Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.55- παπένιος ή παπένια?


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γλυκια μου Τόνιααααααα... :x:x ειμαι κάπως καλύτερα σημερα δοξα τω θεω... σε φιλω γλυκα γλυκάααααααααααααααα...

και την θουλιτσα μου να φιλησω...αχ στις κρητιτσιες έχω μια μικρή αδυναμίααα!!!!!!!!!!!! :D:D εκτος βεβαια απο την κουνιαδα μου.... :lol::lol::lol: που δεν τρελαινομαι κιολας...!!!!!!!!!!

αλλα νασας πω την αληθεια δεν εκατσα και σπιτι που πε ο γιατρος ... :oops: πηγα την μικρη σχολειο..αναγκαστικα αυτο οκ...μετα πηγα να παρω λαχανικα και φρουτακια απο το μαναβη και πηγα και φαρμακειο για μια αλοιφη για τις ραγαδες...μετα ηρθα σπιτι μαγειρεψα..επλυνα κατι ρουχα...αερισα...εβαλα πλυντηρια...κοινως κουραστηκα...αλλα αφου ενοιωσα καλυτερα δεν μπορουσα να καθομαι απραγη... ;);) ελπίζω να μην μου βγει σεβηχααααααα... :roll::roll: αν και δεν πολυμιλησα...τωρα να δω βεβαια που φωναζει απο το κρεβατι το μαναρακι μου ...και ηθελα να μαμυδοχουζουρεψω λιιιιιιιιιιγο ακοοοοοοοοομη :roll::roll:

καλησπερα ιφιγενεια!!!!!

συμπεθερα ειδες τι εκανε η κοκονα σου? μονη της κακακια στην λεκανηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol: αυτο πρεπει κανονικα να το δημοσιευσω στο φεκ :D:D:D:D:D:lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία πολύ διαφορετικό δεντράκι το δικό σου 8-)

Ιφιγένεια που έισαι καλέ ; Τι κάνει το Μαράκι; :D

Αφρο εμένα με άφησες; :roll:

Εμείς με τον άντρα μου σκουντιόμαστε κάθε μέρα πλην ΣΚ!!! :lol::lol::lol::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Ίφι! :x

Η μικρή λύσσαξε! Πέταξε τρεις μπάλες από το δέντρο της μάνας μου, παραλίγο να το πετάξει κάτω, κοπάνησε το κεφάλι της στα γόνατα μου, πέταξε όλα τα μαξιλάρια του καναπε και τα πατάει και πριν απο λίγο με πλάκωσε και στο ξύλο! :twisted:

Μα τι σκατά;; "Κουμπιά" της δίνει η μάνα μου;;;; :twisted:

Της έριξα μία στον ποπό και της είπα οτι αν με χτυπάει θα την χτυπάω! :roll:

Αχ βρε Τόνια και γω του προγράμματος είμαι, κάτι σαν την Παναγιώτα, αλλά αν προσπαθούσα να βάλω πρόγραμμα στη ζωή μου τώρα, έτσι όπως έχει εξελιχθεί θα τρελαινόμουν οπότε... χαλαρώνω και το απολαμβάνω! :lol::lol::lol::lol:

Α ρε Γωγω μπήκες και σάρωσες!! :lol::lol::lol::lol::lol: Κουράγια μάνα!!!

Ρε κορίτσια να κανονίσουμε κάτι ας μην το αφήσουμε έτσι! :D

Βίκυ καλά αποτελέσματα! ;)

Καρολινάκι το μεσημέρι δούλευα ρε παπίιιιι!!! μετά είδα το τσάτ μου.

