμην μιλαω...ατσουυυυυυυυυυυυ...που λεει και η ψηλεγκω μας... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρολινακι μου μην φοβασε δεν καταλαβαινει τιποτα το σπορακι σου ,ειναι καλα προφυλαγμενο στην κοιλιτσα σου και δεν το ενοχλει ο βηχας .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η σπανακοπιτα τελεια!

τα ρεβυθια δεν α τ δοκιμασα!

τα αποτελεσματ ολα αρνητικα!

συνεχιζω με λιγοτερο αγχος...

αλλα αυτο το ατιμο 15% με κρατα στη τσιτα!

και ειναι σιγουρα αγορι..

δεν υπαρχει αμφιβολια πλεον ουτε περιπτωση να αλλαξει...

υποθετω δεν πειραζει αν τα περισοτερα ειναι ροζ....

λετεε να μην του αρεσουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλακι ευχαριστω βρε!!! :YMHUG::YMHUG::x:x

Καρολινακι πες τα βρε σε μας να ξεσκασεις δε μας πριζεις!!! ;):YMHUG:

Κανε και κοτοσουπα που κανει πολυ καλο!

Τιποτα δε παθαινει το σπορακι μην ανησυχεις! ;)

Θουλακι δικιο εχεις ρε με τα χρωματα...200 σωληνακια θα χρειαστει αν κανει πολλα!!! :?

Βικυ θα κανεις αλλες εξετασεις για να αποκλεισετε κι αυτο το 15%;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοπελιες!!!

Τί κάνετε;;;

Εμείς πήγαμε σήμερα στο κοπερτί! Η Ε ενθουσιάστηκε. Κάναμε παιχνίδια με το φως και θέατρο σκιών! Χορέψαμε, ζωγραφίσαμε, παίξαμε με τα χέρια μας κάνοντας σκιές στον τόιχο και μας άρεσε πολύ (ακούς καλέ ψηλή;;;) Η Δ κλασικά δεν καθόταν με τπτ στην πεθερά μου. Μισή ώρα άντεξε και μετά την πήρε ο μπαμπάς της πάνω στο σπίτι. Άφησε και τη δουλειά του πίσω... Αυτό το παιδί όταν δε με βλέπει τρελαίνεται. Δε μπορέι να ηρεμήσει με τπτ. Αφού για να φύγω από το σπίτι κάνω αλχημείες για να μη με δει. Τέσπα...

Το πρωί πήγαμε στη Θουλοοικογένεια παίξαμε, ήπιαμε καφέ, γελάσαμε και αφήσαμε ένα μπ@#$ελο. Σόρρυ Θου την άλλη φορά θα φέρω και τη Φιλιπινέζα μαζί να συμμαζέψει!!! :lol::lol::lol::lol:

Όσο για την duggar family μην ψαρώνετε. Όλοκληρη επιχείρηση είναι. Σιγά μη σιδερώνει αυτή 20 αλλαξίές τη μέρα και σιγά μην μαγειρέυει για 20 άτομα. Γνώμη μου είναι πως αυτή δεν είναι οικογένεια. Απλά έχουν χάσει τη μπάλα. Αγάπη σίγουρα μπορείς να προσφέρεις την ίδια σε 1,2 ή 20 παιδιά προσωπικό χρόνο όμως για το καθένα από τα 20 σίγουρα όχι. Δε θα ήθελα ούτε να μεγαλώσω αλλά ούτε και να φτιάξω μια τέτοια οικογένεια.

Τόνια με γεια τη φωτο ρε συ! Πόσο πολύ άλλαξαν και οι 2! Ειδικά η μικρή!!!! Όσο για το παραδειγμα του αρσεχικού να πω πολύ απλά πως ΣΕ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ. Δε θα μπορούσες να προσεγγίσεις το θέμα πιο σωστά με την καμία όμως! Μπράβιο σου ρε θηλυκό!!!!!

Βίκυ το 15% δεν καλύπτεται πχ από άλλες εξετάσεις; Δεν πειράζει μωρέ να φορέσει και κανένα ροζ φορμάκι! Μια χαρά χρωματάκι είναι!!! :lol::lol::lol:

Αν κάνω για πάντως έχει να βάλει ροζ και φουξ ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!! Άφού τα έχουμε!!! :lol::lol::lol:

Αφρ πότε γυρνάς;;;

Κάρολ περαστικά ρε συ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!

μπηκα αν κ νυσταζω να σας πω τα νεα μας..θα χρειαστω οοολη τη συμπαρασταση σας καθως εχω να παρω πολυ σημαντικες αποφασεις για τον γιωργο..

πηγαμε σε ωρυλα..κορυφη συμφωνα με τη μαμα μου..μολις τον ειδε,εξεταση 5 λεπτων,μου προτεινε εγχειρηση κρεατακια,αν κ δεν εχει,αλλα ολα τα παιδακια λεει εχουν :shock::shock: ,κ τα σωληνακια,2 επεμβασεις δηλαδη! :shock::shock::shock:

εμεινα εμβροντητη γιατι δεν περιμενα τετοια διαγνωση απο εναν τετοιο επιστημονα..

