Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν12


Recommended Posts

Κουκου.....

Εδω είμαι..αλλα μάλλον λειπει και ο κούκος..βγαίνει σε δέκα λεπτά να κάνει κουκου.

Βρε Βάνεσσακι, είχα μια ελπίδα ότι θα γεννήσεις σήμερα..εκτός αν η δικιά σου ζήλεψε την δόξα των παιδιών της νιά σ και αποφάσισε να σκάσει μύτη αύριο..

Γιωτακι, νοσταλγία τις περιόδους που περίμενα με ανυπομονησία ποτε θα δώ τον μικρο..αχχχ πόσο μου λειπει τελικα η εγκυμοσυνη αλλα στο τέλος γίνεται βάσανο..

Χριστινακι, εχεις πολυ καιρο μπροστά σου να το οργανώσεις και να σου βγει οικονομικά..όσο για τους καλεσμένους να κάλεσεις αυτούς που πραγματικά θαλεις να είναι δίπλα σου εκείνη την στιγμή και που θέλουν κι αυτοί..εκτός αν κάλεσεις πολλούς και κανείς εκπτώσεις σε αλλα πράγματα..εχεις χρόνο..ψάξε το..είναι ωραία διαδικασία..

Άννα Μαρία..εσένα σε βλεπω για Δευτέρα..

Ευη..φιλία στα παιδάκια σου..

Τι άλλο εΙπατε βρε?.

Βρε κορίτσια πολυ ησυχία ..θα με πάρει ο ύπνος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πραγματικά πολλή ησυχία αυτές τις μέρες.

Χριστίνα, εγώ αυτήν την αίσθηση την έχω εδώ και δυο βδομάδες... Πονάω και κάτω, μέσα στον κόλπο. Πριν λίγο είπα "πάει, αυτό ήταν, σπάσαν τα νερά". Μιλάμε για σουβλιές μέσα στον κόλπο. Τώρα πλήρης ηρεμία! Πώς θα βάλω όμως την κολπική κρέμα;;; Ουφ, αμάν πια...

Α! Στη Νία δεν ευχήθηκα καλέ!!!!

Νία, με το καλό αύριο να κρατήσεις στην αγκαλίτσα σου τα μωράκια σου!!!! Είμαστε μαζί σου!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγγελικη και εγω οταν γεννησα τον δευτερο γιο μου αμεσως μετα μου ελειπε η κοιλιτσα μου.....στον πρωτο ειχα πολυ ασχημη εμπειρια και δεν ηθελα με τιποτα να μεινω εγκυος ξανα...ασε.....

νια με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια

σας διαβασα αλλα δεν ειμαι κ πολυ καλα, βασικα ειμαι χαλια κ δεν εχω διαθεση να γραψω πολλα..

να ευχηθω μονο στη νια ολα αυριο να πανε Τελεια!!!!!!!!

με το καλο να τα κρατησεις στην αγκαλιτσα σου κοριτσακι μου!

πισης για ποια ησυχια λετε??? εγω σημερα πρεπει να διαβασα καμια 10ρια σελ!!!!! :lol::lol:

εχω γινει απαισια, ολη μερα φωναζω στον μικρο, ολη μερα κλαιω, ο μικρος ολη μερα γκρινιαζει κ καταληγουμε να ουρλιαζουμε κ οι δυο.. δεν την παλευω αλλο ,κ στον ανασταση δεν ημουν καλα ψυχολογικα αλλα τωρα εχει παραγινει νομιζω.. σε λιγο καιρο θα ερθει ο μπεμπης κ εγω δεν εχω διαθεση να κατσω να παιξω με το παλικαρακι μου...

σημερα μετα απο ωωωωωωωωωωρες ουρλιαχτων γκρινιας κ νευρων καταληξαμε με τον ανασταση στην αγκαλια μου να μου ζηταει συγνωμη να με φιλαει κ να μου λεει οτι μαγαπαει κ εγω να κλαιω

κ οσο πιο δυνατα εκλαιγα τοσο πιο δυνατα εκλαιγε κ φωναζε κ αυτος.. κ ο τολης καθοταν κ μας κοιταουσε ολο απορια απο τον διπλανο καναπε.. αχ το παλικαρακι μου... τι τραβαει το καημενο :(