Αναστασί αν κοιμηθεί λίγο η μικρη μου και έχει ώρα θα σου τηλ. γιατί τώρα δεν παίζει να μιλήσουμε... :roll:

Τί άλλο;; Πάω να την βάλω μακαρόνια με κιμά να φάει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα για να γραψω αυτα που θυμαμαι πρωτα

η πρωτη μου γεννα εγινε 39 εβδομαδες με 3 διαστολη κ η δευτερη εγινε 37 και 2 μερες

τωρα για τα κιλα της μικρης καθε μωρο εχει δικη του αναπτυξη αν τρωει μην σκας η μικρη μου τον προηγουμενο μηνα 4μ ηταν 6800

τωρα ο μεγαλος μου κοιμαται περιπου 10,30 και ξυπναει μεταξυ8,30 και 9,30

το ξενοδοχειο που ειναι στη μοναστηριου ειβαι ο κεντρικος δρομος εγνατιας καμια σχεση με την αριστοτελους αλλα πολυ ωραιο ξενοδοχειο

παναγιωτα εγω εκανα ρολο κιμα φανταστικο

θα ανεβασω κα[ποια στιγμη φωτο απο το δεντρο μας εγω εχω μπαλες χρυσες κοκκινες ασπρες μωβ και ασημενιες και καθε χρονο κανω εναλλαγες φετος εβαλα μωβ ασημι με λιγο ασπρο

τα νεα μου η γκρινια συνεχιζεται αλλα βγαλαμε τα 2 πρωτα μας δοντια γι αυτο κ γκρινιαζουμε οποτε λιγο υπομονη ακομη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είμαι μόνη μου και πίνω καφεδάκι :D:D

πήγε ο άντρας μου στο ΣΜ με τα παιδιά, ήταν να πάει μόνο με τον Λ. και άρχισε η Ρ. τις μαλαγανιές και της λέει "έλα, βάλε τις μπότες σου" τι φορούσε η Ρ.? : το κολάν του σπιτιού (ψιλό σε ύφασμα) και μια μπλούζα, ψιλή, χωρίς κάλτσες :o:o:o:o:o:o:o θα την έπαιρνε έτσι :shock::shock::shock::shock::shock::shock: με 6 βαθμούς έξω!!!! :shock::shock::shock::shock:

μα τι σκέφτονται αυτοί οι άντρες δεν μπορώ να καταλάβω!!!! :?

και δεν ήξερα ότι θα πάνε με τα πόδια και όταν το είδα φώναξα "τα σκουφάκια" αλλά..... :evil::evil::evil:

Λένα πού είσαι καλέ να ανοίξεις καινούργιο τρενάκι? μην μου πεις γεννάς!!!! :o:o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη άργησα να καταλάβω που κολλάει το "Σε άφησα"... αλλά το κατάλαβα! :lol::lol::lol:

Γ@μ@τη φωτο προφίλ! Πόσο μεγάλωσαν... Τελικά ο μικρός δεν μοιάζει και ΤΟΣΟ πολύ του Μανώλη, κι εσένα σου μοιάζει λιγότερο από ότι ο Μανώλης.

Αργυρούλα... Μια χαρά είμαστε, Δόξα Τω Θεώ... Το Μαράκι ακόμα καλύτερα... Τι ανάγκη έχει? Όλα τα κέφια της γίνονται! Ξεκίνησε και μπαλέτο και όπου σταθεί και όπου βρεθεί λέει ότι είναι πλίμα μπαλαλίνα! :lol: Τα δικά σου βλαστάρια τι κάνουν?

Το πως σκέφονται οι άντρες ώρες ώρες είναι και δική μου απορία... Άσε.. δε θα σε πω πράγματα που έχει κάνει ο δικός μου, θα φας φρίκες!!!

Γεννάει η Λένα? Το μαϊμουδάκι???? :roll::roll: Έφτασε κιόλας ο καιρός?

Σισσίνι... :D

Καρολινάκι από ότι κατάλαβα είσαι έγκυος??? Μπράβο! Με το καλό όλα!!!

Σας φιλώ! Πάω να κοιμήσω την μπαλαρίνα.. Ω ναι, για βράδυ, μέχρι τις 7 το πρωί.. :ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γυρισα απο το γιατρο

το υπερυχογενες εντερο παραμενει αλλα σε ηπια φυσιολογικα πλαισια...

αν δεν τον ρωτουσα δεν θα μου το ανεφερε καν!

ποσα ερωτηματα με βασανιζουν ....