οταν καταλαβε την αντιθεση μου,μου εγραψε ενα κοκτειλ φαρμακων-ναρκωτικων οπως τα αποκαλω εγω!zirtec k soldesanil k αντιβιωση :shock::shock::shock: χωρις να εχει καν εξετασει τη μυτη! :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

ωτιτιδα εχουμε κ στα δυο αυτακια τελικα :(:(

αποφαση δικη μου ειναι να παω αυριο κ σε αλλον ωρυλα κ να μη δωσω τιποτα απο ολα αυτα στο παιδι..θα παω σε αρκετους..

νατασα στειλε μου κ εσυ σε παρακαλω τα στοιχεια του ωρυλα που εχεις υποψιν..

κ επειδη μαλλον κανεις δε θα με καθησυχασει..αφου τελειωσω με την περιοδεια σε ωριλα,θα τον ξεκινησω ομοιοπαθητικη..εκανα μια ερευνα κ ειδα οτι ειχε θεαματικ ααποτελεσματα σε πολλα παιδακια με ωτιτιδες..

ο χ. συμφωνησε μαζι μου..αλλα μου ειπε να μη το αναφερω στα σογια γιατι θα ερχισουν τα δικα τους κ θα συγχιστω..

λετε να κανω κακο στο παιδι;ο ωρυλα σημερα μου ειπε πως η εγχειρηση μονο θα φερει λυση..τα φαρμακα να τα δωσω,αλλα αφου παμε παιδικο μετα απο λιγο θα εχω ξανα τα ιδια..

δε τον εμπιστευτηκα..μεσα μου εχω αποφασισει να στραφω στην ομοιοπαθητικη..

παιρνω καθοριστικες αποφασεις για το παιδι κ εχω σαλτραρει ψυχικα.. :roll:

καλο βραδυ σε ολες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειααααααα σας!

αχ ρε νατασα τοσο ωραια περνατε στο κοπερτι??? εχω γραφτει κ εεγω αλλα απο τον φλεβαρη..

με προβληματιζει πολυ ομως το παρκινγκ..

πω πω ο μικρος εχει αρχισει κ βαριεται πολυ τη χανθ.. καθε φορα ακολουθουμε την ιδια ρουτινα

αρχη κ τελος λεμε τα ιδια τραγουδακια (λες κ ειμαστε στην κατασκηνωση) μετα λεμε 2 τραγουδακια με οργανα, μετα αλλα 2-3, μετα χορευουμε, ενα παιχνιδακι-χοροτραγουδο κ μετα κατασκευες..

αλλα καθε φορα η ιδια ρουτινα..

ιουλακι η δικια μου η αποψη ειναι να τον πας κ σε αλλους ωρυλα.. να παρεις κ αλλες αποψεις

εχω ακουσει οτι σε αυτη την ηλικια πολλοι ωρυλα προτεινουν ετσι ευκολα κ ανωδυνα αυτες τις επεμβασεις, ενω στην πραγματικοτητα δε χρειαζονται..

επισης μου φαινεται παραλογο να δωσει τετοιες οδηγιες κ τετεοια αγωγη με εξεταση-ξεπετα

παντε κ σ αλλους κ παρτε κ μια γνωμη κ απο ομοιοπαθητικο.. κ εγω εχω ακουσει οτι κανουν δουλεια..

αν δε βλετιωνοταν το ασθμα του ανασταση κ εμεις σε ομοιοπαθητικο θα πηγαιναμε

βικυ ποτε εχεις πητ? αντε μια χαρα τα αποτελεσματα! χαλαρωσε τωρα!

ποτε εχεις επομενο υπερηχο?

καλε για αυτην με τα 20 παιδια συμφωνω μ τη νατασα!!!!

καρολ τιποτα δεν παθαινει το σπορακι σου! περαστικα!

τονιααααα ρε τι κουκλακια ειναι αυτα???? σιγα που ιναι αυλωνιτης η μικρη! μια κουκλα ειναι1!

θου μαλλον πρεπει να αραιωνουμε σιγα σιγα.. πολυ παρεα κανουμε.. :lol:

αχ κ κατι αλλα ηθλα να σχολιασω... αλλα που μυαλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Ιουλία, ο ανηψιός μου έχει κρεατάκια (5 ετών) και όλο άρρωστος είναι πότε ωτίτιτιδες, πότε άλλες ιώσεις ειδικά πέρυσι όλον τον χειμώνα την έβγαλε άρρωστος :? ο γιατρός τους συνέστησε το καλοκαίρι να κάνει πολλά πολλά μπάνια να δουν τον χειμώνα (φέτος) πώς πάει και μετά βλέπουν για εγχείρηση :?

λένε ότι επηρεάζει την ανάπτυξη, δεν ξέρω να σου πω, ο άλλος μου ανηψιός την έκανε όταν ήταν μικρός περί τα 5......και έχω και άλλο ανηψάκι που και εκείνος μονίμος άρρωστος, έκανε την επέμβαση και από τότε δεν ξανα αρρώστησε :!: .........

