Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.55- παπένιος ή παπένια?


Recommended Posts

παρακαλείστε όπως ανεβείτε στο καινούργιο τρενάκι της εγκυούλας!!! που σε λιγες μερούλες θα ξέρουμε αν θα έχει το λυδιάκι αδελφό ή αδελφούλα... :D:D αλλα το κακό βρε κορίτσια είναι οτι μέχρι την άλλη τριτη θα χετε αλλαξει αμαξοστοιχία.. :lol::lol::lol::lol: αλλα το μυαλό μου είναι στο σπορακι...

κερναω τα πάνταααααααααααααα.... =p~=p~κοπιάστεεεεεεεεεεεεε.... υπάρχουν καφεδάκια..χυμοί...μπυρες ,γλυκα απο σουφλέ σοκολάτας μέχρι...γαλακτομπουρικο...εννοείται αλμυρά ..πίτσες, καρμπονάρα...σλουρπππππππππππππ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Επιβιβάζομαι λοιπόν.....Γκαστρο-ρυζάκι για μενα πιασε ένα σουφλέ σοκολάτας.. :@):@):@):@) Και ένα ρακόμελο παρακαλώ... 8-)8-)8-)8-)

Και δεδομένου ότι είσαι άρρωστη και ανοίγεις τρενάκι, φαντάσου πόσα θα σου ψάλλουμε... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εγώ λέω ότι θα έχεις πάλι πάπια...... :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιβιβάζομαι λοιπόν.....Γκαστρο-ρυζάκι για μενα πιασε ένα σουφλέ σοκολάτας.. :@):@):@):@) Και ένα ρακόμελο παρακαλώ... 8-)8-)8-)8-)

Και δεδομένου ότι είσαι άρρωστη και ανοίγεις τρενάκι, φαντάσου πόσα θα σου ψάλλουμε... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εγώ λέω ότι θα έχεις πάλι πάπια...... :lol::lol::lol::lol::lol:

καλώς την Γωγούλα μας...το σουφλέ έφτασεεεεεεεεεεεεεε..αν και στο δρόμο το τσακισε η γκαστρωμένη... :lol::lol::lol::lol::oops::oops::oops: θες σοκολατοπιτα? :D:D:D:D

λες παλι πάπια θα χω?μακααααααααααααααρι..γερό να ναι θεε μου αλλα ας κατουράει καθιστο..με τετοιους καιρους...εχω τοσα ροζ ρουχα ...και τοσα παιχνιδια...ε και η αληθεια ειναι οτι εχω μια λατρεια στα κοριτσακια...την αμαρτια μου θα την πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως το Γιωτάκι μας...χαθηκες κοριτσακι μου..

εγω πάλι κορίτσια παπένιος πιστευω ότι θα ναι ...απο την αρχη που το μαθα οτι ειμαι εγκυος..μου χει κολλήσει..

για να δουμε μετραμε ψηφους... :lol::lol::lol: τοσο ενδιαφερον τυφλα να χει το δημοψηφισμα του παπα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα, επιβιβάζομαι.....με το καλό Καρόλ, καλή εγκυμοσύνη, υγιές παιδί :)

εγώ θα ήθελα γαλακτομπούρεκο, είναι το αγαπημένο μου γλυκό μαζί με την γαλατόπιτα :D=p~=p~=p~=p~

Γιώτααααα και εσύ έφτασες στο τέλος σχεδόν, με το καλό η μπουμπούκα σου! :):x

η Ρ. χάλασε την κουρτίνα της :(X(X(X(X(X( ....αυτά τα παιδιά μου όλα τα διαλύουν, είχα βάλει μία κονκάδα στην κουρτίνα και πήγε/αν και κρέμασε/σαν το τηλεχειριστήριο από το μηχανάκι της, πιο βαρύ αυτό και η κουρτίνα έσκισε!!!! X(X(X(X(X(X(

ρε κορίτσια δεν έχει αφήσει τίποτα όρθιο, έσκισε την ταπετσαρία, κατέβασε τα γράμματα του ονόματός της, είχα βάλει κάτι αυτοκόλλητα με πριγκίπισσες, πάνε και αυτές....στο τέλος ο τοίχος θα είναι γυμνός!!!.....βέβαια την αρχή την έκανε ο Λ. της έδειξε ΠΩΣ να καταστρέφει τα πράγματα από ΄όταν ήταν μικρή και τώρα δεν μπορώ να το διορθώσω, όσα και αν της έχω πει!!! X(X(X(X(X(

αστο καλό....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα μια και σε βλέπω ονλάιν, να ρωτήσω: έχεις πάει να ρωτήσεις την δασκάλα για τον Μηχάλη?