ατιμες πιθανοτητες...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικακι ολα θα ειναι τελεια θα δεις,ειμαι ΑΠΟΛΥΤΑ ΣΙΓΟΥΡΗ!!!!!!! :D:D

Γεια σου Ιφι φιλια στη πριμα μπαλαρινα σου!!! :lol:

Καρολ χαιρομαι που εισαι καλυτερα!!! αντε γιατι το χεις πρηξει το μπεμπακι με τα γκουχου γκουχου τοσο καιρο και θα σου πει καμια κουβεντα στο τελος!!! :lol::lol:

Αφρο γι αυτο δεν εχω φ/β εγω!!γιατι μου εκανε αιτηση η καθε κουτση ΜΑρια και δεν ειχα καμια ορεξη! ;)

Σισσακι αναγκαστικα εγινες φτερο στον ανεμο;;;;;; :lol::lol: μπααα εγω ημουν παντα ετσι...προ παιδιων μπορει πχ να ξυπνουσα ενα πρωι να μου τη σβουριζε,να εβαζα 2 ρουχα σε μια τσαντα και να ρχομουν Αθηνα να πιναμε καφε!

Οταν σπουδαζα Αθηνα,ειχα ενα γκομενο στην αγγλια και μια μερα σηκωνομαι στο ξεκαρφωτο,παω βγαζω εισητηριο και το βραδυ ημουν Λιβερπουλ!!! και λεφτα γιοκ ε;;;τον υπολοιπο μηνα ετρωγα τα νυχια μου για να ζησω(εννοειται οι δικοι μου δεν ηξεραν τιποτα)!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Α δε σας ειπα το καλυτερο...ο Αλεξ με πυρετο παλι γαμω το φελεκι μου με τις κωλοιωσεις!!!!! και ειχαμε σχεδια με τη Θουλοοικογενεια αυριο!!!!!!! :twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελπιζω να ειναι ολα καλΑ!

αλλα δεν μπορω να ηρεμησω!

βεβαια εδω που εχω φτασει...δεν μπορω να κανω τιποτα αλλο!

Τονια τι εχει παλι το μικρουλη?

ατιμοι παιδικοι σταθμοι...βασανιζονται τα παιδακια

καλε που ειστε ολες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας όμορφες!!!!

Ψιλοχάθηκα....

Έχω λόγο βέβαια! Διαβάζω τελευταία ένα βιβλίο στα αγγλικά για τη διατροφή που είναι τόσο δύσκολο ώστε αναγκάζομαι να κρατάω σημειώσεις. Φυσικά ακόμη δεν το έχω τελειώσει και έχω μέλλον μπροστά μου. :D:D:D:D Σαν φοιτητόνι νιώθω!!! Σισσάκιιιιιιιιιιιιι!!!!! Εσείς τί νέα;;;

Δυστυχώς δεν έχω διαβάσει ό,τι έχασα τόσες μέρες παράμόνο κάτι ψιλά σήμερα το μεσημέρι και χθες το βράδυ! Το Λενάκι μας φαντάζομαι πως δε γέννησε ακόμη...

Θα σταθώ όμως σε μια συγκεκριμένη κουβέντα που είχατε για τα παιχνίδια. Πραγματικά, πιστεύετε πως ένα 3χρονο δικαιούται να έχει απαιτήσεις σχετικά με ένα καινούργιο παιχνίδι; Διαβάζω πως όλες παίρνετε ένα σωρό παιχνίδια στα μικρά σας (ένταξει άλλες περισσότερα και άλλες λιγότερα) και μου φαίνεται πολύ παράξενο. Τις ανάγκες αυτές νομίζω πως τις δημιουργούμε εμέις τα παιδιά μας. Δε λέω πως η Ε είναι το σούπερ παιδί αλλά είμαι σίγουρη πως και ένα γλυφιτζούρι να της φέρει ο Αγ. Βασίλης θα πετάξει τη σκούφια της από τη χαρά της. Προσωπικά δεν προτίθεμαι να της αγοράσω ένα σωρό παιχνίδια για την Πρωτοχρονία. Ένα δώρο θα φέρει ο Αγ. Βασίλης και αυτό θα είναι μικρό. Δεν έχω καν ασχοληθεί με το τι θα είναι. Το ίδιο θα κάνουν και οι παπουδογιαγιάδες. Έχω δώσει εντολή!! :lol::lol::lol::lol:

Μη με παρεξηγείτε. Απλά μου φάνηκε ιδιαίτερα παράξενο και με ξενίζει.

