Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρες του βυζονυχτιου Νο 54-Χτυπα και αλλο θα το αντεξω!


Recommended Posts

Καλημερα ομορφες!!! :D

Αφρο κι εγω χαρηκα πολυ που τα ειπαμε ρε!!!! :x:YMHUG: Α να σου πω,οι μαναδες μας κολληταρια θα γινοταν!!!!! :lol::lol::lol::lol:

δε σε διαφωτισα ε;;;; ε μα με βαζεις κι εσυ να επιλεξω απο του Τριβιζα;;;;; ΟΛΑ ΤΑ ΘΕΛΩΩΩ!!!!! :lol::lol::lol: Παντως να κατσει να ακουσει ολο το πιπι στο μισισιπι;;;πολλα μπραβο στο Μανωλακη!!! :-bd:-bd

Σισσακι αν βρεις το τροπο να μην εκρηγνυεσαι πες τον μου κι εμενα,γιατι κι εγω το χανω σε τετοιες περιπτωσεις!!! οταν εχω δικιο κι ο αλλος προσπαθει να μου τη βγει κιολας γυριζει το ματι μου!!!!!! :twisted::twisted:

Οταν σε ρωτησε γιατι φωναζες η Χ,καλα εκανες και της ειπες το λογο κατ εμε! καλα ας μην ελεγες δηλητηριο ρε παιδι μου,αλλα κι εγω θα ελεγα οτι φωναζα στο μπαμπα γιατι αυτο που σου εδωσε να πιεις δεν ηταν καλο!

Η Αναστασι βεβαια εχει απολυτο δικιο περι διπλωματιας,αλλα κι εμενα μου εχει τελειωσει με τετοιες μαλακιες!!! :twisted::twisted:

Καλα βεβαια αν εκανες να παρεις εσυ να πιεις το χυμο,το λιγο το λιγοτερο να σου χυμουσε η Χαριλινα που της το πηρες!!! :lol::lol: Θα μπορουσες πχ να πλησιασεις αταραχη και χαμογελαστη και να πεις "τι πινεις αγαπη μου για να δω..πφφφφ μπλιαξ αυτο βρωμαει εγω δε θελω να πιω τετοιο να πονεσει η κοιλια μου!!!" και να της το εδινες πισω..το πιο πιθανο να μη το επινε...αλλα εκεινη τη στιγμη κι εγω νομιζω δε θα μπορουσα να σκεφτω τοσο λογικα απο τα νευρα μου!

Συμπεθερακι το επνιξες το κουνελακι χθες ατιμουτσικο;;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Ρε σεις ποτε θα αδιαθετησω μπας κι επανελθουν στα ισια οι ορμονες;;; :roll:

Για τα ρουχα που λετε κι εμενα δε μου αρεσουν τα παιδικα με ζωακια και τετοια..ειμαι του στυλ της Αναστασιας! :P στο σχολειο βεβαια κι εμενα με ενοχλει να ειναι ντυμενα λες και πανε πασαρελα,αλλα μπορεις καλιστα να τους βαλεις κατι που και ανετο ειναι,στυλ φορμας ή τζιν και στυλατο! ;)

Το μαυρο στα παιδια μου αρεσει με μετρο..πχ στανταρ θα εβαζα το μαυρο καλτσον με το τροπο που το εβαλε η Αναστασι,αλλα δε θα εβαζα πχ μαυρες μποτες λουστραριστες που βλεπω φετος στα παιδικα παπουτσια και μου φαινεται του ματς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

..πχ χθες φορουσε μαυρο καλσον,μποτακια,μπλουζα με ροζ φουστα και τζιν μπουφανακι!Πολυ τρεντυ-σεξυ γκομενακι ηταν! :lol: ......

δλδ μαύρο καλσόν

μαύρα μποτάκια?

μαύρη μπλούζα? :o:o:o:o:o:o:o τόσο μαύρα? :o:o:o

όχι δεν μου αρέσει, έχουν χρόνο να φορέσουν και τέτοια χρώματα!!! :?

μια φορά έφερε η πεθερά ένα μαύρο τζιν για τον Λ. και δεν μου άρεσε :? ....είναι μικρά παιδιά και η στην αθωότητά τους ταιριαζουν τα ευχάριστα χρώματα :)

Σισσιώ ε και πού ήπιε πορτοκ. με ανθρακικό που είναι το κακό? :?: σημαντικό είναι να μην πίνει κάθε μέρα, τώρα για μία φορά......μπορούσες να βάλεις λίγο νεράκι μέσα να περιορίσει το ανθρακικό, και να έλεγες - μετά - στους ενήλικες να μην της ξαναδώσουν!!! :!:

η πεθερά μου ήθελε να δώσει σαλάμι στην Ρ. όταν ήταν 1 έτους!!!! :shock::shock::shock::shock:

και τις προάλλες που ήταν εδώ για πρωινό είχαμε και μπέικον και ρωτά ο πεθερός "ο Λ. γιατί δεν τρώει? δεν του αρέσει?"