εμείς το πρόγραμμα λέει τέλη Νοε, το ερώτημά μου είναι όμως - και εδώ θα ήθελα και την γνώμη της Λένας - η δασκάλα μας είπε ότι μπορεί να είναι παρόν και ο Λ. :? , δεν υπάρχει πρόβλημα....όμως αν θέλει να πει κάτι π.χ. ότι δεν κάνει καλά ή κάτι άλλο και δεν "πρέπει" να το ακούσει ο Λ.?!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι και εγώ!!ρυζάκι μου με το καλό ο παπένιος σου!!! αντε κολλησε με καμμια γκαστρίτιδα!!!

κοριτσια τα ρεβύθια στη χύτρα ποση ώρα θέλουν?χωρις σοδα.

γιωτάκι φιλάκια συνονοματη!!!

Αργη κουράγιο μάνα!!ευκαιρία γ ψωνια!!

Γωγω κουκουβάγια η μικρή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την Ιω την πήρε ο ύπνος στον καναπέ της φίλης μου, ενώ έπαιζε με το γιο της καθότι άυπνη όλη μέρα και όταν την πήρε ο Γ. αγκαλιά για να φύγουμε, τον κατούρησε κοιμισμένη.... : :lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τωρα το διάβασα το προηγούμενο :lol::lol::lol::lol:

Γιώτα σιγά μην αγοράσω καινούργια, είναι και τα 2 τιμωρία στα δωμάτιά τους, όχι που τους νοιάζει αφού παίζουν!!!, αλλά θα πρέπει να ξέρουν με τι παίζουμε και με τι όχι!!!! :!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,

τι κάνετε?

Καρολινάκι με το καλό κορίτσι μου ένα γερό μωράκι ότι και να είναι

Βένι να χαίρεσαι τον Φιλιππάκο :D:D σε παίρνω τηλ αλλά δεν μπορώ να σε βρω...........

Η Έλενα τελικά ξαναζήτησε να θηλάσει χθες το μεσημέρι.

Αργυρώ στο σχολείο είχαμε ενημέρωση αρχές Οκτώβρη και εγώ πήγα και αρχές Νοέμβρη καο ρώτησα.

Η δασκάλα του μας είπε στην ενημέρωση να είμαστε μόνοι μας χωρίς τα παιδιά και συμφωνώ κι εγώ σε αυτό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νεο τρενακι?

παει το εχασα το προηγουμενο...!

κανενα νυνταρακτικο νεο ?

Βενη να χαιρεσαι τον γιο σου!

Καρολ...ρωτα τη θουλη σχετικα με το φυλο ...πεφτει παντα μεσα...!

θελω υπνο...

σουβλακι..

κρεπα...

100000000 ευρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aanebeno kai egw grigora giati prepei na paw ton mikro gia upno.

karolinaki egw pisteyo koritsaki ....afoy thes armira :roll:

rebithia den ksero kai idika me soda alla auto pou ksero einai oti akoma kai sthn xitra theloun olo to bradi na einai se nero .

bikh kai egw ola auta ta thelo :lol::lol::lol::lol:

argi kai o M etsi einai .....ola ta tsakizei olata xalaei :twisted::twisted:

feygo o mikros helei nani ...kai egw na ksefigo apo ton M pou thelei na tou kano pali ton miki :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: (perno to kouklaki kai tou milao ....kai paizei meton miki oxi me mena ) :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πανε τα ρεβύθια....τα έκαψα....κολησαν στην χύτρα... :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

τοση ώρα νομιζα οτι μυριζαν καμενο οι μπριζόλες στο φούρνο κ εστελνα το Γ να τις δει....τελικα ήταν τα ροβυθια... :oops::oops::oops::oops::oops: οκ χρειαζομαι καινουργια χυτρα αλλα οχι τωρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρολ...ρωτα τη θουλη σχετικα με το φυλο ...πεφτει παντα μεσα...!

:x:x:x:x:x:x:x:x:-*:-*:-*:-*

geiaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

αν παει σφαιρα το τρενακι δε ξανα ανοιγεις :evil::evil::evil:8-)8-)8-):lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εγω θελω τωρα πιτσα...μια γιγας παρακαλωωωωωωωωωωωωωω

κ ναι ψηφιζω οτι εχει μπεμπα..ω ναι..θα το δεις 8-)8-)8-) ποτε θα πας γιατρο? :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιβιβάζομαι και γω!

Αν και ομολογώ πως η διάθεσή μου είναι extra πεσμένη.......

Μάλλον θα κάτσω πρώτη θέση μόνη μου σαν το σπασικλάκι... :(:(:(:(:(

Τέσπα......

Αυτά, δεν έχω διάθεση να γράψω και πολλά!