τι θα κανωωωωωωωω δε μπορω να ελεγξω τον εαυτο μου :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδουλες μου γλυκές ευχαριστω παρα παρα πολυ για τις ευχές και για όλα όσα περάσαμε εδω μαζι εδω και πολλούς μήνες...... πέρασα αυτήν την περίοδο της ζωής μου την καλητερη μεχρι στιγμησ και για παντα νομιζω με άγνωστες μέχρι πριν κοπέλες μοιραστικαμε τόσο πολλα ανχος αγωνίες κλάματα χαρές τα πάντα και τώρα έφτασε η ώρα για εμένα να φέρω στον κόσμο τα μωρα μου και να σας μιλώ μέσα απο το μαιευτήριο μόνο σε εσάς ούτε συγγενείς ούτε φίλες απο παλιά εδω με εσάς θέλω να μιλώ και τις τελευταίες ώρες πριν πάρω αγκαλια τα μικρουλια μουυυυυυυυυ. Δεν ξέρω τι άλλο να σας πω μόνο ένα μεγάλο ευχαριστω για την όμορφη παρέα που μου κρατήστε όλον αυτόν τον καιρο ......σας φιλω γλυκα και μόλις μπορέσω θα σας γράψω ξανά ;););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μωρε Νιά μου..δεν με φτάνει το ξενύχτι και η κούραση που έχω αυτη την στιγμή..,ε έκανες και να κλάψω..

Απο την μια ο μικρός να κοιμάται στο στήθος μετα απο πολυ προσπάθεια και να είναι και χτες ενός και να σκέφτομαι ότι θα τον ξύπνησω άμα τον αλλάξω τώρα κί απο την αλλ να ψάχνω χαρτομάντηλο γιατι συγκινούν αι και σαν γυναίκουλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααα μια όμορφη μέρα εύχομαι για ολες μας .......μόλις εκανα το μποτε μου χιχιχιχιχιχκαι μπανακι και είμαι έτοιμη να υποδεχτω τα νινακια μου.....

Βανεσακιιιιιιιιιιιιιιι είσαι εδω????

Δυο ώρες κοιμήθηκα πάλι καλα δεν γινόταν αλλιώς γύριζαν γύριζαν σαν την ανόητα χαχαχχαχα αλλα στο τέλος οκ ......αν δεν με πάρουν νωρίς θα τα πούμε πάλι .....

Καλα την ημερομηνία την είδατε 11.11.11 χιχιχιιχι..... Φιλακιααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

τι κανετε κοριτσακια μου?

νιακι μου ολα καλα να πανε καλα κοριτσι μου και να χεις τα διδυμακια σου στην αγκαλια σου σε λιγες ωρες και να σαι πανευτυχης!αντε με το καλο κοπελα μου!θα περιμενουμε νεα σου οταν με το καλο μπορεσεις!

βανεσσακιιιιι ακομηηηηη?ο μπεμπης την καλοβρηκε στην κοιλιτσα σου!

αννα μαρια και εγω απο βδομαδας σε βλεπω!:)

η αναστασουλα?μιλησε καμια μαζι της?ειναι καλα?η μπεμπα?ειχαμε κανενα νεο?

λενακι μου απ τις ορμονες της εγκυμοσυνης ειναι ολος αυτος ο θυμος!να δεις οταν γεννησεις με το καλο θα ηρεμησεις!

γιωτουλα μου εδω θα μαι και εγω και θα κανουμε παρεα!το ιδιο και η λενα, η madi,η λυδια!θα μεινουμε 5-6 στο τελος!χεχε

αγγελικουλα τι κανει ο μπεμπακος?τρελαινει τη χαζομαμα?:)

χριστινακι μου να καλεσεις οσους μπορεις οικονομικα κι οποιος παρεξηγηθει, προβλημα του!δεν θα τους δωσεις και λογαριασμο!

αχ κοριτσακια μου εγω ψες αργα το βραδυ κατα τις 1 τα μεσανυχτα με επιασε ενας μονιμος πονος κατω χαμηλα!τρεξαμε αμεσως κλινικη!δεν ηταν πονος που πηγαινοερχοτανε!ενας μονιμος πονος που ακομα κι οταν περπατουσα ποναγα!τελικα με εβαλαν στον καρδιοτοκογραφο!ολα καλα!συσπασεις δεν ειχα καθολου!με κρατησαν καμια ωριτσα, κοπασε καπως ο πονος και μ αφησαν να φυγω!ο γιατρος ειπε οτι ειναι κολικοι των εντερων!ενιωθα οτι ειναι τα εντερα μου γιατι ειχα και δυσκοιλιοτητα αυτες τις μερες!

τρομαξα, λεω και γω απο τωρα να με πιασουν πονοι?ευτυχως τελος καλο ολα καλα!

σημερα ειμαι πολυ καλυτερα!