εγώ "γιατί δεν είνα υγειηνό" :!::!:

δεν είπε τίποτα μετά!!!! :|

συμπεθέρα Βίκυ μεγειά το μαλλί :D

ο Λ. μια χαρά είναι....Τόνια πήγε πάνω και ξάπλωσε και μετά έκανε εμετό, ίσως δεν πρόλαβε να πάει τουαλ. :?

δεν θυάμαι τι άλλο ήθελα να πω.....

εγώ δεν κοιμήθηκα καλά.....είχα και τον νου μου να δω την ώρα που αλλάζει στο ταβάνι......

η Ρωσία δεν αλλάζει πια την ώρα....και σκέφτονται και οι άλλες χώρες να πράξουν το ίδιο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η πεθερά είχε φέρει αυτό μια φορά στην Ρ. και της το έβαλα μόνο μια φορά να το δει ο άντρας μου.....κάτι τέτοια δεν μου αρέσουν!!

http://www.c-and-a.com/de/de/shop/produ ... nis/Schuhe & Socken/Ballerinas & Halbschuhe

το 2ο από την αρχή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερα ουτεεγω βλεπω τιποτα!

Αφρο ειαν νωρις ακομα...ουτε καν 1:00

εφτιαξα μπουλερι...

διαπιστωσα οτι η χυτρα μου θελειι αλλαγη λαστιχο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα το μαυρο μου αρεσει ...αλλα βγαζει χνουδι .... :( στον Π εχω μαυρα μπλουζακια ενα με κιθαρα κ ενα του λεει "μπαμπασ για παντα με μια κοκκινη καρδια ...ο Μ δεν εχει ...απλα δεν ετυχε να εχει ...μικρος ειχε .

ρε συ πανε απο πιο νωρις ...μπαρμπεκιου θα κανουμε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpaρμπεκιου.....μμμμμμ

τελεια!

αλλα ναι θα επρεπε να εει ερθει τουλαχιστον ο αδελφος...η μηπως μομιζουν οτι θα ετοιμασετε?

υπομονη θα ερθουν!

η Μ-Ι κανει τα μαθηματα της για το σχολειο....τωρα κανει γλωσσα και μετα θα διαβασει ιστορια :shock::shock::shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmerew!!

ο χ. ειναι με τον γιωργο εδω κ 2 ωρες στο υπογειο κ μαστορευουν...κ εγω βαριεμαι να κουνηθω! :oops::oops:

λουστηκα μονο κ ισιωσα μαλλι..τα βασικα δηλαδη! :lol::lol::lol:

για μαυρα ρουχα..εγω δεν εχω προβλημα..ολα τα χρωματα μου αρεσουν..κ το μαυρο..αλλα να υπαρχει εναλλαγη..ποτε ετσι..ποτε αλλιως..προτιμω τα εντονα χρωματα αλλα κ το στυλακι με τα μαυρα δε με χαλαει που κ που..

στον παιδικο εγω μονο φορμουλες του βαζω,αλλα τις καλες μας,οχι κατι προχειρες λαικης που του εχει παρει η πεθερα..αυτες τις εχω για μεσα στο σπιτι..

με τζην κ παντελονακια κανονικα δε τον στελνω παιδικο,θελω να ειναι ανετος στις κινησεις του,ειναι μικρουλης ακομη,μη τον ζοριζουν κ τα στενα παντελονακια..οταν με το καλο παει προνηπια ναι,δε θα φοραει φορμες καθημερινα,εκτος αν μου προκυψει αθλητικος τυπος! :lol::lol::lol:

Πεταει κατι πετυχημενα,γενικα με εχει ζαλισει με το μπουρου μπουρου,χθες δεν αντεξα κ του λεω"αμαν βρε γιωργο,κλειστο λιγο,με ζαλισες"! :oops::oops::oops::oops:

κ αυτο το τερας μου λεει"σε ζαλισα μαμα ουλια;πιες φαμακακι,α γινεις καλα"! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::o:o:o:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τονια δουλειας θεματα εχω..δε βρισκω κατι κοινο με τους συναδελφους του αλλου λυκειου..ειναι"αλλου"..ισως φταιει κ η διαφορα ηλικιας..αλλα δεν αισθανομαι οτι εκει μπορω να ειμαι δημιουργικη..κ για μενα ειναι πολυ δυσκολο να ειμαι σε ενα χωρο κ να μην περναω καλα..

στο γενικο ειναι αλλιως..εκει κ δραστηριοτητες οργανωνουμε κ σε θεατρο θα παμε τα παιδια κ πολλα..αλλα εκει ειμαι λιγοτερες ωρες..

επισης επειδη με τοποθετησαν τελευταια στιγμη,εχω ο,τι να΄ναι μαθηματα..προσπαθω οσο μπορω να τα κανω ευχαριστα κ να μην πιεζω πολυ κ τα παιδια,εχουν κ πανελληνιες της τριτης λυκειου,κ εγω τους εχω στα γενικης παιδειας..κ ζοριζομαστε ολοι πολλοι..τωρα ψαχνω βιντεακια για την ιστορια,μπας κ τους την κανω πιο ευχαριστη..