Φιλάκια και καλό βράδυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!

καρολ το καλο που σου θελω να παει γρηγορα το τρενο κ να προλαβω να ανοιξω κ εγω το επομενο (οπως κανατε παραδοσιακα ολες) πριν γεννησω!

εμεις εδω καλα, εχω να σωρο δουλειες να κανωωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μεγεια τη καινουρια παπιοαμαξοστοιχια!!!!! :D

Βικυ εγω μονο το τελευταιο θελω...ετσι θα καλυψω οοολαααα τα υπολοιπα θελω μου!!!! $-)$-)$-)

Ρε τρελες δεν ειμαι πλουσια,απλως ειχαμε κρατησει τα λεφτα του γαμου και λεμε να τα επενδυσουμε τωρα πριν μας τα φανε οι τραπεζες! ;)

Μετοχες;;; οποιος ξερει καλα απο αυτα μπορει να επενδυσει στανταρ,αλλα εγω ως ασχετη και μετα τα 10 εκατομυρια(δραχμες) που εχασαν οι δικοι μου απο κατι"ασφαλη" μετοχες και καλα ,ακουω χρηματιστηριο και βγαζω καντιλες!!!!! :twisted::twisted:

Μαρη Γιωτα ποσες ωρες αφησες τα ρεβυθια και τα καψες;;;;;; :lol:

Νατασακι τι εχεις και δεν εχεις κεφια;;; :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααααα!! Επιβιβαζομαι και εγω!!!

Με το καλο το μωρακι σου Παπενια μου!! Αγορακι λεω εγω μιας και πιαστηκε ετσι ευκολα! :D

Νατασακι γιατι ετσι πεσμενη? :(

Βρε Γιωτακι ποση ωρα τα εβραζες τα ρεβυθια και τα εκαψες? Μηπως εβαλες λιγο νερο? Το "σκουφακι" θα το εχω υποψην μου για τον Π. τωρα στα κρυα :lol: Αυτο λες οτι το ειχανε στα παιδικα?

Αργυ τωρα σας ηρθε χαρτι για το U7a? :shock: Επρεπε ηδη να το εχει κανει μεχρι τα 3. Εμεις το καναμε πριν κανα 2 μηνες! Σε αυτην την εξεταση εξεταζουν κυριως το σωματακι του παιδιου. Κοιτανε αν εχει σημαδια κακοποιησης σωματικης και σεξουαλικης. Επισης ελεγχουν περπατημα, ομιλια, χερια, ποδια, υψος και ολα τα αλλα οπως στα προηγουμενα U. Και η Ε. σαν την Ρ. ειναι. Τα τελευταια που χαλασε ειναι κατι αυτοκολλητα που της πηρα για τον τοιχο. Οσα εφτανε τα εβγαλε, τα αλλα γλιτωσαν. Επισης ξεκολησε και ταπετσαρια του σπιτιου, αλλα παιχνιδια δεν χαλαει.

Θουλακι μου κολλησε και ο μικρουλης μωρε? Περαστικα του. Αλατι και ζαχαρη εννοειται πως δεν αφηνουν, ολα τα αλλα ναι! Στα βαζακια εχει ψαρι απο 4 μηνων πια! Σε λιγες μερες που θα παμε παιδιατρο θα του πω να μου πει περισσοτερα για το θεμα γιατι την τελευταια φορα τα λεγαμε στην πορτα και δεν προλαβα να τον ρωτησω καποια πραγματα.

Σημερα πηγα να παρω την μικρη απο τον παιδικο. Ανοιγω την πορτα της ταξης της και πως την βρηκα? ΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΕΙ!!!!!!!!!!!!!! Καθοταν ολα τα παιδακια σε καρεκλες σε κυκλο και ακουγανε την Ε. να λεει το τραγουδι που θα πουνε στην γιορτη!!! Ειχε μαθει μερικες λεξεις και τις ελεγε και ολα χαμογελουσαν! Επαθα πλακα μιλαμε!! :D Δεν εκλαψε λεπτο και μου ειπε η δασκαλα της πως 2 αγορακια την προσεχουνε συνεχεια και της κανουνε παρεα! :D Εχει και σωματοφυλακες!! :lol::lol:

Ειμαι ρακος...παω να κοιμηθω απο τωρα μαλλον δεν αντεχω αλλο. Την καληνυχτα μου σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[quote name='"Lenaki26"