φιλακια σε ολες!

Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααααα!!!!

Τι κάνουν οι φιλενάδες μου?

Εγω απο τις τεσσερεις και μετα κοιμήθηκα μόνο κανά μισάωρο αλλα αντέχω..μιας και ο μικρός κοιμάται, έβαλα δυο πλυντήρια, έκανα σκουπίσμα σφουγγαρισμα κτλ..και έχω κι τσουβάλι ρούχα για σιδερωμα αλλα θα κάνω τον κινέζο για σήμερα..

Αχ,ελπίζω να είναι ήσυχο το μωρακι μου σήμερα και να μην εχει πονακια..

Νιά μου, ετοιμαστικες για την πιο όμορφη στιγμή της ζωής σου?να τους πεις να σε βάλουν στις 11 !!!αντε..με το καλο....αχ..θυμάμαι κι εγω την δική μου περίπτωση κι ανυπομονω να το ξανά ζήσω όλο αυτο..

Βάνεσσακι, είσαι ακόμα εδω????

Λενακι μου, σε λίγες μέρες μπαίνεις στον μήνα σου..Ειναι λογικό να είσαι κάπως αναστατωμεΝη λόγω της εγκυμοσύνης και τα νεύρα σου να είναι κάπως στην πρίζα αλλα αν αυτο είναι περισσότερο απο το κανονικό, ίσως να ευθύνεται και κάτι άλλο..μπορεί κάτι άλλο να σε ενοχλεί και να σου σπάει τα νεύρα και να μην σε αφήνει να ηρεμισεις..προσπάθησε να βρεις τι είναι αυτο?αχ εσείς οι υδροχοοι έτσι είστε..κι ο άντρας μου τα ίδια κάνει..νιώθεις ότι κάτι σε πιέζει φιλενάδα μάλλον και για αυτο αντίδρας έτσι..χαλάρωσε..φάση είναι θα περάσει..και μην μου στεναχωρεις τον ανάσταση γιατι ανεβαίνουμε θεσσαλονίκη εγω, το μωρο και οι κολικοι παρέα και θα σε κάνουμε ντα..χίχιχιχι..

Το αναστασακι μας τι να κάνει άραγε?εφαγε γλυκακι λέτε?

Λυδιακι, εσυ εΧεις τρεχαματα σήμερα,ε?προοσεχε κοριτσάκι μου..φιλία στο μπεμπε!

Νασιουκο φιλενάδα μου, τι κανείς?

Γιωτακι, χριστινακι, Άννα Μαρία, Γκιρλ, δώρα, ευη, μυριαμακι, Μαρία 12. Μαρία σαρ. Μαντί, άντε μαζευτειτε γιατι θα βάλω απουσίες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γκιρλ μου, τι έμαθες κοριτσάκι μου νυχτιατικα ?παλι καλα που η μικρη είναι οκ και δεν είναι τίποτα σοβαρό..αχ αυτοί οι κολικοι..πρόσεχε να μην κρυωσεις ..είναι ύπουλο για τους κολικους..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι αγγελικη μου, ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ!

μου πε και εκει η μαια οτι το μωρο τωρα κινειται αρκετα προς τα κατω και πιεζει αναγκαστικα χαμηλα!και γι αυτο μου δημιουργουσε και κολικους!

αχ ΘΕΕ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!!!!νιακι μου, να σου ευχηθω ξανα να πανε ολα τελεια σημερα!!!!με το καλο να κρατησεις αγκαλιτσα τα μωρακια σου!!!

girl μου, περαστικα βρε κοριτσακι!!!!οσο για την ΜΠΕΜΠΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΠΕΜΠΗ οντως πρεπει να εχει βολευτει τρελλα εκει μεσα!!!σημερα ερχεται ο αντρας μου και στις 8 εχουμε γιατρο!!!αντε να δουμε τι θα μας πει παλι!!!!εντωμεταξυ δε με εχει εξετασει ποτε απο κατω να δουμε τι γινεται!!!ελπιζω να μη μου πει παλι εεεεχουμε ακομα!!!!! :evil::evil::evil:

βρε κοριτσακια, η αννα μαρια γιατι να γεννησει απο τωρα???εεεχει ακομα!!!

παλι το βραδυ ειχα πονακια περιοδου , το ιδιο και τωρα το πρωι, αλλα τιποτα!!!

παντως σημερα δεν παω να περπατησω.δεν εχω και πολλη διαθεση...