στο επαλ εχω κατευθυνση την τριτη λυκειου..αυριο πρωτο μαθημα..αλλα με προειδοποιησαν οτι το επιπεδο ειναι πολυ χαμηλο..αντε να δω πώς θα το προσαρμοσω..

αυτα κ αλλα ..σας επρηξα!

ο γιωργος απο τοτε που του βαζω ορο κ ρουφαω την μυτη μου με τον αποφρακτηρα,με γνωστες δημοκρατικες μεθοδους βασανιστηριων,κοιμαται σαν πουλακι!δε τον λυπαμει που σπαραζει..ειναι για το καλο του κ αν ειναι να γλιτωσουμε τις συνεχεις ωτιτιδες ας κλαιει ολο τον χρονο..εγω του εξηγω βεβαια,αλλα δε θελει να καταλαβει ακομη..

σισσακι κ εγω πολλες φορες βγαινω εκτος εαυτου..η διπλωματια που λεει η αναστασια ειναι κ το καλυτερο..αλλα πού να τη βρεις την ωρα εκεινη..κ εγω στην προσπαθεια ειμαι.. :oops:

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά το κατάλαβα εκ των υστερων οτι δεν έπρεπε να πω "δηλητηριο", αλλά δε μπορώ ρε κορίτσια να είμαι συνέχεια εγώ η κακίστρω.

Βασικά θύμωσα και με τους τρεις, αλλά την πλήρωσε ο Π και για τους δικούς του, διότι αφού ηταν παρών, την ευθύνη την έχει ο ίδιος.

Δε μπορούσα να σκεφτώ λογικά, γιατί εξοργίστηκα. όταν χάνω τον έλεγχο έχω ένα θεματάκι με την ομιλία μου, αρχίζω και τραυλίζω. Φανταστείτε! Εδώ δε μπορώ να ελέγξω την ομιλία μου, θα ελέγξω τη λογική μου;;

Τελος πάντων το θέμα θεωρείται λήξαν.

Αποφασίσαμε να αφήσουμε την Χ στο χωριό με την γιαγιά και τον παππού, αφενός γιατί έγω έχω τη σχολή και ο Π θα είναι απογευματινός στη δουλειά και αφετέρου γιατί την Παρασκευή θα έρθουμε πάλι στο χωριό για τον γάμο του κολλήτου του Π, οπότε για τέσσερις μερούλες θα χωριστουμε.

Ελπίζω να μην τηβρω να καπνίζει όταν ερθω να την πάρω! :?:mrgreen::geek:

Όσο για τα ρούχα που λέτε, είμαι της αποψης τα παιδάκια να ντύνονται σαν παιδάκια. Το καϊμένο το κοριτσάκι μου όλο με φόρμες, παντελόνια και αθλητικά το ντύνω. :roll:

ίσως γι' αυτό το καλοκαίρι δεν ήθελε να βλέπει τα σορτσάκια! Συνήθως της φοράω τζίν με σταρακια, όταν δεν της φοράω φόρμες με αθλητικά, αλλα ρε κορίτσια στο σταθμό πώς να τη στείλω; :roll:

Μας το είπαν και οι δασκάλες εξάλλου.

Τώρα που μεγάλωσε θα της πάρω και για πιο καλό κανα φορεματάκι. Με τα μαύρα ρούχα δε έχω θέμα και θα της φόραγα αν το ήθελε και η ίδια. Έχει πλέον άποψη και δε φοράει πάντα ο,τι της λέω.

Έχει μια μαύρη μπλούζα με τους μπιτλς μπροστά. Θα της την φορέσω φέτος με καρό πουκαμισάκι απ' έξω, τζινάκι και σταράκια, αααν θελήσει...! :roll::mrgreen:

Αργυρούλα πολύ όμορφα παπουτσάκια. Θα της τα φορούσα με κόκκινη καρώ φουστίτσα! ή και με άλλους συνδυασμούς... :-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την φωτό δεν την βλέπετε? :? εγώ γιατί την βλέπω? :roll::roll::roll::roll:

Ιουλία και του χρόνου εκεί θα είσαι? αν όχι ....κάνε υπομονή μια χρονιά είναι θα περάσει!!! ;)

εδώ στα σχολεία τα παιδιά δεν πάνε με φορμούλες, οποτε και ο Λ. δεν ήθελε με τίποτα τις φόρμες :?

αλλά :lol::lol::lol::lol::lol::lol: καλά σου είπε!!! :lol::lol::lol:

ό,τι ακούνε λένε!!!! :roll::roll::roll:

η Ρ. λέει "έκανα πορδούλα στο βρακάκι μου, συγνώμη"!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σισσιώ :lol::lol::lol::lol::lol: φαντάσου να σας υποδεχθεί με τσιγαράκι στο στόμα!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

εγώ διαφωνώ με την διπλωματία όταν πρόκειται για την διατροφή του παιδιού, απλά ξεκαθαρίζεις την θέση σου από την αρχή και τέλος!!!! αυτά θέλω να τρώει το παιδία και αυτά όχι!!!! :!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sισσιω τι τσιγαρακι/

με τι περιεχομενο?

