Μετάβαση σε περιεχόμενο

neocate advance


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια, εχει περισσεψει σε καμια το συγκεκριμενο γαλα;κοστιζει 60 ευρω και επειδη ακομα περιμενω απο το ικα να επιστρεψει χρηματα απο τα προηγουμενα ειδικα γαλατα αν μπορει καποια να βοηθησει!!!ευχαριστω πολυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα Αλεξανδρα. εστειλα μηνυμα σε μια κοπελα που ειχε και περιμενω απαντηση... θα σου πω, μονο πες μου το neocate ειναι ενας τυπος ή εχει πολλους????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω βρε spirtouli!!αυτο ειναι για μετα το χρονο.εχει και το Neocate για πριν τον χρονο.θελει 2 κουτια την εβδομαδα,δεν το πινει κ ολο και το πεταω στον νεροχυτη,μου την εχει δωσει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω πιο εχει αυτη η κοπελα αλλα μακαρι να μπορω να βοηθησω... οσο για το νεροχυτη... και ο δικος μας εχει πιειιιι... ουυυυυυυυυυυ :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol: πες μου οταν μαθεις...γιατι το φαρμακειο το εω κανει χρυσο...ειδικα γαλατα,ειδικες κρεμες,ειδικα ζυμαρικα...και ολα πανακριβα!!!!!!!!!!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον Αλεξανδρα, εχει το neocate το απλο αλλα λεει :επιτηδες τους εχε δωσει αυτο παρολο που κοντευει 3 χρονων το παιδι τους επειδη εχει λιγτερα εκδοχα συστατικα απο το δευτερο, λογω των πολλων αλλεργιων του... αν σε ενδιαφερει εχει 5 κουτια. πες μου αν τα θελεις να της πω :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα. Ναι το παιδακι της ειναι 3 και του εδωσαν αυτο για πιο καλα. στειλε μου με πμ διευθυνση. Αθηνα ειναι και αυτη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...