Τόνια είχες την τιμή να συναντήσεις του Θουλοοικογένεια και πάλι;;;; Ρε συ τί καλό έχετε εκεί να μας το στείλες στις βαλίτσες της;;; Κανένα χόρτο;;;;;(Όχι αυτό που καπνίζουνε, έχουμε :lol::lol::lol: ) Περαστικά στον Άλεξ! Α και για να μην το ξεχάσω. Όποτς έχεις χρόνο στείλε μου κανένα λινκ για τα εμβόλια. Έκανα φορματ τον υπολογιστή μου τελευταία και έχασα όλα τα αγαπημένα που τα είχα αποθηκεύσει.

Σίσσυ το πειράζει και αυτή το δέντρο;;;; Η Ε 2 χρόνια ούτε να το φτύσει. Φέτος το έχει μαδήσει. Έχει χαλάσει τις μισές μπάλες. Πρέπει να πάρω άλλες!

Βίκυ αν δεν είπε κάτι όλα καλά λοιπόν. Μήπως να χαλάρωνες και συ;;; Άντε μανούλαααααα όλα καλά!!!

Ιφιγένεια πλιμα μπαλαλινα η Μαρία;;;χαχαχα

Αργι είσαι θεά. Επίσης έχω να σου κάνω μια αποκάλυψη. Όταν πρωτοάνοιξε το τρενάκι δε σε χώνευα καθόλου. Μου την έσπαγες ρε παιδί μου γιατί σχολίαζες τα πάντα! Τώρα...... δε μπορώ χωρίς εσένα!!! :lol::lol::lol::lol: Ζητώ συγνώμη που σε αδίκησα ... :oops::oops::oops:

Επίσης το τραπέζι πουλήθηκε;;;; :lol::lol::lol::lol: Το πήρε καμιά γεροντοκόρη;;;;

Καρολ γκρινιαρούλα φιλάκια!!! Ελπίζω να είσαι καλύτερα!

Ιφιγένεια μαζί τα βγάλανε τα δοντια!

Αφρο τα πήρες με το poke;;;; :lol::lol::lol:

A επίσης πάτε καλά με το βάρος;;;; :twisted::twisted::twisted:

Η Δ είναι 7400 με το ζόρι. Έχει και 73εκ μπόι. Πήρε 300 γρ σε 3 μήνες .

Γωγώ είδα τον Γ στις ειδήσεις. Ρε συ τί φωτο είναι αυτή που του έχουν;;; Καμία σχέση δεν έχει! Απαιτώ να αλλαχθεί!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Αναστασία είσαι θεά!!! Πέθανα με το σχόλιο του μικρού τσουτσ$%νιού στην Αργυ!!! :lol::lol::lol::lol:

Σήμερα δε σας είπα. Είχαμε κοπερτί. Αργήσαμε να ξεκινήσουμε. Φτάσαμε εκεί 7παρά 5 και μέχρι τις 7.30 έψαχνα να παρκάρω. Δε βρήκα τπτ και έφυγα πίσω. Έσπασαν τα νεύρα μου και χάσαμε το μάθημα γμτ. Θα το αναπληρώσουμε άλλη φορά!

Επίσης τελικά η Δ την προηγούμενη εβδοαμάδα πέρασε το αιφνίδιο εξάνθημα. Τώρα το θυμήθηκα. Σας το είχα πει μήπως;;;;

Είμαι λίγο γιούχου σήμερα μου φαίνεται!!!!

Θου ίντα κάνεις ωρέ;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Μαρία μινιμαλ το δεντράκι σου!!!!!!!!!!

Αναστασία πάνε στο πράκτικερ. Είδα σήμερα φυλλάδιο και είχε αρκετά πράγματα! Θέλεις να πάμε μαζί την Πέμπτη;;;;;; Εεεεεε;;;;;

Θέλεις θέλεις το ξέρω!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασα...πευσι της ειχαμε αγορασει πολλα πολλα παιχν ιδια

το διο αι οι παπουδογιαγιαδες..