αν ειναι με κανονικο καπνο τοτε οκ!

αν και νομιζω μετα την αντιδραση σου ουτε αλατι στο φαγητο της δεν θα της βαλουν...σε φοβηθηκαν..!

4 μερες μονοι...ωραια....θα βαλεις μπρος για το 2ο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sισσιω τι τσιγαρακι/

με τι περιεχομενο?

αν ειναι με κανονικο καπνο τοτε οκ!

αν και νομιζω μετα την αντιδραση σου ουτε αλατι στο φαγητο της δεν θα της βαλουν...σε φοβηθηκαν..!

4 μερες μονοι...ωραια....θα βαλεις μπρος για το 2ο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυ ουτε εμενα μου αρεσαν αυτα τα παπουτσακια...δε μου αρεσει και το λουστρινι ουτως η αλλως! :ymsick:

Για το ανθρακικο,σιγουρα δεν γινε τιποτα για μια φορα,αλλα αν τους δωσεις το θαρρος με την ανεγκεφαλια που τους δερνει θα τους δινουν συνεχεια κι αν αρεσει και στο παιδι αντε να του εξηγησεις του 3 χρονου οτι δε κανει να πινει συνεχεια...καλυτερα να μη δοκιμασει καν..εχει καιρο μεγαλωνοντας να πιει..

Οσο για τη ξεκαθαριση της θεσης...μμμμμμ ξερεις ποσες φορες εχω πει να μη του δινουν σοκολατες και μαλακιες συνεχεια;;;;; με γραφουν κανονικα!!! οποτε αν ριξω στη πεθερα κανενα πουστουλουκι θα φταιω;;;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σισσιω λες να τη βρεις με κανενα πουρο;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Αφρο μπαρμπεκιου;;;;;;;πω πω μπορω να φαω 1 κιλο μπριζολες στη καθισια μου!!!!!!! =p~=p~=p~

Ιουλια μου το να μην εχεις κοινα στοιχεια με τους συναδελφους ειναι οτι χειροτερο!!!! κι εγω δε τη παλευω να συναναστρεφομαι με ατομα που δε ταιριαζω!!! :? σου κατσε πολυ στραβη φετος ρε γαμωτο...

Ρε σεις εσεις που εχετε τον μπεαμπα,ρυζι ψηνει;;; λεω να της βαλω λιγο μπας και στουμπωσει λιγο ο κωλος της γιατι δε μπορω αλλο σκατο!!!!! μα 5-6 φορες τη μερα;;;;;; :o

Επισης ο Αλεξ εχει γεμισει σπυρια σε ολο του το σωμα και στο προσωπο και σε καποια σημεια ειναι μαζεμενα σαν εκζεματα...σε αλλα σημεια ειναι σα να εχεις σβησει τσιγαρο πανω του...τον πηγα δερματολογο και μου ειπε ατοπικη δερματιτιδα..τον πλενω με ειδικο αφρολουτρο,αλλα καμια βελτιωση δε βλεπω...κρεμα ειδικη κορτιζονουχα δεν ειναι οτι καλυτερο να βαλω σε τοσο μεγαλη εκταση...υποψιαζομαι οτι ειναι ψυχολογικης φυσεως κυριως(εχει μεγαλο θεμα με τη μπεμπα) αλλα ανησυχω κιολας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθε ο μπαμπας μας και τους εχω κλεισει ολους στο παιδικο και παιζουν! Εγω σφουγγαριζω και καλα...δεν με πηραν χαμπαρι ακομα οτι τελειωσα :lol: ειχα και τις σκαλες σημερα.

Με τα μαυρα ρουχα και εγω δεν εχω θεμα. Μου αρεσουν σε παιδακια αλλα με μετρο. Η Ειρηνη εχει ενα μαυρο παντελονακι και κανα 2 γκρι μπλουζιτσες πολυ ομορφες.

Αργυ ουτε και εμενα μου αρεσουν τα παπουτσακια αυτα. Το στυλ ναι αλλα οχι σε λουστρινι που το συχαινομαι.

Συμπεθερα τι να πω με τα σπυρακια, εισαι σιγουρη οτι ειναι ψυχολογικο το θεμα? Μηπως να τον πηγαινες για μια δευτερη γνωμη σε αλλο δερματολογο? Ρυζι δεν δοκιμασα να ψησω ακομα στον μπεαμπα. Του βαζω μεσα το ηδη βρασμενο που κανω για εμας πριν βαλω αλατι. Το πουστουλουκι τι ειναι παλι? :lol::lol: Πρωινα σε βολευει καλυτερα να σε παρω τηλ?

Αφρο και εγω θελω μπαρμπεκιου!! Τρελενομαι για αρνισια παιδακια! :D

Σισσιω καλη βολτουλα!!