Σημερα πηγα να παρω την μικρη απο τον παιδικο. Ανοιγω την πορτα της ταξης της και πως την βρηκα? ΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΕΙ!!!!!!!!!!!!!! Καθοταν ολα τα παιδακια σε καρεκλες σε κυκλο και ακουγανε την Ε. να λεει το τραγουδι που θα πουνε στην γιορτη!!! Ειχε μαθει μερικες λεξεις και τις ελεγε και ολα χαμογελουσαν! Επαθα πλακα μιλαμε!! :D Δεν εκλαψε λεπτο και μου ειπε η δασκαλα της πως 2 αγορακια την προσεχουνε συνεχεια και της κανουνε παρεα! :D Εχει και σωματοφυλακες!! :lol::lol:

[/quote']

ανσε πω ανατριχιασα...αληθεια..αχ το πουλακι μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

κ γω παω για υπνο..κοματιαααα

νατασα τι εχεις ρεεεεεεεεεεεεεεεεε :cry::cry::cry::cry::cry:

α ο μικρος δε εχει τιποτα..δε το θελει ο πυρετος :mrgreen::mrgreen: επεσε μονος του/..δε ξανα ανεβασε :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την υποστήριξη! ❤️ Έχετε όλες τα δίκια σας ✨ ειδικά στέκομαι σ αυτό που είπε η @Katiana1987 δε θέλω να στεναχωρώ το μπιζελακι μου με τις δικές μου ανησυχίες, όπως και να χει και το στρες επηρεάζει κάπως. Απλά το θέλω τόσο πολύ ρε γαμώτο που τώρα που το ζω πάλι κάτι βρίσκω να ανησυχώ 😅 ας απολαύσουμε λοιπόν το ταξίδι 🌈 Επανέλαβε μαζί μου @Naty_: Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Τρελαααααα 🤣🤣🤣🤣 @Diwni έχεις δίκιο, γι'αυτό τον πήρα το γιατρό, ήξερα ότι θα μου την πει, και θα μ έβαζε στη θέση μου 😅 Τι θα χουν ακούσει κι αυτοί οι άνθρωποι! @Naty_ λυπάμαι για τη φίλη που έδωσε βαρύτητα σε άσχετα στοιχεία απ' το να σου σταθεί. Όπως είπαν και τα άλλα κορίτσια, όπου νιώθουμε ασφάλεια και οπότε είμαστε έτοιμες να μιλάμε. Δεν υπάρχει λάθος και σωστό στις ανακοινώσεις, όπως αισθάνεται κανείς, κι ότι έχεις ανάγκη τη δεδομένη στιγμή ❤️  
    • Καλέ γιατί το προδικάζεις;;; Όλα καλά θα είναι. Αφού μετριέσαι και ψιλό προσέχεις! Πόσες μέρες κάνουν να βγουν;;; Άσε!!! Εγώ δεν πολύ ξυπνάω για τουαλέτα. Αν ξυπνήσω, θα είναι μια φορά. Αλλά για την αλλαγή πλευρού... σε νοιώθω! Για τη θάλασσα όπως είπα ίσως είναι λίγο υπερ προστατευτικός!
    • Καλέ τι χαζά είναι αυτά;;; Δηλαδή αν αύριο αισθάνεσαι τελείως "καλά" θα μπεις ξανά στο ίδιο τριπάκι;;; Συμπτώματα είναι! Τη μια μέρα θα έχεις το ένα, την άλλη το άλλο και κάποια άλλη μέρα δε θα έχεις τίποτα!!! Για ηρέμησε σε παρακαλώ πολύ και μη μου αγχώνεις και στεναχωρείς το μπιζελάκι σου!!! Όσο για την ανακοίνωση... όπως, όποτε και σε όποιον θέλεις εσύ και μόνο θα το πεις!!! Σιγά μην καταπιεστούμε και για αυτό!
    • Ναι, κουλό. Κ εγώ δεν το είχα ξανακούσει, μου φαινόταν πολυ αντιφατικο, γι αυτό ρωτούσα την κοπέλα πώς εγινε... Τελικα από τιποτα δεν μπορούμε να είμαστε 100% ήσυχοι.
    • Καλημέρα! Ωχ φαντάζομαι πώς πέρασες.. βασικά δε θέλω να το φανταστώ 😆 Νομίζω πλέον θα πάρει καιρό να ξανακοιμηθώ ωραία όπως πριν..🤷 κάθε βράδυ πονάω γοφούς και μέση και με δυσκολία γυρνάω από τη μια πλευρά στην άλλη..έχω και τα ξυπνήματα για τουαλέτα.. άσε.. ευτυχώς εγώ δεν πρήστηκα ακόμη στα πόδια.. Να σου πω γτ όχι μπάνιο στη θάλασσα; Για τους μύκητες; Πάλι διχογνωμία στους γιατρούς βλέπω.. θα ρωτήσω κι εγώ σε μια βδομάδα που θα πάω..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...