προσωπικά

1. θα πήγαινα και σε άλλον ΩΡΛ, γιατί αυτός που πήγες μου έκανε πολύ εντύπωση, αρνητική :shock::shock::shock::shock:

2. θα πήγαινα και σε ομοιοπαθητικό, με την ομοιοπαθητική (που εγώ την πιστεύω) μπορείς να πετύχεις πολλά......θυμάμαι η Νατασούλα είχε γράψει ότι είχε πάει ο Μ. σε ομοιοπαθητικό.....

περαστικά, το σημαντικότερο είναι ότι συμφωνεί και είναι μαζί σου στις αποφάσεις σου και ο Χ. :):x και δεν είναι ανάγκη να τα πεις στα σόγια, σωστό!!! :!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα .

ο αδερφος μου μικρος ηταν συνεχεια ετσι με ωτιτιδες και με ζαλαδες και στα 9 εβγαλε κρεατακια κ αμυγδαλες και δεν ξανα εκανε τιποτα .

εγω πιστευω οτι αυτος ο γιατρος εχει μεγαλη εμπειρια και βασιστηκε εκει ,αλλα και εγω θα το εψαχνα περισσοτερο ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα...και εγώ αύριο ήθελα αλλα δεν ξέρω αν είναι ανοιχτά τα μικροβιολογικά ή εχουν ακόμα απεργία... οπότε θα πάω τρίτη για σίγουρα...θα κάνω και εξετάσεις μαζί... βέβαια ιδανικά θα ηταν αύριο γιατί έχω και ραντεβού στο γιατρό...αλλα δεν πειράζει! @Elk δεν το σκέφτηκα καν για ασφάλεια στη συρταριέρα...μια απλη συρταριέρα έκανα...τωρα για όταν μεγαλώσει πως θα τα καταφέρω δεν ξέρω 😂  
    • Κορίτσια σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την υποστήριξη! ❤️ Έχετε όλες τα δίκια σας ✨ ειδικά στέκομαι σ αυτό που είπε η @Katiana1987 δε θέλω να στεναχωρώ το μπιζελακι μου με τις δικές μου ανησυχίες, όπως και να χει και το στρες επηρεάζει κάπως. Απλά το θέλω τόσο πολύ ρε γαμώτο που τώρα που το ζω πάλι κάτι βρίσκω να ανησυχώ 😅 ας απολαύσουμε λοιπόν το ταξίδι 🌈 Επανέλαβε μαζί μου @Naty_: Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Τρελαααααα 🤣🤣🤣🤣 @Diwni έχεις δίκιο, γι'αυτό τον πήρα το γιατρό, ήξερα ότι θα μου την πει, και θα μ έβαζε στη θέση μου 😅 Τι θα χουν ακούσει κι αυτοί οι άνθρωποι! @Naty_ λυπάμαι για τη φίλη που έδωσε βαρύτητα σε άσχετα στοιχεία απ' το να σου σταθεί. Όπως είπαν και τα άλλα κορίτσια, όπου νιώθουμε ασφάλεια και οπότε είμαστε έτοιμες να μιλάμε. Δεν υπάρχει λάθος και σωστό στις ανακοινώσεις, όπως αισθάνεται κανείς, κι ότι έχεις ανάγκη τη δεδομένη στιγμή ❤️  
    • Καλέ γιατί το προδικάζεις;;; Όλα καλά θα είναι. Αφού μετριέσαι και ψιλό προσέχεις! Πόσες μέρες κάνουν να βγουν;;; Άσε!!! Εγώ δεν πολύ ξυπνάω για τουαλέτα. Αν ξυπνήσω, θα είναι μια φορά. Αλλά για την αλλαγή πλευρού... σε νοιώθω! Για τη θάλασσα όπως είπα ίσως είναι λίγο υπερ προστατευτικός!
    • Καλέ τι χαζά είναι αυτά;;; Δηλαδή αν αύριο αισθάνεσαι τελείως "καλά" θα μπεις ξανά στο ίδιο τριπάκι;;; Συμπτώματα είναι! Τη μια μέρα θα έχεις το ένα, την άλλη το άλλο και κάποια άλλη μέρα δε θα έχεις τίποτα!!! Για ηρέμησε σε παρακαλώ πολύ και μη μου αγχώνεις και στεναχωρείς το μπιζελάκι σου!!! Όσο για την ανακοίνωση... όπως, όποτε και σε όποιον θέλεις εσύ και μόνο θα το πεις!!! Σιγά μην καταπιεστούμε και για αυτό!
    • Ναι, κουλό. Κ εγώ δεν το είχα ξανακούσει, μου φαινόταν πολυ αντιφατικο, γι αυτό ρωτούσα την κοπέλα πώς εγινε... Τελικα από τιποτα δεν μπορούμε να είμαστε 100% ήσυχοι.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...