Παω να μαγειρεψω και τα λεμε μετα. Φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπααααα Βίκυ... εδώ δεν ξέρω αν θα εχω δουλεια για να συντηρήσω το παιδί που έχω, θα κάνω και άλλο;; :roll:

Εξάλλου γυρίσαμε άρον άρον απο τη βόλτα γιατί αδιαθέτησα στη διαδρομή. :evil: Δεν το περίμενα. Το υπολόγιζα δύο μέρες μετά. Παντως προλάβαμε να δούμε τα κατσικάκια, να παρατηρήσουμε μια μυρμιγκοφωλιά, να κοψουμε κουκουνάρια και να χτυπήσουμε την καμπάνα του Άι Γιώργη! :D

Καλέ μόνο σε μένα άρεσαν τα παπουτσάκια;;; :| Μου αρέσει το λουστρίνι πολύ!

Έχω τσάντα, μποτάκια και μπαλαρίνες λουστρίνι! Πρόπερσι ήταν πάρα πολύ στη μόδα και γενικά το λουστρίνι θεωρείται "κλασσικό".

Αχ πάλι καλα που έχουμε και κανα ρούχο απόθεμα. Πάντως φέτος χρειάζομαι μπότες, μπαλαρίνες, ένα τζιν και ένα παλτό μαύρο και θέλω ένα μαύρο φόρεμα, γοβες, μια στενή φούστα, ψηλές μπότες και τα ουγκ μποτάκια με το κουμπί! (Ακους Γωγώ;;;;)

Με βλέπω να παίρνω απ' τα τρία το... ένα τζιν... :P:cry:

Τί γνώμη έχετε για τις μπότες πάνω απο το γόνατο;;; :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!

Τελικα επλυνα τα πιατα(στο πλ. τα εβαλα! :lol: ),εμενα κ πηγα στης μανας μου!Το απογευμα εχει παιδοτοπο με μια φιλη κ την κορουλα της! :D

Εμενα δε με ενοχλει τιποτα στο ντυσιμο!Αλλα καμαρωνω τα παιδακια που ειναι περιποιημενα!

Φαινεται ποτε ενα παιδι ειναι περιποιημενο ακομα κ αν φοραει φορμες λαικης που λεει η Τζουλια!Οχι σαν να εβαλε οτι βρηκε η μανα του μπροστα της!

Και αυτο ρε κοριτσια το "ενα ζευγαρι παπουτσια" με οοοτι ρουχα να'ναι...Οκ δεν εχει να κανει με την οικονομια!Μα δε γινεται να φοραει τα ιδια παπουτσια με τζιν,με φορμες,με φουστες,με κολαν!Τα μονα πασπαρτου ισως ειναι τα σταρακια...Τεσπα!!!Η καθεμια ντυνει το παιδι της αναλογα με το στυλ κ τις αποψεις της!Παντως εγω νομιζω πως ντυνω την Α πολυ πιο ωραια απο...εμενα!!! :lol::lol:

Θα σας βαλω (οταν εχω χρονο) μερικες φωτο με μαυρα αλλα κ γενικως με συνολακια "μεγαλιστικα"!

Α!Κ ενα τελευταιο!Με αυτο το σκεμπεδακι,τα μπουτακια κ το περπατημα οοοοοτι κ να φορεσει ειναι μωρουλακι κ τσαχπινακι!Δεν φαινεται μικρομελαγο!Η συμπεριφορα(πχ για 5-6-7χρ) τα κανει να φαινονται μανταμιτσες!

Λουστρινακι αρεσει κ σε μενα! ;)

Σισσιω δεν εχεις καθολου φαντασια????Σεναρια θελεις να σου φτιαξω για ενα ποτηρι πορτοκαλαδα?>??? :lol: Οκ λοιπον!!!!

Θα ελεγες...αχ Χαρα μουκατσε να δωσω αυτο το χυμουλι στον μπαμπα γτ στραβοκαταπιε και σου βαζω αμεσως αλλον εσενα!!!Στο πιο τελειο ποτηρι του κοσμου! ;) Το ποτιζεις θελοντας και μη στον Π.Παιρνεις ενα πιο ωραιο ποτηρι-ή αν δεν βρισκεις το "βαφτιζεις" εσυ ωραιο γτ πχ εχει αυτα τα ωραια κοκκινα γραμματακια πανω(πχ ΟΥΖΟ 12 :lol::lol::lol: ),βαζεις πραγματικο χυμο και φευγεις κυρια! :D:D Την ευθυνη ειχε αποκλειστικα ο αντρας σου!Τωρα για αυτες τις μερες...Ελπιζω με την κριση να μην εχουν λεφτα για τσιγαρα κ "πολυτελειες"=μερεντα! :lol::lol:

Τονακι ατο που περιγραΦΕΙς βγαζει κ η Αννυ.Ατοπ.δερμ.Ειναι στο δερμα αλλα ποτρε δε θα σκεφτομουν ψυχολογικο σε τοσο μικρο μωρο...Εσυ βεβαια εισαι η "ειδικη" τρομαρα σου! :P:P:P Το επηρεαζει κ ο καιρος ρε συ!Τι θερμ εχετε εκει κατω?Η Α με το 1ο κρυο εβγαλε στο μαγουλακι.Ατροπελ της βαζω αραια κ που.