φετος θα της φερει μονο ενα ο αι βασιλης ...ζητησε το τσιτσιομπελο το μωρο...δεν ξερω ν θα ντο παρουμε...νομιζω οτι δεν αξιζει τα 60 ευω που κανει.

καλε δεν συμαπθουσες την συμπεθερα μου?

εγω δεν συμπαθουσα τη γΩΓΩ...ΑΛΛΑ αλλαξα γνωμη....

ενταξει γαι λιγο δεν τη συμπαθουσα....θυμαστε που λεγε οτι δινει σολωμο στην Ιω.

τη θεωρουσα ψωνιο...

σορυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονια θα σου ερθει η περιοδος μην φοβασε !!!! βαζω στχιμα σε μισο μηνα θα την δεις !!!

βικακι πιστευω οτι ολα καλα θα πανε .

εγω παω σιγα σιγα για υπνο .

νατασα εχες απολυτο δικιο με τα παιχνιδια .

καλυπτουμε δικες μας αναγκες και αποθημενα με το να αγοραζουμε αλογιστα παιχνιδια ,ρουχα κτλ

αυτο ελεγα με την Παναγιωτα χθες στο τηλ ,εχω κανει μια τεραστια λιστα απο παραμυθια που θελω για τον Μ ....αλλα πιο πολυ για μενα ...

απο παιχνιδια ....φαγοθηκα τοσες μερες με το τι θα του παρω ,εψαχνα και εψαχνα και τελικα καταλαβα οτι οτι και να του παρω για εκεινον το ιδιο θα ειναι ....απλα εγω θα νιωσω καλυτερα αν ειναι κατι μεγαλο-ακριβο ...αποθμενα απο τα παιδικα μου χρονια ....

αποφασισαμε με τον Κ να του παρουμε ενα καραβακι γιατι προχθες πηγε στο καραβι του Κ και του εμεινε ,ετσι να παιζει με το καραβι και να σκευτετε μεσα τον μπαμπα του ,Τωρα θα κανει 5-10-15 δεν ξερουμε αλλα οχι περισσοτερο .φυσικα και ενα μπαλονι να του φερει ο αγιος βασιλης το ιδιο θα χαρει ,ειναι τοσο αθωος ακομα που απλα χαιρετε με κατι νεο .σε αυτες τις μικρες ηλικιες περισσοτερο για εμας ψωνιζουμε και οχι για τα μικρα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ υπαρχει και η τιβι που τα παιδια ζητουν

σιγουρα εινα δικες μας αναγκες...

εγω δεν ειχα μπαρμπι...η Μ-Ι εχει καμια 10ρια

+ τα υπολοιπα

η αληθεια ειναι οτι με 60 ευρω θα της παρω ρουχα που τα εχει αναγκη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολο μέσα ειμαι σημερα...ξενυχαω τα βραδυα κ σας διαβαζω...

Νατασα δεν ξερω τι κανουν οι αλλοι, εγω παντως δεν αγοραζω παιχνιδια...εχει λιγα ο μικρος κ δεν εχω καν ασχοληθει να σκεφτω τι δωρο θα του παρω στις γιορτες...Δεν ζηταει κιολας παιχνιδια, εκτος κ μπουμε σε καταστημα κ του κατσει κατι..κ ετσι εχει λιγα κ καποιες φορες σκεφτομαι πως χρειαζεται κατι ακομα να παιζει..Ομως προσωπικα δεν μου κανει εντυπωση αν οι γονεις αγοραζουν πολλα παιχνιδια..Δεν εχω αποψη διοτι στην τελικη το θεωρω προσωπικο θεμα..οκ, ισως καλυπτουν δικες τους αναγκες, αλλα το ιδιο δεν γινεται και με τα ρουχα που αγοραζουν στα παιδια?? το ιδιο δεν ισχυει και οταν πας το παιδι σου στον σουπερ παιδικο ιδιωτικο ωστε να μαθει απο τα 2 να διαβαζει, γραφει, να κανει παιζει πιανο κ να λυνει και εξισωσεις :shock::shock::shock: ??? Το οτι καλυπτουμε δικες μας αναγκες μεσω των παιδιων νομιζω εκφραζεται σε παρα πολλα..Γνωμη μου...