λενακι, τι επαθες βρε κοριτσακι???οι ορμονες εχουν χτυπησει κοκκινο, ε???/και το καημενο το μικρουλι να σου ζηταει συγνωμη.....δε μπορω!!!!λιωνω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

παρουσααααααααααααααααα!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

καλε αγγελικη γιατι παιδι μου δεν κοιμασαι;;;;;

κοριτσακι αληθεια πως σε λενε;;;;φανταζομαι τρομαρα που θα πηρες ε;;;;τελος καλα ολα καλα.......φιλια στη κοιλουμπιτσα σου.......

νια μου αχ!!!!!!!!!εφτασε η ωρα και παλι με το καλο να παρεις τα ζουζουνια σου αγκαλιτσα......

βανεσσακι που εισαι;;;;;αποκλειεται να γεννησες..χαχαχαχα

λενακι μου γιατι κοριτσακι τοσα νευρα;;;;;τι σε ενοχλει;;;με τον τολη ολα καλα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτουλα μου με λενε βασω!:)τραβηξα τρομαρα οντως!φοβηθηκα!

σας ευχαριστω για τα περαστικα κοριτσακια μου!

βανεσσακι περιμενουμε μαζι σου κοπελα μου!

η νιουλα μου πρεπει τωρα να χει μπει χειρουργειο λογικα, ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλεναδες!!!!!!!εδω ειμαι κ εγω!!!πως ειστε????

δεν θυμαμαι τι γραψατε γιατι σας διαβασα με διαλλειματα.

να ευχηθω κ απο δω στο νιακι μας, με το καλο κοριτσακι μου να κρατησεις τα παιδακια σου στην αγκαλιτσα σου!!!ολα θα πανε τελεια καλη μου!!!

αχ με συγκινησες κοπελα μου, με πηραν τα ζουμια!!!!

αγγελικουλα μου τι κανεις??πως ειναι ο μικρος σου τι κανει?

γκιρλ ευτυχως ολα καλα κ το μωρακι σου μια χαρα ειναι!!!προσεχε κοριτσι μου!!!!

βρε λενα ειναι κ οι ορμονες της εγκυμοσυνης ,μην στεναχωριεσαι κοπελα μου!σε καταλαβαινω γιατι κ εγω ετσι ενιωθα/εκανα μερικες φορες!!!

καλημερα γιωτα μου πως εισαι??

ουφφφ δεν θυμαμαι τι αλλο γραψατε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηλιαννα καλημερα.....τι κανουν τα ζουζουνια σου;;;;;ο μικρος ειναι ησυχος;;;;;αναρωτιεμαι πως ειναι με τρια παιδια...ξερω ξερω θα το ζησω σε λιγο καιρο αλλα ας ειμαι λιγο προετοιμασμενη.... :?:roll::)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ειναι γιωτα μου τα αγορια μου κοιμουνται τωρα κ ειμαι με την κορη μου, καθομαστε!

ναι ησυχος καλος ειναι το πουλακι μου!!κοιτα η αληθεια ειναι οτι εχει τρεξιμο, μερικες φορες δεν ξερω τι να πρωτο κανω , κ κυριως με τον αγγελο κ τον μπεμπη κ αυτο επειδη ο αγγελακος μου ειναι μικρουλης μωρε ε κ οσο να'ναι θελει κ αυτος περισσοτερη φροντιδα σε συγκριση με την αννουλα μου που τα κανει σχεδον ολα μονη της!!!

θα τιο δεις κ εσυ σε λιγες μερες κοπελα μου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KORITSIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!

EDW KAI EMEIS PHGA STON DERMATOLOGO KAI GYRISA MOU EIPE NA PARW TIS ENESEIS KAI NA KLEISW RANTEVOU NA PAW NA MOU TIS KANEI....MOU EIPE THA TSOUTSOUN LIGO ALLA DEN VARIESAI....DEN GINETE ALLIWS ETSI OPWS EXW GINEI........MOU EGRAPSE KAI MIA ALLH LOSION GIA NA DOUME.......FFFFF!!!!!!!!

NIAKI MOU!!!!!!!!!!!PWPW ME SYGINISES PARA POLY.......DAKRYSA PRWI PRWI :cry::cry::cry::cry:

TWRA LOGIKA THA EXEIS GENISEI!!!!!!!!AXXXXXX TI OMORFES STIGMES!!!!!!!!!!

TO LENAKI MAS SHMERA MPAINEI STON MHNA THS!!!!!!!!!!ANTE EYTASESSTHN TELIH EYTHEIA ME TO KALO KOPELA MOU!!!!!!!!!!!