Με ψησατε να αγορασω κ εγω παραμυθακια!Προτεινετε μου σαιτ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

*Εννοω να βγαζει δερμ εκζεμα σαν αποτελεσμα αγχους ή ζηλειας κλπ.Νομιζα πως τα μωρα τα βγαζουν διαφορετικα τα "ψυχολογικα" τους χ με ζημιες,τσισα παντου,φωνεςκλπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσακι αυτες οι μποτες μου κανουν λιγο..πως να το πω.....ξεκολε να το πω;;;; :roll: δε ξερω κατι μου κανουν..ισως επειδη ηταν το κατεξοχην ενδυμα των πορνεων... :?

Συμπεθερα στεγνωσε ή ακομη τους εχεις κλειδαμπαρωμενους;;;;; :lol::lol::lol: παρε οποτε θελεις δεν εχω στανταρ ωρα..αν δε μπορω απλα δε θα το σηκωσω! βεβαια τα πρωινα που λειπει ο Αλεξ σχολειο ισως μπορεσουμε να μιλησουμε λιγο παραπανω! ;) αν δε χεστει η νυφη σου 32 φορες!!!! :lol::lol::lol::lol:

Κι εγω θελω να ψωνισω πολλα φετος γιατι με το να ειμαι 2 χειμωνες εγκυος και με νεογεννητα δεν εχω και πολλα...αλλα κι εγω το τριτο το μακρυτερο θα παρω,γιατι το ματι μου κολλαει στα ακριβα και τωρα αδυνατω να τα διαθεσω! :roll: εδω και καιρο ψανω μια μαυρη τσαντα και η πιο φτηνη που εχω δει να μου αρεσει σε βιτρινα κανει 180!!!! :shock: θα παω χοντος καποια στιγμη που σιγουρα θα βρα καμια με 50-60 αντε 80,παραπανω δε δινω!

Α πουστουλουκι=μπινελικι αλλα στο πιο βαρυ!!!! :lol::lol:

Αναστασι γελαω μαρη με τη παρτη σου πολυ!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Ρε συ φυσικα και μπορουν να εκδηλωσουν λογω ψυχολογιας τετοια...και καταθλιψη μπορει να παθει ενα παιδι απλως ειναι πιο δυσκολο να διαγνωστει γιατι δεν εκφραζεται τοσο ξεκαθαρα οπως στους ενηλικες...

ο Αλεξ δεν ειχε ποτε τετοια θεματα και απο τοτε που ηρθε η μπεμπα,ολο και κατι βγαζει... κι επειδη αυτα εμφανιστηκαν αποτομα τωρα λεω μηπως του βγηκε εκει η ζηλεια,το κοψιμο πανας,η προσαρμογη στο σχολειο κτλ...σιγουρα υπαρχει το γονιδιο της ατοπικης δερματιτιδας,απλως ψαχνω το αιτιο που εκδηλωθηκε τοσο αποτομα και τοσο εντονα...δεν αλλαξε κατι ας πουμε στη διατροφη του,στα ρουχα,στα σαπουνια κτλ για να σκεφτω οτι ειναι αλλεργικη αντιδραση και στο σχολειο δε τρωει κατι περιεργο που δεν εχει ξαναφαει...μονο η μοκετα που εχουν σε μια ταξη που πανε μετα το φαγητο να χαλαρωσουν,αλλα να βγαλει τοσα πολλα και παντου;;; ασε που ειχε αρχισει με 2 εκζεματα στα ποδια απο πριν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hρθα παλι..

τα λουστρινακια μου αρεσουν παρα πολυ..μα παρα πολυ! :D

ως παιδακι,θυμαμαι οτι τα σιχαινοταν η μαμα μου κ καθε φορα που πηγαινα με τη γιαγια μου να μου αγορασει παπουτσακια για τα γενεθλια,γιορτη μου ή οτιδηποτε,η μαμα παντα ελεγε"διαλεξε ο,τι θελεις,αλλα οχι λουστριν"!

κ εγω στεναχωριομουν γιατι τα ηθελα..μα πού τα θυμηθηκα τωρα.. :shock::shock:

η γιαγια μου παντως με αφησε να παρω λουστριν μια φορα!μαυρα με κοκκινα φιογκακια!το ποσο το χαρηκα! :D:D:D:D:D:D:D:D:D

ισως μου εμεινε απωθημενο απο τοτε..αλλα τα λατρευω τα λουστριν!

σισσακι οχι ομως τις μποτες πανω απο το γονατο..εκτος αν εχεις το υψος της αναστασιας! ;)

τσαντα κ εγω χρειαζομαι..να δω ποτε θα κατεβω αγορα..εκτος αν ριξω μια ματια στην αγορα του σταυρού!

αργυρω οχι δεν θα ειμαι εκει του χρονου..κατα πασα πιθανοτητα..δε θα το δηλωσω παντως..ως τοτε εχουμε!