Επισης για τον εθελοντισμο που λεγαμε, νομιζω ειναι ακυρη συγκριση πως και στην Ελλαδα συντομα θα χρειαστει το ιδιο..Ναι παντου μπορουμε να το κανουμε πραξη αλλα καθε κατασταση ειναι διαφορετικη και διαφορετικη και η εμπειρια που αποκομιζεις..Και στην τελικη το ενα δεν αναιρει το αλλο..Και ισως αν, λεω αν, ειχε ο κοσμος στην Ελλαδα τοσα χρονια ασχοληθει λιγο με το τι συμβαινει γυρω του και δεν ειχε κολλησει στον νεοπλουτισμο και στην φιγουρα και ειχε ταξιδεψει κ λιγο παραπανω οχι ομως μονο Παρισι, Ρωμη Λονδινο κλπ, να μην ειχε φτασει η χωρα σημερα εδω που εφτασε..

Αυτα πιστευω εγω, ισως εχω αδικο, δεν ξερω, αλλα ετσι σκεφτομαι...

Τονια περαστικα..αχ ο παιδικος..κ το σεμπινι θα ξαναρχισει απο φεβρουαριο κ προετοιμαζομαι ψυχολογικα...

Βρε Βικυ τελεια νεα! ειδες τελικα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σε ολες!

δε θα εγραφα..πρεπει να κοιμηθω..αλλα με καθηλωσε αυτο που ειπε η νατασα..ποσο δικιο εχει..

στα παιδια δημιουργουμε εμεις πλασματικες,συνηθως,αναγκες..για να καλυψουμε,συχνα,δικες μας ανασφαλειες κ ενοχες..τα ιδια δε χρειαζονται,δεν εχουν μαθει να χρειαζονται τουλ. ακομη,ακριβα δωρα..μονο αγαπη..

σκεφτομαι..κ με λυπη μου συμπεραινω πως αγορασα του γιωργου πανακριβα,για τα δικα μου δεδομενα,μποτακια..κ ημουν χαρουμενη..αλλα τελικα καταλαβα πως το εκανα για να καλυψω τις ενοχες μου επειδη δε νιωθω επαρκης μαμα αυτο το διαστημα..λες κ ενα ζευγαρι παπουτσια αναπληρωνει το κενο..

ο γιωργος οσες φορες κ αν τον ρωτησαμε,ειπε οτι ηθελε να του φερει ο αγιος βασιλης μια σφυριχτρα!

κ ηταν τοσο χαρουμενος!

εγω κ ο χ. παλι επιμεναμε γιατι δε μας αρεσε να ζητησει κατι τοσο..μικρο..

ο χ. ηθελε να τον κανει να ζητησει ποδηλατο..πλυση εγκεφαλου του εκανε,τιποτα..1 φορα στο τελος ειπε ποδηλατο ο γιωργος κ ελαμψαν τα ματια του χ.! :shock::shock:

οσο το σκεφτομαι..μαλλον ο αγιος βασιλης θα φερει σφυριχτρα,σιγουρα,κ κατι ακομη μικρο φετος..

το ποδηλατο μπορει να περιμενει ως την ανοιξη στη γιορτη του..μα κ τί να το κανουμε μεσα στο καταχειμωνο; :roll::roll:

αναστασακι..εγω ειμαι του πρασινου τεραστιου ελατου!σπιτι μου στολιζαμε παντα ασημενιο,κ το ειχα απωθημενο να παρω ενα κλασικο εντυπωσιακο μεγαλο πρασινο δεντρο!ειναι 2μ κ κατι υψος κ μπαλες πηρα παρα πολλες απο τα τζαμπο πριν 3 χρονια..μη δωσεις μωρε πολλα χρηματα για πανακριβες μπαλες..ειναι πολυ ομορφες οι εκει!

για δεντρο..θα σου πω που,κατα τη γνωμη μου,εχει τα πιο υπεροχα δεντρα,αλλα ειναι πολυ τσιμπημενες οι τιμες..εγω δεν πηρα απο εκει..