KORITSIA ONTWS AYTO ME TON GAMO POLY MPERDEMA ME TA ATOMA.....THELEIS NA KALESEIS ENAN KAI PREPEI NA KALESEIS ALLA 10 ATOMA MAZI ME AYTON GIA NA MHN PAREXIGITOUN....TI SPASTIKO!!!!!!!!!!!THA DOUME TI THA KANOUME!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να'μαι κ παλι!!!! ααααα δεν σας ειπα κοριτσακια μου,

ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΚΛΕΙΝΕΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΖΩΗς ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ Κ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥ !!!!!αχ μεγαλωνει το αγορακι μουυυυυυ!!!!! τον κοιταω κ λιωνωωωωωωωωωωωω!!!!

βρε κοριτσια, ασχετο, (μου'ρχονται κατι αναλαμπες ωρες ωρες στο ξεκαρφωτο, χιχιχιχ) να σας ρωτησω εσεις που εχετε γεννησει, τα λοχεια ποσο σας κρατησαν???

εγω τα εχω ακομα (πραγμα που τις δυο προηγουμενες φορες δεν το ειχα.δηλαδη μου ειχαν κρατησει μονο λιγες μερες.)

κ ενω ειχα κατι περιεργα ολες αυτες τις μερες , χθες δυο φορες ειδα αιμα κ νομισα πως αδιαθετησα, κ μετα τιποτα!!!

τι στο καλονα γινεται?...... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πο πο εχω πεθανε στις διαρροιες απο το πρωι...σορυ κιολας...αλλα με εχουν ξετιναξει.....και το θεμα ειναι οτι δεν εφαγα κατι για να με πειραξει....τεσπα........με επιασαν και οι αιμορροειδες μου....ολα τα ειχα αυτο μου ελειπε.....

χριστινακι αντε με το καλο να ξεκινησεις τις ενεσουλες σου και να γινουν τα μαλλακια σου παλι ομορφα....οσο για τα ατομα για το γαμο δυστυχως ετσι πως ειναι τα πραγματα στις μερες μας κανεις πολλες περικοπες....ακομα και να εχεις ειναι κριμα να δωσεις ενα σωρο λεφτα για να ταισεις τους καλους συγγενεις.....οι οποιοι θα πουν και τον καλο λογο μετα......τεσπα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DEN TO PSTEYW PHGE H MHTERA MOU STO FARMAKEIO GIA NA VREI TIS ENESEIS KAI THS EIPE H FARMAKOPOIOS OTI DEN VGAZOUNE LEEI TWRA...EXOUN NA VGALOUN APO TO KALOKAIRI!!!!!!!!!!!!!TI THA KANW RE GAMWTO DEN TO PISTEVW!!!!!!!!!!!

GIWTAKI PERASTIKAAAAAAAAAAAA NA EINAI EYXOMAI TI EPATHES VRE KORITSAKI STA KALA KATHOUMENA??????????

OSO GIA TA ATOMA EXEIS APOLYTO DIKIO!!!!!!!!!!!

HLIANAKI NA XAIRESE TON XRHSTAKO SOU!!!!!!!!!!!!KAI EGW EIXA POLLES MERES LOXEIA MHN ANXWNESE KAI PERIODOS MOU HRTHE META APO 2 MHNES POU GENISA!!!!!!!!!!!

KORITSIA ESTEILA STHN NIA MOU EIPE TWRA FEYGE APO TO DWMATIO KAI OTI OTAN MPORESEI THA MPEI NA MAS ENHMERWSEI!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτα μου βαζεις κατι για τις αιμοροοιδες??γιατι εχω κ εγω κ εκτος απο πονο εχω κ αιμα :?:?

σε ευχαριστω πολυ χριστινα μου να εισια καλα!!!!!!

αντε με το καλο να γεννησει το νιακι μας!!!ολα να πανε τελεια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εγω που ειχα βγαλει 1 αιμορροϊδα στον 5ο μηνα μου εδωσε ο γιατρος μια αλοιφη proctosynalar!!!τελεια!!!εξαφανιστηκε σε 10 μερες και απο τοτε δεν ξαναεβγαλα τιποτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα ειναι απομειναρια απο τις προηγουμενες εγκυμοσυνες....παρολο που ποτε δεν ειχα δυσκοιλιοτητα....τι να πεις....

ηλιανα δεν βαζω κατι....το πιο αγνο παντως ειναι λιγο βαμβακι με λαδι και στην καταψηξη...και μετα τα βαζουμε στο ευαισθητο σημειο.......

χριστινα ας παει και σε καποιο αλλο φαρμακειο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...