καλε να ρωτησω..τα σταρακια ανοιξιατικα-καλοκαιρινα δεν ειναι;γιατι εγω τα σηκωσα..φοριουνται κ χειμωνα; :shock::shock::shock::shock::shock:

εμεις εχουμε αρχισει τα χαρτοκοπτικα..πηρα μεγαλα χαρτονια,παιδικη κολλα,παιδικους μαρκαδορους,παιδικα ψαλιδια κ κανουμε διαφορα..με αφηρημενο θεμα βεβαιως ;) !αγορασα κατι υλικα που ζητησαν απο τον παιδικο,κ με την ευκαιρια πηρα κ λιγα κ για εδω!

θα παρω κ κανενα παραμυθακι..αλλα θελω να ψαξω στα βιβλιοπωλεια λιγακι πρωτα..

του τριβιζά λετε;;οχι τα κλασικα με τις λιγες φρασεις ανα σελιδα;;;;;;; :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!

Γυρισαμε απο πισινα κοντα στη Λιμνη Βικτωρια..ειχε ωραια μερα σημερα διοτι χτες εβρεχε και πλημυρρισε το σπιτι...ΝΑΙ και μενω στον τριτο οροφο!! Πισινα κανονικη τα δωματια με τον κουβα εβγαλα τα νερα...ΚΑι ηταν Σαββατο και δεν ειχα και βοηθεια απο την Ανετ...Ο Κασπερ καθαρισε τα δυο δωματια και εγω τα αλλα δυο...ευτυχως κουζινα, σαλονι, μπανια και το play rooom του μικρου δεν πλημυρρισαν...Μου ειπε ο Κ πως αυτο δεν το ειχε ξαναδει: εμενα με σφουγγαροπανο κ κουβα στα γονατα να πλενω το πατωμα :shock::shock: ..Ηθελε λεει να με τραβηξει φωτογραφια γιατι δεν θα το ξαναδει..χ α..χα..χα.. αστειο :evil::evil:

Για ρουχα μιλατε ε?? εγω του φοραω σορτσακια κ κοντομανικο..κανει και ζεστη...οποτε φορμα με τιποτα στο σταθμο..Ετσι κ αλλιως ολο εξω τα εχουν (εκτος κ αν βρεχει)...Απο παπουτσια φοραει συνεχεια κατι μπλε κροκς με τον σκουμπι ντου...και ναι Αναστασια μου του τα φοραω και με τζην κ με σορτσ..μεχρι κ με καλτσα τα εχει βαλει :oops::oops::oops: Του εχω ομως κ ενα ζευγαρι κλειστα οταν βρεχει..Γενικα στα ρουχα ημαστε χαλαρα...δεν εχει πχ κανενα καλο παντελονι, δεν εχει πουκαμισακια και εννοειται δεν εχει βαλει ποτε κουστουμακι κλπ...

Λουστρινια δεν εχω γνωμη...δεν εχω βαλει κ ποτε...Επισης μποτες πανω απο το γονατο θα συφωνησω με την Ιουλια...Αν δεν εχεις υψος Αναστασιας δεν λεει....

Σισσιω εγω εχω αφησει τον Σεμπ να πιει κοκα κολα...Οκ το αποφευγουμε..μια φορα την ειδε που επινε ενα παιδακι (εδω δινουν ολοι στα παιδια τους συνεχεις αναψυκτικα κλπ)..την επινε και ο φιλος του ο Τσαρλυ..ενδωσαμε :oops: ....Επισης στο αεροπλανο για Ρουαντα (σε αυτο χωρις τις ζωνες) ουρλιαζε μολις ειδε την κοκα κολα...Του δωσαμε παλι για να σταματησει...Αυτο που κανουμε ειναι να μην πινουμε εμεις ποτε για να μην ζηταει...

Λοιπον στο σχολειο η δασκαλα μου ειπε τα εξης..Γενικα κανενα προβλημα αλλα εχει ενα θεμα με το οχι...Οταν του λενε οχι παθαινει αμοκ κ οταν εχει ενα παιχνιδι και του το παρει καποιο αλλο παιδακι παει και το χτυπαει...Αχ..πειστηκα πως ειναι κακομαθημενο...Δεν ξερω τι να κανω τον ενθαρρυνουμε να μην τα κανει κ του λεμε και πολλα οχι γμτ...

Αυτα...εχει τσιμπλες στα ματια κ ειναι κοκκινα..σαν μολυνσουλα μου κανει αυριο θα τον παω στο γιατρο.....Αυτα

Σας φιλω κουκλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα μα "θα ερωτευτω τον παπανδρεου"????????????

Φρανιτα περαστικα στα ματακια του, πλυσει ςμε χαμομηλι!

μα πως γεμισατε νερα?

ωραια τα λουστρινακια αλλα μονο για κατι πολυ πολυ καλο!

οταν η Μ-Ι φορουσε 18 νο παπουτσι και ενοειται δεν περπατουσε της ειχα αγορασει τιγρε ντολτσε καμπανα παπουτσακι...τελειο ηταν!

τα εχω κρατησει μηπως το επομενο ηταν κοριτσι/.....