στο μπουκετο,στη σοφουλη.. τα εχω ερωτευθει ολα τα δεντρα εκει! :lol::lol::lol: κ δε μοιαζουν με πευκοβελονες τα κλαδια! :lol::lol::lol::lol:

τονια περαστικα σας μωρε :(:(

λατρεψες την θουλοοικογενεια;,ε;μα κ ησυχος ο παντελακος; :o:o:lol::lol::lol::lol::-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

φρανι φιλακια!ποσο μου αρεσει ο τροπος που σκεφτεσαι κ εσυ..ωρες ωρες αισθανομαι πολυ αλλοτριωμενη.. :(:(:(

βικυ πολυ χαρηκα με τα νεα σου!ολα θα πανε τελεια!

αχ κοριτσια δεν σχολιαζω αλλο..συγγνωμη που ξεχναω πολλες..α!μητσακι σε περιμενουμε! :D:D:D:D

καλο βραδυ σε ολες!αυριο,ελπιζω,τα υπολοιπα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραν εγώ που πήγα και Αίγυπτο πιάνει ή είμαι με τους άλλους; :P:P:P:lol::lol::lol: Έλα κάνω πλακίτσα μη με παρεξηγήσεις! Βλεπω ράδιοαρβύλα και είμαι στο μουντ! :mrgreen:

Έχεις δίκιο και συμφωνώ σε αυτό που λες, αλλά πιστεύω οτι ο καθένας προσφέρει στο μέτρο που μπορεί. ;) Δηλαδή δεν γινεται καποιος που δεν έχει μαντήλι να κλάψει να έρθει στην Αφρική να δουλέψει. Οπου μπορείς να προσφέρεις κάλο είναι να το κάνεις. Τώρα θα μου πεις οτι δεν προσφέρεις για το καλό σου κάρμα, ούτε για να το βάλεις στο βιογραφικό σου για μια θέση στον παράδεισο.

ΟΚ... δεν εχω ολοκληρωμένη άποψη επ' αυτού. Γιου νόου μπέτερ! :|

Όσο για τα παιχνίδια Νατασα συμφωνω και με σένα. Εμείς όπως ξαναπα δεν της παίρνουμε παιχνιδια, ωστοσο έχει παρα πολλά, κατα τη γνώμη μου, βλέπε παππουδογιαγιάδες. Πέρυσι της πηραμε τα Χριστούγεννα ένα βιβλιο με σιντι και την Πρωτοχρονιά της έφερε ο Αγιος ένα παιχνίδι.

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι καλύπτω τις δικές μου αναγκες να παλιμπαιδίσω!!! Και τι δε θα έδινα να μου έφερνε και μένα ο Αγιος Βασιλης ένα δώρο!!! :lol::lol: Θέλω να μου ζητησει κατι να το γραψουμε στον Αι Βασίλη και να χαζοχαρούμε!! :D:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Το δέντρο ΜΑΣ δεν το πειράζει, της μαμας μου το έχει ξεσκίσει! :lol::lol::lol: Φοιτητονάκι ποτέ δεν είναι αργα για πτυχιο! ;):x

Αναστασί το μνμ το πήρες στο κινητό;;;

Τόνια και γω για ταξίδια πετάω την σκούφια μου και προ παιδιού και δανείου ήμουν πολύ γεια σου! Τώρα που το σκέφτομαι... το δημόσιο με κατέστρεψε...! :lol:

Σε περιμένουμε Αθήνα! Πέτα ένα βρακί στην τσάντα, άσε τα παιδιά στον μπαμπά και έλα για καφέ! :lol:

Πάω για υπνάκο κορίτσια. Αυριο δε θα έχω σηκωμό! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιω η Αιγυπτος σου δινει 2 points...χρειαζεσαι περισσοτερα :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Βρε συ δεν εννοω να σηκωθει ο αλλος να παει Αφρικη, απλα οτι το ενα δεν αναιρει το αλλο...Μιλαμε γαι δυο εντελως διαφορετικα μεγεθη και καταστασεις..αυτο ηθελα να πω!

ΚΑι μη νομιζεις οι εθελοντες στην Αφρικη εχουν κανει και το μεγαλυτερο κακο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...