τονια βαλε μητρικο γαλατακι πανω στην δερματιτιδα,,,κανει δουλεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις κορίτσια… απο ότι μου είπε ο γιατρός, συνήθως όταν υπαρχει εξωμήτρια κύηση στην σάλπιγγα σημαίνει ότι υπάρχει κάποια παθολογία εκεί, παρόλο που στην δίκη μου περίπτωση δεν φάνηκε στην σαλπιγγογραφια. Μου είπε ότι η καλύτερη λύση είναι η λαπαροσκόπηση, για να δει τι ακριβώς συμβαίνει… τελικά βρήκε ενδομητριωση! Ήμουν τυχερη στην ατυχία μου… Η δίκη μου ήταν πολύ ύπουλη δεν φαινόταν σε κανένα υπέρηχο, είχα πάει σε 4 γιατρούς. Γενικά οι πιθανότητες για εξωμητριο είναι μικρές αλλά δυστυχώς μπορεί να συμβεί.  Τώρα σχετικά με το ερώτημα εξωσωματική ΄ή όχι ακόμα, σκέφτομαι απ τη μια ότι δεν θέλω να περιμένω πάλι μήνα μήνα και να έρχονται απογοητεύσεις… μετά λέω, μήπως συμβεί κ σε εμένα το ‘θαυμα’ με φυσική σύλληψη? Η αλήθεια είναι ότι επειδή είχα αυτές τις ατυχίες στις 2 εμβρυομεταφορες που έκανα, μου έχει δημιουργηθεί μια φοβία, τρέμω μην μείνω έγκυος και συμβεί κάτι κακό παλι… θα συμβουλευτώ σίγουρα τον γιατρό μου απλά τα επεξεργάζομαι όλα. Α η ηλικία μου είναι 33! 
    • Καλημέρα...και εγώ αύριο ήθελα αλλα δεν ξέρω αν είναι ανοιχτά τα μικροβιολογικά ή εχουν ακόμα απεργία... οπότε θα πάω τρίτη για σίγουρα...θα κάνω και εξετάσεις μαζί... βέβαια ιδανικά θα ηταν αύριο γιατί έχω και ραντεβού στο γιατρό...αλλα δεν πειράζει! @Elk δεν το σκέφτηκα καν για ασφάλεια στη συρταριέρα...μια απλη συρταριέρα έκανα...τωρα για όταν μεγαλώσει πως θα τα καταφέρω δεν ξέρω 😂  
    • Κορίτσια σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την υποστήριξη! ❤️ Έχετε όλες τα δίκια σας ✨ ειδικά στέκομαι σ αυτό που είπε η @Katiana1987 δε θέλω να στεναχωρώ το μπιζελακι μου με τις δικές μου ανησυχίες, όπως και να χει και το στρες επηρεάζει κάπως. Απλά το θέλω τόσο πολύ ρε γαμώτο που τώρα που το ζω πάλι κάτι βρίσκω να ανησυχώ 😅 ας απολαύσουμε λοιπόν το ταξίδι 🌈 Επανέλαβε μαζί μου @Naty_: Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Τρελαααααα 🤣🤣🤣🤣 @Diwni έχεις δίκιο, γι'αυτό τον πήρα το γιατρό, ήξερα ότι θα μου την πει, και θα μ έβαζε στη θέση μου 😅 Τι θα χουν ακούσει κι αυτοί οι άνθρωποι! @Naty_ λυπάμαι για τη φίλη που έδωσε βαρύτητα σε άσχετα στοιχεία απ' το να σου σταθεί. Όπως είπαν και τα άλλα κορίτσια, όπου νιώθουμε ασφάλεια και οπότε είμαστε έτοιμες να μιλάμε. Δεν υπάρχει λάθος και σωστό στις ανακοινώσεις, όπως αισθάνεται κανείς, κι ότι έχεις ανάγκη τη δεδομένη στιγμή ❤️  
    • Καλέ γιατί το προδικάζεις;;; Όλα καλά θα είναι. Αφού μετριέσαι και ψιλό προσέχεις! Πόσες μέρες κάνουν να βγουν;;; Άσε!!! Εγώ δεν πολύ ξυπνάω για τουαλέτα. Αν ξυπνήσω, θα είναι μια φορά. Αλλά για την αλλαγή πλευρού... σε νοιώθω! Για τη θάλασσα όπως είπα ίσως είναι λίγο υπερ προστατευτικός!
    • Καλέ τι χαζά είναι αυτά;;; Δηλαδή αν αύριο αισθάνεσαι τελείως "καλά" θα μπεις ξανά στο ίδιο τριπάκι;;; Συμπτώματα είναι! Τη μια μέρα θα έχεις το ένα, την άλλη το άλλο και κάποια άλλη μέρα δε θα έχεις τίποτα!!! Για ηρέμησε σε παρακαλώ πολύ και μη μου αγχώνεις και στεναχωρείς το μπιζελάκι σου!!! Όσο για την ανακοίνωση... όπως, όποτε και σε όποιον θέλεις εσύ και μόνο θα το πεις!!! Σιγά μην καταπιεστούμε και για αυτό!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...